Trenerzy Lubuskiego Związku Piłki Nożnej:

Trenerzy Lubuskiego Związku Piłki Nożnej:

1. Kadra Szkoleniowa LOSSM Gorzów Wlkp.
Kamil Jaźwiński - trener koordynator (UEFA B)
Beata Walczyk - trener
Katarzyna Poźniak - trener
Małgorzata Gracz - trener
Jacek Skrzyński -trener bramkarzy (UEFA B)
Maciej Chandrysiak - instruktor fitness

2. Kadra Szkoleniowa GOSSM Zielona Góra
Michał Grzelczyk - trener prowadzący klasa 1G (UEFA A)
Piotr Żak -  trener asystent klasa 1G (UEFA A)
Bartosz Siemiński -  trener prowadzący klasa 2G (UEFA A)
Mateusz Tomys -  trener asystent klasa 2G (UEFA B)
Mirosław Kędziora -  trener prowadzący klasa 3G (UEFA A)
Stanisław Gąsior - trener asystent klasa 3G (UEFA A)
Mirosław Kasprzak -  trener bramkarzy GOSSM (UEFA A)
Wojciech Drożdż - trener koordynator (UEFA A)
Kamil Żeberski - kierownik GOSSM

3. Kadra Szkoleniowa GOSSM Gorzów Wlkp.
Mariusz Janowiak - trener prowadzący klasa 1G  (UEFA Elita Youth A)
 Kamil Jaźwiński - trener asystent klasa 1G (UEFA B)
 Michał Wasilewski - trener prowadzący klasa 2G  (UEFA B)
 Krzysztof Kaczmarczyk - trener asystent klasa 2G (UEFA B)
 Paweł Wójcik - trener prowadzący klasa 3G (UEFA Elite Youth A)
Tomasz Dolaciński - trener asystent klasa 3G (UEFA A)
Jacek Skrzyński - trener bramkarzy GOSSM (UEFA B)
Wojciech Drożdż - trener koordynator (UEFA A)
Kamil Żeberski  - kierownik GOSSM

4. Kadra AMO Zielona Góra
Bartosz Siemiński - Trener Koordynator (UEFA A)
Konrad Szymański - Trener Drugi
Jakub Piróg - Trener Asystent
Mateusz Bień - Trener Asystent

5. Kadra AMO Międzyrzecz
Bubniak Radosław - Trener Koordynator (UEFA A)
Wójcik Paweł - Trener Drugi (UEFA Elite Youth A)
Dawidowicz Jerzy - Trener Asystent
Koban Dariusz - Trener Asystent

6. Projekt Lubuska Kadra Czeka - 2005
PÓŁNOC
Radosław Bugajewski (UEFA A)
Krzysztof Gołebiowski (UEFA B)
POŁUDNIE
Grzegorz Kopernicki (UEFA A)
Marcin Janik (PZPN B)

7. Projekt Lubuska Kadra Czeka - Zbąszynek
Wojciech Drożdż - trener koordynator projektu LKC (UEFA A)
Sebastian Łeszyk - Trener (UEFA B)
Michał Gurdak  - Trener Asystent
Damian Hofmann - Trener
Paweł Wetklo - Trener Asystent
Marcin Michalak - Trener
Igor Zayats - Trener Asystent

8. Region-s Cup
Kamil Michniewicz, Andrzej Sawicki, Leszek Janowiak

9. Kadry Wojewódzkie:
* Chłopcy
- Rocznik 2004 -  Mariusz Łabiak (UEFA B), Kacper Szaciłło (UEFA A)
- Rocznik 2003 - Tomasz Dolaciński (UEFA A), Sebastian Łeszyk (UEFA B)
- Rocznik 2002 - Wojciech Kochanowski (UEFA B), Robert Kozioła (UEFA B)
- Rocznik 2001 - Bartosz Siemiński (UEFA A), Krzysztof Kaczmarczyk (UEFA B)
Opieka medyczna i masażysta - Andrzej Krzywdziński
* Dziewczęta
- U-16 - Małgorzata Mierkiewicz, Eleonora Sikora
- U-13 - Janusz Kałuzinski, Leszek Banaś