Witamy nowych Trenerów UEFA B

W ubiegłym tygodniu  odbyły się egzaminy kończące trwający niemal pół roku kursu trenerskego UEFA B.  Był on szczególny ponieważ po raz pierwszy zajęcia odbywały się m.in. w formie tzw mikrogrup. Głównym założeniem mikrogrupy jest praca w tzn. realnych warunkach stąd Edukatorzy odpowiedzialni za kursantów odwiedzili lubuskie kluby piłkarskie: Promień Żary, Błękitni  Ołobok, Orzeł  Międzyrzecz, Polonia  Słubice, Warta Gorzów Wlkp., Syrena Zbąszynek,  Pogoń Świebodzin, Juvenia Boczów.  Klubom dziękujemy za miłe przyjęcie a absolwentom  gratulujemy życząc powodzenia w dalszej pracy trenerskiej.

Czytaj więcej...

Pierwsze wizyty w Klubach LZPN w ramach tzw. MIKROGRUP na kursach Trenerskich organizowanych przez Lubuski Związek Piłki Nożnej

Zbąszynek, Słubice a wkrótce Boczów, Świebodzin, Międzyrzecz, Żary czy Ołobok. Właśnie rozpoczęły się zajęcia w tzw. Mikro grupach w ramach organizowanego przez LZPN kursu UEFA B.

Czytaj więcej...

Zakonczenie kursu grassroots C

W dniu 06.04.2019r  odbyły się egzaminy kończące kurs trenerski Grassroots C zorganizowany we współpracy z gorzowskim AWF. Lubuski Związek pragnie szczególnie podziękować Klubowi Stilon Gorzów oraz Warta Gorzów za udostępnienie dzieci na wszystkie zajęcia praktyczne odbywające się w ramach kursu. Trenerom gratulujemy oraz życzymy powodzenia w dalszej pracy trenerskiej.

_20190408_105454.jpg

Czytaj więcej...

Lubuski ZPN kształci kolejnych trenerów

16-17 luty 2019 był bardzo pracowity dla niemal 60 trenerów i trenerek, którzy w Gorzowie Wlkp. i Babimoście uczestniczyli w kolejnych zjazdach kursu trenerskiego GRASSROOTS C oraz UEFA B.

Czytaj więcej...

Ostatnia szansa na zdobycie uprawnień UEFA A dla trenerów klasy 2, 1 i "M"

lzpn-logoLubuski Związek we współpracy z  Zachodniopomorskim Związkiem Piłki Nożnej informuje, że planowany od ponad 6 miesięcy kurs UEFA B + A dla trenerów klasy II, I i "M" zostanie zorganizowany wspólnie przez w/w związki. Załączone pliki zawierają wszelkie niezbędne informacje (daty, miejsca, wymagania).

ss.jpg

Czytaj więcej...

Uwaga Trenerzy!

lzpn-logoW związku z licznymi problemami wynikającymi z ilością godzin ze szkoleń trenerskich pragniemy wyjaśnić, że:

Czytaj więcej...

Inauguracja kursu GRASSROOTS C we współpracy z AWF Gorzów oraz w Ekstraklasowym stylu.

W miniony weekend rozpoczęliśmy drugi w historii kurs trenerski dla studentów gorzowskiego AWF. W oficjalnym otwarciu udział wziął Wiceprezes ds. piłkarstwa młodzieżowego LZPN Pan Zenon Chmielewski. Kursantów spotkała również mikołajkowa niespodzianka bowiem zajęcia odwiedził obecny asystent trenera Legii Warszawa oraz były piłkarz mający ponad 200 występów w Ekstraklasie trener  Aleksandar Vuković.

IMG 20181207 160316

Czytaj więcej...

Za nami inauguracja kursu UEFA B

Po blisko dwu letnim naborze rozpoczęliśmy edukację trenerów na poziomie UEFA B. W kursie udział bierze 32 trenerów, którzy swą edukację zakończą w czerwcu 2019r. Jest to zarazem pierwszy kurs, w trakcie którego trenerzy uczestniczyć będą w tzw. ?mikrogrupach?, których głównym celem jest wzajemna obserwacja oraz analiza treningu w realnych warunkach. Trenerzy Edukatorzy LZPN wraz z przydzielonymi im kursantami odwiedzą więc 16 klubów zlokalizowanych na terenie naszego województwa.

Czytaj więcej...

Witamy nowych trenerów z uprawnieniami UEFA A

W dniach  2-4 listopad 2018  w Gorzowie Wlkp. odbył się egzamin finalizujący blisko roczny kurs trenerów UEFA A.

GRUPOWE

Czytaj więcej...

Rozpoczęły się egzaminy na kursie UEFA A

Od ponad miesiąca kursanci rozpoczętego w grudniu 2017r kursu UEFA A przystępują do egzaminów praktycznych organizowanych w Klubach. Za nami egzaminy organizowane przez trenerów pracujących w Zbąszynku, Gubinie oraz Przemkowie. Ostatni egzamin praktyczny odbędzie się w Gorzowie Wlkp. Ostatnia ? ustna i pisemna - część egzaminu odbędzie się za niespełna miesiąc. Kursantom życzymy pozytywnego ukończenia kursu oraz dołączenia do nielicznej wciąż w naszym województwie grupy trenerów z uprawnieniami UEFA A.

SAVE 20181004 170938

Czytaj więcej...

Uwaga Trenerzy!

lzpn-logoW związku z coraz częstszymi przypadkami dotyczącymi trenerów, prowadzących drużyny  w kilku klubach , w różnych ligach, w tej samej klasie rozgrywkowej, prowadzących drużyny w tym samym dniu i o tej samej godzinie, niezgodnie z uprawnieniami odpowiadającymi posiadanym kwalifikacjom,  użyczających swoją licencję innym klubom lub drużynom nie będąc na meczu (tzw. "słupy"), proszę jeszcze raz zapoznać się z uchwałami PZPN regulującymi sprawy zatrudnienia i wykorzystywania licencji trenerskich zgodnie z ich przeznaczeniem. Za łamanie w/wym przepisów będą wyciągane konsekwencje według uchwał i regulaminów dyscyplinarnych.