Gospodarz |
|
|
Gość |
Data |
Godzina |
Kolejka |
Sezon |
RUNDA |
Miejsce |
ORZEŁ SZLICHTYNGOWA |
5 |
0 |
BŁĘKITNI WIERZBNICA |
2020-08-08 |
12:00 |
1 |
2020/2021 |
J |
Orzeł Szlichtyngowa (Szlichtyngowa, Przemysłowa 7) |
SPARTA ŁĘŻYCA |
2 |
1 |
AVIA SIEDLNICA |
2020-08-08 |
14:00 |
1 |
2020/2021 |
J |
Sparta Łężyca (Łężyca ) |
LZS CUPRUM CZCIRADZ |
1 |
2 |
MKS I NOWE MIASTECZKO |
2020-08-08 |
15:00 |
1 |
2020/2021 |
J |
Kożuchów (Kożuchów, Zielonogórska 24) |
ODRA KLENICA |
4 |
1 |
CZARNI RUDNO |
2020-08-08 |
17:00 |
1 |
2020/2021 |
J |
Stadion Wiejski (Klenica 1) |
POGOŃ WSCHOWA |
4 |
0 |
DĄB II SŁAWA-PRZYBYSZÓW |
2020-08-08 |
17:00 |
1 |
2020/2021 |
J |
(Wschowa, Sportowa 5) |
MODRZEW MODRZYCA |
1 |
2 |
BŁĘKITNI I LUBIĘCIN |
2020-08-09 |
15:00 |
1 |
2020/2021 |
J |
MODRZEW MODRZYCA (Modrzyca, Świerkowa 13) |
PIAST PARKOVIA I TRZEBIECHÓW |
2 |
2 |
CARGOVIA KARGOWA |
2020-08-09 |
17:00 |
1 |
2020/2021 |
J |
Boisko Podlegórz (Podlegórz .) |
SPARTA ŁĘŻYCA |
8 |
0 |
MODRZEW MODRZYCA |
2020-08-15 |
15:00 |
2 |
2020/2021 |
J |
Sparta Łężyca (Łężyca ) |
BŁĘKITNI I LUBIĘCIN |
0 |
3 |
ORZEŁ SZLICHTYNGOWA |
2020-08-15 |
17:00 |
2 |
2020/2021 |
J |
Błekitni Lubięcin (Lubięcin .) |
CARGOVIA KARGOWA |
5 |
0 |
ODRA KLENICA |
2020-08-15 |
17:00 |
2 |
2020/2021 |
J |
Stadion Miejski (Kargowa, Sulechowska 1) |
CZARNI RUDNO |
0 |
2 |
POGOŃ WSCHOWA |
2020-08-15 |
17:00 |
2 |
2020/2021 |
J |
Boisko Rudno (Nowa Sól 1) |
DĄB II SŁAWA-PRZYBYSZÓW |
3 |
2 |
LZS CUPRUM CZCIRADZ |
2020-08-16 |
15:00 |
2 |
2020/2021 |
J |
Stadion Miejski (Sława, Ogrodowa 1) |
AVIA SIEDLNICA |
3 |
2 |
MKS I NOWE MIASTECZKO |
2020-08-16 |
17:00 |
2 |
2020/2021 |
J |
Avia Siedlinica (Siedlnica 29) |
BŁĘKITNI WIERZBNICA |
2 |
6 |
PIAST PARKOVIA I TRZEBIECHÓW |
2020-08-16 |
17:00 |
2 |
2020/2021 |
J |
Boisko - Wierzbnica (Wierzbnica .) |
MODRZEW MODRZYCA |
2 |
1 |
AVIA SIEDLNICA |
2020-08-23 |
15:00 |
3 |
2020/2021 |
J |
MODRZEW MODRZYCA (Modrzyca, Świerkowa 13) |
LZS CUPRUM CZCIRADZ |
0 |
1 |
CZARNI RUDNO |
2020-08-23 |
17:00 |
3 |
2020/2021 |
J |
Kożuchów (Kożuchów, Zielonogórska 24) |
MKS I NOWE MIASTECZKO |
2 |
0 |
DĄB II SŁAWA-PRZYBYSZÓW |
2020-08-23 |
17:00 |
3 |
2020/2021 |
J |
MKS Nowe Miasteczko (Nowe Miasteczko, 22 Lipca 18) |
ODRA KLENICA |
3 |
0 |
BŁĘKITNI WIERZBNICA |
2020-08-23 |
17:00 |
3 |
2020/2021 |
J |
Stadion Wiejski (Klenica 1) |
ORZEŁ SZLICHTYNGOWA |
2 |
1 |
SPARTA ŁĘŻYCA |
2020-08-23 |
17:00 |
3 |
2020/2021 |
J |
Orzeł Szlichtyngowa (Szlichtyngowa, Przemysłowa 7) |
PIAST PARKOVIA I TRZEBIECHÓW |
2 |
2 |
BŁĘKITNI I LUBIĘCIN |
2020-08-23 |
17:00 |
3 |
2020/2021 |
J |
Boisko wiejskie (Głuchów 1) |
POGOŃ WSCHOWA |
1 |
0 |
CARGOVIA KARGOWA |
2020-08-23 |
17:00 |
3 |
2020/2021 |
J |
(Wschowa, Sportowa 5) |
SPARTA ŁĘŻYCA |
3 |
1 |
PIAST PARKOVIA I TRZEBIECHÓW |
2020-08-29 |
15:00 |
4 |
2020/2021 |
J |
Sparta Łężyca (Łężyca ) |
BŁĘKITNI I LUBIĘCIN |
2 |
2 |
ODRA KLENICA |
2020-08-29 |
17:00 |
4 |
2020/2021 |
J |
Błekitni Lubięcin (Lubięcin .) |
CARGOVIA KARGOWA |
9 |
2 |
LZS CUPRUM CZCIRADZ |
2020-08-29 |
17:00 |
4 |
2020/2021 |
J |
Stadion Miejski (Kargowa, Sulechowska 1) |
CZARNI RUDNO |
0 |
0 |
MKS I NOWE MIASTECZKO |
2020-08-29 |
17:00 |
4 |
2020/2021 |
J |
Boisko Rudno (Nowa Sól 1) |
MODRZEW MODRZYCA |
2 |
4 |
ORZEŁ SZLICHTYNGOWA |
2020-08-29 |
17:00 |
4 |
2020/2021 |
J |
MODRZEW MODRZYCA (Modrzyca, Świerkowa 13) |
AVIA SIEDLNICA |
1 |
3 |
DĄB II SŁAWA-PRZYBYSZÓW |
2020-08-30 |
16:00 |
4 |
2020/2021 |
J |
Avia Siedlinica (Siedlnica 29) |
BŁĘKITNI WIERZBNICA |
1 |
12 |
POGOŃ WSCHOWA |
2020-08-30 |
17:00 |
4 |
2020/2021 |
J |
Boisko - Wierzbnica (Wierzbnica .) |
DĄB II SŁAWA-PRZYBYSZÓW |
2 |
0 |
CZARNI RUDNO |
2020-09-05 |
16:00 |
5 |
2020/2021 |
J |
Stadion Miejski (Sława, Ogrodowa 1) |
LZS CUPRUM CZCIRADZ |
7 |
0 |
BŁĘKITNI WIERZBNICA |
2020-09-05 |
16:00 |
5 |
2020/2021 |
J |
Kożuchów (Kożuchów, Zielonogórska 24) |
MKS I NOWE MIASTECZKO |
3 |
2 |
CARGOVIA KARGOWA |
2020-09-05 |
16:00 |
5 |
2020/2021 |
J |
MKS Nowe Miasteczko (Nowe Miasteczko, 22 Lipca 18) |
ODRA KLENICA |
4 |
2 |
SPARTA ŁĘŻYCA |
2020-09-05 |
16:00 |
5 |
2020/2021 |
J |
Stadion Wiejski (Klenica 1) |
ORZEŁ SZLICHTYNGOWA |
0 |
3 |
AVIA SIEDLNICA |
2020-09-05 |
16:00 |
5 |
2020/2021 |
J |
Orzeł Szlichtyngowa (Szlichtyngowa, Przemysłowa 7) |
POGOŃ WSCHOWA |
1 |
1 |
BŁĘKITNI I LUBIĘCIN |
2020-09-05 |
16:00 |
5 |
2020/2021 |
J |
(Wschowa, Sportowa 5) |
PIAST PARKOVIA I TRZEBIECHÓW |
4 |
1 |
MODRZEW MODRZYCA |
2020-09-06 |
16:00 |
5 |
2020/2021 |
J |
Boisko wiejskie (Głuchów 1) |
SPARTA ŁĘŻYCA |
2 |
4 |
POGOŃ WSCHOWA |
2020-09-12 |
15:00 |
6 |
2020/2021 |
J |
Sparta Łężyca (Łężyca ) |
BŁĘKITNI I LUBIĘCIN |
0 |
3 |
LZS CUPRUM CZCIRADZ |
2020-09-12 |
16:00 |
6 |
2020/2021 |
J |
Błekitni Lubięcin (Lubięcin .) |
CARGOVIA KARGOWA |
5 |
2 |
DĄB II SŁAWA-PRZYBYSZÓW |
2020-09-12 |
16:00 |
6 |
2020/2021 |
J |
Stadion Miejski (Kargowa, Sulechowska 1) |
MODRZEW MODRZYCA |
2 |
1 |
ODRA KLENICA |
2020-09-12 |
16:00 |
6 |
2020/2021 |
J |
MODRZEW MODRZYCA (Modrzyca, Świerkowa 13) |
ORZEŁ SZLICHTYNGOWA |
1 |
2 |
PIAST PARKOVIA I TRZEBIECHÓW |
2020-09-12 |
16:00 |
6 |
2020/2021 |
J |
Orzeł Szlichtyngowa (Szlichtyngowa, Przemysłowa 7) |
AVIA SIEDLNICA |
1 |
1 |
CZARNI RUDNO |
2020-09-13 |
15:00 |
6 |
2020/2021 |
J |
Avia Siedlinica (Siedlnica 29) |
BŁĘKITNI WIERZBNICA |
2 |
8 |
MKS I NOWE MIASTECZKO |
2020-09-13 |
16:00 |
6 |
2020/2021 |
J |
Boisko - Wierzbnica (Wierzbnica .) |
CZARNI RUDNO |
2 |
2 |
CARGOVIA KARGOWA |
2020-09-19 |
16:00 |
7 |
2020/2021 |
J |
Boisko Rudno (Nowa Sól 1) |
DĄB II SŁAWA-PRZYBYSZÓW |
5 |
0 |
BŁĘKITNI WIERZBNICA |
2020-09-19 |
16:00 |
7 |
2020/2021 |
J |
Stadion Miejski (Sława, Ogrodowa 1) |
LZS CUPRUM CZCIRADZ |
2 |
6 |
SPARTA ŁĘŻYCA |
2020-09-19 |
16:00 |
7 |
2020/2021 |
J |
Kożuchów (Kożuchów, Zielonogórska 24) |
MKS I NOWE MIASTECZKO |
4 |
1 |
BŁĘKITNI I LUBIĘCIN |
2020-09-19 |
16:00 |
7 |
2020/2021 |
J |
MKS Nowe Miasteczko (Nowe Miasteczko, 22 Lipca 18) |
ODRA KLENICA |
2 |
0 |
ORZEŁ SZLICHTYNGOWA |
2020-09-19 |
16:00 |
7 |
2020/2021 |
J |
Stadion Wiejski (Klenica 1) |
POGOŃ WSCHOWA |
2 |
1 |
MODRZEW MODRZYCA |
2020-09-19 |
16:00 |
7 |
2020/2021 |
J |
(Wschowa, Sportowa 5) |
PIAST PARKOVIA I TRZEBIECHÓW |
3 |
2 |
AVIA SIEDLNICA |
2020-09-20 |
16:00 |
7 |
2020/2021 |
J |
Boisko wiejskie (Głuchów 1) |
BŁĘKITNI I LUBIĘCIN |
2 |
4 |
DĄB II SŁAWA-PRZYBYSZÓW |
2020-09-26 |
15:00 |
8 |
2020/2021 |
J |
Błekitni Lubięcin (Lubięcin .) |
MODRZEW MODRZYCA |
1 |
3 |
LZS CUPRUM CZCIRADZ |
2020-09-26 |
15:00 |
8 |
2020/2021 |
J |
MODRZEW MODRZYCA (Modrzyca, Świerkowa 13) |
ORZEŁ SZLICHTYNGOWA |
1 |
3 |
POGOŃ WSCHOWA |
2020-09-26 |
15:00 |
8 |
2020/2021 |
J |
Orzeł Szlichtyngowa (Szlichtyngowa, Przemysłowa 7) |
SPARTA ŁĘŻYCA |
3 |
2 |
MKS I NOWE MIASTECZKO |
2020-09-26 |
15:00 |
8 |
2020/2021 |
J |
Sparta Łężyca (Łężyca) |
AVIA SIEDLNICA |
2 |
4 |
CARGOVIA KARGOWA |
2020-09-27 |
15:00 |
8 |
2020/2021 |
J |
Avia Siedlinica (Siedlnica 29) |
PIAST PARKOVIA I TRZEBIECHÓW |
1 |
1 |
ODRA KLENICA |
2020-09-27 |
15:00 |
8 |
2020/2021 |
J |
Boisko wiejskie (Głuchów 1) |
BŁĘKITNI WIERZBNICA |
1 |
6 |
CZARNI RUDNO |
2020-09-27 |
16:00 |
8 |
2020/2021 |
J |
Boisko - Wierzbnica (Wierzbnica .) |
CZARNI RUDNO |
1 |
3 |
BŁĘKITNI I LUBIĘCIN |
2020-10-03 |
14:00 |
9 |
2020/2021 |
J |
Boisko Rudno (Nowa Sól 1) |
LZS CUPRUM CZCIRADZ |
1 |
1 |
ORZEŁ SZLICHTYNGOWA |
2020-10-03 |
15:00 |
9 |
2020/2021 |
J |
Kożuchów (Kożuchów, Zielonogórska 24) |
MKS I NOWE MIASTECZKO |
0 |
0 |
MODRZEW MODRZYCA |
2020-10-03 |
15:00 |
9 |
2020/2021 |
J |
MKS Nowe Miasteczko (Nowe Miasteczko, 22 Lipca 18) |
ODRA KLENICA |
0 |
4 |
AVIA SIEDLNICA |
2020-10-03 |
15:00 |
9 |
2020/2021 |
J |
Stadion Wiejski (Klenica 1) |
POGOŃ WSCHOWA |
3 |
3 |
PIAST PARKOVIA I TRZEBIECHÓW |
2020-10-03 |
15:00 |
9 |
2020/2021 |
J |
(Wschowa, Sportowa 5) |
CARGOVIA KARGOWA |
6 |
1 |
BŁĘKITNI WIERZBNICA |
2020-10-04 |
15:00 |
9 |
2020/2021 |
J |
Jaromierz |
DĄB II SŁAWA-PRZYBYSZÓW |
0 |
4 |
SPARTA ŁĘŻYCA |
2020-10-04 |
15:00 |
9 |
2020/2021 |
J |
Stadion Miejski (Sława, Ogrodowa 1) |
BŁĘKITNI I LUBIĘCIN |
4 |
2 |
CARGOVIA KARGOWA |
2020-10-10 |
15:00 |
10 |
2020/2021 |
J |
Błekitni Lubięcin (Lubięcin .) |
MODRZEW MODRZYCA |
2 |
0 |
DĄB II SŁAWA-PRZYBYSZÓW |
2020-10-10 |
15:00 |
10 |
2020/2021 |
J |
MODRZEW MODRZYCA (Modrzyca, Świerkowa 13) |
ODRA KLENICA |
7 |
1 |
POGOŃ WSCHOWA |
2020-10-10 |
15:00 |
10 |
2020/2021 |
J |
Stadion Wiejski (Klenica 1) |
ORZEŁ SZLICHTYNGOWA |
3 |
2 |
MKS I NOWE MIASTECZKO |
2020-10-10 |
15:00 |
10 |
2020/2021 |
J |
Orzeł Szlichtyngowa (Szlichtyngowa, Przemysłowa 7) |
SPARTA ŁĘŻYCA |
1 |
4 |
CZARNI RUDNO |
2020-10-10 |
15:00 |
10 |
2020/2021 |
J |
Sparta Łężyca (Łężyca) |
AVIA SIEDLNICA |
4 |
1 |
BŁĘKITNI WIERZBNICA |
2020-10-11 |
14:00 |
10 |
2020/2021 |
J |
Avia Siedlinica (Siedlnica 29) |
PIAST PARKOVIA I TRZEBIECHÓW |
1 |
5 |
LZS CUPRUM CZCIRADZ |
2020-10-11 |
15:00 |
10 |
2020/2021 |
J |
Boisko wiejskie (Głuchów 1) |
CARGOVIA KARGOWA |
0 |
4 |
SPARTA ŁĘŻYCA |
2020-10-17 |
15:00 |
11 |
2020/2021 |
J |
Stadion Miejski (Kargowa, Sulechowska 1) |
CZARNI RUDNO |
0 |
0 |
MODRZEW MODRZYCA |
2020-10-17 |
15:00 |
11 |
2020/2021 |
J |
Boisko Rudno (Nowa Sól 1) |
LZS CUPRUM CZCIRADZ |
1 |
1 |
ODRA KLENICA |
2020-10-17 |
15:00 |
11 |
2020/2021 |
J |
Kożuchów (Kożuchów, Zielonogórska 24) |
MKS I NOWE MIASTECZKO |
2 |
2 |
PIAST PARKOVIA I TRZEBIECHÓW |
2020-10-17 |
15:00 |
11 |
2020/2021 |
J |
MKS Nowe Miasteczko (Nowe Miasteczko, 22 Lipca 18) |
POGOŃ WSCHOWA |
1 |
0 |
AVIA SIEDLNICA |
2020-10-17 |
15:00 |
11 |
2020/2021 |
J |
(Wschowa, Sportowa 5) |
BŁĘKITNI WIERZBNICA |
1 |
6 |
BŁĘKITNI I LUBIĘCIN |
2020-10-18 |
15:00 |
11 |
2020/2021 |
J |
Boisko - Wierzbnica (Wierzbnica .) |
DĄB II SŁAWA-PRZYBYSZÓW |
1 |
4 |
ORZEŁ SZLICHTYNGOWA |
2020-10-18 |
15:00 |
11 |
2020/2021 |
J |
Stadion Miejski (Sława, Ogrodowa 1) |
MODRZEW MODRZYCA |
3 |
1 |
CARGOVIA KARGOWA |
2020-10-24 |
15:00 |
12 |
2020/2021 |
J |
Świerkowa 13 , 67-106 OTYŃ |
ODRA KLENICA |
2 |
4 |
MKS I NOWE MIASTECZKO |
2020-10-24 |
15:00 |
12 |
2020/2021 |
J |
Stadion Wiejski (Klenica 1) |
ORZEŁ SZLICHTYNGOWA |
1 |
4 |
CZARNI RUDNO |
2020-10-24 |
15:00 |
12 |
2020/2021 |
J |
Orzeł Szlichtyngowa (Szlichtyngowa, Przemysłowa 7) |
POGOŃ WSCHOWA |
1 |
0 |
LZS CUPRUM CZCIRADZ |
2020-10-24 |
15:00 |
12 |
2020/2021 |
J |
(Wschowa, Sportowa 5) |
SPARTA ŁĘŻYCA |
2 |
3 |
BŁĘKITNI WIERZBNICA |
2020-10-24 |
15:00 |
12 |
2020/2021 |
J |
Sparta Łężyca (Łężyca) |
AVIA SIEDLNICA |
2 |
1 |
BŁĘKITNI I LUBIĘCIN |
2020-10-25 |
14:00 |
12 |
2020/2021 |
J |
Avia Siedlinica (Siedlnica 29) |
PIAST PARKOVIA I TRZEBIECHÓW |
1 |
4 |
DĄB II SŁAWA-PRZYBYSZÓW |
2020-10-25 |
15:00 |
12 |
2020/2021 |
J |
Boisko wiejskie (Głuchów 1) |
BŁĘKITNI I LUBIĘCIN |
0 |
3 |
SPARTA ŁĘŻYCA |
2020-11-07 |
13:00 |
13 |
2020/2021 |
J |
Błekitni Lubięcin (Lubięcin .) |
CARGOVIA KARGOWA |
2 |
1 |
ORZEŁ SZLICHTYNGOWA |
2020-11-07 |
13:00 |
13 |
2020/2021 |
J |
Jaromierz |
LZS CUPRUM CZCIRADZ |
0 |
1 |
AVIA SIEDLNICA |
2020-11-07 |
13:00 |
13 |
2020/2021 |
J |
Zielonogórska 24 , 67-120 Kożuchów |
MKS I NOWE MIASTECZKO |
2 |
1 |
POGOŃ WSCHOWA |
2020-11-07 |
13:00 |
13 |
2020/2021 |
J |
MKS Nowe Miasteczko (Nowe Miasteczko, 22 Lipca 18) |
CZARNI RUDNO |
0 |
1 |
PIAST PARKOVIA I TRZEBIECHÓW |
2020-11-07 |
14:00 |
13 |
2020/2021 |
J |
Boisko Rudno (Nowa Sól 1) |
DĄB II SŁAWA-PRZYBYSZÓW |
2 |
3 |
ODRA KLENICA |
2020-11-08 |
13:00 |
13 |
2020/2021 |
J |
Stadion Miejski (Sława, Ogrodowa 1) |
BŁĘKITNI WIERZBNICA |
2 |
6 |
MODRZEW MODRZYCA |
2020-11-08 |
14:00 |
13 |
2020/2021 |
J |
Boisko - Wierzbnica (Wierzbnica .) |
AVIA SIEDLNICA |
1 |
3 |
SPARTA ŁĘŻYCA |
2021-03-13 |
15:00 |
14 |
2020/2021 |
W |
Avia Siedlinica (Siedlnica 29) |
BŁĘKITNI I LUBIĘCIN |
8 |
1 |
MODRZEW MODRZYCA |
2021-03-13 |
15:00 |
14 |
2020/2021 |
W |
Błekitni Lubięcin (Lubięcin .) |
CARGOVIA KARGOWA |
0 |
1 |
PIAST PARKOVIA I TRZEBIECHÓW |
2021-03-13 |
15:00 |
14 |
2020/2021 |
W |
Jaromierz |
CZARNI RUDNO |
2 |
2 |
ODRA KLENICA |
2021-03-13 |
15:00 |
14 |
2020/2021 |
W |
Boisko Rudno (Nowa Sól 1) |
MKS I NOWE MIASTECZKO |
0 |
2 |
LZS CUPRUM CZCIRADZ |
2021-03-13 |
15:00 |
14 |
2020/2021 |
W |
MKS Nowe Miasteczko (Nowe Miasteczko, 22 Lipca 18) |
BŁĘKITNI WIERZBNICA |
2 |
6 |
ORZEŁ SZLICHTYNGOWA |
2021-03-14 |
15:00 |
14 |
2020/2021 |
W |
Boisko - Wierzbnica (Wierzbnica .) |
BŁĘKITNI I LUBIĘCIN |
2 |
2 |
POGOŃ WSCHOWA |
2021-04-17 |
16:00 |
18 |
2020/2021 |
W |
Błekitni Lubięcin (Lubięcin .) |
BŁĘKITNI WIERZBNICA |
0 |
9 |
LZS CUPRUM CZCIRADZ |
2021-04-17 |
16:00 |
18 |
2020/2021 |
W |
Boisko - Wierzbnica (Wierzbnica .) |
CARGOVIA KARGOWA |
3 |
0 |
MKS I NOWE MIASTECZKO |
2021-04-17 |
16:00 |
18 |
2020/2021 |
W |
Stadion Miejski (Kargowa, Sulechowska 1) |
CZARNI RUDNO |
0 |
4 |
DĄB II SŁAWA-PRZYBYSZÓW |
2021-04-17 |
16:00 |
18 |
2020/2021 |
W |
Boisko Rudno (Nowa Sól 1) |
MODRZEW MODRZYCA |
5 |
1 |
PIAST PARKOVIA I TRZEBIECHÓW |
2021-04-17 |
16:00 |
18 |
2020/2021 |
W |
MODRZEW MODRZYCA (Modrzyca, Świerkowa 13) |
SPARTA ŁĘŻYCA |
2 |
4 |
ODRA KLENICA |
2021-04-17 |
16:00 |
18 |
2020/2021 |
W |
Sparta Łężyca (Łężyca ) |
CZARNI RUDNO |
2 |
2 |
AVIA SIEDLNICA |
2021-04-24 |
16:00 |
19 |
2020/2021 |
W |
Boisko Rudno (Nowa Sól 1) |
LZS CUPRUM CZCIRADZ |
0 |
1 |
BŁĘKITNI I LUBIĘCIN |
2021-04-24 |
16:00 |
19 |
2020/2021 |
W |
Kożuchów (Kożuchów, Zielonogórska 24) |
MKS I NOWE MIASTECZKO |
4 |
1 |
BŁĘKITNI WIERZBNICA |
2021-04-24 |
16:00 |
19 |
2020/2021 |
W |
MKS Nowe Miasteczko (Nowe Miasteczko, 22 Lipca 18) |
ODRA KLENICA |
1 |
0 |
MODRZEW MODRZYCA |
2021-04-24 |
16:00 |
19 |
2020/2021 |
W |
Stadion Wiejski (Klenica 1) |
DĄB II SŁAWA-PRZYBYSZÓW |
0 |
4 |
CARGOVIA KARGOWA |
2021-04-25 |
16:00 |
19 |
2020/2021 |
W |
Stadion Miejski ( Sława, Ogrodowa 1 ) |
PIAST PARKOVIA I TRZEBIECHÓW |
2 |
7 |
ORZEŁ SZLICHTYNGOWA |
2021-04-25 |
16:00 |
19 |
2020/2021 |
W |
Boisko wiejskie (Głuchów 1) |
POGOŃ WSCHOWA |
0 |
2 |
SPARTA ŁĘŻYCA |
2021-04-25 |
16:30 |
19 |
2020/2021 |
W |
(Wschowa, Sportowa 5) |
AVIA SIEDLNICA |
0 |
2 |
ORZEŁ SZLICHTYNGOWA |
2021-04-28 |
18:00 |
18 |
2020/2021 |
W |
Avia Siedlinica (Siedlnica 29) |
SPARTA ŁĘŻYCA |
7 |
2 |
LZS CUPRUM CZCIRADZ |
2021-05-01 |
14:00 |
20 |
2020/2021 |
W |
Sparta Łężyca ( Łężyca ) |
AVIA SIEDLNICA |
0 |
3 |
PIAST PARKOVIA I TRZEBIECHÓW |
2021-05-01 |
17:00 |
20 |
2020/2021 |
W |
Avia Siedlinica (Siedlnica 29) |
BŁĘKITNI I LUBIĘCIN |
2 |
2 |
MKS I NOWE MIASTECZKO |
2021-05-01 |
17:00 |
20 |
2020/2021 |
W |
Błekitni Lubięcin (Lubięcin .) |
CARGOVIA KARGOWA |
1 |
1 |
CZARNI RUDNO |
2021-05-01 |
17:00 |
20 |
2020/2021 |
W |
Stadion Miejski (Kargowa, Sulechowska 1) |
MODRZEW MODRZYCA |
0 |
11 |
POGOŃ WSCHOWA |
2021-05-01 |
17:00 |
20 |
2020/2021 |
W |
MODRZEW MODRZYCA (Modrzyca, Świerkowa 13) |
ORZEŁ SZLICHTYNGOWA |
4 |
1 |
ODRA KLENICA |
2021-05-01 |
17:00 |
20 |
2020/2021 |
W |
Orzeł Szlichtyngowa (Szlichtyngowa, Przemysłowa 7) |
BŁĘKITNI WIERZBNICA |
3 |
7 |
DĄB II SŁAWA-PRZYBYSZÓW |
2021-05-02 |
15:00 |
20 |
2020/2021 |
W |
Boisko - Wierzbnica ( Wierzbnica . ) |
PIAST PARKOVIA I TRZEBIECHÓW |
4 |
0 |
BŁĘKITNI WIERZBNICA |
2021-05-05 |
18:00 |
15 |
2020/2021 |
W |
Boisko wiejskie (Głuchów 1) |
DĄB II SŁAWA-PRZYBYSZÓW |
2 |
1 |
BŁĘKITNI I LUBIĘCIN |
2021-05-08 |
16:00 |
21 |
2020/2021 |
W |
Stadion Miejski ( Sława, Ogrodowa 1 ) |
POGOŃ WSCHOWA |
0 |
0 |
ORZEŁ SZLICHTYNGOWA |
2021-05-08 |
16:00 |
21 |
2020/2021 |
W |
(Wschowa, Sportowa 5) |
CARGOVIA KARGOWA |
5 |
2 |
AVIA SIEDLNICA |
2021-05-08 |
17:00 |
21 |
2020/2021 |
W |
Stadion Miejski (Kargowa, Sulechowska 1) |
CZARNI RUDNO |
8 |
4 |
BŁĘKITNI WIERZBNICA |
2021-05-08 |
17:00 |
21 |
2020/2021 |
W |
Boisko Rudno (Nowa Sól 1) |
LZS CUPRUM CZCIRADZ |
4 |
3 |
MODRZEW MODRZYCA |
2021-05-08 |
17:00 |
21 |
2020/2021 |
W |
Kożuchów (Kożuchów, Zielonogórska 24) |
MKS I NOWE MIASTECZKO |
2 |
0 |
SPARTA ŁĘŻYCA |
2021-05-08 |
17:00 |
21 |
2020/2021 |
W |
MKS Nowe Miasteczko (Nowe Miasteczko, 22 Lipca 18) |
ODRA KLENICA |
2 |
1 |
PIAST PARKOVIA I TRZEBIECHÓW |
2021-05-08 |
17:00 |
21 |
2020/2021 |
W |
Stadion Wiejski (Klenica 1) |
LZS CUPRUM CZCIRADZ |
3 |
0 |
DĄB II SŁAWA-PRZYBYSZÓW |
2021-05-12 |
18:00 |
15 |
2020/2021 |
W |
Kożuchów (Kożuchów, Zielonogórska 24) |
MKS I NOWE MIASTECZKO |
3 |
0 |
AVIA SIEDLNICA |
2021-05-12 |
18:00 |
15 |
2020/2021 |
W |
MKS Nowe Miasteczko (Nowe Miasteczko, 22 Lipca 18) |
MODRZEW MODRZYCA |
0 |
3 |
SPARTA ŁĘŻYCA |
2021-05-12 |
18:00 |
15 |
2020/2021 |
W |
MODRZEW MODRZYCA (Modrzyca, Świerkowa 13) |
ODRA KLENICA |
2 |
8 |
CARGOVIA KARGOWA |
2021-05-12 |
18:00 |
15 |
2020/2021 |
W |
Stadion Wiejski (Klenica, Sportowa 1) |
ORZEŁ SZLICHTYNGOWA |
0 |
1 |
BŁĘKITNI I LUBIĘCIN |
2021-05-12 |
18:00 |
15 |
2020/2021 |
W |
Orzeł Szlichtyngowa (Szlichtyngowa, Przemysłowa 7) |
POGOŃ WSCHOWA |
3 |
0 |
CZARNI RUDNO |
2021-05-12 |
18:00 |
15 |
2020/2021 |
W |
(Wschowa, Sportowa 5) |
SPARTA ŁĘŻYCA |
5 |
1 |
DĄB II SŁAWA-PRZYBYSZÓW |
2021-05-15 |
15:00 |
22 |
2020/2021 |
W |
Sparta Łężyca ( Łężyca ) |
AVIA SIEDLNICA |
5 |
0 |
ODRA KLENICA |
2021-05-15 |
17:00 |
22 |
2020/2021 |
W |
Avia Siedlinica (Siedlnica 29) |
BŁĘKITNI I LUBIĘCIN |
0 |
1 |
CZARNI RUDNO |
2021-05-15 |
17:00 |
22 |
2020/2021 |
W |
Błekitni Lubięcin (Lubięcin .) |
MODRZEW MODRZYCA |
1 |
0 |
MKS I NOWE MIASTECZKO |
2021-05-15 |
17:00 |
22 |
2020/2021 |
W |
MODRZEW MODRZYCA (Modrzyca, Świerkowa 13) |
ORZEŁ SZLICHTYNGOWA |
2 |
1 |
LZS CUPRUM CZCIRADZ |
2021-05-15 |
17:00 |
22 |
2020/2021 |
W |
Orzeł Szlichtyngowa (Szlichtyngowa, Przemysłowa 7) |
BŁĘKITNI WIERZBNICA |
0 |
13 |
CARGOVIA KARGOWA |
2021-05-16 |
14:00 |
22 |
2020/2021 |
W |
Wierzbnica . , Wierzbnica |
PIAST PARKOVIA I TRZEBIECHÓW |
1 |
1 |
POGOŃ WSCHOWA |
2021-05-16 |
16:00 |
22 |
2020/2021 |
W |
Boisko wiejskie (Głuchów 1) |
POGOŃ WSCHOWA |
0 |
0 |
ODRA KLENICA |
2021-05-22 |
16:00 |
23 |
2020/2021 |
W |
(Wschowa, Sportowa 5) |
CARGOVIA KARGOWA |
3 |
0 |
BŁĘKITNI I LUBIĘCIN |
2021-05-22 |
17:00 |
23 |
2020/2021 |
W |
Stadion Miejski (Kargowa, Sulechowska 1) |
CZARNI RUDNO |
1 |
5 |
SPARTA ŁĘŻYCA |
2021-05-22 |
17:00 |
23 |
2020/2021 |
W |
Boisko Rudno (Nowa Sól 1) |
LZS CUPRUM CZCIRADZ |
5 |
1 |
PIAST PARKOVIA I TRZEBIECHÓW |
2021-05-22 |
17:00 |
23 |
2020/2021 |
W |
Kożuchów (Kożuchów, Zielonogórska 24) |
MKS I NOWE MIASTECZKO |
2 |
1 |
ORZEŁ SZLICHTYNGOWA |
2021-05-22 |
17:00 |
23 |
2020/2021 |
W |
MKS Nowe Miasteczko (Nowe Miasteczko, 22 Lipca 18) |
BŁĘKITNI WIERZBNICA |
3 |
4 |
AVIA SIEDLNICA |
2021-05-23 |
14:00 |
23 |
2020/2021 |
W |
Boisko - Wierzbnica ( Wierzbnica . ) |
DĄB II SŁAWA-PRZYBYSZÓW |
1 |
0 |
MODRZEW MODRZYCA |
2021-05-23 |
17:00 |
23 |
2020/2021 |
W |
Stadion Miejski ( Sława, Ogrodowa 1 ) |
DĄB II SŁAWA-PRZYBYSZÓW |
1 |
0 |
POGOŃ WSCHOWA |
2021-05-26 |
18:30 |
14 |
2020/2021 |
W |
Stadion Miejski (Sława, Ogrodowa 1) |
SPARTA ŁĘŻYCA |
3 |
4 |
CARGOVIA KARGOWA |
2021-05-29 |
15:00 |
24 |
2020/2021 |
W |
Sparta Łężyca ( Łężyca ) |
AVIA SIEDLNICA |
1 |
1 |
POGOŃ WSCHOWA |
2021-05-29 |
17:00 |
24 |
2020/2021 |
W |
Avia Siedlinica (Siedlnica 29) |
BŁĘKITNI I LUBIĘCIN |
11 |
1 |
BŁĘKITNI WIERZBNICA |
2021-05-29 |
17:00 |
24 |
2020/2021 |
W |
Błekitni Lubięcin (Lubięcin .) |
MODRZEW MODRZYCA |
1 |
10 |
CZARNI RUDNO |
2021-05-29 |
17:00 |
24 |
2020/2021 |
W |
MODRZEW MODRZYCA (Modrzyca, Świerkowa 13) |
ODRA KLENICA |
2 |
2 |
LZS CUPRUM CZCIRADZ |
2021-05-29 |
17:00 |
24 |
2020/2021 |
W |
Stadion Wiejski (Klenica 1) |
ORZEŁ SZLICHTYNGOWA |
4 |
1 |
DĄB II SŁAWA-PRZYBYSZÓW |
2021-05-29 |
17:00 |
24 |
2020/2021 |
W |
Orzeł Szlichtyngowa (Szlichtyngowa, Przemysłowa 7) |
PIAST PARKOVIA I TRZEBIECHÓW |
3 |
2 |
MKS I NOWE MIASTECZKO |
2021-05-30 |
17:00 |
24 |
2020/2021 |
W |
Boisko wiejskie (Głuchów 1) |
AVIA SIEDLNICA |
4 |
1 |
MODRZEW MODRZYCA |
2021-06-02 |
18:00 |
16 |
2020/2021 |
W |
Avia Siedlinica (Siedlnica 29) |
BŁĘKITNI I LUBIĘCIN |
4 |
0 |
PIAST PARKOVIA I TRZEBIECHÓW |
2021-06-02 |
18:00 |
16 |
2020/2021 |
W |
Błekitni Lubięcin (Lubięcin .) |
CARGOVIA KARGOWA |
6 |
1 |
POGOŃ WSCHOWA |
2021-06-02 |
18:00 |
16 |
2020/2021 |
W |
Stadion Miejski (Kargowa, Sulechowska 1) |
CZARNI RUDNO |
1 |
0 |
LZS CUPRUM CZCIRADZ |
2021-06-02 |
18:00 |
16 |
2020/2021 |
W |
Boisko Rudno (Nowa Sól 1) |
DĄB II SŁAWA-PRZYBYSZÓW |
5 |
2 |
MKS I NOWE MIASTECZKO |
2021-06-02 |
18:00 |
16 |
2020/2021 |
W |
Stadion Miejski (Sława, Ogrodowa 1) |
SPARTA ŁĘŻYCA |
3 |
2 |
ORZEŁ SZLICHTYNGOWA |
2021-06-02 |
18:00 |
16 |
2020/2021 |
W |
Sparta Łężyca (Łężyca ) |
BŁĘKITNI WIERZBNICA |
1 |
4 |
ODRA KLENICA |
2021-06-03 |
13:00 |
16 |
2020/2021 |
W |
Boisko - Wierzbnica (Wierzbnica .) |
LZS CUPRUM CZCIRADZ |
6 |
3 |
CARGOVIA KARGOWA |
2021-06-05 |
16:00 |
17 |
2020/2021 |
W |
Kożuchów (Kożuchów, Zielonogórska 24) |
MKS I NOWE MIASTECZKO |
2 |
2 |
CZARNI RUDNO |
2021-06-05 |
16:00 |
17 |
2020/2021 |
W |
MKS Nowe Miasteczko (Nowe Miasteczko, 22 Lipca 18) |
ODRA KLENICA |
3 |
0 |
BŁĘKITNI I LUBIĘCIN |
2021-06-05 |
16:00 |
17 |
2020/2021 |
W |
Stadion Wiejski (Klenica, Sportowa 1) |
ORZEŁ SZLICHTYNGOWA |
3 |
0 |
MODRZEW MODRZYCA |
2021-06-05 |
16:00 |
17 |
2020/2021 |
W |
Orzeł Szlichtyngowa (Szlichtyngowa, Przemysłowa 7) |
POGOŃ WSCHOWA |
10 |
0 |
BŁĘKITNI WIERZBNICA |
2021-06-05 |
17:00 |
17 |
2020/2021 |
W |
( Wschowa, Sportowa 5 ) |
DĄB II SŁAWA-PRZYBYSZÓW |
2 |
4 |
AVIA SIEDLNICA |
2021-06-06 |
16:00 |
17 |
2020/2021 |
W |
Stadion Miejski ( Sława, Ogrodowa 1 ) |
PIAST PARKOVIA I TRZEBIECHÓW |
2 |
2 |
SPARTA ŁĘŻYCA |
2021-06-06 |
16:00 |
17 |
2020/2021 |
W |
Boisko wiejskie ( Głuchów 1 ) |
LZS CUPRUM CZCIRADZ |
2 |
3 |
POGOŃ WSCHOWA |
2021-06-12 |
16:00 |
25 |
2020/2021 |
W |
Kożuchów ( Kożuchów, Zielonogórska 24 ) |
BŁĘKITNI I LUBIĘCIN |
3 |
2 |
AVIA SIEDLNICA |
2021-06-13 |
17:00 |
25 |
2020/2021 |
W |
Błekitni Lubięcin (Lubięcin .) |
BŁĘKITNI WIERZBNICA |
1 |
8 |
SPARTA ŁĘŻYCA |
2021-06-13 |
17:00 |
25 |
2020/2021 |
W |
Boisko - Wierzbnica (Wierzbnica .) |
CARGOVIA KARGOWA |
6 |
0 |
MODRZEW MODRZYCA |
2021-06-13 |
17:00 |
25 |
2020/2021 |
W |
Stadion Miejski (Kargowa, Sulechowska 1) |
CZARNI RUDNO |
4 |
6 |
ORZEŁ SZLICHTYNGOWA |
2021-06-13 |
17:00 |
25 |
2020/2021 |
W |
Boisko Rudno (Nowa Sól 1) |
DĄB II SŁAWA-PRZYBYSZÓW |
8 |
0 |
PIAST PARKOVIA I TRZEBIECHÓW |
2021-06-13 |
17:00 |
25 |
2020/2021 |
W |
Stadion Miejski (Sława, Ogrodowa 1) |
MKS I NOWE MIASTECZKO |
1 |
4 |
ODRA KLENICA |
2021-06-13 |
17:00 |
25 |
2020/2021 |
W |
MKS Nowe Miasteczko (Nowe Miasteczko, 22 Lipca 18) |
SPARTA ŁĘŻYCA |
2 |
3 |
BŁĘKITNI I LUBIĘCIN |
2021-06-19 |
15:00 |
26 |
2020/2021 |
W |
Sparta Łężyca ( Łężyca ) |
AVIA SIEDLNICA |
5 |
1 |
LZS CUPRUM CZCIRADZ |
2021-06-20 |
17:00 |
26 |
2020/2021 |
W |
Avia Siedlinica (Siedlnica 29) |
MODRZEW MODRZYCA |
10 |
0 |
BŁĘKITNI WIERZBNICA |
2021-06-20 |
17:00 |
26 |
2020/2021 |
W |
MODRZEW MODRZYCA (Modrzyca, Świerkowa 13) |
ODRA KLENICA |
6 |
2 |
DĄB II SŁAWA-PRZYBYSZÓW |
2021-06-20 |
17:00 |
26 |
2020/2021 |
W |
Stadion Wiejski (Klenica, Sportowa 1) |
ORZEŁ SZLICHTYNGOWA |
5 |
3 |
CARGOVIA KARGOWA |
2021-06-20 |
17:00 |
26 |
2020/2021 |
W |
Orzeł Szlichtyngowa (Szlichtyngowa, Przemysłowa 7) |
PIAST PARKOVIA I TRZEBIECHÓW |
1 |
3 |
CZARNI RUDNO |
2021-06-20 |
17:00 |
26 |
2020/2021 |
W |
Boisko wiejskie (Głuchów 1) |
POGOŃ WSCHOWA |
4 |
0 |
MKS I NOWE MIASTECZKO |
2021-06-20 |
17:00 |
26 |
2020/2021 |
W |
(Wschowa, Sportowa 5) |