Wysoka porażka i bardzo dużo pracy przed nami

lzpn-logoKadra rocznika 2005 odbyła we wtorek 18.04.2017r konsultacje szkoleniową w Babimoście, którą zakończyła meczem towarzyskim z kadrą Wielkopolskiego Związku piłki Nożnej. Nasi przeciwnicy prowadzeni już jako kadra od dwóch lat , zdecydowanie górowała nad naszymi zawodnikami zarówno pod względem wyszkolenia indywidualnego , jak i pod względem organizacji gry.

Bez-nazwy-1

Tylko przez 15 min pierwszej połowy udawało nam się uchronić od pierwszej bramki. Później im dłużej trwał mecz tym przewaga gości była coraz bardziej widoczna. Kilka nie wykorzystanych sytuacji przez nasz zespół od razu przekładał się na zdobycie bramek przez Wielkopolan. Końcowy wynik 0:9 do przerwy 0:4 w pełni odzwierciedla różnice , jaka dzieli obie reprezentacje. Czeka nas dużo pracy , aby dobrze zacząć funkcjonować jako reprezentacja, bo w tym spotkaniu nasi chłopcy grali ze sobą pierwszy raz , co było widoczne zwłaszcza sytuacjach braku współpracy w ataku i asekuracji w działaniach defensywnych. Na pewno nasi trenerzy wyciągną odpowiednie wnioski z tego spotkania i w kolejnych meczach nasi zawodnicy pokażą się z lepszej strony.