"Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku" - częściowe wyniki eliminacji powiatowych

lzpn-logo Prezentujemy częściowe wyniki eliminacji powiatowych turnieju "Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku".  Pod koniec listopada poznamy wszystkich uczestników finału wojewódzkiego.

Załączniki:
Plik
Pobierz plik (SPRAWOZDANIE.docx)SPRAWOZDANIE.docx

Uchwała Nr 74/2017 w sprawie zmiany w Regulaminie Rozgrywek Piłkarskich w sezonie 17/18

lzpn-logoProsimy o zapoznanie się z Uchwałą Nr 74/2017 Zarządu Lubuskiego Związku Piłki Nożnej z dnia 11 października 2017 roku w sprawie zmiany w Regulaminie Rozgrywek Piłkarskich o mistrzostwo IV ligi i niższych klas oraz Juniorów, Trampkarzy, Młodzików, Orlików i Żaków Lubuskiego ZPN, obowiązującym w sezonie 2017/2018:

 

Załączniki:
Plik
Pobierz plik (uchwala-74-2017.jpg)uchwala-74-2017.jpg

Terminy kolejek rozgrywek seniorów - wiosna 2018

lzpn-logoWydział Gier Lubuskiego ZPN przedstawia terminy kolejek rundy wiosennej dla rozgrywek seniorów w sezonie 2017/2018

Terminy zgłoszenia drużyn do rozgrywek

lzpn-logoProsimy o zapoznanie się z uchwałą Zarządu Lubuskiego Związku Piłki Nożnej z dnia 18.09.2017 roku dot. terminów zgłoszenia drużyn do rozgrywek.

Uchwała dot. sankcji za niewydanie zawodnikowi zaświadczenia o wygaśnięciu kontraktu lub deklaracji gry amatora

lzpn-logoProsimy o zapoznanie się z uchwałą Zarządu Lubuskiego Związku Piłki Nożnej z dnia 18.09.2017 roku w sprawie sankcji za niewydanie zawodnikowi zaświadczenia o wygaśnięciu kontraktu lub deklaracji gry amatora.

Wyniki III rundy Pucharu Polski 17/18

Za nami mecze III rundy Pucharu Polski na szczeblu woj. lubuskiego. Na tym etapie rozgrywek nie zabrakło niespodzianek. IV ligowa ZAP Syrena Zbąszynek przegrała z Amatorem Bobrowniki 0:4, a UKS Czarni Żagań pokonał Arkę Nowa Sól 3:0. Prezes Lubuskiego Związku Piłki Nożnej Robert Skowron wraz z Czesławem Kamieniem obejrzeli spotkanie Zryw Rzeczyca - Pogoń Świebodzin (2:5).

V  D28F

Czytaj więcej...

Mecze III rundy Pucharu Polski sezonu 17/18

lzpn-logoWydział Gier Lubuskiego ZPN w Zielonej Górze informuje, że w dniu 13.09.17 odbędą się mecze 3-ciej Rundy Pucharu Polski sezonu 2017/2018. Wszystkie spotkania rozpoczną się o godzinie 16:30.

 

L. p

GOSPODARZ

Klasa/liga

GOŚCIE

Klasa/liga

Wynik

1.

SPROTAVIA Szprotawa

IV

BUDOWLANI Lubsko

IV

 

2.

BŁĘKITNI Ołobok

Kl. O

PIAST Czerwieńsk

Kl. O

 

3.

ZRYW Rzeczyca

Kl. O

MTS POGOŃ Świebodzin

IV

 

4.

DĄB Przybyszów

IV

TS MASTERCHEM Przylep

IV

 

5.

AMATOR Bobrowniki

Kl. O

ZAP SYRENA Zbąszynek

IV

 

6.

UKS CZARNI Żagań

Kl. O

ARKA Nowa Sól

IV

 

7.

CARINA Gubin

Kl. O

TĘCZA Krosno Odrzańskie

IV

 

8.

CZARNI Drągowina

Kl. A

KORONA Kożuchów

IV

 

9.

MIESZKO Konotop

Kl. O

KS FALUBAZ Zielona Góra

III

 

10.

ŁKS ŁĘKNICA

Kl. B

PIAST Iłowa

Kl. O

 

Rejestracja zawodników, zmiana przynależności klubowej w sezonie 2017/2018 - VADEMECUM

lzpn-logoWydział Gier Lubuskiego ZPN przypomina, że można już uprawniać zawodników na sezon 2017/2018. Zalecamy klubom składanie wniosków o uprawnienie zawodnika poprzez aplikację klubową EXTRANET (wraz z wymaganymi załącznikami tzn. deklaracja gry amatora, kontrakt, potwierdzenie przelewu itp.). Szczegółową instrukcję uprawniania zawodników poprzez system EXTRANET znajdą Państwo w pliku poniżej oraz w zakładce EXTRANET INSTRUKCJE, która znajduje się na stronie głównej.

Lubuski ZPN informuje, że kluby pozyskujące zawodników wolnych oraz na zasadzie transferu zobowiązane są dokonać wszelkich czynności w tym zakresie tj. sporządzenie wniosku i dołączenie stosownych dokumentów z pozycji konta administratora w systemie Extranet (zakładka transfery). 

Czytaj więcej...

Kto jest kim, czyli podział kategorii wiekowych w rozgrywkach młodzieżowych

lzpn-logoLubuski Związek Piłki Nożnej przedstawia podział kategorii wiekowych w rozgrywkach młodzieżowych na sezon 2017/2018:

Czytaj więcej...

Terminy kolejek rundy jesiennej dla rozgrywek seniorów w sezonie 2017/2018

lzpn-logoWydział Gier Lubuskiego ZPN przedstawia terminy kolejek rundy jesiennej dla rozgrywek seniorów w sezonie 2017/2018

Stilon Gorzów Wlkp. i TS Przylep w finale Pucharu Polski

lzpn-logoPoznaliśmy finalistów Pucharu Polski na szczeblu Lubuskiego Związku Piłki Nożnej. Dziś na własnym boisku Stilon Gorzów Wlkp. pokonał 3:0 KS Falubaz Zielona Góra, a TS Przylep wyeliminował Lubuszanina Drezdenko wygrywając 2:1.

IMG 0380

Czytaj więcej...