KADRA U-16 K: ZIMNY PRYSZNIC Z DOLNOŚLĄSKIM ZPN

lzpn-logoPo dwóch zwycięstwach przyszedł czas na zimny prysznic z Dolnośląskim ZPN. Mimo prowadzenia po pierwszej połowie nasze zawodniczki ostatecznie zeszły z boiska bez punktów. Porażka na zakończenie rozgrywek w tym roku niczego nie przekreśla, a nasza reprezentacja jest nadal w dobrej sytuacji przed rundą rewanżową. W przerwie zimowej znajdzie się czas na to aby zawodniczki wyleczyły kontuzje i powróciły wiosną jeszcze silniejsze.

Lubuski ZPN - Dolnośląski ZPN (1:0) 1:4

Czytaj więcej...

KADRA U-14 K: POWOŁANIA NA MECZ Z DOLNOŚLĄSKIM ZPN

lzpn-logoLubuski Związek Piłki Nożnej informuję, że w dniu 31 Października 2018 roku odbędzie się mecz  LUBUSKIEJ KADRY TRAMPKAREK(U-14) z DOLNOŚLĄSKIM ZPN w Żaganiu. Powołania otrzymały następujące zawodniczki:

KADRA U-14 K: CIĘŻKA PRZEPRAWA Z ZACHODNIOPOMORSKIM ZPN

W ramach drugiej kolejki zmagań Eliminacji OOM nasza Lubuska Kadra do lat 14 zmierzyła się z reprezentacją Zachodniopomorskiego ZPN. Rywalki naszych zawodniczek przeważały fizycznie przez większość spotkania, co ma odzwierciedlenie w końcowym wyniku tego spotkania.

17.10.18 U-14 K Zachodnipomorski ZPN

Czytaj więcej...

Lubuska Kadra Kobiet U-16 vs. zachodniopomorskie 4:1

W dniu 17 października kadra województwa lubuskiego juniorek młodszych U16 prowadzona przez duet trenerski Robert Dziadul i Katarzyna Poźniak pokonała w Policach kadrę województwa zachodniopomorskiego 4-1.

17.10.18 U-16 K Zachodnipomorski ZPN

Czytaj więcej...

Powołania do Lubuskiej Kadry Trampkarek, Police 16-17.10.2018 r.

lzpn-logoLubuski Związek Piłki Nożnej informuję, że w dniach 16-17 Października 2018 roku odbędzie się zgrupowanie połączone z meczem Lubuskiej Kadry Trampkarek z Zachodniopomorskim ZPN w Policach. Powołania otrzymały następujące zawodniczki:

Kadra U-16 K: zwycięstwo z Wielkopolskim ZPN

Lubuska Kadra Kobiet do lat 16 odniosła zwycięstwo na bardzo trudnym terenie z Wielkopolskim ZPN. Mecz stał na bardzo wysokim poziomie i był niezwykle wyrównany, lecz to nasze dziewczęta za sprawą Patrycji Ziemby wyszły z tego pojedynku zwycięsko. Patrycja w tym meczu niestety doznała kontuzji i życzymy jej szybkiego powrotu do zdrowia.

25.09.18 U-16 K. Wielkopolski ZPN

Czytaj więcej...

TKKF Stilon Gorzów Wlkp. z wojewódzkim Pucharem Polski

27 września w Witnicy rozegrano finał Pucharu Polski Kobiet na szczeblu województwa lubuskiego, w którym zmierzyły się drużyny TKKF Stilon Gorzów oraz MUKS 11 Zielona Góra. Lepszy okazał się II-ligowy TKKF Stilon, wygrywając 4:0. Nagrody dla finalistów wręczyli Prezes Lubuskiego ZPN Robert Skowron oraz Wiceprezes Lubuskiego ZPN Zdzisław Czyrka.

Czytaj więcej...

Finał Pucharu Polski Kobiet na Szczeblu Województwa

27.09.18 Finał PP KInformujemy, że Finał Pucharu Polski Kobiet na Szczeblu Województwa odbędzie się w dniu 27 Września 2018 roku o godzinie 17:00 na Stadionie Miejskim w Witnicy. W finale zagrają II Ligowy TKKF Stilon Gorzów oraz MUKS 11 Zielona Góra, który w meczu półfinałowym pokonał w Kostrzynie MUKS "Przyjaciół Sportu" 2:4. Serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków kobiecej piłki na arcyciekawe spotkanie do Witnicy.

Powołania do Lubuskiej kadry Juniorek Młodszych

lzpn-logoLubuski Związek Piłki Nożnej informuję, że w dniach 24-25 Września 2018 roku odbędzie się zgrupowanie połączone z meczem  LUBUSKIEJ KADRY JUNIOREK MŁODSZYCH z WIELKOPOLSKIM ZPN w Wolsztynie. Powołania otrzymały następujące zawodniczki:

Mecz kontrolny kobiet U16: Północ-Południe

lzpn-logoW minioną środę rozegrany został kolejny mecz kontrolny przygotowujący kadrę U-16 na zmagania eliminacyjne w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży. W meczu kontrolny zmierzyły się reprezentacje zawodniczek z Północy oraz Południa Województwa. Spotkanie odbyło się w Skwierzynie.

Czytaj więcej...

Powołania na mecz LUBUSKIEJ KADRY JUNIOREK MŁODSZYCH PÓŁNOC - POŁUDNIE (12 września 2018)

lzpn-logoLubuski Związek Piłki Nożnej informuje, że w dniu 12 Września 2018 roku odbędzie się mecz LUBUSKIEJ KADRY JUNIOREK MŁODSZYCH PÓŁNOC - POŁUDNIE w Skwierzynie. Powołania otrzymały następujące zawodniczki:

Załączniki:
Plik
Pobierz plik (12.09.18 PÓŁNOC-POŁUDNIE.pdf)12.09.18 PÓŁNOC-POŁUDNIE.pdf