Gospodarz |
|
|
Gość |
Data |
Godzina |
Kolejka |
Sezon |
RUNDA |
Miejsce |
BŁĘKITNI KOTOWICE |
1 |
7 |
SPARTA MIODNICA - drużyna wycofana, walkower |
2020-08-07 |
18:00 |
1 |
2020/2021 |
J |
Boisko Kotowice (Kotowice, Zielonogórska 2) |
CZARNI JELENIN |
1 |
0 |
ISKRA MAŁOMICE |
2020-08-08 |
16:00 |
1 |
2020/2021 |
J |
Czarni Jelenin (Jelenin 69a) |
KP ŚWIDNICA |
b/d |
b/d |
PAUZJE |
2020-08-08 |
17:00 |
1 |
2020/2021 |
J |
|
LZS KS TOMASZOWO |
2 |
1 |
KWISA TRZEBÓW |
2020-08-08 |
17:00 |
1 |
2020/2021 |
J |
BOISKO PIŁKARSKIE w Tomaszowie (Tomaszowo, Leśna 2) |
MOCZYNIANKA ŻAGAŃ |
7 |
5 |
GRANICA ŻARKI WIELKIE |
2020-08-08 |
17:00 |
1 |
2020/2021 |
J |
ul. Kochanowskiego 6, Żagań |
ORZEŁ KONIN ŻAGAŃSKI |
4 |
2 |
CZARNI PRZYBYMIERZ |
2020-08-08 |
17:00 |
1 |
2020/2021 |
J |
Boisko wiejskie (Konin Żagański 1) |
ŁUŻYCZANKA LIPINKI ŁUŻYCKIE |
1 |
6 |
PŁOMIEŃ CZERNA |
2020-08-09 |
17:00 |
1 |
2020/2021 |
J |
Boisko Lipinki Łużyckie (Lipinki Łużyckie 1) |
BŁĘKITNI KOTOWICE |
2 |
4 |
KP ŚWIDNICA |
2020-08-15 |
17:00 |
2 |
2020/2021 |
J |
Boisko Kotowice (Kotowice, Zielonogórska 2) |
PAUZJE |
b/d |
b/d |
ORZEŁ KONIN ŻAGAŃSKI |
2020-08-15 |
17:00 |
2 |
2020/2021 |
J |
|
PŁOMIEŃ CZERNA |
3 |
0 |
LZS KS TOMASZOWO |
2020-08-15 |
17:00 |
2 |
2020/2021 |
J |
Czerna (Czerna 1) |
SPARTA MIODNICA - drużyna wycofana, walkower |
11 |
0 |
KWISA TRZEBÓW |
2020-08-15 |
17:00 |
2 |
2020/2021 |
J |
Sparta Miodnica (Żagań 1) |
CZARNI PRZYBYMIERZ |
0 |
7 |
MOCZYNIANKA ŻAGAŃ |
2020-08-16 |
16:00 |
2 |
2020/2021 |
J |
Boisko Przybymierz (Przybymierz 1) |
GRANICA ŻARKI WIELKIE |
0 |
3 |
CZARNI JELENIN |
2020-08-16 |
17:00 |
2 |
2020/2021 |
J |
Boisko Żarki Wielkie (Żarki Wielkie 1) |
KP ŚWIDNICA |
2 |
4 |
SPARTA MIODNICA - drużyna wycofana, walkower |
2020-08-21 |
18:00 |
3 |
2020/2021 |
J |
Świdnica Stadion (Świdnica, Sportowa 1) |
CZARNI JELENIN |
3 |
2 |
CZARNI PRZYBYMIERZ |
2020-08-23 |
12:00 |
3 |
2020/2021 |
J |
Czarni Jelenin (Jelenin 69a) |
KWISA TRZEBÓW |
1 |
1 |
PŁOMIEŃ CZERNA |
2020-08-23 |
12:00 |
3 |
2020/2021 |
J |
Boisko Sportowe Rudawica (Rudawica, Sportowa .) |
LZS KS TOMASZOWO |
2 |
4 |
ISKRA MAŁOMICE |
2020-08-23 |
12:00 |
3 |
2020/2021 |
J |
BOISKO PIŁKARSKIE w Tomaszowie (Tomaszowo, Leśna 2) |
ŁUŻYCZANKA LIPINKI ŁUŻYCKIE |
1 |
4 |
GRANICA ŻARKI WIELKIE |
2020-08-23 |
12:00 |
3 |
2020/2021 |
J |
Boisko Lipinki Łużyckie (Lipinki Łużyckie 1) |
MOCZYNIANKA ŻAGAŃ |
b/d |
b/d |
PAUZJE |
2020-08-23 |
12:00 |
3 |
2020/2021 |
J |
|
ORZEŁ KONIN ŻAGAŃSKI |
4 |
2 |
BŁĘKITNI KOTOWICE |
2020-08-23 |
12:00 |
3 |
2020/2021 |
J |
Boisko wiejskie (Konin Żagański 1) |
CZARNI PRZYBYMIERZ |
1 |
2 |
ŁUŻYCZANKA LIPINKI ŁUŻYCKIE |
2020-08-29 |
16:00 |
4 |
2020/2021 |
J |
Boisko Przybymierz (Przybymierz 1) |
ISKRA MAŁOMICE |
1 |
0 |
KWISA TRZEBÓW |
2020-08-29 |
16:00 |
4 |
2020/2021 |
J |
ISKRA MAŁOMICE (Małomice, Kołłątaja 1) |
KP ŚWIDNICA |
1 |
1 |
ORZEŁ KONIN ŻAGAŃSKI |
2020-08-29 |
16:00 |
4 |
2020/2021 |
J |
Świdnica Stadion (Świdnica, Sportowa 1) |
PAUZJE |
b/d |
b/d |
CZARNI JELENIN |
2020-08-29 |
16:00 |
4 |
2020/2021 |
J |
|
SPARTA MIODNICA - drużyna wycofana, walkower |
4 |
1 |
PŁOMIEŃ CZERNA |
2020-08-29 |
16:00 |
4 |
2020/2021 |
J |
Sparta Miodnica (Żagań 1) |
BŁĘKITNI KOTOWICE |
3 |
4 |
MOCZYNIANKA ŻAGAŃ |
2020-08-30 |
16:00 |
4 |
2020/2021 |
J |
Boisko Kotowice (Kotowice, Zielonogórska 2) |
GRANICA ŻARKI WIELKIE |
0 |
0 |
LZS KS TOMASZOWO |
2020-08-30 |
16:00 |
4 |
2020/2021 |
J |
Boisko Żarki Wielkie (Żarki Wielkie 1) |
CZARNI JELENIN |
4 |
2 |
BŁĘKITNI KOTOWICE |
2020-09-05 |
13:00 |
5 |
2020/2021 |
J |
Czarni Jelenin (Jelenin 69a) |
KWISA TRZEBÓW |
2 |
8 |
GRANICA ŻARKI WIELKIE |
2020-09-05 |
16:00 |
5 |
2020/2021 |
J |
Boisko Sportowe Rudawica (Rudawica, Sportowa .) |
LZS KS TOMASZOWO |
5 |
0 |
CZARNI PRZYBYMIERZ |
2020-09-05 |
16:00 |
5 |
2020/2021 |
J |
BOISKO PIŁKARSKIE w Tomaszowie (Tomaszowo, Leśna 2) |
ŁUŻYCZANKA LIPINKI ŁUŻYCKIE |
b/d |
b/d |
PAUZJE |
2020-09-05 |
16:00 |
5 |
2020/2021 |
J |
|
ORZEŁ KONIN ŻAGAŃSKI |
4 |
3 |
SPARTA MIODNICA - drużyna wycofana, walkower |
2020-09-05 |
16:00 |
5 |
2020/2021 |
J |
Boisko wiejskie (Konin Żagański 1) |
PŁOMIEŃ CZERNA |
1 |
4 |
ISKRA MAŁOMICE |
2020-09-05 |
16:00 |
5 |
2020/2021 |
J |
Czerna (Czerna 1) |
MOCZYNIANKA ŻAGAŃ |
5 |
0 |
KP ŚWIDNICA |
2020-09-05 |
19:00 |
5 |
2020/2021 |
J |
Żagań, Kochanowskiego 6 |
KP ŚWIDNICA |
2 |
4 |
CZARNI JELENIN |
2020-09-12 |
14:00 |
6 |
2020/2021 |
J |
Świdnica Stadion (Świdnica, Sportowa 1) |
CZARNI PRZYBYMIERZ |
1 |
1 |
KWISA TRZEBÓW |
2020-09-12 |
16:00 |
6 |
2020/2021 |
J |
Boisko Przybymierz (Przybymierz 1) |
PAUZJE |
b/d |
b/d |
LZS KS TOMASZOWO |
2020-09-12 |
16:00 |
6 |
2020/2021 |
J |
|
SPARTA MIODNICA - drużyna wycofana, walkower |
5 |
2 |
ISKRA MAŁOMICE |
2020-09-12 |
16:00 |
6 |
2020/2021 |
J |
Sparta Miodnica (Żagań 1) |
ORZEŁ KONIN ŻAGAŃSKI |
3 |
5 |
MOCZYNIANKA ŻAGAŃ |
2020-09-12 |
17:00 |
6 |
2020/2021 |
J |
Boisko wiejskie (Konin Żagański 1) |
BŁĘKITNI KOTOWICE |
5 |
3 |
ŁUŻYCZANKA LIPINKI ŁUŻYCKIE |
2020-09-13 |
16:00 |
6 |
2020/2021 |
J |
Boisko Kotowice (Kotowice, Zielonogórska 2) |
GRANICA ŻARKI WIELKIE |
2 |
2 |
PŁOMIEŃ CZERNA |
2020-09-13 |
16:00 |
6 |
2020/2021 |
J |
Boisko Żarki Wielkie (Żarki Wielkie 1) |
CZARNI JELENIN |
2 |
1 |
ORZEŁ KONIN ŻAGAŃSKI |
2020-09-19 |
15:00 |
7 |
2020/2021 |
J |
Czarni Jelenin (Jelenin 69a) |
LZS KS TOMASZOWO |
1 |
1 |
BŁĘKITNI KOTOWICE |
2020-09-19 |
15:00 |
7 |
2020/2021 |
J |
BOISKO PIŁKARSKIE w Tomaszowie (Tomaszowo, Leśna 2) |
ISKRA MAŁOMICE |
0 |
2 |
GRANICA ŻARKI WIELKIE |
2020-09-19 |
16:00 |
7 |
2020/2021 |
J |
ISKRA MAŁOMICE (Małomice, Kołłątaja 1) |
KWISA TRZEBÓW |
b/d |
b/d |
PAUZJE |
2020-09-19 |
16:00 |
7 |
2020/2021 |
J |
|
PŁOMIEŃ CZERNA |
1 |
1 |
CZARNI PRZYBYMIERZ |
2020-09-19 |
16:00 |
7 |
2020/2021 |
J |
Czerna (Czerna 1) |
MOCZYNIANKA ŻAGAŃ |
1 |
1 |
SPARTA MIODNICA - drużyna wycofana, walkower |
2020-09-19 |
19:00 |
7 |
2020/2021 |
J |
Żagań, Kochanowskiego 6 |
ŁUŻYCZANKA LIPINKI ŁUŻYCKIE |
3 |
8 |
KP ŚWIDNICA |
2020-09-20 |
14:00 |
7 |
2020/2021 |
J |
Boisko Lipinki Łużyckie (Lipinki Łużyckie, Główna 31) |
CZARNI PRZYBYMIERZ |
0 |
1 |
ISKRA MAŁOMICE |
2020-09-26 |
14:00 |
8 |
2020/2021 |
J |
Boisko Przybymierz (Przybymierz 1) |
KP ŚWIDNICA |
7 |
2 |
LZS KS TOMASZOWO |
2020-09-26 |
16:00 |
8 |
2020/2021 |
J |
Świdnica Stadion (Świdnica, Sportowa 1) |
ORZEŁ KONIN ŻAGAŃSKI |
2 |
1 |
ŁUŻYCZANKA LIPINKI ŁUŻYCKIE |
2020-09-26 |
16:00 |
8 |
2020/2021 |
J |
Boisko wiejskie (Konin Żagański 1) |
PAUZJE |
b/d |
b/d |
PŁOMIEŃ CZERNA |
2020-09-26 |
16:00 |
8 |
2020/2021 |
J |
|
SPARTA MIODNICA - drużyna wycofana, walkower |
2 |
5 |
GRANICA ŻARKI WIELKIE |
2020-09-26 |
16:00 |
8 |
2020/2021 |
J |
Sparta Miodnica (Żagań 1) |
MOCZYNIANKA ŻAGAŃ |
2 |
2 |
CZARNI JELENIN |
2020-09-26 |
19:00 |
8 |
2020/2021 |
J |
Żagań, Kochanowskiego 6 |
BŁĘKITNI KOTOWICE |
6 |
1 |
KWISA TRZEBÓW |
2020-09-27 |
16:00 |
8 |
2020/2021 |
J |
Boisko Kotowice (Kotowice, Zielonogórska 2) |
ISKRA MAŁOMICE |
b/d |
b/d |
PAUZJE |
2020-10-03 |
15:00 |
9 |
2020/2021 |
J |
|
KWISA TRZEBÓW |
0 |
7 |
KP ŚWIDNICA |
2020-10-03 |
15:00 |
9 |
2020/2021 |
J |
Boisko Sportowe Rudawica (Rudawica, Sportowa .) |
LZS KS TOMASZOWO |
1 |
1 |
ORZEŁ KONIN ŻAGAŃSKI |
2020-10-03 |
15:00 |
9 |
2020/2021 |
J |
BOISKO PIŁKARSKIE w Tomaszowie (Tomaszowo, Leśna 2) |
PŁOMIEŃ CZERNA |
1 |
1 |
BŁĘKITNI KOTOWICE |
2020-10-03 |
15:00 |
9 |
2020/2021 |
J |
Czerna (Czerna 1) |
CZARNI JELENIN |
1 |
0 |
SPARTA MIODNICA - drużyna wycofana, walkower |
2020-10-03 |
16:00 |
9 |
2020/2021 |
J |
Czarni Jelenin (Jelenin 69a) |
GRANICA ŻARKI WIELKIE |
7 |
0 |
CZARNI PRZYBYMIERZ |
2020-10-04 |
15:00 |
9 |
2020/2021 |
J |
Boisko Żarki Wielkie (Żarki Wielkie 1) |
ŁUŻYCZANKA LIPINKI ŁUŻYCKIE |
1 |
5 |
MOCZYNIANKA ŻAGAŃ |
2020-10-04 |
16:00 |
9 |
2020/2021 |
J |
Boisko Lipinki Łużyckie (Lipinki Łużyckie, Główna 31) |
CZARNI JELENIN |
6 |
0 |
ŁUŻYCZANKA LIPINKI ŁUŻYCKIE |
2020-10-10 |
14:00 |
10 |
2020/2021 |
J |
Czarni Jelenin (Jelenin 69a) |
KP ŚWIDNICA |
1 |
3 |
PŁOMIEŃ CZERNA |
2020-10-10 |
15:00 |
10 |
2020/2021 |
J |
Świdnica Stadion (Świdnica, Sportowa 1) |
MOCZYNIANKA ŻAGAŃ |
8 |
1 |
LZS KS TOMASZOWO |
2020-10-10 |
15:00 |
10 |
2020/2021 |
J |
ul. Kochanowskiego 6, Żagań |
PAUZJE |
b/d |
b/d |
GRANICA ŻARKI WIELKIE |
2020-10-10 |
15:00 |
10 |
2020/2021 |
J |
|
SPARTA MIODNICA - drużyna wycofana, walkower |
8 |
2 |
CZARNI PRZYBYMIERZ |
2020-10-10 |
15:00 |
10 |
2020/2021 |
J |
Sparta Miodnica (Żagań 1) |
ORZEŁ KONIN ŻAGAŃSKI |
1 |
2 |
KWISA TRZEBÓW |
2020-10-10 |
16:00 |
10 |
2020/2021 |
J |
Boisko wiejskie (Konin Żagański 1) |
BŁĘKITNI KOTOWICE |
1 |
2 |
ISKRA MAŁOMICE |
2020-10-11 |
15:00 |
10 |
2020/2021 |
J |
Boisko Kotowice (Kotowice, Zielonogórska 2) |
CZARNI PRZYBYMIERZ |
b/d |
b/d |
PAUZJE |
2020-10-17 |
15:00 |
11 |
2020/2021 |
J |
|
ISKRA MAŁOMICE |
4 |
2 |
KP ŚWIDNICA |
2020-10-17 |
15:00 |
11 |
2020/2021 |
J |
ISKRA MAŁOMICE (Małomice, Kołłątaja 1) |
KWISA TRZEBÓW |
0 |
5 |
MOCZYNIANKA ŻAGAŃ |
2020-10-17 |
15:00 |
11 |
2020/2021 |
J |
Boisko Sportowe Rudawica (Rudawica, Sportowa .) |
LZS KS TOMASZOWO |
2 |
8 |
CZARNI JELENIN |
2020-10-17 |
15:00 |
11 |
2020/2021 |
J |
BOISKO PIŁKARSKIE w Tomaszowie (Tomaszowo, Leśna 2) |
PŁOMIEŃ CZERNA |
1 |
1 |
ORZEŁ KONIN ŻAGAŃSKI |
2020-10-17 |
15:00 |
11 |
2020/2021 |
J |
Czerna (Czerna 1) |
GRANICA ŻARKI WIELKIE |
4 |
2 |
BŁĘKITNI KOTOWICE |
2020-10-18 |
15:00 |
11 |
2020/2021 |
J |
Boisko Żarki Wielkie (Żarki Wielkie 1) |
ŁUŻYCZANKA LIPINKI ŁUŻYCKIE |
2 |
5 |
SPARTA MIODNICA - drużyna wycofana, walkower |
2020-10-18 |
15:00 |
11 |
2020/2021 |
J |
Boisko Lipinki Łużyckie (Lipinki Łużyckie, Główna 31) |
KP ŚWIDNICA |
2 |
5 |
GRANICA ŻARKI WIELKIE |
2020-10-24 |
14:00 |
12 |
2020/2021 |
J |
Świdnica Stadion (Świdnica, Sportowa 1) |
MOCZYNIANKA ŻAGAŃ |
3 |
3 |
PŁOMIEŃ CZERNA |
2020-10-24 |
14:00 |
12 |
2020/2021 |
J |
ul. Kochanowskiego 6, Żagań |
ORZEŁ KONIN ŻAGAŃSKI |
0 |
3 |
ISKRA MAŁOMICE |
2020-10-24 |
14:00 |
12 |
2020/2021 |
J |
Boisko wiejskie (Konin Żagański 1) |
SPARTA MIODNICA - drużyna wycofana, walkower |
b/d |
b/d |
PAUZJE |
2020-10-24 |
14:00 |
12 |
2020/2021 |
J |
|
BŁĘKITNI KOTOWICE |
6 |
1 |
CZARNI PRZYBYMIERZ |
2020-10-25 |
14:00 |
12 |
2020/2021 |
J |
Boisko Kotowice (Kotowice, Zielonogórska 2) |
CZARNI PRZYBYMIERZ |
1 |
10 |
KP ŚWIDNICA |
2020-11-07 |
13:00 |
13 |
2020/2021 |
J |
Boisko Przybymierz (Przybymierz 1) |
ISKRA MAŁOMICE |
0 |
3 |
MOCZYNIANKA ŻAGAŃ |
2020-11-07 |
13:00 |
13 |
2020/2021 |
J |
ISKRA MAŁOMICE (Małomice, Kołłątaja 1) |
KWISA TRZEBÓW |
2 |
1 |
ŁUŻYCZANKA LIPINKI ŁUŻYCKIE |
2020-11-07 |
13:00 |
13 |
2020/2021 |
J |
Boisko Sportowe Rudawica (Rudawica, Sportowa .) |
PAUZJE |
b/d |
b/d |
BŁĘKITNI KOTOWICE |
2020-11-07 |
13:00 |
13 |
2020/2021 |
J |
|
PŁOMIEŃ CZERNA |
0 |
2 |
CZARNI JELENIN |
2020-11-07 |
13:00 |
13 |
2020/2021 |
J |
Czerna (Czerna 1) |
GRANICA ŻARKI WIELKIE |
4 |
0 |
ORZEŁ KONIN ŻAGAŃSKI |
2020-11-08 |
13:00 |
13 |
2020/2021 |
J |
Boisko Żarki Wielkie (Żarki Wielkie 1) |
CZARNI JELENIN |
6 |
0 |
KWISA TRZEBÓW |
2020-11-14 |
14:00 |
12 |
2020/2021 |
J |
Czarni Jelenin (Jelenin 69a) |
LZS KS TOMASZOWO |
1 |
4 |
SPARTA MIODNICA - drużyna wycofana, walkower |
2020-11-14 |
14:00 |
13 |
2020/2021 |
J |
BOISKO PIŁKARSKIE w Tomaszowie (Tomaszowo, Leśna 2) |
ISKRA MAŁOMICE |
4 |
1 |
ŁUŻYCZANKA LIPINKI ŁUŻYCKIE |
2020-11-15 |
13:00 |
2 |
2020/2021 |
J |
ISKRA MAŁOMICE (Małomice, Kołłątaja 1) |
ŁUŻYCZANKA LIPINKI ŁUŻYCKIE |
4 |
3 |
LZS KS TOMASZOWO |
2020-11-22 |
13:00 |
12 |
2020/2021 |
J |
Boisko Lipinki Łużyckie (Lipinki Łużyckie, Główna 31) |
CZARNI PRZYBYMIERZ |
2 |
1 |
ORZEŁ KONIN ŻAGAŃSKI |
2021-03-13 |
15:00 |
14 |
2020/2021 |
W |
Boisko Przybymierz (Przybymierz 1) |
GRANICA ŻARKI WIELKIE |
3 |
1 |
MOCZYNIANKA ŻAGAŃ |
2021-03-13 |
15:00 |
14 |
2020/2021 |
W |
Boisko Żarki Wielkie (Żarki Wielkie 1) |
ISKRA MAŁOMICE |
4 |
3 |
CZARNI JELENIN |
2021-03-13 |
15:00 |
14 |
2020/2021 |
W |
ISKRA MAŁOMICE (Małomice, Kołłątaja 1) |
PŁOMIEŃ CZERNA |
0 |
2 |
ŁUŻYCZANKA LIPINKI ŁUŻYCKIE |
2021-03-13 |
15:00 |
14 |
2020/2021 |
W |
Czerna (Czerna 1) |
SPARTA MIODNICA - drużyna wycofana, walkower |
0 |
3 |
BŁĘKITNI KOTOWICE |
2021-03-13 |
15:00 |
14 |
2020/2021 |
W |
|
PAUZJE |
b/d |
b/d |
KP ŚWIDNICA |
2021-03-13 |
b/d |
14 |
2020/2021 |
W |
|
KWISA TRZEBÓW |
3 |
0 |
SPARTA MIODNICA - drużyna wycofana, walkower |
2021-03-20 |
15:00 |
15 |
2020/2021 |
W |
|
ORZEŁ KONIN ŻAGAŃSKI |
b/d |
b/d |
PAUZJE |
2021-03-20 |
b/d |
15 |
2020/2021 |
W |
Boisko wiejskie (Konin Żagański 1) |
SPARTA MIODNICA - drużyna wycofana, walkower |
0 |
3 |
KP ŚWIDNICA |
2021-03-27 |
15:00 |
16 |
2020/2021 |
W |
|
PAUZJE |
b/d |
b/d |
MOCZYNIANKA ŻAGAŃ |
2021-03-27 |
b/d |
16 |
2020/2021 |
W |
|
PŁOMIEŃ CZERNA |
3 |
0 |
SPARTA MIODNICA - drużyna wycofana, walkower |
2021-04-10 |
16:00 |
17 |
2020/2021 |
W |
|
CZARNI JELENIN |
b/d |
b/d |
PAUZJE |
2021-04-10 |
b/d |
17 |
2020/2021 |
W |
Czarni Jelenin (Jelenin 69a) |
SPARTA MIODNICA - drużyna wycofana, walkower |
0 |
3 |
ORZEŁ KONIN ŻAGAŃSKI |
2021-04-17 |
16:00 |
18 |
2020/2021 |
W |
|
PAUZJE |
b/d |
b/d |
ŁUŻYCZANKA LIPINKI ŁUŻYCKIE |
2021-04-17 |
b/d |
18 |
2020/2021 |
W |
|
CZARNI JELENIN |
4 |
0 |
KP ŚWIDNICA |
2021-04-24 |
16:00 |
19 |
2020/2021 |
W |
Czarni Jelenin (Jelenin 69a) |
ISKRA MAŁOMICE |
2 |
2 |
LZS KS TOMASZOWO |
2021-04-24 |
16:00 |
16 |
2020/2021 |
W |
ISKRA MAŁOMICE (Małomice, Kołłątaja 1) |
ISKRA MAŁOMICE |
3 |
0 |
SPARTA MIODNICA - drużyna wycofana, walkower |
2021-04-24 |
16:00 |
19 |
2020/2021 |
W |
|
KWISA TRZEBÓW |
1 |
2 |
CZARNI PRZYBYMIERZ |
2021-04-24 |
16:00 |
19 |
2020/2021 |
W |
Boisko Sportowe Rudawica (Rudawica, Sportowa .) |
MOCZYNIANKA ŻAGAŃ |
2 |
1 |
ORZEŁ KONIN ŻAGAŃSKI |
2021-04-24 |
16:00 |
19 |
2020/2021 |
W |
Kochanowskiego 6, Żagań |
PŁOMIEŃ CZERNA |
4 |
2 |
GRANICA ŻARKI WIELKIE |
2021-04-24 |
16:00 |
19 |
2020/2021 |
W |
Czerna (Czerna 1) |
LZS KS TOMASZOWO |
b/d |
b/d |
PAUZJE |
2021-04-24 |
b/d |
19 |
2020/2021 |
W |
BOISKO PIŁKARSKIE w Tomaszowie (Tomaszowo, Leśna 2) |
ŁUŻYCZANKA LIPINKI ŁUŻYCKIE |
2 |
2 |
BŁĘKITNI KOTOWICE |
2021-04-25 |
16:00 |
19 |
2020/2021 |
W |
Boisko Lipinki Łużyckie ( Lipinki Łużyckie, Główna 31 ) |
BŁĘKITNI KOTOWICE |
2 |
0 |
LZS KS TOMASZOWO |
2021-05-01 |
17:00 |
20 |
2020/2021 |
W |
Boisko Kotowice (Kotowice, Kościelna 2) |
CZARNI PRZYBYMIERZ |
0 |
1 |
PŁOMIEŃ CZERNA |
2021-05-01 |
17:00 |
20 |
2020/2021 |
W |
Boisko Przybymierz (Przybymierz 1) |
KP ŚWIDNICA |
4 |
1 |
ŁUŻYCZANKA LIPINKI ŁUŻYCKIE |
2021-05-01 |
17:00 |
20 |
2020/2021 |
W |
Świdnica Stadion (Świdnica, Sportowa 1) |
SPARTA MIODNICA - drużyna wycofana, walkower |
0 |
3 |
MOCZYNIANKA ŻAGAŃ |
2021-05-01 |
17:00 |
20 |
2020/2021 |
W |
|
PAUZJE |
b/d |
b/d |
KWISA TRZEBÓW |
2021-05-01 |
b/d |
20 |
2020/2021 |
W |
|
ORZEŁ KONIN ŻAGAŃSKI |
1 |
2 |
CZARNI JELENIN |
2021-05-02 |
16:00 |
20 |
2020/2021 |
W |
Boisko wiejskie ( Konin Żagański 1 ) |
GRANICA ŻARKI WIELKIE |
5 |
3 |
ISKRA MAŁOMICE |
2021-05-02 |
17:00 |
20 |
2020/2021 |
W |
Boisko Żarki Wielkie ( Żarki Wielkie 1 ) |
KWISA TRZEBÓW |
2 |
5 |
LZS KS TOMASZOWO |
2021-05-03 |
16:00 |
14 |
2020/2021 |
W |
Boisko Sportowe Rudawica (Rudawica, Sportowa .) |
ŁUŻYCZANKA LIPINKI ŁUŻYCKIE |
1 |
1 |
ORZEŁ KONIN ŻAGAŃSKI |
2021-05-08 |
16:00 |
21 |
2020/2021 |
W |
Boisko Lipinki Łużyckie ( Lipinki Łużyckie, Główna 31 ) |
CZARNI JELENIN |
0 |
5 |
MOCZYNIANKA ŻAGAŃ |
2021-05-08 |
17:00 |
21 |
2020/2021 |
W |
Czarni Jelenin (Jelenin 69a) |
ISKRA MAŁOMICE |
5 |
1 |
CZARNI PRZYBYMIERZ |
2021-05-08 |
17:00 |
21 |
2020/2021 |
W |
ISKRA MAŁOMICE (Małomice, Kołłątaja 1) |
KWISA TRZEBÓW |
2 |
3 |
BŁĘKITNI KOTOWICE |
2021-05-08 |
17:00 |
21 |
2020/2021 |
W |
Boisko Sportowe Rudawica (Rudawica, Sportowa .) |
LZS KS TOMASZOWO |
3 |
1 |
KP ŚWIDNICA |
2021-05-08 |
17:00 |
21 |
2020/2021 |
W |
BOISKO PIŁKARSKIE w Tomaszowie (Tomaszowo, Leśna 2) |
PŁOMIEŃ CZERNA |
b/d |
b/d |
PAUZJE |
2021-05-08 |
b/d |
21 |
2020/2021 |
W |
Czerna (Czerna 1) |
GRANICA ŻARKI WIELKIE |
3 |
0 |
SPARTA MIODNICA - drużyna wycofana, walkower |
2021-05-09 |
17:00 |
21 |
2020/2021 |
W |
|
KP ŚWIDNICA |
3 |
2 |
BŁĘKITNI KOTOWICE |
2021-05-12 |
18:00 |
15 |
2020/2021 |
W |
Sportowa 1 , 66-008 Świdnica |
LZS KS TOMASZOWO |
4 |
1 |
PŁOMIEŃ CZERNA |
2021-05-12 |
18:00 |
15 |
2020/2021 |
W |
BOISKO PIŁKARSKIE w Tomaszowie (Tomaszowo, Leśna 2) |
ŁUŻYCZANKA LIPINKI ŁUŻYCKIE |
2 |
2 |
ISKRA MAŁOMICE |
2021-05-12 |
18:00 |
15 |
2020/2021 |
W |
Boisko Lipinki Łużyckie (Lipinki Łużyckie, Główna 31) |
MOCZYNIANKA ŻAGAŃ |
2 |
1 |
CZARNI PRZYBYMIERZ |
2021-05-12 |
18:00 |
15 |
2020/2021 |
W |
Arena Żagań (Żagań, Kochanowskiego 6) |
BŁĘKITNI KOTOWICE |
1 |
2 |
PŁOMIEŃ CZERNA |
2021-05-15 |
17:00 |
22 |
2020/2021 |
W |
Boisko Kotowice (Kotowice, Kościelna 2) |
KP ŚWIDNICA |
3 |
4 |
KWISA TRZEBÓW |
2021-05-15 |
17:00 |
22 |
2020/2021 |
W |
Świdnica Stadion (Świdnica, Sportowa 1) |
MOCZYNIANKA ŻAGAŃ |
1 |
2 |
ŁUŻYCZANKA LIPINKI ŁUŻYCKIE |
2021-05-15 |
17:00 |
22 |
2020/2021 |
W |
Kochanowskiego 6, Żagań |
ORZEŁ KONIN ŻAGAŃSKI |
1 |
3 |
LZS KS TOMASZOWO |
2021-05-15 |
17:00 |
22 |
2020/2021 |
W |
Boisko wiejskie (Konin Żagański 1) |
SPARTA MIODNICA - drużyna wycofana, walkower |
0 |
3 |
CZARNI JELENIN |
2021-05-15 |
17:00 |
22 |
2020/2021 |
W |
|
PAUZJE |
b/d |
b/d |
ISKRA MAŁOMICE |
2021-05-15 |
b/d |
22 |
2020/2021 |
W |
|
CZARNI PRZYBYMIERZ |
1 |
2 |
GRANICA ŻARKI WIELKIE |
2021-05-16 |
16:00 |
22 |
2020/2021 |
W |
Boisko Przybymierz ( Przybymierz 1 ) |
CZARNI JELENIN |
2 |
3 |
GRANICA ŻARKI WIELKIE |
2021-05-19 |
17:00 |
15 |
2020/2021 |
W |
Czarni Jelenin (Jelenin 69a) |
CZARNI PRZYBYMIERZ |
3 |
0 |
SPARTA MIODNICA - drużyna wycofana, walkower |
2021-05-22 |
17:00 |
23 |
2020/2021 |
W |
|
ISKRA MAŁOMICE |
4 |
1 |
BŁĘKITNI KOTOWICE |
2021-05-22 |
17:00 |
23 |
2020/2021 |
W |
ISKRA MAŁOMICE (Małomice, Kołłątaja 1) |
KWISA TRZEBÓW |
0 |
1 |
ORZEŁ KONIN ŻAGAŃSKI |
2021-05-22 |
17:00 |
23 |
2020/2021 |
W |
Boisko Sportowe Rudawica (Rudawica, Sportowa .) |
LZS KS TOMASZOWO |
1 |
1 |
MOCZYNIANKA ŻAGAŃ |
2021-05-22 |
17:00 |
23 |
2020/2021 |
W |
BOISKO PIŁKARSKIE w Tomaszowie (Tomaszowo, Leśna 2) |
PŁOMIEŃ CZERNA |
3 |
1 |
KP ŚWIDNICA |
2021-05-22 |
17:00 |
23 |
2020/2021 |
W |
Czerna (Czerna 1) |
GRANICA ŻARKI WIELKIE |
b/d |
b/d |
PAUZJE |
2021-05-22 |
b/d |
23 |
2020/2021 |
W |
Boisko Żarki Wielkie (Żarki Wielkie 1) |
ŁUŻYCZANKA LIPINKI ŁUŻYCKIE |
2 |
5 |
CZARNI JELENIN |
2021-05-23 |
17:00 |
23 |
2020/2021 |
W |
Boisko Lipinki Łużyckie ( Lipinki Łużyckie, Główna 31 ) |
BŁĘKITNI KOTOWICE |
1 |
2 |
ORZEŁ KONIN ŻAGAŃSKI |
2021-05-26 |
18:00 |
16 |
2020/2021 |
W |
Boisko Kotowice (Kotowice, Kościelna 2) |
CZARNI PRZYBYMIERZ |
1 |
1 |
CZARNI JELENIN |
2021-05-26 |
18:00 |
16 |
2020/2021 |
W |
Boisko Przybymierz (Przybymierz 1) |
GRANICA ŻARKI WIELKIE |
2 |
1 |
ŁUŻYCZANKA LIPINKI ŁUŻYCKIE |
2021-05-26 |
18:00 |
16 |
2020/2021 |
W |
Boisko Żarki Wielkie (Żarki Wielkie 1) |
PŁOMIEŃ CZERNA |
1 |
2 |
KWISA TRZEBÓW |
2021-05-26 |
18:00 |
16 |
2020/2021 |
W |
Czerna (Czerna 1) |
CZARNI JELENIN |
4 |
0 |
LZS KS TOMASZOWO |
2021-05-29 |
17:00 |
24 |
2020/2021 |
W |
Czarni Jelenin (Jelenin 69a) |
KP ŚWIDNICA |
5 |
0 |
ISKRA MAŁOMICE |
2021-05-29 |
17:00 |
24 |
2020/2021 |
W |
Świdnica Stadion (Świdnica, Sportowa 1) |
MOCZYNIANKA ŻAGAŃ |
2 |
0 |
KWISA TRZEBÓW |
2021-05-29 |
17:00 |
24 |
2020/2021 |
W |
Kochanowskiego 6, Żagań |
SPARTA MIODNICA - drużyna wycofana, walkower |
0 |
3 |
ŁUŻYCZANKA LIPINKI ŁUŻYCKIE |
2021-05-29 |
17:00 |
24 |
2020/2021 |
W |
|
PAUZJE |
b/d |
b/d |
CZARNI PRZYBYMIERZ |
2021-05-29 |
b/d |
24 |
2020/2021 |
W |
|
BŁĘKITNI KOTOWICE |
3 |
4 |
GRANICA ŻARKI WIELKIE |
2021-05-30 |
16:00 |
24 |
2020/2021 |
W |
Boisko Kotowice (Kotowice, Kościelna 2) |
ŁUŻYCZANKA LIPINKI ŁUŻYCKIE |
2 |
3 |
CZARNI PRZYBYMIERZ |
2021-05-30 |
16:00 |
17 |
2020/2021 |
W |
Boisko Lipinki Łużyckie (Lipinki Łużyckie, Główna 31) |
ORZEŁ KONIN ŻAGAŃSKI |
3 |
0 |
PŁOMIEŃ CZERNA |
2021-05-30 |
17:00 |
24 |
2020/2021 |
W |
Boisko wiejskie ( Konin Żagański 1 ) |
ORZEŁ KONIN ŻAGAŃSKI |
2 |
0 |
KP ŚWIDNICA |
2021-06-03 |
15:00 |
17 |
2020/2021 |
W |
Boisko wiejskie (Konin Żagański 1) |
KWISA TRZEBÓW |
0 |
2 |
ISKRA MAŁOMICE |
2021-06-03 |
16:00 |
17 |
2020/2021 |
W |
Boisko Sportowe Rudawica (Rudawica, Sportowa .) |
LZS KS TOMASZOWO |
1 |
4 |
GRANICA ŻARKI WIELKIE |
2021-06-03 |
16:00 |
17 |
2020/2021 |
W |
Leśna 2 , 68-114 Tomaszowo |
MOCZYNIANKA ŻAGAŃ |
3 |
0 |
BŁĘKITNI KOTOWICE |
2021-06-03 |
16:00 |
17 |
2020/2021 |
W |
Arena Żagań (Żagań, Kochanowskiego 6) |
CZARNI PRZYBYMIERZ |
4 |
4 |
LZS KS TOMASZOWO |
2021-06-05 |
17:00 |
18 |
2020/2021 |
W |
Boisko Przybymierz (Przybymierz 1) |
PAUZJE |
b/d |
b/d |
SPARTA MIODNICA - drużyna wycofana, walkower |
2021-06-05 |
b/d |
25 |
2020/2021 |
W |
|
BŁĘKITNI KOTOWICE |
2 |
6 |
CZARNI JELENIN |
2021-06-06 |
16:00 |
18 |
2020/2021 |
W |
Boisko Kotowice (Kotowice, Kościelna 2) |
GRANICA ŻARKI WIELKIE |
7 |
0 |
KWISA TRZEBÓW |
2021-06-06 |
16:00 |
18 |
2020/2021 |
W |
Boisko Żarki Wielkie (Żarki Wielkie 1) |
ISKRA MAŁOMICE |
2 |
0 |
PŁOMIEŃ CZERNA |
2021-06-06 |
16:00 |
18 |
2020/2021 |
W |
ISKRA MAŁOMICE (Małomice, Kołłątaja 1) |
KP ŚWIDNICA |
1 |
2 |
MOCZYNIANKA ŻAGAŃ |
2021-06-06 |
16:00 |
18 |
2020/2021 |
W |
Świdnica Stadion (Świdnica, Sportowa 1) |
CZARNI PRZYBYMIERZ |
4 |
7 |
BŁĘKITNI KOTOWICE |
2021-06-12 |
15:00 |
25 |
2020/2021 |
W |
Boisko Przybymierz (Przybymierz 1) |
GRANICA ŻARKI WIELKIE |
3 |
1 |
KP ŚWIDNICA |
2021-06-12 |
17:00 |
25 |
2020/2021 |
W |
Boisko Żarki Wielkie (Żarki Wielkie 1) |
ISKRA MAŁOMICE |
4 |
0 |
ORZEŁ KONIN ŻAGAŃSKI |
2021-06-12 |
17:00 |
25 |
2020/2021 |
W |
ISKRA MAŁOMICE (Małomice, Kołłątaja 1) |
KWISA TRZEBÓW |
0 |
4 |
CZARNI JELENIN |
2021-06-12 |
17:00 |
25 |
2020/2021 |
W |
Boisko Sportowe Rudawica (Rudawica, Sportowa .) |
LZS KS TOMASZOWO |
3 |
0 |
ŁUŻYCZANKA LIPINKI ŁUŻYCKIE |
2021-06-12 |
17:00 |
25 |
2020/2021 |
W |
BOISKO PIŁKARSKIE w Tomaszowie (Tomaszowo, Leśna 2) |
PŁOMIEŃ CZERNA |
1 |
5 |
MOCZYNIANKA ŻAGAŃ |
2021-06-12 |
17:00 |
25 |
2020/2021 |
W |
Czerna (Czerna 1) |
SPARTA MIODNICA - drużyna wycofana, walkower |
0 |
3 |
LZS KS TOMASZOWO |
2021-06-12 |
17:00 |
26 |
2020/2021 |
W |
|
BŁĘKITNI KOTOWICE |
b/d |
b/d |
PAUZJE |
2021-06-12 |
b/d |
26 |
2020/2021 |
W |
Boisko Kotowice (Kotowice, Kościelna 2) |
CZARNI JELENIN |
8 |
0 |
PŁOMIEŃ CZERNA |
2021-06-19 |
17:00 |
26 |
2020/2021 |
W |
Czarni Jelenin (Jelenin 69a) |
KP ŚWIDNICA |
3 |
2 |
CZARNI PRZYBYMIERZ |
2021-06-19 |
17:00 |
26 |
2020/2021 |
W |
Świdnica Stadion (Świdnica, Sportowa 1) |
ŁUŻYCZANKA LIPINKI ŁUŻYCKIE |
10 |
5 |
KWISA TRZEBÓW |
2021-06-19 |
17:00 |
26 |
2020/2021 |
W |
Boisko Lipinki Łużyckie (Lipinki Łużyckie, Główna 31) |
MOCZYNIANKA ŻAGAŃ |
6 |
0 |
ISKRA MAŁOMICE |
2021-06-19 |
17:00 |
26 |
2020/2021 |
W |
Arena Żagań (Żagań, Kochanowskiego 6) |
ORZEŁ KONIN ŻAGAŃSKI |
3 |
4 |
GRANICA ŻARKI WIELKIE |
2021-06-19 |
17:00 |
26 |
2020/2021 |
W |
Boisko wiejskie (Konin Żagański 1) |