Gospodarz |
|
|
Gość |
Data |
Godzina |
Kolejka |
Sezon |
RUNDA |
Miejsce |
ZJEDNOCZENI JENINIEC |
3 |
2 |
KLUB SPORTOWY BIAŁCZ |
2020-08-16 |
11:00 |
1 |
2020/2021 |
J |
Białcz, Gorzowska |
BRUNATNI SIENIAWA |
2 |
1 |
WARTA KOŁCZYN |
2020-08-16 |
13:00 |
1 |
2020/2021 |
J |
Sieniawa (Sieniawa .) |
SPARTAN SOSNY |
2 |
3 |
KS WYSOKA |
2020-08-16 |
14:00 |
1 |
2020/2021 |
J |
BOISKO (Sosny 1) |
SMOGÓRZANKA SMOGÓRY |
2 |
2 |
UNIA LUBISZYN TARNÓW |
2020-08-16 |
16:00 |
1 |
2020/2021 |
J |
Twierdza (Smogóry 60) |
WALKA CZARNÓW |
4 |
0 |
BRZEŹNO BŁYSKAWICA |
2020-08-16 |
16:00 |
1 |
2020/2021 |
J |
Lipowa 9, Słońsk |
ILANKA II RZEPIN |
2 |
3 |
MOŚCIENKO SIENNO |
2020-08-16 |
18:00 |
1 |
2020/2021 |
J |
Stadion Lipowa w centrum miasta (Rzepin, Lipowa ) |
BRZEŹNO BŁYSKAWICA |
0 |
1 |
ILANKA II RZEPIN |
2020-08-23 |
14:00 |
2 |
2020/2021 |
J |
Wiejski stadion (Długoszyn ) |
KLUB SPORTOWY BIAŁCZ |
0 |
4 |
SPARTAN SOSNY |
2020-08-23 |
14:00 |
2 |
2020/2021 |
J |
Boisko KS Białcz (Białcz, Gorzowska ) |
KS WYSOKA |
3 |
1 |
SMOGÓRZANKA SMOGÓRY |
2020-08-23 |
14:00 |
2 |
2020/2021 |
J |
Wysoka 1 |
MOŚCIENKO SIENNO |
2 |
4 |
BRUNATNI SIENIAWA |
2020-08-23 |
14:00 |
2 |
2020/2021 |
J |
Sienno 1 |
WALKA CZARNÓW |
8 |
4 |
UNIA LUBISZYN TARNÓW |
2020-08-23 |
14:00 |
2 |
2020/2021 |
J |
Lipowa 9, Słońsk |
WARTA KOŁCZYN |
1 |
2 |
ZJEDNOCZENI JENINIEC |
2020-08-23 |
14:00 |
2 |
2020/2021 |
J |
Kołczyn, Leśna 99 |
SPARTAN SOSNY |
2 |
1 |
WARTA KOŁCZYN |
2020-08-29 |
14:00 |
3 |
2020/2021 |
J |
BOISKO (Sosny 1) |
BRUNATNI SIENIAWA |
10 |
3 |
BRZEŹNO BŁYSKAWICA |
2020-08-30 |
13:00 |
3 |
2020/2021 |
J |
Sieniawa (Sieniawa .) |
UNIA LUBISZYN TARNÓW |
1 |
9 |
KS WYSOKA |
2020-08-30 |
13:00 |
3 |
2020/2021 |
J |
Boisko (Lubiszyn, Polna 6) |
ZJEDNOCZENI JENINIEC |
1 |
1 |
MOŚCIENKO SIENNO |
2020-08-30 |
13:00 |
3 |
2020/2021 |
J |
BOISKO (Jeniniec 1) |
SMOGÓRZANKA SMOGÓRY |
3 |
0 |
KLUB SPORTOWY BIAŁCZ |
2020-08-30 |
16:00 |
3 |
2020/2021 |
J |
Twierdza (Smogóry 60) |
ILANKA II RZEPIN |
5 |
2 |
WALKA CZARNÓW |
2020-08-30 |
17:00 |
3 |
2020/2021 |
J |
Stadion Lipowa w centrum miasta (Rzepin, Lipowa ) |
WARTA KOŁCZYN |
2 |
1 |
SMOGÓRZANKA SMOGÓRY |
2020-09-05 |
17:00 |
4 |
2020/2021 |
J |
Kołczyn, Leśna 99 |
ILANKA II RZEPIN |
0 |
1 |
BRUNATNI SIENIAWA |
2020-09-06 |
11:00 |
4 |
2020/2021 |
J |
MKS Ilanka Rzepin (Rzepin 60) |
MOŚCIENKO SIENNO |
6 |
3 |
SPARTAN SOSNY |
2020-09-06 |
11:00 |
4 |
2020/2021 |
J |
Sienno 1 |
BRZEŹNO BŁYSKAWICA |
2 |
1 |
ZJEDNOCZENI JENINIEC |
2020-09-06 |
14:00 |
4 |
2020/2021 |
J |
Wiejski stadion (Długoszyn ) |
KLUB SPORTOWY BIAŁCZ |
5 |
0 |
UNIA LUBISZYN TARNÓW |
2020-09-06 |
14:00 |
4 |
2020/2021 |
J |
Boisko KS Białcz (Białcz, Gorzowska ) |
WALKA CZARNÓW |
1 |
5 |
KS WYSOKA |
2020-09-06 |
16:00 |
4 |
2020/2021 |
J |
Lipowa 9, Słońsk |
SPARTAN SOSNY |
2 |
2 |
BRZEŹNO BŁYSKAWICA |
2020-09-12 |
14:00 |
5 |
2020/2021 |
J |
BOISKO (Sosny 1) |
KS WYSOKA |
1 |
4 |
KLUB SPORTOWY BIAŁCZ |
2020-09-13 |
12:00 |
5 |
2020/2021 |
J |
Wysoka 1 |
UNIA LUBISZYN TARNÓW |
0 |
2 |
WARTA KOŁCZYN |
2020-09-13 |
13:00 |
5 |
2020/2021 |
J |
Boisko (Lubiszyn, Polna 6) |
ZJEDNOCZENI JENINIEC |
1 |
1 |
ILANKA II RZEPIN |
2020-09-13 |
13:00 |
5 |
2020/2021 |
J |
BOISKO (Jeniniec 1) |
BRUNATNI SIENIAWA |
3 |
2 |
WALKA CZARNÓW |
2020-09-13 |
15:00 |
5 |
2020/2021 |
J |
Sieniawa (Sieniawa .) |
SMOGÓRZANKA SMOGÓRY |
1 |
2 |
MOŚCIENKO SIENNO |
2020-09-13 |
16:30 |
5 |
2020/2021 |
J |
Twierdza (Smogóry 60) |
BRZEŹNO BŁYSKAWICA |
0 |
1 |
SMOGÓRZANKA SMOGÓRY |
2020-09-19 |
14:00 |
6 |
2020/2021 |
J |
Wiejski stadion (Długoszyn ) |
WARTA KOŁCZYN |
4 |
4 |
KS WYSOKA |
2020-09-19 |
17:00 |
6 |
2020/2021 |
J |
Kołczyn, Leśna 99 |
MOŚCIENKO SIENNO |
11 |
0 |
UNIA LUBISZYN TARNÓW |
2020-09-20 |
11:00 |
6 |
2020/2021 |
J |
Sienno 1 |
BRUNATNI SIENIAWA |
4 |
1 |
ZJEDNOCZENI JENINIEC |
2020-09-20 |
13:00 |
6 |
2020/2021 |
J |
Sieniawa (Sieniawa .) |
ILANKA II RZEPIN |
8 |
0 |
SPARTAN SOSNY |
2020-09-20 |
16:00 |
6 |
2020/2021 |
J |
Stadion Lipowa w centrum miasta (Rzepin, Lipowa ) |
WALKA CZARNÓW |
0 |
2 |
KLUB SPORTOWY BIAŁCZ |
2020-09-20 |
16:00 |
6 |
2020/2021 |
J |
Lipowa 9, Słońsk |
SPARTAN SOSNY |
2 |
1 |
BRUNATNI SIENIAWA |
2020-09-26 |
14:00 |
7 |
2020/2021 |
J |
BOISKO (Sosny 1) |
UNIA LUBISZYN TARNÓW |
6 |
4 |
BRZEŹNO BŁYSKAWICA |
2020-09-27 |
13:00 |
7 |
2020/2021 |
J |
Boisko (Lubiszyn, Polna 6) |
ZJEDNOCZENI JENINIEC |
4 |
3 |
WALKA CZARNÓW |
2020-09-27 |
13:00 |
7 |
2020/2021 |
J |
BOISKO (Jeniniec 1) |
KLUB SPORTOWY BIAŁCZ |
5 |
1 |
WARTA KOŁCZYN |
2020-09-27 |
14:00 |
7 |
2020/2021 |
J |
Boisko KS Białcz (Białcz, Gorzowska ) |
SMOGÓRZANKA SMOGÓRY |
2 |
1 |
ILANKA II RZEPIN |
2020-09-27 |
16:00 |
7 |
2020/2021 |
J |
Twierdza (Smogóry 60) |
MOŚCIENKO SIENNO |
5 |
0 |
KLUB SPORTOWY BIAŁCZ |
2020-10-03 |
15:00 |
8 |
2020/2021 |
J |
Sienno 1 |
BRUNATNI SIENIAWA |
5 |
4 |
SMOGÓRZANKA SMOGÓRY |
2020-10-04 |
12:30 |
8 |
2020/2021 |
J |
Sieniawa (Sieniawa .) |
BRZEŹNO BŁYSKAWICA |
1 |
7 |
KS WYSOKA |
2020-10-04 |
13:00 |
8 |
2020/2021 |
J |
Wiejski stadion (Długoszyn ) |
ZJEDNOCZENI JENINIEC |
2 |
0 |
SPARTAN SOSNY |
2020-10-04 |
13:00 |
8 |
2020/2021 |
J |
BOISKO (Jeniniec 1) |
ILANKA II RZEPIN |
8 |
2 |
UNIA LUBISZYN TARNÓW |
2020-10-04 |
13:30 |
8 |
2020/2021 |
J |
Stadion Lipowa w centrum miasta (Rzepin, Lipowa ) |
WALKA CZARNÓW |
3 |
1 |
WARTA KOŁCZYN |
2020-10-04 |
16:00 |
8 |
2020/2021 |
J |
Lipowa 9, Słońsk |
SPARTAN SOSNY |
0 |
1 |
WALKA CZARNÓW |
2020-10-10 |
14:00 |
9 |
2020/2021 |
J |
BOISKO (Sosny 1) |
WARTA KOŁCZYN |
3 |
0 |
MOŚCIENKO SIENNO |
2020-10-10 |
14:00 |
9 |
2020/2021 |
J |
Kołczyn, Leśna 99 |
KS WYSOKA |
2 |
3 |
ILANKA II RZEPIN |
2020-10-11 |
12:00 |
9 |
2020/2021 |
J |
Wysoka 1 |
KLUB SPORTOWY BIAŁCZ |
10 |
0 |
BRZEŹNO BŁYSKAWICA |
2020-10-11 |
13:00 |
9 |
2020/2021 |
J |
Boisko KS Białcz (Białcz, Gorzowska ) |
UNIA LUBISZYN TARNÓW |
0 |
9 |
BRUNATNI SIENIAWA |
2020-10-11 |
13:00 |
9 |
2020/2021 |
J |
Boisko (Lubiszyn, Polna 6) |
SMOGÓRZANKA SMOGÓRY |
2 |
2 |
ZJEDNOCZENI JENINIEC |
2020-10-11 |
16:00 |
9 |
2020/2021 |
J |
Twierdza (Smogóry 60) |
SPARTAN SOSNY |
2 |
1 |
SMOGÓRZANKA SMOGÓRY |
2020-10-17 |
14:00 |
10 |
2020/2021 |
J |
BOISKO (Sosny 1) |
BRUNATNI SIENIAWA |
1 |
4 |
KS WYSOKA |
2020-10-18 |
12:30 |
10 |
2020/2021 |
J |
Sieniawa (Sieniawa .) |
ZJEDNOCZENI JENINIEC |
7 |
2 |
UNIA LUBISZYN TARNÓW |
2020-10-18 |
13:00 |
10 |
2020/2021 |
J |
BOISKO (Jeniniec 1) |
ILANKA II RZEPIN |
3 |
3 |
KLUB SPORTOWY BIAŁCZ |
2020-10-18 |
15:30 |
10 |
2020/2021 |
J |
Stadion Lipowa w centrum miasta (Rzepin, Lipowa ) |
WALKA CZARNÓW |
1 |
6 |
MOŚCIENKO SIENNO |
2020-10-18 |
16:00 |
10 |
2020/2021 |
J |
Lipowa 9, Słońsk |
WARTA KOŁCZYN |
0 |
4 |
ILANKA II RZEPIN |
2020-10-24 |
14:00 |
11 |
2020/2021 |
J |
Kołczyn, Leśna 99 |
MOŚCIENKO SIENNO |
9 |
1 |
BRZEŹNO BŁYSKAWICA |
2020-10-24 |
15:00 |
11 |
2020/2021 |
J |
Sienno 1 |
SMOGÓRZANKA SMOGÓRY |
0 |
0 |
WALKA CZARNÓW |
2020-10-24 |
15:30 |
11 |
2020/2021 |
J |
Twierdza (Smogóry 60) |
KS WYSOKA |
6 |
1 |
ZJEDNOCZENI JENINIEC |
2020-10-25 |
12:00 |
11 |
2020/2021 |
J |
Wysoka 1 |
KLUB SPORTOWY BIAŁCZ |
2 |
1 |
BRUNATNI SIENIAWA |
2020-10-25 |
13:00 |
11 |
2020/2021 |
J |
Boisko KS Białcz (Białcz, Gorzowska ) |
UNIA LUBISZYN TARNÓW |
1 |
3 |
SPARTAN SOSNY |
2020-10-25 |
13:00 |
11 |
2020/2021 |
J |
Boisko (Lubiszyn, Polna 6) |
BRZEŹNO BŁYSKAWICA |
0 |
2 |
WARTA KOŁCZYN |
2020-10-31 |
14:00 |
10 |
2020/2021 |
J |
Wiejski stadion (Długoszyn ) |
KS WYSOKA |
2 |
2 |
MOŚCIENKO SIENNO |
2020-11-15 |
12:00 |
7 |
2020/2021 |
J |
1, Wysoka |
BRUNATNI SIENIAWA |
2 |
2 |
ILANKA II RZEPIN |
2021-04-24 |
16:00 |
15 |
2020/2021 |
W |
Boczów (Boczów, Okrężna ) |
SPARTAN SOSNY |
0 |
1 |
MOŚCIENKO SIENNO |
2021-04-25 |
11:00 |
15 |
2020/2021 |
W |
BOISKO (Sosny 1) |
ZJEDNOCZENI JENINIEC |
7 |
2 |
BRZEŹNO BŁYSKAWICA |
2021-04-25 |
11:00 |
15 |
2020/2021 |
W |
BOISKO (Jeniniec 1) |
KS WYSOKA |
4 |
4 |
WALKA CZARNÓW |
2021-04-25 |
12:00 |
15 |
2020/2021 |
W |
Lubiszyn 1 |
UNIA LUBISZYN TARNÓW |
1 |
5 |
KLUB SPORTOWY BIAŁCZ |
2021-04-25 |
14:00 |
15 |
2020/2021 |
W |
Boisko ( Lubiszyn, Polna 6 ) |
SMOGÓRZANKA SMOGÓRY |
0 |
0 |
WARTA KOŁCZYN |
2021-04-25 |
15:00 |
15 |
2020/2021 |
W |
Twierdza (Smogóry 60) |
BRZEŹNO BŁYSKAWICA |
2 |
8 |
SPARTAN SOSNY |
2021-05-01 |
14:00 |
16 |
2020/2021 |
W |
Długoszyn , Długoszyn |
MOŚCIENKO SIENNO |
4 |
1 |
SMOGÓRZANKA SMOGÓRY |
2021-05-01 |
14:00 |
16 |
2020/2021 |
W |
( Sienno 1 ) |
ILANKA II RZEPIN |
5 |
1 |
ZJEDNOCZENI JENINIEC |
2021-05-02 |
11:00 |
16 |
2020/2021 |
W |
Lipowa , 69-110 Rzepin |
KLUB SPORTOWY BIAŁCZ |
3 |
4 |
KS WYSOKA |
2021-05-02 |
11:00 |
16 |
2020/2021 |
W |
Boisko KLUB SPORTOWY BIAŁCZ (Białcz, Gorzowska) |
WARTA KOŁCZYN |
10 |
1 |
UNIA LUBISZYN TARNÓW |
2021-05-02 |
15:00 |
16 |
2020/2021 |
W |
Kołczyn 1 |
WALKA CZARNÓW |
1 |
2 |
BRUNATNI SIENIAWA |
2021-05-02 |
16:00 |
16 |
2020/2021 |
W |
Różana 41, Górzyca |
KLUB SPORTOWY BIAŁCZ |
3 |
2 |
WALKA CZARNÓW |
2021-05-09 |
11:00 |
17 |
2020/2021 |
W |
Boisko KLUB SPORTOWY BIAŁCZ (Białcz, Gorzowska) |
SPARTAN SOSNY |
3 |
0 |
ILANKA II RZEPIN |
2021-05-09 |
11:00 |
17 |
2020/2021 |
W |
BOISKO (Sosny 1) |
KS WYSOKA |
2 |
6 |
WARTA KOŁCZYN |
2021-05-09 |
12:00 |
17 |
2020/2021 |
W |
( Wysoka 1 ) |
ZJEDNOCZENI JENINIEC |
1 |
4 |
BRUNATNI SIENIAWA |
2021-05-09 |
13:30 |
17 |
2020/2021 |
W |
BOISKO ( Jeniniec 1 ) |
UNIA LUBISZYN TARNÓW |
0 |
11 |
MOŚCIENKO SIENNO |
2021-05-09 |
14:00 |
17 |
2020/2021 |
W |
Boisko ( Lubiszyn, Polna 6 ) |
SMOGÓRZANKA SMOGÓRY |
4 |
3 |
BRZEŹNO BŁYSKAWICA |
2021-05-09 |
15:00 |
17 |
2020/2021 |
W |
Twierdza (Smogóry 60) |
MOŚCIENKO SIENNO |
4 |
0 |
KS WYSOKA |
2021-05-15 |
14:00 |
18 |
2020/2021 |
W |
( Sienno 1 ) |
BRZEŹNO BŁYSKAWICA |
5 |
1 |
UNIA LUBISZYN TARNÓW |
2021-05-16 |
11:00 |
18 |
2020/2021 |
W |
Wiejski stadion (Długoszyn) |
WARTA KOŁCZYN |
1 |
2 |
KLUB SPORTOWY BIAŁCZ |
2021-05-16 |
11:00 |
18 |
2020/2021 |
W |
( Kołczyn, Leśna 1 ) |
BRUNATNI SIENIAWA |
5 |
2 |
SPARTAN SOSNY |
2021-05-16 |
13:00 |
18 |
2020/2021 |
W |
Sieniawa ( Sieniawa . ) |
ILANKA II RZEPIN |
6 |
1 |
SMOGÓRZANKA SMOGÓRY |
2021-05-16 |
15:00 |
18 |
2020/2021 |
W |
Stadion Lipowa w centrum miasta (Rzepin, Lipowa ) |
WALKA CZARNÓW |
1 |
1 |
ZJEDNOCZENI JENINIEC |
2021-05-16 |
16:00 |
18 |
2020/2021 |
W |
Różana 41, Górzyca |
KLUB SPORTOWY BIAŁCZ |
2 |
5 |
MOŚCIENKO SIENNO |
2021-05-22 |
18:00 |
19 |
2020/2021 |
W |
Boisko KLUB SPORTOWY BIAŁCZ (Białcz, Gorzowska ) |
SPARTAN SOSNY |
0 |
3 |
ZJEDNOCZENI JENINIEC |
2021-05-23 |
11:00 |
19 |
2020/2021 |
W |
BOISKO (Sosny 1) |
KS WYSOKA |
6 |
3 |
BRZEŹNO BŁYSKAWICA |
2021-05-23 |
12:00 |
19 |
2020/2021 |
W |
( Wysoka 1 ) |
UNIA LUBISZYN TARNÓW |
1 |
6 |
ILANKA II RZEPIN |
2021-05-23 |
14:00 |
19 |
2020/2021 |
W |
Boisko ( Lubiszyn, Polna 6 ) |
WARTA KOŁCZYN |
6 |
1 |
WALKA CZARNÓW |
2021-05-23 |
14:00 |
19 |
2020/2021 |
W |
( Kołczyn, Leśna 1 ) |
SMOGÓRZANKA SMOGÓRY |
2 |
2 |
BRUNATNI SIENIAWA |
2021-05-23 |
15:00 |
19 |
2020/2021 |
W |
Twierdza ( Smogóry 60 ) |
BRZEŹNO BŁYSKAWICA |
2 |
4 |
KLUB SPORTOWY BIAŁCZ |
2021-05-29 |
16:00 |
20 |
2020/2021 |
W |
Wiejski stadion ( Długoszyn ) |
MOŚCIENKO SIENNO |
5 |
0 |
WARTA KOŁCZYN |
2021-05-30 |
11:00 |
20 |
2020/2021 |
W |
( Sienno 1 ) |
BRUNATNI SIENIAWA |
7 |
1 |
UNIA LUBISZYN TARNÓW |
2021-05-30 |
13:00 |
20 |
2020/2021 |
W |
Sieniawa ( Sieniawa . ) |
ZJEDNOCZENI JENINIEC |
0 |
4 |
SMOGÓRZANKA SMOGÓRY |
2021-05-30 |
13:30 |
20 |
2020/2021 |
W |
BOISKO ( Jeniniec 1 ) |
ILANKA II RZEPIN |
0 |
1 |
KS WYSOKA |
2021-05-30 |
16:00 |
20 |
2020/2021 |
W |
Stadion Lipowa w centrum miasta ( Rzepin, Lipowa ) |
WALKA CZARNÓW |
2 |
0 |
SPARTAN SOSNY |
2021-05-30 |
16:00 |
20 |
2020/2021 |
W |
Różana 41, Górzyca |
BRZEŹNO BŁYSKAWICA |
3 |
1 |
WALKA CZARNÓW |
2021-06-03 |
14:00 |
12 |
2020/2021 |
W |
Długoszyn , Długoszyn |
KLUB SPORTOWY BIAŁCZ |
5 |
1 |
ZJEDNOCZENI JENINIEC |
2021-06-03 |
14:00 |
12 |
2020/2021 |
W |
Gorzowska , 66-460 Witnica |
KS WYSOKA |
14 |
0 |
SPARTAN SOSNY |
2021-06-03 |
14:00 |
12 |
2020/2021 |
W |
Wysoka 1 |
MOŚCIENKO SIENNO |
7 |
1 |
ILANKA II RZEPIN |
2021-06-03 |
14:00 |
12 |
2020/2021 |
W |
Sienno 1 |
UNIA LUBISZYN TARNÓW |
3 |
4 |
SMOGÓRZANKA SMOGÓRY |
2021-06-03 |
14:00 |
12 |
2020/2021 |
W |
Boisko (Lubiszyn, Polna 6) |
WARTA KOŁCZYN |
2 |
5 |
BRUNATNI SIENIAWA |
2021-06-03 |
14:00 |
12 |
2020/2021 |
W |
Kołczyn 1 |
BRUNATNI SIENIAWA |
2 |
4 |
MOŚCIENKO SIENNO |
2021-06-06 |
14:00 |
13 |
2020/2021 |
W |
Sieniawa (Sieniawa .) |
SMOGÓRZANKA SMOGÓRY |
7 |
4 |
KS WYSOKA |
2021-06-06 |
14:00 |
13 |
2020/2021 |
W |
Twierdza (Smogóry 60) |
SPARTAN SOSNY |
5 |
2 |
KLUB SPORTOWY BIAŁCZ |
2021-06-06 |
14:00 |
13 |
2020/2021 |
W |
BOISKO (Sosny 1) |
UNIA LUBISZYN TARNÓW |
3 |
3 |
WALKA CZARNÓW |
2021-06-06 |
14:00 |
13 |
2020/2021 |
W |
Boisko (Lubiszyn, Polna 6) |
ZJEDNOCZENI JENINIEC |
2 |
5 |
WARTA KOŁCZYN |
2021-06-06 |
14:00 |
13 |
2020/2021 |
W |
BOISKO (Jeniniec 1) |
ILANKA II RZEPIN |
8 |
1 |
BRZEŹNO BŁYSKAWICA |
2021-06-06 |
17:00 |
13 |
2020/2021 |
W |
Stadion Lipowa w centrum miasta (Rzepin, Lipowa ) |
BRZEŹNO BŁYSKAWICA |
0 |
1 |
BRUNATNI SIENIAWA |
2021-06-12 |
14:00 |
14 |
2020/2021 |
W |
Długoszyn , Długoszyn |
KLUB SPORTOWY BIAŁCZ |
4 |
1 |
SMOGÓRZANKA SMOGÓRY |
2021-06-12 |
14:00 |
14 |
2020/2021 |
W |
Gorzowska , 66-460 Witnica |
MOŚCIENKO SIENNO |
4 |
1 |
ZJEDNOCZENI JENINIEC |
2021-06-12 |
14:00 |
14 |
2020/2021 |
W |
Sienno 1 |
WARTA KOŁCZYN |
2 |
1 |
SPARTAN SOSNY |
2021-06-12 |
14:00 |
14 |
2020/2021 |
W |
Kołczyn 1 |
WALKA CZARNÓW |
0 |
3 |
ILANKA II RZEPIN |
2021-06-12 |
18:00 |
14 |
2020/2021 |
W |
Kompleks Sportowo Rehabilitacyjny w Górzycy ( Górzyca, Różana 41 ) |
KS WYSOKA |
5 |
2 |
UNIA LUBISZYN TARNÓW |
2021-06-13 |
12:00 |
14 |
2020/2021 |
W |
Wysoka 1 |
KLUB SPORTOWY BIAŁCZ |
1 |
3 |
ILANKA II RZEPIN |
2021-06-20 |
18:00 |
21 |
2020/2021 |
W |
Boisko KLUB SPORTOWY BIAŁCZ (Białcz, Gorzowska ) |
KS WYSOKA |
1 |
6 |
BRUNATNI SIENIAWA |
2021-06-20 |
18:00 |
21 |
2020/2021 |
W |
Wysoka 1 |
MOŚCIENKO SIENNO |
3 |
0 |
WALKA CZARNÓW |
2021-06-20 |
18:00 |
21 |
2020/2021 |
W |
Sienno 1 |
SMOGÓRZANKA SMOGÓRY |
1 |
0 |
SPARTAN SOSNY |
2021-06-20 |
18:00 |
21 |
2020/2021 |
W |
Twierdza (Smogóry 60) |
UNIA LUBISZYN TARNÓW |
0 |
2 |
ZJEDNOCZENI JENINIEC |
2021-06-20 |
18:00 |
21 |
2020/2021 |
W |
Boisko (Lubiszyn, Polna 6) |
WARTA KOŁCZYN |
4 |
1 |
BRZEŹNO BŁYSKAWICA |
2021-06-20 |
18:00 |
21 |
2020/2021 |
W |
Kołczyn 1 |
BRZEŹNO BŁYSKAWICA |
0 |
5 |
MOŚCIENKO SIENNO |
2021-06-26 |
17:00 |
22 |
2020/2021 |
W |
1, Sienno |
BRUNATNI SIENIAWA |
2 |
5 |
KLUB SPORTOWY BIAŁCZ |
2021-06-27 |
15:00 |
22 |
2020/2021 |
W |
Sieniawa (Sieniawa .) |
ILANKA II RZEPIN |
1 |
3 |
WARTA KOŁCZYN |
2021-06-27 |
15:00 |
22 |
2020/2021 |
W |
MKS Ilanka Rzepin (Rzepin 60) |
SPARTAN SOSNY |
0 |
3 |
UNIA LUBISZYN TARNÓW |
2021-06-27 |
15:00 |
22 |
2020/2021 |
W |
BOISKO (Sosny 1) |
WALKA CZARNÓW |
0 |
0 |
SMOGÓRZANKA SMOGÓRY |
2021-06-27 |
15:00 |
22 |
2020/2021 |
W |
Różana 41, Górzyca |
ZJEDNOCZENI JENINIEC |
0 |
2 |
KS WYSOKA |
2021-06-27 |
15:00 |
22 |
2020/2021 |
W |
BOISKO (Jeniniec 1) |