Nabory na Kursy Trenerskie - UEFA B i C

Komisja Kształcenia i Licencjonowania Trenerów Lubuskiego Związku Piłki Nożnej informuje, że został otwarty nabór na kolejne kursy trenerskie w różnych lokalizacjach.

Kursy UEFA C:
Murzynowo 18.06-24.10.2021r
Wschowa 02.07-10.10.2021r
Lubsko 14.05-12.09.2021r

Kurs UEFA B (zostało już tylko 13 miejsc):
Międzyrzecz 28.05-30.01.2022r.

Zapisy na kursy za pośrednictwem portalu pzpn24. Aby aplikować na kurs UEFA C trzeba posiadać minimum średnie wykształcenie.

Konferencja online: Praktyczne aspekty wdrażania systemu 1-3-5-2

"Asystent Trenera" wraz z Lubuskim Związkiem Piłki Nożnej zapraszają na konferencję online "Praktyczne aspekty wdrażania systemu 1-3-5-2". 13 marca 2021 r. (sobota) swoją wiedzą podzielą się trenerzy młodzieżowych reprezentacji Polski: Bartłomiej Zalewski, Rafał Lasocki i Marcin Dorna. Konferencja zostanie przeprowadzona w formie webinaru na platformie Clickmeeting. Zapisy na portalu PZPN24. Koszt uczestnictwa wynosi 120 zł. Szczegóły poniżej.

konferencja.jpg

Czytaj więcej...

Kurs UEFA B dla kobiet

Polski Związek Piłki Nożnej zorganizuje w ramach realizacji programu UEFA "Coach Development Project For Women" kurs UEFA B dla kobiet. Rozpoczęcie kursu zaplanowane jest na maj/czerwiec 2021 r., a minimalny czas trwania kursu to ok. 5 miesięcy (minimum 160 godzin zajęć). PZPN podejmie starania, by znaczna część opłaty za kurs, koszty noclegów oraz wyżywienia zostały pokryte przez UEFA. Koszt dojazdu spoczywać będzie na uczestniczkach. 

Szkoła Trenerów PZPN ogłosi od 18 stycznia do 5 lutego br. otwarty nabór na kurs poprzez platformę PZPN24. Kwalifikacje na kurs otrzymają osoby, które pomyślnie zdadzą egzamin wstępny.

https://www.laczynaspilka.pl/pilka-dla-wszystkich/rusza-nabor-do-drugiej-edycji-kursu-uefa-b-dla-kobiet1

Czytaj więcej...

Akademia Grassroots 2020 w formule on-line

Rozpoczęły się zapisy na tegoroczną edycję organizowanej przez Polski Związek Piłki Nożnej Akademii Grassroots, która odbędzie się w dniach 19-20 grudnia 2020 roku. Już ósmy raz fachowcy pracujący na co dzień z dziećmi i młodzieżą (trenerzy, instruktorzy i nauczyciele wychowania fizycznego) podczas Akademii Grassroots poznają najnowsze trendy w szkoleniu młodych piłkarek i piłkarzy. Po raz pierwszy jednak będą mieli okazję zrobić to online. Więcej informacji na stronie internetowej Łączy nas Piłka: https://www.laczynaspilka.pl/pilka-dla-wszystkich/ruszyly-zapisy-na-akademie-grassroots-2020-duzo-wiedzy-i-punkty-do-przedluzenia-licencji1  

Maciej Stolarczyk i Andrzej Niedzielan na Konferencji Trenerskiej w Lubuskim Związku Piłki Nożnej!

Wydział Szkolenia Lubuskiego Związku Piłki Nożnej zaprasza wszystkie trenerki i trenerów do wzięcia udziału w Konferencji Szkoleniowej ON-LINE, która odbędzie się 19.12.2020 w godz. 09.45 -17.00 na platformie MICROSOFT TEAMS. Aplikować można tylko przez portal pzpn24. Koszt udziału w konferencji wynosi 100zł. Za udział w szkoleniu trenerzy otrzymają 4 punkty do przedłużenia licencji.

Prelegentami będą:
- trener reprezentacji Polski U-21 Maciej Stolarczyk,
- Adam Łopatko - trener UEFA PRO, szef Zespołu Wojewódzkich Koordynatorów Kształcenia i Licencjonowania Trenerów w Polskim Związku Piłki Nożnej.
- jako gość specjalny - Andrzej Niedzielan - były reprezentant Polski, wychowanek Promienia Żary

W załączeniu regulamin kursokonferencji. Prosimy, aby każdy uczestnik zapoznał się z treścią i dostosował do wymogów. Liczba miejsc ograniczona. O przyjęciu na konferencję decyduje kolejność wpłynięcia aplikacji z potwierdzonym dokumentem wpłaty.

Plakat_LZPN.jpg

Załączniki:
Plik
Pobierz plik (Regulamin konferencji_1.pdf)Regulamin konferencji_1.pdf

Uwaga Trenerzy! Zostały ostatnie 4 miejsca na kurs UEFA A

Już tylko 5 dni zostało do zgłoszenia swojej aplikacji na kurs UEFA A, który rozpocznie się w lutym 2021. Pozostały już tylko 4 miejsca.. Przypominam, że  aplikacji należy dokonać na swoim koncie pzpn24. Poza tym wszystkie Związki Piłki Nożnej aplikację na  kursy UEFA A  zamykają  w tym samym terminie, to jest 31.10.2020 co powoduje, że na kolejny kurs będzie trzeba czekać kolejny rok.

Warsztaty trenerskie w Gorzowie Wlkp. - ODWOŁANE

W związku z obowiązującymi obostrzeniami, z przykrością informujemy, że zaplanowane na 21 października warsztaty szkoleniowe w Gorzowie Wlkp. zostają odwołane. Gdy sytuacja epidemiologiczna w kraju pozwoli na organizację warsztatów Wydział Szkolenia poinformuje Państwa o nowym terminie.

Osoby, które opłaciły udział w warsztatach i chcą otrzymać zwrot pieniędzy proszone są o przesłanie maila na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z prośbą o zwrot kosztów wraz z załączeniem dokumentu wpłaty i wskazaniem konta, na które ten zwrot należy przelać. Osoby, które pozostawią wpłaconą kwotę będą mogły uczestniczyć w warsztatach w kolejnym terminie. Za zaistniałą sytuacje przepraszamy, mając nadzieję na szybką realizację warsztatów w innym terminie.

Uwaga Trenerzy UEFA B

W związku z obligatoryjnym terminem ( 31.10.2020r ) wyznaczonym przez PZPN dotyczącym zakończenia aplikacji na kurs UEFA A ? rozpoczęcie kursu początek lutego 2021r -  informujemy, że wszyscy chętni, którzy chcą podwyższyć swoje kwalifikacje powinni do tej daty aplikować na swoim koncie pzpn24. Po tym terminie nie będzie możliwa aplikacja, a co za tym idzie na kolejny kurs będzie trzeba czekać kolejny rok , ponieważ wszystkie kursy w Polsce odbywają się w tym samym terminie. Zapraszamy do aplikacji, bo zostało już tylko 6 miejsc.

Nabór na kurs UEFA C

W związku z dużym zainteresowaniem dotyczącym kursu UEFA C, Komisja Kształcenia Trenerów Lubuskiego Związku Piłki Nożnej ogłasza nabór na kolejny kurs trenerski przez aplikację na portalu pzpn24. Żeby umożliwić państwu już od następnej rundy prowadzić drużyny piłkarskie proponujemy następujący harmonogram kursu:

Czytaj więcej...

Ostatnia szansa zostały 2 miejsca na kurs UEFA B!

lzpn-logoKomisja Kształcenia i Licencjonowania Trenerów informuje, że zwolniły się 2 miejsca na kurs UEFA B, który rozpoczyna się 12.09.2020 w Rzepinie. Osoby chętne , które mają aktualną licencję Grassroot C lub UEFA C i minął rok od zadania egzaminu na te kursy proszone są o pilny kontakt telefoniczny z kierownikiem kursu; Wojciech Drożdż tel. 882 183 126.

Nabory na Kursy Trenerskie!

Komisja Kształcenia i Licencjonowania Trenerów Lubuskiego Związku Piłki Nożnej informuje, że obecnie trwa nabór na wszystkie kursy trenerskie; UEFA C, UEFA B i UEFA A. Kursy te będą prowadzone w nowej formule, ze zdecydowanym akcentem na zajęcia praktyczne. Planowane rozpoczęcie kursów: UEFA C wrzesień-październik, UEFA B wrzesień i UEFA A styczeń 2021r.

Czytaj więcej...