Terminarze / Wyniki / Tabele

Tabela może zostać posortowana według kolumn "Liga" i "Poziom". Wystarczy kliknąć na nagłówku.

LigaPoziom  
Gorzów W.: Klasa A Grupa 1 6 Tabela Terminarz i wyniki
Gorzów W.: Klasa A Grupa 2 6 Tabela Terminarz i wyniki
Gorzów W.: Klasa A Grupa 3 6 Tabela Terminarz i wyniki
Gorzów W.: Klasa B Grupa 1 7 Tabela Terminarz i wyniki
Gorzów W.: Klasa B Grupa 2 7 Tabela Terminarz i wyniki
Gorzów W. JAKO: Klasa okręgowa 5 Tabela Terminarz i wyniki
JAKO IV Liga "LUBUSKA" 4 Tabela Terminarz i wyniki
Krosno Odrzańskie: Klasa B 7 Tabela Terminarz i wyniki
Nowa Sól: Klasa B 7 Tabela Terminarz i wyniki
Puchar Polski "LUBUSKI ZPN" 100 Tabela Terminarz i wyniki
Puchar Polski "LUBUSKI ZPN - PÓŁNOC" 100 Tabela Terminarz i wyniki
Świebodzin: Klasa B 7 Tabela Terminarz i wyniki
Trzecia liga kobiet "GRUPA 3" 23 Tabela Terminarz i wyniki
Zielona Góra: Klasa A Grupa 1 6 Tabela Terminarz i wyniki
Zielona Góra: Klasa A Grupa 2 6 Tabela Terminarz i wyniki
Zielona Góra: Klasa A Grupa 3 6 Tabela Terminarz i wyniki
Zielona Góra: Klasa A Grupa 4 6 Tabela Terminarz i wyniki
Zielona Góra: Klasa B 7 Tabela Terminarz i wyniki
Zielona Góra JAKO: Klasa okręgowa 5 Tabela Terminarz i wyniki
Żagań: Klasa B 7 Tabela Terminarz i wyniki
Żary: Klasa B 7 Tabela Terminarz i wyniki
Czwarta liga kobiet "LUBUSKO-ZACHODNIOPOMORSKA" 7 Tabela Terminarz i wyniki
II liga PLF (Lokalna) "LUBUSKA 5005 Tabela Terminarz i wyniki
Gorzów W.: II liga okręgowa A1 Junior Grupa 2 (RW) 8 Tabela Terminarz i wyniki
Gorzów W.: II liga okręgowa B1 Junior Młodszy (RW) 10 Tabela Terminarz i wyniki
Gorzów W.: II liga okręgowa C1 Trampkarz (RW) 12 Tabela Terminarz i wyniki
Gorzów W.: II liga okręgowa D1 Młodzik (RW) 14 Tabela Terminarz i wyniki
Gorzów W.: III liga okręgowa C1 Trampkarz (RW) 12 Tabela Terminarz i wyniki
Gorzów W.: III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 1 (RW) 14 Tabela Terminarz i wyniki
Gorzów W.: III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 2 (RW) 14 Tabela Terminarz i wyniki
Gorzów W.: E1 Orlik (RW) "GRUPA ZŁOTA - GORZÓW WLKP." 16 Tabela Terminarz i wyniki
Gorzów W.: E1 Orlik Grupa 1 (RW) 16 Tabela Terminarz i wyniki
Gorzów W.: E1 Orlik Grupa 2 (RW) 16 Tabela Terminarz i wyniki
Gorzów W.: E1 Orlik Grupa 3 (RW) 16 Tabela Terminarz i wyniki
Gorzów W.: E1 Orlik Grupa 4 (RW) 16 Tabela Terminarz i wyniki
Gorzów W.: E1 Orlik Grupa 5 (RW) 16 Tabela Terminarz i wyniki
Gorzów W.: E1 Orlik Grupa 6 (RW) 16 Tabela Terminarz i wyniki
Gorzów W.: E1 Orlik Grupa 7 (RW) 16 Tabela Terminarz i wyniki
I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy (RW) 10 Tabela Terminarz i wyniki
I liga wojewódzka C1 Trampkarz (RW) 12 Tabela Terminarz i wyniki
I liga wojewódzka D1 Młodzik (RW) 14 Tabela Terminarz i wyniki
Krosno Odrzańskie: III liga okręgowa C1 Trampkarz (RW) 12 Tabela Terminarz i wyniki
Krosno Odrzańskie: III liga okręgowa D1 Młodzik (RW) 14 Tabela Terminarz i wyniki
Krosno Odrzańskie: E1 Orlik (RW) 16 Tabela Terminarz i wyniki
Krosno Odrzańskie: F1 Żak (RW) 18 Tabela Terminarz i wyniki
Nowa Sól: III liga okręgowa C1 Trampkarz (RW) 12 Tabela Terminarz i wyniki
Nowa Sól: III liga okręgowa D1 Młodzik (RW) 14 Tabela Terminarz i wyniki
Nowa Sól: E1 Orlik (RW) 16 Tabela Terminarz i wyniki
Nowa Sól: F1 Żak Grupa 1 (RW) 18 Tabela Terminarz i wyniki
Nowa Sól: F1 Żak Grupa 2 (RW) 18 Tabela Terminarz i wyniki
Nowa Sól: F1 Żak Grupa 3 (RW) 18 Tabela Terminarz i wyniki
Świebodzin: III liga okręgowa D1 Młodzik (RW) 14 Tabela Terminarz i wyniki
Świebodzin: E1 Orlik Grupa 1 (RW) 16 Tabela Terminarz i wyniki
Świebodzin: E1 Orlik Grupa 2 (RW) 16 Tabela Terminarz i wyniki
Świebodzin: F1 Żak Grupa 1 (RW) 18 Tabela Terminarz i wyniki
Świebodzin: F1 Żak Grupa 2 (RW) 18 Tabela Terminarz i wyniki
Zielona Góra: II liga okręgowa A1 Junior Grupa 1 (RW) 8 Tabela Terminarz i wyniki
Zielona Góra: II liga okręgowa B1 Junior Młodszy (RW) 10 Tabela Terminarz i wyniki
Zielona Góra: II liga okręgowa C1 Trampkarz (RW) 12 Tabela Terminarz i wyniki
Zielona Góra: II liga okręgowa D1 Młodzik (RW) 14 Tabela Terminarz i wyniki
Zielona Góra: III liga okręgowa C1 Trampkarz (RW) 12 Tabela Terminarz i wyniki
Zielona Góra: III liga okręgowa D1 Młodzik (RW) 14 Tabela Terminarz i wyniki
Zielona Góra: E1 Orlik (RW) "GRUPA ZŁOTA - ZIELONA GÓRA" 16 Tabela Terminarz i wyniki
Zielona Góra: E1 Orlik Grupa 1 (RW) 16 Tabela Terminarz i wyniki
Zielona Góra: E1 Orlik Grupa 2 (RW) 16 Tabela Terminarz i wyniki
Zielona Góra: F1 Żak Grupa 1 (RW) 18 Tabela Terminarz i wyniki
Zielona Góra: F1 Żak Grupa 2 (RW) 18 Tabela Terminarz i wyniki
Żagań: III liga okręgowa D1 Młodzik (RW) 14 Tabela Terminarz i wyniki
Żagań: E1 Orlik (RW) 16 Tabela Terminarz i wyniki
Żagań: F1 Żak (RW) 18 Tabela Terminarz i wyniki
Żary: III liga okręgowa C1 Trampkarz (RW) 12 Tabela Terminarz i wyniki
Żary: III liga okręgowa D1 Młodzik (RW) 14 Tabela Terminarz i wyniki
Żary: E1 Orlik Grupa 1 (RW) 16 Tabela Terminarz i wyniki
Żary: E1 Orlik Grupa 2 (RW) 16 Tabela Terminarz i wyniki
Żary: F1 Żak Grupa 1 (RW) 18 Tabela Terminarz i wyniki
Żary: F1 Żak Grupa 2 (RW) 18 Tabela Terminarz i wyniki
Żary: F1 Żak Grupa 3 (RW) 18 Tabela Terminarz i wyniki