Gospodarz |
|
|
Gość |
Data |
Godzina |
Kolejka |
Sezon |
RUNDA |
Miejsce |
SCHNUG CHOCIULE |
1 |
8 |
MUKS KARGOWA |
2019-09-07 |
11:00 |
1 |
2019/2020 |
J |
Stadion wiejski (Chociule 1) |
ZORZA PORT 2000 MOSTKI |
0 |
8 |
BIZON WILKOWO |
2019-09-07 |
13:30 |
1 |
2019/2020 |
J |
Zorza Mostki (Mostki 86) |
ZAP JUNIOR II ZBĄSZYNEK |
1 |
1 |
GKS OLIMPIA BABIMOST |
2019-09-08 |
13:00 |
1 |
2019/2020 |
J |
Stadion OSiR w Zbąszynku (Zbąszynek, Sportowa 2) |
GKS OLIMPIA BABIMOST |
4 |
2 |
SCHNUG CHOCIULE |
2019-09-10 |
17:30 |
2 |
2019/2020 |
J |
Babimost, Żwirki i Wigury 10 |
BIZON WILKOWO |
2 |
6 |
MUKS KARGOWA |
2019-09-11 |
17:00 |
2 |
2019/2020 |
J |
Bizon Wilkowo (Wilkowo 82) |
ZORZA PORT 2000 MOSTKI |
1 |
6 |
ZAP JUNIOR II ZBĄSZYNEK |
2019-09-11 |
17:00 |
2 |
2019/2020 |
J |
Zorza Mostki (Mostki 86) |
MUKS KARGOWA |
11 |
0 |
GKS OLIMPIA BABIMOST |
2019-09-14 |
11:00 |
3 |
2019/2020 |
J |
Stadion Miejski (Kargowa, Sulechowska 1) |
SCHNUG CHOCIULE |
2 |
1 |
ZORZA PORT 2000 MOSTKI |
2019-09-14 |
11:00 |
3 |
2019/2020 |
J |
Stadion wiejski (Chociule 1) |
ZAP JUNIOR II ZBĄSZYNEK |
0 |
9 |
BIZON WILKOWO |
2019-09-14 |
11:00 |
3 |
2019/2020 |
J |
Stadion OSiR w Zbąszynku (Zbąszynek, Sportowa 2) |
BIZON WILKOWO |
10 |
0 |
GKS OLIMPIA BABIMOST |
2019-09-18 |
17:30 |
4 |
2019/2020 |
J |
Bizon Wilkowo (Wilkowo 82) |
ZAP JUNIOR II ZBĄSZYNEK |
6 |
2 |
SCHNUG CHOCIULE |
2019-09-18 |
17:30 |
4 |
2019/2020 |
J |
Stadion OSiR w Zbąszynku (Zbąszynek, Sportowa 2) |
ZORZA PORT 2000 MOSTKI |
1 |
14 |
MUKS KARGOWA |
2019-09-19 |
17:00 |
4 |
2019/2020 |
J |
Stadion Formacja Port 2000 (Mostki 1) |
GKS OLIMPIA BABIMOST |
3 |
1 |
ZORZA PORT 2000 MOSTKI |
2019-09-21 |
11:00 |
5 |
2019/2020 |
J |
Stadion (Babimost, Żwirki i Wigury 10) |
MUKS KARGOWA |
3 |
0 |
ZAP JUNIOR II ZBĄSZYNEK |
2019-09-22 |
12:00 |
5 |
2019/2020 |
J |
Kopanica, Sportowa 1 |
SCHNUG CHOCIULE |
0 |
4 |
BIZON WILKOWO |
2019-09-25 |
17:15 |
5 |
2019/2020 |
J |
Stadion wiejski (Chociule 1) |
GKS OLIMPIA BABIMOST |
0 |
2 |
ZAP JUNIOR II ZBĄSZYNEK |
2019-09-26 |
16:30 |
6 |
2019/2020 |
J |
Stadion (Babimost, Żwirki i Wigury 10) |
BIZON WILKOWO |
9 |
1 |
ZORZA PORT 2000 MOSTKI |
2019-09-28 |
11:00 |
6 |
2019/2020 |
J |
Bizon Wilkowo (Wilkowo 82) |
MUKS KARGOWA |
8 |
1 |
SCHNUG CHOCIULE |
2019-09-28 |
11:00 |
6 |
2019/2020 |
J |
Kopanica, Sportowa 1 |
SCHNUG CHOCIULE |
1 |
2 |
GKS OLIMPIA BABIMOST |
2019-10-04 |
17:00 |
7 |
2019/2020 |
J |
Stadion wiejski (Chociule 1) |
ZAP JUNIOR II ZBĄSZYNEK |
1 |
0 |
ZORZA PORT 2000 MOSTKI |
2019-10-06 |
13:00 |
7 |
2019/2020 |
J |
Stadion OSiR w Zbąszynku (Zbąszynek, Sportowa 2) |
MUKS KARGOWA |
2 |
4 |
BIZON WILKOWO |
2019-10-07 |
16:30 |
7 |
2019/2020 |
J |
Kopanica, Sportowa 1 |
GKS OLIMPIA BABIMOST |
3 |
5 |
MUKS KARGOWA |
2019-10-11 |
17:00 |
8 |
2019/2020 |
J |
Stadion (Babimost, Żwirki i Wigury 10) |
BIZON WILKOWO |
6 |
1 |
ZAP JUNIOR II ZBĄSZYNEK |
2019-10-12 |
11:00 |
8 |
2019/2020 |
J |
Bizon Wilkowo (Wilkowo 82) |
ZORZA PORT 2000 MOSTKI |
1 |
2 |
SCHNUG CHOCIULE |
2019-10-12 |
11:00 |
8 |
2019/2020 |
J |
Stadion Formacja Port 2000 (Mostki 1) |
GKS OLIMPIA BABIMOST |
1 |
11 |
BIZON WILKOWO |
2019-10-19 |
11:00 |
9 |
2019/2020 |
J |
Stadion (Babimost, Żwirki i Wigury 10) |
MUKS KARGOWA |
9 |
0 |
ZORZA PORT 2000 MOSTKI |
2019-10-19 |
11:00 |
9 |
2019/2020 |
J |
Stadion Miejski (Kargowa, Sulechowska 1) |
SCHNUG CHOCIULE |
0 |
6 |
ZAP JUNIOR II ZBĄSZYNEK |
2019-10-19 |
15:00 |
9 |
2019/2020 |
J |
Stadion wiejski (Chociule 1) |
BIZON WILKOWO |
11 |
0 |
SCHNUG CHOCIULE |
2019-10-26 |
11:00 |
10 |
2019/2020 |
J |
Bizon Wilkowo (Wilkowo 82) |
ZAP JUNIOR II ZBĄSZYNEK |
0 |
8 |
MUKS KARGOWA |
2019-10-26 |
11:00 |
10 |
2019/2020 |
J |
Stadion OSiR w Zbąszynku (Zbąszynek, Sportowa 2) |
ZORZA PORT 2000 MOSTKI |
1 |
4 |
GKS OLIMPIA BABIMOST |
2019-10-26 |
11:00 |
10 |
2019/2020 |
J |
Stadion Formacja Port 2000 (Mostki 1) |