Nabór uzupełniający do GOSSM Zielona Góra (rocznik 2003)

http://lubuskizpn.pl/images/zdjecia/logo/ossm_zg.jpgLubuski Związek Piłki Nożnej informuje, że istnieje możliwość przystąpienia do II klasy (rocznik 2003) Gimnazjalnego Ośrodka Szkolenia Sportowego Młodzieży w Zielonej Górze od roku szkolnego 2017/2018. GOSSM zapewnia bezpłatnie: wykwalifikowaną kadrę trenerską, całotygodniowe szkolenie w formie treningów grupowych oraz indywidualnych, opiekę lekarską, ubezpieczenie, wyżywienie, a także udział w turniejach i zgrupowaniach. Zainteresowanych prosimy o kontakt z trenerem Stanisławem Gąsiorem ? tel. 608 483 355.

Najmłodsi zawodnicy GOSSM Zielona Góra i Gorzów Wlkp. na turnieju w Łodzi

lzpn-logoW miniony weekend najmłodsi piłkarze Gimnazjalnych Ośrodków Szkolenia Sportowego Młodzieży w Zielonej Górze i Gorzowie Wlkp. - rocznik 2003 - wzięli udział w Turnieju Hary Cup w Łodzi. Zespół z południa województwa prowadzony przez trenerów Mirosława Kędziorę i Stanisława Gąsiora uplasował się na 10 miejscu, a drużyna z północy województwa pod wodzą trenerów Radosława Bubniaka i Tomasza Dolacińskiego zajęła 14 miejsce. Zwycięzcą turnieju został GKS Ksawerów, II miejsce Gedania Gdańsk, III m. SMS Włocławek, IV m. Wigry Suwałki.

Czytaj więcej...

Lubuskie GOSSM ze zmiennym szczęściem we Włocławku

W miniony weekend Gimnazjalne Ośrodki Szkolenia Sportowego Młodzieży z Zielonej Góry i Gorzowa Wlkp. - rocznik 2001 - wzięły udział w mocno obsadzonym Turnieju piłki nożnej LIDER Kar-Pol Cup 2017. Ze świetnej strony pokazał się Ośrodek w Zielonej Górze. Drużyna prowadzona przez trenerów Bartosza Siemińskiego i Mateusza Tomysa zajęła III miejsce. Ośrodek z Gorzowa Wlkp. uplasował się na 23 miejscu.

gossm zg

Czytaj więcej...

Sparing GOSSM Zielona Góra z GOSSM Gorzów Wlkp. połączony z konsultacją kadry 2003

19 lutego w Międzyrzeczu rozegrano sparing Gimnazjalnych Ośrodków Szkolenia Sportowego Młodzieży w Zielonej Górze oraz Gorzowie Wlkp. połączony z konsultacją kadry Lubuskiego ZPN - rocznik 2003. Zgrupowanie miało na celu sprawdzenie przydatności zawodników OSSM do reprezentacji województwa.

Podczas konsultacji rozegrano 3 mecze. Pierwszym spotkaniem było starcie GOSSM Zielona Góra z GOSSM Gorzów Wlkp. (2 x 25 min.). Był to typowy mecz walki zakończony zwycięstwem zespołu z Zielonej Góry 1:0.

Czytaj więcej...

GOSSM Poznań najlepszy w turnieju Ośrodków

http://lubuskizpn.pl/images/zdjecia/logo/ossm_zg.jpghttp://lubuskizpn.pl/images/zdjecia/logo/ossm_gw.jpgJuż tradycyjnie w październiku dochodzi do konfrontacji Gimnazjalnych Ośrodków Szkolenia Sportowego Młodzieży z Zielonej Góry i Gorzowa Wlkp. W tym roku skład turnieju został poszerzony o zespoły z Wielkopolski: GOSSM Poznań i GOSSM Wągrowiec. Chłopcy rywalizowali w dwóch rocznikach: 2002 i 2001. Zespoły z Poznania tryumfowały w obu kategoriach wiekowych.

Czytaj więcej...

Lista osób przyjętych do I klasy GOSSM Zielona Góra na rok szkolny 2016/2017

lzpn-logoLubuski Związek Piłki Nożnej przedstawia listę osób przyjętych do I klasy Gimnazjalnego Ośrodka Szkolenia Sportowego Młodzieży w Zielonej Górze. Niżej wymienieni zawodnicy zostali objęci dofinansowaniem Ministerstwa Sportu i Turystyki, Polskiego Związku Piłki Nożnej oraz Lubuskiego Związku Piłki Nożnej.

Czytaj więcej...

Wyniki testów sprawnościowych do GOSSM Zielona Góra na rok szkolny 2016/2017

lzpn-logoLubuski Związek Piłki Nożnej prezentuje listę osób, które pozytywnie zaliczyły próbę sprawności fizycznej w testach do I klasy Gimnazjalnego Ośrodka Szkolenia Sportowego Młodzieży w Zielonej Górze na rok szkolny 2016/2017. Lista została przekazana Komisji Rekrutacyjnej w Gimnazjum i zostanie poddana weryfikacji. Nazwiska osób zakwalifikowanych do GOSSM zostaną opublikowane w terminie zgodnym z harmonogramem prac Komisji Rekrutacyjnej.

Kacper Lechowicz powołany do Reprezentacji Polski U-15

lzpn-logoTrener reprezentacji Polski do lat 15 Bartłomiej Zalewski podał powołania uzupełniające na konsultację selekcyjną, która odbędzie się w dniach 9-13 maja w Gutowie Małym. W gronie powołanych znalazł się zawodnik KS Falubaz Zielona Góra oraz GOSSM Zielona Góra Kacper Lechowicz. Gratulujemy.

Czytaj więcej...

Trzecia konfrontacja GOSSM. Tym razem lepszy Gorzów Wlkp.

Za nami trzecia konfrontacja Gimnazjalnych Ośrodków Szkolenia Sportowego Młodzieży w Zielonej Górze i Gorzowie Wlkp. W zeszłym roku tryumfowali piłkarze z południa województwa, teraz - lepsi okazali się zawodnicy z północy. Ośrodki skupiają najzdolniejszą młodzież z województwa, w związku z tym meczom przyglądali się trenerzy kadr, którzy analizowali postawę zawodników pod kątem ich przydatności do reprezentacji.

Czytaj więcej...

GOSSM Zielona Góra: rekrutacja 2016/2017 - terminy konsultacji

lzpn-logoPrzedstawiamy terminy konsultacji/testów sprawnościowych dla chłopców urodzonych w 2003 r. chcących uczęszczać do Gimnazjalnego Ośrodka Szkolenia Sportowego Młodzieży w Zielonej Górze.

Czytaj więcej...

Udany weekend zawodników GOSSM Zielona Góra

Przed inauguracją piłkarskiej wiosny zawodnicy Gimnazjalnego Ośrodka Szkolenia Sportowego Młodzieży w Zielonej Górze wzięli udział w dwóch turniejach. Rocznik 2001 prowadzony przez trenerów Bartosza Siemińskiego i Mateusza Tomysa udał się do Włocławka, gdzie uplasował się na V miejscu, a 2002 trenera Michała Grzelczyka do Koszalina - zajął III miejsce. Poniżej prezentujemy komplet wyników zielonogórskich zespołów:

 

Czytaj więcej...