Lubuski ZPN- Dolnosląski ZPN 3:0 (1:0)

DZPN malelzpn-logoW dniu 17 kwietnia 2013 roku na obiektach MOSiR w Zielonej Górze rozegrano rundę rewanżową w eliminacjach do Turnieju finałowego. Przeciwnikiem reprezentacji lubuskiego była kadra Dolnego Śląska.

Mecz toczył sie w szybkim tempie, gdzie młodzi zawodnicy nie odpuszczali nawet centymetra. W przebiegu całego spotkania to Lubuskie było dzisiaj zespołem leszym stwarzając sobie wiele okazji do zdobycia bramki, kontrolowało sytuacje na boisku gdzie przeciwnik sporadycznie atakował bramkę gospodarzy. Już w pierwszych minutach zespół trenerów Siemińskiego i Mierzwy mógł wyjść na prowadzenie, ale dwóch dogodnych sytuacji nie wykorzystał bardzo aktywny w tym spotkaniu Krzysztof Staśkiewicz. w niespełna 30' Lubuskie zdobywa pierwszego gola po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Daniela Opali piłkę do bramki sytuacyjnym uderzeniem wpakował Paweł Iskra i do przerwy prowadziliśmy 1:0.

Po przerwie obraz gry nie uległ zmianie i po upływie 50' zdobyliśmy drugiego gola skutecznie wykończył swoja akcje Staskiewicz. Trzeciego gola po dograniu Eryka Szuberta zdobył ponownie Staskiewicz. Do końca spotkania wynik nie uległ zmianie, lecz było jeszcze kilka sytuacji bramkowych. Po bardzo dobrym meczu Kadra Lubuskiego odnotowała kolejne spotkanie bez porażki i tym samym zapewniła sobie udział w turnieju finałowym w rozgrywkach W. Kuchara.

Lubuski - Dolnosląski 3:0 (1:0)
bramki:
Iskra, Staśkiewicz x2

Skład LZPN:
Grabka Wojciech (Korona Wschowa) - Kulchawy Mateusz (Impuls), Kaczuk-Kuziak Karol (Impuls), Bondarenko Mateusz (C) (Budowlani Lubsko), Admczyk Krzysztof (Czarni Żagań) - Opala Daniel (UKP), Gardzielewicz Karol (Impuls)/Magdziak Maciej (UKP/Tęcza 60'), Puchacz Tymoteusz (UKP/Pogoń)/Janus Oskar (OSSM)40'/Żugaj Mateusz (UKP)60')- Pleń Kamil (Korona Wschowa)/Ciuksza Sebastian (Błękitni Dobiegniew) 55', Staskiewicz Krzysztof (Czarni Żagań), Iskra Paweł (UKP/Arka) 55'Szubert Eryk (UKP)
W rezerwie pozostał Grzesiak Michał (UKP)

Trenerzy: Mieczysław Mierzwa i Bartosz Siemiński.