Gospodarz |
|
|
Gość |
Data |
Godzina |
Kolejka |
Sezon |
RUNDA |
Miejsce |
CZARNI PRZYBYMIERZ |
4 |
2 |
ŁUŻYCZANKA LIPINKI ŁUŻYCKIE |
2019-08-17 |
17:00 |
1 |
2019/2020 |
J |
Boisko Przybymierz (Przybymierz 1) |
KS LIPNA - drużyna wycofana, walkower |
1 |
2 |
ISKRA MAŁOMICE |
2019-08-17 |
17:00 |
1 |
2019/2020 |
J |
Boisko Lipna (Lipna 104c) |
KWISA TRZEBÓW |
1 |
1 |
MOCZYNIANKA ŻAGAŃ |
2019-08-17 |
17:00 |
1 |
2019/2020 |
J |
Boisko Sportowe Rudawica (Rudawica, Sportowa .) |
ŁKS ŁĘKNICA |
4 |
1 |
LZS KS TOMASZOWO |
2019-08-17 |
17:00 |
1 |
2019/2020 |
J |
Stadion Miejski (Łęknica 1) |
MIROSTOWICZANKA MIROSTOWICE |
1 |
1 |
PŁOMIEŃ CZERNA |
2019-08-17 |
17:00 |
1 |
2019/2020 |
J |
Mirostowiczanka Mirostowice (Żary 5) |
ORZEŁ KONIN ŻAGAŃSKI |
1 |
4 |
GRANICA ŻARKI WIELKIE |
2019-08-17 |
17:00 |
1 |
2019/2020 |
J |
Boisko wiejskie (Konin Żagański 1) |
SPARTA MIODNICA |
1 |
2 |
CZARNI JELENIN |
2019-08-17 |
17:00 |
1 |
2019/2020 |
J |
Sparta Miodnica (Żagań 1) |
CZARNI JELENIN |
0 |
2 |
LZS KS TOMASZOWO |
2019-08-24 |
15:00 |
2 |
2019/2020 |
J |
Czarni Jelenin (Jelenin 69a) |
ISKRA MAŁOMICE |
3 |
1 |
MIROSTOWICZANKA MIROSTOWICE |
2019-08-24 |
17:00 |
2 |
2019/2020 |
J |
ISKRA MAŁOMICE (Małomice, Kołłątaja 1) |
ŁUŻYCZANKA LIPINKI ŁUŻYCKIE |
4 |
4 |
ORZEŁ KONIN ŻAGAŃSKI |
2019-08-24 |
17:00 |
2 |
2019/2020 |
J |
Boisko Lipinki Łużyckie (Lipinki Łużyckie 1) |
MOCZYNIANKA ŻAGAŃ |
0 |
4 |
ŁKS ŁĘKNICA |
2019-08-24 |
17:00 |
2 |
2019/2020 |
J |
ul. Kochanowskiego 6, Żagań |
PŁOMIEŃ CZERNA |
2 |
2 |
KWISA TRZEBÓW |
2019-08-24 |
17:00 |
2 |
2019/2020 |
J |
Czerna (Czerna 1) |
GRANICA ŻARKI WIELKIE |
8 |
1 |
KS LIPNA - drużyna wycofana, walkower |
2019-08-25 |
16:00 |
2 |
2019/2020 |
J |
Boisko Żarki Wielkie (Żarki Wielkie 1) |
CZARNI JELENIN |
2 |
4 |
CZARNI PRZYBYMIERZ |
2019-08-31 |
16:00 |
3 |
2019/2020 |
J |
Czarni Jelenin (Jelenin 69a) |
KS LIPNA - drużyna wycofana, walkower |
2 |
0 |
ŁUŻYCZANKA LIPINKI ŁUŻYCKIE |
2019-08-31 |
17:00 |
3 |
2019/2020 |
J |
Boisko Lipna (Lipna 104c) |
KWISA TRZEBÓW |
3 |
2 |
ISKRA MAŁOMICE |
2019-08-31 |
17:00 |
3 |
2019/2020 |
J |
Boisko Sportowe Rudawica (Rudawica, Sportowa .) |
LZS KS TOMASZOWO |
3 |
2 |
MOCZYNIANKA ŻAGAŃ |
2019-08-31 |
17:00 |
3 |
2019/2020 |
J |
BOISKO PIŁKARSKIE w Tomaszowie (Tomaszowo, Leśna 2) |
MIROSTOWICZANKA MIROSTOWICE |
2 |
1 |
GRANICA ŻARKI WIELKIE |
2019-08-31 |
17:00 |
3 |
2019/2020 |
J |
Mirostowiczanka Mirostowice (Żary 5) |
ORZEŁ KONIN ŻAGAŃSKI |
0 |
3 |
SPARTA MIODNICA |
2019-08-31 |
17:00 |
3 |
2019/2020 |
J |
Boisko wiejskie (Konin Żagański 1) |
ŁKS ŁĘKNICA |
6 |
1 |
PŁOMIEŃ CZERNA |
2019-09-01 |
15:00 |
3 |
2019/2020 |
J |
Stadion Miejski (Łęknica 1) |
CZARNI JELENIN |
5 |
2 |
MOCZYNIANKA ŻAGAŃ |
2019-09-07 |
15:00 |
4 |
2019/2020 |
J |
Czarni Jelenin (Jelenin 69a) |
CZARNI PRZYBYMIERZ |
3 |
1 |
ORZEŁ KONIN ŻAGAŃSKI |
2019-09-07 |
16:00 |
4 |
2019/2020 |
J |
Boisko Przybymierz (Przybymierz 1) |
ISKRA MAŁOMICE |
2 |
2 |
ŁKS ŁĘKNICA |
2019-09-07 |
16:00 |
4 |
2019/2020 |
J |
ISKRA MAŁOMICE (Małomice, Kołłątaja 1) |
PŁOMIEŃ CZERNA |
2 |
0 |
LZS KS TOMASZOWO |
2019-09-07 |
16:00 |
4 |
2019/2020 |
J |
Czerna (Czerna 1) |
SPARTA MIODNICA |
6 |
0 |
KS LIPNA - drużyna wycofana, walkower |
2019-09-07 |
16:00 |
4 |
2019/2020 |
J |
Sparta Miodnica (Żagań 1) |
GRANICA ŻARKI WIELKIE |
5 |
0 |
KWISA TRZEBÓW |
2019-09-08 |
16:00 |
4 |
2019/2020 |
J |
Boisko Żarki Wielkie (Żarki Wielkie 1) |
ŁUŻYCZANKA LIPINKI ŁUŻYCKIE |
0 |
1 |
MIROSTOWICZANKA MIROSTOWICE |
2019-09-08 |
16:00 |
4 |
2019/2020 |
J |
Boisko Lipinki Łużyckie (Lipinki Łużyckie 1) |
KS LIPNA - drużyna wycofana, walkower |
1 |
0 |
CZARNI PRZYBYMIERZ |
2019-09-14 |
16:00 |
5 |
2019/2020 |
J |
Boisko Lipna (Lipna 104c) |
KWISA TRZEBÓW |
0 |
0 |
ŁUŻYCZANKA LIPINKI ŁUŻYCKIE |
2019-09-14 |
16:00 |
5 |
2019/2020 |
J |
Boisko Sportowe Rudawica (Rudawica, Sportowa .) |
LZS KS TOMASZOWO |
0 |
2 |
ISKRA MAŁOMICE |
2019-09-14 |
16:00 |
5 |
2019/2020 |
J |
BOISKO PIŁKARSKIE w Tomaszowie (Tomaszowo, Leśna 2) |
ŁKS ŁĘKNICA |
2 |
0 |
GRANICA ŻARKI WIELKIE |
2019-09-14 |
16:00 |
5 |
2019/2020 |
J |
Stadion Miejski (Łęknica 1) |
MOCZYNIANKA ŻAGAŃ |
1 |
1 |
PŁOMIEŃ CZERNA |
2019-09-14 |
16:00 |
5 |
2019/2020 |
J |
ul. Kochanowskiego 6, Żagań |
ORZEŁ KONIN ŻAGAŃSKI |
0 |
4 |
CZARNI JELENIN |
2019-09-14 |
16:00 |
5 |
2019/2020 |
J |
Boisko wiejskie (Konin Żagański 1) |
MIROSTOWICZANKA MIROSTOWICE |
0 |
1 |
SPARTA MIODNICA |
2019-09-15 |
16:00 |
5 |
2019/2020 |
J |
Mirostowiczanka Mirostowice (Mirostowice Dolne 5) |
SPARTA MIODNICA |
4 |
1 |
CZARNI PRZYBYMIERZ |
2019-09-18 |
17:00 |
2 |
2019/2020 |
J |
Sparta Miodnica (Żagań 1) |
CZARNI JELENIN |
4 |
1 |
PŁOMIEŃ CZERNA |
2019-09-21 |
15:00 |
6 |
2019/2020 |
J |
Czarni Jelenin (Jelenin 69a) |
CZARNI PRZYBYMIERZ |
4 |
2 |
MIROSTOWICZANKA MIROSTOWICE |
2019-09-21 |
15:00 |
6 |
2019/2020 |
J |
Boisko Przybymierz (Przybymierz 1) |
ORZEŁ KONIN ŻAGAŃSKI |
3 |
0 |
KS LIPNA - drużyna wycofana, walkower |
2019-09-21 |
15:00 |
6 |
2019/2020 |
J |
Boisko wiejskie (Konin Żagański 1) |
SPARTA MIODNICA |
6 |
0 |
KWISA TRZEBÓW |
2019-09-21 |
15:00 |
6 |
2019/2020 |
J |
Sparta Miodnica (Żagań 1) |
ISKRA MAŁOMICE |
8 |
0 |
MOCZYNIANKA ŻAGAŃ |
2019-09-21 |
16:00 |
6 |
2019/2020 |
J |
ISKRA MAŁOMICE (Małomice, Kołłątaja 1) |
GRANICA ŻARKI WIELKIE |
2 |
2 |
LZS KS TOMASZOWO |
2019-09-22 |
15:00 |
6 |
2019/2020 |
J |
Boisko Żarki Wielkie (Żarki Wielkie 1) |
ŁUŻYCZANKA LIPINKI ŁUŻYCKIE |
1 |
8 |
ŁKS ŁĘKNICA |
2019-09-22 |
15:00 |
6 |
2019/2020 |
J |
Boisko Lipinki Łużyckie (Lipinki Łużyckie 1) |
KS LIPNA - drużyna wycofana, walkower |
1 |
5 |
CZARNI JELENIN |
2019-09-28 |
15:00 |
7 |
2019/2020 |
J |
Boisko Lipna (Lipna 104c) |
KWISA TRZEBÓW |
0 |
2 |
CZARNI PRZYBYMIERZ |
2019-09-28 |
15:00 |
7 |
2019/2020 |
J |
Boisko Sportowe Rudawica (Rudawica, Sportowa .) |
LZS KS TOMASZOWO |
6 |
1 |
ŁUŻYCZANKA LIPINKI ŁUŻYCKIE |
2019-09-28 |
15:00 |
7 |
2019/2020 |
J |
BOISKO PIŁKARSKIE w Tomaszowie (Tomaszowo, Leśna 2) |
MIROSTOWICZANKA MIROSTOWICE |
4 |
0 |
ORZEŁ KONIN ŻAGAŃSKI |
2019-09-28 |
15:00 |
7 |
2019/2020 |
J |
Mirostowiczanka Mirostowice (Mirostowice Dolne 5) |
MOCZYNIANKA ŻAGAŃ |
0 |
6 |
GRANICA ŻARKI WIELKIE |
2019-09-28 |
15:00 |
7 |
2019/2020 |
J |
ul. Kochanowskiego 6, Żagań |
PŁOMIEŃ CZERNA |
0 |
0 |
ISKRA MAŁOMICE |
2019-09-28 |
15:00 |
7 |
2019/2020 |
J |
Czerna (Czerna 1) |
ŁKS ŁĘKNICA |
4 |
1 |
SPARTA MIODNICA |
2019-09-29 |
15:00 |
7 |
2019/2020 |
J |
Stadion Miejski (Łęknica 1) |
CZARNI JELENIN |
4 |
3 |
ISKRA MAŁOMICE |
2019-10-05 |
14:00 |
8 |
2019/2020 |
J |
Czarni Jelenin (Jelenin 69a) |
CZARNI PRZYBYMIERZ |
0 |
6 |
ŁKS ŁĘKNICA |
2019-10-05 |
15:00 |
8 |
2019/2020 |
J |
Boisko Przybymierz (Przybymierz 1) |
KS LIPNA - drużyna wycofana, walkower |
2 |
1 |
MIROSTOWICZANKA MIROSTOWICE |
2019-10-05 |
15:00 |
8 |
2019/2020 |
J |
Boisko Lipna (Lipna 104c) |
ORZEŁ KONIN ŻAGAŃSKI |
1 |
1 |
KWISA TRZEBÓW |
2019-10-05 |
15:00 |
8 |
2019/2020 |
J |
Boisko wiejskie (Konin Żagański 1) |
SPARTA MIODNICA |
4 |
0 |
LZS KS TOMASZOWO |
2019-10-05 |
15:00 |
8 |
2019/2020 |
J |
Sparta Miodnica (Żagań 1) |
GRANICA ŻARKI WIELKIE |
0 |
3 |
PŁOMIEŃ CZERNA |
2019-10-06 |
15:00 |
8 |
2019/2020 |
J |
Boisko Żarki Wielkie (Żarki Wielkie 1) |
ŁUŻYCZANKA LIPINKI ŁUŻYCKIE |
1 |
8 |
MOCZYNIANKA ŻAGAŃ |
2019-10-06 |
15:00 |
8 |
2019/2020 |
J |
Boisko Lipinki Łużyckie (Lipinki Łużyckie 1) |
ISKRA MAŁOMICE |
1 |
6 |
GRANICA ŻARKI WIELKIE |
2019-10-12 |
15:00 |
9 |
2019/2020 |
J |
ISKRA MAŁOMICE (Małomice, Kołłątaja 1) |
KWISA TRZEBÓW |
2 |
0 |
KS LIPNA - drużyna wycofana, walkower |
2019-10-12 |
15:00 |
9 |
2019/2020 |
J |
Boisko Sportowe Rudawica (Rudawica, Sportowa .) |
LZS KS TOMASZOWO |
0 |
1 |
CZARNI PRZYBYMIERZ |
2019-10-12 |
15:00 |
9 |
2019/2020 |
J |
BOISKO PIŁKARSKIE w Tomaszowie (Tomaszowo, Leśna 2) |
ŁKS ŁĘKNICA |
4 |
1 |
ORZEŁ KONIN ŻAGAŃSKI |
2019-10-12 |
15:00 |
9 |
2019/2020 |
J |
Stadion Miejski (Łęknica 1) |
MIROSTOWICZANKA MIROSTOWICE |
2 |
1 |
CZARNI JELENIN |
2019-10-12 |
15:00 |
9 |
2019/2020 |
J |
Mirostowiczanka Mirostowice (Żary 5) |
MOCZYNIANKA ŻAGAŃ |
5 |
3 |
SPARTA MIODNICA |
2019-10-12 |
15:00 |
9 |
2019/2020 |
J |
ul. Kochanowskiego 6, Żagań |
PŁOMIEŃ CZERNA |
8 |
1 |
ŁUŻYCZANKA LIPINKI ŁUŻYCKIE |
2019-10-12 |
15:00 |
9 |
2019/2020 |
J |
Czerna (Czerna 1) |
CZARNI JELENIN |
1 |
1 |
GRANICA ŻARKI WIELKIE |
2019-10-19 |
14:00 |
10 |
2019/2020 |
J |
Czarni Jelenin (Jelenin 69a) |
CZARNI PRZYBYMIERZ |
0 |
7 |
MOCZYNIANKA ŻAGAŃ |
2019-10-19 |
14:00 |
10 |
2019/2020 |
J |
Boisko Przybymierz (Przybymierz 1) |
KS LIPNA - drużyna wycofana, walkower |
0 |
4 |
ŁKS ŁĘKNICA |
2019-10-19 |
14:00 |
10 |
2019/2020 |
J |
Boisko Lipna (Lipna 104c) |
MIROSTOWICZANKA MIROSTOWICE |
3 |
2 |
KWISA TRZEBÓW |
2019-10-19 |
14:00 |
10 |
2019/2020 |
J |
Mirostowiczanka Mirostowice (Żary 5) |
ORZEŁ KONIN ŻAGAŃSKI |
1 |
0 |
LZS KS TOMASZOWO |
2019-10-19 |
14:00 |
10 |
2019/2020 |
J |
Boisko wiejskie (Konin Żagański 1) |
SPARTA MIODNICA |
5 |
1 |
PŁOMIEŃ CZERNA |
2019-10-19 |
14:00 |
10 |
2019/2020 |
J |
Sparta Miodnica (Żagań 1) |
ŁUŻYCZANKA LIPINKI ŁUŻYCKIE |
4 |
2 |
ISKRA MAŁOMICE |
2019-10-20 |
14:00 |
10 |
2019/2020 |
J |
Boisko Lipinki Łużyckie (Lipinki Łużyckie 1) |
ISKRA MAŁOMICE |
2 |
5 |
SPARTA MIODNICA |
2019-10-26 |
14:00 |
11 |
2019/2020 |
J |
ISKRA MAŁOMICE (Małomice, Kołłątaja 1) |
KWISA TRZEBÓW |
2 |
3 |
CZARNI JELENIN |
2019-10-26 |
14:00 |
11 |
2019/2020 |
J |
Boisko Sportowe Rudawica (Rudawica, Sportowa .) |
LZS KS TOMASZOWO |
2 |
0 |
KS LIPNA - drużyna wycofana, walkower |
2019-10-26 |
14:00 |
11 |
2019/2020 |
J |
BOISKO PIŁKARSKIE w Tomaszowie (Tomaszowo, Leśna 2) |
MOCZYNIANKA ŻAGAŃ |
4 |
1 |
ORZEŁ KONIN ŻAGAŃSKI |
2019-10-26 |
14:00 |
11 |
2019/2020 |
J |
ul. Kochanowskiego 6, Żagań |
GRANICA ŻARKI WIELKIE |
6 |
0 |
ŁUŻYCZANKA LIPINKI ŁUŻYCKIE |
2019-10-27 |
14:00 |
11 |
2019/2020 |
J |
Boisko Żarki Wielkie (Żarki Wielkie 1) |
ŁKS ŁĘKNICA |
5 |
1 |
MIROSTOWICZANKA MIROSTOWICE |
2019-10-27 |
14:00 |
11 |
2019/2020 |
J |
Stadion Miejski (Łęknica 1) |
PŁOMIEŃ CZERNA |
4 |
2 |
CZARNI PRZYBYMIERZ |
2019-10-27 |
14:00 |
11 |
2019/2020 |
J |
Czerna (Czerna 1) |
CZARNI JELENIN |
3 |
0 |
ŁUŻYCZANKA LIPINKI ŁUŻYCKIE |
2019-11-02 |
14:00 |
12 |
2019/2020 |
J |
Czarni Jelenin (Jelenin 69a) |
CZARNI PRZYBYMIERZ |
3 |
2 |
ISKRA MAŁOMICE |
2019-11-02 |
14:00 |
12 |
2019/2020 |
J |
Boisko Przybymierz (Przybymierz 1) |
KS LIPNA - drużyna wycofana, walkower |
2 |
3 |
MOCZYNIANKA ŻAGAŃ |
2019-11-02 |
14:00 |
12 |
2019/2020 |
J |
Boisko Lipna (Lipna 104c) |
KWISA TRZEBÓW |
0 |
8 |
ŁKS ŁĘKNICA |
2019-11-02 |
14:00 |
12 |
2019/2020 |
J |
Boisko Sportowe Rudawica (Rudawica, Sportowa .) |
MIROSTOWICZANKA MIROSTOWICE |
4 |
2 |
LZS KS TOMASZOWO |
2019-11-02 |
14:00 |
12 |
2019/2020 |
J |
Mirostowiczanka Mirostowice (Żary 5) |
ORZEŁ KONIN ŻAGAŃSKI |
0 |
1 |
PŁOMIEŃ CZERNA |
2019-11-02 |
14:00 |
12 |
2019/2020 |
J |
Boisko wiejskie (Konin Żagański 1) |
SPARTA MIODNICA |
3 |
4 |
GRANICA ŻARKI WIELKIE |
2019-11-02 |
14:00 |
12 |
2019/2020 |
J |
Sparta Miodnica (Żagań 1) |
ISKRA MAŁOMICE |
2 |
1 |
ORZEŁ KONIN ŻAGAŃSKI |
2019-11-09 |
14:00 |
13 |
2019/2020 |
J |
ISKRA MAŁOMICE (Małomice, Kołłątaja 1) |
ŁKS ŁĘKNICA |
1 |
2 |
CZARNI JELENIN |
2019-11-09 |
14:00 |
13 |
2019/2020 |
J |
Stadion Miejski (Łęknica 1) |
MOCZYNIANKA ŻAGAŃ |
3 |
2 |
MIROSTOWICZANKA MIROSTOWICE |
2019-11-09 |
14:00 |
13 |
2019/2020 |
J |
ul. Kochanowskiego 6, Żagań |
PŁOMIEŃ CZERNA |
3 |
0 |
KS LIPNA - drużyna wycofana, walkower |
2019-11-09 |
14:00 |
13 |
2019/2020 |
J |
Czerna (Czerna 1) |
GRANICA ŻARKI WIELKIE |
6 |
1 |
CZARNI PRZYBYMIERZ |
2019-11-10 |
14:00 |
13 |
2019/2020 |
J |
Boisko Żarki Wielkie (Żarki Wielkie 1) |
LZS KS TOMASZOWO |
2 |
4 |
KWISA TRZEBÓW |
2019-11-10 |
14:00 |
13 |
2019/2020 |
J |
BOISKO PIŁKARSKIE w Tomaszowie (Tomaszowo, Leśna 2) |
ŁUŻYCZANKA LIPINKI ŁUŻYCKIE |
1 |
5 |
SPARTA MIODNICA |
2019-11-10 |
14:00 |
13 |
2019/2020 |
J |
Boisko Lipinki Łużyckie (Lipinki Łużyckie 1) |
ISKRA MAŁOMICE |
b/d |
b/d |
CZARNI JELENIN |
2020-05-16 |
17:00 |
21 |
2019/2020 |
W |
ISKRA MAŁOMICE (Małomice, Kołłątaja 1) |
KWISA TRZEBÓW |
b/d |
b/d |
ORZEŁ KONIN ŻAGAŃSKI |
2020-05-16 |
17:00 |
21 |
2019/2020 |
W |
Boisko Sportowe Rudawica (Rudawica, Sportowa .) |
LZS KS TOMASZOWO |
b/d |
b/d |
SPARTA MIODNICA |
2020-05-16 |
17:00 |
21 |
2019/2020 |
W |
BOISKO PIŁKARSKIE w Tomaszowie (Tomaszowo, Leśna 2) |
ŁKS ŁĘKNICA |
b/d |
b/d |
CZARNI PRZYBYMIERZ |
2020-05-16 |
17:00 |
21 |
2019/2020 |
W |
Stadion Miejski (Łęknica 1) |
MOCZYNIANKA ŻAGAŃ |
b/d |
b/d |
ŁUŻYCZANKA LIPINKI ŁUŻYCKIE |
2020-05-16 |
17:00 |
21 |
2019/2020 |
W |
Kochanowskiego 6, Żagań |
PŁOMIEŃ CZERNA |
b/d |
b/d |
GRANICA ŻARKI WIELKIE |
2020-05-16 |
17:00 |
21 |
2019/2020 |
W |
Czerna (Czerna 1) |
CZARNI JELENIN |
b/d |
b/d |
MIROSTOWICZANKA MIROSTOWICE |
2020-05-23 |
17:00 |
22 |
2019/2020 |
W |
Czarni Jelenin (Jelenin 69a) |
CZARNI PRZYBYMIERZ |
b/d |
b/d |
LZS KS TOMASZOWO |
2020-05-23 |
17:00 |
22 |
2019/2020 |
W |
Boisko Przybymierz (Przybymierz 1) |
ORZEŁ KONIN ŻAGAŃSKI |
b/d |
b/d |
ŁKS ŁĘKNICA |
2020-05-23 |
17:00 |
22 |
2019/2020 |
W |
Boisko wiejskie (Konin Żagański 1) |
SPARTA MIODNICA |
b/d |
b/d |
MOCZYNIANKA ŻAGAŃ |
2020-05-23 |
17:00 |
22 |
2019/2020 |
W |
Sparta Miodnica (Żagań 1) |
GRANICA ŻARKI WIELKIE |
b/d |
b/d |
ISKRA MAŁOMICE |
2020-05-24 |
17:00 |
22 |
2019/2020 |
W |
Boisko Żarki Wielkie (Żarki Wielkie 1) |
ŁUŻYCZANKA LIPINKI ŁUŻYCKIE |
b/d |
b/d |
PŁOMIEŃ CZERNA |
2020-05-24 |
17:00 |
22 |
2019/2020 |
W |
Sieniawa Żarska 47a |
ISKRA MAŁOMICE |
b/d |
b/d |
ŁUŻYCZANKA LIPINKI ŁUŻYCKIE |
2020-05-30 |
17:00 |
23 |
2019/2020 |
W |
ISKRA MAŁOMICE (Małomice, Kołłątaja 1) |
KWISA TRZEBÓW |
b/d |
b/d |
MIROSTOWICZANKA MIROSTOWICE |
2020-05-30 |
17:00 |
23 |
2019/2020 |
W |
Boisko Sportowe Rudawica (Rudawica, Sportowa .) |
LZS KS TOMASZOWO |
b/d |
b/d |
ORZEŁ KONIN ŻAGAŃSKI |
2020-05-30 |
17:00 |
23 |
2019/2020 |
W |
BOISKO PIŁKARSKIE w Tomaszowie (Tomaszowo, Leśna 2) |
MOCZYNIANKA ŻAGAŃ |
b/d |
b/d |
CZARNI PRZYBYMIERZ |
2020-05-30 |
17:00 |
23 |
2019/2020 |
W |
Kochanowskiego 6, Żagań |
PŁOMIEŃ CZERNA |
b/d |
b/d |
SPARTA MIODNICA |
2020-05-30 |
17:00 |
23 |
2019/2020 |
W |
Czerna (Czerna 1) |
GRANICA ŻARKI WIELKIE |
b/d |
b/d |
CZARNI JELENIN |
2020-05-31 |
17:00 |
23 |
2019/2020 |
W |
Boisko Żarki Wielkie (Żarki Wielkie 1) |
CZARNI PRZYBYMIERZ |
b/d |
b/d |
PŁOMIEŃ CZERNA |
2020-06-06 |
14:00 |
24 |
2019/2020 |
W |
Boisko Przybymierz (Przybymierz 1) |
CZARNI JELENIN |
b/d |
b/d |
KWISA TRZEBÓW |
2020-06-06 |
17:00 |
24 |
2019/2020 |
W |
Czarni Jelenin (Jelenin 69a) |
MIROSTOWICZANKA MIROSTOWICE |
b/d |
b/d |
ŁKS ŁĘKNICA |
2020-06-06 |
17:00 |
24 |
2019/2020 |
W |
Mirostowiczanka Mirostowice (Mirostowice Dolne 5) |
ORZEŁ KONIN ŻAGAŃSKI |
b/d |
b/d |
MOCZYNIANKA ŻAGAŃ |
2020-06-06 |
17:00 |
24 |
2019/2020 |
W |
Boisko wiejskie (Konin Żagański 1) |
SPARTA MIODNICA |
b/d |
b/d |
ISKRA MAŁOMICE |
2020-06-06 |
17:00 |
24 |
2019/2020 |
W |
Sparta Miodnica (Żagań 1) |
ŁUŻYCZANKA LIPINKI ŁUŻYCKIE |
b/d |
b/d |
GRANICA ŻARKI WIELKIE |
2020-06-07 |
17:00 |
24 |
2019/2020 |
W |
Sieniawa Żarska 47a |
GRANICA ŻARKI WIELKIE |
b/d |
b/d |
SPARTA MIODNICA |
2020-06-10 |
17:00 |
25 |
2019/2020 |
W |
Boisko Żarki Wielkie (Żarki Wielkie 1) |
ISKRA MAŁOMICE |
b/d |
b/d |
CZARNI PRZYBYMIERZ |
2020-06-10 |
17:00 |
25 |
2019/2020 |
W |
ISKRA MAŁOMICE (Małomice, Kołłątaja 1) |
LZS KS TOMASZOWO |
b/d |
b/d |
MIROSTOWICZANKA MIROSTOWICE |
2020-06-10 |
17:00 |
25 |
2019/2020 |
W |
BOISKO PIŁKARSKIE w Tomaszowie (Tomaszowo, Leśna 2) |
ŁKS ŁĘKNICA |
b/d |
b/d |
KWISA TRZEBÓW |
2020-06-10 |
17:00 |
25 |
2019/2020 |
W |
Stadion Miejski (Łęknica 1) |
ŁUŻYCZANKA LIPINKI ŁUŻYCKIE |
b/d |
b/d |
CZARNI JELENIN |
2020-06-10 |
17:00 |
25 |
2019/2020 |
W |
Grabik |
PŁOMIEŃ CZERNA |
b/d |
b/d |
ORZEŁ KONIN ŻAGAŃSKI |
2020-06-10 |
17:00 |
25 |
2019/2020 |
W |
Czerna (Czerna 1) |
CZARNI JELENIN |
b/d |
b/d |
ŁKS ŁĘKNICA |
2020-06-13 |
17:00 |
26 |
2019/2020 |
W |
Czarni Jelenin (Jelenin 69a) |
CZARNI PRZYBYMIERZ |
b/d |
b/d |
GRANICA ŻARKI WIELKIE |
2020-06-13 |
17:00 |
26 |
2019/2020 |
W |
Boisko Przybymierz (Przybymierz 1) |
KWISA TRZEBÓW |
b/d |
b/d |
LZS KS TOMASZOWO |
2020-06-13 |
17:00 |
26 |
2019/2020 |
W |
Boisko Sportowe Rudawica (Rudawica, Sportowa .) |
MIROSTOWICZANKA MIROSTOWICE |
b/d |
b/d |
MOCZYNIANKA ŻAGAŃ |
2020-06-13 |
17:00 |
26 |
2019/2020 |
W |
Mirostowiczanka Mirostowice (Mirostowice Dolne 5) |
ORZEŁ KONIN ŻAGAŃSKI |
b/d |
b/d |
ISKRA MAŁOMICE |
2020-06-13 |
17:00 |
26 |
2019/2020 |
W |
Boisko wiejskie (Konin Żagański 1) |
SPARTA MIODNICA |
b/d |
b/d |
ŁUŻYCZANKA LIPINKI ŁUŻYCKIE |
2020-06-13 |
17:00 |
26 |
2019/2020 |
W |
Sparta Miodnica (Żagań 1) |
CZARNI JELENIN |
3 |
0 |
KS LIPNA - drużyna wycofana, walkower |
b/d |
b/d |
20 |
2019/2020 |
W |
|
CZARNI JELENIN |
b/d |
b/d |
ORZEŁ KONIN ŻAGAŃSKI |
b/d |
b/d |
18 |
2019/2020 |
W |
Czarni Jelenin (Jelenin 69a) |
CZARNI JELENIN |
b/d |
b/d |
SPARTA MIODNICA |
b/d |
b/d |
14 |
2019/2020 |
W |
Czarni Jelenin (Jelenin 69a) |
CZARNI PRZYBYMIERZ |
b/d |
b/d |
CZARNI JELENIN |
b/d |
b/d |
16 |
2019/2020 |
W |
Boisko Przybymierz (Przybymierz 1) |
CZARNI PRZYBYMIERZ |
3 |
0 |
KS LIPNA - drużyna wycofana, walkower |
b/d |
b/d |
18 |
2019/2020 |
W |
|
CZARNI PRZYBYMIERZ |
b/d |
b/d |
KWISA TRZEBÓW |
b/d |
b/d |
20 |
2019/2020 |
W |
Boisko Przybymierz (Przybymierz 1) |
CZARNI PRZYBYMIERZ |
b/d |
b/d |
SPARTA MIODNICA |
b/d |
b/d |
15 |
2019/2020 |
W |
Boisko Przybymierz (Przybymierz 1) |
GRANICA ŻARKI WIELKIE |
b/d |
b/d |
ŁKS ŁĘKNICA |
b/d |
b/d |
18 |
2019/2020 |
W |
Boisko Żarki Wielkie (Żarki Wielkie 1) |
GRANICA ŻARKI WIELKIE |
b/d |
b/d |
MIROSTOWICZANKA MIROSTOWICE |
b/d |
b/d |
16 |
2019/2020 |
W |
Boisko Żarki Wielkie (Żarki Wielkie 1) |
GRANICA ŻARKI WIELKIE |
b/d |
b/d |
MOCZYNIANKA ŻAGAŃ |
b/d |
b/d |
20 |
2019/2020 |
W |
Boisko Żarki Wielkie (Żarki Wielkie 1) |
GRANICA ŻARKI WIELKIE |
b/d |
b/d |
ORZEŁ KONIN ŻAGAŃSKI |
b/d |
b/d |
14 |
2019/2020 |
W |
Boisko Żarki Wielkie (Żarki Wielkie 1) |
ISKRA MAŁOMICE |
3 |
0 |
KS LIPNA - drużyna wycofana, walkower |
b/d |
b/d |
14 |
2019/2020 |
W |
|
ISKRA MAŁOMICE |
b/d |
b/d |
KWISA TRZEBÓW |
b/d |
b/d |
16 |
2019/2020 |
W |
ISKRA MAŁOMICE (Małomice, Kołłątaja 1) |
ISKRA MAŁOMICE |
b/d |
b/d |
LZS KS TOMASZOWO |
b/d |
b/d |
18 |
2019/2020 |
W |
ISKRA MAŁOMICE (Małomice, Kołłątaja 1) |
ISKRA MAŁOMICE |
b/d |
b/d |
PŁOMIEŃ CZERNA |
b/d |
b/d |
20 |
2019/2020 |
W |
ISKRA MAŁOMICE (Małomice, Kołłątaja 1) |
KS LIPNA - drużyna wycofana, walkower |
0 |
3 |
GRANICA ŻARKI WIELKIE |
b/d |
b/d |
15 |
2019/2020 |
W |
|
KS LIPNA - drużyna wycofana, walkower |
0 |
3 |
KWISA TRZEBÓW |
b/d |
b/d |
22 |
2019/2020 |
W |
|
KS LIPNA - drużyna wycofana, walkower |
0 |
3 |
LZS KS TOMASZOWO |
b/d |
b/d |
24 |
2019/2020 |
W |
|
KS LIPNA - drużyna wycofana, walkower |
0 |
3 |
ORZEŁ KONIN ŻAGAŃSKI |
b/d |
b/d |
19 |
2019/2020 |
W |
|
KS LIPNA - drużyna wycofana, walkower |
0 |
3 |
PŁOMIEŃ CZERNA |
b/d |
b/d |
26 |
2019/2020 |
W |
|
KS LIPNA - drużyna wycofana, walkower |
0 |
3 |
SPARTA MIODNICA |
b/d |
b/d |
17 |
2019/2020 |
W |
|
KWISA TRZEBÓW |
b/d |
b/d |
GRANICA ŻARKI WIELKIE |
b/d |
b/d |
17 |
2019/2020 |
W |
Boisko Sportowe Rudawica (Rudawica, Sportowa .) |
KWISA TRZEBÓW |
b/d |
b/d |
PŁOMIEŃ CZERNA |
b/d |
b/d |
15 |
2019/2020 |
W |
Boisko Sportowe Rudawica (Rudawica, Sportowa .) |
KWISA TRZEBÓW |
b/d |
b/d |
SPARTA MIODNICA |
b/d |
b/d |
19 |
2019/2020 |
W |
Boisko Sportowe Rudawica (Rudawica, Sportowa .) |
LZS KS TOMASZOWO |
b/d |
b/d |
CZARNI JELENIN |
b/d |
b/d |
15 |
2019/2020 |
W |
BOISKO PIŁKARSKIE w Tomaszowie (Tomaszowo, Leśna 2) |
LZS KS TOMASZOWO |
b/d |
b/d |
GRANICA ŻARKI WIELKIE |
b/d |
b/d |
19 |
2019/2020 |
W |
BOISKO PIŁKARSKIE w Tomaszowie (Tomaszowo, Leśna 2) |
LZS KS TOMASZOWO |
b/d |
b/d |
ŁKS ŁĘKNICA |
b/d |
b/d |
14 |
2019/2020 |
W |
BOISKO PIŁKARSKIE w Tomaszowie (Tomaszowo, Leśna 2) |
LZS KS TOMASZOWO |
b/d |
b/d |
PŁOMIEŃ CZERNA |
b/d |
b/d |
17 |
2019/2020 |
W |
BOISKO PIŁKARSKIE w Tomaszowie (Tomaszowo, Leśna 2) |
ŁKS ŁĘKNICA |
b/d |
b/d |
ISKRA MAŁOMICE |
b/d |
b/d |
17 |
2019/2020 |
W |
Stadion Miejski (Łęknica 1) |
ŁKS ŁĘKNICA |
3 |
0 |
KS LIPNA - drużyna wycofana, walkower |
b/d |
b/d |
23 |
2019/2020 |
W |
|
ŁKS ŁĘKNICA |
b/d |
b/d |
ŁUŻYCZANKA LIPINKI ŁUŻYCKIE |
b/d |
b/d |
19 |
2019/2020 |
W |
Stadion Miejski (Łęknica 1) |
ŁKS ŁĘKNICA |
b/d |
b/d |
MOCZYNIANKA ŻAGAŃ |
b/d |
b/d |
15 |
2019/2020 |
W |
Stadion Miejski (Łęknica 1) |
ŁUŻYCZANKA LIPINKI ŁUŻYCKIE |
b/d |
b/d |
CZARNI PRZYBYMIERZ |
b/d |
b/d |
14 |
2019/2020 |
W |
Sieniawa Żarska 47a |
ŁUŻYCZANKA LIPINKI ŁUŻYCKIE |
3 |
0 |
KS LIPNA - drużyna wycofana, walkower |
b/d |
b/d |
16 |
2019/2020 |
W |
|
ŁUŻYCZANKA LIPINKI ŁUŻYCKIE |
b/d |
b/d |
KWISA TRZEBÓW |
b/d |
b/d |
18 |
2019/2020 |
W |
Sieniawa Żarska 47a |
ŁUŻYCZANKA LIPINKI ŁUŻYCKIE |
b/d |
b/d |
LZS KS TOMASZOWO |
b/d |
b/d |
20 |
2019/2020 |
W |
Sieniawa Żarska 47a |
MIROSTOWICZANKA MIROSTOWICE |
b/d |
b/d |
CZARNI PRZYBYMIERZ |
b/d |
b/d |
19 |
2019/2020 |
W |
Mirostowiczanka Mirostowice (Mirostowice Dolne 5) |
MIROSTOWICZANKA MIROSTOWICE |
b/d |
b/d |
ISKRA MAŁOMICE |
b/d |
b/d |
15 |
2019/2020 |
W |
Mirostowiczanka Mirostowice (Mirostowice Dolne 5) |
MIROSTOWICZANKA MIROSTOWICE |
3 |
0 |
KS LIPNA - drużyna wycofana, walkower |
b/d |
b/d |
21 |
2019/2020 |
W |
|
MIROSTOWICZANKA MIROSTOWICE |
b/d |
b/d |
ŁUŻYCZANKA LIPINKI ŁUŻYCKIE |
b/d |
b/d |
17 |
2019/2020 |
W |
Mirostowiczanka Mirostowice (Mirostowice Dolne 5) |
MOCZYNIANKA ŻAGAŃ |
b/d |
b/d |
CZARNI JELENIN |
b/d |
b/d |
17 |
2019/2020 |
W |
Arena Żagań (Żagań, Kochanowskiego 6) |
MOCZYNIANKA ŻAGAŃ |
b/d |
b/d |
ISKRA MAŁOMICE |
b/d |
b/d |
19 |
2019/2020 |
W |
Arena Żagań (Żagań, Kochanowskiego 6) |
MOCZYNIANKA ŻAGAŃ |
3 |
0 |
KS LIPNA - drużyna wycofana, walkower |
b/d |
b/d |
25 |
2019/2020 |
W |
|
MOCZYNIANKA ŻAGAŃ |
b/d |
b/d |
KWISA TRZEBÓW |
b/d |
b/d |
14 |
2019/2020 |
W |
Arena Żagań (Żagań, Kochanowskiego 6) |
MOCZYNIANKA ŻAGAŃ |
b/d |
b/d |
LZS KS TOMASZOWO |
b/d |
b/d |
16 |
2019/2020 |
W |
Arena Żagań (Żagań, Kochanowskiego 6) |
ORZEŁ KONIN ŻAGAŃSKI |
b/d |
b/d |
CZARNI PRZYBYMIERZ |
b/d |
b/d |
17 |
2019/2020 |
W |
Boisko wiejskie (Konin Żagański 1) |
ORZEŁ KONIN ŻAGAŃSKI |
b/d |
b/d |
ŁUŻYCZANKA LIPINKI ŁUŻYCKIE |
b/d |
b/d |
15 |
2019/2020 |
W |
Boisko wiejskie (Konin Żagański 1) |
ORZEŁ KONIN ŻAGAŃSKI |
b/d |
b/d |
MIROSTOWICZANKA MIROSTOWICE |
b/d |
b/d |
20 |
2019/2020 |
W |
Boisko wiejskie (Konin Żagański 1) |
PŁOMIEŃ CZERNA |
b/d |
b/d |
CZARNI JELENIN |
b/d |
b/d |
19 |
2019/2020 |
W |
Czerna (Czerna 1) |
PŁOMIEŃ CZERNA |
b/d |
b/d |
ŁKS ŁĘKNICA |
b/d |
b/d |
16 |
2019/2020 |
W |
Czerna (Czerna 1) |
PŁOMIEŃ CZERNA |
b/d |
b/d |
MIROSTOWICZANKA MIROSTOWICE |
b/d |
b/d |
14 |
2019/2020 |
W |
Czerna (Czerna 1) |
PŁOMIEŃ CZERNA |
b/d |
b/d |
MOCZYNIANKA ŻAGAŃ |
b/d |
b/d |
18 |
2019/2020 |
W |
Czerna (Czerna 1) |
SPARTA MIODNICA |
b/d |
b/d |
ŁKS ŁĘKNICA |
b/d |
b/d |
20 |
2019/2020 |
W |
Sparta Miodnica (Żagań 1) |
SPARTA MIODNICA |
b/d |
b/d |
MIROSTOWICZANKA MIROSTOWICE |
b/d |
b/d |
18 |
2019/2020 |
W |
Sparta Miodnica (Żagań 1) |
SPARTA MIODNICA |
b/d |
b/d |
ORZEŁ KONIN ŻAGAŃSKI |
b/d |
b/d |
16 |
2019/2020 |
W |
Sparta Miodnica (Żagań 1) |