Gospodarz |
|
|
Gość |
Data |
Godzina |
Kolejka |
Sezon |
RUNDA |
Miejsce |
CARGOVIA KARGOWA |
3 |
1 |
LECH II SULECHÓW |
2018-08-25 |
17:00 |
1 |
2018/2019 |
J |
Stadion Miejski (Kargowa, Sulechowska 1) |
KIJOWIANKA KIJE |
0 |
3 |
SOKÓŁ KALSK |
2018-08-25 |
17:00 |
1 |
2018/2019 |
J |
Boisko Kije (Pałck 1) |
KOMETA BUKÓW |
2 |
5 |
POLONIA NOWE KRAMSKO |
2018-08-25 |
17:00 |
1 |
2018/2019 |
J |
Stadion Buków (Buków) |
LIWNO ZABÓR |
2 |
6 |
PIAST PARKOVIA II TRZEBIECHÓW |
2018-08-25 |
17:00 |
1 |
2018/2019 |
J |
Masa Arena (Zabór, Sportowa 1) |
TĘCZA BRODY - drużyna wycofana, walkower |
3 |
1 |
POGOŃ II ŚWIEBODZIN |
2018-08-25 |
17:00 |
1 |
2018/2019 |
J |
Boisko Brody (Brody 1) |
JEDNOŚĆ PODMOKLE |
1 |
0 |
CZARNI PAŁCK |
2018-08-26 |
18:00 |
1 |
2018/2019 |
J |
Babimost, Żwirki i Wigury |
CARGOVIA KARGOWA |
2 |
0 |
TĘCZA BRODY - drużyna wycofana, walkower |
2018-08-30 |
17:30 |
2 |
2018/2019 |
J |
Stadion Miejski (Kargowa, Sulechowska 1) |
LECH II SULECHÓW |
0 |
5 |
PIAST PARKOVIA II TRZEBIECHÓW |
2018-09-02 |
14:00 |
2 |
2018/2019 |
J |
Stadion Miejski (Sulechów 1) |
POLONIA NOWE KRAMSKO |
1 |
1 |
LIWNO ZABÓR |
2018-09-02 |
15:00 |
2 |
2018/2019 |
J |
Stadion Wiejski (Kolesin 1) |
CZARNI PAŁCK |
1 |
1 |
KIJOWIANKA KIJE |
2018-09-02 |
16:00 |
2 |
2018/2019 |
J |
Boisko Pałck (Pałck 1) |
POGOŃ II ŚWIEBODZIN |
4 |
0 |
JEDNOŚĆ PODMOKLE |
2018-09-02 |
16:00 |
2 |
2018/2019 |
J |
Stadion Miejski (Świebodzin, gen. Sikorskiego 25) |
SOKÓŁ KALSK |
1 |
0 |
KOMETA BUKÓW |
2018-09-02 |
17:00 |
2 |
2018/2019 |
J |
Boisko w Kalsku (Kalsk 1) |
CARGOVIA KARGOWA |
0 |
1 |
JEDNOŚĆ PODMOKLE |
2018-09-08 |
17:00 |
3 |
2018/2019 |
J |
Stadion Miejski (Kargowa, Sulechowska 1) |
KIJOWIANKA KIJE |
5 |
3 |
POGOŃ II ŚWIEBODZIN |
2018-09-08 |
17:00 |
3 |
2018/2019 |
J |
Boisko Kije (Pałck 1) |
KOMETA BUKÓW |
4 |
2 |
CZARNI PAŁCK |
2018-09-08 |
17:00 |
3 |
2018/2019 |
J |
Stadion Buków (Buków) |
LIWNO ZABÓR |
2 |
5 |
SOKÓŁ KALSK |
2018-09-08 |
17:00 |
3 |
2018/2019 |
J |
Masa Arena (Zabór, Sportowa 1) |
PIAST PARKOVIA II TRZEBIECHÓW |
2 |
1 |
POLONIA NOWE KRAMSKO |
2018-09-08 |
17:00 |
3 |
2018/2019 |
J |
Boisko Podlegórz (Podlegórz .) |
TĘCZA BRODY - drużyna wycofana, walkower |
4 |
2 |
LECH II SULECHÓW |
2018-09-08 |
17:00 |
3 |
2018/2019 |
J |
Boisko Brody (Brody 1) |
CARGOVIA KARGOWA |
6 |
1 |
KIJOWIANKA KIJE |
2018-09-15 |
16:00 |
4 |
2018/2019 |
J |
Stadion Miejski (Kargowa, Sulechowska 1) |
SOKÓŁ KALSK |
0 |
3 |
PIAST PARKOVIA II TRZEBIECHÓW |
2018-09-15 |
17:00 |
4 |
2018/2019 |
J |
Boisko w Kalsku (Kalsk 1) |
LECH II SULECHÓW |
1 |
2 |
POLONIA NOWE KRAMSKO |
2018-09-16 |
12:00 |
4 |
2018/2019 |
J |
Stadion Miejski (Sulechów 1) |
POGOŃ II ŚWIEBODZIN |
0 |
3 |
KOMETA BUKÓW |
2018-09-16 |
14:00 |
4 |
2018/2019 |
J |
Stadion Miejski (Świebodzin, gen. Sikorskiego 25) |
CZARNI PAŁCK |
2 |
5 |
LIWNO ZABÓR |
2018-09-16 |
15:00 |
4 |
2018/2019 |
J |
Boisko Pałck (Pałck 1) |
TĘCZA BRODY - drużyna wycofana, walkower |
3 |
0 |
JEDNOŚĆ PODMOKLE |
2018-09-16 |
16:00 |
4 |
2018/2019 |
J |
Boisko Brody (Brody 1) |
KIJOWIANKA KIJE |
2 |
2 |
TĘCZA BRODY - drużyna wycofana, walkower |
2018-09-22 |
16:00 |
5 |
2018/2019 |
J |
Boisko Kije (Pałck 1) |
KOMETA BUKÓW |
0 |
3 |
CARGOVIA KARGOWA |
2018-09-22 |
16:00 |
5 |
2018/2019 |
J |
Stadion Buków (Buków ) |
LIWNO ZABÓR |
1 |
2 |
POGOŃ II ŚWIEBODZIN |
2018-09-22 |
16:00 |
5 |
2018/2019 |
J |
Masa Arena (Zabór, Sportowa 1) |
PIAST PARKOVIA II TRZEBIECHÓW |
3 |
2 |
CZARNI PAŁCK |
2018-09-22 |
16:00 |
5 |
2018/2019 |
J |
Boisko Podlegórz (Podlegórz .) |
POLONIA NOWE KRAMSKO |
2 |
2 |
SOKÓŁ KALSK |
2018-09-23 |
15:00 |
5 |
2018/2019 |
J |
Stadion Wiejski (Kolesin 1) |
JEDNOŚĆ PODMOKLE |
4 |
4 |
LECH II SULECHÓW |
2018-09-23 |
16:00 |
5 |
2018/2019 |
J |
Babimost, Żwirki i Wigury |
LECH II SULECHÓW |
0 |
4 |
SOKÓŁ KALSK |
2018-09-29 |
14:00 |
6 |
2018/2019 |
J |
Stadion Miejski (Sulechów 1) |
CARGOVIA KARGOWA |
1 |
1 |
LIWNO ZABÓR |
2018-09-29 |
16:00 |
6 |
2018/2019 |
J |
Stadion Miejski (Kargowa, Sulechowska 1) |
JEDNOŚĆ PODMOKLE |
5 |
3 |
KIJOWIANKA KIJE |
2018-09-29 |
16:00 |
6 |
2018/2019 |
J |
Babimost, Żwirki i Wigury |
CZARNI PAŁCK |
0 |
6 |
POLONIA NOWE KRAMSKO |
2018-09-29 |
16:30 |
6 |
2018/2019 |
J |
Boisko Pałck (Pałck 1) |
TĘCZA BRODY - drużyna wycofana, walkower |
1 |
3 |
KOMETA BUKÓW |
2018-09-30 |
15:00 |
6 |
2018/2019 |
J |
Boisko Brody (Brody 1) |
POGOŃ II ŚWIEBODZIN |
0 |
0 |
PIAST PARKOVIA II TRZEBIECHÓW |
2018-09-30 |
16:00 |
6 |
2018/2019 |
J |
Stadion Miejski (Świebodzin, gen. Sikorskiego 25) |
KOMETA BUKÓW |
4 |
1 |
JEDNOŚĆ PODMOKLE |
2018-10-06 |
15:00 |
7 |
2018/2019 |
J |
Stadion Buków (Buków) |
PIAST PARKOVIA II TRZEBIECHÓW |
0 |
0 |
CARGOVIA KARGOWA |
2018-10-06 |
15:00 |
7 |
2018/2019 |
J |
Boisko Podlegórz (Podlegórz .) |
KIJOWIANKA KIJE |
5 |
0 |
LECH II SULECHÓW |
2018-10-06 |
16:00 |
7 |
2018/2019 |
J |
Boisko Kije (Pałck 1) |
LIWNO ZABÓR |
3 |
0 |
TĘCZA BRODY - drużyna wycofana, walkower |
2018-10-06 |
16:00 |
7 |
2018/2019 |
J |
Masa Arena (Zabór, Sportowa 1) |
POLONIA NOWE KRAMSKO |
1 |
1 |
POGOŃ II ŚWIEBODZIN |
2018-10-07 |
15:00 |
7 |
2018/2019 |
J |
Stadion Wiejski (Kolesin 1) |
SOKÓŁ KALSK |
5 |
0 |
CZARNI PAŁCK |
2018-10-07 |
16:00 |
7 |
2018/2019 |
J |
Boisko w Kalsku (Kalsk 1) |
CARGOVIA KARGOWA |
4 |
3 |
POLONIA NOWE KRAMSKO |
2018-10-13 |
16:00 |
8 |
2018/2019 |
J |
Stadion Miejski (Kargowa, Sulechowska 1) |
KIJOWIANKA KIJE |
0 |
4 |
KOMETA BUKÓW |
2018-10-13 |
16:00 |
8 |
2018/2019 |
J |
Boisko Kije (Pałck 1) |
LECH II SULECHÓW |
2 |
4 |
CZARNI PAŁCK |
2018-10-14 |
14:00 |
8 |
2018/2019 |
J |
Stadion Miejski (Sulechów 1) |
TĘCZA BRODY - drużyna wycofana, walkower |
0 |
3 |
PIAST PARKOVIA II TRZEBIECHÓW |
2018-10-14 |
14:00 |
8 |
2018/2019 |
J |
Boisko Brody (Brody 1) |
JEDNOŚĆ PODMOKLE |
1 |
1 |
LIWNO ZABÓR |
2018-10-14 |
15:00 |
8 |
2018/2019 |
J |
Babimost, Żwirki i Wigury |
POGOŃ II ŚWIEBODZIN |
7 |
2 |
SOKÓŁ KALSK |
2018-10-14 |
15:00 |
8 |
2018/2019 |
J |
Stadion Miejski (Świebodzin, gen. Sikorskiego 25) |
PIAST PARKOVIA II TRZEBIECHÓW |
0 |
0 |
JEDNOŚĆ PODMOKLE |
2018-10-20 |
14:30 |
9 |
2018/2019 |
J |
Boisko Podlegórz (Podlegórz .) |
KOMETA BUKÓW |
4 |
1 |
LECH II SULECHÓW |
2018-10-20 |
15:00 |
9 |
2018/2019 |
J |
Stadion Buków (Buków) |
LIWNO ZABÓR |
3 |
3 |
KIJOWIANKA KIJE |
2018-10-20 |
15:00 |
9 |
2018/2019 |
J |
Masa Arena (Zabór, Sportowa 1) |
CZARNI PAŁCK |
3 |
0 |
POGOŃ II ŚWIEBODZIN |
2018-10-21 |
14:00 |
9 |
2018/2019 |
J |
Boisko Pałck (Pałck 1) |
POLONIA NOWE KRAMSKO |
5 |
1 |
TĘCZA BRODY - drużyna wycofana, walkower |
2018-10-21 |
14:00 |
9 |
2018/2019 |
J |
Stadion Wiejski (Kolesin 1) |
SOKÓŁ KALSK |
1 |
4 |
CARGOVIA KARGOWA |
2018-10-21 |
14:00 |
9 |
2018/2019 |
J |
Boisko w Kalsku (Kalsk 1) |
KIJOWIANKA KIJE |
0 |
3 |
PIAST PARKOVIA II TRZEBIECHÓW |
2018-10-27 |
14:00 |
10 |
2018/2019 |
J |
Boisko Kije (Pałck 1) |
CARGOVIA KARGOWA |
7 |
1 |
CZARNI PAŁCK |
2018-10-27 |
15:00 |
10 |
2018/2019 |
J |
Stadion Miejski (Kargowa, Sulechowska 1) |
KOMETA BUKÓW |
1 |
0 |
LIWNO ZABÓR |
2018-10-27 |
15:00 |
10 |
2018/2019 |
J |
Stadion Buków (Buków) |
TĘCZA BRODY - drużyna wycofana, walkower |
4 |
13 |
SOKÓŁ KALSK |
2018-10-28 |
13:00 |
10 |
2018/2019 |
J |
Boisko Brody (Brody 1) |
JEDNOŚĆ PODMOKLE |
0 |
0 |
POLONIA NOWE KRAMSKO |
2018-10-28 |
14:00 |
10 |
2018/2019 |
J |
Podmokle Wielkie |
LECH II SULECHÓW |
1 |
3 |
POGOŃ II ŚWIEBODZIN |
2018-10-28 |
14:00 |
10 |
2018/2019 |
J |
Stadion Miejski (Sulechów 1) |
LIWNO ZABÓR |
3 |
0 |
LECH II SULECHÓW |
2018-11-03 |
14:00 |
11 |
2018/2019 |
J |
Masa Arena (Zabór, Sportowa 1) |
PIAST PARKOVIA II TRZEBIECHÓW |
1 |
2 |
KOMETA BUKÓW |
2018-11-03 |
14:00 |
11 |
2018/2019 |
J |
Boisko Podlegórz (Podlegórz .) |
SOKÓŁ KALSK |
5 |
2 |
JEDNOŚĆ PODMOKLE |
2018-11-03 |
14:00 |
11 |
2018/2019 |
J |
Boisko w Kalsku (Kalsk 1) |
POGOŃ II ŚWIEBODZIN |
0 |
3 |
CARGOVIA KARGOWA |
2018-11-04 |
11:00 |
11 |
2018/2019 |
J |
Stadion Miejski (Świebodzin, gen. Sikorskiego 25) |
CZARNI PAŁCK |
8 |
1 |
TĘCZA BRODY - drużyna wycofana, walkower |
2018-11-04 |
14:00 |
11 |
2018/2019 |
J |
Boisko Pałck (Pałck 1) |
POLONIA NOWE KRAMSKO |
2 |
2 |
KIJOWIANKA KIJE |
2018-11-04 |
14:00 |
11 |
2018/2019 |
J |
Stadion Wiejski (Kolesin 1) |
PIAST PARKOVIA II TRZEBIECHÓW |
1 |
2 |
LIWNO ZABÓR |
2019-03-30 |
14:00 |
12 |
2018/2019 |
W |
Boisko Podlegórz (Podlegórz .) |
CZARNI PAŁCK |
0 |
3 |
JEDNOŚĆ PODMOKLE |
2019-03-31 |
14:00 |
12 |
2018/2019 |
W |
Boisko Pałck (Pałck 1) |
LECH II SULECHÓW |
1 |
9 |
CARGOVIA KARGOWA |
2019-03-31 |
14:00 |
12 |
2018/2019 |
W |
Stadion Miejski (Sulechów 1) |
POLONIA NOWE KRAMSKO |
0 |
1 |
KOMETA BUKÓW |
2019-03-31 |
14:30 |
12 |
2018/2019 |
W |
Stadion Wiejski (Kolesin 1) |
SOKÓŁ KALSK |
1 |
2 |
KIJOWIANKA KIJE |
2019-03-31 |
15:00 |
12 |
2018/2019 |
W |
Boisko w Kalsku (Kalsk 1) |
LIWNO ZABÓR |
6 |
0 |
POLONIA NOWE KRAMSKO |
2019-04-06 |
15:00 |
13 |
2018/2019 |
W |
Masa Arena (Zabór, Sportowa 1) |
PIAST PARKOVIA II TRZEBIECHÓW |
6 |
1 |
LECH II SULECHÓW |
2019-04-06 |
15:00 |
13 |
2018/2019 |
W |
Boisko Podlegórz (Podlegórz .) |
KIJOWIANKA KIJE |
1 |
4 |
CZARNI PAŁCK |
2019-04-06 |
16:00 |
13 |
2018/2019 |
W |
Boisko Kije (Pałck 1) |
KOMETA BUKÓW |
3 |
5 |
SOKÓŁ KALSK |
2019-04-06 |
16:00 |
13 |
2018/2019 |
W |
Stadion Buków (Buków ) |
JEDNOŚĆ PODMOKLE |
2 |
3 |
POGOŃ II ŚWIEBODZIN |
2019-04-07 |
14:00 |
13 |
2018/2019 |
W |
Boisko wiejskie (Podmokle Wielkie brak) |
POGOŃ II ŚWIEBODZIN |
1 |
2 |
KIJOWIANKA KIJE |
2019-04-13 |
15:00 |
14 |
2018/2019 |
W |
Mostki |
SOKÓŁ KALSK |
2 |
1 |
LIWNO ZABÓR |
2019-04-13 |
15:00 |
14 |
2018/2019 |
W |
Boisko w Kalsku (Kalsk 1) |
CZARNI PAŁCK |
1 |
1 |
KOMETA BUKÓW |
2019-04-14 |
15:00 |
14 |
2018/2019 |
W |
Boisko Pałck (Pałck 1) |
JEDNOŚĆ PODMOKLE |
1 |
6 |
CARGOVIA KARGOWA |
2019-04-14 |
15:00 |
14 |
2018/2019 |
W |
Boisko wiejskie (Podmokle Wielkie brak) |
POLONIA NOWE KRAMSKO |
1 |
2 |
PIAST PARKOVIA II TRZEBIECHÓW |
2019-04-14 |
15:00 |
14 |
2018/2019 |
W |
Stadion Wiejski (Kolesin 1) |
PIAST PARKOVIA II TRZEBIECHÓW |
3 |
1 |
SOKÓŁ KALSK |
2019-04-27 |
16:00 |
15 |
2018/2019 |
W |
Boisko Podlegórz (Podlegórz .) |
KOMETA BUKÓW |
2 |
5 |
POGOŃ II ŚWIEBODZIN |
2019-04-27 |
17:00 |
15 |
2018/2019 |
W |
Stadion Buków (Buków ) |
KIJOWIANKA KIJE |
1 |
3 |
CARGOVIA KARGOWA |
2019-04-28 |
15:00 |
15 |
2018/2019 |
W |
Kalsk |
LIWNO ZABÓR |
3 |
1 |
CZARNI PAŁCK |
2019-04-28 |
15:00 |
15 |
2018/2019 |
W |
Masa Arena (Zabór, Sportowa 1) |
POLONIA NOWE KRAMSKO |
1 |
2 |
LECH II SULECHÓW |
2019-04-28 |
15:00 |
15 |
2018/2019 |
W |
Stadion Wiejski (Kolesin 1) |
LECH II SULECHÓW |
6 |
3 |
JEDNOŚĆ PODMOKLE |
2019-05-04 |
14:00 |
16 |
2018/2019 |
W |
Stadion Miejski (Sulechów 1) |
CARGOVIA KARGOWA |
4 |
0 |
KOMETA BUKÓW |
2019-05-04 |
16:00 |
16 |
2018/2019 |
W |
Stadion Miejski (Kargowa, Sulechowska 1) |
POGOŃ II ŚWIEBODZIN |
6 |
0 |
LIWNO ZABÓR |
2019-05-05 |
14:00 |
16 |
2018/2019 |
W |
Stadion Miejski (Świebodzin, gen. Sikorskiego 25) |
CZARNI PAŁCK |
0 |
7 |
PIAST PARKOVIA II TRZEBIECHÓW |
2019-05-05 |
15:00 |
16 |
2018/2019 |
W |
Boisko Pałck (Pałck 1) |
SOKÓŁ KALSK |
7 |
1 |
POLONIA NOWE KRAMSKO |
2019-05-05 |
17:00 |
16 |
2018/2019 |
W |
Boisko w Kalsku (Kalsk 1) |
KIJOWIANKA KIJE |
2 |
0 |
JEDNOŚĆ PODMOKLE |
2019-05-11 |
16:00 |
17 |
2018/2019 |
W |
Kalsk |
LIWNO ZABÓR |
2 |
3 |
CARGOVIA KARGOWA |
2019-05-11 |
16:00 |
17 |
2018/2019 |
W |
Masa Arena (Zabór, Sportowa 1) |
PIAST PARKOVIA II TRZEBIECHÓW |
2 |
2 |
POGOŃ II ŚWIEBODZIN |
2019-05-11 |
16:00 |
17 |
2018/2019 |
W |
Boisko Podlegórz (Podlegórz .) |
SOKÓŁ KALSK |
1 |
0 |
LECH II SULECHÓW |
2019-05-12 |
11:00 |
17 |
2018/2019 |
W |
Boisko w Kalsku (Kalsk 1) |
POLONIA NOWE KRAMSKO |
6 |
0 |
CZARNI PAŁCK |
2019-05-12 |
15:00 |
17 |
2018/2019 |
W |
Stadion Wiejski (Kolesin 1) |
LECH II SULECHÓW |
1 |
5 |
KIJOWIANKA KIJE |
2019-05-18 |
14:00 |
18 |
2018/2019 |
W |
Stadion Miejski (Sulechów 1) |
CARGOVIA KARGOWA |
1 |
0 |
PIAST PARKOVIA II TRZEBIECHÓW |
2019-05-18 |
16:00 |
18 |
2018/2019 |
W |
Stadion Miejski (Kargowa, Sulechowska 1) |
POGOŃ II ŚWIEBODZIN |
1 |
0 |
POLONIA NOWE KRAMSKO |
2019-05-19 |
11:00 |
18 |
2018/2019 |
W |
Stadion Miejski (Świebodzin, gen. Sikorskiego 25) |
CZARNI PAŁCK |
0 |
5 |
SOKÓŁ KALSK |
2019-05-19 |
15:00 |
18 |
2018/2019 |
W |
Boisko Pałck (Pałck 1) |
JEDNOŚĆ PODMOKLE |
4 |
2 |
KOMETA BUKÓW |
2019-05-19 |
15:00 |
18 |
2018/2019 |
W |
Boisko wiejskie (Podmokle Wielkie brak) |
LIWNO ZABÓR |
3 |
2 |
JEDNOŚĆ PODMOKLE |
2019-05-25 |
16:00 |
19 |
2018/2019 |
W |
Masa Arena (Zabór, Sportowa 1) |
KOMETA BUKÓW |
4 |
4 |
KIJOWIANKA KIJE |
2019-05-25 |
17:00 |
19 |
2018/2019 |
W |
Stadion Buków (Buków ) |
CZARNI PAŁCK |
2 |
4 |
LECH II SULECHÓW |
2019-05-26 |
16:00 |
19 |
2018/2019 |
W |
Boisko Pałck (Pałck 1) |
POLONIA NOWE KRAMSKO |
1 |
3 |
CARGOVIA KARGOWA |
2019-05-26 |
16:00 |
19 |
2018/2019 |
W |
Stadion Wiejski (Kolesin 1) |
SOKÓŁ KALSK |
1 |
1 |
POGOŃ II ŚWIEBODZIN |
2019-05-26 |
17:00 |
19 |
2018/2019 |
W |
Boisko w Kalsku (Kalsk 1) |
CARGOVIA KARGOWA |
4 |
3 |
SOKÓŁ KALSK |
2019-06-01 |
16:00 |
20 |
2018/2019 |
W |
Stadion Miejski (Kargowa, Sulechowska 1) |
KIJOWIANKA KIJE |
3 |
1 |
LIWNO ZABÓR |
2019-06-02 |
11:00 |
20 |
2018/2019 |
W |
Pałck |
POGOŃ II ŚWIEBODZIN |
7 |
0 |
CZARNI PAŁCK |
2019-06-02 |
11:00 |
20 |
2018/2019 |
W |
Stadion Miejski (Świebodzin, gen. Sikorskiego 25) |
LECH II SULECHÓW |
6 |
6 |
KOMETA BUKÓW |
2019-06-02 |
14:00 |
20 |
2018/2019 |
W |
Stadion Miejski (Sulechów 1) |
JEDNOŚĆ PODMOKLE |
3 |
2 |
PIAST PARKOVIA II TRZEBIECHÓW |
2019-06-02 |
15:00 |
20 |
2018/2019 |
W |
Boisko wiejskie (Podmokle Wielkie brak) |
CZARNI PAŁCK |
0 |
8 |
CARGOVIA KARGOWA |
2019-06-09 |
16:00 |
21 |
2018/2019 |
W |
Boisko Pałck (Pałck 1) |
LIWNO ZABÓR |
4 |
1 |
KOMETA BUKÓW |
2019-06-09 |
16:00 |
21 |
2018/2019 |
W |
Nowy Kisielin-Leśna 1, Zielona Góra |
PIAST PARKOVIA II TRZEBIECHÓW |
8 |
0 |
KIJOWIANKA KIJE |
2019-06-09 |
16:00 |
21 |
2018/2019 |
W |
Boisko Podlegórz (Podlegórz .) |
POLONIA NOWE KRAMSKO |
4 |
1 |
JEDNOŚĆ PODMOKLE |
2019-06-09 |
16:00 |
21 |
2018/2019 |
W |
Stadion Wiejski (Kolesin 1) |
POGOŃ II ŚWIEBODZIN |
11 |
0 |
LECH II SULECHÓW |
2019-06-09 |
17:00 |
21 |
2018/2019 |
W |
Stadion Miejski (Świebodzin, gen. Sikorskiego 25) |
CARGOVIA KARGOWA |
4 |
2 |
POGOŃ II ŚWIEBODZIN |
2019-06-15 |
16:00 |
22 |
2018/2019 |
W |
Stadion Miejski (Kargowa, Sulechowska 1) |
JEDNOŚĆ PODMOKLE |
8 |
10 |
SOKÓŁ KALSK |
2019-06-15 |
16:00 |
22 |
2018/2019 |
W |
Boisko wiejskie (Podmokle Wielkie brak) |
KIJOWIANKA KIJE |
4 |
0 |
POLONIA NOWE KRAMSKO |
2019-06-16 |
16:00 |
22 |
2018/2019 |
W |
Boisko Kije (Pałck 1) |
KOMETA BUKÓW |
1 |
3 |
PIAST PARKOVIA II TRZEBIECHÓW |
2019-06-16 |
16:00 |
22 |
2018/2019 |
W |
Stadion Buków (Buków) |
LECH II SULECHÓW |
0 |
2 |
LIWNO ZABÓR |
2019-06-16 |
16:00 |
22 |
2018/2019 |
W |
Stadion Miejski (Sulechów 1) |
JEDNOŚĆ PODMOKLE |
3 |
0 |
TĘCZA BRODY - drużyna wycofana, walkower |
b/d |
b/d |
15 |
2018/2019 |
W |
|
KOMETA BUKÓW |
3 |
0 |
TĘCZA BRODY - drużyna wycofana, walkower |
b/d |
b/d |
17 |
2018/2019 |
W |
|
LECH II SULECHÓW |
3 |
0 |
TĘCZA BRODY - drużyna wycofana, walkower |
b/d |
b/d |
14 |
2018/2019 |
W |
|
PIAST PARKOVIA II TRZEBIECHÓW |
3 |
0 |
TĘCZA BRODY - drużyna wycofana, walkower |
b/d |
b/d |
19 |
2018/2019 |
W |
|
POGOŃ II ŚWIEBODZIN |
3 |
0 |
TĘCZA BRODY - drużyna wycofana, walkower |
b/d |
b/d |
12 |
2018/2019 |
W |
|
SOKÓŁ KALSK |
3 |
0 |
TĘCZA BRODY - drużyna wycofana, walkower |
b/d |
b/d |
21 |
2018/2019 |
W |
|
TĘCZA BRODY - drużyna wycofana, walkower |
0 |
3 |
CARGOVIA KARGOWA |
b/d |
b/d |
13 |
2018/2019 |
W |
|
TĘCZA BRODY - drużyna wycofana, walkower |
0 |
3 |
CZARNI PAŁCK |
b/d |
b/d |
22 |
2018/2019 |
W |
|
TĘCZA BRODY - drużyna wycofana, walkower |
0 |
3 |
KIJOWIANKA KIJE |
b/d |
b/d |
16 |
2018/2019 |
W |
|
TĘCZA BRODY - drużyna wycofana, walkower |
0 |
3 |
LIWNO ZABÓR |
b/d |
b/d |
18 |
2018/2019 |
W |
|
TĘCZA BRODY - drużyna wycofana, walkower |
0 |
3 |
POLONIA NOWE KRAMSKO |
b/d |
b/d |
20 |
2018/2019 |
W |
|