Za nami inauguracja kursu UEFA B

Po blisko dwu letnim naborze rozpoczęliśmy edukację trenerów na poziomie UEFA B. W kursie udział bierze 32 trenerów, którzy swą edukację zakończą w czerwcu 2019r. Jest to zarazem pierwszy kurs, w trakcie którego trenerzy uczestniczyć będą w tzw. ?mikrogrupach?, których głównym celem jest wzajemna obserwacja oraz analiza treningu w realnych warunkach. Trenerzy Edukatorzy LZPN wraz z przydzielonymi im kursantami odwiedzą więc 16 klubów zlokalizowanych na terenie naszego województwa.

Czytaj więcej...

Witamy nowych trenerów z uprawnieniami UEFA A

W dniach  2-4 listopad 2018  w Gorzowie Wlkp. odbył się egzamin finalizujący blisko roczny kurs trenerów UEFA A.

GRUPOWE

Czytaj więcej...

Rozpoczęły się egzaminy na kursie UEFA A

Od ponad miesiąca kursanci rozpoczętego w grudniu 2017r kursu UEFA A przystępują do egzaminów praktycznych organizowanych w Klubach. Za nami egzaminy organizowane przez trenerów pracujących w Zbąszynku, Gubinie oraz Przemkowie. Ostatni egzamin praktyczny odbędzie się w Gorzowie Wlkp. Ostatnia ? ustna i pisemna - część egzaminu odbędzie się za niespełna miesiąc. Kursantom życzymy pozytywnego ukończenia kursu oraz dołączenia do nielicznej wciąż w naszym województwie grupy trenerów z uprawnieniami UEFA A.

SAVE 20181004 170938

Czytaj więcej...

Uwaga Trenerzy!

lzpn-logoW związku z coraz częstszymi przypadkami dotyczącymi trenerów, prowadzących drużyny  w kilku klubach , w różnych ligach, w tej samej klasie rozgrywkowej, prowadzących drużyny w tym samym dniu i o tej samej godzinie, niezgodnie z uprawnieniami odpowiadającymi posiadanym kwalifikacjom,  użyczających swoją licencję innym klubom lub drużynom nie będąc na meczu (tzw. "słupy"), proszę jeszcze raz zapoznać się z uchwałami PZPN regulującymi sprawy zatrudnienia i wykorzystywania licencji trenerskich zgodnie z ich przeznaczeniem. Za łamanie w/wym przepisów będą wyciągane konsekwencje według uchwał i regulaminów dyscyplinarnych.

Zakończył się kurs trenerski Grassroots C

W niedzielę 29.04.2018 r na orliku AMO w Zielonej Górze zdawali egzamin kolejni kandydaci na trenerów chcący pracować z dziećmi do lat 12 i z drużynami seniorskimi do A klasy włącznie. Z rana o godzinie 09.00 w siedzibie LZPN uczestnicy kursu zdawali egzamin pisemny składający się z 21 pytań. Następnie od godz. 10.30 do 15.00 na Orliku AMO przy ul. Chopina przystąpili do egzaminu praktycznego, przeprowadzając fragmenty treningu z dziećmi przybyłych z klubów; Korona Kożuchów, AP Falubaz Zielona Góra, AP Macieja Murawskiego Falubaz Zielona Góra.

Czytaj więcej...

Witamy nowych trenerów z uprawnieniami UEFA B

W dniu 22.04.2018 w siedzibie ZWKF Gorzów Wlkp. odbył się egzamin kursu UEFA B wyrównawczy, do którego przystąpiło 32 trenerów. Edukacja trenerów rozpoczęła się w listopadzie 2017r. Egzamin z wyróżnieniem zdali następujący Trenerzy ( na zdjęciu ):

20180422 194032

Czytaj więcej...

Ruszyły zapisy na kolejną edycję kursu GRASSROOTS C

lzpn-logo

W dniu dzisiejszym rozpoczęły się zapisy na nową edycję kursu trenerów GRASSROOTS C. Zapraszamy do zapisów wszystkie osoby, które chcą w przyszłości zostać trenerem piłki nożnej. Planowane terminy zjazdów:

Czytaj więcej...

Licencje plastikowe do odbioru

lzpn-logoLubuska Komisja Licencji Trenerskich informuje, że są do odbioru dla Trenerów z północy w siedzibie OZPN Gorzów i dla Trenerów z południa w siedzibie LZPN Zielona Góra, licencje trenerskie w formie plastikowej.

Kurs Grassroots C rozpoczęty

W piątek 09.03.2018r w Nowogrodzie Bobrzańskim rozpoczęła się I trzydniowa sesja  kursu trenerskiego  Grassroots C , w którym udział wzięło 32 nowych adeptów sztuki trenerskiej. Przyszli trenerzy zapoznali się z programem kursu, sprawami organizacyjnymi, pierwszymi podstawowymi wiadomościami dotyczącymi szkolenia dzieci i młodzieży , wstępnymi informacjami na temat Narodowego Modelu Gry, rozegrali integracyjny turniej piłkarski w nowej hali sportowej szkoły podstawowej nr 2 w Nowogrodzie Bob. oraz przeprowadzili pierwsze zajęcia na grupie dzieci z klubu Fadom Nowogród.

Czytaj więcej...

Ostatnia szansa dla Trenerów!

lzpn-logoLubuska Komisja Licencjonowania Trenerów informuje o przedłużeniu terminu składania wniosków o bezpłatną! wymianę licencji papierowej na plastikową do 01.04.2018r. Trenerzy , którzy do tego dnia nie wywiążą się z obowiązku wymiany licencji na plastikową będą musieli aplikować na Komisję w trybie nadzwyczajnym i ponosić koszty wynikające z przedłużenia licencji.

Czytaj więcej...

Wolne miejsce na kursie GRASSROOTS C

lzpn-logoKomisja Kształcenia i Licencjonowania Trenerów Lubuskiego Związku Piłki Nożnej informuje, że zwolniło się 1 miejsce na rozpoczynającym się dzisiaj w Nowogrodzie Bob. kursie trenerskim Grassroots C. Osoby chętne na uczestnictwo w tym kursie proszone są o pilny kontakt pod numerem telefonu 882 183 126.