Kurs Kierowników ds. Bezpieczeństwa na Imprezach Masowych

lzpn-logoLubuski Związek Piłki Nożnej informuje, że w dniach 19-20 i 26-27 stycznia 2019 r. odbędzie się Kurs Kierowników ds. Bezpieczeństwa na Imprezach Masowych organizowany przez Śląski Związek Piłki Nożnej. Szczegóły w załączniku.

Kurs pierwszej pomocy w Zielonej Górze (17-18.03.18)

lzpn-logo Lubuski Związek Piłki Nożnej informuje, że w dniach 17-18 marca odbędzie się kurs dla działaczy lub pracowników klubowych w zakresie udzielania pierwszej pomocy przedlekarskiej w trakcie meczów piłkarskich i treningów. Szkolenie przeznaczone jest dla klubów klasy "B" i "A" oraz drużyn młodzieżowych klas wyższych (do IV ligi). Otrzymane uprawnienia dotyczą tylko tych klas. 

Szkolenie odbędzie się w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego "Medyk" ul. Wazów 44 w Zielonej Górze. W sobotę 17 marca w godz. 8.00-18.00, a w niedzielę 18 marca w godz. 8.00-16.00.  

Kurs pierwszej pomocy - terminy szkoleń

lzpn-logoLubuski Związek Piłki Nożnej informuje, że w marcu odbędą się 3 kursy dla działaczy lub pracowników klubowych w zakresie udzielania pierwszej pomocy przedlekarskiej w trakcie meczów piłkarskich i treningów. Szkolenie przeznaczone jest dla klubów klasy "B" i "A" oraz drużyn młodzieżowych klas wyższych (do IV ligi). Otrzymane uprawnienia dotyczą tylko tych klas. 

Czytaj więcej...

Regulamin meczu

Regulamin meczu

Załączniki:
Plik
Pobierz plik (BU.docx)BU.docx
Pobierz plik (regulamin meczu.pdf)regulamin meczu.pdf

Kurs Spikerski PZPN

lzpn-logoUprzejmie informujemy, że Departament Organizacji Imprez, Bezpieczeństwa i Infrastruktury PZPN zorganizuje Centralny Kurs Spikerski. Zajęcia odbędą się w Kielcach w terminie 2-5 listopada br., a uczestnicy uzyskają m.in. Certyfikat Spikera PZPN uprawniający do obsługiwania meczów piłkarskich we wszystkich klasach rozgrywkowych w Polsce.

Czytaj więcej...

Certyfikaty ukończenia kursu pierwszej pomocy przedlekarskiej - do odebrania w LZPN i OZPN

lzpn-logoLubuski Związek Piłki Nożnej informuje, że od 26.04.2017 r. w siedzibie Lubuskiego ZPN w Zielonej Górze oraz Okręgowego ZPN w Gorzowie Wlkp. będzie można odebrać Certyfikaty potwierdzające ukończenie kursu pierwszej pomocy przedlekarskiej organizowanego przez LZPN.

Szkolenie osób odpowiedzialnych za bezpieczeństwo na obiektach sportowych

W dniu 11.03.2017r w siedzibie Lubuskiego ZPN odbyło się szkolenie osob odpowiedzialnych za bezpieczeństwo imprez nie będących imprezami masowymi, przeznaczone dla klubów klasy okręgowej oraz wybranych klubów klasy A. Szkolenie organizowane było staraniem Komisji Bezpieczeństwa Lubuskiego ZPN oraz Biura Związku.

Czytaj więcej...

Posiedzenie Komisji Bezpieczeństwa

lzpn-logo15 listopada w siedzibie Lubuskiego Związku Piłki Nożnej w Zielonej Górze odbyło się spotkanie przedstawicieli Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie Wlkp. z przedstawicielami Lubuskiego ZPN. Zebranie było poświęcone bezpiecznej organizacji zawodów piłki nożnej na terenie woj. lubuskiego. W spotkaniu uczestniczyli: Wiceprezesi Lubuskiego ZPN Romuald Jankowiak i Zenon Chmielewski, Dyrektor Biura LZPN Andrzej Graczyk, Przewodniczący Wydziału Gier Lubuskiego ZPN Rafał Kakała oraz przedstawiciele KWP: nadkom. Damian Zieliński - ekspert Sztabu Policji oraz podkom. Piotr Psiuk - Zastępca Naczelnika Sztabu Policji.

WP_20161115_10_33_23_Pro.jpg

Czytaj więcej...

Klasyfikacja Fair Play w lubuskiej IV lidze 2015/2016

lzpn-logoW załączniku podajmy klasyfikację Fair Play w lubuskiej IV lidze w sezonie 2015/2016:

Zalecenia Komisji Bezpieczeństwa na Obiektach Piłkarskich Lubuskiego ZPN

lzpn-logoProsimy o zapoznanie się z załącznikiem dot. zaleceń Komisji Bezpieczeństwa na Obiektach Piłkarskich Lubuskiego ZPN:

Załączniki:
Plik
Pobierz plik (Zalecenia Bezp.docx)Zalecenia Bezp.docx