Gospodarz |
|
|
Gość |
Data |
Godzina |
Kolejka |
Sezon |
RUNDA |
Miejsce |
STILON PROSUPPORT II GORZÓW |
8 |
0 |
AKADEMIA FUTBOLU KOSTRZYN NAD ODRĄ |
2020-08-28 |
18:00 |
1 |
2020/2021 |
J |
Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp (Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 1) |
PROGRES GORZÓW |
7 |
0 |
ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA |
2020-08-29 |
10:00 |
1 |
2020/2021 |
J |
KP Progres (Wojcieszyce, Sportowa 1) |
AP REISSA DREZDENKO |
6 |
1 |
UKS Czwórka II Kostrzyn nad Odrą |
2020-08-29 |
11:00 |
1 |
2020/2021 |
J |
Leśnik Rąpin (Rąpin 107) |
ORZEŁ MIĘDZYRZECZ |
1 |
4 |
ILANKA RZEPIN |
2020-08-29 |
11:00 |
1 |
2020/2021 |
J |
Stadion Miejski (Międzyrzecz, Mieczysława Mikuły 1) |
UKS POLONIA SŁUBICE |
6 |
1 |
SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE |
2020-08-29 |
11:00 |
1 |
2020/2021 |
J |
OLIMPIJSKI (Słubice, Sportowa 1) |
PROGRES II GORZÓW |
2 |
1 |
WARTA GORZÓW |
2020-08-29 |
12:00 |
1 |
2020/2021 |
J |
KP Progres (Wojcieszyce, Sportowa 1) |
UKS Czwórka II Kostrzyn nad Odrą |
1 |
6 |
UKS POLONIA SŁUBICE |
2020-09-05 |
10:00 |
2 |
2020/2021 |
J |
MOSIR Kostrzyn nad Odrą (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11) |
AKADEMIA FUTBOLU KOSTRZYN NAD ODRĄ |
1 |
2 |
BŁĘKITNI DOBIEGNIEW |
2020-09-05 |
11:00 |
2 |
2020/2021 |
J |
Stadion Miejski (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11) |
ILANKA RZEPIN |
3 |
1 |
PROGRES GORZÓW |
2020-09-05 |
11:00 |
2 |
2020/2021 |
J |
Stadion Lipowa w centrum miasta (Rzepin, Lipowa ) |
PUKS MAKSYMILIAN |
0 |
0 |
ORZEŁ MIĘDZYRZECZ |
2020-09-05 |
14:00 |
2 |
2020/2021 |
J |
Kukuła (Gorzów Wielkopolski, Czereśniowa 6) |
SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE |
3 |
1 |
STILON PROSUPPORT II GORZÓW |
2020-09-06 |
12:00 |
2 |
2020/2021 |
J |
Stadion Sportowy (Ośno Lubuskie, Sportowa 1) |
PROGRES II GORZÓW |
4 |
0 |
AP REISSA DREZDENKO |
2020-09-07 |
18:00 |
2 |
2020/2021 |
J |
KP Progres (Wojcieszyce, Sportowa 1) |
WARTA GORZÓW |
1 |
3 |
ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA |
2020-09-10 |
18:30 |
2 |
2020/2021 |
J |
WARTA ARENA (Gorzów Wielkopolski, Żwirowa 3) |
PROGRES GORZÓW |
6 |
1 |
PUKS MAKSYMILIAN |
2020-09-19 |
10:00 |
3 |
2020/2021 |
J |
KP Progres (Wojcieszyce, Sportowa 1) |
ORZEŁ MIĘDZYRZECZ |
1 |
0 |
AKADEMIA FUTBOLU KOSTRZYN NAD ODRĄ |
2020-09-19 |
11:00 |
3 |
2020/2021 |
J |
Stadion Miejski (Międzyrzecz, Mieczysława Mikuły 1) |
UKS POLONIA SŁUBICE |
2 |
3 |
PROGRES II GORZÓW |
2020-09-19 |
11:00 |
3 |
2020/2021 |
J |
OLIMPIJSKI (Słubice, Sportowa 1) |
ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA |
2 |
0 |
ILANKA RZEPIN |
2020-09-19 |
11:00 |
3 |
2020/2021 |
J |
GKS Przytoczna (Przytoczna, Główna 42) |
AP REISSA DREZDENKO |
0 |
1 |
WARTA GORZÓW |
2020-09-20 |
11:00 |
3 |
2020/2021 |
J |
Leśnik Rąpin (Rąpin 107) |
STILON PROSUPPORT II GORZÓW |
3 |
3 |
UKS Czwórka II Kostrzyn nad Odrą |
2020-09-20 |
12:00 |
3 |
2020/2021 |
J |
Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp (Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 1) |
BŁĘKITNI DOBIEGNIEW |
5 |
1 |
SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE |
2020-09-23 |
17:00 |
3 |
2020/2021 |
J |
Błękitni Dobiegniew (Dobiegniew, Leśna 2) |
PROGRES II GORZÓW |
3 |
2 |
STILON PROSUPPORT II GORZÓW |
2020-09-26 |
10:00 |
4 |
2020/2021 |
J |
KP Progres (Wojcieszyce, Sportowa 1) |
AP REISSA DREZDENKO |
2 |
5 |
UKS POLONIA SŁUBICE |
2020-09-26 |
11:00 |
4 |
2020/2021 |
J |
Leśnik Rąpin (Rąpin 107) |
PUKS MAKSYMILIAN |
2 |
1 |
ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA |
2020-09-26 |
11:00 |
4 |
2020/2021 |
J |
Kukuła (Gorzów Wielkopolski, Czereśniowa 6) |
AKADEMIA FUTBOLU KOSTRZYN NAD ODRĄ |
0 |
6 |
PROGRES GORZÓW |
2020-09-27 |
10:00 |
4 |
2020/2021 |
J |
Stadion Miejski (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11) |
WARTA GORZÓW |
4 |
2 |
ILANKA RZEPIN |
2020-09-27 |
11:00 |
4 |
2020/2021 |
J |
Stadion OSiR (Gorzów Wielkopolski, Adama Mickiewicza ) |
SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE |
1 |
2 |
ORZEŁ MIĘDZYRZECZ |
2020-09-27 |
12:00 |
4 |
2020/2021 |
J |
Stadion Sportowy (Ośno Lubuskie, Sportowa 1) |
UKS Czwórka II Kostrzyn nad Odrą |
1 |
2 |
BŁĘKITNI DOBIEGNIEW |
2020-09-29 |
17:00 |
4 |
2020/2021 |
J |
MOSIR Kostrzyn nad Odrą (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11) |
ILANKA RZEPIN |
4 |
1 |
PUKS MAKSYMILIAN |
2020-10-01 |
17:00 |
5 |
2020/2021 |
J |
MKS Ilanka Rzepin (Rzepin 60) |
PROGRES GORZÓW |
15 |
1 |
SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE |
2020-10-03 |
10:00 |
5 |
2020/2021 |
J |
KP Progres (Wojcieszyce, Sportowa 1) |
ORZEŁ MIĘDZYRZECZ |
2 |
3 |
UKS Czwórka II Kostrzyn nad Odrą |
2020-10-03 |
11:00 |
5 |
2020/2021 |
J |
Stadion Miejski (Międzyrzecz, Mieczysława Mikuły 1) |
STILON PROSUPPORT II GORZÓW |
1 |
0 |
AP REISSA DREZDENKO |
2020-10-04 |
11:00 |
5 |
2020/2021 |
J |
Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp (Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 1) |
ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA |
3 |
0 |
AKADEMIA FUTBOLU KOSTRZYN NAD ODRĄ |
2020-10-04 |
15:00 |
5 |
2020/2021 |
J |
GKS Przytoczna (Przytoczna, Główna 42) |
BŁĘKITNI DOBIEGNIEW |
2 |
3 |
PROGRES II GORZÓW |
2020-10-05 |
17:00 |
5 |
2020/2021 |
J |
Błękitni Dobiegniew (Dobiegniew, Leśna 2) |
UKS POLONIA SŁUBICE |
2 |
0 |
WARTA GORZÓW |
2020-10-05 |
17:30 |
5 |
2020/2021 |
J |
OLIMPIJSKI (Słubice, Sportowa 1) |
BŁĘKITNI DOBIEGNIEW |
3 |
1 |
PUKS MAKSYMILIAN |
2020-10-06 |
17:00 |
1 |
2020/2021 |
J |
Błękitni Dobiegniew (Dobiegniew, Leśna 2) |
UKS POLONIA SŁUBICE |
1 |
2 |
STILON PROSUPPORT II GORZÓW |
2020-10-10 |
10:00 |
6 |
2020/2021 |
J |
OLIMPIJSKI (Słubice, Sportowa 1) |
AKADEMIA FUTBOLU KOSTRZYN NAD ODRĄ |
1 |
8 |
ILANKA RZEPIN |
2020-10-10 |
11:30 |
6 |
2020/2021 |
J |
Stadion Miejski (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11) |
UKS Czwórka II Kostrzyn nad Odrą |
1 |
3 |
PROGRES GORZÓW |
2020-10-11 |
10:00 |
6 |
2020/2021 |
J |
MOSIR Kostrzyn nad Odrą (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11) |
AP REISSA DREZDENKO |
0 |
1 |
BŁĘKITNI DOBIEGNIEW |
2020-10-11 |
11:00 |
6 |
2020/2021 |
J |
Leśnik Rąpin (Rąpin 107) |
SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE |
1 |
4 |
ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA |
2020-10-11 |
12:00 |
6 |
2020/2021 |
J |
Stadion Sportowy (Ośno Lubuskie, Sportowa 1) |
WARTA GORZÓW |
4 |
1 |
PUKS MAKSYMILIAN |
2020-10-15 |
17:00 |
6 |
2020/2021 |
J |
WARTA ARENA (Gorzów Wielkopolski, Żwirowa 3) |
BŁĘKITNI DOBIEGNIEW |
3 |
1 |
UKS POLONIA SŁUBICE |
2020-10-17 |
11:00 |
7 |
2020/2021 |
J |
Błękitni Dobiegniew (Dobiegniew, Leśna 2) |
ILANKA RZEPIN |
8 |
2 |
SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE |
2020-10-17 |
11:00 |
7 |
2020/2021 |
J |
MKS Ilanka Rzepin (Rzepin 60) |
ORZEŁ MIĘDZYRZECZ |
0 |
2 |
AP REISSA DREZDENKO |
2020-10-17 |
11:00 |
7 |
2020/2021 |
J |
Stadion Miejski (Międzyrzecz, Mieczysława Mikuły 1) |
ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA |
6 |
0 |
UKS Czwórka II Kostrzyn nad Odrą |
2020-10-17 |
11:00 |
7 |
2020/2021 |
J |
GKS Przytoczna (Przytoczna, Główna 42) |
STILON PROSUPPORT II GORZÓW |
1 |
4 |
WARTA GORZÓW |
2020-10-19 |
16:30 |
7 |
2020/2021 |
J |
Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp (Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 1) |
UKS Czwórka II Kostrzyn nad Odrą |
1 |
3 |
ILANKA RZEPIN |
2020-10-24 |
10:00 |
8 |
2020/2021 |
J |
MOSIR Kostrzyn nad Odrą (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11) |
WARTA GORZÓW |
6 |
0 |
AKADEMIA FUTBOLU KOSTRZYN NAD ODRĄ |
2020-10-25 |
10:00 |
8 |
2020/2021 |
J |
WARTA ARENA (Gorzów Wielkopolski, Żwirowa 3) |
SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE |
0 |
4 |
PUKS MAKSYMILIAN |
2020-10-25 |
12:00 |
8 |
2020/2021 |
J |
Stadion Sportowy (Ośno Lubuskie, Sportowa 1) |
UKS POLONIA SŁUBICE |
3 |
1 |
ORZEŁ MIĘDZYRZECZ |
2020-10-26 |
17:00 |
8 |
2020/2021 |
J |
OLIMPIJSKI (Słubice, Sportowa 1) |
STILON PROSUPPORT II GORZÓW |
2 |
1 |
BŁĘKITNI DOBIEGNIEW |
2020-10-27 |
14:15 |
8 |
2020/2021 |
J |
Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp (Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 1) |
BŁĘKITNI DOBIEGNIEW |
1 |
3 |
WARTA GORZÓW |
2020-10-30 |
17:00 |
9 |
2020/2021 |
J |
Błękitni Dobiegniew (Dobiegniew, Leśna 2) |
PROGRES GORZÓW |
1 |
1 |
UKS POLONIA SŁUBICE |
2020-10-31 |
10:15 |
9 |
2020/2021 |
J |
KP Progres (Wojcieszyce, Sportowa 1) |
AKADEMIA FUTBOLU KOSTRZYN NAD ODRĄ |
7 |
5 |
SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE |
2020-10-31 |
10:30 |
9 |
2020/2021 |
J |
Stadion Miejski (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11) |
ORZEŁ MIĘDZYRZECZ |
0 |
1 |
STILON PROSUPPORT II GORZÓW |
2020-10-31 |
11:00 |
9 |
2020/2021 |
J |
Stadion Miejski (Międzyrzecz, Mieczysława Mikuły 1) |
PUKS MAKSYMILIAN |
1 |
2 |
UKS Czwórka II Kostrzyn nad Odrą |
2020-10-31 |
11:00 |
9 |
2020/2021 |
J |
Kukuła (Gorzów Wielkopolski, Czereśniowa 6) |
ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA |
1 |
2 |
AP REISSA DREZDENKO |
2020-10-31 |
11:00 |
9 |
2020/2021 |
J |
GKS Przytoczna (Przytoczna, Główna 42) |
BŁĘKITNI DOBIEGNIEW |
3 |
0 |
ORZEŁ MIĘDZYRZECZ |
2020-11-03 |
17:30 |
10 |
2020/2021 |
J |
Błękitni Dobiegniew (Dobiegniew, Leśna 2) |
WARTA GORZÓW |
7 |
0 |
SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE |
2020-11-04 |
15:00 |
10 |
2020/2021 |
J |
Stadion OSiR (Gorzów Wielkopolski, Adama Mickiewicza ) |
STILON PROSUPPORT II GORZÓW |
2 |
0 |
PROGRES GORZÓW |
2020-11-04 |
16:30 |
10 |
2020/2021 |
J |
Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp (Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 1) |
UKS POLONIA SŁUBICE |
2 |
1 |
ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA |
2020-11-04 |
17:00 |
10 |
2020/2021 |
J |
OLIMPIJSKI (Słubice, Sportowa 1) |
UKS Czwórka II Kostrzyn nad Odrą |
2 |
0 |
AKADEMIA FUTBOLU KOSTRZYN NAD ODRĄ |
2020-11-05 |
16:00 |
10 |
2020/2021 |
J |
MOSIR Kostrzyn nad Odrą (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11) |
ORZEŁ MIĘDZYRZECZ |
0 |
0 |
WARTA GORZÓW |
2020-11-06 |
17:00 |
11 |
2020/2021 |
J |
Stadion Miejski (Międzyrzecz, Mieczysława Mikuły 1) |
AKADEMIA FUTBOLU KOSTRZYN NAD ODRĄ |
0 |
5 |
PROGRES II GORZÓW |
2020-11-07 |
10:00 |
11 |
2020/2021 |
J |
Stadion Miejski (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11) |
PUKS MAKSYMILIAN |
0 |
1 |
AP REISSA DREZDENKO |
2020-11-07 |
11:00 |
11 |
2020/2021 |
J |
Kukuła (Gorzów Wielkopolski, Czereśniowa 6) |
ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA |
1 |
1 |
STILON PROSUPPORT II GORZÓW |
2020-11-08 |
11:00 |
11 |
2020/2021 |
J |
GKS Przytoczna (Przytoczna, Główna 42) |
ILANKA RZEPIN |
0 |
2 |
UKS POLONIA SŁUBICE |
2020-11-08 |
12:00 |
11 |
2020/2021 |
J |
MKS Ilanka Rzepin (Rzepin 60) |
PROGRES GORZÓW |
4 |
0 |
BŁĘKITNI DOBIEGNIEW |
2020-11-08 |
12:00 |
11 |
2020/2021 |
J |
KP Progres (Wojcieszyce, Sportowa 1) |
SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE |
4 |
1 |
UKS Czwórka II Kostrzyn nad Odrą |
2020-11-08 |
12:00 |
11 |
2020/2021 |
J |
Stadion Sportowy (Ośno Lubuskie, Sportowa 1) |
AP REISSA DREZDENKO |
2 |
2 |
AKADEMIA FUTBOLU KOSTRZYN NAD ODRĄ |
2020-11-11 |
10:00 |
12 |
2020/2021 |
J |
Leśnik Rąpin (Rąpin 107) |
ORZEŁ MIĘDZYRZECZ |
0 |
3 |
PROGRES GORZÓW |
2020-11-11 |
11:00 |
12 |
2020/2021 |
J |
Stadion Miejski (Międzyrzecz, Mieczysława Mikuły 1) |
PROGRES II GORZÓW |
4 |
1 |
SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE |
2020-11-11 |
11:00 |
12 |
2020/2021 |
J |
KP Progres (Wojcieszyce, Sportowa 1) |
BŁĘKITNI DOBIEGNIEW |
3 |
1 |
ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA |
2020-11-11 |
13:00 |
12 |
2020/2021 |
J |
Błękitni Dobiegniew (Dobiegniew, Leśna 2) |
WARTA GORZÓW |
2 |
2 |
UKS Czwórka II Kostrzyn nad Odrą |
2020-11-11 |
15:00 |
12 |
2020/2021 |
J |
WARTA ARENA (Gorzów Wielkopolski, Żwirowa 3) |
UKS POLONIA SŁUBICE |
5 |
0 |
PUKS MAKSYMILIAN |
2020-11-11 |
17:00 |
12 |
2020/2021 |
J |
OLIMPIJSKI (Słubice, Sportowa 1) |
STILON PROSUPPORT II GORZÓW |
0 |
3 |
ILANKA RZEPIN |
2020-11-11 |
17:30 |
12 |
2020/2021 |
J |
Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp (Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 1) |
AKADEMIA FUTBOLU KOSTRZYN NAD ODRĄ |
0 |
7 |
UKS POLONIA SŁUBICE |
2020-11-15 |
12:00 |
13 |
2020/2021 |
J |
Stadion Miejski (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11) |
ILANKA RZEPIN |
4 |
2 |
BŁĘKITNI DOBIEGNIEW |
2020-11-15 |
12:00 |
13 |
2020/2021 |
J |
MKS Ilanka Rzepin (Rzepin 60) |
PUKS MAKSYMILIAN |
0 |
4 |
STILON PROSUPPORT II GORZÓW |
2020-11-15 |
12:00 |
13 |
2020/2021 |
J |
Kukuła (Gorzów Wielkopolski, Czereśniowa 6) |
SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE |
4 |
3 |
AP REISSA DREZDENKO |
2020-11-15 |
12:00 |
13 |
2020/2021 |
J |
Stadion Sportowy (Ośno Lubuskie, Sportowa 1) |
UKS Czwórka II Kostrzyn nad Odrą |
0 |
8 |
PROGRES II GORZÓW |
2020-11-15 |
12:00 |
13 |
2020/2021 |
J |
MOSIR Kostrzyn nad Odrą (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11) |
ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA |
1 |
2 |
ORZEŁ MIĘDZYRZECZ |
2020-11-15 |
12:00 |
13 |
2020/2021 |
J |
GKS Przytoczna (Przytoczna, Główna 42) |
PROGRES GORZÓW |
0 |
2 |
WARTA GORZÓW |
2020-11-15 |
13:15 |
13 |
2020/2021 |
J |
Myśliborska 1, Gorzów Wielkopolski |
PROGRES II GORZÓW |
5 |
3 |
ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA |
2020-11-19 |
18:00 |
8 |
2020/2021 |
J |
Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 1 |
AP REISSA DREZDENKO |
0 |
2 |
PROGRES GORZÓW |
2020-11-20 |
15:00 |
8 |
2020/2021 |
J |
Stadion Miejski im. J Nojiego (Drezdenko, Mickiewicza 4) |
PUKS MAKSYMILIAN |
3 |
0 |
AKADEMIA FUTBOLU KOSTRZYN NAD ODRĄ |
2020-11-21 |
11:00 |
7 |
2020/2021 |
J |
Kukuła (Gorzów Wielkopolski, Czereśniowa 6) |
AP REISSA DREZDENKO |
0 |
9 |
ILANKA RZEPIN |
2020-11-22 |
11:00 |
10 |
2020/2021 |
J |
Leśnik Rąpin (Rąpin 107) |
PROGRES GORZÓW |
3 |
2 |
PROGRES II GORZÓW |
2020-11-24 |
18:00 |
7 |
2020/2021 |
J |
Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 1 |
PROGRES II GORZÓW |
2 |
1 |
ORZEŁ MIĘDZYRZECZ |
2020-11-26 |
18:00 |
6 |
2020/2021 |
J |
Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 1 |
PROGRES II GORZÓW |
3 |
1 |
PUKS MAKSYMILIAN |
2020-12-03 |
18:00 |
10 |
2020/2021 |
J |
Olimpijska 29, Gorzów Wielkopolski |
ILANKA RZEPIN |
3 |
0 |
PROGRES II GORZÓW |
2020-12-05 |
15:00 |
9 |
2020/2021 |
J |
MKS Ilanka Rzepin (Rzepin 60) |