Gospodarz |
|
|
Gość |
Data |
Godzina |
Kolejka |
Sezon |
RUNDA |
Miejsce |
MKS NOWE MIASTECZKO |
1 |
3 |
ORZEŁ SZLICHTYNGOWA |
2019-08-17 |
15:00 |
1 |
2019/2020 |
J |
MKS Nowe Miasteczko (Nowe Miasteczko, 22 Lipca 18) |
CARGOVIA KARGOWA |
2 |
4 |
CZARNI RUDNO |
2019-08-17 |
17:00 |
1 |
2019/2020 |
J |
Stadion Miejski (Kargowa, Sulechowska 1) |
DĄB II PRZYBYSZÓW |
3 |
0 |
ODRA KLENICA |
2019-08-17 |
17:00 |
1 |
2019/2020 |
J |
Stadion Miejski (Sława, Ogrodowa 1) |
GKS SIEDLISKO |
6 |
0 |
AVIA SIEDLNICA |
2019-08-17 |
17:00 |
1 |
2019/2020 |
J |
Boisko wiejskie (Siedlisko, Głogowska brak) |
KP ŚWIDNICA |
2 |
4 |
SPARTA ŁĘŻYCA |
2019-08-17 |
17:00 |
1 |
2019/2020 |
J |
Świdnica Stadion (Świdnica, Sportowa 1) |
PIAST PARKOVIA TRZEBIECHÓW |
5 |
0 |
BŁĘKITNI WIERZBNICA |
2019-08-18 |
15:00 |
1 |
2019/2020 |
J |
Boisko wiejskie (Głuchów 1) |
POGOŃ WSCHOWA |
1 |
1 |
BŁĘKITNI LUBIĘCIN |
2019-08-18 |
17:00 |
1 |
2019/2020 |
J |
(Wschowa, Sportowa 5) |
BŁĘKITNI LUBIĘCIN |
0 |
2 |
PIAST PARKOVIA TRZEBIECHÓW |
2019-08-24 |
17:00 |
2 |
2019/2020 |
J |
Głuchów |
CZARNI RUDNO |
2 |
0 |
MKS NOWE MIASTECZKO |
2019-08-24 |
17:00 |
2 |
2019/2020 |
J |
Boisko Rudno (Nowa Sól 1) |
GKS SIEDLISKO |
1 |
1 |
POGOŃ WSCHOWA |
2019-08-24 |
17:00 |
2 |
2019/2020 |
J |
Boisko wiejskie (Siedlisko, Głogowska brak) |
ODRA KLENICA |
1 |
2 |
CARGOVIA KARGOWA |
2019-08-24 |
17:00 |
2 |
2019/2020 |
J |
Stadion Wiejski (Klenica 1) |
ORZEŁ SZLICHTYNGOWA |
3 |
1 |
KP ŚWIDNICA |
2019-08-24 |
17:00 |
2 |
2019/2020 |
J |
Orzeł Szlichtyngowa (Szlichtyngowa, Przemysłowa 7) |
BŁĘKITNI WIERZBNICA |
0 |
2 |
DĄB II PRZYBYSZÓW |
2019-08-25 |
15:00 |
2 |
2019/2020 |
J |
Boisko - Wierzbnica (Wierzbnica .) |
AVIA SIEDLNICA |
0 |
3 |
SPARTA ŁĘŻYCA |
2019-08-25 |
17:00 |
2 |
2019/2020 |
J |
Avia Siedlinica (Siedlnica 29) |
CARGOVIA KARGOWA |
9 |
1 |
BŁĘKITNI WIERZBNICA |
2019-08-31 |
17:00 |
3 |
2019/2020 |
J |
Jaromierz |
DĄB II PRZYBYSZÓW |
4 |
2 |
BŁĘKITNI LUBIĘCIN |
2019-08-31 |
17:00 |
3 |
2019/2020 |
J |
Stadion Miejski (Sława, Ogrodowa 1) |
KP ŚWIDNICA |
1 |
0 |
CZARNI RUDNO |
2019-08-31 |
17:00 |
3 |
2019/2020 |
J |
Świdnica Stadion (Świdnica, Sportowa 1) |
MKS NOWE MIASTECZKO |
2 |
1 |
ODRA KLENICA |
2019-08-31 |
17:00 |
3 |
2019/2020 |
J |
MKS Nowe Miasteczko (Nowe Miasteczko, 22 Lipca 18) |
POGOŃ WSCHOWA |
1 |
1 |
AVIA SIEDLNICA |
2019-08-31 |
17:00 |
3 |
2019/2020 |
J |
(Wschowa, Sportowa 5) |
SPARTA ŁĘŻYCA |
4 |
4 |
ORZEŁ SZLICHTYNGOWA |
2019-08-31 |
17:00 |
3 |
2019/2020 |
J |
Sparta Łężyca (Łężyca) |
PIAST PARKOVIA TRZEBIECHÓW |
1 |
1 |
GKS SIEDLISKO |
2019-09-01 |
15:00 |
3 |
2019/2020 |
J |
Boisko wiejskie (Głuchów 1) |
GKS SIEDLISKO |
2 |
0 |
DĄB II PRZYBYSZÓW |
2019-09-07 |
14:00 |
4 |
2019/2020 |
J |
Boisko wiejskie (Siedlisko, Głogowska brak) |
BŁĘKITNI LUBIĘCIN |
3 |
1 |
CARGOVIA KARGOWA |
2019-09-07 |
17:00 |
4 |
2019/2020 |
J |
Błekitni Lubięcin (Lubięcin .) |
CZARNI RUDNO |
2 |
1 |
SPARTA ŁĘŻYCA |
2019-09-07 |
17:00 |
4 |
2019/2020 |
J |
Boisko Rudno (Nowa Sól 1) |
ODRA KLENICA |
2 |
2 |
KP ŚWIDNICA |
2019-09-07 |
17:00 |
4 |
2019/2020 |
J |
Stadion Wiejski (Klenica 1) |
POGOŃ WSCHOWA |
3 |
1 |
PIAST PARKOVIA TRZEBIECHÓW |
2019-09-07 |
17:00 |
4 |
2019/2020 |
J |
(Wschowa, Sportowa 5) |
AVIA SIEDLNICA |
3 |
5 |
ORZEŁ SZLICHTYNGOWA |
2019-09-08 |
16:00 |
4 |
2019/2020 |
J |
Avia Siedlinica (Siedlnica 29) |
CARGOVIA KARGOWA |
2 |
3 |
GKS SIEDLISKO |
2019-09-14 |
16:00 |
5 |
2019/2020 |
J |
Jaromierz |
KP ŚWIDNICA |
4 |
2 |
BŁĘKITNI WIERZBNICA |
2019-09-14 |
16:00 |
5 |
2019/2020 |
J |
Świdnica Stadion (Świdnica, Sportowa 1) |
MKS NOWE MIASTECZKO |
0 |
2 |
BŁĘKITNI LUBIĘCIN |
2019-09-14 |
16:00 |
5 |
2019/2020 |
J |
MKS Nowe Miasteczko (Nowe Miasteczko, 22 Lipca 18) |
ORZEŁ SZLICHTYNGOWA |
3 |
0 |
CZARNI RUDNO |
2019-09-14 |
16:00 |
5 |
2019/2020 |
J |
Orzeł Szlichtyngowa (Szlichtyngowa, Przemysłowa 7) |
SPARTA ŁĘŻYCA |
3 |
0 |
ODRA KLENICA |
2019-09-14 |
16:00 |
5 |
2019/2020 |
J |
Sparta Łężyca (Łężyca) |
DĄB II PRZYBYSZÓW |
2 |
1 |
POGOŃ WSCHOWA |
2019-09-15 |
15:00 |
5 |
2019/2020 |
J |
Stadion Miejski (Sława, Ogrodowa 1) |
PIAST PARKOVIA TRZEBIECHÓW |
1 |
2 |
AVIA SIEDLNICA |
2019-09-15 |
15:00 |
5 |
2019/2020 |
J |
Boisko wiejskie (Głuchów 1) |
BŁĘKITNI LUBIĘCIN |
2 |
1 |
KP ŚWIDNICA |
2019-09-21 |
16:00 |
6 |
2019/2020 |
J |
Błekitni Lubięcin (Lubięcin .) |
GKS SIEDLISKO |
1 |
0 |
MKS NOWE MIASTECZKO |
2019-09-21 |
16:00 |
6 |
2019/2020 |
J |
Boisko wiejskie (Siedlisko, Głogowska brak) |
ODRA KLENICA |
4 |
1 |
ORZEŁ SZLICHTYNGOWA |
2019-09-21 |
16:00 |
6 |
2019/2020 |
J |
Stadion Wiejski (Klenica 1) |
POGOŃ WSCHOWA |
3 |
2 |
CARGOVIA KARGOWA |
2019-09-21 |
16:00 |
6 |
2019/2020 |
J |
(Wschowa, Sportowa 5) |
AVIA SIEDLNICA |
5 |
2 |
CZARNI RUDNO |
2019-09-22 |
15:00 |
6 |
2019/2020 |
J |
Avia Siedlinica (Siedlnica 29) |
BŁĘKITNI WIERZBNICA |
2 |
3 |
SPARTA ŁĘŻYCA |
2019-09-22 |
15:00 |
6 |
2019/2020 |
J |
Boisko - Wierzbnica (Wierzbnica .) |
PIAST PARKOVIA TRZEBIECHÓW |
4 |
2 |
DĄB II PRZYBYSZÓW |
2019-09-22 |
15:00 |
6 |
2019/2020 |
J |
Boisko wiejskie (Głuchów 1) |
CZARNI RUDNO |
4 |
0 |
ODRA KLENICA |
2019-09-28 |
16:00 |
7 |
2019/2020 |
J |
Boisko Rudno (Nowa Sól 1) |
KP ŚWIDNICA |
0 |
0 |
GKS SIEDLISKO |
2019-09-28 |
16:00 |
7 |
2019/2020 |
J |
Świdnica Stadion (Świdnica, Sportowa 1) |
MKS NOWE MIASTECZKO |
1 |
1 |
POGOŃ WSCHOWA |
2019-09-28 |
16:00 |
7 |
2019/2020 |
J |
MKS Nowe Miasteczko (Nowe Miasteczko, 22 Lipca 18) |
ORZEŁ SZLICHTYNGOWA |
3 |
0 |
BŁĘKITNI WIERZBNICA |
2019-09-28 |
16:00 |
7 |
2019/2020 |
J |
Orzeł Szlichtyngowa (Szlichtyngowa, Przemysłowa 7) |
SPARTA ŁĘŻYCA |
2 |
1 |
BŁĘKITNI LUBIĘCIN |
2019-09-28 |
16:00 |
7 |
2019/2020 |
J |
Sparta Łężyca (Łężyca) |
DĄB II PRZYBYSZÓW |
3 |
0 |
AVIA SIEDLNICA |
2019-09-29 |
14:00 |
7 |
2019/2020 |
J |
Stadion Miejski (Sława, Ogrodowa 1) |
CARGOVIA KARGOWA |
0 |
2 |
PIAST PARKOVIA TRZEBIECHÓW |
2019-09-29 |
16:00 |
7 |
2019/2020 |
J |
Jaromierz |
BŁĘKITNI LUBIĘCIN |
5 |
6 |
ORZEŁ SZLICHTYNGOWA |
2019-10-05 |
14:00 |
8 |
2019/2020 |
J |
Błekitni Lubięcin (Lubięcin .) |
BŁĘKITNI WIERZBNICA |
1 |
2 |
CZARNI RUDNO |
2019-10-05 |
15:00 |
8 |
2019/2020 |
J |
Boisko - Wierzbnica (Wierzbnica .) |
DĄB II PRZYBYSZÓW |
3 |
3 |
CARGOVIA KARGOWA |
2019-10-05 |
16:00 |
8 |
2019/2020 |
J |
Stadion Miejski (Sława, Ogrodowa 1) |
GKS SIEDLISKO |
3 |
2 |
SPARTA ŁĘŻYCA |
2019-10-05 |
16:00 |
8 |
2019/2020 |
J |
Boisko wiejskie (Siedlisko, Głogowska brak) |
POGOŃ WSCHOWA |
4 |
3 |
KP ŚWIDNICA |
2019-10-05 |
16:00 |
8 |
2019/2020 |
J |
(Wschowa, Sportowa 5) |
AVIA SIEDLNICA |
8 |
1 |
ODRA KLENICA |
2019-10-06 |
15:00 |
8 |
2019/2020 |
J |
Avia Siedlinica (Siedlnica 29) |
PIAST PARKOVIA TRZEBIECHÓW |
4 |
2 |
MKS NOWE MIASTECZKO |
2019-10-06 |
15:00 |
8 |
2019/2020 |
J |
Boisko wiejskie (Głuchów 1) |
CZARNI RUDNO |
0 |
2 |
BŁĘKITNI LUBIĘCIN |
2019-10-12 |
15:00 |
9 |
2019/2020 |
J |
Boisko Rudno (Nowa Sól 1) |
KP ŚWIDNICA |
2 |
1 |
PIAST PARKOVIA TRZEBIECHÓW |
2019-10-12 |
15:00 |
9 |
2019/2020 |
J |
Świdnica Stadion (Świdnica, Sportowa 1) |
MKS NOWE MIASTECZKO |
1 |
0 |
DĄB II PRZYBYSZÓW |
2019-10-12 |
15:00 |
9 |
2019/2020 |
J |
MKS Nowe Miasteczko (Nowe Miasteczko, 22 Lipca 18) |
ODRA KLENICA |
0 |
3 |
BŁĘKITNI WIERZBNICA |
2019-10-12 |
15:00 |
9 |
2019/2020 |
J |
Stadion Wiejski (Klenica 1) |
ORZEŁ SZLICHTYNGOWA |
0 |
1 |
GKS SIEDLISKO |
2019-10-12 |
15:00 |
9 |
2019/2020 |
J |
Orzeł Szlichtyngowa (Szlichtyngowa, Przemysłowa 7) |
SPARTA ŁĘŻYCA |
2 |
1 |
POGOŃ WSCHOWA |
2019-10-12 |
15:00 |
9 |
2019/2020 |
J |
Sparta Łężyca (Łężyca) |
CARGOVIA KARGOWA |
5 |
4 |
AVIA SIEDLNICA |
2019-10-12 |
16:00 |
9 |
2019/2020 |
J |
Jaromierz |
BŁĘKITNI LUBIĘCIN |
5 |
0 |
ODRA KLENICA |
2019-10-19 |
14:00 |
10 |
2019/2020 |
J |
Błekitni Lubięcin (Lubięcin .) |
GKS SIEDLISKO |
2 |
0 |
CZARNI RUDNO |
2019-10-19 |
14:00 |
10 |
2019/2020 |
J |
Boisko wiejskie (Siedlisko, Głogowska brak) |
CARGOVIA KARGOWA |
3 |
1 |
MKS NOWE MIASTECZKO |
2019-10-19 |
15:00 |
10 |
2019/2020 |
J |
Jaromierz |
POGOŃ WSCHOWA |
2 |
0 |
ORZEŁ SZLICHTYNGOWA |
2019-10-19 |
15:00 |
10 |
2019/2020 |
J |
(Wschowa, Sportowa 5) |
AVIA SIEDLNICA |
6 |
2 |
BŁĘKITNI WIERZBNICA |
2019-10-20 |
14:00 |
10 |
2019/2020 |
J |
Avia Siedlinica (Siedlnica 29) |
DĄB II PRZYBYSZÓW |
4 |
0 |
KP ŚWIDNICA |
2019-10-20 |
14:30 |
10 |
2019/2020 |
J |
Stadion Miejski (Sława, Ogrodowa 1) |
PIAST PARKOVIA TRZEBIECHÓW |
2 |
1 |
SPARTA ŁĘŻYCA |
2019-10-20 |
15:00 |
10 |
2019/2020 |
J |
Boisko wiejskie (Głuchów 1) |
BŁĘKITNI WIERZBNICA |
1 |
6 |
BŁĘKITNI LUBIĘCIN |
2019-10-26 |
14:00 |
11 |
2019/2020 |
J |
Boisko - Wierzbnica (Wierzbnica .) |
CZARNI RUDNO |
1 |
0 |
POGOŃ WSCHOWA |
2019-10-26 |
14:00 |
11 |
2019/2020 |
J |
Boisko Rudno (Nowa Sól 1) |
KP ŚWIDNICA |
4 |
0 |
CARGOVIA KARGOWA |
2019-10-26 |
14:00 |
11 |
2019/2020 |
J |
Świdnica Stadion (Świdnica, Sportowa 1) |
MKS NOWE MIASTECZKO |
1 |
1 |
AVIA SIEDLNICA |
2019-10-26 |
14:00 |
11 |
2019/2020 |
J |
MKS Nowe Miasteczko (Nowe Miasteczko, 22 Lipca 18) |
ODRA KLENICA |
3 |
3 |
GKS SIEDLISKO |
2019-10-26 |
14:00 |
11 |
2019/2020 |
J |
Stadion Wiejski (Klenica 1) |
ORZEŁ SZLICHTYNGOWA |
3 |
1 |
PIAST PARKOVIA TRZEBIECHÓW |
2019-10-26 |
14:00 |
11 |
2019/2020 |
J |
Orzeł Szlichtyngowa (Szlichtyngowa, Przemysłowa 7) |
SPARTA ŁĘŻYCA |
5 |
1 |
DĄB II PRZYBYSZÓW |
2019-10-26 |
14:00 |
11 |
2019/2020 |
J |
Sparta Łężyca (Łężyca) |
CARGOVIA KARGOWA |
1 |
3 |
SPARTA ŁĘŻYCA |
2019-11-02 |
14:00 |
12 |
2019/2020 |
J |
Stadion Miejski (Kargowa, Sulechowska 1) |
GKS SIEDLISKO |
1 |
0 |
BŁĘKITNI WIERZBNICA |
2019-11-02 |
14:00 |
12 |
2019/2020 |
J |
Boisko wiejskie (Siedlisko, Głogowska brak) |
MKS NOWE MIASTECZKO |
0 |
1 |
KP ŚWIDNICA |
2019-11-02 |
14:00 |
12 |
2019/2020 |
J |
MKS Nowe Miasteczko (Nowe Miasteczko, 22 Lipca 18) |
POGOŃ WSCHOWA |
2 |
1 |
ODRA KLENICA |
2019-11-02 |
14:00 |
12 |
2019/2020 |
J |
(Wschowa, Sportowa 5) |
AVIA SIEDLNICA |
1 |
3 |
BŁĘKITNI LUBIĘCIN |
2019-11-03 |
14:00 |
12 |
2019/2020 |
J |
Avia Siedlinica (Siedlnica 29) |
DĄB II PRZYBYSZÓW |
5 |
2 |
ORZEŁ SZLICHTYNGOWA |
2019-11-03 |
14:00 |
12 |
2019/2020 |
J |
Stadion Miejski (Sława, Ogrodowa 1) |
PIAST PARKOVIA TRZEBIECHÓW |
1 |
0 |
CZARNI RUDNO |
2019-11-03 |
14:00 |
12 |
2019/2020 |
J |
Boisko wiejskie (Głuchów 1) |
BŁĘKITNI LUBIĘCIN |
1 |
1 |
GKS SIEDLISKO |
2019-11-09 |
14:00 |
13 |
2019/2020 |
J |
Błekitni Lubięcin (Lubięcin .) |
BŁĘKITNI WIERZBNICA |
2 |
7 |
POGOŃ WSCHOWA |
2019-11-09 |
14:00 |
13 |
2019/2020 |
J |
Boisko - Wierzbnica (Wierzbnica .) |
CZARNI RUDNO |
0 |
3 |
DĄB II PRZYBYSZÓW |
2019-11-09 |
14:00 |
13 |
2019/2020 |
J |
Boisko Rudno (Nowa Sól 1) |
KP ŚWIDNICA |
3 |
4 |
AVIA SIEDLNICA |
2019-11-09 |
14:00 |
13 |
2019/2020 |
J |
Świdnica Stadion (Świdnica, Sportowa 1) |
ODRA KLENICA |
1 |
4 |
PIAST PARKOVIA TRZEBIECHÓW |
2019-11-09 |
14:00 |
13 |
2019/2020 |
J |
Stadion Wiejski (Klenica 1) |
ORZEŁ SZLICHTYNGOWA |
5 |
0 |
CARGOVIA KARGOWA |
2019-11-09 |
14:00 |
13 |
2019/2020 |
J |
Orzeł Szlichtyngowa (Szlichtyngowa, Przemysłowa 7) |
SPARTA ŁĘŻYCA |
3 |
6 |
MKS NOWE MIASTECZKO |
2019-11-09 |
14:00 |
13 |
2019/2020 |
J |
Sparta Łężyca (Łężyca) |
BŁĘKITNI WIERZBNICA |
2 |
3 |
MKS NOWE MIASTECZKO |
2019-11-16 |
14:00 |
4 |
2019/2020 |
J |
Boisko - Wierzbnica (Wierzbnica .) |
CARGOVIA KARGOWA |
b/d |
b/d |
DĄB II PRZYBYSZÓW |
2020-05-16 |
17:00 |
21 |
2019/2020 |
W |
Jaromierz |
CZARNI RUDNO |
b/d |
b/d |
BŁĘKITNI WIERZBNICA |
2020-05-16 |
17:00 |
21 |
2019/2020 |
W |
Boisko Rudno (Nowa Sól 1) |
KP ŚWIDNICA |
b/d |
b/d |
POGOŃ WSCHOWA |
2020-05-16 |
17:00 |
21 |
2019/2020 |
W |
Świdnica Stadion (Świdnica, Sportowa 1) |
MKS NOWE MIASTECZKO |
b/d |
b/d |
PIAST PARKOVIA TRZEBIECHÓW |
2020-05-16 |
17:00 |
21 |
2019/2020 |
W |
MKS Nowe Miasteczko (Nowe Miasteczko, 22 Lipca 18) |
ODRA KLENICA |
b/d |
b/d |
AVIA SIEDLNICA |
2020-05-16 |
17:00 |
21 |
2019/2020 |
W |
Stadion Wiejski (Klenica 1) |
ORZEŁ SZLICHTYNGOWA |
b/d |
b/d |
BŁĘKITNI LUBIĘCIN |
2020-05-16 |
17:00 |
21 |
2019/2020 |
W |
Orzeł Szlichtyngowa (Szlichtyngowa, Przemysłowa 7) |
SPARTA ŁĘŻYCA |
b/d |
b/d |
GKS SIEDLISKO |
2020-05-16 |
17:00 |
21 |
2019/2020 |
W |
Sparta Łężyca (Łężyca) |
BŁĘKITNI WIERZBNICA |
b/d |
b/d |
ODRA KLENICA |
2020-05-23 |
16:00 |
22 |
2019/2020 |
W |
Boisko - Wierzbnica (Wierzbnica .) |
POGOŃ WSCHOWA |
b/d |
b/d |
SPARTA ŁĘŻYCA |
2020-05-23 |
16:00 |
22 |
2019/2020 |
W |
(Wschowa, Sportowa 5) |
BŁĘKITNI LUBIĘCIN |
b/d |
b/d |
CZARNI RUDNO |
2020-05-23 |
17:00 |
22 |
2019/2020 |
W |
Błekitni Lubięcin (Lubięcin .) |
DĄB II PRZYBYSZÓW |
b/d |
b/d |
MKS NOWE MIASTECZKO |
2020-05-23 |
17:00 |
22 |
2019/2020 |
W |
Stadion Miejski (Sława, Ogrodowa 1) |
GKS SIEDLISKO |
b/d |
b/d |
ORZEŁ SZLICHTYNGOWA |
2020-05-23 |
17:00 |
22 |
2019/2020 |
W |
Boisko wiejskie (Siedlisko, Głogowska brak) |
AVIA SIEDLNICA |
b/d |
b/d |
CARGOVIA KARGOWA |
2020-05-24 |
17:00 |
22 |
2019/2020 |
W |
Avia Siedlinica (Siedlnica 29) |
PIAST PARKOVIA TRZEBIECHÓW |
b/d |
b/d |
KP ŚWIDNICA |
2020-05-24 |
17:00 |
22 |
2019/2020 |
W |
Boisko wiejskie (Głuchów 1) |
BŁĘKITNI WIERZBNICA |
b/d |
b/d |
AVIA SIEDLNICA |
2020-05-30 |
16:00 |
23 |
2019/2020 |
W |
Boisko - Wierzbnica (Wierzbnica .) |
CZARNI RUDNO |
b/d |
b/d |
GKS SIEDLISKO |
2020-05-30 |
17:00 |
23 |
2019/2020 |
W |
Boisko Rudno (Nowa Sól 1) |
KP ŚWIDNICA |
b/d |
b/d |
DĄB II PRZYBYSZÓW |
2020-05-30 |
17:00 |
23 |
2019/2020 |
W |
Świdnica Stadion (Świdnica, Sportowa 1) |
MKS NOWE MIASTECZKO |
b/d |
b/d |
CARGOVIA KARGOWA |
2020-05-30 |
17:00 |
23 |
2019/2020 |
W |
MKS Nowe Miasteczko (Nowe Miasteczko, 22 Lipca 18) |
ODRA KLENICA |
b/d |
b/d |
BŁĘKITNI LUBIĘCIN |
2020-05-30 |
17:00 |
23 |
2019/2020 |
W |
Stadion Wiejski (Klenica 1) |
ORZEŁ SZLICHTYNGOWA |
b/d |
b/d |
POGOŃ WSCHOWA |
2020-05-30 |
17:00 |
23 |
2019/2020 |
W |
Orzeł Szlichtyngowa (Szlichtyngowa, Przemysłowa 7) |
SPARTA ŁĘŻYCA |
b/d |
b/d |
PIAST PARKOVIA TRZEBIECHÓW |
2020-05-30 |
17:00 |
23 |
2019/2020 |
W |
Sparta Łężyca (Łężyca) |
BŁĘKITNI LUBIĘCIN |
b/d |
b/d |
BŁĘKITNI WIERZBNICA |
2020-06-06 |
17:00 |
24 |
2019/2020 |
W |
Błekitni Lubięcin (Lubięcin .) |
DĄB II PRZYBYSZÓW |
b/d |
b/d |
SPARTA ŁĘŻYCA |
2020-06-06 |
17:00 |
24 |
2019/2020 |
W |
Stadion Miejski (Sława, Ogrodowa 1) |
GKS SIEDLISKO |
b/d |
b/d |
ODRA KLENICA |
2020-06-06 |
17:00 |
24 |
2019/2020 |
W |
Boisko wiejskie (Siedlisko, Głogowska brak) |
POGOŃ WSCHOWA |
b/d |
b/d |
CZARNI RUDNO |
2020-06-06 |
17:00 |
24 |
2019/2020 |
W |
(Wschowa, Sportowa 5) |
AVIA SIEDLNICA |
b/d |
b/d |
MKS NOWE MIASTECZKO |
2020-06-07 |
17:00 |
24 |
2019/2020 |
W |
Avia Siedlinica (Siedlnica 29) |
CARGOVIA KARGOWA |
b/d |
b/d |
KP ŚWIDNICA |
2020-06-07 |
17:00 |
24 |
2019/2020 |
W |
Jaromierz |
PIAST PARKOVIA TRZEBIECHÓW |
b/d |
b/d |
ORZEŁ SZLICHTYNGOWA |
2020-06-07 |
17:00 |
24 |
2019/2020 |
W |
Boisko wiejskie (Głuchów 1) |
BŁĘKITNI LUBIĘCIN |
b/d |
b/d |
AVIA SIEDLNICA |
2020-06-11 |
17:00 |
25 |
2019/2020 |
W |
Błekitni Lubięcin (Lubięcin .) |
BŁĘKITNI WIERZBNICA |
b/d |
b/d |
GKS SIEDLISKO |
2020-06-11 |
17:00 |
25 |
2019/2020 |
W |
Boisko - Wierzbnica (Wierzbnica .) |
CZARNI RUDNO |
b/d |
b/d |
PIAST PARKOVIA TRZEBIECHÓW |
2020-06-11 |
17:00 |
25 |
2019/2020 |
W |
Boisko Rudno (Nowa Sól 1) |
KP ŚWIDNICA |
b/d |
b/d |
MKS NOWE MIASTECZKO |
2020-06-11 |
17:00 |
25 |
2019/2020 |
W |
Świdnica Stadion (Świdnica, Sportowa 1) |
ODRA KLENICA |
b/d |
b/d |
POGOŃ WSCHOWA |
2020-06-11 |
17:00 |
25 |
2019/2020 |
W |
Stadion Wiejski (Klenica 1) |
ORZEŁ SZLICHTYNGOWA |
b/d |
b/d |
DĄB II PRZYBYSZÓW |
2020-06-11 |
17:00 |
25 |
2019/2020 |
W |
Orzeł Szlichtyngowa (Szlichtyngowa, Przemysłowa 7) |
SPARTA ŁĘŻYCA |
b/d |
b/d |
CARGOVIA KARGOWA |
2020-06-11 |
17:00 |
25 |
2019/2020 |
W |
Sparta Łężyca (Łężyca) |
AVIA SIEDLNICA |
b/d |
b/d |
KP ŚWIDNICA |
2020-06-14 |
17:00 |
26 |
2019/2020 |
W |
Avia Siedlinica (Siedlnica 29) |
CARGOVIA KARGOWA |
b/d |
b/d |
ORZEŁ SZLICHTYNGOWA |
2020-06-14 |
17:00 |
26 |
2019/2020 |
W |
Jaromierz |
DĄB II PRZYBYSZÓW |
b/d |
b/d |
CZARNI RUDNO |
2020-06-14 |
17:00 |
26 |
2019/2020 |
W |
Stadion Miejski (Sława, Ogrodowa 1) |
GKS SIEDLISKO |
b/d |
b/d |
BŁĘKITNI LUBIĘCIN |
2020-06-14 |
17:00 |
26 |
2019/2020 |
W |
Boisko wiejskie (Siedlisko, Głogowska brak) |
MKS NOWE MIASTECZKO |
b/d |
b/d |
SPARTA ŁĘŻYCA |
2020-06-14 |
17:00 |
26 |
2019/2020 |
W |
MKS Nowe Miasteczko (Nowe Miasteczko, 22 Lipca 18) |
PIAST PARKOVIA TRZEBIECHÓW |
b/d |
b/d |
ODRA KLENICA |
2020-06-14 |
17:00 |
26 |
2019/2020 |
W |
Boisko wiejskie (Głuchów 1) |
POGOŃ WSCHOWA |
b/d |
b/d |
BŁĘKITNI WIERZBNICA |
2020-06-14 |
17:00 |
26 |
2019/2020 |
W |
(Wschowa, Sportowa 5) |
AVIA SIEDLNICA |
b/d |
b/d |
DĄB II PRZYBYSZÓW |
b/d |
b/d |
20 |
2019/2020 |
W |
Avia Siedlinica (Siedlnica 29) |
AVIA SIEDLNICA |
b/d |
b/d |
GKS SIEDLISKO |
b/d |
b/d |
14 |
2019/2020 |
W |
Avia Siedlinica (Siedlnica 29) |
AVIA SIEDLNICA |
b/d |
b/d |
PIAST PARKOVIA TRZEBIECHÓW |
b/d |
b/d |
18 |
2019/2020 |
W |
Avia Siedlinica (Siedlnica 29) |
AVIA SIEDLNICA |
b/d |
b/d |
POGOŃ WSCHOWA |
b/d |
b/d |
16 |
2019/2020 |
W |
Avia Siedlinica (Siedlnica 29) |
BŁĘKITNI LUBIĘCIN |
b/d |
b/d |
DĄB II PRZYBYSZÓW |
b/d |
b/d |
16 |
2019/2020 |
W |
Błekitni Lubięcin (Lubięcin .) |
BŁĘKITNI LUBIĘCIN |
b/d |
b/d |
MKS NOWE MIASTECZKO |
b/d |
b/d |
18 |
2019/2020 |
W |
Błekitni Lubięcin (Lubięcin .) |
BŁĘKITNI LUBIĘCIN |
b/d |
b/d |
POGOŃ WSCHOWA |
b/d |
b/d |
14 |
2019/2020 |
W |
Błekitni Lubięcin (Lubięcin .) |
BŁĘKITNI LUBIĘCIN |
b/d |
b/d |
SPARTA ŁĘŻYCA |
b/d |
b/d |
20 |
2019/2020 |
W |
Błekitni Lubięcin (Lubięcin .) |
BŁĘKITNI WIERZBNICA |
b/d |
b/d |
CARGOVIA KARGOWA |
b/d |
b/d |
16 |
2019/2020 |
W |
Boisko - Wierzbnica (Wierzbnica .) |
BŁĘKITNI WIERZBNICA |
b/d |
b/d |
KP ŚWIDNICA |
b/d |
b/d |
18 |
2019/2020 |
W |
Boisko - Wierzbnica (Wierzbnica .) |
BŁĘKITNI WIERZBNICA |
b/d |
b/d |
ORZEŁ SZLICHTYNGOWA |
b/d |
b/d |
20 |
2019/2020 |
W |
Boisko - Wierzbnica (Wierzbnica .) |
BŁĘKITNI WIERZBNICA |
b/d |
b/d |
PIAST PARKOVIA TRZEBIECHÓW |
b/d |
b/d |
14 |
2019/2020 |
W |
Boisko - Wierzbnica (Wierzbnica .) |
CARGOVIA KARGOWA |
b/d |
b/d |
BŁĘKITNI LUBIĘCIN |
b/d |
b/d |
17 |
2019/2020 |
W |
Jaromierz |
CARGOVIA KARGOWA |
b/d |
b/d |
ODRA KLENICA |
b/d |
b/d |
15 |
2019/2020 |
W |
Jaromierz |
CARGOVIA KARGOWA |
b/d |
b/d |
POGOŃ WSCHOWA |
b/d |
b/d |
19 |
2019/2020 |
W |
Jaromierz |
CZARNI RUDNO |
b/d |
b/d |
AVIA SIEDLNICA |
b/d |
b/d |
19 |
2019/2020 |
W |
Boisko Rudno (Nowa Sól 1) |
CZARNI RUDNO |
b/d |
b/d |
CARGOVIA KARGOWA |
b/d |
b/d |
14 |
2019/2020 |
W |
Boisko Rudno (Nowa Sól 1) |
CZARNI RUDNO |
b/d |
b/d |
KP ŚWIDNICA |
b/d |
b/d |
16 |
2019/2020 |
W |
Boisko Rudno (Nowa Sól 1) |
CZARNI RUDNO |
b/d |
b/d |
ORZEŁ SZLICHTYNGOWA |
b/d |
b/d |
18 |
2019/2020 |
W |
Boisko Rudno (Nowa Sól 1) |
DĄB II PRZYBYSZÓW |
b/d |
b/d |
BŁĘKITNI WIERZBNICA |
b/d |
b/d |
15 |
2019/2020 |
W |
Stadion Miejski (Sława, Ogrodowa 1) |
DĄB II PRZYBYSZÓW |
b/d |
b/d |
GKS SIEDLISKO |
b/d |
b/d |
17 |
2019/2020 |
W |
Stadion Miejski (Sława, Ogrodowa 1) |
DĄB II PRZYBYSZÓW |
b/d |
b/d |
PIAST PARKOVIA TRZEBIECHÓW |
b/d |
b/d |
19 |
2019/2020 |
W |
Stadion Miejski (Sława, Ogrodowa 1) |
GKS SIEDLISKO |
b/d |
b/d |
CARGOVIA KARGOWA |
b/d |
b/d |
18 |
2019/2020 |
W |
Boisko wiejskie (Siedlisko, Głogowska brak) |
GKS SIEDLISKO |
b/d |
b/d |
KP ŚWIDNICA |
b/d |
b/d |
20 |
2019/2020 |
W |
Boisko wiejskie (Siedlisko, Głogowska brak) |
GKS SIEDLISKO |
b/d |
b/d |
PIAST PARKOVIA TRZEBIECHÓW |
b/d |
b/d |
16 |
2019/2020 |
W |
Boisko wiejskie (Siedlisko, Głogowska brak) |
KP ŚWIDNICA |
b/d |
b/d |
BŁĘKITNI LUBIĘCIN |
b/d |
b/d |
19 |
2019/2020 |
W |
Świdnica Stadion (Świdnica, Sportowa 1) |
KP ŚWIDNICA |
b/d |
b/d |
ODRA KLENICA |
b/d |
b/d |
17 |
2019/2020 |
W |
Świdnica Stadion (Świdnica, Sportowa 1) |
KP ŚWIDNICA |
b/d |
b/d |
ORZEŁ SZLICHTYNGOWA |
b/d |
b/d |
15 |
2019/2020 |
W |
Świdnica Stadion (Świdnica, Sportowa 1) |
MKS NOWE MIASTECZKO |
b/d |
b/d |
BŁĘKITNI WIERZBNICA |
b/d |
b/d |
17 |
2019/2020 |
W |
MKS Nowe Miasteczko (Nowe Miasteczko, 22 Lipca 18) |
MKS NOWE MIASTECZKO |
b/d |
b/d |
CZARNI RUDNO |
b/d |
b/d |
15 |
2019/2020 |
W |
MKS Nowe Miasteczko (Nowe Miasteczko, 22 Lipca 18) |
MKS NOWE MIASTECZKO |
b/d |
b/d |
GKS SIEDLISKO |
b/d |
b/d |
19 |
2019/2020 |
W |
MKS Nowe Miasteczko (Nowe Miasteczko, 22 Lipca 18) |
ODRA KLENICA |
b/d |
b/d |
CZARNI RUDNO |
b/d |
b/d |
20 |
2019/2020 |
W |
Stadion Wiejski (Klenica 1) |
ODRA KLENICA |
b/d |
b/d |
DĄB II PRZYBYSZÓW |
b/d |
b/d |
14 |
2019/2020 |
W |
Stadion Wiejski (Klenica 1) |
ODRA KLENICA |
b/d |
b/d |
MKS NOWE MIASTECZKO |
b/d |
b/d |
16 |
2019/2020 |
W |
Stadion Wiejski (Klenica 1) |
ODRA KLENICA |
b/d |
b/d |
SPARTA ŁĘŻYCA |
b/d |
b/d |
18 |
2019/2020 |
W |
Stadion Wiejski (Klenica 1) |
ORZEŁ SZLICHTYNGOWA |
b/d |
b/d |
AVIA SIEDLNICA |
b/d |
b/d |
17 |
2019/2020 |
W |
Orzeł Szlichtyngowa (Szlichtyngowa, Przemysłowa 7) |
ORZEŁ SZLICHTYNGOWA |
b/d |
b/d |
MKS NOWE MIASTECZKO |
b/d |
b/d |
14 |
2019/2020 |
W |
Orzeł Szlichtyngowa (Szlichtyngowa, Przemysłowa 7) |
ORZEŁ SZLICHTYNGOWA |
b/d |
b/d |
ODRA KLENICA |
b/d |
b/d |
19 |
2019/2020 |
W |
Orzeł Szlichtyngowa (Szlichtyngowa, Przemysłowa 7) |
ORZEŁ SZLICHTYNGOWA |
b/d |
b/d |
SPARTA ŁĘŻYCA |
b/d |
b/d |
16 |
2019/2020 |
W |
Orzeł Szlichtyngowa (Szlichtyngowa, Przemysłowa 7) |
PIAST PARKOVIA TRZEBIECHÓW |
b/d |
b/d |
BŁĘKITNI LUBIĘCIN |
b/d |
b/d |
15 |
2019/2020 |
W |
Boisko wiejskie (Głuchów 1) |
PIAST PARKOVIA TRZEBIECHÓW |
b/d |
b/d |
CARGOVIA KARGOWA |
b/d |
b/d |
20 |
2019/2020 |
W |
Boisko wiejskie (Głuchów 1) |
PIAST PARKOVIA TRZEBIECHÓW |
b/d |
b/d |
POGOŃ WSCHOWA |
b/d |
b/d |
17 |
2019/2020 |
W |
Boisko wiejskie (Głuchów 1) |
POGOŃ WSCHOWA |
b/d |
b/d |
DĄB II PRZYBYSZÓW |
b/d |
b/d |
18 |
2019/2020 |
W |
(Wschowa, Sportowa 5) |
POGOŃ WSCHOWA |
b/d |
b/d |
GKS SIEDLISKO |
b/d |
b/d |
15 |
2019/2020 |
W |
(Wschowa, Sportowa 5) |
POGOŃ WSCHOWA |
b/d |
b/d |
MKS NOWE MIASTECZKO |
b/d |
b/d |
20 |
2019/2020 |
W |
(Wschowa, Sportowa 5) |
SPARTA ŁĘŻYCA |
b/d |
b/d |
AVIA SIEDLNICA |
b/d |
b/d |
15 |
2019/2020 |
W |
Sparta Łężyca (Łężyca ) |
SPARTA ŁĘŻYCA |
b/d |
b/d |
BŁĘKITNI WIERZBNICA |
b/d |
b/d |
19 |
2019/2020 |
W |
Sparta Łężyca (Łężyca ) |
SPARTA ŁĘŻYCA |
b/d |
b/d |
CZARNI RUDNO |
b/d |
b/d |
17 |
2019/2020 |
W |
Sparta Łężyca (Łężyca ) |
SPARTA ŁĘŻYCA |
b/d |
b/d |
KP ŚWIDNICA |
b/d |
b/d |
14 |
2019/2020 |
W |
Sparta Łężyca (Łężyca ) |