Gospodarz |
|
|
Gość |
Data |
Godzina |
Kolejka |
Sezon |
RUNDA |
Miejsce |
KORONA WSCHOWA |
0 |
3 |
UKS AP Falubaz I Zielona Góra |
2020-08-26 |
16:00 |
1 |
2020/2021 |
J |
ORLIK SP 1 (Wschowa, Kazimierza Wielkiego 10) |
SPROTAVIA SZPROTAWA |
1 |
3 |
LZS ZJEDNOCZENI BRODY |
2020-08-26 |
16:00 |
1 |
2020/2021 |
J |
SPROTAVIA Szprotawa (Szprotawa, Sobieskiego 68) |
UKS FOOTBALL ACADEMY ŻAGAŃ |
b/d |
b/d |
PAUZJE |
2020-08-26 |
16:00 |
1 |
2020/2021 |
J |
|
MUKS HAT-TRICK LUBSKO |
4 |
2 |
SPARTA ŁĘŻYCA |
2020-08-26 |
18:00 |
1 |
2020/2021 |
J |
Stadion Górzyn Arena (Górzyn, Sportowa 24) |
ZAP JUNIOR ZBĄSZYNEK |
0 |
2 |
MTS POGOŃ I ŚWIEBODZIN |
2020-08-26 |
18:00 |
1 |
2020/2021 |
J |
Stadion OSiR w Zbąszynku (Zbąszynek, Sportowa 2) |
AP MM II ZIELONA GÓRA |
6 |
7 |
AP MM III ZIELONA GÓRA |
2020-08-27 |
16:00 |
1 |
2020/2021 |
J |
Ośrodek treningowy (Zielona Góra, Amelii ) |
UKS AP Falubaz I Zielona Góra |
1 |
1 |
SPROTAVIA SZPROTAWA |
2020-08-29 |
11:00 |
2 |
2020/2021 |
J |
Boisko Ochla (Zielona Góra, Zatonie-Kwiatowa 1) |
ZAP JUNIOR ZBĄSZYNEK |
6 |
1 |
UKS FOOTBALL ACADEMY ŻAGAŃ |
2020-08-29 |
14:00 |
2 |
2020/2021 |
J |
Stadion OSiR w Zbąszynku (Zbąszynek, Sportowa 2) |
MTS POGOŃ I ŚWIEBODZIN |
5 |
1 |
AP MM III ZIELONA GÓRA |
2020-08-30 |
11:00 |
2 |
2020/2021 |
J |
Stadion Miejski (Świebodzin, gen. Sikorskiego 25) |
PAUZJE |
b/d |
b/d |
TĘCZA HOMANIT KROSNO ODRZAŃSKIE |
2020-08-30 |
11:00 |
2 |
2020/2021 |
J |
|
TĘCZA HOMANIT KROSNO ODRZAŃSKIE |
1 |
7 |
CARINA I GUBIN |
2020-08-30 |
11:00 |
1 |
2020/2021 |
J |
OSiR Krosno Odrz (Krosno Odrzańskie, Pocztowa 27) |
LZS ZJEDNOCZENI BRODY |
1 |
0 |
MUKS HAT-TRICK LUBSKO |
2020-08-30 |
13:00 |
2 |
2020/2021 |
J |
Brody, Sportowa . |
SPARTA ŁĘŻYCA |
2 |
1 |
AP MM II ZIELONA GÓRA |
2020-08-31 |
18:30 |
2 |
2020/2021 |
J |
Zielona Góra, Łężyca-Sportowa . |
CARINA I GUBIN |
6 |
0 |
KORONA WSCHOWA |
2020-09-04 |
18:00 |
2 |
2020/2021 |
J |
STADION MIEJSKI (Gubin, Generała Sikorskiego 89) |
UKS FOOTBALL ACADEMY ŻAGAŃ |
0 |
4 |
MTS POGOŃ I ŚWIEBODZIN |
2020-09-05 |
09:00 |
3 |
2020/2021 |
J |
Kompleks Sportowy Arena Żagań (Żagań, Kochanowskiego 6) |
KORONA WSCHOWA |
b/d |
b/d |
PAUZJE |
2020-09-05 |
11:00 |
3 |
2020/2021 |
J |
|
MUKS HAT-TRICK LUBSKO |
1 |
1 |
UKS AP Falubaz I Zielona Góra |
2020-09-05 |
11:00 |
3 |
2020/2021 |
J |
Stadion Górzyn Arena (Górzyn, Sportowa 24) |
TĘCZA HOMANIT KROSNO ODRZAŃSKIE |
1 |
4 |
ZAP JUNIOR ZBĄSZYNEK |
2020-09-05 |
11:00 |
3 |
2020/2021 |
J |
OSiR Krosno Odrz (Krosno Odrzańskie, Pocztowa 27) |
AP MM II ZIELONA GÓRA |
4 |
0 |
LZS ZJEDNOCZENI BRODY |
2020-09-05 |
13:00 |
3 |
2020/2021 |
J |
Ośrodek treningowy (Zielona Góra, Amelii ) |
AP MM III ZIELONA GÓRA |
3 |
2 |
SPARTA ŁĘŻYCA |
2020-09-06 |
11:00 |
3 |
2020/2021 |
J |
Ośrodek treningowy (Zielona Góra, Amelii ) |
SPROTAVIA SZPROTAWA |
2 |
3 |
CARINA I GUBIN |
2020-09-06 |
11:00 |
3 |
2020/2021 |
J |
SPROTAVIA Szprotawa (Szprotawa, Sobieskiego 68) |
LZS ZJEDNOCZENI BRODY |
0 |
3 |
AP MM III ZIELONA GÓRA |
2020-09-12 |
11:00 |
4 |
2020/2021 |
J |
ul. Sportowa ., Brody |
UKS AP Falubaz I Zielona Góra |
2 |
1 |
AP MM II ZIELONA GÓRA |
2020-09-12 |
11:00 |
4 |
2020/2021 |
J |
Boisko Ochla (Zielona Góra, Zatonie-Kwiatowa 1) |
UKS FOOTBALL ACADEMY ŻAGAŃ |
8 |
1 |
TĘCZA HOMANIT KROSNO ODRZAŃSKIE |
2020-09-12 |
16:00 |
4 |
2020/2021 |
J |
Kompleks Sportowy Arena Żagań (Żagań, Kochanowskiego 6) |
CARINA I GUBIN |
7 |
0 |
MUKS HAT-TRICK LUBSKO |
2020-09-13 |
11:00 |
4 |
2020/2021 |
J |
STADION MIEJSKI (Gubin, Generała Sikorskiego 89) |
MTS POGOŃ I ŚWIEBODZIN |
6 |
1 |
SPARTA ŁĘŻYCA |
2020-09-13 |
11:00 |
4 |
2020/2021 |
J |
Stadion Miejski (Świebodzin, gen. Sikorskiego 25) |
PAUZJE |
b/d |
b/d |
SPROTAVIA SZPROTAWA |
2020-09-13 |
11:00 |
4 |
2020/2021 |
J |
|
ZAP JUNIOR ZBĄSZYNEK |
2 |
2 |
KORONA WSCHOWA |
2020-09-13 |
11:00 |
4 |
2020/2021 |
J |
Stadion OSiR w Zbąszynku (Zbąszynek, Sportowa 2) |
TĘCZA HOMANIT KROSNO ODRZAŃSKIE |
0 |
17 |
MTS POGOŃ I ŚWIEBODZIN |
2020-09-16 |
18:00 |
5 |
2020/2021 |
J |
OSiR Krosno Odrz (Krosno Odrzańskie, Pocztowa 27) |
KORONA WSCHOWA |
6 |
2 |
UKS FOOTBALL ACADEMY ŻAGAŃ |
2020-09-19 |
11:00 |
5 |
2020/2021 |
J |
ORLIK SP 1 (Wschowa, Kazimierza Wielkiego 10) |
MUKS HAT-TRICK LUBSKO |
b/d |
b/d |
PAUZJE |
2020-09-19 |
11:00 |
5 |
2020/2021 |
J |
|
SPARTA ŁĘŻYCA |
3 |
1 |
LZS ZJEDNOCZENI BRODY |
2020-09-19 |
11:00 |
5 |
2020/2021 |
J |
ul. Amelii ., Zielona Góra |
AP MM II ZIELONA GÓRA |
0 |
6 |
CARINA I GUBIN |
2020-09-20 |
11:00 |
5 |
2020/2021 |
J |
Ośrodek treningowy (Zielona Góra, Amelii ) |
AP MM III ZIELONA GÓRA |
0 |
1 |
UKS AP Falubaz I Zielona Góra |
2020-09-20 |
13:00 |
5 |
2020/2021 |
J |
Ośrodek treningowy (Zielona Góra, Amelii ) |
SPROTAVIA SZPROTAWA |
2 |
1 |
ZAP JUNIOR ZBĄSZYNEK |
2020-09-20 |
14:00 |
5 |
2020/2021 |
J |
SPROTAVIA Szprotawa (Szprotawa, Sobieskiego 68) |
PAUZJE |
b/d |
b/d |
AP MM II ZIELONA GÓRA |
2020-09-26 |
11:00 |
6 |
2020/2021 |
J |
|
UKS AP Falubaz I Zielona Góra |
2 |
3 |
SPARTA ŁĘŻYCA |
2020-09-26 |
11:00 |
6 |
2020/2021 |
J |
Boisko Ochla (Zielona Góra, Zatonie-Kwiatowa 1) |
UKS FOOTBALL ACADEMY ŻAGAŃ |
0 |
5 |
SPROTAVIA SZPROTAWA |
2020-09-26 |
13:00 |
6 |
2020/2021 |
J |
Kompleks Sportowy Arena Żagań (Żagań, Kochanowskiego 6) |
MTS POGOŃ I ŚWIEBODZIN |
10 |
1 |
LZS ZJEDNOCZENI BRODY |
2020-09-27 |
11:00 |
6 |
2020/2021 |
J |
Stadion Miejski (Świebodzin, gen. Sikorskiego 25) |
TĘCZA HOMANIT KROSNO ODRZAŃSKIE |
0 |
7 |
KORONA WSCHOWA |
2020-09-27 |
11:00 |
6 |
2020/2021 |
J |
OSiR Krosno Odrz (Krosno Odrzańskie, Pocztowa 27) |
ZAP JUNIOR ZBĄSZYNEK |
7 |
1 |
MUKS HAT-TRICK LUBSKO |
2020-09-27 |
11:00 |
6 |
2020/2021 |
J |
Stadion OSiR w Zbąszynku (Zbąszynek, Sportowa 2) |
SPROTAVIA SZPROTAWA |
8 |
1 |
TĘCZA HOMANIT KROSNO ODRZAŃSKIE |
2020-09-30 |
15:30 |
7 |
2020/2021 |
J |
SPROTAVIA Szprotawa (Szprotawa, Sobieskiego 68) |
AP MM II ZIELONA GÓRA |
4 |
0 |
ZAP JUNIOR ZBĄSZYNEK |
2020-09-30 |
16:00 |
7 |
2020/2021 |
J |
Ośrodek treningowy (Zielona Góra, Amelii) |
AP MM III ZIELONA GÓRA |
b/d |
b/d |
PAUZJE |
2020-09-30 |
16:00 |
7 |
2020/2021 |
J |
|
LZS ZJEDNOCZENI BRODY |
0 |
3 |
UKS AP Falubaz I Zielona Góra |
2020-09-30 |
16:00 |
7 |
2020/2021 |
J |
ul. Sportowa ., Brody |
MUKS HAT-TRICK LUBSKO |
3 |
1 |
UKS FOOTBALL ACADEMY ŻAGAŃ |
2020-09-30 |
16:00 |
7 |
2020/2021 |
J |
Stadion Górzyn Arena (Górzyn, Sportowa 24) |
KORONA WSCHOWA |
1 |
7 |
MTS POGOŃ I ŚWIEBODZIN |
2020-09-30 |
17:00 |
7 |
2020/2021 |
J |
Stadion Miejski (Wschowa, Sportowa 5) |
SPARTA ŁĘŻYCA |
1 |
12 |
CARINA I GUBIN |
2020-09-30 |
18:30 |
7 |
2020/2021 |
J |
Zielona Góra, Łężyca-Sportowa . |
TĘCZA HOMANIT KROSNO ODRZAŃSKIE |
1 |
4 |
MUKS HAT-TRICK LUBSKO |
2020-10-03 |
11:00 |
8 |
2020/2021 |
J |
OSiR Krosno Odrz (Krosno Odrzańskie, Pocztowa 27) |
UKS FOOTBALL ACADEMY ŻAGAŃ |
2 |
7 |
AP MM II ZIELONA GÓRA |
2020-10-03 |
16:00 |
8 |
2020/2021 |
J |
Kompleks Sportowy Arena Żagań (Żagań, Kochanowskiego 6) |
CARINA I GUBIN |
6 |
0 |
LZS ZJEDNOCZENI BRODY |
2020-10-04 |
11:00 |
8 |
2020/2021 |
J |
STADION MIEJSKI (Gubin, Generała Sikorskiego 89) |
KORONA WSCHOWA |
2 |
6 |
SPROTAVIA SZPROTAWA |
2020-10-04 |
11:00 |
8 |
2020/2021 |
J |
Stadion Miejski (Wschowa, Sportowa 5) |
MTS POGOŃ I ŚWIEBODZIN |
3 |
0 |
UKS AP Falubaz I Zielona Góra |
2020-10-04 |
11:00 |
8 |
2020/2021 |
J |
Stadion Miejski (Świebodzin, gen. Sikorskiego 25) |
PAUZJE |
b/d |
b/d |
SPARTA ŁĘŻYCA |
2020-10-04 |
11:00 |
8 |
2020/2021 |
J |
|
ZAP JUNIOR ZBĄSZYNEK |
1 |
5 |
AP MM III ZIELONA GÓRA |
2020-10-04 |
11:00 |
8 |
2020/2021 |
J |
Stadion OSiR w Zbąszynku (Zbąszynek, Sportowa 2) |
UKS AP Falubaz I Zielona Góra |
0 |
0 |
CARINA I GUBIN |
2020-10-07 |
16:30 |
9 |
2020/2021 |
J |
Boisko w Zatoniu (Zielona Góra, Zatonie-Kwiatowa 1) |
LZS ZJEDNOCZENI BRODY |
b/d |
b/d |
PAUZJE |
2020-10-10 |
11:00 |
9 |
2020/2021 |
J |
|
SPARTA ŁĘŻYCA |
1 |
0 |
ZAP JUNIOR ZBĄSZYNEK |
2020-10-10 |
11:00 |
9 |
2020/2021 |
J |
ul. Amelii ., Zielona Góra |
MUKS HAT-TRICK LUBSKO |
2 |
2 |
KORONA WSCHOWA |
2020-10-11 |
11:00 |
9 |
2020/2021 |
J |
Stadion Górzyn Arena (Górzyn, Sportowa 24) |
SPROTAVIA SZPROTAWA |
1 |
4 |
MTS POGOŃ I ŚWIEBODZIN |
2020-10-11 |
11:00 |
9 |
2020/2021 |
J |
SPROTAVIA Szprotawa (Szprotawa, Sobieskiego 68) |
KORONA WSCHOWA |
2 |
1 |
AP MM II ZIELONA GÓRA |
2020-10-17 |
11:00 |
10 |
2020/2021 |
J |
ORLIK SP 1 (Wschowa, Kazimierza Wielkiego 10) |
PAUZJE |
b/d |
b/d |
UKS AP Falubaz I Zielona Góra |
2020-10-17 |
11:00 |
10 |
2020/2021 |
J |
|
TĘCZA HOMANIT KROSNO ODRZAŃSKIE |
1 |
8 |
AP MM III ZIELONA GÓRA |
2020-10-17 |
11:00 |
10 |
2020/2021 |
J |
OSiR Krosno Odrz (Krosno Odrzańskie, Pocztowa 27) |
UKS FOOTBALL ACADEMY ŻAGAŃ |
1 |
0 |
SPARTA ŁĘŻYCA |
2020-10-17 |
13:00 |
10 |
2020/2021 |
J |
Kompleks Sportowy Arena Żagań (Żagań, Kochanowskiego 6) |
ZAP JUNIOR ZBĄSZYNEK |
2 |
2 |
LZS ZJEDNOCZENI BRODY |
2020-10-17 |
14:00 |
10 |
2020/2021 |
J |
Stadion OSiR w Zbąszynku (Zbąszynek, Sportowa 2) |
SPROTAVIA SZPROTAWA |
2 |
2 |
MUKS HAT-TRICK LUBSKO |
2020-10-18 |
11:00 |
10 |
2020/2021 |
J |
SPROTAVIA Szprotawa (Szprotawa, Sobieskiego 68) |
AP MM II ZIELONA GÓRA |
11 |
1 |
TĘCZA HOMANIT KROSNO ODRZAŃSKIE |
2020-10-20 |
16:30 |
9 |
2020/2021 |
J |
Ośrodek treningowy (Zielona Góra, Amelii ) |
AP MM III ZIELONA GÓRA |
5 |
2 |
UKS FOOTBALL ACADEMY ŻAGAŃ |
2020-10-20 |
17:30 |
9 |
2020/2021 |
J |
OCHLA - BOISKO (Zielona Góra, Ochla-Zielonogórska 1) |
CARINA I GUBIN |
b/d |
b/d |
PAUZJE |
2020-10-24 |
11:00 |
11 |
2020/2021 |
J |
|
LZS ZJEDNOCZENI BRODY |
6 |
1 |
UKS FOOTBALL ACADEMY ŻAGAŃ |
2020-10-24 |
11:00 |
11 |
2020/2021 |
J |
ul. Sportowa ., Brody |
UKS AP Falubaz I Zielona Góra |
3 |
0 |
ZAP JUNIOR ZBĄSZYNEK |
2020-10-24 |
11:00 |
11 |
2020/2021 |
J |
Boisko Ochla (Zielona Góra, Zatonie-Kwiatowa 1) |
AP MM II ZIELONA GÓRA |
4 |
1 |
SPROTAVIA SZPROTAWA |
2020-10-25 |
11:00 |
11 |
2020/2021 |
J |
Boiska sztuczne (Zielona Góra, Sulechowska 37) |
SPARTA ŁĘŻYCA |
7 |
0 |
TĘCZA HOMANIT KROSNO ODRZAŃSKIE |
2020-10-25 |
11:00 |
11 |
2020/2021 |
J |
Zielona Góra, Łężyca-Sportowa . |
AP MM III ZIELONA GÓRA |
5 |
0 |
KORONA WSCHOWA |
2020-10-25 |
13:00 |
11 |
2020/2021 |
J |
Boiska sztuczne (Zielona Góra, Sulechowska 37) |
MUKS HAT-TRICK LUBSKO |
0 |
5 |
AP MM II ZIELONA GÓRA |
2020-11-07 |
10:00 |
12 |
2020/2021 |
J |
Lubsko, Sportowa 22 |
KORONA WSCHOWA |
1 |
2 |
SPARTA ŁĘŻYCA |
2020-11-07 |
11:00 |
12 |
2020/2021 |
J |
ORLIK SP 1 (Wschowa, Kazimierza Wielkiego 10) |
UKS FOOTBALL ACADEMY ŻAGAŃ |
2 |
8 |
UKS AP Falubaz I Zielona Góra |
2020-11-07 |
16:00 |
12 |
2020/2021 |
J |
Kompleks Sportowy Arena Żagań (Żagań, Kochanowskiego 6) |
MTS POGOŃ I ŚWIEBODZIN |
b/d |
b/d |
PAUZJE |
2020-11-08 |
11:00 |
12 |
2020/2021 |
J |
|
SPROTAVIA SZPROTAWA |
3 |
3 |
AP MM III ZIELONA GÓRA |
2020-11-08 |
11:00 |
12 |
2020/2021 |
J |
SPROTAVIA Szprotawa (Szprotawa, Sobieskiego 68) |
ZAP JUNIOR ZBĄSZYNEK |
0 |
4 |
CARINA I GUBIN |
2020-11-08 |
11:00 |
12 |
2020/2021 |
J |
Stadion OSiR w Zbąszynku (Zbąszynek, Sportowa 2) |
TĘCZA HOMANIT KROSNO ODRZAŃSKIE |
1 |
4 |
LZS ZJEDNOCZENI BRODY |
2020-11-08 |
13:00 |
12 |
2020/2021 |
J |
OSiR Krosno Odrz (Krosno Odrzańskie, Pocztowa 27) |
MTS POGOŃ I ŚWIEBODZIN |
1 |
5 |
CARINA I GUBIN |
2020-11-11 |
11:00 |
10 |
2020/2021 |
J |
Stadion Miejski (Świebodzin, gen. Sikorskiego 25) |
AP MM II ZIELONA GÓRA |
6 |
2 |
MTS POGOŃ I ŚWIEBODZIN |
2020-11-15 |
11:00 |
13 |
2020/2021 |
J |
Boiska sztuczne (Zielona Góra, Sulechowska 37) |
CARINA I GUBIN |
7 |
0 |
UKS FOOTBALL ACADEMY ŻAGAŃ |
2020-11-15 |
11:00 |
13 |
2020/2021 |
J |
STADION MIEJSKI (Gubin, Generała Sikorskiego 89) |
LZS ZJEDNOCZENI BRODY |
6 |
0 |
KORONA WSCHOWA |
2020-11-15 |
11:00 |
13 |
2020/2021 |
J |
ul. Sportowa ., Brody |
PAUZJE |
b/d |
b/d |
ZAP JUNIOR ZBĄSZYNEK |
2020-11-15 |
11:00 |
13 |
2020/2021 |
J |
|
SPARTA ŁĘŻYCA |
2 |
2 |
SPROTAVIA SZPROTAWA |
2020-11-15 |
11:00 |
13 |
2020/2021 |
J |
ul. Amelii ., Zielona Góra |
UKS AP Falubaz I Zielona Góra |
7 |
1 |
TĘCZA HOMANIT KROSNO ODRZAŃSKIE |
2020-11-15 |
11:00 |
13 |
2020/2021 |
J |
Boisko Ochla (Zielona Góra, Zatonie-Kwiatowa 1) |
AP MM III ZIELONA GÓRA |
5 |
0 |
MUKS HAT-TRICK LUBSKO |
2020-11-15 |
13:00 |
13 |
2020/2021 |
J |
Boiska sztuczne (Zielona Góra, Sulechowska 37) |
CARINA I GUBIN |
3 |
0 |
AP MM III ZIELONA GÓRA |
2020-11-22 |
11:00 |
6 |
2020/2021 |
J |
STADION MIEJSKI (Gubin, Generała Sikorskiego 89) |
MTS POGOŃ I ŚWIEBODZIN |
3 |
1 |
MUKS HAT-TRICK LUBSKO |
2020-11-22 |
11:00 |
11 |
2020/2021 |
J |
Stadion Miejski (Świebodzin, gen. Sikorskiego 25) |