Posiedzenie Komisji Futsalu w Kostrzynie

lzpn-logoW sobotę w Kostrzynie odbyło się posiedzenie Komisji Futsalu Lubuskiego Związku Piłki Nożnej, w którym wziął udział prezes Robert Skowron. Tematami, które zostały poruszone na spotkaniu były:

Czytaj więcej...

AZS UZ Zielona Góra brązowym medalistą Akademickich Mistrzostw Polski w futsalu

lzpn-logoFutsaliści AZSu UZ Zielona Góra nie obronili złota AMP wywalczonego przed rokiem. W półfinale musieli uznać wyższość Uniwersytetu Gdańskiego (4:2), jednak w meczu o III miejsce z Politechniką Lubelską wygrali pewnie 4:0. Dodatkowo osłabiony brakiem zawodników występujących w AMP, AZS UZ przegrał w 1/8 finału Halowego Pucharu Polski z Gwiazdą Ruda Śląska 3:6.

1/32 Halowego Pucharu Polski - komunikat

lzpn-logoLubuski Związek Piłki Nożnej informuje, że jedynym reprezentantem woj. lubuskiego w 1/32 Halowego Pucharu Polski będzie Persa MOSiR AZS UZ Zielona Góra. 22 stycznia o g. 17:00 zielonogórzanie podejmą we własnej hali Futsal Team Brzeg.

Półfinały Halowego Pucharu Polski na szczeblu woj. lubuskiego

lzpn-logoW dniu 18.12.2016 w Kostrzynie i Żarach zostały rozegrane turnieje półfinałowe Halowego Pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim.

Czytaj więcej...

Akademickie Mistrzostwa Lubuskiego w futsalu

W dniu 19.12.16r. w Gorzowie Wlkp. odbyły się Akademickie Mistrzostwa Lubuskiego w futsalu w którym wystąpiły trzy lubuskie uczelnie: gospodarz Akademia im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wlkp, AWF Gorzów Wlkp. oraz aktualny Akademicki Mistrz Polski Uniwersytet Zielonogórski.

IMG 5709-1

Czytaj więcej...

Wojewódzki Turniej Halowego PP - termin zgłoszeń

lzpn-logo

18 grudnia w Kostrzynie odbędzie się Wojewódzki Turniej Halowego Pucharu Polski. Komisja ds. futsalu przy Lubuskim ZPN informuje, że zgłoszenia udziału w rozgrywkach przyjmowane są do 14 grudnia. Kluby zainteresowane udziałem w rozgrywkach proszone są o przesłanie akcesu uczestnictwa na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Wszelkich informacji można zasięgnąć również telefonicznie pod nr 662 599 188. Szczegóły organizacyjne turnieju podane zostaną po ostatecznym zamknięciu listy zgłoszeń.

Mistrzostwa woj. lubuskiego młodziczek w futsalu

W dniu 27.11.2016r. w Kostrzynie nad Odrą zostały rozegrane Mistrzostwa Lubuskiego w Futsalu w kategorii młodziczek. Był to jednocześnie pierwszy z czterech turniejów Mistrzostw Lubuskiego w tej kategorii wiekowej w sezonie 2016/17.

Czytaj więcej...

Mistrzostwa woj. Lubuskiego U-14 w futsalu

lzpn-logoW dniu 11.11.2016r. na hali Uniwersytetu Zielonogórskiego został rozegrany turniej o Mistrzostwo Lubuskiego U-14 w futsalu. Mistrzem futsalowych zmagań w tej kategorii wiekowej został zespół UKP Falubaz Zielona Góra, Wicemistrzem Promień Żary, a trzecie miejsce zajęła drużyna Sprotavii Szprotawa.

 PB111401.jpg

Czytaj więcej...

Klubowe Mistrzostwa Lubuskiego U-14 w futsalu - zgłoszenia do turnieju

lzpn-logoKomisja Futsalu LZPN informuje, iż turniej o Klubowe Mistrzostwo Lubuskiego U-14 w futsalu w sezonie 2016/17 odbędzie się w dniu 11.11.2016r. w Zielonej Górze na hali uniwersyteckiej przy ul. Prof. Szafrana 6. Zgłoszenia do turnieju prosimy przesyłać drogą mailową pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., listownie lub bezpośrednio w siedzibie LZPN do dnia 04.11.2016r.(piątek).

Czytaj więcej...

Drugie posiedzenie Komisji Futsalu Lubuskiego ZPN

W dniu 16.10.2016r. w Zielonej Górze odbyło się drugie posiedzenie Komisji Futsalu LZPN w którym uczestniczyli: Jacek Mondorowicz (Żary), Marcin Buliczak (Kostrzyn n/Odrą) oraz Stefan Górecki (Zielona Góra). Wśród zaproszonych gości znaleźli się wiceprezes LZPN Marek Lemański i prezes Cuprum Polkowice Wiesław Święcicki.

IMG 4967

Czytaj więcej...

MOSiR AZS UZ Zielona Góra z pierwszym zwycięstwem w I lidze

PA090701 2W trzeciej kolejce I ligi futsalu gościliśmy w Zielonej Górze zespół Credo Futsal Piła.  Przed rozpoczęciem spotkania wiceprezes LZPN Marek Lemański wręczył pilanom puchar za zajęcie II miejsca w ubiegłorocznych rozgrywkach II lubuskiej ligi futsalu, życząc jednocześnie powodzenia w rozgrywkach w wyższej klasie rozgrywkowej. Dodajmy, iż zielonogórscy akademicy odnieśli w tym meczu  pierwsze zwycięstwo w I lidze pokonując gości 3:2, choć jeszcze na 8 minut przed zakończeniem spotkania przegrywali 0:2.