Wiosenny sparing GOSSM dla Zielonej Góry

http://lubuskizpn.pl/images/zdjecia/logo/ossm_zg.jpgZa nami ostatni sparing Gimnazjalnych Ośrodków Szkolenia Sportowego Mlodzieży w Zielonej Górze i Gorzowie Wlkp. Zgodnie z reformą szkolnictwa po roku szkolnym 2018/2019 OSSM zostaną zlikwidowane. W ciągu 3 lat nauki w Ośrodkach młodzi piłkarze z Zielonej Góry i Gorzowa Wlkp. rozgrywali mecze kontrolne dwa razy w roku: jesienią i wiosną. Ostatni sparing odbył się w Mostkach. Lepsi okazali się piłkarze z Zielonej Góry. Zespół prowadzony przez trenerów Mirosława Kędziorę i Stanisława Gąsiora wygrał 2:0. 

20190319_114254.jpg

 

Czytaj więcej...

Jesienny sparing GOSSM na remis

To już tradycja, że w październiku rozgrywany jest sparing Gimnazjalnych Ośrodków Szkolenia Sportowego Młodzieży z Zielonej Góry i Gorzowa Wlkp. W tym roku mecz odbył się w Świebodzinie. Do rywalizacji przystąpiła ostatnia klasa Ośrodka z rocznika 2003. Dzięki sporej rotacji składem oraz nietypowej długości meczu (4x25 min.) na boisku zobaczyliśmy wszystkich uczniów. Trenerzy mieli okazję ocenić postępy zawodników na przestrzeni 2 lat szkolenia w GOSSM. Spotkanie zakończyło się remisem 4:4. Kolejny test mecz zaplanowano na marzec 2019 r.

Czytaj więcej...

Nabór uzupełniający do GOSSM Zielona Góra (rocznik 2003)

http://lubuskizpn.pl/images/zdjecia/logo/ossm_zg.jpgLubuski Związek Piłki Nożnej informuje, że istnieje możliwość przystąpienia do III klasy (rocznik 2003) Gimnazjalnego Ośrodka Szkolenia Sportowego Młodzieży w Zielonej Górze od roku szkolnego 2018/2019. GOSSM zapewnia bezpłatnie: wykwalifikowaną kadrę trenerską, całotygodniowe szkolenie w formie treningów grupowych oraz indywidualnych, opiekę lekarską, ubezpieczenie, wyżywienie, a także udział w turniejach i zgrupowaniach. Zainteresowanych prosimy o kontakt z trenerem Stanisławem Gąsiorem - tel. 608 483 355.

Reprezentant Polski odwiedził młodych piłkarzy GOSSM Zielona Góra

http://lubuskizpn.pl/images/zdjecia/logo/ossm_zg.jpgNa dzisiejszym treningu II klasy GOSSM Zielona Góra pojawił się wyjątkowy gość - Tomasz Kędziora - piłkarz Dynama Kijów i Reprezentacji Polski. Wychowanek UKP Zielona Góra opowiedział zawodnikom GOSSM o debiucie w seniorskiej kadrze i profesjonalnej piłce nożnej. Jednak największą radość młodym piłkarzom sprawił mecz, podczas którego mogli bezpośrednio zmierzyć się z Reprezentantem Polski.

511.jpeg

Jesienny sparing Lubuskich Ośrodków Szkolenia Sportowego Młodzieży dla GOSSM Zielona Góra

http://lubuskizpn.pl/images/zdjecia/logo/ossm_zg.jpghttp://lubuskizpn.pl/images/zdjecia/logo/ossm_gw.jpgZa nami drugi z zaplanowanych na 2017 rok sparingów Gimnazjalnych Ośrodków Szkolenia Sportowego Młodzieży w Zielonej Górze i Gorzowie Wlkp. Na boisku w Międzyrzeczu zobaczyliśmy II i III klasy (rocznik 2003 i 2002). W obu meczach lepszy okazał się Ośrodek w Zielonej Górze pokonując GOSSM Gorzów Wlkp.: rocznik 2002 - 6:0 i 2003 - 3:1.

 Kolejny mecz kontrolny Lubuskich OSSM zaplanowano na marzec 2018 r.

Copy_of_ŁNP_1_conflict_from_10-04-2017_at_13h11.jpg

 

Wyniki ostatniego etapu naboru AMO Zielona Góra

Wyniki po treningach wprowadzających. Przedstawiamy listy zawodniczek i zawodników zakwalifikowanych na nowy sezon Akademii Młodych Orłów. Prosimy dokładnie zapoznać się z treścią komunikatu. Zajęcia rozpoczynają się we wrześniu. Dokładny termin poznamy we wrześniu. Prosimy śledzić stronę internetową www.laczynaspilka.pl.

2017.06.26 AMO III  Orlik 2 8

2017.06.26 AMO III  Orlik 2 36

Czytaj więcej...

Najmłodsi zawodnicy GOSSM Zielona Góra i Gorzów Wlkp. na turnieju w Łodzi

lzpn-logoW miniony weekend najmłodsi piłkarze Gimnazjalnych Ośrodków Szkolenia Sportowego Młodzieży w Zielonej Górze i Gorzowie Wlkp. - rocznik 2003 - wzięli udział w Turnieju Hary Cup w Łodzi. Zespół z południa województwa prowadzony przez trenerów Mirosława Kędziorę i Stanisława Gąsiora uplasował się na 10 miejscu, a drużyna z północy województwa pod wodzą trenerów Radosława Bubniaka i Tomasza Dolacińskiego zajęła 14 miejsce. Zwycięzcą turnieju został GKS Ksawerów, II miejsce Gedania Gdańsk, III m. SMS Włocławek, IV m. Wigry Suwałki.

Czytaj więcej...

Lubuskie GOSSM ze zmiennym szczęściem we Włocławku

W miniony weekend Gimnazjalne Ośrodki Szkolenia Sportowego Młodzieży z Zielonej Góry i Gorzowa Wlkp. - rocznik 2001 - wzięły udział w mocno obsadzonym Turnieju piłki nożnej LIDER Kar-Pol Cup 2017. Ze świetnej strony pokazał się Ośrodek w Zielonej Górze. Drużyna prowadzona przez trenerów Bartosza Siemińskiego i Mateusza Tomysa zajęła III miejsce. Ośrodek z Gorzowa Wlkp. uplasował się na 23 miejscu.

gossm zg

Czytaj więcej...

Sparing GOSSM Zielona Góra z GOSSM Gorzów Wlkp. połączony z konsultacją kadry 2003

19 lutego w Międzyrzeczu rozegrano sparing Gimnazjalnych Ośrodków Szkolenia Sportowego Młodzieży w Zielonej Górze oraz Gorzowie Wlkp. połączony z konsultacją kadry Lubuskiego ZPN - rocznik 2003. Zgrupowanie miało na celu sprawdzenie przydatności zawodników OSSM do reprezentacji województwa.

Podczas konsultacji rozegrano 3 mecze. Pierwszym spotkaniem było starcie GOSSM Zielona Góra z GOSSM Gorzów Wlkp. (2 x 25 min.). Był to typowy mecz walki zakończony zwycięstwem zespołu z Zielonej Góry 1:0.

Czytaj więcej...

GOSSM Poznań najlepszy w turnieju Ośrodków

http://lubuskizpn.pl/images/zdjecia/logo/ossm_zg.jpghttp://lubuskizpn.pl/images/zdjecia/logo/ossm_gw.jpgJuż tradycyjnie w październiku dochodzi do konfrontacji Gimnazjalnych Ośrodków Szkolenia Sportowego Młodzieży z Zielonej Góry i Gorzowa Wlkp. W tym roku skład turnieju został poszerzony o zespoły z Wielkopolski: GOSSM Poznań i GOSSM Wągrowiec. Chłopcy rywalizowali w dwóch rocznikach: 2002 i 2001. Zespoły z Poznania tryumfowały w obu kategoriach wiekowych.

Czytaj więcej...

Lista osób przyjętych do I klasy GOSSM Zielona Góra na rok szkolny 2016/2017

lzpn-logoLubuski Związek Piłki Nożnej przedstawia listę osób przyjętych do I klasy Gimnazjalnego Ośrodka Szkolenia Sportowego Młodzieży w Zielonej Górze. Niżej wymienieni zawodnicy zostali objęci dofinansowaniem Ministerstwa Sportu i Turystyki, Polskiego Związku Piłki Nożnej oraz Lubuskiego Związku Piłki Nożnej.

Czytaj więcej...