TKKF Stilon Gorzów Wlkp. zwycięża w finale - FUTSAL U-16

TKKF Stilon Gorzów Wlkp. zwycięża w finale - FUTSAL U-16

3 Lutego 2018 roku został rozegrany Wojewódzki Finał Futsalu Dziewcząt do lat 16. Do turnieju przystąpiło osiem zespołów, co jest bardzo pozytywnym prognostykiem dotyczącym piłki nożnej kobiet. Drużyny grały systemem każdy z każdym. Ostatecznie zwyciężył TKKF Stilon Gorzów Wlkp.

 

Końcowa klasyfikacja:

Lp

DRUŻYNA

BRAMKI

PUNKTY

+

-

BILANS

1.

TKKF Stilon Gorzów II

17

4

13

19

2.

TKKF Stilon Gorzów I

13

7

6

16

3.

Promień Żary I

13

7

6

12

4.

MUKS "PS" Kostrzyn n/O

5

8

-3

10

5.

Lubuszanin MAKS Drezdenko I

11

13

-2

9

6.

Lubuszanin MAKS Drezdenko II

4

12

-8

7

7.

MUKS 11 Zielona Góra

3

5

-2

7

8.

TKKF Stilon Gorzów III

2

12

-10

1

Wyniki spotkań:

Lp.

Drużyna

Wynik

Drużyna

1.

MUKS "PS" Kostrzyn n/O

1

0

Lubuszanin MAKS Drezdenko II

2.

Promień Żary I

1

3

TKKF Stilon Gorzów II

3.

TKKF Stilon Gorzów III

0

2

TKKF Stilon Gorzów I

4.

MUKS 11 Zielona Góra

2

0

Lubuszanin MAKS Drezdenko I

5.

Lubuszanin MAKS Drezdenko II

0

4

Lubuszanin MAKS Drezdenko I

6.

TKKF Stilon Gorzów I

2

0

MUKS 11 Zielona Góra

7.

TKKF Stilon Gorzów II

3

0

TKKF Stilon Gorzów III

8.

MUKS "PS" Kostrzyn n/O

0

3

Promień Żary I

9.

Promień Żary I

4

0

Lubuszanin MAKS Drezdenko II

10.

TKKF Stilon Gorzów III

1

2

MUKS "PS" Kostrzyn n/O

11.

MUKS 11 Zielona Góra

0

1

TKKF Stilon Gorzów II

12.

Lubuszanin MAKS Drezdenko I

2

4

TKKF Stilon Gorzów I

13.

Lubuszanin MAKS Drezdenko II

1

1

TKKF Stilon Gorzów I

14.

TKKF Stilon Gorzów II

4

0

Lubuszanin MAKS Drezdenko I

15.

MUKS "PS" Kostrzyn n/O

1

0

MUKS 11 Zielona Góra

16.

Promień Żary I

2

0

TKKF Stilon Gorzów III

17.

TKKF Stilon Gorzów III

1

2

Lubuszanin MAKS Drezdenko II

18.

MUKS 11 Zielona Góra

1

0

Promień Żary I

19.

Lubuszanin MAKS Drezdenko I

2

0

MUKS "PS" Kostrzyn n/O

20.

TKKF Stilon Gorzów I

2

4

TKKF Stilon Gorzów II

21.

Lubuszanin MAKS Drezdenko II

0

1

TKKF Stilon Gorzów II

22.

MUKS "PS" Kostrzyn n/O

0

1

TKKF Stilon Gorzów I

23.

Promień Żary I

3

2

Lubuszanin MAKS Drezdenko I

24.

TKKF Stilon Gorzów III

0

0

MUKS 11 Zielona Góra

25.

MUKS 11 Zielona Góra

0

1

Lubuszanin MAKS Drezdenko II

26.

Lubuszanin MAKS Drezdenko I

1

0

TKKF Stilon Gorzów III

27.

TKKF Stilon Gorzów I

1

0

Promień Żary I

28.

TKKF Stilon Gorzów II

1

1

MUKS "PS" Kostrzyn n/O

Wyróżnienia indywidualne:

Bramkarka turnieju - Aleksandra Skrzypczak (MUKS 11 Zielona Góra)

Zawodniczka turnieju - Maja Szydełko (TKKF Stilon Gorzów II)

Zawodniczka turnieju - Klaudia Nowak (Promień Żary)