Gospodarz |
|
|
Gość |
Data |
Godzina |
Kolejka |
Sezon |
RUNDA |
Miejsce |
AP SULECHÓW |
2 |
7 |
ZAP JUNIOR I ZBĄSZYNEK |
2021-04-23 |
17:30 |
3 |
2020/2021 |
W |
stadion miejski (Sulechów, Licealna 10) |
POGOŃ ŚWIEBODZIN |
3 |
4 |
SPARTA NIETKOWICE |
2021-04-24 |
11:00 |
3 |
2020/2021 |
W |
ORLIK PSP2 (Świebodzin, Chopina ) |
UKS AP Falubaz IV Zielona Góra |
20 |
6 |
MUKS I KARGOWA |
2021-04-25 |
11:00 |
3 |
2020/2021 |
W |
Chopina , Świebodzin |
SPARTA NIETKOWICE |
3 |
5 |
UKS AP Falubaz IV Zielona Góra |
2021-04-30 |
17:00 |
4 |
2020/2021 |
W |
Boisko Nietkowice (Nietkowice 1) |
AP SULECHÓW |
4 |
6 |
POGOŃ ŚWIEBODZIN |
2021-04-30 |
17:30 |
4 |
2020/2021 |
W |
stadion miejski (Sulechów, Licealna 10) |
ZAP JUNIOR I ZBĄSZYNEK |
14 |
6 |
MUKS I KARGOWA |
2021-05-02 |
11:00 |
4 |
2020/2021 |
W |
Stadion OSiR w Zbąszynku (Zbąszynek, Sportowa 2) |
POGOŃ ŚWIEBODZIN |
1 |
12 |
UKS AP Falubaz IV Zielona Góra |
2021-05-04 |
17:00 |
1 |
2020/2021 |
W |
ORLIK PSP2 (Świebodzin, Chopina ) |
SPARTA NIETKOWICE |
5 |
1 |
ZAP JUNIOR I ZBĄSZYNEK |
2021-05-05 |
18:00 |
1 |
2020/2021 |
W |
Boisko Nietkowice (Nietkowice 1) |
AP SULECHÓW |
7 |
5 |
MUKS I KARGOWA |
2021-05-07 |
18:00 |
1 |
2020/2021 |
W |
stadion miejski (Sulechów, Licealna 10) |
POGOŃ ŚWIEBODZIN |
0 |
11 |
ZAP JUNIOR I ZBĄSZYNEK |
2021-05-08 |
11:00 |
5 |
2020/2021 |
W |
ORLIK PSP2 (Świebodzin, Chopina ) |
MUKS I KARGOWA |
5 |
9 |
SPARTA NIETKOWICE |
2021-05-09 |
11:00 |
5 |
2020/2021 |
W |
Boisko Orlik (Kargowa, Kościelna 45) |
UKS AP Falubaz IV Zielona Góra |
6 |
6 |
AP SULECHÓW |
2021-05-10 |
18:00 |
5 |
2020/2021 |
W |
6, Międzylesie |
MUKS I KARGOWA |
3 |
8 |
AP SULECHÓW |
2021-05-16 |
11:00 |
6 |
2020/2021 |
W |
Boisko Orlik (Kargowa, Kościelna 45) |
ZAP JUNIOR I ZBĄSZYNEK |
7 |
2 |
SPARTA NIETKOWICE |
2021-05-16 |
11:00 |
6 |
2020/2021 |
W |
Stadion OSiR w Zbąszynku (Zbąszynek, Sportowa 2) |
UKS AP Falubaz IV Zielona Góra |
15 |
3 |
POGOŃ ŚWIEBODZIN |
2021-05-18 |
17:00 |
6 |
2020/2021 |
W |
ORLIK PSP2 (Świebodzin, Chopina ) |
AP SULECHÓW |
6 |
3 |
SPARTA NIETKOWICE |
2021-05-22 |
11:00 |
7 |
2020/2021 |
W |
stadion miejski (Sulechów, Licealna 10) |
POGOŃ ŚWIEBODZIN |
9 |
6 |
MUKS I KARGOWA |
2021-05-22 |
11:00 |
7 |
2020/2021 |
W |
ORLIK PSP2 (Świebodzin, Chopina ) |
UKS AP Falubaz IV Zielona Góra |
6 |
10 |
ZAP JUNIOR I ZBĄSZYNEK |
2021-05-24 |
17:30 |
7 |
2020/2021 |
W |
Międzylesie 6 |
MUKS I KARGOWA |
1 |
5 |
UKS AP Falubaz IV Zielona Góra |
2021-05-28 |
17:00 |
8 |
2020/2021 |
W |
Boisko Orlik (Kargowa, Kościelna 45) |
SPARTA NIETKOWICE |
4 |
3 |
POGOŃ ŚWIEBODZIN |
2021-05-30 |
11:00 |
8 |
2020/2021 |
W |
Boisko Nietkowice (Nietkowice 1) |
ZAP JUNIOR I ZBĄSZYNEK |
5 |
1 |
AP SULECHÓW |
2021-05-30 |
11:00 |
8 |
2020/2021 |
W |
Stadion OSiR w Zbąszynku (Zbąszynek, Sportowa 2) |
MUKS I KARGOWA |
2 |
8 |
POGOŃ ŚWIEBODZIN |
2021-06-01 |
18:00 |
2 |
2020/2021 |
W |
Boisko Orlik (Kargowa, Kościelna 45) |
SPARTA NIETKOWICE |
10 |
4 |
AP SULECHÓW |
2021-06-02 |
18:00 |
2 |
2020/2021 |
W |
Boisko Nietkowice (Nietkowice 1) |
ZAP JUNIOR I ZBĄSZYNEK |
1 |
5 |
UKS AP Falubaz IV Zielona Góra |
2021-06-02 |
18:00 |
2 |
2020/2021 |
W |
Stadion OSiR w Zbąszynku (Zbąszynek, Sportowa 2) |
UKS AP Falubaz IV Zielona Góra |
7 |
1 |
SPARTA NIETKOWICE |
2021-06-06 |
11:00 |
9 |
2020/2021 |
W |
Chopina , Świebodzin |
MUKS I KARGOWA |
7 |
3 |
ZAP JUNIOR I ZBĄSZYNEK |
2021-06-08 |
16:30 |
9 |
2020/2021 |
W |
Boisko Orlik (Kargowa, Kościelna 45) |
POGOŃ ŚWIEBODZIN |
3 |
5 |
AP SULECHÓW |
2021-06-10 |
18:00 |
9 |
2020/2021 |
W |
ORLIK PSP2 (Świebodzin, Chopina ) |
AP SULECHÓW |
2 |
13 |
UKS AP Falubaz IV Zielona Góra |
2021-06-11 |
17:30 |
10 |
2020/2021 |
W |
stadion miejski (Sulechów, Licealna 10) |
SPARTA NIETKOWICE |
6 |
2 |
MUKS I KARGOWA |
2021-06-11 |
18:30 |
10 |
2020/2021 |
W |
Boisko Nietkowice (Nietkowice 1) |
ZAP JUNIOR I ZBĄSZYNEK |
22 |
1 |
POGOŃ ŚWIEBODZIN |
2021-06-13 |
11:00 |
10 |
2020/2021 |
W |
Stadion OSiR w Zbąszynku (Zbąszynek, Sportowa 2) |