Kolejny sukces zawodniczek MUKS "PS" w Kostrzynie nad Odrą

lzpn-logo

Za nami turniej strefowy Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodziczek w kategorii U-13. Był on kolejną eliminacją Mistrzostw Polski Młodziczek. Rywalizowały w nim drużyny z czterech województw (zachodniopomorskie,
pomorskie, wielkopolskie, lubuskie): Olimpia Szczecin, Akademia Piłkarska Lech Poznań, Akademia Piłkarska Lechia Gdańsk, MUKS "PS" Kostrzyn nad Odrą. Zawodniczki z woj. lubuskeigo awansowały do półfinału Mistrzostw Polski Młodziczek!

received_844851052532123.jpeg

MUKS "PS" w Kostrzynie nad Odrą na turniej udała się w składzie: z rocznika 2006 zagrały Aleksandra Rzadkosz, Wiktoria Kardzis, Daria Czarnak, z rocznika 2007 zagrały Emila Gwizdoń, Amelia Dąbrowska, Alicja Mycyk, Hania Nowakowska, Wiktoria Popowska, Nikola Wysokinska, Gabriela Kiałka, a z rocznika 2008 zagraly Oktawia Mularska,Natalia Ilkowa.
Pierwszy mecz z Akademią Piłkarską Lechii Gdańsk zakończył się 0:0. W kolejnym meczu MUKS PS Kostrzyn zmierzył się z drużyną Akademii Piłkarskiej Lech Poznań (0:0), a w ostatnim meczu z Olimpią Szczecin również remis 1:1
Po trzech remisowych meczach uzyskujemy trzy punkty. Ostatni mecz (A.P. Lechia Gdańsk i A.P. Lech Poznań) kończy się wynikiem 0:0 co daje awans do półfinałów Mistrzostw Polski Młodziczek.