Wyrusz w piłkarską drogę jak Krystian Bielik. Zapisy do Turnieju "Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku" przedłużone!

zpodworkanastadion2019Jubileuszowa XX edycja Turnieju "Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku" cieszy się wielką popularnością. W związku z tak dużym zainteresowaniem organizator rozgrywek - Polski Związek Piłki Nożnej wraz ze sponsorem głównym, firmą Tymbark, podjęli decyzję o przedłużeniu zapisów drużyn do 7 października. Wszystko po to, aby dać szansę udziału w wydarzeniu wszystkim chętnym.

Droga do marzeń zaczyna się na lubuskich podwórkach. Ostatnie dni zapisów do XX edycji Turnieju "Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku"

zpodworkanastadion2019Od kilkunastu lat Polski Związek Piłki Nożnej jako organizator i firma Tymbark jako sponsor główny Turnieju "Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku" wspierają rozwój piłkarskich talentów. W 20-letniej historii wydarzenia rodziły się talenty ponad 50 reprezentantów Polski, m.in. Krzysztofa Piątka, Arkadiusza Milika i Piotra Zielińskiego. Jubileuszowa XX edycja Turnieju z pewnością da początek nowym piłkarskim przygodom, ale również przyniesie jego uczestnikom wiele radości, wspomnień i nowych przyjaźni. Zapisy zespołów w kategoriach wiekowych U-8, U-10 oraz U-12 potrwają do 30 września.

Turniej ZPNS-ostatnie dni zapisów-zdjęcie 2

 

Czytaj więcej...

Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku: chłopcy z SP4 Kostrzyn n/Odrą najlepsi w kat. U12!

zpodworkanastadion2019SP4 Kostrzyn nad Odrą wygrywa Turniej "Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku" w kategorii chłopców do lat 12! W finale XIX edycji największego Turnieju piłki nożnej dziecięcej w Europie rozegranego 2 maja na PGE Narodowym nasi reprezentanci pokonali 3:2 SP 392 Warszawa. Gratulujemy! 

IMG_20190502_160755.jpg

Czytaj więcej...

Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku: chłopcy z SP4 Kostrzyn n/Odrą w finale kat. U12!

zpodworkanastadion2019Dwa dni emocjonujących rozgrywek na obiektach Legii i Agrykoli wyłoniły finalistów XIX edycji największego Turnieju piłki nożnej dziecięcej w Europie. W czwartek 2 maja na PGE Narodowym, na kilka godzin przed finałem Totolotek Pucharu Polski, w obecności kibiców i Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy, o miano najlepszych drużyn w kraju i spełnienie sportowych marzeń powalczy 8 drużyn chłopców i dziewczynek w kategoriach do lat 10 i 12. Wśród finalistów znalazł się reprezentant woj. lubuskiego SP4 Kostrzyn n/Odrą! W finale kat. U-12 chłopców zespół z Kostrzyna zagra z SP 392 Warszawa. Gratulujemy! Finałowy mecz naszych reprezentantów będzie można obejrzeć w Polsacie Sport o godz. 12:00. Zapraszamy. Komplet wyników na stronie turnieju:  http://zpodworkanastadion.pl/

Resized_20190501_100818_6865.jpeg

Czytaj więcej...

Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku: zespoły z Kostrzyna n/Odrą w ćwierćfinale!

zpodworkanastadion201964 zespoły przystąpiły we wtorek do rywalizacji w Finale Ogólnopolskim XIX edycji Turnieju "Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku". Od rana na bocznych boiskach Legii oraz stadionie Agrykoli w Warszawie toczyły się zmagania w grupach, które wyłoniły ćwierćfinalistów. Wśród nich znalazły się zespoły z woj. lubuskiego: U12 dziewczynek - MUKS PS Kostrzyn n/Odrą i U12 chłopców - SP4 Kostrzyn n/Odrą. Gratulujemy i życzymy powodzenia w fazie pucharowej!

8b93f2fd823d42c93ad1b88e46782a12.png

Turniej "Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku" 2019 - wyniki II dnia

zpodworkanastadion2019Za nami II dzień finałów wojewódzkich Turnieju "Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku". I miejsce w kat. Dziewczynki U-8 zajęła SP 1 Międzyrzecz, w kat. Chłopcy U-8 najlepsza okazała się UKS AP Falubaz Zielona Góra, a w kat. Chłopcy U-10 zwyciężyła SP 10 Zielona Góra. Komplet rezultatów w załączniku:

Czytaj więcej...

Turniej "Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku" 2019 - wyniki I dnia

zpodworkanastadion2019Za nami I dzień finałów wojewódzkich Turnieju "Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku". I miejsce w kat. Dziewczynki U-10 zajął MUKS Stilon Gorzów Wlkp., w kat. Dziewczynki U-12 najlepszy okazał się MUKS PS Kostrzyn n/O, a w kat. Chłopcy U-12 zwyciężyła SP Czwórka Kostrzyn n/O. Jutro kolejny dzień piłkarskich emocji. Komplet rezultatów w załączniku:

Czytaj więcej...

WIELKI FINAŁ WOJEWÓDZKI TURNIEJ Z PODWÓRKA NA STADION O PUCHAR TYMBARKU

zpodworkanastadion2019Przed nami finał wojewódzki Turnieju "Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku". Komplet informacji w załączniku:

Załączniki:
Plik
Pobierz plik (INFO FINAŁY.pdf)INFO FINAŁY.pdf

Rusza XIX edycja turnieju "Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku" - ZMIANA TERMINU ZGŁOSZEŃ!

WEB_FINAL_0710.jpgRusza XIX edycja turnieju "Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku", będącego przepustką do marzeń o sportowej karierze dla setek tysięcy chłopców i dziewczynek z całego kraju. Tylko do 7 października na stronie turnieju nauczyciele i trenerzy mogą zgłaszać drużyny w trzech kategoriach wiekowych: do lat 8, 10 i 12. Zwycięzców poznamy - tradycyjnie już - w maju na stadionie PGE Narodowym.

Czytaj więcej...

"Z Podwórka na stadion o Puchar Tymbarku" - wyniki 1 i 2 dnia finału

Wiemy już kto zagra w Wielkim Finale Turnieju "Z Podwórka na stadion o Puchar Tymbarku" na Stadionie Narodowym w Warszawie! Niestety w tym roku w finale nie zobaczymy drużyn z woj. lubuskiego. Najbliżej osiągnięcia celu były zespoły: SP 1 Rzepin (U-10 Chłopcy) i MUKS Stilon Gorzów Wlkp. (U-10 Dziewczynki), które odpadły w ćwierćfinale. Ostatecznie oba zespoły uplasowały się na 8 miejscu w swoich kategoriach wiekowych. Dwójka Gubin zajęła 13 miejsce w kat. U-12 Chłopcy, a MUKS Kostrzyn n/O 15 miejsce w kat. U-12 Dziewczynki.

Czytaj więcej...