Gospodarz |
|
|
Gość |
Data |
Godzina |
Kolejka |
Sezon |
RUNDA |
Miejsce |
LZS BOBRÓWKO |
0 |
2 |
NOTEĆ GÓRECKO |
2019-08-17 |
16:00 |
1 |
2019/2020 |
J |
Arena Bobry (Bobrówko, Choszczańska 7) |
MUSZELKA OGARDY |
3 |
1 |
GKS BLEDZEW |
2019-08-17 |
17:00 |
1 |
2019/2020 |
J |
BOISKO (Ogardy 1) |
URAN TRZEBICZ |
2 |
1 |
BŁĘKITNI DOBIEGNIEW |
2019-08-17 |
17:00 |
1 |
2019/2020 |
J |
BOISKO (Trzebicz 1) |
PIONIER ZWIERZYN |
0 |
0 |
KLUB SPORTOWY RĄPIN |
2019-08-18 |
16:00 |
1 |
2019/2020 |
J |
BOISKO (Zwierzyn, Sportowa 1) |
SOKÓŁ GOŚCIM |
1 |
2 |
GKP PSZCZEW |
2019-08-18 |
16:00 |
1 |
2019/2020 |
J |
BOISKO (Gościm 1) |
NOTEĆ STARE BIELICE |
3 |
1 |
ARKA MIERZĘCIN - drużyna wycofana, walkower |
2019-08-18 |
17:00 |
1 |
2019/2020 |
J |
Boisko Sportowe (Stare Bielice ) |
ZJEDNOCZENI II PRZYTOCZNA |
4 |
0 |
POLONIA II LIPKI WIELKIE - drużyna wycofana, walkower |
2019-08-18 |
17:00 |
1 |
2019/2020 |
J |
GKS Przytoczna (Przytoczna, Główna 42) |
GKP PSZCZEW |
1 |
1 |
MUSZELKA OGARDY |
2019-08-24 |
14:00 |
2 |
2019/2020 |
J |
Boisko sportowe (Pszczew, Międzyrzecka) |
KLUB SPORTOWY RĄPIN |
1 |
1 |
NOTEĆ STARE BIELICE |
2019-08-24 |
17:00 |
2 |
2019/2020 |
J |
boisko (Rąpin 1) |
POLONIA II LIPKI WIELKIE - drużyna wycofana, walkower |
1 |
4 |
NOTEĆ GÓRECKO |
2019-08-24 |
17:00 |
2 |
2019/2020 |
J |
Lipki Wielkie, Szosowa 35 |
GKS BLEDZEW |
0 |
1 |
PIONIER ZWIERZYN |
2019-08-25 |
12:00 |
2 |
2019/2020 |
J |
brak (Zemsko 1) |
BŁĘKITNI DOBIEGNIEW |
3 |
2 |
SOKÓŁ GOŚCIM |
2019-08-25 |
15:00 |
2 |
2019/2020 |
J |
Stadion Miejski w Dobiegniewie (Dobiegniew, Leśna 2) |
ZJEDNOCZENI II PRZYTOCZNA |
2 |
3 |
URAN TRZEBICZ |
2019-08-25 |
15:00 |
2 |
2019/2020 |
J |
GKS Przytoczna (Przytoczna, Główna 42) |
ARKA MIERZĘCIN - drużyna wycofana, walkower |
1 |
2 |
LZS BOBRÓWKO |
2019-08-25 |
16:00 |
2 |
2019/2020 |
J |
ARKA MIERZECIN (Mierzęcin 31) |
LZS BOBRÓWKO |
1 |
0 |
KLUB SPORTOWY RĄPIN |
2019-08-31 |
16:00 |
3 |
2019/2020 |
J |
Arena Bobry (Bobrówko, Choszczańska 7) |
MUSZELKA OGARDY |
3 |
3 |
BŁĘKITNI DOBIEGNIEW |
2019-08-31 |
17:00 |
3 |
2019/2020 |
J |
BOISKO (Ogardy 1) |
SOKÓŁ GOŚCIM |
6 |
1 |
ZJEDNOCZENI II PRZYTOCZNA |
2019-08-31 |
17:00 |
3 |
2019/2020 |
J |
BOISKO (Gościm 1) |
URAN TRZEBICZ |
5 |
2 |
POLONIA II LIPKI WIELKIE - drużyna wycofana, walkower |
2019-08-31 |
17:00 |
3 |
2019/2020 |
J |
BOISKO (Trzebicz 1) |
NOTEĆ GÓRECKO |
5 |
3 |
ARKA MIERZĘCIN - drużyna wycofana, walkower |
2019-09-01 |
16:00 |
3 |
2019/2020 |
J |
BOISKO (Górecko 1) |
NOTEĆ STARE BIELICE |
4 |
1 |
GKS BLEDZEW |
2019-09-01 |
16:00 |
3 |
2019/2020 |
J |
Boisko Sportowe (Stare Bielice ) |
PIONIER ZWIERZYN |
1 |
5 |
GKP PSZCZEW |
2019-09-01 |
16:00 |
3 |
2019/2020 |
J |
BOISKO (Zwierzyn, Sportowa 1) |
BŁĘKITNI DOBIEGNIEW |
2 |
4 |
PIONIER ZWIERZYN |
2019-09-07 |
15:00 |
4 |
2019/2020 |
J |
Stadion Miejski w Dobiegniewie (Dobiegniew, Leśna 2) |
GKP PSZCZEW |
4 |
2 |
NOTEĆ STARE BIELICE |
2019-09-07 |
16:00 |
4 |
2019/2020 |
J |
Boisko sportowe (Pszczew, Międzyrzecka ) |
KLUB SPORTOWY RĄPIN |
1 |
5 |
NOTEĆ GÓRECKO |
2019-09-07 |
16:00 |
4 |
2019/2020 |
J |
boisko (Rąpin 1) |
GKS BLEDZEW |
3 |
3 |
LZS BOBRÓWKO |
2019-09-08 |
11:00 |
4 |
2019/2020 |
J |
brak (Zemsko 1) |
ZJEDNOCZENI II PRZYTOCZNA |
0 |
5 |
MUSZELKA OGARDY |
2019-09-08 |
12:00 |
4 |
2019/2020 |
J |
GKS Przytoczna (Przytoczna, Główna 42) |
URAN TRZEBICZ |
0 |
1 |
SOKÓŁ GOŚCIM |
2019-09-08 |
13:00 |
4 |
2019/2020 |
J |
BOISKO (Trzebicz 1) |
POLONIA II LIPKI WIELKIE - drużyna wycofana, walkower |
1 |
7 |
ARKA MIERZĘCIN - drużyna wycofana, walkower |
2019-09-08 |
17:00 |
4 |
2019/2020 |
J |
Lipki Wielkie, Szosowa 35 |
LZS BOBRÓWKO |
2 |
4 |
GKP PSZCZEW |
2019-09-14 |
15:00 |
5 |
2019/2020 |
J |
Arena Bobry (Bobrówko, Choszczańska 7) |
MUSZELKA OGARDY |
4 |
1 |
URAN TRZEBICZ |
2019-09-14 |
17:00 |
5 |
2019/2020 |
J |
BOISKO (Ogardy 1) |
SOKÓŁ GOŚCIM |
8 |
0 |
POLONIA II LIPKI WIELKIE - drużyna wycofana, walkower |
2019-09-14 |
17:00 |
5 |
2019/2020 |
J |
BOISKO (Gościm 1) |
NOTEĆ GÓRECKO |
1 |
3 |
GKS BLEDZEW |
2019-09-15 |
15:00 |
5 |
2019/2020 |
J |
BOISKO (Górecko 1) |
PIONIER ZWIERZYN |
1 |
2 |
ZJEDNOCZENI II PRZYTOCZNA |
2019-09-15 |
15:00 |
5 |
2019/2020 |
J |
BOISKO (Zwierzyn, Sportowa 1) |
ARKA MIERZĘCIN - drużyna wycofana, walkower |
1 |
1 |
KLUB SPORTOWY RĄPIN |
2019-09-15 |
16:00 |
5 |
2019/2020 |
J |
ARKA MIERZECIN (Mierzęcin 31) |
NOTEĆ STARE BIELICE |
3 |
0 |
BŁĘKITNI DOBIEGNIEW |
2019-09-15 |
16:00 |
5 |
2019/2020 |
J |
Boisko Sportowe (Stare Bielice ) |
GKS BLEDZEW |
2 |
0 |
ARKA MIERZĘCIN - drużyna wycofana, walkower |
2019-09-21 |
14:00 |
6 |
2019/2020 |
J |
brak (Zemsko 1) |
BŁĘKITNI DOBIEGNIEW |
2 |
3 |
LZS BOBRÓWKO |
2019-09-21 |
15:00 |
6 |
2019/2020 |
J |
Stadion Miejski w Dobiegniewie (Dobiegniew, Leśna 2) |
GKP PSZCZEW |
3 |
3 |
NOTEĆ GÓRECKO |
2019-09-21 |
16:00 |
6 |
2019/2020 |
J |
Boisko sportowe (Pszczew, Międzyrzecka ) |
URAN TRZEBICZ |
2 |
3 |
PIONIER ZWIERZYN |
2019-09-21 |
16:00 |
6 |
2019/2020 |
J |
BOISKO (Trzebicz 1) |
POLONIA II LIPKI WIELKIE - drużyna wycofana, walkower |
1 |
3 |
KLUB SPORTOWY RĄPIN |
2019-09-21 |
17:00 |
6 |
2019/2020 |
J |
Lipki Wielkie, Szosowa 35 |
SOKÓŁ GOŚCIM |
3 |
0 |
MUSZELKA OGARDY |
2019-09-21 |
17:00 |
6 |
2019/2020 |
J |
BOISKO (Gościm 1) |
ZJEDNOCZENI II PRZYTOCZNA |
5 |
3 |
NOTEĆ STARE BIELICE |
2019-09-22 |
15:00 |
6 |
2019/2020 |
J |
GKS Przytoczna (Przytoczna, Główna 42) |
LZS BOBRÓWKO |
5 |
1 |
ZJEDNOCZENI II PRZYTOCZNA |
2019-09-28 |
14:00 |
7 |
2019/2020 |
J |
Arena Bobry (Bobrówko, Choszczańska 7) |
MUSZELKA OGARDY |
11 |
2 |
POLONIA II LIPKI WIELKIE - drużyna wycofana, walkower |
2019-09-28 |
14:00 |
7 |
2019/2020 |
J |
BOISKO Ogardy (Ogardy 1) |
NOTEĆ GÓRECKO |
10 |
0 |
BŁĘKITNI DOBIEGNIEW |
2019-09-28 |
14:00 |
7 |
2019/2020 |
J |
BOISKO (Górecko 1) |
KLUB SPORTOWY RĄPIN |
1 |
3 |
GKS BLEDZEW |
2019-09-28 |
15:00 |
7 |
2019/2020 |
J |
0, Stare Bielice |
NOTEĆ STARE BIELICE |
2 |
2 |
URAN TRZEBICZ |
2019-09-29 |
15:00 |
7 |
2019/2020 |
J |
Boisko Sportowe (Stare Bielice ) |
PIONIER ZWIERZYN |
2 |
7 |
SOKÓŁ GOŚCIM |
2019-09-29 |
15:00 |
7 |
2019/2020 |
J |
BOISKO (Zwierzyn, Sportowa 1) |
ARKA MIERZĘCIN - drużyna wycofana, walkower |
2 |
7 |
GKP PSZCZEW |
2019-09-29 |
16:00 |
7 |
2019/2020 |
J |
ARKA MIERZECIN (Mierzęcin 31) |
MUSZELKA OGARDY |
1 |
1 |
PIONIER ZWIERZYN |
2019-10-05 |
14:00 |
8 |
2019/2020 |
J |
Boisko Ogardy (Ogardy ) |
URAN TRZEBICZ |
3 |
0 |
LZS BOBRÓWKO |
2019-10-05 |
15:00 |
8 |
2019/2020 |
J |
BOISKO (Trzebicz 1) |
GKP PSZCZEW |
4 |
2 |
KLUB SPORTOWY RĄPIN |
2019-10-05 |
16:00 |
8 |
2019/2020 |
J |
Boisko sportowe (Pszczew, Międzyrzecka ) |
SOKÓŁ GOŚCIM |
2 |
1 |
NOTEĆ STARE BIELICE |
2019-10-05 |
16:00 |
8 |
2019/2020 |
J |
BOISKO (Gościm 1) |
POLONIA II LIPKI WIELKIE - drużyna wycofana, walkower |
0 |
5 |
GKS BLEDZEW |
2019-10-05 |
16:30 |
8 |
2019/2020 |
J |
Lipki Wielkie, Szosowa 35 |
BŁĘKITNI DOBIEGNIEW |
0 |
2 |
ARKA MIERZĘCIN - drużyna wycofana, walkower |
2019-10-06 |
15:00 |
8 |
2019/2020 |
J |
Stadion Miejski w Dobiegniewie (Dobiegniew, Leśna 2) |
ZJEDNOCZENI II PRZYTOCZNA |
2 |
4 |
NOTEĆ GÓRECKO |
2019-10-06 |
15:00 |
8 |
2019/2020 |
J |
GKS Przytoczna (Przytoczna, Główna 42) |
LZS BOBRÓWKO |
3 |
0 |
SOKÓŁ GOŚCIM |
2019-10-12 |
14:00 |
9 |
2019/2020 |
J |
Arena Bobry (Bobrówko, Choszczańska 7) |
ARKA MIERZĘCIN - drużyna wycofana, walkower |
6 |
3 |
ZJEDNOCZENI II PRZYTOCZNA |
2019-10-12 |
15:00 |
9 |
2019/2020 |
J |
ARKA MIERZECIN (Mierzęcin 31) |
KLUB SPORTOWY RĄPIN |
1 |
0 |
BŁĘKITNI DOBIEGNIEW |
2019-10-12 |
15:00 |
9 |
2019/2020 |
J |
boisko (Rąpin 1) |
GKS BLEDZEW |
2 |
0 |
GKP PSZCZEW |
2019-10-13 |
11:00 |
9 |
2019/2020 |
J |
brak (Zemsko 1) |
NOTEĆ GÓRECKO |
0 |
4 |
URAN TRZEBICZ |
2019-10-13 |
14:00 |
9 |
2019/2020 |
J |
BOISKO (Górecko 1) |
NOTEĆ STARE BIELICE |
3 |
2 |
MUSZELKA OGARDY |
2019-10-13 |
14:00 |
9 |
2019/2020 |
J |
Boisko Sportowe (Stare Bielice ) |
PIONIER ZWIERZYN |
6 |
0 |
POLONIA II LIPKI WIELKIE - drużyna wycofana, walkower |
2019-10-13 |
14:00 |
9 |
2019/2020 |
J |
BOISKO (Zwierzyn, Sportowa 1) |
BŁĘKITNI DOBIEGNIEW |
0 |
2 |
GKS BLEDZEW |
2019-10-19 |
14:30 |
10 |
2019/2020 |
J |
Stadion Miejski w Dobiegniewie (Dobiegniew, Leśna 2) |
MUSZELKA OGARDY |
3 |
5 |
LZS BOBRÓWKO |
2019-10-19 |
15:00 |
10 |
2019/2020 |
J |
BOISKO (Ogardy 1) |
URAN TRZEBICZ |
4 |
1 |
ARKA MIERZĘCIN - drużyna wycofana, walkower |
2019-10-19 |
15:00 |
10 |
2019/2020 |
J |
BOISKO (Trzebicz 1) |
SOKÓŁ GOŚCIM |
4 |
0 |
NOTEĆ GÓRECKO |
2019-10-19 |
16:00 |
10 |
2019/2020 |
J |
BOISKO (Gościm 1) |
POLONIA II LIPKI WIELKIE - drużyna wycofana, walkower |
1 |
6 |
GKP PSZCZEW |
2019-10-20 |
12:00 |
10 |
2019/2020 |
J |
Lipki Wielkie, Szosowa 35 |
PIONIER ZWIERZYN |
4 |
4 |
NOTEĆ STARE BIELICE |
2019-10-20 |
14:00 |
10 |
2019/2020 |
J |
BOISKO (Zwierzyn, Sportowa 1) |
ZJEDNOCZENI II PRZYTOCZNA |
0 |
2 |
KLUB SPORTOWY RĄPIN |
2019-10-20 |
15:00 |
10 |
2019/2020 |
J |
GKS Przytoczna (Przytoczna, Główna 42) |
LZS BOBRÓWKO |
1 |
2 |
PIONIER ZWIERZYN |
2019-10-26 |
14:00 |
11 |
2019/2020 |
J |
Arena Bobry (Bobrówko, Choszczańska 7) |
GKP PSZCZEW |
3 |
1 |
BŁĘKITNI DOBIEGNIEW |
2019-10-26 |
15:00 |
11 |
2019/2020 |
J |
Boisko sportowe (Pszczew, Międzyrzecka ) |
GKS BLEDZEW |
4 |
2 |
ZJEDNOCZENI II PRZYTOCZNA |
2019-10-27 |
11:00 |
11 |
2019/2020 |
J |
brak (Zemsko 1) |
NOTEĆ STARE BIELICE |
10 |
0 |
POLONIA II LIPKI WIELKIE - drużyna wycofana, walkower |
2019-10-27 |
13:00 |
11 |
2019/2020 |
J |
Boisko Sportowe (Stare Bielice ) |
ARKA MIERZĘCIN - drużyna wycofana, walkower |
2 |
3 |
SOKÓŁ GOŚCIM |
2019-10-27 |
14:00 |
11 |
2019/2020 |
J |
ARKA MIERZECIN (Mierzęcin 31) |
KLUB SPORTOWY RĄPIN |
1 |
2 |
URAN TRZEBICZ |
2019-10-27 |
14:00 |
11 |
2019/2020 |
J |
boisko (Rąpin 1) |
NOTEĆ GÓRECKO |
6 |
1 |
MUSZELKA OGARDY |
2019-10-27 |
14:00 |
11 |
2019/2020 |
J |
BOISKO (Górecko 1) |
MUSZELKA OGARDY |
4 |
3 |
ARKA MIERZĘCIN - drużyna wycofana, walkower |
2019-11-02 |
13:00 |
12 |
2019/2020 |
J |
BOISKO (Ogardy 1) |
POLONIA II LIPKI WIELKIE - drużyna wycofana, walkower |
1 |
5 |
BŁĘKITNI DOBIEGNIEW |
2019-11-02 |
14:00 |
12 |
2019/2020 |
J |
Lipki Wielkie, Szosowa 35 |
URAN TRZEBICZ |
0 |
0 |
GKS BLEDZEW |
2019-11-02 |
14:00 |
12 |
2019/2020 |
J |
BOISKO (Trzebicz 1) |
ZJEDNOCZENI II PRZYTOCZNA |
2 |
5 |
GKP PSZCZEW |
2019-11-02 |
14:00 |
12 |
2019/2020 |
J |
GKS Przytoczna (Przytoczna, Główna 42) |
SOKÓŁ GOŚCIM |
4 |
3 |
KLUB SPORTOWY RĄPIN |
2019-11-02 |
15:00 |
12 |
2019/2020 |
J |
BOISKO (Gościm 1) |
NOTEĆ STARE BIELICE |
4 |
6 |
LZS BOBRÓWKO |
2019-11-03 |
13:00 |
12 |
2019/2020 |
J |
Boisko Sportowe (Stare Bielice ) |
PIONIER ZWIERZYN |
2 |
6 |
NOTEĆ GÓRECKO |
2019-11-03 |
13:00 |
12 |
2019/2020 |
J |
BOISKO (Zwierzyn, Sportowa 1) |
BŁĘKITNI DOBIEGNIEW |
7 |
1 |
ZJEDNOCZENI II PRZYTOCZNA |
2019-11-09 |
14:00 |
13 |
2019/2020 |
J |
Stadion Miejski w Dobiegniewie (Dobiegniew, Leśna 2) |
GKP PSZCZEW |
2 |
1 |
URAN TRZEBICZ |
2019-11-09 |
14:00 |
13 |
2019/2020 |
J |
Boisko sportowe (Pszczew, Międzyrzecka ) |
LZS BOBRÓWKO |
6 |
1 |
POLONIA II LIPKI WIELKIE - drużyna wycofana, walkower |
2019-11-09 |
14:00 |
13 |
2019/2020 |
J |
Arena Bobry (Bobrówko, Choszczańska 7) |
GKS BLEDZEW |
3 |
2 |
SOKÓŁ GOŚCIM |
2019-11-10 |
12:00 |
13 |
2019/2020 |
J |
brak (Zemsko 1) |
KLUB SPORTOWY RĄPIN |
2 |
0 |
MUSZELKA OGARDY |
2019-11-10 |
13:00 |
13 |
2019/2020 |
J |
boisko (Rąpin 1) |
ARKA MIERZĘCIN - drużyna wycofana, walkower |
2 |
3 |
PIONIER ZWIERZYN |
2019-11-10 |
13:30 |
13 |
2019/2020 |
J |
ARKA MIERZECIN (Mierzęcin 31) |
NOTEĆ GÓRECKO |
5 |
3 |
NOTEĆ STARE BIELICE |
2019-11-10 |
14:00 |
13 |
2019/2020 |
J |
BOISKO (Górecko 1) |
ARKA MIERZĘCIN - drużyna wycofana, walkower |
0 |
3 |
BŁĘKITNI DOBIEGNIEW |
b/d |
b/d |
21 |
2019/2020 |
W |
|
ARKA MIERZĘCIN - drużyna wycofana, walkower |
0 |
3 |
GKS BLEDZEW |
b/d |
b/d |
19 |
2019/2020 |
W |
|
ARKA MIERZĘCIN - drużyna wycofana, walkower |
0 |
3 |
MUSZELKA OGARDY |
b/d |
b/d |
25 |
2019/2020 |
W |
|
ARKA MIERZĘCIN - drużyna wycofana, walkower |
0 |
3 |
NOTEĆ GÓRECKO |
b/d |
b/d |
16 |
2019/2020 |
W |
|
ARKA MIERZĘCIN - drużyna wycofana, walkower |
0 |
3 |
NOTEĆ STARE BIELICE |
b/d |
b/d |
14 |
2019/2020 |
W |
|
ARKA MIERZĘCIN - drużyna wycofana, walkower |
0 |
3 |
POLONIA II LIPKI WIELKIE - drużyna wycofana, walkower |
b/d |
b/d |
17 |
2019/2020 |
W |
|
ARKA MIERZĘCIN - drużyna wycofana, walkower |
0 |
3 |
URAN TRZEBICZ |
b/d |
b/d |
23 |
2019/2020 |
W |
|
BŁĘKITNI DOBIEGNIEW |
b/d |
b/d |
GKP PSZCZEW |
b/d |
b/d |
24 |
2019/2020 |
W |
blenkitni dobiegniew (Dobiegniew, Leśna 2) |
BŁĘKITNI DOBIEGNIEW |
b/d |
b/d |
KLUB SPORTOWY RĄPIN |
b/d |
b/d |
22 |
2019/2020 |
W |
blenkitni dobiegniew (Dobiegniew, Leśna 2) |
BŁĘKITNI DOBIEGNIEW |
b/d |
b/d |
MUSZELKA OGARDY |
b/d |
b/d |
16 |
2019/2020 |
W |
blenkitni dobiegniew (Dobiegniew, Leśna 2) |
BŁĘKITNI DOBIEGNIEW |
b/d |
b/d |
NOTEĆ GÓRECKO |
b/d |
b/d |
20 |
2019/2020 |
W |
blenkitni dobiegniew (Dobiegniew, Leśna 2) |
BŁĘKITNI DOBIEGNIEW |
b/d |
b/d |
NOTEĆ STARE BIELICE |
b/d |
b/d |
18 |
2019/2020 |
W |
blenkitni dobiegniew (Dobiegniew, Leśna 2) |
BŁĘKITNI DOBIEGNIEW |
3 |
0 |
POLONIA II LIPKI WIELKIE - drużyna wycofana, walkower |
b/d |
b/d |
25 |
2019/2020 |
W |
|
BŁĘKITNI DOBIEGNIEW |
b/d |
b/d |
URAN TRZEBICZ |
b/d |
b/d |
14 |
2019/2020 |
W |
blenkitni dobiegniew (Dobiegniew, Leśna 2) |
GKP PSZCZEW |
3 |
0 |
ARKA MIERZĘCIN - drużyna wycofana, walkower |
b/d |
b/d |
20 |
2019/2020 |
W |
|
GKP PSZCZEW |
b/d |
b/d |
GKS BLEDZEW |
b/d |
b/d |
22 |
2019/2020 |
W |
Boisko sportowe (Pszczew, Międzyrzecka ) |
GKP PSZCZEW |
b/d |
b/d |
LZS BOBRÓWKO |
b/d |
b/d |
18 |
2019/2020 |
W |
Boisko sportowe (Pszczew, Międzyrzecka ) |
GKP PSZCZEW |
b/d |
b/d |
PIONIER ZWIERZYN |
b/d |
b/d |
16 |
2019/2020 |
W |
Boisko sportowe (Pszczew, Międzyrzecka ) |
GKP PSZCZEW |
3 |
0 |
POLONIA II LIPKI WIELKIE - drużyna wycofana, walkower |
b/d |
b/d |
23 |
2019/2020 |
W |
|
GKP PSZCZEW |
b/d |
b/d |
SOKÓŁ GOŚCIM |
b/d |
b/d |
14 |
2019/2020 |
W |
Boisko sportowe (Pszczew, Międzyrzecka ) |
GKP PSZCZEW |
b/d |
b/d |
ZJEDNOCZENI II PRZYTOCZNA |
b/d |
b/d |
25 |
2019/2020 |
W |
Boisko sportowe (Pszczew, Międzyrzecka ) |
GKS BLEDZEW |
b/d |
b/d |
BŁĘKITNI DOBIEGNIEW |
b/d |
b/d |
23 |
2019/2020 |
W |
brak (Zemsko 1) |
GKS BLEDZEW |
b/d |
b/d |
KLUB SPORTOWY RĄPIN |
b/d |
b/d |
20 |
2019/2020 |
W |
brak (Zemsko 1) |
GKS BLEDZEW |
b/d |
b/d |
MUSZELKA OGARDY |
b/d |
b/d |
14 |
2019/2020 |
W |
brak (Zemsko 1) |
GKS BLEDZEW |
b/d |
b/d |
NOTEĆ GÓRECKO |
b/d |
b/d |
18 |
2019/2020 |
W |
brak (Zemsko 1) |
GKS BLEDZEW |
b/d |
b/d |
NOTEĆ STARE BIELICE |
b/d |
b/d |
16 |
2019/2020 |
W |
brak (Zemsko 1) |
GKS BLEDZEW |
3 |
0 |
POLONIA II LIPKI WIELKIE - drużyna wycofana, walkower |
b/d |
b/d |
21 |
2019/2020 |
W |
|
GKS BLEDZEW |
b/d |
b/d |
URAN TRZEBICZ |
b/d |
b/d |
25 |
2019/2020 |
W |
brak (Zemsko 1) |
KLUB SPORTOWY RĄPIN |
3 |
0 |
ARKA MIERZĘCIN - drużyna wycofana, walkower |
b/d |
b/d |
18 |
2019/2020 |
W |
|
KLUB SPORTOWY RĄPIN |
b/d |
b/d |
GKP PSZCZEW |
b/d |
b/d |
21 |
2019/2020 |
W |
boisko (Rąpin 1) |
KLUB SPORTOWY RĄPIN |
b/d |
b/d |
LZS BOBRÓWKO |
b/d |
b/d |
16 |
2019/2020 |
W |
boisko (Rąpin 1) |
KLUB SPORTOWY RĄPIN |
b/d |
b/d |
PIONIER ZWIERZYN |
b/d |
b/d |
14 |
2019/2020 |
W |
boisko (Rąpin 1) |
KLUB SPORTOWY RĄPIN |
3 |
0 |
POLONIA II LIPKI WIELKIE - drużyna wycofana, walkower |
b/d |
b/d |
19 |
2019/2020 |
W |
|
KLUB SPORTOWY RĄPIN |
b/d |
b/d |
SOKÓŁ GOŚCIM |
b/d |
b/d |
25 |
2019/2020 |
W |
boisko (Rąpin 1) |
KLUB SPORTOWY RĄPIN |
b/d |
b/d |
ZJEDNOCZENI II PRZYTOCZNA |
b/d |
b/d |
23 |
2019/2020 |
W |
boisko (Rąpin 1) |
LZS BOBRÓWKO |
3 |
0 |
ARKA MIERZĘCIN - drużyna wycofana, walkower |
b/d |
b/d |
15 |
2019/2020 |
W |
|
LZS BOBRÓWKO |
b/d |
b/d |
BŁĘKITNI DOBIEGNIEW |
b/d |
b/d |
19 |
2019/2020 |
W |
Arena Bobry (Bobrówko, Choszczańska 7) |
LZS BOBRÓWKO |
b/d |
b/d |
GKS BLEDZEW |
b/d |
b/d |
17 |
2019/2020 |
W |
Arena Bobry (Bobrówko, Choszczańska 7) |
LZS BOBRÓWKO |
b/d |
b/d |
MUSZELKA OGARDY |
b/d |
b/d |
23 |
2019/2020 |
W |
Arena Bobry (Bobrówko, Choszczańska 7) |
LZS BOBRÓWKO |
b/d |
b/d |
NOTEĆ STARE BIELICE |
b/d |
b/d |
25 |
2019/2020 |
W |
Arena Bobry (Bobrówko, Choszczańska 7) |
LZS BOBRÓWKO |
b/d |
b/d |
URAN TRZEBICZ |
b/d |
b/d |
21 |
2019/2020 |
W |
Arena Bobry (Bobrówko, Choszczańska 7) |
MUSZELKA OGARDY |
b/d |
b/d |
GKP PSZCZEW |
b/d |
b/d |
15 |
2019/2020 |
W |
Boisko Ogardy (Ogardy ) |
MUSZELKA OGARDY |
b/d |
b/d |
KLUB SPORTOWY RĄPIN |
b/d |
b/d |
26 |
2019/2020 |
W |
Boisko Ogardy (Ogardy ) |
MUSZELKA OGARDY |
b/d |
b/d |
NOTEĆ GÓRECKO |
b/d |
b/d |
24 |
2019/2020 |
W |
Stadion Miejski w Strzelcach Krajeńskich - Boisko treningowe (Strzelce Krajeńskie, Sportowa 1) |
MUSZELKA OGARDY |
b/d |
b/d |
NOTEĆ STARE BIELICE |
b/d |
b/d |
22 |
2019/2020 |
W |
Stadion Miejski w Strzelcach Krajeńskich - Boisko treningowe (Strzelce Krajeńskie, Sportowa 1) |
MUSZELKA OGARDY |
b/d |
b/d |
SOKÓŁ GOŚCIM |
b/d |
b/d |
19 |
2019/2020 |
W |
Boisko Ogardy (Ogardy ) |
MUSZELKA OGARDY |
b/d |
b/d |
ZJEDNOCZENI II PRZYTOCZNA |
b/d |
b/d |
17 |
2019/2020 |
W |
Boisko Ogardy (Ogardy ) |
NOTEĆ GÓRECKO |
b/d |
b/d |
GKP PSZCZEW |
b/d |
b/d |
19 |
2019/2020 |
W |
BOISKO (Górecko 1) |
NOTEĆ GÓRECKO |
b/d |
b/d |
KLUB SPORTOWY RĄPIN |
b/d |
b/d |
17 |
2019/2020 |
W |
BOISKO (Górecko 1) |
NOTEĆ GÓRECKO |
b/d |
b/d |
LZS BOBRÓWKO |
b/d |
b/d |
14 |
2019/2020 |
W |
BOISKO (Górecko 1) |
NOTEĆ GÓRECKO |
b/d |
b/d |
PIONIER ZWIERZYN |
b/d |
b/d |
25 |
2019/2020 |
W |
BOISKO (Górecko 1) |
NOTEĆ GÓRECKO |
3 |
0 |
POLONIA II LIPKI WIELKIE - drużyna wycofana, walkower |
b/d |
b/d |
15 |
2019/2020 |
W |
|
NOTEĆ GÓRECKO |
b/d |
b/d |
SOKÓŁ GOŚCIM |
b/d |
b/d |
23 |
2019/2020 |
W |
BOISKO (Górecko 1) |
NOTEĆ GÓRECKO |
b/d |
b/d |
ZJEDNOCZENI II PRZYTOCZNA |
b/d |
b/d |
21 |
2019/2020 |
W |
BOISKO (Górecko 1) |
NOTEĆ STARE BIELICE |
b/d |
b/d |
GKP PSZCZEW |
b/d |
b/d |
17 |
2019/2020 |
W |
Boisko Sportowe (Stare Bielice ) |
NOTEĆ STARE BIELICE |
b/d |
b/d |
KLUB SPORTOWY RĄPIN |
b/d |
b/d |
15 |
2019/2020 |
W |
Boisko Sportowe (Stare Bielice ) |
NOTEĆ STARE BIELICE |
b/d |
b/d |
NOTEĆ GÓRECKO |
b/d |
b/d |
26 |
2019/2020 |
W |
Boisko Sportowe (Stare Bielice ) |
NOTEĆ STARE BIELICE |
b/d |
b/d |
PIONIER ZWIERZYN |
b/d |
b/d |
23 |
2019/2020 |
W |
Boisko Sportowe (Stare Bielice ) |
NOTEĆ STARE BIELICE |
b/d |
b/d |
SOKÓŁ GOŚCIM |
b/d |
b/d |
21 |
2019/2020 |
W |
Boisko Sportowe (Stare Bielice ) |
NOTEĆ STARE BIELICE |
b/d |
b/d |
ZJEDNOCZENI II PRZYTOCZNA |
b/d |
b/d |
19 |
2019/2020 |
W |
Boisko Sportowe (Stare Bielice ) |
PIONIER ZWIERZYN |
3 |
0 |
ARKA MIERZĘCIN - drużyna wycofana, walkower |
b/d |
b/d |
26 |
2019/2020 |
W |
|
PIONIER ZWIERZYN |
b/d |
b/d |
BŁĘKITNI DOBIEGNIEW |
b/d |
b/d |
17 |
2019/2020 |
W |
BOISKO (Zwierzyn, Sportowa 1) |
PIONIER ZWIERZYN |
b/d |
b/d |
GKS BLEDZEW |
b/d |
b/d |
15 |
2019/2020 |
W |
BOISKO (Zwierzyn, Sportowa 1) |
PIONIER ZWIERZYN |
b/d |
b/d |
LZS BOBRÓWKO |
b/d |
b/d |
24 |
2019/2020 |
W |
BOISKO (Zwierzyn, Sportowa 1) |
PIONIER ZWIERZYN |
b/d |
b/d |
MUSZELKA OGARDY |
b/d |
b/d |
21 |
2019/2020 |
W |
BOISKO (Zwierzyn, Sportowa 1) |
PIONIER ZWIERZYN |
b/d |
b/d |
URAN TRZEBICZ |
b/d |
b/d |
19 |
2019/2020 |
W |
BOISKO (Zwierzyn, Sportowa 1) |
POLONIA II LIPKI WIELKIE - drużyna wycofana, walkower |
0 |
3 |
LZS BOBRÓWKO |
b/d |
b/d |
26 |
2019/2020 |
W |
|
POLONIA II LIPKI WIELKIE - drużyna wycofana, walkower |
0 |
3 |
MUSZELKA OGARDY |
b/d |
b/d |
20 |
2019/2020 |
W |
|
POLONIA II LIPKI WIELKIE - drużyna wycofana, walkower |
0 |
3 |
NOTEĆ STARE BIELICE |
b/d |
b/d |
24 |
2019/2020 |
W |
|
POLONIA II LIPKI WIELKIE - drużyna wycofana, walkower |
0 |
3 |
PIONIER ZWIERZYN |
b/d |
b/d |
22 |
2019/2020 |
W |
|
POLONIA II LIPKI WIELKIE - drużyna wycofana, walkower |
0 |
3 |
SOKÓŁ GOŚCIM |
b/d |
b/d |
18 |
2019/2020 |
W |
|
POLONIA II LIPKI WIELKIE - drużyna wycofana, walkower |
0 |
3 |
URAN TRZEBICZ |
b/d |
b/d |
16 |
2019/2020 |
W |
|
POLONIA II LIPKI WIELKIE - drużyna wycofana, walkower |
0 |
3 |
ZJEDNOCZENI II PRZYTOCZNA |
b/d |
b/d |
14 |
2019/2020 |
W |
|
SOKÓŁ GOŚCIM |
3 |
0 |
ARKA MIERZĘCIN - drużyna wycofana, walkower |
b/d |
b/d |
24 |
2019/2020 |
W |
|
SOKÓŁ GOŚCIM |
b/d |
b/d |
BŁĘKITNI DOBIEGNIEW |
b/d |
b/d |
15 |
2019/2020 |
W |
BOISKO (Gościm 1) |
SOKÓŁ GOŚCIM |
b/d |
b/d |
GKS BLEDZEW |
b/d |
b/d |
26 |
2019/2020 |
W |
BOISKO (Gościm 1) |
SOKÓŁ GOŚCIM |
b/d |
b/d |
LZS BOBRÓWKO |
b/d |
b/d |
22 |
2019/2020 |
W |
BOISKO (Gościm 1) |
SOKÓŁ GOŚCIM |
b/d |
b/d |
PIONIER ZWIERZYN |
b/d |
b/d |
20 |
2019/2020 |
W |
BOISKO (Gościm 1) |
SOKÓŁ GOŚCIM |
b/d |
b/d |
URAN TRZEBICZ |
b/d |
b/d |
17 |
2019/2020 |
W |
BOISKO (Gościm 1) |
URAN TRZEBICZ |
b/d |
b/d |
GKP PSZCZEW |
b/d |
b/d |
26 |
2019/2020 |
W |
BOISKO (Trzebicz 1) |
URAN TRZEBICZ |
b/d |
b/d |
KLUB SPORTOWY RĄPIN |
b/d |
b/d |
24 |
2019/2020 |
W |
BOISKO (Trzebicz 1) |
URAN TRZEBICZ |
b/d |
b/d |
MUSZELKA OGARDY |
b/d |
b/d |
18 |
2019/2020 |
W |
BOISKO (Trzebicz 1) |
URAN TRZEBICZ |
b/d |
b/d |
NOTEĆ GÓRECKO |
b/d |
b/d |
22 |
2019/2020 |
W |
BOISKO (Trzebicz 1) |
URAN TRZEBICZ |
b/d |
b/d |
NOTEĆ STARE BIELICE |
b/d |
b/d |
20 |
2019/2020 |
W |
BOISKO (Trzebicz 1) |
URAN TRZEBICZ |
b/d |
b/d |
ZJEDNOCZENI II PRZYTOCZNA |
b/d |
b/d |
15 |
2019/2020 |
W |
BOISKO (Trzebicz 1) |
ZJEDNOCZENI II PRZYTOCZNA |
3 |
0 |
ARKA MIERZĘCIN - drużyna wycofana, walkower |
b/d |
b/d |
22 |
2019/2020 |
W |
|
ZJEDNOCZENI II PRZYTOCZNA |
b/d |
b/d |
BŁĘKITNI DOBIEGNIEW |
b/d |
b/d |
26 |
2019/2020 |
W |
GKS Przytoczna (Przytoczna, Główna 42) |
ZJEDNOCZENI II PRZYTOCZNA |
b/d |
b/d |
GKS BLEDZEW |
b/d |
b/d |
24 |
2019/2020 |
W |
GKS Przytoczna (Przytoczna, Główna 42) |
ZJEDNOCZENI II PRZYTOCZNA |
b/d |
b/d |
LZS BOBRÓWKO |
b/d |
b/d |
20 |
2019/2020 |
W |
GKS Przytoczna (Przytoczna, Główna 42) |
ZJEDNOCZENI II PRZYTOCZNA |
b/d |
b/d |
PIONIER ZWIERZYN |
b/d |
b/d |
18 |
2019/2020 |
W |
GKS Przytoczna (Przytoczna, Główna 42) |
ZJEDNOCZENI II PRZYTOCZNA |
b/d |
b/d |
SOKÓŁ GOŚCIM |
b/d |
b/d |
16 |
2019/2020 |
W |
GKS Przytoczna (Przytoczna, Główna 42) |