Gospodarz |
|
|
Gość |
Data |
Godzina |
Kolejka |
Sezon |
RUNDA |
Miejsce |
SKP SŁUBICE |
3 |
3 |
ZNICZ TRZEMESZNO |
2020-08-08 |
14:00 |
1 |
2020/2021 |
J |
STADION OLIMPIJSKI (Słubice 1) |
POGOŃ KRZESZYCE |
3 |
2 |
JUWENIA BOCZÓW |
2020-08-08 |
17:00 |
1 |
2020/2021 |
J |
Stadion piłkarski KS Pogoń Krzeszyce (Krzeszyce 00) |
ZIELONI LUBIECHNIA W. |
3 |
0 |
CHROBRY DRZEŃSKO |
2020-08-08 |
17:00 |
1 |
2020/2021 |
J |
BOISKO (Lubiechnia Wielka 1) |
ISKRA GŁUCHOWO |
5 |
2 |
AS PIESKI |
2020-08-09 |
15:00 |
1 |
2020/2021 |
J |
Stadion (Głuchowo, Słoneczna 10) |
ODRA GÓRZYCA |
2 |
3 |
LEŚNIK LEMIERZYCE |
2020-08-09 |
16:00 |
1 |
2020/2021 |
J |
Kompleks Sportowo Rehabilitacyjny w Górzycy (Górzyca, Różana 41) |
ZEW DĄBROSZYN |
3 |
2 |
FC KURSKO |
2020-08-09 |
17:00 |
1 |
2020/2021 |
J |
BOISKO (Dąbroszyn 23) |
AS PIESKI |
0 |
4 |
ZIELONI LUBIECHNIA W. |
2020-08-15 |
14:00 |
2 |
2020/2021 |
J |
Lubiechnia Wielka |
JUWENIA BOCZÓW |
2 |
3 |
ODRA GÓRZYCA |
2020-08-15 |
17:30 |
2 |
2020/2021 |
J |
JUWENIA PARK (Boczów, Parkowa ) |
ZORZA KOWALÓW |
0 |
1 |
ISKRA GŁUCHOWO |
2020-08-16 |
15:00 |
2 |
2020/2021 |
J |
BOISKO (Kowalów, Polna 1) |
CHROBRY DRZEŃSKO |
1 |
1 |
ZEW DĄBROSZYN |
2020-08-16 |
16:00 |
2 |
2020/2021 |
J |
BOISKO (Drzeńsko 1) |
FC KURSKO |
1 |
2 |
SKP SŁUBICE |
2020-08-16 |
16:00 |
2 |
2020/2021 |
J |
Stadion Miejski w Międzyrzeczu Wlkp (Międzyrzecz 1) |
ZNICZ TRZEMESZNO |
5 |
2 |
POGOŃ KRZESZYCE |
2020-08-16 |
17:00 |
2 |
2020/2021 |
J |
BOISKO (Trzemeszno Lubuskie 1) |
LEŚNIK LEMIERZYCE |
0 |
1 |
JUWENIA BOCZÓW |
2020-08-23 |
11:00 |
3 |
2020/2021 |
J |
BOISKO (Lemierzyce 1) |
ODRA GÓRZYCA |
6 |
3 |
ZNICZ TRZEMESZNO |
2020-08-23 |
18:00 |
3 |
2020/2021 |
J |
Kompleks Sportowo Rehabilitacyjny w Górzycy (Górzyca, Różana 41) |
POGOŃ KRZESZYCE |
1 |
3 |
FC KURSKO |
2020-08-23 |
18:00 |
3 |
2020/2021 |
J |
Stadion piłkarski KS Pogoń Krzeszyce (Krzeszyce 00) |
SKP SŁUBICE |
0 |
0 |
CHROBRY DRZEŃSKO |
2020-08-23 |
18:00 |
3 |
2020/2021 |
J |
STADION OLIMPIJSKI (Słubice 1) |
ZEW DĄBROSZYN |
4 |
1 |
AS PIESKI |
2020-08-23 |
18:00 |
3 |
2020/2021 |
J |
BOISKO (Dąbroszyn 23) |
ZIELONI LUBIECHNIA W. |
2 |
3 |
ZORZA KOWALÓW |
2020-08-23 |
18:00 |
3 |
2020/2021 |
J |
BOISKO (Lubiechnia Wielka 1) |
ZORZA KOWALÓW |
3 |
3 |
ZEW DĄBROSZYN |
2020-08-29 |
16:00 |
4 |
2020/2021 |
J |
BOISKO (Kowalów, Polna 1) |
AS PIESKI |
0 |
4 |
SKP SŁUBICE |
2020-08-30 |
15:00 |
4 |
2020/2021 |
J |
Słubice, Sportowa 1 |
ISKRA GŁUCHOWO |
0 |
7 |
ZIELONI LUBIECHNIA W. |
2020-08-30 |
15:00 |
4 |
2020/2021 |
J |
Stadion (Głuchowo, Słoneczna 10) |
CHROBRY DRZEŃSKO |
2 |
3 |
POGOŃ KRZESZYCE |
2020-08-30 |
16:00 |
4 |
2020/2021 |
J |
BOISKO (Drzeńsko 1) |
FC KURSKO |
1 |
2 |
ODRA GÓRZYCA |
2020-08-30 |
16:00 |
4 |
2020/2021 |
J |
Stadion Miejski w Międzyrzeczu Wlkp (Międzyrzecz 1) |
ZNICZ TRZEMESZNO |
0 |
2 |
LEŚNIK LEMIERZYCE |
2020-08-30 |
16:00 |
4 |
2020/2021 |
J |
BOISKO (Trzemeszno Lubuskie 1) |
POGOŃ KRZESZYCE |
5 |
0 |
AS PIESKI |
2020-09-05 |
14:00 |
5 |
2020/2021 |
J |
Stadion piłkarski KS Pogoń Krzeszyce (Krzeszyce 00) |
JUWENIA BOCZÓW |
3 |
2 |
ZNICZ TRZEMESZNO |
2020-09-05 |
17:00 |
5 |
2020/2021 |
J |
JUWENIA PARK (Boczów, Parkowa ) |
LEŚNIK LEMIERZYCE |
0 |
4 |
FC KURSKO |
2020-09-06 |
14:30 |
5 |
2020/2021 |
J |
BOISKO (Lemierzyce 1) |
ODRA GÓRZYCA |
1 |
2 |
CHROBRY DRZEŃSKO |
2020-09-06 |
16:00 |
5 |
2020/2021 |
J |
Kompleks Sportowo Rehabilitacyjny w Górzycy (Górzyca, Różana 41) |
SKP SŁUBICE |
4 |
3 |
ZORZA KOWALÓW |
2020-09-06 |
16:30 |
5 |
2020/2021 |
J |
STADION OLIMPIJSKI (Słubice 1) |
ZEW DĄBROSZYN |
5 |
0 |
ISKRA GŁUCHOWO |
2020-09-06 |
17:00 |
5 |
2020/2021 |
J |
BOISKO (Dąbroszyn 23) |
ZORZA KOWALÓW |
1 |
3 |
POGOŃ KRZESZYCE |
2020-09-12 |
14:00 |
6 |
2020/2021 |
J |
BOISKO (Kowalów, Polna 1) |
ZIELONI LUBIECHNIA W. |
3 |
1 |
ZEW DĄBROSZYN |
2020-09-12 |
16:00 |
6 |
2020/2021 |
J |
BOISKO (Lubiechnia Wielka 1) |
AS PIESKI |
1 |
6 |
ODRA GÓRZYCA |
2020-09-13 |
14:00 |
6 |
2020/2021 |
J |
Górzyca, Różana |
FC KURSKO |
1 |
0 |
JUWENIA BOCZÓW |
2020-09-13 |
15:00 |
6 |
2020/2021 |
J |
Stadion Miejski w Międzyrzeczu Wlkp (Międzyrzecz 1) |
ISKRA GŁUCHOWO |
1 |
5 |
SKP SŁUBICE |
2020-09-13 |
15:00 |
6 |
2020/2021 |
J |
Stadion (Głuchowo, Słoneczna 10) |
CHROBRY DRZEŃSKO |
1 |
2 |
LEŚNIK LEMIERZYCE |
2020-09-13 |
16:00 |
6 |
2020/2021 |
J |
BOISKO (Drzeńsko 1) |
ODRA GÓRZYCA |
5 |
1 |
ZORZA KOWALÓW |
2020-09-19 |
15:00 |
7 |
2020/2021 |
J |
Kompleks Sportowo Rehabilitacyjny w Górzycy (Górzyca, Różana 41) |
JUWENIA BOCZÓW |
1 |
3 |
CHROBRY DRZEŃSKO |
2020-09-19 |
16:30 |
7 |
2020/2021 |
J |
JUWENIA PARK (Boczów, Parkowa ) |
LEŚNIK LEMIERZYCE |
0 |
0 |
AS PIESKI |
2020-09-20 |
14:30 |
7 |
2020/2021 |
J |
BOISKO (Lemierzyce 1) |
ZNICZ TRZEMESZNO |
1 |
2 |
FC KURSKO |
2020-09-20 |
15:00 |
7 |
2020/2021 |
J |
BOISKO (Trzemeszno Lubuskie 1) |
POGOŃ KRZESZYCE |
2 |
1 |
ISKRA GŁUCHOWO |
2020-09-20 |
16:00 |
7 |
2020/2021 |
J |
Stadion piłkarski KS Pogoń Krzeszyce (Krzeszyce 00) |
SKP SŁUBICE |
1 |
0 |
ZIELONI LUBIECHNIA W. |
2020-09-20 |
16:30 |
7 |
2020/2021 |
J |
STADION OLIMPIJSKI (Słubice 1) |
ZIELONI LUBIECHNIA W. |
1 |
2 |
POGOŃ KRZESZYCE |
2020-09-26 |
15:00 |
8 |
2020/2021 |
J |
BOISKO (Lubiechnia Wielka 1) |
ZORZA KOWALÓW |
4 |
1 |
LEŚNIK LEMIERZYCE |
2020-09-27 |
14:00 |
8 |
2020/2021 |
J |
BOISKO (Kowalów, Polna 1) |
AS PIESKI |
1 |
5 |
JUWENIA BOCZÓW |
2020-09-27 |
15:00 |
8 |
2020/2021 |
J |
Boczów |
CHROBRY DRZEŃSKO |
1 |
1 |
ZNICZ TRZEMESZNO |
2020-09-27 |
15:00 |
8 |
2020/2021 |
J |
BOISKO (Drzeńsko 1) |
ISKRA GŁUCHOWO |
1 |
2 |
ODRA GÓRZYCA |
2020-09-27 |
15:00 |
8 |
2020/2021 |
J |
Stadion (Głuchowo, Słoneczna 10) |
ZEW DĄBROSZYN |
2 |
2 |
SKP SŁUBICE |
2020-09-27 |
15:00 |
8 |
2020/2021 |
J |
BOISKO (Dąbroszyn 23) |
ODRA GÓRZYCA |
0 |
1 |
ZIELONI LUBIECHNIA W. |
2020-10-03 |
15:00 |
9 |
2020/2021 |
J |
Kompleks Sportowo Rehabilitacyjny w Górzycy (Górzyca, Różana 41) |
JUWENIA BOCZÓW |
4 |
5 |
ZORZA KOWALÓW |
2020-10-03 |
16:00 |
9 |
2020/2021 |
J |
JUWENIA PARK (Boczów, Parkowa ) |
POGOŃ KRZESZYCE |
3 |
0 |
ZEW DĄBROSZYN |
2020-10-03 |
16:00 |
9 |
2020/2021 |
J |
Stadion piłkarski KS Pogoń Krzeszyce (Krzeszyce 00) |
LEŚNIK LEMIERZYCE |
4 |
0 |
ISKRA GŁUCHOWO |
2020-10-04 |
14:00 |
9 |
2020/2021 |
J |
BOISKO (Lemierzyce 1) |
ZNICZ TRZEMESZNO |
2 |
4 |
AS PIESKI |
2020-10-04 |
14:00 |
9 |
2020/2021 |
J |
BOISKO (Trzemeszno Lubuskie 1) |
FC KURSKO |
2 |
1 |
CHROBRY DRZEŃSKO |
2020-10-04 |
15:00 |
9 |
2020/2021 |
J |
Stadion Miejski w Międzyrzeczu Wlkp (Międzyrzecz 1) |
ZIELONI LUBIECHNIA W. |
2 |
3 |
LEŚNIK LEMIERZYCE |
2020-10-10 |
14:00 |
10 |
2020/2021 |
J |
BOISKO (Lubiechnia Wielka 1) |
SKP SŁUBICE |
3 |
2 |
POGOŃ KRZESZYCE |
2020-10-10 |
15:30 |
10 |
2020/2021 |
J |
STADION OLIMPIJSKI (Słubice 1) |
ISKRA GŁUCHOWO |
0 |
0 |
JUWENIA BOCZÓW |
2020-10-11 |
13:00 |
10 |
2020/2021 |
J |
Stadion (Głuchowo, Słoneczna 10) |
AS PIESKI |
0 |
7 |
FC KURSKO |
2020-10-11 |
14:00 |
10 |
2020/2021 |
J |
Międzyrzecz |
ZEW DĄBROSZYN |
1 |
0 |
ODRA GÓRZYCA |
2020-10-11 |
15:00 |
10 |
2020/2021 |
J |
BOISKO (Dąbroszyn 23) |
JUWENIA BOCZÓW |
0 |
3 |
ZIELONI LUBIECHNIA W. |
2020-10-17 |
15:00 |
11 |
2020/2021 |
J |
JUWENIA PARK (Boczów, Parkowa ) |
ODRA GÓRZYCA |
2 |
2 |
SKP SŁUBICE |
2020-10-17 |
15:00 |
11 |
2020/2021 |
J |
Kompleks Sportowo Rehabilitacyjny w Górzycy (Górzyca, Różana 41) |
CHROBRY DRZEŃSKO |
3 |
0 |
AS PIESKI |
2020-10-18 |
14:00 |
11 |
2020/2021 |
J |
BOISKO (Drzeńsko 1) |
LEŚNIK LEMIERZYCE |
2 |
1 |
ZEW DĄBROSZYN |
2020-10-18 |
14:00 |
11 |
2020/2021 |
J |
BOISKO (Lemierzyce 1) |
ZNICZ TRZEMESZNO |
4 |
0 |
ISKRA GŁUCHOWO |
2020-10-18 |
14:00 |
11 |
2020/2021 |
J |
BOISKO (Trzemeszno Lubuskie 1) |
FC KURSKO |
6 |
2 |
ZORZA KOWALÓW |
2020-10-18 |
15:00 |
11 |
2020/2021 |
J |
Stadion Miejski w Międzyrzeczu Wlkp (Międzyrzecz 1) |
ZIELONI LUBIECHNIA W. |
10 |
0 |
ZNICZ TRZEMESZNO |
2020-10-24 |
14:00 |
12 |
2020/2021 |
J |
BOISKO (Lubiechnia Wielka 1) |
POGOŃ KRZESZYCE |
0 |
4 |
ODRA GÓRZYCA |
2020-10-24 |
15:00 |
12 |
2020/2021 |
J |
Stadion piłkarski KS Pogoń Krzeszyce (Krzeszyce 00) |
ISKRA GŁUCHOWO |
3 |
2 |
FC KURSKO |
2020-10-25 |
13:00 |
12 |
2020/2021 |
J |
Słoneczna 10 , 66-436 Słońsk |
ZEW DĄBROSZYN |
5 |
2 |
JUWENIA BOCZÓW |
2020-10-25 |
14:00 |
12 |
2020/2021 |
J |
BOISKO (Dąbroszyn 23) |
ZORZA KOWALÓW |
3 |
0 |
CHROBRY DRZEŃSKO |
2020-10-25 |
14:00 |
12 |
2020/2021 |
J |
BOISKO (Kowalów, Polna 1) |
SKP SŁUBICE |
7 |
1 |
LEŚNIK LEMIERZYCE |
2020-10-25 |
15:30 |
12 |
2020/2021 |
J |
STADION OLIMPIJSKI (Słubice 1) |
AS PIESKI |
2 |
6 |
ZORZA KOWALÓW |
2020-10-31 |
14:00 |
13 |
2020/2021 |
J |
Kowalów |
CHROBRY DRZEŃSKO |
4 |
2 |
ISKRA GŁUCHOWO |
2020-10-31 |
14:00 |
13 |
2020/2021 |
J |
BOISKO (Drzeńsko 1) |
JUWENIA BOCZÓW |
1 |
1 |
SKP SŁUBICE |
2020-10-31 |
14:00 |
13 |
2020/2021 |
J |
JUWENIA PARK (Boczów, Parkowa ) |
ZNICZ TRZEMESZNO |
2 |
1 |
ZEW DĄBROSZYN |
2020-10-31 |
14:00 |
13 |
2020/2021 |
J |
BOISKO (Trzemeszno Lubuskie 1) |
ZORZA KOWALÓW |
6 |
1 |
ZNICZ TRZEMESZNO |
2020-11-07 |
14:00 |
10 |
2020/2021 |
J |
BOISKO (Kowalów, Polna 1) |
FC KURSKO |
0 |
4 |
ZIELONI LUBIECHNIA W. |
2020-11-08 |
14:00 |
13 |
2020/2021 |
J |
Stadion Miejski w Międzyrzeczu Wlkp (Międzyrzecz 1) |
LEŚNIK LEMIERZYCE |
0 |
3 |
POGOŃ KRZESZYCE |
2020-11-11 |
14:00 |
13 |
2020/2021 |
J |
BOISKO (Lemierzyce 1) |
CHROBRY DRZEŃSKO |
4 |
2 |
ODRA GÓRZYCA |
2021-04-24 |
14:00 |
18 |
2020/2021 |
W |
Drzeńsko 59 , 69-110 Rzepin |
ISKRA GŁUCHOWO |
0 |
3 |
ZEW DĄBROSZYN |
2021-04-24 |
14:00 |
18 |
2020/2021 |
W |
Stadion (Głuchowo, Słoneczna 10) |
AS PIESKI |
3 |
3 |
POGOŃ KRZESZYCE |
2021-04-24 |
15:00 |
18 |
2020/2021 |
W |
BOISKO (Pieski 1) |
FC KURSKO |
2 |
2 |
LEŚNIK LEMIERZYCE |
2021-04-24 |
15:00 |
18 |
2020/2021 |
W |
Stadion Miejski w Międzyrzeczu Wlkp (Międzyrzecz 1) |
ZORZA KOWALÓW |
1 |
0 |
SKP SŁUBICE |
2021-04-24 |
16:00 |
18 |
2020/2021 |
W |
BOISKO (Kowalów, Polna 1) |
ZNICZ TRZEMESZNO |
0 |
3 |
JUWENIA BOCZÓW |
2021-04-25 |
16:00 |
18 |
2020/2021 |
W |
BOISKO (Trzemeszno Lubuskie 1) |
SKP SŁUBICE |
3 |
0 |
ISKRA GŁUCHOWO |
2021-05-01 |
12:00 |
19 |
2020/2021 |
W |
STADION OLIMPIJSKI (Słubice 1) |
JUWENIA BOCZÓW |
3 |
0 |
FC KURSKO |
2021-05-01 |
14:00 |
19 |
2020/2021 |
W |
JUWENIA PARK (Boczów, Parkowa) |
ODRA GÓRZYCA |
3 |
1 |
AS PIESKI |
2021-05-01 |
14:00 |
19 |
2020/2021 |
W |
Kompleks Sportowo Rehabilitacyjny w Górzycy (Górzyca, Różana 41) |
LEŚNIK LEMIERZYCE |
1 |
1 |
CHROBRY DRZEŃSKO |
2021-05-01 |
17:00 |
19 |
2020/2021 |
W |
BOISKO ( Lemierzyce 1 ) |
POGOŃ KRZESZYCE |
0 |
3 |
ZORZA KOWALÓW |
2021-05-01 |
17:00 |
19 |
2020/2021 |
W |
Stadion piłkarski KS Pogoń Krzeszyce (Krzeszyce, Sportowa 1) |
ZEW DĄBROSZYN |
1 |
8 |
ZIELONI LUBIECHNIA W. |
2021-05-02 |
16:00 |
19 |
2020/2021 |
W |
BOISKO ( Dąbroszyn 23 ) |
AS PIESKI |
1 |
2 |
LEŚNIK LEMIERZYCE |
2021-05-08 |
14:00 |
20 |
2020/2021 |
W |
BOISKO (Pieski 1) |
ZIELONI LUBIECHNIA W. |
5 |
0 |
SKP SŁUBICE |
2021-05-08 |
16:00 |
20 |
2020/2021 |
W |
BOISKO ( Lubiechnia Wielka 1 ) |
ZORZA KOWALÓW |
0 |
4 |
ODRA GÓRZYCA |
2021-05-08 |
16:00 |
20 |
2020/2021 |
W |
BOISKO ( Kowalów, Polna 1 ) |
ISKRA GŁUCHOWO |
1 |
2 |
POGOŃ KRZESZYCE |
2021-05-09 |
14:00 |
20 |
2020/2021 |
W |
Stadion ( Głuchowo, Słoneczna 10 ) |
CHROBRY DRZEŃSKO |
2 |
3 |
JUWENIA BOCZÓW |
2021-05-09 |
15:00 |
20 |
2020/2021 |
W |
BOISKO ( Drzeńsko 59 ) |
FC KURSKO |
8 |
1 |
ZNICZ TRZEMESZNO |
2021-05-09 |
15:55 |
20 |
2020/2021 |
W |
Stadion Miejski w Międzyrzeczu Wlkp ( Międzyrzecz 1 ) |
JUWENIA BOCZÓW |
2 |
3 |
AS PIESKI |
2021-05-15 |
14:00 |
21 |
2020/2021 |
W |
Parkowa , 66-235 TORZYM |
POGOŃ KRZESZYCE |
0 |
6 |
ZIELONI LUBIECHNIA W. |
2021-05-15 |
16:00 |
21 |
2020/2021 |
W |
Stadion piłkarski KS Pogoń Krzeszyce (Krzeszyce 00) |
ODRA GÓRZYCA |
5 |
1 |
ISKRA GŁUCHOWO |
2021-05-15 |
17:00 |
21 |
2020/2021 |
W |
Kompleks Sportowo Rehabilitacyjny w Górzycy ( Górzyca, Różana 41 ) |
LEŚNIK LEMIERZYCE |
5 |
1 |
ZORZA KOWALÓW |
2021-05-16 |
14:00 |
21 |
2020/2021 |
W |
BOISKO ( Lemierzyce 1 ) |
SKP SŁUBICE |
3 |
1 |
ZEW DĄBROSZYN |
2021-05-16 |
16:00 |
21 |
2020/2021 |
W |
STADION OLIMPIJSKI ( Słubice 1 ) |
ZNICZ TRZEMESZNO |
2 |
1 |
CHROBRY DRZEŃSKO |
2021-05-16 |
16:00 |
21 |
2020/2021 |
W |
BOISKO (Trzemeszno Lubuskie 1) |
AS PIESKI |
1 |
1 |
ZNICZ TRZEMESZNO |
2021-05-22 |
14:00 |
22 |
2020/2021 |
W |
Pieski 1 , Pieski |
ZIELONI LUBIECHNIA W. |
6 |
2 |
ODRA GÓRZYCA |
2021-05-22 |
14:00 |
22 |
2020/2021 |
W |
BOISKO ( Lubiechnia Wielka 1 ) |
ZORZA KOWALÓW |
1 |
2 |
JUWENIA BOCZÓW |
2021-05-22 |
16:00 |
22 |
2020/2021 |
W |
BOISKO ( Kowalów, Polna 1 ) |
ISKRA GŁUCHOWO |
0 |
3 |
LEŚNIK LEMIERZYCE |
2021-05-23 |
14:00 |
22 |
2020/2021 |
W |
Stadion ( Głuchowo, Słoneczna 10 ) |
CHROBRY DRZEŃSKO |
2 |
1 |
FC KURSKO |
2021-05-23 |
16:00 |
22 |
2020/2021 |
W |
BOISKO ( Drzeńsko 59 ) |
ZEW DĄBROSZYN |
2 |
1 |
POGOŃ KRZESZYCE |
2021-05-23 |
17:00 |
22 |
2020/2021 |
W |
BOISKO ( Dąbroszyn 23 ) |
AS PIESKI |
1 |
2 |
ISKRA GŁUCHOWO |
2021-05-26 |
17:00 |
14 |
2020/2021 |
W |
BOISKO (Pieski 1) |
FC KURSKO |
2 |
0 |
ZEW DĄBROSZYN |
2021-05-26 |
17:00 |
14 |
2020/2021 |
W |
Stadion Miejski w Międzyrzeczu Wlkp (Międzyrzecz 1) |
LEŚNIK LEMIERZYCE |
5 |
5 |
ODRA GÓRZYCA |
2021-05-26 |
17:00 |
14 |
2020/2021 |
W |
BOISKO (Lemierzyce 1) |
CHROBRY DRZEŃSKO |
1 |
1 |
ZIELONI LUBIECHNIA W. |
2021-05-26 |
18:00 |
14 |
2020/2021 |
W |
BOISKO (Drzeńsko 59) |
JUWENIA BOCZÓW |
5 |
1 |
POGOŃ KRZESZYCE |
2021-05-26 |
18:00 |
14 |
2020/2021 |
W |
JUWENIA PARK (Boczów, Parkowa ) |
ZNICZ TRZEMESZNO |
3 |
3 |
SKP SŁUBICE |
2021-05-26 |
18:00 |
14 |
2020/2021 |
W |
BOISKO (Trzemeszno Lubuskie 1) |
JUWENIA BOCZÓW |
4 |
1 |
ISKRA GŁUCHOWO |
2021-05-29 |
14:00 |
23 |
2020/2021 |
W |
JUWENIA PARK (Boczów, Parkowa) |
POGOŃ KRZESZYCE |
1 |
2 |
SKP SŁUBICE |
2021-05-29 |
16:00 |
23 |
2020/2021 |
W |
Stadion piłkarski KS Pogoń Krzeszyce (Krzeszyce 00) |
LEŚNIK LEMIERZYCE |
0 |
2 |
ZIELONI LUBIECHNIA W. |
2021-05-29 |
17:00 |
23 |
2020/2021 |
W |
Lemierzyce 1 , Lemierzyce |
ODRA GÓRZYCA |
3 |
0 |
ZEW DĄBROSZYN |
2021-05-29 |
17:00 |
23 |
2020/2021 |
W |
Kompleks Sportowo Rehabilitacyjny w Górzycy ( Górzyca, Różana 41 ) |
ZNICZ TRZEMESZNO |
1 |
3 |
ZORZA KOWALÓW |
2021-05-30 |
16:00 |
23 |
2020/2021 |
W |
BOISKO (Trzemeszno Lubuskie 1) |
FC KURSKO |
3 |
1 |
AS PIESKI |
2021-05-30 |
17:15 |
23 |
2020/2021 |
W |
Stadion Miejski w Międzyrzeczu Wlkp ( Międzyrzecz 1 ) |
ISKRA GŁUCHOWO |
1 |
4 |
ZORZA KOWALÓW |
2021-06-02 |
19:00 |
15 |
2020/2021 |
W |
Stadion (Głuchowo, Słoneczna 10) |
ODRA GÓRZYCA |
4 |
2 |
JUWENIA BOCZÓW |
2021-06-02 |
19:00 |
15 |
2020/2021 |
W |
Kompleks Sportowo Rehabilitacyjny w Górzycy (Górzyca, Różana 41) |
POGOŃ KRZESZYCE |
6 |
2 |
ZNICZ TRZEMESZNO |
2021-06-02 |
19:00 |
15 |
2020/2021 |
W |
Sportowa 1 , 66-435 Krzeszyce |
SKP SŁUBICE |
5 |
0 |
FC KURSKO |
2021-06-02 |
19:00 |
15 |
2020/2021 |
W |
STADION OLIMPIJSKI (Słubice 1) |
ZEW DĄBROSZYN |
4 |
2 |
CHROBRY DRZEŃSKO |
2021-06-02 |
19:00 |
15 |
2020/2021 |
W |
BOISKO (Dąbroszyn 23) |
ZIELONI LUBIECHNIA W. |
8 |
1 |
AS PIESKI |
2021-06-02 |
19:00 |
15 |
2020/2021 |
W |
BOISKO (Lubiechnia Wielka 1) |
ZORZA KOWALÓW |
3 |
0 |
FC KURSKO |
2021-06-05 |
16:00 |
24 |
2020/2021 |
W |
BOISKO ( Kowalów, Polna 1 ) |
ZIELONI LUBIECHNIA W. |
3 |
0 |
JUWENIA BOCZÓW |
2021-06-05 |
17:00 |
24 |
2020/2021 |
W |
BOISKO ( Lubiechnia Wielka 1 ) |
AS PIESKI |
6 |
4 |
CHROBRY DRZEŃSKO |
2021-06-06 |
14:00 |
24 |
2020/2021 |
W |
BOISKO ( Pieski 1 ) |
ISKRA GŁUCHOWO |
0 |
2 |
ZNICZ TRZEMESZNO |
2021-06-06 |
14:00 |
24 |
2020/2021 |
W |
Stadion ( Głuchowo, Słoneczna 10 ) |
SKP SŁUBICE |
2 |
0 |
ODRA GÓRZYCA |
2021-06-06 |
16:00 |
24 |
2020/2021 |
W |
STADION OLIMPIJSKI ( Słubice 1 ) |
ZEW DĄBROSZYN |
5 |
2 |
LEŚNIK LEMIERZYCE |
2021-06-06 |
17:00 |
24 |
2020/2021 |
W |
BOISKO ( Dąbroszyn 23 ) |
ODRA GÓRZYCA |
1 |
3 |
FC KURSKO |
2021-06-12 |
14:00 |
17 |
2020/2021 |
W |
Kompleks Sportowo Rehabilitacyjny w Górzycy (Górzyca, Różana 41) |
LEŚNIK LEMIERZYCE |
4 |
1 |
ZNICZ TRZEMESZNO |
2021-06-12 |
16:00 |
17 |
2020/2021 |
W |
BOISKO (Lemierzyce 1) |
POGOŃ KRZESZYCE |
2 |
0 |
CHROBRY DRZEŃSKO |
2021-06-12 |
17:00 |
17 |
2020/2021 |
W |
Stadion piłkarski KS Pogoń Krzeszyce ( Krzeszyce, Sportowa 1 ) |
SKP SŁUBICE |
6 |
1 |
AS PIESKI |
2021-06-13 |
16:00 |
17 |
2020/2021 |
W |
STADION OLIMPIJSKI ( Słubice 1 ) |
ZEW DĄBROSZYN |
1 |
8 |
ZORZA KOWALÓW |
2021-06-13 |
17:00 |
17 |
2020/2021 |
W |
BOISKO ( Dąbroszyn 23 ) |
ZIELONI LUBIECHNIA W. |
6 |
1 |
ISKRA GŁUCHOWO |
2021-06-13 |
17:00 |
17 |
2020/2021 |
W |
BOISKO ( Lubiechnia Wielka 1 ) |
AS PIESKI |
2 |
2 |
ZEW DĄBROSZYN |
2021-06-16 |
18:00 |
16 |
2020/2021 |
W |
BOISKO (Pieski 1) |
CHROBRY DRZEŃSKO |
0 |
6 |
SKP SŁUBICE |
2021-06-16 |
18:00 |
16 |
2020/2021 |
W |
BOISKO (Drzeńsko 59) |
ZNICZ TRZEMESZNO |
6 |
0 |
ODRA GÓRZYCA |
2021-06-16 |
18:00 |
16 |
2020/2021 |
W |
BOISKO (Trzemeszno Lubuskie 1) |
ZORZA KOWALÓW |
1 |
0 |
ZIELONI LUBIECHNIA W. |
2021-06-16 |
18:00 |
16 |
2020/2021 |
W |
BOISKO (Kowalów, Polna 1) |
JUWENIA BOCZÓW |
2 |
1 |
LEŚNIK LEMIERZYCE |
2021-06-16 |
19:00 |
16 |
2020/2021 |
W |
JUWENIA PARK (Boczów, Parkowa ) |
FC KURSKO |
6 |
0 |
POGOŃ KRZESZYCE |
2021-06-17 |
18:00 |
16 |
2020/2021 |
W |
Stadion Miejski w Międzyrzeczu Wlkp (Międzyrzecz 1) |
ODRA GÓRZYCA |
4 |
2 |
POGOŃ KRZESZYCE |
2021-06-19 |
15:00 |
25 |
2020/2021 |
W |
Kompleks Sportowo Rehabilitacyjny w Górzycy (Górzyca, Różana 41) |
JUWENIA BOCZÓW |
4 |
8 |
ZEW DĄBROSZYN |
2021-06-20 |
10:00 |
25 |
2020/2021 |
W |
JUWENIA PARK (Boczów, Parkowa ) |
CHROBRY DRZEŃSKO |
4 |
3 |
ZORZA KOWALÓW |
2021-06-20 |
14:00 |
25 |
2020/2021 |
W |
BOISKO (Drzeńsko 59) |
FC KURSKO |
5 |
0 |
ISKRA GŁUCHOWO |
2021-06-20 |
14:00 |
25 |
2020/2021 |
W |
Stadion Miejski w Międzyrzeczu Wlkp (Międzyrzecz 1) |
LEŚNIK LEMIERZYCE |
0 |
5 |
SKP SŁUBICE |
2021-06-20 |
14:00 |
25 |
2020/2021 |
W |
BOISKO (Lemierzyce 1) |
ZNICZ TRZEMESZNO |
0 |
4 |
ZIELONI LUBIECHNIA W. |
2021-06-20 |
14:00 |
25 |
2020/2021 |
W |
BOISKO (Trzemeszno Lubuskie 1) |
ZIELONI LUBIECHNIA W. |
4 |
0 |
FC KURSKO |
2021-06-25 |
19:00 |
26 |
2020/2021 |
W |
BOISKO (Lubiechnia Wielka 1) |
POGOŃ KRZESZYCE |
0 |
2 |
LEŚNIK LEMIERZYCE |
2021-06-26 |
17:00 |
26 |
2020/2021 |
W |
Stadion piłkarski KS Pogoń Krzeszyce (Krzeszyce, Sportowa 1) |
SKP SŁUBICE |
2 |
2 |
JUWENIA BOCZÓW |
2021-06-26 |
19:00 |
26 |
2020/2021 |
W |
STADION OLIMPIJSKI (Słubice 1) |
ISKRA GŁUCHOWO |
3 |
3 |
CHROBRY DRZEŃSKO |
2021-06-27 |
14:00 |
26 |
2020/2021 |
W |
Stadion (Głuchowo, Słoneczna 10) |
ZEW DĄBROSZYN |
6 |
6 |
ZNICZ TRZEMESZNO |
2021-06-27 |
14:00 |
26 |
2020/2021 |
W |
BOISKO (Dąbroszyn 23) |
ZORZA KOWALÓW |
2 |
0 |
AS PIESKI |
2021-06-27 |
14:00 |
26 |
2020/2021 |
W |
BOISKO (Kowalów, Polna 1) |
AS PIESKI |
b/d |
b/d |
|
b/d |
b/d |
25 |
2020/2021 |
W |
|
AS PIESKI |
b/d |
b/d |
pauzuje w kolejce |
b/d |
b/d |
12 |
2020/2021 |
J |
|
CHROBRY DRZEŃSKO |
b/d |
b/d |
pauzuje w kolejce |
b/d |
b/d |
10 |
2020/2021 |
J |
|
CHROBRY DRZEŃSKO |
b/d |
b/d |
pauzuje w kolejce |
b/d |
b/d |
23 |
2020/2021 |
W |
|
FC KURSKO |
b/d |
b/d |
pauzuje w kolejce |
b/d |
b/d |
21 |
2020/2021 |
W |
|
FC KURSKO |
b/d |
b/d |
pauzuje w kolejce |
b/d |
b/d |
8 |
2020/2021 |
J |
|
ISKRA GŁUCHOWO |
b/d |
b/d |
|
b/d |
b/d |
3 |
2020/2021 |
J |
|
ISKRA GŁUCHOWO |
b/d |
b/d |
|
b/d |
b/d |
16 |
2020/2021 |
W |
|
JUWENIA BOCZÓW |
b/d |
b/d |
|
b/d |
b/d |
17 |
2020/2021 |
W |
|
JUWENIA BOCZÓW |
b/d |
b/d |
pauzuje w kolejce |
b/d |
b/d |
4 |
2020/2021 |
J |
|
LEŚNIK LEMIERZYCE |
b/d |
b/d |
|
b/d |
b/d |
15 |
2020/2021 |
W |
|
LEŚNIK LEMIERZYCE |
b/d |
b/d |
pauzuje w kolejce |
b/d |
b/d |
2 |
2020/2021 |
J |
|
ODRA GÓRZYCA |
b/d |
b/d |
|
b/d |
b/d |
26 |
2020/2021 |
W |
|
ODRA GÓRZYCA |
b/d |
b/d |
pauzuje w kolejce |
b/d |
b/d |
13 |
2020/2021 |
J |
|
POGOŃ KRZESZYCE |
b/d |
b/d |
pauzuje w kolejce |
b/d |
b/d |
11 |
2020/2021 |
J |
|
POGOŃ KRZESZYCE |
b/d |
b/d |
pauzuje w kolejce |
b/d |
b/d |
24 |
2020/2021 |
W |
|
SKP SŁUBICE |
b/d |
b/d |
pauzuje w kolejce |
b/d |
b/d |
22 |
2020/2021 |
W |
|
SKP SŁUBICE |
b/d |
b/d |
pauzuje w kolejce |
b/d |
b/d |
9 |
2020/2021 |
J |
|
ZEW DĄBROSZYN |
b/d |
b/d |
pauzuje w kolejce |
b/d |
b/d |
20 |
2020/2021 |
W |
|
ZEW DĄBROSZYN |
b/d |
b/d |
pauzuje w kolejce |
b/d |
b/d |
7 |
2020/2021 |
J |
|
ZIELONI LUBIECHNIA W. |
b/d |
b/d |
pauzuje w kolejce |
b/d |
b/d |
18 |
2020/2021 |
W |
|
ZIELONI LUBIECHNIA W. |
b/d |
b/d |
pauzuje w kolejce |
b/d |
b/d |
5 |
2020/2021 |
J |
|
ZNICZ TRZEMESZNO |
b/d |
b/d |
pauzuje w kolejce |
b/d |
b/d |
6 |
2020/2021 |
J |
|
ZNICZ TRZEMESZNO |
b/d |
b/d |
pauzuje w kolejce |
b/d |
b/d |
19 |
2020/2021 |
W |
|
ZORZA KOWALÓW |
b/d |
b/d |
|
b/d |
b/d |
14 |
2020/2021 |
W |
|
ZORZA KOWALÓW |
b/d |
b/d |
pauzuje w kolejce |
b/d |
b/d |
1 |
2020/2021 |
J |
|