TKKF STILON GORZÓW MISTRZEM WOJEWÓDZTWA W FUTSALU U-14 DZIEWCZĄT

lzpn-logoW minioną sobotę odbył się wojewódzki finał w futsalu dziewczynek do lat 14. W zawodach wzięło udział 6 zespołów. Mistrzem województwa został TKKF Stilon Gorzów Wlkp. Tytuł króla strzelców otrzymałaSandra Szczerbin z TKKF Stilon Gorzów , która zdobyła 8 bramek.

Czytaj więcej...

Za nami mikołajkowy turniej dziewczynek w Krośnie Odrzańskim

lzpn-logoW Krośnie Odrzańskim rozegrano mikołajkowy turniej dziewczynek do lat 12. Zawody cieszyły się sporym zainteresowaniem drużyn, co wskazuje na rosnącą popularność piłki nożnej wśród dziewcząt. W Krośnie Odrzańskim, oprócz reprezentacji gospodarzy zobaczyliśmy zespoły z: Zielonej Góry, Żar, Świebodzina, trzy drużyny z Gorzowa Wlkp. i dwie z Kostrzyna n/O. I miejsce zajęła Reprezentacja Zielonej Góry, II m. TKKF Stilon Gorzów Wlkp., a III m. Reprezentacja Krosna Odrzańskiego. Nagrody dla najlepszych drużyn wręczyli: Wiceprezes Lubuskiego ZPN Zdzisław Czyrka oraz Przewodniczący Podokręgu Krosno Odrzańskie Zygmunt Orzeszko.

Czytaj więcej...

Turniej młodziczek w Kostrzynie n/O

lzpn-logo10 grudnia w hali sportowej przy ul. Sienkiewicza w Kostrzynie nad Odrą zostanie rozegrany turniej młodziczek. W zawodach wezmą udział 4 zespoły: MUKS ?PS? Kostrzyn n/O, TKKF Stilon Gorzów Wlkp., MUKS Stilon Gorzów Wlkp. oraz MUKS 11 Zielona Góra. Początek turnieju o godz. 14:00. Zapraszamy.

Otwarta konsultacja szkoleniowa w Lubsku dla dziewcząt z rocznika 2003 i młodszych - POŁUDNIE

lzpn-logo26.11.2017 r. w Lubsku odbyła się otwarta konsultacja dla dziewcząt z rocznika 2003 i młodszych. Podczas konsultacji dziewczęta uczestniczyły w zajęciach sportowych, gdzie miały możliwość zaprezentowania swoich umiejętności piłkarskich. Trenerka Katarzyna Nowicka dokonała selekcji dziewcząt na turniej Mikołajkowy w Krośnie Odrzańskim, który odbędzie się 3 grudnia. Nazwiska powołanych zawodniczek zostaną podane w najbliższym czasie do klubów, zainteresowanych osób oraz na stronę Lubuskiego ZPN.

Warto zaznaczyć, iż zainteresowanie piłką nożną wśród dziewcząt zyskuję na popularności, o czym świadczy duże zaintertesowanie wydarzeniem. Wszystkim zawodniczkom dziękujemy za przybycie i uczestnictwo w otwartych konsultacjach szkoleniowych.

24115673_1712400865470909_1045294917_o.jpg

 

Turniej juniorek młodszych o mistrzostwo województwa lubuskiego

18 Listopada w Żarach zostanie rozegrany turniej juniorek młodszych o mistrzostwo województwa lubuskiego. Zawody rozpoczną się o godz. 11:00, a do rywalizacji przystąpią trzy zespoły: MUKS 11 Zielona Góra, TKKF Stilon Gorzów oraz Promień Żary. Wszystkich sympatyków piłki nożnej zapraszamy do Żar.

mistrzostwo juniorek zagan

Powołanie na otwartą konsultację dziewczynek U-12 Okręgu Gorzowskiego

lzpn-logoOkręgowy Związek Piłki Nożnej w Gorzowie WLKP. informuje, że w dniach 17.11.2017 o godz. 18:00 na hali sportowo-widowiskowej w Santoku odbędzie się otwarta konsultacja konsultacja - kadry U-10 i U-12 Dziewczynek, na które zostały powołane następujące zawodniczki:

Czytaj więcej...

Wojewódzki Turniej Piłki Nożnej Juniorek Młodszych

28 Października 2017 roku w Kargowej odbył się Wojewódzki Turniej Piłki Nożnej Juniorek Młodszych. W turnieju udział wzięły trzy zespoły, mające na celu sprawdzić sowje umiejętności z rówieśniczkami.

Czytaj więcej...

Wojewódzki Turniej Juniorek KARGOWA CUP

Dnia 28 Października odbędzie się Wojewódzki Turniej Juniorek KARGOWA CUP. Turniej towarzyski ma na celu dodatkową okazję do sprawdzenia swoich sił dla Juniorek w naszym województwie oraz popularyzację piłki nożnej kobiecej w obrębie miejscowości Kargowa, która w przeszłości startowała w rozgrywkach III Ligii Kobiet.

Kargowa CUP

Czytaj więcej...

Stilon Gorzów z regionalnym Pucharem Polski

W finale rozgrywek Pucharu Polski na szczeblu województwa lubuskiego II-ligowy Stilon Gorzów Wielkopolski pokonał grający o ligę niżej MUKS 11 Zielona Góra 7:1. Wcześniej Stilon w półfinale będącym jednocześnie pierwszą rundą pucharu pokonał Lubuszanina Drezdenko, a Zielona Góra wygrała z Promieniem Żary.

DSC 0679

Czytaj więcej...

POWOŁANIE DO REPREZENTACJI LUBUSKIEGO ZPN rocznika 2002-2004 dziewcząt

lzpn-logoWydział Szkolenia Lubuskiego ZPN w Zielonej Górze informuje, że w dniu 20.10-22.10.2017r (piątek-niedziela) odbędzie się w Długim konsultacja szkoleniowa dla dziewcząt z roczników 2002-2004. Powołania otrzymały następujące zawodniczki:

Półfinały PP Kobiet za nami

lzpn-logo W rozgrywkach Pucharu Polski na poziomie wojewódzkim wzięły udział cztery zespoły, mecze pófinałowe zostały rozegrane tereneowo północ/południe. Zwyciezca meczu finałowego będzie walczył o reprezentowanie naszego województwa w rozgrywkach miedzywojewódzkich.

Czytaj więcej...