Gospodarz |
|
|
Gość |
Data |
Godzina |
Kolejka |
Sezon |
RUNDA |
Miejsce |
ISKRA JANCZEWO |
3 |
6 |
KS ZŁOTE PIASKI DZIERŻÓW |
2019-08-17 |
14:00 |
1 |
2019/2020 |
J |
Janczewo |
ISKRA GORZÓW WLKP. |
2 |
1 |
DELTA TIR-GUM STARE POLICHNO |
2019-08-17 |
17:00 |
1 |
2019/2020 |
J |
BOISKO (Gorzów Wielkopolski, Strażacka 25) |
KS NOWINY WIELKIE |
1 |
2 |
KOSMOS 78 RUDNICA |
2019-08-17 |
17:00 |
1 |
2019/2020 |
J |
Nowiny Wielkie, Kolejowa 13 |
WARTA II GORZÓW |
9 |
0 |
GKP BOGDANIEC |
2019-08-18 |
11:00 |
1 |
2019/2020 |
J |
Stadion OSiR (Gorzów Wielkopolski, Adama Mickiewicza ) |
ORZEŁ TRZCINNA |
2 |
0 |
ZJEDNOCZENI JENINIEC |
2019-08-18 |
14:00 |
1 |
2019/2020 |
J |
BOISKO (Trzcinna 1) |
WICHER STAW |
2 |
4 |
FENIX ŚCIECHÓW |
2019-08-18 |
15:00 |
1 |
2019/2020 |
J |
Staw 1 |
PROGRES SHR WOJCIESZYCE |
0 |
5 |
GKP KŁODAWA |
2019-08-18 |
17:30 |
1 |
2019/2020 |
J |
BOISKO (Wojcieszyce 1) |
FENIX ŚCIECHÓW |
1 |
4 |
WARTA II GORZÓW |
2019-08-24 |
14:00 |
2 |
2019/2020 |
J |
Baczyna |
DELTA TIR-GUM STARE POLICHNO |
1 |
3 |
KOSMOS 78 RUDNICA |
2019-08-24 |
17:00 |
2 |
2019/2020 |
J |
Stare Polichno, Sportowa BRAK |
GKP KŁODAWA |
2 |
0 |
ORZEŁ TRZCINNA |
2019-08-24 |
17:00 |
2 |
2019/2020 |
J |
Kłodawa, Klonowa 1 |
ISKRA GORZÓW WLKP. |
4 |
0 |
WICHER STAW |
2019-08-24 |
17:00 |
2 |
2019/2020 |
J |
BOISKO (Gorzów Wielkopolski, Strażacka 25) |
ISKRA JANCZEWO |
3 |
3 |
KS NOWINY WIELKIE |
2019-08-25 |
13:00 |
2 |
2019/2020 |
J |
Boisko pełnowymiarowe (Janczewo 1) |
ZJEDNOCZENI JENINIEC |
3 |
1 |
KS ZŁOTE PIASKI DZIERŻÓW |
2019-08-25 |
13:00 |
2 |
2019/2020 |
J |
Boisko Gminne w Bogdańcu (Bogdaniec, Pocztowa 7) |
GKP BOGDANIEC |
7 |
2 |
PROGRES SHR WOJCIESZYCE |
2019-08-25 |
16:00 |
2 |
2019/2020 |
J |
Boisko Gminne w Bogdańcu (Bogdaniec, Pocztowa 7) |
KOSMOS 78 RUDNICA |
2 |
2 |
ISKRA JANCZEWO |
2019-08-31 |
14:00 |
3 |
2019/2020 |
J |
BOISKO (Rudnica 1) |
GKP KŁODAWA |
1 |
2 |
KS ZŁOTE PIASKI DZIERŻÓW |
2019-08-31 |
17:00 |
3 |
2019/2020 |
J |
Gkp Kłodawa (Kłodawa, Gorzowska ) |
KS NOWINY WIELKIE |
2 |
0 |
ZJEDNOCZENI JENINIEC |
2019-08-31 |
17:00 |
3 |
2019/2020 |
J |
Nowiny Wielkie, Kolejowa 13 |
PROGRES SHR WOJCIESZYCE |
2 |
3 |
FENIX ŚCIECHÓW |
2019-08-31 |
17:30 |
3 |
2019/2020 |
J |
BOISKO (Wojcieszyce 1) |
WARTA II GORZÓW |
10 |
1 |
ISKRA GORZÓW WLKP. |
2019-09-01 |
11:00 |
3 |
2019/2020 |
J |
Stadion OSiR (Gorzów Wielkopolski, Adama Mickiewicza ) |
ORZEŁ TRZCINNA |
1 |
4 |
GKP BOGDANIEC |
2019-09-01 |
14:00 |
3 |
2019/2020 |
J |
BOISKO (Trzcinna 1) |
WICHER STAW |
1 |
1 |
DELTA TIR-GUM STARE POLICHNO |
2019-09-01 |
15:00 |
3 |
2019/2020 |
J |
Staw 1 |
DELTA TIR-GUM STARE POLICHNO |
0 |
3 |
ISKRA JANCZEWO |
2019-09-07 |
17:00 |
4 |
2019/2020 |
J |
Stare Polichno, Sportowa BRAK |
ISKRA GORZÓW WLKP. |
2 |
2 |
PROGRES SHR WOJCIESZYCE |
2019-09-07 |
17:00 |
4 |
2019/2020 |
J |
BOISKO (Gorzów Wielkopolski, Strażacka 25) |
ZJEDNOCZENI JENINIEC |
1 |
3 |
KOSMOS 78 RUDNICA |
2019-09-08 |
13:00 |
4 |
2019/2020 |
J |
Boisko Gminne w Bogdańcu (Bogdaniec, Pocztowa 7) |
WICHER STAW |
1 |
3 |
WARTA II GORZÓW |
2019-09-08 |
14:00 |
4 |
2019/2020 |
J |
Staw 1 |
GKP BOGDANIEC |
0 |
3 |
KS ZŁOTE PIASKI DZIERŻÓW |
2019-09-08 |
16:00 |
4 |
2019/2020 |
J |
Boisko Gminne w Bogdańcu (Bogdaniec, Pocztowa 7) |
GKP KŁODAWA |
3 |
1 |
KS NOWINY WIELKIE |
2019-09-08 |
16:00 |
4 |
2019/2020 |
J |
Kłodawa, Klonowa 1 |
FENIX ŚCIECHÓW |
0 |
3 |
ORZEŁ TRZCINNA |
2019-09-08 |
17:00 |
4 |
2019/2020 |
J |
Baczyna |
FENIX ŚCIECHÓW |
1 |
3 |
KS ZŁOTE PIASKI DZIERŻÓW |
2019-09-14 |
14:00 |
5 |
2019/2020 |
J |
Baczyna |
KOSMOS 78 RUDNICA |
5 |
2 |
GKP KŁODAWA |
2019-09-14 |
16:00 |
5 |
2019/2020 |
J |
BOISKO (Rudnica 1) |
KS NOWINY WIELKIE |
1 |
3 |
GKP BOGDANIEC |
2019-09-14 |
17:00 |
5 |
2019/2020 |
J |
Nowiny Wielkie, Kolejowa 13 |
PROGRES SHR WOJCIESZYCE |
6 |
2 |
WICHER STAW |
2019-09-14 |
17:30 |
5 |
2019/2020 |
J |
BOISKO (Wojcieszyce 1) |
ISKRA JANCZEWO |
3 |
0 |
ZJEDNOCZENI JENINIEC |
2019-09-15 |
13:00 |
5 |
2019/2020 |
J |
Boisko pełnowymiarowe (Janczewo 1) |
WARTA II GORZÓW |
4 |
0 |
DELTA TIR-GUM STARE POLICHNO |
2019-09-15 |
13:00 |
5 |
2019/2020 |
J |
Stadion OSiR (Gorzów Wielkopolski, Adama Mickiewicza ) |
ORZEŁ TRZCINNA |
2 |
1 |
ISKRA GORZÓW WLKP. |
2019-09-15 |
14:00 |
5 |
2019/2020 |
J |
BOISKO (Trzcinna 1) |
ISKRA GORZÓW WLKP. |
2 |
0 |
KS ZŁOTE PIASKI DZIERŻÓW |
2019-09-21 |
16:00 |
6 |
2019/2020 |
J |
BOISKO (Gorzów Wielkopolski, Strażacka 25) |
DELTA TIR-GUM STARE POLICHNO |
3 |
2 |
ZJEDNOCZENI JENINIEC |
2019-09-21 |
17:00 |
6 |
2019/2020 |
J |
Stare Polichno, Sportowa BRAK |
FENIX ŚCIECHÓW |
2 |
6 |
KS NOWINY WIELKIE |
2019-09-22 |
11:00 |
6 |
2019/2020 |
J |
BOISKO (Baczyna 1) |
WARTA II GORZÓW |
7 |
1 |
PROGRES SHR WOJCIESZYCE |
2019-09-22 |
11:00 |
6 |
2019/2020 |
J |
Stadion OSiR (Gorzów Wielkopolski, Adama Mickiewicza ) |
WICHER STAW |
3 |
4 |
ORZEŁ TRZCINNA |
2019-09-22 |
14:00 |
6 |
2019/2020 |
J |
Staw 1 |
GKP BOGDANIEC |
0 |
2 |
KOSMOS 78 RUDNICA |
2019-09-22 |
15:00 |
6 |
2019/2020 |
J |
Boisko Gminne w Bogdańcu (Bogdaniec, Pocztowa 7) |
GKP KŁODAWA |
3 |
0 |
ISKRA JANCZEWO |
2019-09-22 |
16:00 |
6 |
2019/2020 |
J |
Kłodawa, Klonowa 1 |
KS ZŁOTE PIASKI DZIERŻÓW |
8 |
0 |
WICHER STAW |
2019-09-28 |
15:00 |
7 |
2019/2020 |
J |
ul. Maszewska 1, Maszewo |
KS NOWINY WIELKIE |
1 |
2 |
ISKRA GORZÓW WLKP. |
2019-09-28 |
16:00 |
7 |
2019/2020 |
J |
Nowiny Wielkie, Kolejowa 13 |
PROGRES SHR WOJCIESZYCE |
2 |
3 |
DELTA TIR-GUM STARE POLICHNO |
2019-09-28 |
17:00 |
7 |
2019/2020 |
J |
BOISKO (Wojcieszyce 1) |
ORZEŁ TRZCINNA |
5 |
0 |
WARTA II GORZÓW |
2019-09-29 |
11:00 |
7 |
2019/2020 |
J |
BOISKO (Trzcinna 1) |
ISKRA JANCZEWO |
3 |
3 |
GKP BOGDANIEC |
2019-09-29 |
13:00 |
7 |
2019/2020 |
J |
Boisko pełnowymiarowe (Janczewo 1) |
KOSMOS 78 RUDNICA |
4 |
1 |
FENIX ŚCIECHÓW |
2019-09-29 |
13:00 |
7 |
2019/2020 |
J |
BOISKO (Rudnica 1) |
ZJEDNOCZENI JENINIEC |
2 |
2 |
GKP KŁODAWA |
2019-09-29 |
13:00 |
7 |
2019/2020 |
J |
Boisko Gminne w Bogdańcu (Bogdaniec, Pocztowa 7) |
DELTA TIR-GUM STARE POLICHNO |
2 |
6 |
GKP KŁODAWA |
2019-10-05 |
16:00 |
8 |
2019/2020 |
J |
Stare Polichno, Sportowa BRAK |
ISKRA GORZÓW WLKP. |
0 |
3 |
KOSMOS 78 RUDNICA |
2019-10-05 |
16:00 |
8 |
2019/2020 |
J |
BOISKO (Gorzów Wielkopolski, Strażacka 25) |
WARTA II GORZÓW |
4 |
0 |
KS ZŁOTE PIASKI DZIERŻÓW |
2019-10-06 |
11:00 |
8 |
2019/2020 |
J |
Stadion OSiR (Gorzów Wielkopolski, Adama Mickiewicza ) |
FENIX ŚCIECHÓW |
1 |
2 |
ISKRA JANCZEWO |
2019-10-06 |
13:00 |
8 |
2019/2020 |
J |
Baczyna |
GKP BOGDANIEC |
9 |
0 |
ZJEDNOCZENI JENINIEC |
2019-10-06 |
15:00 |
8 |
2019/2020 |
J |
Boisko Gminne w Bogdańcu (Bogdaniec, Pocztowa 7) |
WICHER STAW |
0 |
7 |
KS NOWINY WIELKIE |
2019-10-06 |
15:00 |
8 |
2019/2020 |
J |
Staw 1 |
PROGRES SHR WOJCIESZYCE |
1 |
4 |
ORZEŁ TRZCINNA |
2019-10-06 |
16:30 |
8 |
2019/2020 |
J |
BOISKO (Wojcieszyce 1) |
KS ZŁOTE PIASKI DZIERŻÓW |
4 |
1 |
PROGRES SHR WOJCIESZYCE |
2019-10-12 |
14:00 |
9 |
2019/2020 |
J |
Baczyna |
KOSMOS 78 RUDNICA |
3 |
0 |
WICHER STAW |
2019-10-12 |
15:00 |
9 |
2019/2020 |
J |
BOISKO (Rudnica 1) |
GKP KŁODAWA |
5 |
1 |
GKP BOGDANIEC |
2019-10-12 |
16:00 |
9 |
2019/2020 |
J |
Kłodawa, Klonowa 1 |
ORZEŁ TRZCINNA |
1 |
1 |
DELTA TIR-GUM STARE POLICHNO |
2019-10-13 |
13:00 |
9 |
2019/2020 |
J |
BOISKO (Trzcinna 1) |
ZJEDNOCZENI JENINIEC |
2 |
5 |
FENIX ŚCIECHÓW |
2019-10-13 |
13:00 |
9 |
2019/2020 |
J |
Boisko Gminne w Bogdańcu (Bogdaniec, Pocztowa 7) |
ISKRA JANCZEWO |
8 |
3 |
ISKRA GORZÓW WLKP. |
2019-10-13 |
14:00 |
9 |
2019/2020 |
J |
Boisko pełnowymiarowe (Janczewo 1) |
PROGRES SHR WOJCIESZYCE |
1 |
1 |
KS NOWINY WIELKIE |
2019-10-19 |
15:30 |
10 |
2019/2020 |
J |
BOISKO (Wojcieszyce 1) |
DELTA TIR-GUM STARE POLICHNO |
1 |
6 |
GKP BOGDANIEC |
2019-10-19 |
16:00 |
10 |
2019/2020 |
J |
Stare Polichno, Sportowa BRAK |
ISKRA GORZÓW WLKP. |
0 |
6 |
ZJEDNOCZENI JENINIEC |
2019-10-19 |
16:00 |
10 |
2019/2020 |
J |
BOISKO (Gorzów Wielkopolski, Strażacka 25) |
WARTA II GORZÓW |
7 |
1 |
KOSMOS 78 RUDNICA |
2019-10-20 |
11:00 |
10 |
2019/2020 |
J |
Stadion OSiR (Gorzów Wielkopolski, Adama Mickiewicza ) |
FENIX ŚCIECHÓW |
1 |
4 |
GKP KŁODAWA |
2019-10-20 |
13:00 |
10 |
2019/2020 |
J |
Baczyna |
ORZEŁ TRZCINNA |
2 |
3 |
KS ZŁOTE PIASKI DZIERŻÓW |
2019-10-20 |
13:00 |
10 |
2019/2020 |
J |
BOISKO (Trzcinna 1) |
WICHER STAW |
0 |
6 |
ISKRA JANCZEWO |
2019-10-20 |
14:00 |
10 |
2019/2020 |
J |
Staw 1 |
KS NOWINY WIELKIE |
1 |
3 |
WARTA II GORZÓW |
2019-10-23 |
16:00 |
9 |
2019/2020 |
J |
Nowiny Wielkie, Kolejowa 13 |
KS ZŁOTE PIASKI DZIERŻÓW |
9 |
0 |
DELTA TIR-GUM STARE POLICHNO |
2019-10-26 |
14:00 |
11 |
2019/2020 |
J |
ul. Maszewska 1, Maszewo |
ISKRA JANCZEWO |
6 |
0 |
WARTA II GORZÓW |
2019-10-26 |
15:00 |
11 |
2019/2020 |
J |
Boisko pełnowymiarowe (Janczewo 1) |
KOSMOS 78 RUDNICA |
2 |
3 |
PROGRES SHR WOJCIESZYCE |
2019-10-26 |
15:00 |
11 |
2019/2020 |
J |
BOISKO (Rudnica 1) |
KS NOWINY WIELKIE |
3 |
0 |
ORZEŁ TRZCINNA |
2019-10-26 |
15:00 |
11 |
2019/2020 |
J |
Nowiny Wielkie, Kolejowa 13 |
GKP KŁODAWA |
8 |
1 |
ISKRA GORZÓW WLKP. |
2019-10-26 |
15:30 |
11 |
2019/2020 |
J |
Kłodawa, Klonowa 1 |
ZJEDNOCZENI JENINIEC |
12 |
0 |
WICHER STAW |
2019-10-27 |
12:00 |
11 |
2019/2020 |
J |
Boisko Gminne w Bogdańcu (Bogdaniec, Pocztowa 7) |
GKP BOGDANIEC |
2 |
2 |
FENIX ŚCIECHÓW |
2019-10-27 |
15:00 |
11 |
2019/2020 |
J |
Boisko Gminne w Bogdańcu (Bogdaniec, Pocztowa 7) |
ISKRA GORZÓW WLKP. |
1 |
4 |
GKP BOGDANIEC |
2019-11-02 |
13:00 |
12 |
2019/2020 |
J |
BOISKO (Gorzów Wielkopolski, Strażacka 25) |
DELTA TIR-GUM STARE POLICHNO |
0 |
1 |
FENIX ŚCIECHÓW |
2019-11-02 |
14:00 |
12 |
2019/2020 |
J |
Stare Polichno, Sportowa BRAK |
PROGRES SHR WOJCIESZYCE |
1 |
1 |
ISKRA JANCZEWO |
2019-11-02 |
14:00 |
12 |
2019/2020 |
J |
BOISKO (Wojcieszyce 1) |
WARTA II GORZÓW |
5 |
0 |
ZJEDNOCZENI JENINIEC |
2019-11-03 |
11:00 |
12 |
2019/2020 |
J |
Stadion OSiR (Gorzów Wielkopolski, Adama Mickiewicza ) |
ORZEŁ TRZCINNA |
2 |
0 |
KOSMOS 78 RUDNICA |
2019-11-03 |
13:00 |
12 |
2019/2020 |
J |
BOISKO (Trzcinna 1) |
WICHER STAW |
1 |
5 |
GKP KŁODAWA |
2019-11-03 |
13:00 |
12 |
2019/2020 |
J |
Staw 1 |
KS ZŁOTE PIASKI DZIERŻÓW |
6 |
3 |
KS NOWINY WIELKIE |
2019-11-03 |
14:00 |
12 |
2019/2020 |
J |
Maszewo, Maszewska 1 |
GKP KŁODAWA |
2 |
8 |
WARTA II GORZÓW |
2019-11-09 |
14:00 |
13 |
2019/2020 |
J |
Kłodawa, Klonowa 1 |
KOSMOS 78 RUDNICA |
4 |
2 |
KS ZŁOTE PIASKI DZIERŻÓW |
2019-11-09 |
14:00 |
13 |
2019/2020 |
J |
BOISKO (Rudnica 1) |
KS NOWINY WIELKIE |
3 |
0 |
DELTA TIR-GUM STARE POLICHNO |
2019-11-09 |
14:00 |
13 |
2019/2020 |
J |
Nowiny Wielkie, Kolejowa 13 |
ZJEDNOCZENI JENINIEC |
2 |
4 |
PROGRES SHR WOJCIESZYCE |
2019-11-10 |
11:00 |
13 |
2019/2020 |
J |
Boisko Gminne w Bogdańcu (Bogdaniec, Pocztowa 7) |
FENIX ŚCIECHÓW |
0 |
4 |
ISKRA GORZÓW WLKP. |
2019-11-10 |
13:00 |
13 |
2019/2020 |
J |
BOISKO (Baczyna 1) |
ISKRA JANCZEWO |
4 |
0 |
ORZEŁ TRZCINNA |
2019-11-10 |
13:00 |
13 |
2019/2020 |
J |
Boisko pełnowymiarowe (Janczewo 1) |
GKP BOGDANIEC |
13 |
1 |
WICHER STAW |
2019-11-10 |
14:00 |
13 |
2019/2020 |
J |
Boisko Gminne w Bogdańcu (Bogdaniec, Pocztowa 7) |
DELTA TIR-GUM STARE POLICHNO |
b/d |
b/d |
ISKRA GORZÓW WLKP. |
b/d |
b/d |
14 |
2019/2020 |
W |
BOISKO (Stare Polichno 1) |
DELTA TIR-GUM STARE POLICHNO |
b/d |
b/d |
KS NOWINY WIELKIE |
b/d |
b/d |
26 |
2019/2020 |
W |
BOISKO (Stare Polichno 1) |
DELTA TIR-GUM STARE POLICHNO |
b/d |
b/d |
KS ZŁOTE PIASKI DZIERŻÓW |
b/d |
b/d |
24 |
2019/2020 |
W |
BOISKO (Stare Polichno 1) |
DELTA TIR-GUM STARE POLICHNO |
b/d |
b/d |
ORZEŁ TRZCINNA |
b/d |
b/d |
22 |
2019/2020 |
W |
BOISKO (Stare Polichno 1) |
DELTA TIR-GUM STARE POLICHNO |
b/d |
b/d |
PROGRES SHR WOJCIESZYCE |
b/d |
b/d |
20 |
2019/2020 |
W |
BOISKO (Stare Polichno 1) |
DELTA TIR-GUM STARE POLICHNO |
b/d |
b/d |
WARTA II GORZÓW |
b/d |
b/d |
18 |
2019/2020 |
W |
BOISKO (Stare Polichno 1) |
DELTA TIR-GUM STARE POLICHNO |
b/d |
b/d |
WICHER STAW |
b/d |
b/d |
16 |
2019/2020 |
W |
BOISKO (Stare Polichno 1) |
FENIX ŚCIECHÓW |
b/d |
b/d |
DELTA TIR-GUM STARE POLICHNO |
b/d |
b/d |
25 |
2019/2020 |
W |
Baczyna, Szkolna 1 |
FENIX ŚCIECHÓW |
b/d |
b/d |
GKP BOGDANIEC |
b/d |
b/d |
24 |
2019/2020 |
W |
Baczyna, Szkolna 1 |
FENIX ŚCIECHÓW |
b/d |
b/d |
KOSMOS 78 RUDNICA |
b/d |
b/d |
20 |
2019/2020 |
W |
Baczyna, Szkolna 1 |
FENIX ŚCIECHÓW |
b/d |
b/d |
PROGRES SHR WOJCIESZYCE |
b/d |
b/d |
16 |
2019/2020 |
W |
Baczyna, Szkolna 1 |
FENIX ŚCIECHÓW |
b/d |
b/d |
WICHER STAW |
b/d |
b/d |
14 |
2019/2020 |
W |
Baczyna, Szkolna 1 |
FENIX ŚCIECHÓW |
b/d |
b/d |
ZJEDNOCZENI JENINIEC |
b/d |
b/d |
22 |
2019/2020 |
W |
Baczyna, Szkolna 1 |
GKP BOGDANIEC |
b/d |
b/d |
DELTA TIR-GUM STARE POLICHNO |
b/d |
b/d |
23 |
2019/2020 |
W |
Boisko Gminne w Bogdańcu (Bogdaniec, Pocztowa 7) |
GKP BOGDANIEC |
b/d |
b/d |
GKP KŁODAWA |
b/d |
b/d |
22 |
2019/2020 |
W |
Boisko Gminne w Bogdańcu (Bogdaniec, Pocztowa 7) |
GKP BOGDANIEC |
b/d |
b/d |
ISKRA GORZÓW WLKP. |
b/d |
b/d |
25 |
2019/2020 |
W |
Boisko Gminne w Bogdańcu (Bogdaniec, Pocztowa 7) |
GKP BOGDANIEC |
b/d |
b/d |
ISKRA JANCZEWO |
b/d |
b/d |
20 |
2019/2020 |
W |
Boisko Gminne w Bogdańcu (Bogdaniec, Pocztowa 7) |
GKP BOGDANIEC |
b/d |
b/d |
KS NOWINY WIELKIE |
b/d |
b/d |
18 |
2019/2020 |
W |
Boisko Gminne w Bogdańcu (Bogdaniec, Pocztowa 7) |
GKP BOGDANIEC |
b/d |
b/d |
ORZEŁ TRZCINNA |
b/d |
b/d |
16 |
2019/2020 |
W |
Boisko Gminne w Bogdańcu (Bogdaniec, Pocztowa 7) |
GKP BOGDANIEC |
b/d |
b/d |
WARTA II GORZÓW |
b/d |
b/d |
14 |
2019/2020 |
W |
Boisko Gminne w Bogdańcu (Bogdaniec, Pocztowa 7) |
GKP KŁODAWA |
b/d |
b/d |
DELTA TIR-GUM STARE POLICHNO |
b/d |
b/d |
21 |
2019/2020 |
W |
Gkp Kłodawa (Kłodawa, Gorzowska ) |
GKP KŁODAWA |
b/d |
b/d |
FENIX ŚCIECHÓW |
b/d |
b/d |
23 |
2019/2020 |
W |
Gkp Kłodawa (Kłodawa, Gorzowska ) |
GKP KŁODAWA |
b/d |
b/d |
KOSMOS 78 RUDNICA |
b/d |
b/d |
18 |
2019/2020 |
W |
Gkp Kłodawa (Kłodawa, Gorzowska ) |
GKP KŁODAWA |
b/d |
b/d |
PROGRES SHR WOJCIESZYCE |
b/d |
b/d |
14 |
2019/2020 |
W |
Gkp Kłodawa (Kłodawa, Gorzowska ) |
GKP KŁODAWA |
b/d |
b/d |
WICHER STAW |
b/d |
b/d |
25 |
2019/2020 |
W |
Gkp Kłodawa (Kłodawa, Gorzowska ) |
GKP KŁODAWA |
b/d |
b/d |
ZJEDNOCZENI JENINIEC |
b/d |
b/d |
20 |
2019/2020 |
W |
Gkp Kłodawa (Kłodawa, Gorzowska ) |
ISKRA GORZÓW WLKP. |
b/d |
b/d |
FENIX ŚCIECHÓW |
b/d |
b/d |
26 |
2019/2020 |
W |
BOISKO (Gorzów Wielkopolski, Strażacka 25) |
ISKRA GORZÓW WLKP. |
b/d |
b/d |
GKP KŁODAWA |
b/d |
b/d |
24 |
2019/2020 |
W |
BOISKO (Gorzów Wielkopolski, Strażacka 25) |
ISKRA GORZÓW WLKP. |
b/d |
b/d |
ISKRA JANCZEWO |
b/d |
b/d |
22 |
2019/2020 |
W |
BOISKO (Gorzów Wielkopolski, Strażacka 25) |
ISKRA GORZÓW WLKP. |
b/d |
b/d |
KS NOWINY WIELKIE |
b/d |
b/d |
20 |
2019/2020 |
W |
BOISKO (Gorzów Wielkopolski, Strażacka 25) |
ISKRA GORZÓW WLKP. |
b/d |
b/d |
ORZEŁ TRZCINNA |
b/d |
b/d |
18 |
2019/2020 |
W |
BOISKO (Gorzów Wielkopolski, Strażacka 25) |
ISKRA GORZÓW WLKP. |
b/d |
b/d |
WARTA II GORZÓW |
b/d |
b/d |
16 |
2019/2020 |
W |
BOISKO (Gorzów Wielkopolski, Strażacka 25) |
ISKRA JANCZEWO |
b/d |
b/d |
DELTA TIR-GUM STARE POLICHNO |
b/d |
b/d |
17 |
2019/2020 |
W |
Janczewo, Sportowa 1 |
ISKRA JANCZEWO |
b/d |
b/d |
FENIX ŚCIECHÓW |
b/d |
b/d |
21 |
2019/2020 |
W |
Janczewo, Sportowa 1 |
ISKRA JANCZEWO |
b/d |
b/d |
GKP KŁODAWA |
b/d |
b/d |
19 |
2019/2020 |
W |
Janczewo, Sportowa 1 |
ISKRA JANCZEWO |
b/d |
b/d |
KOSMOS 78 RUDNICA |
b/d |
b/d |
16 |
2019/2020 |
W |
Janczewo, Sportowa 1 |
ISKRA JANCZEWO |
b/d |
b/d |
PROGRES SHR WOJCIESZYCE |
b/d |
b/d |
25 |
2019/2020 |
W |
Janczewo, Sportowa 1 |
ISKRA JANCZEWO |
b/d |
b/d |
WICHER STAW |
b/d |
b/d |
23 |
2019/2020 |
W |
Janczewo, Sportowa 1 |
KOSMOS 78 RUDNICA |
b/d |
b/d |
DELTA TIR-GUM STARE POLICHNO |
b/d |
b/d |
15 |
2019/2020 |
W |
BOISKO (Rudnica 1) |
KOSMOS 78 RUDNICA |
b/d |
b/d |
GKP BOGDANIEC |
b/d |
b/d |
19 |
2019/2020 |
W |
BOISKO (Rudnica 1) |
KOSMOS 78 RUDNICA |
b/d |
b/d |
ISKRA GORZÓW WLKP. |
b/d |
b/d |
21 |
2019/2020 |
W |
BOISKO (Rudnica 1) |
KOSMOS 78 RUDNICA |
b/d |
b/d |
KS NOWINY WIELKIE |
b/d |
b/d |
14 |
2019/2020 |
W |
BOISKO (Rudnica 1) |
KOSMOS 78 RUDNICA |
b/d |
b/d |
ORZEŁ TRZCINNA |
b/d |
b/d |
25 |
2019/2020 |
W |
BOISKO (Rudnica 1) |
KOSMOS 78 RUDNICA |
b/d |
b/d |
WARTA II GORZÓW |
b/d |
b/d |
23 |
2019/2020 |
W |
BOISKO (Rudnica 1) |
KOSMOS 78 RUDNICA |
b/d |
b/d |
ZJEDNOCZENI JENINIEC |
b/d |
b/d |
17 |
2019/2020 |
W |
BOISKO (Rudnica 1) |
KS NOWINY WIELKIE |
b/d |
b/d |
FENIX ŚCIECHÓW |
b/d |
b/d |
19 |
2019/2020 |
W |
BOISKO (Nowiny Wielkie, Leśna 4) |
KS NOWINY WIELKIE |
b/d |
b/d |
GKP KŁODAWA |
b/d |
b/d |
17 |
2019/2020 |
W |
BOISKO (Nowiny Wielkie, Leśna 4) |
KS NOWINY WIELKIE |
b/d |
b/d |
ISKRA JANCZEWO |
b/d |
b/d |
15 |
2019/2020 |
W |
BOISKO (Nowiny Wielkie, Leśna 4) |
KS NOWINY WIELKIE |
b/d |
b/d |
KS ZŁOTE PIASKI DZIERŻÓW |
b/d |
b/d |
25 |
2019/2020 |
W |
BOISKO (Nowiny Wielkie, Leśna 4) |
KS NOWINY WIELKIE |
b/d |
b/d |
PROGRES SHR WOJCIESZYCE |
b/d |
b/d |
23 |
2019/2020 |
W |
BOISKO (Nowiny Wielkie, Leśna 4) |
KS NOWINY WIELKIE |
b/d |
b/d |
WICHER STAW |
b/d |
b/d |
21 |
2019/2020 |
W |
BOISKO (Nowiny Wielkie, Leśna 4) |
KS ZŁOTE PIASKI DZIERŻÓW |
b/d |
b/d |
FENIX ŚCIECHÓW |
b/d |
b/d |
18 |
2019/2020 |
W |
Maszewo, Kręta 1 |
KS ZŁOTE PIASKI DZIERŻÓW |
b/d |
b/d |
GKP BOGDANIEC |
b/d |
b/d |
17 |
2019/2020 |
W |
Maszewo, Kręta 1 |
KS ZŁOTE PIASKI DZIERŻÓW |
b/d |
b/d |
GKP KŁODAWA |
b/d |
b/d |
16 |
2019/2020 |
W |
Maszewo, Kręta 1 |
KS ZŁOTE PIASKI DZIERŻÓW |
b/d |
b/d |
ISKRA GORZÓW WLKP. |
b/d |
b/d |
19 |
2019/2020 |
W |
Maszewo, Kręta 1 |
KS ZŁOTE PIASKI DZIERŻÓW |
b/d |
b/d |
ISKRA JANCZEWO |
b/d |
b/d |
14 |
2019/2020 |
W |
BOISKO (Baczyna 1) |
KS ZŁOTE PIASKI DZIERŻÓW |
b/d |
b/d |
KOSMOS 78 RUDNICA |
b/d |
b/d |
26 |
2019/2020 |
W |
Maszewo, Kręta 1 |
KS ZŁOTE PIASKI DZIERŻÓW |
b/d |
b/d |
ORZEŁ TRZCINNA |
b/d |
b/d |
23 |
2019/2020 |
W |
Maszewo, Kręta 1 |
KS ZŁOTE PIASKI DZIERŻÓW |
b/d |
b/d |
WARTA II GORZÓW |
b/d |
b/d |
21 |
2019/2020 |
W |
Maszewo, Kręta 1 |
KS ZŁOTE PIASKI DZIERŻÓW |
b/d |
b/d |
ZJEDNOCZENI JENINIEC |
b/d |
b/d |
15 |
2019/2020 |
W |
Maszewo, Kręta 1 |
ORZEŁ TRZCINNA |
b/d |
b/d |
FENIX ŚCIECHÓW |
b/d |
b/d |
17 |
2019/2020 |
W |
BOISKO (Trzcinna 1) |
ORZEŁ TRZCINNA |
b/d |
b/d |
GKP KŁODAWA |
b/d |
b/d |
15 |
2019/2020 |
W |
BOISKO (Trzcinna 1) |
ORZEŁ TRZCINNA |
b/d |
b/d |
ISKRA JANCZEWO |
b/d |
b/d |
26 |
2019/2020 |
W |
BOISKO (Trzcinna 1) |
ORZEŁ TRZCINNA |
b/d |
b/d |
KS NOWINY WIELKIE |
b/d |
b/d |
24 |
2019/2020 |
W |
BOISKO (Trzcinna 1) |
ORZEŁ TRZCINNA |
b/d |
b/d |
PROGRES SHR WOJCIESZYCE |
b/d |
b/d |
21 |
2019/2020 |
W |
BOISKO (Trzcinna 1) |
ORZEŁ TRZCINNA |
b/d |
b/d |
WICHER STAW |
b/d |
b/d |
19 |
2019/2020 |
W |
BOISKO (Trzcinna 1) |
PROGRES SHR WOJCIESZYCE |
b/d |
b/d |
GKP BOGDANIEC |
b/d |
b/d |
15 |
2019/2020 |
W |
BOISKO (Wojcieszyce 1) |
PROGRES SHR WOJCIESZYCE |
b/d |
b/d |
ISKRA GORZÓW WLKP. |
b/d |
b/d |
17 |
2019/2020 |
W |
BOISKO (Wojcieszyce 1) |
PROGRES SHR WOJCIESZYCE |
b/d |
b/d |
KOSMOS 78 RUDNICA |
b/d |
b/d |
24 |
2019/2020 |
W |
BOISKO (Wojcieszyce 1) |
PROGRES SHR WOJCIESZYCE |
b/d |
b/d |
KS ZŁOTE PIASKI DZIERŻÓW |
b/d |
b/d |
22 |
2019/2020 |
W |
BOISKO (Wojcieszyce 1) |
PROGRES SHR WOJCIESZYCE |
b/d |
b/d |
WARTA II GORZÓW |
b/d |
b/d |
19 |
2019/2020 |
W |
BOISKO (Wojcieszyce 1) |
PROGRES SHR WOJCIESZYCE |
b/d |
b/d |
ZJEDNOCZENI JENINIEC |
b/d |
b/d |
26 |
2019/2020 |
W |
BOISKO (Wojcieszyce 1) |
WARTA II GORZÓW |
b/d |
b/d |
FENIX ŚCIECHÓW |
b/d |
b/d |
15 |
2019/2020 |
W |
Stadion OSiR (Gorzów Wielkopolski, Adama Mickiewicza ) |
WARTA II GORZÓW |
b/d |
b/d |
GKP KŁODAWA |
b/d |
b/d |
26 |
2019/2020 |
W |
Stadion OSiR (Gorzów Wielkopolski, Adama Mickiewicza ) |
WARTA II GORZÓW |
b/d |
b/d |
ISKRA JANCZEWO |
b/d |
b/d |
24 |
2019/2020 |
W |
Gorzów Wielkopolski, Żwirowa 3 |
WARTA II GORZÓW |
b/d |
b/d |
KS NOWINY WIELKIE |
b/d |
b/d |
22 |
2019/2020 |
W |
Stadion OSiR (Gorzów Wielkopolski, Adama Mickiewicza ) |
WARTA II GORZÓW |
b/d |
b/d |
ORZEŁ TRZCINNA |
b/d |
b/d |
20 |
2019/2020 |
W |
Stadion OSiR (Gorzów Wielkopolski, Adama Mickiewicza ) |
WARTA II GORZÓW |
b/d |
b/d |
WICHER STAW |
b/d |
b/d |
17 |
2019/2020 |
W |
Stadion OSiR (Gorzów Wielkopolski, Adama Mickiewicza ) |
WICHER STAW |
b/d |
b/d |
GKP BOGDANIEC |
b/d |
b/d |
26 |
2019/2020 |
W |
Staw 1 |
WICHER STAW |
b/d |
b/d |
ISKRA GORZÓW WLKP. |
b/d |
b/d |
15 |
2019/2020 |
W |
Staw 1 |
WICHER STAW |
b/d |
b/d |
KOSMOS 78 RUDNICA |
b/d |
b/d |
22 |
2019/2020 |
W |
Staw 1 |
WICHER STAW |
b/d |
b/d |
KS ZŁOTE PIASKI DZIERŻÓW |
b/d |
b/d |
20 |
2019/2020 |
W |
Staw 1 |
WICHER STAW |
b/d |
b/d |
PROGRES SHR WOJCIESZYCE |
b/d |
b/d |
18 |
2019/2020 |
W |
Staw 1 |
WICHER STAW |
b/d |
b/d |
ZJEDNOCZENI JENINIEC |
b/d |
b/d |
24 |
2019/2020 |
W |
Staw 1 |
ZJEDNOCZENI JENINIEC |
b/d |
b/d |
DELTA TIR-GUM STARE POLICHNO |
b/d |
b/d |
19 |
2019/2020 |
W |
Boisko Gminne w Bogdańcu (Bogdaniec, Pocztowa 7) |
ZJEDNOCZENI JENINIEC |
b/d |
b/d |
GKP BOGDANIEC |
b/d |
b/d |
21 |
2019/2020 |
W |
Boisko Gminne w Bogdańcu (Bogdaniec, Pocztowa 7) |
ZJEDNOCZENI JENINIEC |
b/d |
b/d |
ISKRA GORZÓW WLKP. |
b/d |
b/d |
23 |
2019/2020 |
W |
Boisko Gminne w Bogdańcu (Bogdaniec, Pocztowa 7) |
ZJEDNOCZENI JENINIEC |
b/d |
b/d |
ISKRA JANCZEWO |
b/d |
b/d |
18 |
2019/2020 |
W |
Boisko Gminne w Bogdańcu (Bogdaniec, Pocztowa 7) |
ZJEDNOCZENI JENINIEC |
b/d |
b/d |
KS NOWINY WIELKIE |
b/d |
b/d |
16 |
2019/2020 |
W |
Boisko Gminne w Bogdańcu (Bogdaniec, Pocztowa 7) |
ZJEDNOCZENI JENINIEC |
b/d |
b/d |
ORZEŁ TRZCINNA |
b/d |
b/d |
14 |
2019/2020 |
W |
Boisko Gminne w Bogdańcu (Bogdaniec, Pocztowa 7) |
ZJEDNOCZENI JENINIEC |
b/d |
b/d |
WARTA II GORZÓW |
b/d |
b/d |
25 |
2019/2020 |
W |
Boisko Gminne w Bogdańcu (Bogdaniec, Pocztowa 7) |