Wykaz zawodników LKC

Kadra zawodników LKC rocznik 2004 PÓŁNOC
1 Dziemidowicz Bartosz Ilanka Rzepin bartosz dziemidowicz ilanka rzepin
2 Jodłowski Jakub Ilanka Rzepin jakub jodlowski ilanka rzepin
3 Zarabski Kacper Gorzów kacper zarabski gorzow wlkp
4 Maludy Oskar Impuls Wawrów oskar maludy impuls wawrow
5 Walczak Mateusz KP Progres Gorzów Wlkp. mateusz walczak kp progres gorzow wlkp
6 Oliwer Begier Gorzów oliwer begier gorzow wlkp
7 Krajewski Michał KP Progres Gorzów Wlkp. michal krajewski kp progres gorzow wlkp
8 Telec Martin Piast Karnin martin telec piast karnin
9 Kurowski Igor Uks Celuloza Kostrzyn igor kurowski uks celuloza kostrzyn
10 Krawczuk Maciej Uks Celuloza Kostrzyn maciej krawczuk uks celuloza kostrzyn
11 Durlak Gracjan Stilon Gorzów  
12 Gołębiewski Jakub Orzeł Międzyrzecz  
13 Góral Jędrzej Orzeł Międzyrzecz jedrzej goral orzel miedzyrzecz
14 Kaczmarek Mateusz (br) Orzeł Międzyrzecz mateusz kaczmarek orzel miedzyrzecz
15 Graffunder Jakub Łucznik Strzelce Kraj. jakub graffunder orzel miedzyrzecz
16 Krysiński Oskar UKS 4 Kostrzyn oskar krysinski uks 4 kostrzyn
17 Szymaniuk Jakub UKS 4 Kostrzyn jakub szymaniuk uks 4 kostrzyn
18 Skiba Bartosz Pionier Zwierzyn bartosz skiba pionier zwierzyn
19 Midloch Sławomir KP Progres Gorzów Wlkp.  
20 Dawid Kuczyński (br) Łucznik Strzelce Kraj. dawid kuczynski lucznik strzelce krajenskie

 

Kadra zawodników LKC rocznik 2004 POŁUDNIE
1. Antosiak Kamil Carina Gubin kamil antosiak
2. Bandurowski Kamil Arka Nowa Sól kamil bandurowski
3. Bielak Marcel Dąb Przybyszów  
4. Fedko Zenon UKP Zielona Góra zenon fedko
5. Figaś Dominik MKS Tęcza Krosno Odrzańskie  
6. Helit Kacper UKP Zielona Góra  
7. Jakuć Oliwer UKP Zielona Góra oliwier jakuc
8. Jezierski Jakub MKS Tęcza Krosno Odrzańskie jakub jezierski
9. Kolasiński Wiktor UKP Zielona Góra wiktor kolasinski
10. Kołodenny Jakub UKS Promień Żary jakub kolodenny
11. Krawiec Wiktor UKP Zielona Góra  
12. Maliszewski Wiktor UKP Zielona Góra wiktor maliszewski
13. Olearczyk Dominik Football Academy Krosno Odrzańskie dominik olearczyk
14. Paterek Olgierd Czarni Żagań olgierd paterek
15. Sobiech Julian Spartakus Zielona Góra julian sobiech
16. Stachowski Oktawian UKP Zielona Góra  
17. Wnorowski Kacper UKP Zielona Góra  
18. Zając Maksymilian Santos Świebodzin  
19. Zielonko Patryk Korona Wschowa  
20. Zientarski Mateusz MUKS Zielona Góra