Gospodarz |
|
|
Gość |
Data |
Godzina |
Kolejka |
Sezon |
RUNDA |
Miejsce |
PROGRES GORZÓW |
14 |
3 |
STILON GORZÓW |
2019-08-17 |
11:00 |
1 |
2019/2020 |
J |
KP Progres (Wojcieszyce, Sportowa 1) |
STILON GORZÓW |
0 |
1 |
UKS CZARNI ŻAGAŃ |
2019-08-25 |
11:00 |
2 |
2019/2020 |
J |
Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp (Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 1) |
TS-APF MASTERCHEM I PRZYLEP |
0 |
6 |
PROGRES GORZÓW |
2019-08-25 |
11:00 |
2 |
2019/2020 |
J |
TS PRZYLEP (Zielona Góra, Przylep-Turystyczna ) |
WARTA GORZÓW |
2 |
3 |
ZAP JUNIOR ZBĄSZYNEK |
2019-08-25 |
11:00 |
2 |
2019/2020 |
J |
Stadion OSiR (Gorzów Wielkopolski, Adama Mickiewicza ) |
AP MM II ZIELONA GÓRA |
3 |
2 |
TS-APF MASTERCHEM I PRZYLEP |
2019-08-28 |
17:00 |
1 |
2019/2020 |
J |
Ośrodek treningowy (Zielona Góra, Amelii ) |
UKS POLONIA SŁUBICE |
5 |
1 |
WARTA GORZÓW |
2019-08-28 |
17:00 |
1 |
2019/2020 |
J |
OLIMPIJSKI (Słubice, Sportowa 1) |
UKS CZARNI ŻAGAŃ |
3 |
4 |
ZAP JUNIOR ZBĄSZYNEK |
2019-08-28 |
18:00 |
1 |
2019/2020 |
J |
UKS Czarni Żagań (Żagań, Karpińskiego 4) |
UKS CZARNI ŻAGAŃ |
0 |
8 |
TS-APF MASTERCHEM I PRZYLEP |
2019-08-31 |
11:00 |
3 |
2019/2020 |
J |
UKS Czarni Żagań (Żagań, Karpińskiego 4) |
PROGRES GORZÓW |
7 |
0 |
UKS POLONIA SŁUBICE |
2019-09-01 |
11:00 |
3 |
2019/2020 |
J |
KP Progres (Wojcieszyce, Sportowa 1) |
ZAP JUNIOR ZBĄSZYNEK |
2 |
2 |
STILON GORZÓW |
2019-09-01 |
11:00 |
3 |
2019/2020 |
J |
Stadion OSiR w Zbąszynku (Zbąszynek, Sportowa 2) |
AP MM II ZIELONA GÓRA |
5 |
0 |
WARTA GORZÓW |
2019-09-01 |
17:00 |
3 |
2019/2020 |
J |
Ośrodek treningowy (Zielona Góra, Amelii ) |
UKS POLONIA SŁUBICE |
1 |
4 |
AP MM II ZIELONA GÓRA |
2019-09-04 |
17:00 |
2 |
2019/2020 |
J |
OLIMPIJSKI (Słubice, Sportowa 1) |
TS-APF MASTERCHEM I PRZYLEP |
4 |
2 |
ZAP JUNIOR ZBĄSZYNEK |
2019-09-08 |
11:00 |
4 |
2019/2020 |
J |
TS PRZYLEP (Zielona Góra, Przylep-Turystyczna ) |
UKS POLONIA SŁUBICE |
8 |
0 |
UKS CZARNI ŻAGAŃ |
2019-09-08 |
11:00 |
4 |
2019/2020 |
J |
OLIMPIJSKI (Słubice, Sportowa 1) |
WARTA GORZÓW |
2 |
2 |
STILON GORZÓW |
2019-09-08 |
11:00 |
4 |
2019/2020 |
J |
Gorzów Wielkopolski, Zygmunta Krasińskiego |
AP MM II ZIELONA GÓRA |
3 |
3 |
PROGRES GORZÓW |
2019-09-08 |
17:00 |
4 |
2019/2020 |
J |
Ośrodek treningowy (Zielona Góra, Amelii ) |
STILON GORZÓW |
2 |
2 |
TS-APF MASTERCHEM I PRZYLEP |
2019-09-14 |
10:00 |
5 |
2019/2020 |
J |
Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp (Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 1) |
PROGRES GORZÓW |
5 |
2 |
WARTA GORZÓW |
2019-09-14 |
11:00 |
5 |
2019/2020 |
J |
KP Progres (Wojcieszyce, Sportowa 1) |
UKS CZARNI ŻAGAŃ |
1 |
7 |
AP MM II ZIELONA GÓRA |
2019-09-14 |
14:00 |
5 |
2019/2020 |
J |
UKS Czarni Żagań (Żagań, Karpińskiego 4) |
ZAP JUNIOR ZBĄSZYNEK |
1 |
4 |
UKS POLONIA SŁUBICE |
2019-09-15 |
14:00 |
5 |
2019/2020 |
J |
Stadion OSiR w Zbąszynku (Zbąszynek, Sportowa 2) |
PROGRES GORZÓW |
14 |
0 |
UKS CZARNI ŻAGAŃ |
2019-09-21 |
11:00 |
6 |
2019/2020 |
J |
KP Progres (Wojcieszyce, Sportowa 1) |
UKS POLONIA SŁUBICE |
3 |
0 |
STILON GORZÓW |
2019-09-22 |
11:00 |
6 |
2019/2020 |
J |
OLIMPIJSKI (Słubice, Sportowa 1) |
AP MM II ZIELONA GÓRA |
6 |
2 |
ZAP JUNIOR ZBĄSZYNEK |
2019-09-22 |
14:00 |
6 |
2019/2020 |
J |
Ośrodek treningowy (Zielona Góra, Amelii ) |
WARTA GORZÓW |
0 |
6 |
TS-APF MASTERCHEM I PRZYLEP |
2019-09-22 |
14:00 |
6 |
2019/2020 |
J |
Stadion OSiR (Gorzów Wielkopolski, Adama Mickiewicza ) |
STILON GORZÓW |
2 |
4 |
AP MM II ZIELONA GÓRA |
2019-09-25 |
15:00 |
7 |
2019/2020 |
J |
Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp (Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 1) |
UKS CZARNI ŻAGAŃ |
4 |
1 |
WARTA GORZÓW |
2019-09-25 |
16:00 |
7 |
2019/2020 |
J |
UKS Czarni Żagań (Żagań, Karpińskiego 4) |
ZAP JUNIOR ZBĄSZYNEK |
0 |
9 |
PROGRES GORZÓW |
2019-09-25 |
16:30 |
7 |
2019/2020 |
J |
Stadion OSiR w Zbąszynku (Zbąszynek, Sportowa 2) |
TS-APF MASTERCHEM I PRZYLEP |
6 |
1 |
UKS POLONIA SŁUBICE |
2019-09-25 |
17:00 |
7 |
2019/2020 |
J |
TS PRZYLEP (Zielona Góra, Przylep-Turystyczna ) |
STILON GORZÓW |
1 |
4 |
PROGRES GORZÓW |
2019-09-28 |
10:00 |
8 |
2019/2020 |
J |
Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp (Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 1) |
TS-APF MASTERCHEM I PRZYLEP |
2 |
4 |
AP MM II ZIELONA GÓRA |
2019-09-29 |
11:00 |
8 |
2019/2020 |
J |
TS PRZYLEP (Zielona Góra, Przylep-Turystyczna ) |
WARTA GORZÓW |
2 |
3 |
UKS POLONIA SŁUBICE |
2019-09-29 |
12:30 |
8 |
2019/2020 |
J |
Stadion OSiR (Gorzów Wielkopolski, Adama Mickiewicza ) |
ZAP JUNIOR ZBĄSZYNEK |
4 |
1 |
UKS CZARNI ŻAGAŃ |
2019-09-29 |
14:00 |
8 |
2019/2020 |
J |
Stadion OSiR w Zbąszynku (Zbąszynek, Sportowa 2) |
UKS CZARNI ŻAGAŃ |
2 |
0 |
STILON GORZÓW |
2019-10-04 |
16:00 |
9 |
2019/2020 |
J |
UKS Czarni Żagań (Żagań, Karpińskiego 4) |
PROGRES GORZÓW |
2 |
1 |
TS-APF MASTERCHEM I PRZYLEP |
2019-10-05 |
10:00 |
9 |
2019/2020 |
J |
KP Progres (Wojcieszyce, Sportowa 1) |
ZAP JUNIOR ZBĄSZYNEK |
2 |
1 |
WARTA GORZÓW |
2019-10-06 |
15:00 |
9 |
2019/2020 |
J |
Stadion OSiR w Zbąszynku (Zbąszynek, Sportowa 2) |
AP MM II ZIELONA GÓRA |
0 |
2 |
UKS POLONIA SŁUBICE |
2019-10-08 |
16:30 |
9 |
2019/2020 |
J |
Ośrodek treningowy (Zielona Góra, Amelii ) |
WARTA GORZÓW |
3 |
4 |
AP MM II ZIELONA GÓRA |
2019-10-12 |
14:00 |
10 |
2019/2020 |
J |
Stadion OSiR (Gorzów Wielkopolski, Adama Mickiewicza ) |
TS-APF MASTERCHEM I PRZYLEP |
0 |
3 |
UKS CZARNI ŻAGAŃ |
2019-10-13 |
11:00 |
10 |
2019/2020 |
J |
TS PRZYLEP (Zielona Góra, Przylep-Turystyczna ) |
UKS POLONIA SŁUBICE |
0 |
3 |
PROGRES GORZÓW |
2019-10-13 |
11:00 |
10 |
2019/2020 |
J |
OLIMPIJSKI (Słubice, Sportowa 1) |
STILON GORZÓW |
6 |
0 |
ZAP JUNIOR ZBĄSZYNEK |
2019-10-16 |
16:30 |
10 |
2019/2020 |
J |
Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp (Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 1) |
STILON GORZÓW |
2 |
3 |
WARTA GORZÓW |
2019-10-19 |
10:00 |
11 |
2019/2020 |
J |
Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp (Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 1) |
PROGRES GORZÓW |
3 |
1 |
AP MM II ZIELONA GÓRA |
2019-10-19 |
11:00 |
11 |
2019/2020 |
J |
KP Progres (Wojcieszyce, Sportowa 1) |
UKS CZARNI ŻAGAŃ |
3 |
1 |
UKS POLONIA SŁUBICE |
2019-10-19 |
14:00 |
11 |
2019/2020 |
J |
UKS Czarni Żagań (Żagań, Karpińskiego 4) |
ZAP JUNIOR ZBĄSZYNEK |
2 |
3 |
TS-APF MASTERCHEM I PRZYLEP |
2019-10-20 |
14:00 |
11 |
2019/2020 |
J |
Stadion OSiR w Zbąszynku (Zbąszynek, Sportowa 2) |
AP MM II ZIELONA GÓRA |
1 |
3 |
UKS CZARNI ŻAGAŃ |
2019-10-26 |
14:00 |
12 |
2019/2020 |
J |
Ośrodek treningowy (Zielona Góra, Amelii ) |
TS-APF MASTERCHEM I PRZYLEP |
5 |
1 |
STILON GORZÓW |
2019-10-27 |
11:00 |
12 |
2019/2020 |
J |
TS PRZYLEP (Zielona Góra, Przylep-Turystyczna ) |
UKS POLONIA SŁUBICE |
2 |
1 |
ZAP JUNIOR ZBĄSZYNEK |
2019-10-27 |
11:00 |
12 |
2019/2020 |
J |
OLIMPIJSKI (Słubice, Sportowa 1) |
WARTA GORZÓW |
0 |
6 |
PROGRES GORZÓW |
2019-10-27 |
11:00 |
12 |
2019/2020 |
J |
Stadion OSiR (Gorzów Wielkopolski, Adama Mickiewicza ) |
STILON GORZÓW |
5 |
2 |
UKS POLONIA SŁUBICE |
2019-11-02 |
10:00 |
13 |
2019/2020 |
J |
Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp (Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 1) |
TS-APF MASTERCHEM I PRZYLEP |
1 |
1 |
WARTA GORZÓW |
2019-11-02 |
11:00 |
13 |
2019/2020 |
J |
TS PRZYLEP (Zielona Góra, Przylep-Turystyczna) |
UKS CZARNI ŻAGAŃ |
0 |
11 |
PROGRES GORZÓW |
2019-11-02 |
11:00 |
13 |
2019/2020 |
J |
UKS Czarni Żagań (Żagań, Karpińskiego 4) |
ZAP JUNIOR ZBĄSZYNEK |
1 |
7 |
AP MM II ZIELONA GÓRA |
2019-11-02 |
11:00 |
13 |
2019/2020 |
J |
Stadion OSiR w Zbąszynku (Zbąszynek, Sportowa 2) |
UKS POLONIA SŁUBICE |
3 |
3 |
TS-APF MASTERCHEM I PRZYLEP |
2019-11-08 |
17:00 |
14 |
2019/2020 |
J |
OLIMPIJSKI (Słubice, Sportowa 1) |
AP MM II ZIELONA GÓRA |
1 |
0 |
STILON GORZÓW |
2019-11-09 |
11:00 |
14 |
2019/2020 |
J |
Ośrodek treningowy (Zielona Góra, Amelii) |
PROGRES GORZÓW |
9 |
0 |
ZAP JUNIOR ZBĄSZYNEK |
2019-11-09 |
11:00 |
14 |
2019/2020 |
J |
KP Progres (Wojcieszyce, Sportowa 1) |
WARTA GORZÓW |
3 |
0 |
UKS CZARNI ŻAGAŃ |
2019-11-09 |
11:00 |
14 |
2019/2020 |
J |
Stadion OSiR (Gorzów Wielkopolski, Adama Mickiewicza) |