Gospodarz |
|
|
Gość |
Data |
Godzina |
Kolejka |
Sezon |
RUNDA |
Miejsce |
STILON PROSUPPORT III GORZÓW |
8 |
1 |
ILANKA RZEPIN |
2021-04-24 |
10:00 |
4 |
2020/2021 |
W |
Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp (Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 1) |
AKADEMIA FUTBOLU KOSTRZYN NAD ODRĄ |
3 |
0 |
PUKS MAKSYMILIAN |
2021-04-24 |
11:00 |
4 |
2020/2021 |
W |
Stadion Miejski ( Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11 ) |
AP REISSA DREZDENKO |
0 |
4 |
UKS POLONIA SŁUBICE |
2021-04-24 |
11:00 |
4 |
2020/2021 |
W |
Sportowy 1 , 66-530 Drezdenko |
WARTA GORZÓW WLKP. |
7 |
1 |
ORZEŁ MIĘDZYRZECZ |
2021-04-24 |
11:00 |
4 |
2020/2021 |
W |
WAWRÓW STADION (Wawrów 88) |
PROGRES II GORZÓW |
3 |
1 |
UKS Czwórka II Kostrzyn nad Odrą |
2021-04-24 |
12:00 |
4 |
2020/2021 |
W |
KP Progres (Wojcieszyce, Sportowa 1) |
ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA |
1 |
1 |
BŁĘKITNI DOBIEGNIEW - drużyna wycofana, walkower |
2021-04-25 |
11:00 |
4 |
2020/2021 |
W |
GKS Przytoczna (Przytoczna, Główna 42) |
UKS Czwórka II Kostrzyn nad Odrą |
4 |
2 |
AP REISSA DREZDENKO |
2021-04-27 |
18:00 |
5 |
2020/2021 |
W |
MOSIR Kostrzyn nad Odrą (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11) |
AKADEMIA FUTBOLU KOSTRZYN NAD ODRĄ |
0 |
0 |
STILON PROSUPPORT II GORZÓW |
2021-04-30 |
18:30 |
6 |
2020/2021 |
W |
Stadion Miejski (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11) |
ORZEŁ MIĘDZYRZECZ |
4 |
4 |
STILON PROSUPPORT III GORZÓW |
2021-05-01 |
11:00 |
5 |
2020/2021 |
W |
Stadion Miejski ( Międzyrzecz, Mieczysława Mikuły 1 ) |
PUKS MAKSYMILIAN |
0 |
2 |
PROGRES II GORZÓW |
2021-05-01 |
11:00 |
5 |
2020/2021 |
W |
Kukuła ( Gorzów Wielkopolski, Czereśniowa 6 ) |
UKS POLONIA SŁUBICE |
4 |
1 |
WARTA GORZÓW WLKP. |
2021-05-01 |
14:00 |
5 |
2020/2021 |
W |
OLIMPIJSKI (Słubice, Sportowa 1) |
STILON PROSUPPORT II GORZÓW |
3 |
2 |
ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA |
2021-05-02 |
09:00 |
5 |
2020/2021 |
W |
Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp (Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 1) |
BŁĘKITNI DOBIEGNIEW - drużyna wycofana, walkower |
4 |
3 |
AKADEMIA FUTBOLU KOSTRZYN NAD ODRĄ |
2021-05-02 |
13:00 |
5 |
2020/2021 |
W |
Błękitni Dobiegniew (Dobiegniew, Leśna 2) |
ILANKA RZEPIN |
0 |
5 |
PROGRES II GORZÓW |
2021-05-04 |
17:00 |
1 |
2020/2021 |
W |
MKS Ilanka Rzepin (Rzepin 60) |
PUKS MAKSYMILIAN |
1 |
5 |
BŁĘKITNI DOBIEGNIEW - drużyna wycofana, walkower |
2021-05-04 |
17:00 |
1 |
2020/2021 |
W |
Kukuła (Gorzów Wielkopolski, Czereśniowa 6) |
ORZEŁ MIĘDZYRZECZ |
1 |
3 |
AKADEMIA FUTBOLU KOSTRZYN NAD ODRĄ |
2021-05-05 |
17:30 |
1 |
2020/2021 |
W |
Stadion Miejski (Międzyrzecz, Mieczysława Mikuły 1) |
UKS Czwórka II Kostrzyn nad Odrą |
2 |
1 |
STILON PROSUPPORT II GORZÓW |
2021-05-05 |
18:00 |
1 |
2020/2021 |
W |
MOSIR Kostrzyn nad Odrą (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11) |
ILANKA RZEPIN |
2 |
1 |
ORZEŁ MIĘDZYRZECZ |
2021-05-08 |
11:00 |
6 |
2020/2021 |
W |
Stadion Lipowa w centrum miasta ( Rzepin, Lipowa ) |
STILON PROSUPPORT III GORZÓW |
1 |
2 |
UKS POLONIA SŁUBICE |
2021-05-08 |
11:00 |
6 |
2020/2021 |
W |
Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp (Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 1) |
PROGRES II GORZÓW |
7 |
2 |
BŁĘKITNI DOBIEGNIEW - drużyna wycofana, walkower |
2021-05-08 |
12:00 |
6 |
2020/2021 |
W |
Sportowa 1 , 66-415 Wojcieszyce |
AP REISSA DREZDENKO |
2 |
0 |
PUKS MAKSYMILIAN |
2021-05-09 |
11:00 |
6 |
2020/2021 |
W |
KS Radowiak Drezdenko ( Drezdenko, Sportowy 1 ) |
UKS Czwórka II Kostrzyn nad Odrą |
2 |
2 |
STILON PROSUPPORT III GORZÓW |
2021-05-12 |
18:00 |
7 |
2020/2021 |
W |
MOSIR Kostrzyn nad Odrą (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11) |
UKS POLONIA SŁUBICE |
6 |
2 |
ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA |
2021-05-12 |
18:00 |
1 |
2020/2021 |
W |
OLIMPIJSKI (Słubice, Sportowa 1) |
UKS POLONIA SŁUBICE |
3 |
0 |
ILANKA RZEPIN |
2021-05-15 |
09:00 |
7 |
2020/2021 |
W |
OLIMPIJSKI (Słubice, Sportowa 1) |
BŁĘKITNI DOBIEGNIEW - drużyna wycofana, walkower |
4 |
2 |
AP REISSA DREZDENKO |
2021-05-15 |
11:00 |
7 |
2020/2021 |
W |
Leśna 2 lok. 2, 66-520 dobiegniew |
ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA |
3 |
1 |
AKADEMIA FUTBOLU KOSTRZYN NAD ODRĄ |
2021-05-15 |
11:00 |
7 |
2020/2021 |
W |
GKS Przytoczna ( Przytoczna, Główna 42 ) |
STILON PROSUPPORT II GORZÓW |
2 |
0 |
PROGRES II GORZÓW |
2021-05-16 |
18:00 |
7 |
2020/2021 |
W |
Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp (Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 1) |
PROGRES II GORZÓW |
9 |
0 |
ORZEŁ MIĘDZYRZECZ |
2021-05-18 |
17:00 |
2 |
2020/2021 |
W |
KP Progres (Wojcieszyce, Sportowa 1) |
AKADEMIA FUTBOLU KOSTRZYN NAD ODRĄ |
0 |
10 |
UKS POLONIA SŁUBICE |
2021-05-19 |
17:00 |
2 |
2020/2021 |
W |
Stadion Miejski (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11) |
WARTA GORZÓW WLKP. |
2 |
1 |
STILON PROSUPPORT III GORZÓW |
2021-05-19 |
17:00 |
2 |
2020/2021 |
W |
Stadion OSiR (Gorzów Wielkopolski, Adama Mickiewicza ) |
STILON PROSUPPORT II GORZÓW |
3 |
0 |
PUKS MAKSYMILIAN |
2021-05-19 |
18:00 |
2 |
2020/2021 |
W |
Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp (Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 1) |
ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA |
6 |
0 |
UKS Czwórka II Kostrzyn nad Odrą |
2021-05-20 |
17:00 |
2 |
2020/2021 |
W |
GKS Przytoczna (Przytoczna, Główna 42) |
STILON PROSUPPORT III GORZÓW |
1 |
0 |
PUKS MAKSYMILIAN |
2021-05-22 |
09:00 |
8 |
2020/2021 |
W |
Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp (Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 1) |
ORZEŁ MIĘDZYRZECZ |
0 |
5 |
UKS POLONIA SŁUBICE |
2021-05-22 |
10:00 |
8 |
2020/2021 |
W |
Stadion Miejski (Międzyrzecz, Mieczysława Mikuły 1) |
ILANKA RZEPIN |
2 |
4 |
UKS Czwórka II Kostrzyn nad Odrą |
2021-05-22 |
11:00 |
8 |
2020/2021 |
W |
Stadion Lipowa w centrum miasta ( Rzepin, Lipowa ) |
WARTA GORZÓW WLKP. |
3 |
0 |
BŁĘKITNI DOBIEGNIEW - drużyna wycofana, walkower |
2021-05-23 |
09:00 |
8 |
2020/2021 |
W |
WARTA ARENA (Gorzów Wielkopolski, Żwirowa 3) |
AP REISSA DREZDENKO |
1 |
5 |
STILON PROSUPPORT II GORZÓW |
2021-05-23 |
11:00 |
8 |
2020/2021 |
W |
KS Radowiak Drezdenko ( Drezdenko, Sportowy 1 ) |
PROGRES II GORZÓW |
6 |
1 |
ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA |
2021-05-24 |
16:30 |
8 |
2020/2021 |
W |
KP Progres (Wojcieszyce, Sportowa 1) |
WARTA GORZÓW WLKP. |
3 |
1 |
UKS Czwórka II Kostrzyn nad Odrą |
2021-05-24 |
18:00 |
6 |
2020/2021 |
W |
WAWRÓW STADION (Wawrów 88) |
AKADEMIA FUTBOLU KOSTRZYN NAD ODRĄ |
0 |
5 |
PROGRES II GORZÓW |
2021-05-29 |
11:00 |
9 |
2020/2021 |
W |
Stadion Miejski ( Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11 ) |
UKS Czwórka II Kostrzyn nad Odrą |
3 |
1 |
ORZEŁ MIĘDZYRZECZ |
2021-05-29 |
11:00 |
9 |
2020/2021 |
W |
Niepodległości 11 , 66-470 Kostrzyn nad Odrą |
PUKS MAKSYMILIAN |
3 |
0 |
ILANKA RZEPIN |
2021-05-29 |
12:30 |
9 |
2020/2021 |
W |
Kukuła ( Gorzów Wielkopolski, Czereśniowa 6 ) |
BŁĘKITNI DOBIEGNIEW - drużyna wycofana, walkower |
4 |
0 |
STILON PROSUPPORT III GORZÓW |
2021-05-30 |
14:00 |
9 |
2020/2021 |
W |
Błękitni Dobiegniew (Dobiegniew, Leśna 2) |
STILON PROSUPPORT II GORZÓW |
0 |
4 |
WARTA GORZÓW WLKP. |
2021-05-30 |
18:00 |
9 |
2020/2021 |
W |
Olimpijska 1 , 66-400 Gorzów Wlkp |
ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA |
3 |
2 |
AP REISSA DREZDENKO |
2021-05-31 |
18:00 |
9 |
2020/2021 |
W |
GKS Przytoczna (Przytoczna, Główna 42) |
STILON PROSUPPORT III GORZÓW |
1 |
5 |
STILON PROSUPPORT II GORZÓW |
2021-06-01 |
18:00 |
10 |
2020/2021 |
W |
Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp (Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 1) |
ILANKA RZEPIN |
3 |
0 |
BŁĘKITNI DOBIEGNIEW - drużyna wycofana, walkower |
2021-06-02 |
16:00 |
10 |
2020/2021 |
W |
MKS Ilanka Rzepin (Rzepin 60) |
UKS POLONIA SŁUBICE |
7 |
0 |
UKS Czwórka II Kostrzyn nad Odrą |
2021-06-02 |
16:30 |
10 |
2020/2021 |
W |
OLIMPIJSKI ( Słubice, Sportowa 1 ) |
PROGRES II GORZÓW |
5 |
1 |
AP REISSA DREZDENKO |
2021-06-05 |
10:00 |
11 |
2020/2021 |
W |
KP Progres (Wojcieszyce, Sportowa 1) |
AKADEMIA FUTBOLU KOSTRZYN NAD ODRĄ |
2 |
4 |
WARTA GORZÓW WLKP. |
2021-06-05 |
11:00 |
11 |
2020/2021 |
W |
Stadion Miejski ( Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11 ) |
PUKS MAKSYMILIAN |
2 |
4 |
UKS POLONIA SŁUBICE |
2021-06-05 |
11:00 |
11 |
2020/2021 |
W |
Kukuła (Gorzów Wielkopolski, Czereśniowa 6) |
ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA |
5 |
1 |
STILON PROSUPPORT III GORZÓW |
2021-06-06 |
11:00 |
11 |
2020/2021 |
W |
GKS Przytoczna (Przytoczna, Główna 42) |
BŁĘKITNI DOBIEGNIEW - drużyna wycofana, walkower |
0 |
3 |
ORZEŁ MIĘDZYRZECZ |
2021-06-06 |
12:00 |
11 |
2020/2021 |
W |
|
STILON PROSUPPORT II GORZÓW |
1 |
3 |
ILANKA RZEPIN |
2021-06-06 |
17:00 |
11 |
2020/2021 |
W |
Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp (Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 1) |
AP REISSA DREZDENKO |
2 |
1 |
AKADEMIA FUTBOLU KOSTRZYN NAD ODRĄ |
2021-06-07 |
18:00 |
10 |
2020/2021 |
W |
KS Radowiak Drezdenko (Drezdenko, Sportowy 1) |
ORZEŁ MIĘDZYRZECZ |
0 |
5 |
AP REISSA DREZDENKO |
2021-06-09 |
17:00 |
3 |
2020/2021 |
W |
Stadion Miejski (Międzyrzecz, Mieczysława Mikuły 1) |
BŁĘKITNI DOBIEGNIEW - drużyna wycofana, walkower |
2 |
2 |
STILON PROSUPPORT II GORZÓW |
2021-06-09 |
18:00 |
3 |
2020/2021 |
W |
Błękitni Dobiegniew (Dobiegniew, Leśna 2) |
ILANKA RZEPIN |
4 |
1 |
WARTA GORZÓW WLKP. |
2021-06-09 |
18:00 |
3 |
2020/2021 |
W |
Stadion Lipowa w centrum miasta (Rzepin, Lipowa ) |
PUKS MAKSYMILIAN |
4 |
0 |
ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA |
2021-06-09 |
18:00 |
3 |
2020/2021 |
W |
Kukuła (Gorzów Wielkopolski, Czereśniowa 6) |
UKS Czwórka II Kostrzyn nad Odrą |
1 |
8 |
AKADEMIA FUTBOLU KOSTRZYN NAD ODRĄ |
2021-06-09 |
18:00 |
3 |
2020/2021 |
W |
MOSIR Kostrzyn nad Odrą (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11) |
ILANKA RZEPIN |
3 |
0 |
ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA |
2021-06-11 |
19:30 |
12 |
2020/2021 |
W |
MKS Ilanka Rzepin (Rzepin 60) |
UKS Czwórka II Kostrzyn nad Odrą |
1 |
4 |
PUKS MAKSYMILIAN |
2021-06-12 |
10:00 |
12 |
2020/2021 |
W |
MOSIR Kostrzyn nad Odrą (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11) |
WARTA GORZÓW WLKP. |
1 |
2 |
PROGRES II GORZÓW |
2021-06-12 |
12:00 |
12 |
2020/2021 |
W |
WAWRÓW STADION ( Wawrów 88 ) |
STILON PROSUPPORT III GORZÓW |
3 |
5 |
AKADEMIA FUTBOLU KOSTRZYN NAD ODRĄ |
2021-06-13 |
10:00 |
12 |
2020/2021 |
W |
Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp (Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 1) |
ORZEŁ MIĘDZYRZECZ |
2 |
2 |
STILON PROSUPPORT II GORZÓW |
2021-06-13 |
11:00 |
12 |
2020/2021 |
W |
Stadion Miejski ( Międzyrzecz, Mieczysława Mikuły 1 ) |
UKS POLONIA SŁUBICE |
3 |
0 |
BŁĘKITNI DOBIEGNIEW - drużyna wycofana, walkower |
2021-06-13 |
12:00 |
12 |
2020/2021 |
W |
Sportowa 1 , 69-100 SLUBICE |
WARTA GORZÓW WLKP. |
0 |
0 |
ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA |
2021-06-14 |
17:00 |
10 |
2020/2021 |
W |
WAWRÓW STADION (Wawrów 88) |
ORZEŁ MIĘDZYRZECZ |
2 |
2 |
PUKS MAKSYMILIAN |
2021-06-15 |
17:30 |
10 |
2020/2021 |
W |
Stadion Miejski (Międzyrzecz, Mieczysława Mikuły 1) |
STILON PROSUPPORT III GORZÓW |
0 |
0 |
AP REISSA DREZDENKO |
2021-06-15 |
18:00 |
1 |
2020/2021 |
W |
Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp (Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 1) |
UKS POLONIA SŁUBICE |
1 |
5 |
PROGRES II GORZÓW |
2021-06-15 |
18:00 |
3 |
2020/2021 |
W |
OLIMPIJSKI (Słubice, Sportowa 1) |
AP REISSA DREZDENKO |
3 |
0 |
ILANKA RZEPIN |
2021-06-17 |
18:00 |
2 |
2020/2021 |
W |
KS Radowiak Drezdenko (Drezdenko, Sportowy 1) |
PUKS MAKSYMILIAN |
0 |
4 |
WARTA GORZÓW WLKP. |
2021-06-17 |
19:00 |
7 |
2020/2021 |
W |
Kukuła (Gorzów Wielkopolski, Czereśniowa 6) |
AP REISSA DREZDENKO |
1 |
1 |
WARTA GORZÓW WLKP. |
2021-06-18 |
18:00 |
13 |
2020/2021 |
W |
Leśnik Rąpin (Rąpin 107) |
STILON PROSUPPORT II GORZÓW |
4 |
2 |
UKS POLONIA SŁUBICE |
2021-06-19 |
09:00 |
13 |
2020/2021 |
W |
Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp (Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 1) |
ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA |
4 |
2 |
ORZEŁ MIĘDZYRZECZ |
2021-06-19 |
09:00 |
13 |
2020/2021 |
W |
GKS Przytoczna (Przytoczna, Główna 42) |
PROGRES II GORZÓW |
10 |
0 |
STILON PROSUPPORT III GORZÓW |
2021-06-19 |
10:00 |
13 |
2020/2021 |
W |
KP Progres (Wojcieszyce, Sportowa 1) |
AKADEMIA FUTBOLU KOSTRZYN NAD ODRĄ |
9 |
6 |
ILANKA RZEPIN |
2021-06-19 |
12:00 |
13 |
2020/2021 |
W |
Stadion Miejski (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11) |
BŁĘKITNI DOBIEGNIEW - drużyna wycofana, walkower |
0 |
3 |
UKS Czwórka II Kostrzyn nad Odrą |
2021-06-19 |
12:00 |
13 |
2020/2021 |
W |
|
AKADEMIA FUTBOLU KOSTRZYN NAD ODRĄ |
b/d |
b/d |
pauzuje w kolejce |
b/d |
b/d |
8 |
2020/2021 |
W |
|
AP REISSA DREZDENKO |
b/d |
b/d |
pauzuje w kolejce |
b/d |
b/d |
12 |
2020/2021 |
W |
|
BŁĘKITNI DOBIEGNIEW - drużyna wycofana, walkower |
b/d |
b/d |
|
b/d |
b/d |
2 |
2020/2021 |
W |
|
ILANKA RZEPIN |
b/d |
b/d |
pauzuje w kolejce |
b/d |
b/d |
5 |
2020/2021 |
W |
|
ORZEŁ MIĘDZYRZECZ |
b/d |
b/d |
pauzuje w kolejce |
b/d |
b/d |
7 |
2020/2021 |
W |
|
PROGRES II GORZÓW |
b/d |
b/d |
pauzuje w kolejce |
b/d |
b/d |
10 |
2020/2021 |
W |
|
PUKS MAKSYMILIAN |
b/d |
b/d |
|
b/d |
b/d |
13 |
2020/2021 |
W |
|
STILON PROSUPPORT II GORZÓW |
b/d |
b/d |
pauzuje w kolejce |
b/d |
b/d |
4 |
2020/2021 |
W |
|
STILON PROSUPPORT III GORZÓW |
b/d |
b/d |
|
b/d |
b/d |
3 |
2020/2021 |
W |
|
UKS Czwórka II Kostrzyn nad Odrą |
b/d |
b/d |
pauzuje w kolejce |
b/d |
b/d |
11 |
2020/2021 |
W |
|
UKS POLONIA SŁUBICE |
b/d |
b/d |
pauzuje w kolejce |
b/d |
b/d |
9 |
2020/2021 |
W |
|
WARTA GORZÓW WLKP. |
b/d |
b/d |
|
b/d |
b/d |
1 |
2020/2021 |
W |
|
ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA |
b/d |
b/d |
pauzuje w kolejce |
b/d |
b/d |
6 |
2020/2021 |
W |
|