Program Certyfikacji PZPN dla Szkółek Piłkarskich

W dniu 23 kwietnia rozpoczął się Program Certyfikacji PZPN dla szkółek piłkarskich ? innowacyjny projekt skierowany do podmiotów prowadzących szkolenie dzieci.

adsfasdfewefe

Fundamentalnymi założeniami programu są: podniesienie i ujednolicenie poziomu szkoleniowego, stałe wyznaczanie standardów pracy z młodymi zawodnikami, pomoc w ich szkoleniu, podnoszenie kompetencji fachowców dbających o sportowy i społeczny rozwój piłkarzy oraz weryfikacja szkółek piłkarskich. Dzięki Programowi Certyfikacji rodzice i dzieci grające w piłkę nożną będą mieć pewność, że szkółka piłkarska spełnia standardy szkoleniowe, jest bezpieczna, a jej kadra ma kwalifikacje niezbędne do szkolenia zawodników. Z kolei szkółka zyska przewagę rynkową poprzez prestiżowe wyróżnienie ze strony Polskiego Związku Piłki Nożnej.
W obecnej chwili Polski Związek Piłki Nożnej opublikował trzy animacje:

- Program Certyfikacji PZPN - idea projektu:

 

- Korzyści certyfikacji dla właścicieli szkółek:

 

- Korzyści certyfikacji dla rodziców i dzieci:

 

Do 30 czerwca 2019 roku na stronie www.laczynaspilka.pl/certyfikacja można składać formularze zgłoszeniowe.

Pytania dotyczące programu można kierować do Daniela Sienkiewicza, specjalisty ds. rozwoju piłki amatorskiej w województwie lubuskim, tel. 510 877 262, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., bądź do Działu Wsparcia PZPN: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 732 122 222.