Gospodarz |
|
|
Gość |
Data |
Godzina |
Kolejka |
Sezon |
RUNDA |
Miejsce |
ŁKS ŁĘKNICA |
10 |
0 |
LZS KS TOMASZOWO |
2018-08-18 |
17:00 |
1 |
2018/2019 |
J |
Stadion Miejski (Łęknica 1) |
ŁUŻYCZANKA LIPINKI ŁUŻYCKIE |
0 |
5 |
MIROSTOWICZANKA MIROSTOWICE |
2018-08-18 |
17:00 |
1 |
2018/2019 |
J |
Boisko Lipinki Łużyckie (Lipinki Łużyckie 1) |
PŁOMIEŃ CZERNA |
3 |
1 |
CZARNI PRZYBYMIERZ |
2018-08-18 |
17:00 |
1 |
2018/2019 |
J |
Czerna (Czerna 1) |
SPARTA MIODNICA |
1 |
1 |
BUDOWLANI GOZDNICA - drużyna wycofana, walkower |
2018-08-18 |
17:00 |
1 |
2018/2019 |
J |
Sparta Miodnica (Żagań 1) |
ORZEŁ KONIN ŻAGAŃSKI |
3 |
4 |
KWISA TRZEBÓW |
2018-08-19 |
16:00 |
1 |
2018/2019 |
J |
Boisko wiejskie (Konin Żagański 1) |
SPARTA GRABIK |
3 |
2 |
CZARNI JELENIN |
2018-08-19 |
16:00 |
1 |
2018/2019 |
J |
Boisko Sieniawa Żarska (Sieniawa Żarska 47A) |
PIAST LUBANICE |
1 |
2 |
GRANICA ŻARKI WIELKIE |
2018-08-19 |
17:00 |
1 |
2018/2019 |
J |
Boisko Lubanice (Lubanice 1) |
BUDOWLANI GOZDNICA - drużyna wycofana, walkower |
0 |
3 |
MIROSTOWICZANKA MIROSTOWICE |
2018-08-25 |
17:00 |
2 |
2018/2019 |
J |
Boisko gminne (Gozdnica, Sportowa 1) |
CZARNI PRZYBYMIERZ |
2 |
1 |
PIAST LUBANICE |
2018-08-25 |
17:00 |
2 |
2018/2019 |
J |
Boisko Przybymierz (Przybymierz 1) |
KWISA TRZEBÓW |
1 |
11 |
ŁKS ŁĘKNICA |
2018-08-25 |
17:00 |
2 |
2018/2019 |
J |
Boisko Trzebów (Trzebów 1) |
LZS KS TOMASZOWO |
3 |
2 |
ŁUŻYCZANKA LIPINKI ŁUŻYCKIE |
2018-08-25 |
17:00 |
2 |
2018/2019 |
J |
STADION PIŁKARSKI w Tomaszowie (Tomaszowo, Leśna 2) |
SPARTA MIODNICA |
0 |
5 |
SPARTA GRABIK |
2018-08-25 |
17:00 |
2 |
2018/2019 |
J |
Sparta Miodnica (Żagań 1) |
CZARNI JELENIN |
3 |
3 |
PŁOMIEŃ CZERNA |
2018-08-26 |
13:00 |
2 |
2018/2019 |
J |
Czarni Jelenin (Jelenin 69a) |
GRANICA ŻARKI WIELKIE |
2 |
1 |
ORZEŁ KONIN ŻAGAŃSKI |
2018-08-26 |
17:00 |
2 |
2018/2019 |
J |
Boisko Żarki Wielkie (Żarki Wielkie 1) |
ŁKS ŁĘKNICA |
3 |
1 |
GRANICA ŻARKI WIELKIE |
2018-09-01 |
16:00 |
3 |
2018/2019 |
J |
Stadion Miejski (Łęknica 1) |
ŁUŻYCZANKA LIPINKI ŁUŻYCKIE |
3 |
1 |
KWISA TRZEBÓW |
2018-09-01 |
16:00 |
3 |
2018/2019 |
J |
Boisko Lipinki Łużyckie (Lipinki Łużyckie 1) |
ORZEŁ KONIN ŻAGAŃSKI |
6 |
3 |
CZARNI PRZYBYMIERZ |
2018-09-01 |
16:00 |
3 |
2018/2019 |
J |
Boisko wiejskie (Konin Żagański 1) |
PŁOMIEŃ CZERNA |
0 |
7 |
SPARTA MIODNICA |
2018-09-01 |
16:00 |
3 |
2018/2019 |
J |
Czerna (Czerna 1) |
SPARTA GRABIK |
7 |
2 |
BUDOWLANI GOZDNICA - drużyna wycofana, walkower |
2018-09-01 |
16:00 |
3 |
2018/2019 |
J |
Sieniawa Żarska |
MIROSTOWICZANKA MIROSTOWICE |
7 |
1 |
LZS KS TOMASZOWO |
2018-09-02 |
16:00 |
3 |
2018/2019 |
J |
Mirostowiczanka Mirostowice (Żary 5) |
PIAST LUBANICE |
1 |
7 |
CZARNI JELENIN |
2018-09-02 |
16:00 |
3 |
2018/2019 |
J |
Boisko Lubanice (Lubanice 1) |
BUDOWLANI GOZDNICA - drużyna wycofana, walkower |
1 |
3 |
LZS KS TOMASZOWO |
2018-09-08 |
16:00 |
4 |
2018/2019 |
J |
Boisko gminne (Gozdnica, Sportowa 1) |
CZARNI JELENIN |
2 |
0 |
ORZEŁ KONIN ŻAGAŃSKI |
2018-09-08 |
16:00 |
4 |
2018/2019 |
J |
Czarni Jelenin (Jelenin 69a) |
CZARNI PRZYBYMIERZ |
0 |
6 |
ŁKS ŁĘKNICA |
2018-09-08 |
16:00 |
4 |
2018/2019 |
J |
Boisko Przybymierz (Przybymierz 1) |
KWISA TRZEBÓW |
0 |
2 |
MIROSTOWICZANKA MIROSTOWICE |
2018-09-08 |
16:00 |
4 |
2018/2019 |
J |
Boisko Trzebów (Trzebów 1) |
SPARTA MIODNICA |
4 |
2 |
PIAST LUBANICE |
2018-09-08 |
16:00 |
4 |
2018/2019 |
J |
Sparta Miodnica (Żagań 1) |
SPARTA GRABIK |
3 |
2 |
PŁOMIEŃ CZERNA |
2018-09-09 |
16:00 |
4 |
2018/2019 |
J |
Sieniawa Żarska |
GRANICA ŻARKI WIELKIE |
6 |
1 |
ŁUŻYCZANKA LIPINKI ŁUŻYCKIE |
2018-09-09 |
17:00 |
4 |
2018/2019 |
J |
Boisko Żarki Wielkie (Żarki Wielkie 1) |
ŁKS ŁĘKNICA |
3 |
4 |
CZARNI JELENIN |
2018-09-15 |
16:00 |
5 |
2018/2019 |
J |
Stadion Miejski (Łęknica 1) |
ŁUŻYCZANKA LIPINKI ŁUŻYCKIE |
3 |
4 |
CZARNI PRZYBYMIERZ |
2018-09-15 |
16:00 |
5 |
2018/2019 |
J |
Boisko Lipinki Łużyckie (Lipinki Łużyckie 1) |
MIROSTOWICZANKA MIROSTOWICE |
1 |
5 |
GRANICA ŻARKI WIELKIE |
2018-09-15 |
16:00 |
5 |
2018/2019 |
J |
Mirostowiczanka Mirostowice (Żary 5) |
ORZEŁ KONIN ŻAGAŃSKI |
1 |
2 |
SPARTA MIODNICA |
2018-09-15 |
16:00 |
5 |
2018/2019 |
J |
Boisko wiejskie (Konin Żagański 1) |
PŁOMIEŃ CZERNA |
1 |
1 |
BUDOWLANI GOZDNICA - drużyna wycofana, walkower |
2018-09-15 |
16:00 |
5 |
2018/2019 |
J |
Czerna (Czerna 1) |
LZS KS TOMASZOWO |
5 |
2 |
KWISA TRZEBÓW |
2018-09-15 |
17:00 |
5 |
2018/2019 |
J |
BOISKO PIŁKARSKIE w Tomaszowie (Tomaszowo, Leśna 2) |
PIAST LUBANICE |
1 |
4 |
SPARTA GRABIK |
2018-09-16 |
16:00 |
5 |
2018/2019 |
J |
Boisko Lubanice (Lubanice 1) |
BUDOWLANI GOZDNICA - drużyna wycofana, walkower |
5 |
1 |
KWISA TRZEBÓW |
2018-09-22 |
15:00 |
6 |
2018/2019 |
J |
Boisko gminne (Gozdnica, Sportowa 1) |
CZARNI PRZYBYMIERZ |
3 |
2 |
MIROSTOWICZANKA MIROSTOWICE |
2018-09-22 |
15:00 |
6 |
2018/2019 |
J |
Boisko Przybymierz (Przybymierz 1) |
PŁOMIEŃ CZERNA |
4 |
0 |
PIAST LUBANICE |
2018-09-22 |
15:00 |
6 |
2018/2019 |
J |
Czerna (Czerna 1) |
SPARTA MIODNICA |
2 |
3 |
ŁKS ŁĘKNICA |
2018-09-22 |
15:00 |
6 |
2018/2019 |
J |
Sparta Miodnica (Żagań 1) |
CZARNI JELENIN |
3 |
0 |
ŁUŻYCZANKA LIPINKI ŁUŻYCKIE |
2018-09-22 |
16:00 |
6 |
2018/2019 |
J |
Czarni Jelenin (Jelenin 69a) |
SPARTA GRABIK |
5 |
1 |
ORZEŁ KONIN ŻAGAŃSKI |
2018-09-23 |
15:00 |
6 |
2018/2019 |
J |
Sieniawa Żarska |
GRANICA ŻARKI WIELKIE |
5 |
1 |
LZS KS TOMASZOWO |
2018-09-23 |
16:00 |
6 |
2018/2019 |
J |
Boisko Żarki Wielkie (Żarki Wielkie 1) |
KWISA TRZEBÓW |
1 |
8 |
GRANICA ŻARKI WIELKIE |
2018-09-29 |
15:00 |
7 |
2018/2019 |
J |
Boisko Trzebów (Trzebów 1) |
ŁKS ŁĘKNICA |
1 |
2 |
SPARTA GRABIK |
2018-09-29 |
15:00 |
7 |
2018/2019 |
J |
Stadion Miejski (Łęknica 1) |
ŁUŻYCZANKA LIPINKI ŁUŻYCKIE |
2 |
3 |
SPARTA MIODNICA |
2018-09-29 |
15:00 |
7 |
2018/2019 |
J |
Boisko Lipinki Łużyckie (Lipinki Łużyckie 1) |
LZS KS TOMASZOWO |
3 |
0 |
CZARNI PRZYBYMIERZ |
2018-09-29 |
16:00 |
7 |
2018/2019 |
J |
BOISKO PIŁKARSKIE w Tomaszowie (Tomaszowo, Leśna 2) |
MIROSTOWICZANKA MIROSTOWICE |
2 |
2 |
CZARNI JELENIN |
2018-09-30 |
15:00 |
7 |
2018/2019 |
J |
Mirostowiczanka Mirostowice (Żary 5) |
ORZEŁ KONIN ŻAGAŃSKI |
2 |
2 |
PŁOMIEŃ CZERNA |
2018-09-30 |
15:00 |
7 |
2018/2019 |
J |
Boisko wiejskie (Konin Żagański 1) |
PIAST LUBANICE |
3 |
2 |
BUDOWLANI GOZDNICA - drużyna wycofana, walkower |
2018-09-30 |
15:00 |
7 |
2018/2019 |
J |
Boisko Lubanice (Lubanice 1) |
BUDOWLANI GOZDNICA - drużyna wycofana, walkower |
0 |
5 |
GRANICA ŻARKI WIELKIE |
2018-10-06 |
15:00 |
8 |
2018/2019 |
J |
Boisko gminne (Gozdnica, Sportowa 1) |
CZARNI PRZYBYMIERZ |
4 |
1 |
KWISA TRZEBÓW |
2018-10-06 |
15:00 |
8 |
2018/2019 |
J |
Boisko Przybymierz (Przybymierz 1) |
PŁOMIEŃ CZERNA |
0 |
3 |
ŁKS ŁĘKNICA |
2018-10-06 |
15:00 |
8 |
2018/2019 |
J |
Czerna (Czerna 1) |
SPARTA GRABIK |
2 |
1 |
ŁUŻYCZANKA LIPINKI ŁUŻYCKIE |
2018-10-06 |
15:00 |
8 |
2018/2019 |
J |
Boisko Sieniawa Żarska (Sieniawa Żarska 47A) |
SPARTA MIODNICA |
4 |
1 |
MIROSTOWICZANKA MIROSTOWICE |
2018-10-06 |
15:00 |
8 |
2018/2019 |
J |
Sparta Miodnica (Żagań 1) |
CZARNI JELENIN |
3 |
1 |
LZS KS TOMASZOWO |
2018-10-07 |
13:00 |
8 |
2018/2019 |
J |
Czarni Jelenin (Jelenin 69a) |
PIAST LUBANICE |
1 |
2 |
ORZEŁ KONIN ŻAGAŃSKI |
2018-10-07 |
15:00 |
8 |
2018/2019 |
J |
Boisko Lubanice (Lubanice 1) |
KWISA TRZEBÓW |
1 |
0 |
CZARNI JELENIN |
2018-10-13 |
15:00 |
9 |
2018/2019 |
J |
Boisko Trzebów (Trzebów 1) |
ŁKS ŁĘKNICA |
9 |
1 |
PIAST LUBANICE |
2018-10-13 |
15:00 |
9 |
2018/2019 |
J |
Stadion Miejski (Łęknica 1) |
ŁUŻYCZANKA LIPINKI ŁUŻYCKIE |
3 |
5 |
PŁOMIEŃ CZERNA |
2018-10-13 |
15:00 |
9 |
2018/2019 |
J |
Boisko Lipinki Łużyckie (Lipinki Łużyckie 1) |
MIROSTOWICZANKA MIROSTOWICE |
0 |
2 |
SPARTA GRABIK |
2018-10-13 |
15:00 |
9 |
2018/2019 |
J |
Mirostowiczanka Mirostowice (Żary 5) |
ORZEŁ KONIN ŻAGAŃSKI |
4 |
1 |
BUDOWLANI GOZDNICA - drużyna wycofana, walkower |
2018-10-13 |
15:00 |
9 |
2018/2019 |
J |
Boisko wiejskie (Konin Żagański 1) |
LZS KS TOMASZOWO |
1 |
2 |
SPARTA MIODNICA |
2018-10-13 |
16:00 |
9 |
2018/2019 |
J |
STADION PIŁKARSKI w Tomaszowie (Tomaszowo, Leśna 2) |
GRANICA ŻARKI WIELKIE |
7 |
2 |
CZARNI PRZYBYMIERZ |
2018-10-14 |
15:00 |
9 |
2018/2019 |
J |
Boisko Żarki Wielkie (Żarki Wielkie 1) |
BUDOWLANI GOZDNICA - drużyna wycofana, walkower |
0 |
2 |
CZARNI PRZYBYMIERZ |
2018-10-20 |
15:00 |
10 |
2018/2019 |
J |
Boisko gminne (Gozdnica, Sportowa 1) |
ORZEŁ KONIN ŻAGAŃSKI |
0 |
7 |
ŁKS ŁĘKNICA |
2018-10-20 |
15:00 |
10 |
2018/2019 |
J |
Boisko wiejskie (Konin Żagański 1) |
PŁOMIEŃ CZERNA |
7 |
1 |
MIROSTOWICZANKA MIROSTOWICE |
2018-10-20 |
15:00 |
10 |
2018/2019 |
J |
Czerna (Czerna 1) |
SPARTA MIODNICA |
6 |
0 |
KWISA TRZEBÓW |
2018-10-20 |
15:00 |
10 |
2018/2019 |
J |
Sparta Miodnica (Żagań 1) |
SPARTA GRABIK |
3 |
0 |
LZS KS TOMASZOWO |
2018-10-20 |
16:00 |
10 |
2018/2019 |
J |
Sieniawa Żarska |
CZARNI JELENIN |
1 |
0 |
GRANICA ŻARKI WIELKIE |
2018-10-21 |
13:00 |
10 |
2018/2019 |
J |
Czarni Jelenin (Jelenin 69a) |
PIAST LUBANICE |
2 |
3 |
ŁUŻYCZANKA LIPINKI ŁUŻYCKIE |
2018-10-21 |
15:00 |
10 |
2018/2019 |
J |
Boisko Lubanice (Lubanice 1) |
CZARNI PRZYBYMIERZ |
0 |
1 |
CZARNI JELENIN |
2018-10-27 |
14:00 |
11 |
2018/2019 |
J |
Boisko Przybymierz (Przybymierz 1) |
KWISA TRZEBÓW |
0 |
2 |
SPARTA GRABIK |
2018-10-27 |
14:00 |
11 |
2018/2019 |
J |
Boisko Trzebów (Trzebów 1) |
ŁKS ŁĘKNICA |
3 |
0 |
BUDOWLANI GOZDNICA - drużyna wycofana, walkower |
2018-10-27 |
14:00 |
11 |
2018/2019 |
J |
Stadion Miejski (Łęknica 1) |
ŁUŻYCZANKA LIPINKI ŁUŻYCKIE |
2 |
7 |
ORZEŁ KONIN ŻAGAŃSKI |
2018-10-27 |
14:00 |
11 |
2018/2019 |
J |
Boisko Lipinki Łużyckie (Lipinki Łużyckie 1) |
MIROSTOWICZANKA MIROSTOWICE |
3 |
1 |
PIAST LUBANICE |
2018-10-27 |
14:00 |
11 |
2018/2019 |
J |
Mirostowiczanka Mirostowice (Żary 5) |
LZS KS TOMASZOWO |
1 |
1 |
PŁOMIEŃ CZERNA |
2018-10-27 |
15:30 |
11 |
2018/2019 |
J |
STADION PIŁKARSKI w Tomaszowie (Tomaszowo, Leśna 2) |
GRANICA ŻARKI WIELKIE |
4 |
0 |
SPARTA MIODNICA |
2018-10-28 |
14:00 |
11 |
2018/2019 |
J |
Boisko Żarki Wielkie (Żarki Wielkie 1) |
BUDOWLANI GOZDNICA - drużyna wycofana, walkower |
0 |
3 |
CZARNI JELENIN |
2018-11-03 |
14:00 |
12 |
2018/2019 |
J |
Boisko gminne (Gozdnica, Sportowa 1) |
ŁKS ŁĘKNICA |
11 |
0 |
ŁUŻYCZANKA LIPINKI ŁUŻYCKIE |
2018-11-03 |
14:00 |
12 |
2018/2019 |
J |
Stadion Miejski (Łęknica 1) |
ORZEŁ KONIN ŻAGAŃSKI |
1 |
3 |
MIROSTOWICZANKA MIROSTOWICE |
2018-11-03 |
14:00 |
12 |
2018/2019 |
J |
Boisko wiejskie (Konin Żagański 1) |
PŁOMIEŃ CZERNA |
1 |
2 |
KWISA TRZEBÓW |
2018-11-03 |
14:00 |
12 |
2018/2019 |
J |
Czerna (Czerna 1) |
SPARTA GRABIK |
0 |
0 |
GRANICA ŻARKI WIELKIE |
2018-11-03 |
14:00 |
12 |
2018/2019 |
J |
Sieniawa Żarska |
SPARTA MIODNICA |
2 |
1 |
CZARNI PRZYBYMIERZ |
2018-11-03 |
14:00 |
12 |
2018/2019 |
J |
Sparta Miodnica (Żagań 1) |
PIAST LUBANICE |
5 |
1 |
LZS KS TOMASZOWO |
2018-11-04 |
14:00 |
12 |
2018/2019 |
J |
Boisko Lubanice (Lubanice 1) |
CZARNI JELENIN |
1 |
3 |
SPARTA MIODNICA |
2018-11-10 |
14:00 |
13 |
2018/2019 |
J |
Czarni Jelenin (Jelenin 69a) |
CZARNI PRZYBYMIERZ |
1 |
1 |
SPARTA GRABIK |
2018-11-10 |
14:00 |
13 |
2018/2019 |
J |
Boisko Przybymierz (Przybymierz 1) |
GRANICA ŻARKI WIELKIE |
9 |
1 |
PŁOMIEŃ CZERNA |
2018-11-10 |
14:00 |
13 |
2018/2019 |
J |
Boisko Żarki Wielkie (Żarki Wielkie 1) |
KWISA TRZEBÓW |
3 |
0 |
PIAST LUBANICE |
2018-11-10 |
14:00 |
13 |
2018/2019 |
J |
Boisko Trzebów (Trzebów 1) |
ŁUŻYCZANKA LIPINKI ŁUŻYCKIE |
1 |
2 |
BUDOWLANI GOZDNICA - drużyna wycofana, walkower |
2018-11-10 |
14:00 |
13 |
2018/2019 |
J |
Boisko Lipinki Łużyckie (Lipinki Łużyckie 1) |
MIROSTOWICZANKA MIROSTOWICE |
4 |
4 |
ŁKS ŁĘKNICA |
2018-11-10 |
14:00 |
13 |
2018/2019 |
J |
Mirostowiczanka Mirostowice (Żary 5) |
LZS KS TOMASZOWO |
3 |
1 |
ORZEŁ KONIN ŻAGAŃSKI |
2018-11-10 |
14:30 |
13 |
2018/2019 |
J |
BOISKO PIŁKARSKIE w Tomaszowie (Tomaszowo, Leśna 2) |
CZARNI JELENIN |
0 |
0 |
SPARTA GRABIK |
2019-03-23 |
15:00 |
14 |
2018/2019 |
W |
Czarni Jelenin (Jelenin 69a) |
CZARNI PRZYBYMIERZ |
4 |
4 |
PŁOMIEŃ CZERNA |
2019-03-23 |
15:00 |
14 |
2018/2019 |
W |
Boisko Przybymierz (Przybymierz 1) |
KWISA TRZEBÓW |
1 |
3 |
ORZEŁ KONIN ŻAGAŃSKI |
2019-03-23 |
15:00 |
14 |
2018/2019 |
W |
Boisko Sportowe Rudawica (Rudawica, Sportowa .) |
LZS KS TOMASZOWO |
0 |
4 |
ŁKS ŁĘKNICA |
2019-03-23 |
15:00 |
14 |
2018/2019 |
W |
BOISKO PIŁKARSKIE w Tomaszowie (Tomaszowo, Leśna 2) |
MIROSTOWICZANKA MIROSTOWICE |
2 |
2 |
ŁUŻYCZANKA LIPINKI ŁUŻYCKIE |
2019-03-23 |
15:00 |
14 |
2018/2019 |
W |
Mirostowiczanka Mirostowice (Żary 5) |
GRANICA ŻARKI WIELKIE |
5 |
0 |
PIAST LUBANICE |
2019-03-24 |
15:00 |
14 |
2018/2019 |
W |
Boisko Żarki Wielkie (Żarki Wielkie 1) |
ŁKS ŁĘKNICA |
5 |
0 |
KWISA TRZEBÓW |
2019-03-30 |
15:00 |
15 |
2018/2019 |
W |
Stadion Miejski (Łęknica 1) |
ŁUŻYCZANKA LIPINKI ŁUŻYCKIE |
1 |
2 |
LZS KS TOMASZOWO |
2019-03-30 |
15:00 |
15 |
2018/2019 |
W |
Boisko Lipinki Łużyckie (Lipinki Łużyckie 1) |
ORZEŁ KONIN ŻAGAŃSKI |
0 |
0 |
GRANICA ŻARKI WIELKIE |
2019-03-30 |
16:00 |
15 |
2018/2019 |
W |
Boisko wiejskie (Konin Żagański 1) |
SPARTA GRABIK |
2 |
2 |
SPARTA MIODNICA |
2019-03-31 |
12:00 |
15 |
2018/2019 |
W |
Stadion Wiejski w Grabiku (Grabik 102a) |
PIAST LUBANICE |
1 |
4 |
CZARNI PRZYBYMIERZ |
2019-03-31 |
15:00 |
15 |
2018/2019 |
W |
Boisko Lubanice (Lubanice 1) |
PŁOMIEŃ CZERNA |
0 |
3 |
CZARNI JELENIN |
2019-03-31 |
16:00 |
15 |
2018/2019 |
W |
Czerna (Czerna 1) |
KWISA TRZEBÓW |
0 |
4 |
ŁUŻYCZANKA LIPINKI ŁUŻYCKIE |
2019-04-06 |
14:00 |
16 |
2018/2019 |
W |
Boisko Sportowe Rudawica (Rudawica, Sportowa .) |
CZARNI JELENIN |
4 |
1 |
PIAST LUBANICE |
2019-04-06 |
15:00 |
16 |
2018/2019 |
W |
Czarni Jelenin (Jelenin 69a) |
CZARNI PRZYBYMIERZ |
6 |
0 |
ORZEŁ KONIN ŻAGAŃSKI |
2019-04-06 |
15:00 |
16 |
2018/2019 |
W |
Boisko Przybymierz (Przybymierz 1) |
LZS KS TOMASZOWO |
2 |
5 |
MIROSTOWICZANKA MIROSTOWICE |
2019-04-06 |
15:00 |
16 |
2018/2019 |
W |
BOISKO PIŁKARSKIE w Tomaszowie (Tomaszowo, Leśna 2) |
SPARTA MIODNICA |
1 |
0 |
PŁOMIEŃ CZERNA |
2019-04-06 |
15:00 |
16 |
2018/2019 |
W |
Sparta Miodnica (Żagań 1) |
GRANICA ŻARKI WIELKIE |
1 |
1 |
ŁKS ŁĘKNICA |
2019-04-07 |
16:00 |
16 |
2018/2019 |
W |
Boisko Żarki Wielkie (Żarki Wielkie 1) |
ŁKS ŁĘKNICA |
1 |
1 |
CZARNI PRZYBYMIERZ |
2019-04-13 |
16:00 |
17 |
2018/2019 |
W |
Stadion Miejski (Łęknica 1) |
ŁUŻYCZANKA LIPINKI ŁUŻYCKIE |
0 |
3 |
GRANICA ŻARKI WIELKIE |
2019-04-13 |
16:00 |
17 |
2018/2019 |
W |
Boisko Lipinki Łużyckie (Lipinki Łużyckie 1) |
MIROSTOWICZANKA MIROSTOWICE |
8 |
1 |
KWISA TRZEBÓW |
2019-04-13 |
16:00 |
17 |
2018/2019 |
W |
Mirostowiczanka Mirostowice (Żary 5) |
PŁOMIEŃ CZERNA |
0 |
1 |
SPARTA GRABIK |
2019-04-13 |
16:00 |
17 |
2018/2019 |
W |
Czerna (Czerna 1) |
ORZEŁ KONIN ŻAGAŃSKI |
0 |
7 |
CZARNI JELENIN |
2019-04-13 |
17:00 |
17 |
2018/2019 |
W |
Boisko wiejskie (Konin Żagański 1) |
PIAST LUBANICE |
1 |
5 |
SPARTA MIODNICA |
2019-04-14 |
16:00 |
17 |
2018/2019 |
W |
Boisko Lubanice (Lubanice 1) |
KWISA TRZEBÓW |
1 |
2 |
LZS KS TOMASZOWO |
2019-04-27 |
14:00 |
18 |
2018/2019 |
W |
Boisko Sportowe Rudawica (Rudawica, Sportowa .) |
CZARNI JELENIN |
2 |
1 |
ŁKS ŁĘKNICA |
2019-04-27 |
16:00 |
18 |
2018/2019 |
W |
Czarni Jelenin (Jelenin 69a) |
CZARNI PRZYBYMIERZ |
2 |
2 |
ŁUŻYCZANKA LIPINKI ŁUŻYCKIE |
2019-04-27 |
16:00 |
18 |
2018/2019 |
W |
Boisko Przybymierz (Przybymierz 1) |
SPARTA MIODNICA |
2 |
2 |
ORZEŁ KONIN ŻAGAŃSKI |
2019-04-27 |
16:00 |
18 |
2018/2019 |
W |
Sparta Miodnica (Żagań 1) |
SPARTA GRABIK |
5 |
1 |
PIAST LUBANICE |
2019-04-28 |
15:00 |
18 |
2018/2019 |
W |
Stadion Wiejski w Grabiku (Grabik 102a) |
GRANICA ŻARKI WIELKIE |
2 |
0 |
MIROSTOWICZANKA MIROSTOWICE |
2019-04-28 |
16:00 |
18 |
2018/2019 |
W |
Boisko Żarki Wielkie (Żarki Wielkie 1) |
LZS KS TOMASZOWO |
0 |
3 |
GRANICA ŻARKI WIELKIE |
2019-05-01 |
17:00 |
19 |
2018/2019 |
W |
BOISKO PIŁKARSKIE w Tomaszowie (Tomaszowo, Leśna 2) |
ŁKS ŁĘKNICA |
4 |
4 |
SPARTA MIODNICA |
2019-05-01 |
17:00 |
19 |
2018/2019 |
W |
Stadion Miejski (Łęknica 1) |
ŁUŻYCZANKA LIPINKI ŁUŻYCKIE |
1 |
3 |
CZARNI JELENIN |
2019-05-01 |
17:00 |
19 |
2018/2019 |
W |
Boisko Lipinki Łużyckie (Lipinki Łużyckie 1) |
MIROSTOWICZANKA MIROSTOWICE |
4 |
3 |
CZARNI PRZYBYMIERZ |
2019-05-01 |
17:00 |
19 |
2018/2019 |
W |
Mirostowiczanka Mirostowice (Żary 5) |
ORZEŁ KONIN ŻAGAŃSKI |
0 |
5 |
SPARTA GRABIK |
2019-05-01 |
17:00 |
19 |
2018/2019 |
W |
Boisko wiejskie (Konin Żagański 1) |
PIAST LUBANICE |
0 |
3 |
PŁOMIEŃ CZERNA |
2019-05-01 |
17:00 |
19 |
2018/2019 |
W |
Boisko Lubanice (Lubanice 1) |
CZARNI JELENIN |
3 |
1 |
MIROSTOWICZANKA MIROSTOWICE |
2019-05-04 |
14:00 |
20 |
2018/2019 |
W |
Czarni Jelenin (Jelenin 69a) |
CZARNI PRZYBYMIERZ |
2 |
1 |
LZS KS TOMASZOWO |
2019-05-04 |
16:00 |
20 |
2018/2019 |
W |
Boisko Przybymierz (Przybymierz 1) |
PŁOMIEŃ CZERNA |
0 |
3 |
ORZEŁ KONIN ŻAGAŃSKI |
2019-05-04 |
16:00 |
20 |
2018/2019 |
W |
Czerna (Czerna 1) |
SPARTA MIODNICA |
9 |
2 |
ŁUŻYCZANKA LIPINKI ŁUŻYCKIE |
2019-05-04 |
16:00 |
20 |
2018/2019 |
W |
Sparta Miodnica (Żagań 1) |
SPARTA GRABIK |
1 |
1 |
ŁKS ŁĘKNICA |
2019-05-05 |
15:00 |
20 |
2018/2019 |
W |
Stadion Wiejski w Grabiku (Grabik 102a) |
GRANICA ŻARKI WIELKIE |
9 |
0 |
KWISA TRZEBÓW |
2019-05-05 |
16:00 |
20 |
2018/2019 |
W |
Boisko Żarki Wielkie (Żarki Wielkie 1) |
KWISA TRZEBÓW |
0 |
4 |
CZARNI PRZYBYMIERZ |
2019-05-11 |
14:00 |
21 |
2018/2019 |
W |
Boisko Sportowe Rudawica (Rudawica, Sportowa .) |
ŁKS ŁĘKNICA |
3 |
2 |
PŁOMIEŃ CZERNA |
2019-05-11 |
16:00 |
21 |
2018/2019 |
W |
Stadion Miejski (Łęknica 1) |
ŁUŻYCZANKA LIPINKI ŁUŻYCKIE |
2 |
4 |
SPARTA GRABIK |
2019-05-11 |
16:00 |
21 |
2018/2019 |
W |
Boisko Lipinki Łużyckie (Lipinki Łużyckie 1) |
MIROSTOWICZANKA MIROSTOWICE |
4 |
2 |
SPARTA MIODNICA |
2019-05-11 |
16:00 |
21 |
2018/2019 |
W |
Mirostowiczanka Mirostowice (Żary 5) |
ORZEŁ KONIN ŻAGAŃSKI |
1 |
0 |
PIAST LUBANICE |
2019-05-11 |
17:00 |
21 |
2018/2019 |
W |
Boisko wiejskie (Konin Żagański 1) |
LZS KS TOMASZOWO |
2 |
1 |
CZARNI JELENIN |
2019-05-12 |
17:00 |
21 |
2018/2019 |
W |
BOISKO PIŁKARSKIE w Tomaszowie (Tomaszowo, Leśna 2) |
CZARNI JELENIN |
3 |
0 |
KWISA TRZEBÓW |
2019-05-18 |
14:00 |
22 |
2018/2019 |
W |
Czarni Jelenin (Jelenin 69a) |
CZARNI PRZYBYMIERZ |
1 |
1 |
GRANICA ŻARKI WIELKIE |
2019-05-18 |
16:00 |
22 |
2018/2019 |
W |
Boisko Przybymierz (Przybymierz 1) |
PŁOMIEŃ CZERNA |
4 |
1 |
ŁUŻYCZANKA LIPINKI ŁUŻYCKIE |
2019-05-18 |
16:00 |
22 |
2018/2019 |
W |
Czerna (Czerna 1) |
SPARTA MIODNICA |
3 |
4 |
LZS KS TOMASZOWO |
2019-05-18 |
16:00 |
22 |
2018/2019 |
W |
Sparta Miodnica (Żagań 1) |
PIAST LUBANICE |
2 |
7 |
ŁKS ŁĘKNICA |
2019-05-19 |
16:00 |
22 |
2018/2019 |
W |
Boisko Lubanice (Lubanice 1) |
SPARTA GRABIK |
1 |
1 |
MIROSTOWICZANKA MIROSTOWICE |
2019-05-19 |
17:00 |
22 |
2018/2019 |
W |
Stadion Wiejski w Grabiku (Grabik 102a) |
KWISA TRZEBÓW |
0 |
5 |
SPARTA MIODNICA |
2019-05-25 |
14:00 |
23 |
2018/2019 |
W |
Boisko Sportowe Rudawica (Rudawica, Sportowa .) |
LZS KS TOMASZOWO |
0 |
3 |
SPARTA GRABIK |
2019-05-25 |
16:00 |
23 |
2018/2019 |
W |
BOISKO PIŁKARSKIE w Tomaszowie (Tomaszowo, Leśna 2) |
ŁKS ŁĘKNICA |
13 |
1 |
ORZEŁ KONIN ŻAGAŃSKI |
2019-05-25 |
16:00 |
23 |
2018/2019 |
W |
Stadion Miejski (Łęknica 1) |
ŁUŻYCZANKA LIPINKI ŁUŻYCKIE |
4 |
3 |
PIAST LUBANICE |
2019-05-25 |
16:00 |
23 |
2018/2019 |
W |
Boisko Lipinki Łużyckie (Lipinki Łużyckie 1) |
MIROSTOWICZANKA MIROSTOWICE |
2 |
3 |
PŁOMIEŃ CZERNA |
2019-05-25 |
16:00 |
23 |
2018/2019 |
W |
Mirostowiczanka Mirostowice (Żary 5) |
GRANICA ŻARKI WIELKIE |
1 |
2 |
CZARNI JELENIN |
2019-05-26 |
16:00 |
23 |
2018/2019 |
W |
Boisko Żarki Wielkie (Żarki Wielkie 1) |
SPARTA MIODNICA |
3 |
3 |
GRANICA ŻARKI WIELKIE |
2019-06-01 |
14:00 |
24 |
2018/2019 |
W |
Sparta Miodnica (Żagań 1) |
ORZEŁ KONIN ŻAGAŃSKI |
2 |
1 |
ŁUŻYCZANKA LIPINKI ŁUŻYCKIE |
2019-06-01 |
16:00 |
24 |
2018/2019 |
W |
Boisko wiejskie (Konin Żagański 1) |
PŁOMIEŃ CZERNA |
3 |
1 |
LZS KS TOMASZOWO |
2019-06-01 |
16:00 |
24 |
2018/2019 |
W |
Czerna (Czerna 1) |
SPARTA GRABIK |
3 |
0 |
KWISA TRZEBÓW |
2019-06-01 |
17:00 |
24 |
2018/2019 |
W |
Stadion Wiejski w Grabiku (Grabik 102a) |
CZARNI JELENIN |
5 |
1 |
CZARNI PRZYBYMIERZ |
2019-06-02 |
13:00 |
24 |
2018/2019 |
W |
Czarni Jelenin (Jelenin 69a) |
PIAST LUBANICE |
2 |
6 |
MIROSTOWICZANKA MIROSTOWICE |
2019-06-02 |
16:00 |
24 |
2018/2019 |
W |
Boisko Lubanice (Lubanice 1) |
CZARNI PRZYBYMIERZ |
1 |
1 |
SPARTA MIODNICA |
2019-06-08 |
15:00 |
25 |
2018/2019 |
W |
Boisko Przybymierz (Przybymierz 1) |
GRANICA ŻARKI WIELKIE |
5 |
3 |
SPARTA GRABIK |
2019-06-08 |
15:00 |
25 |
2018/2019 |
W |
Boisko Żarki Wielkie (Żarki Wielkie 1) |
KWISA TRZEBÓW |
1 |
12 |
PŁOMIEŃ CZERNA |
2019-06-08 |
15:00 |
25 |
2018/2019 |
W |
Boisko Sportowe Rudawica (Rudawica, Sportowa .) |
LZS KS TOMASZOWO |
2 |
2 |
PIAST LUBANICE |
2019-06-08 |
15:00 |
25 |
2018/2019 |
W |
BOISKO PIŁKARSKIE w Tomaszowie (Tomaszowo, Leśna 2) |
ŁUŻYCZANKA LIPINKI ŁUŻYCKIE |
2 |
7 |
ŁKS ŁĘKNICA |
2019-06-08 |
15:00 |
25 |
2018/2019 |
W |
Boisko Lipinki Łużyckie (Lipinki Łużyckie 1) |
MIROSTOWICZANKA MIROSTOWICE |
2 |
0 |
ORZEŁ KONIN ŻAGAŃSKI |
2019-06-08 |
15:00 |
25 |
2018/2019 |
W |
Mirostowiczanka Mirostowice (Żary 5) |
ŁKS ŁĘKNICA |
5 |
3 |
MIROSTOWICZANKA MIROSTOWICE |
2019-06-15 |
15:00 |
26 |
2018/2019 |
W |
Stadion Miejski (Łęknica 1) |
ORZEŁ KONIN ŻAGAŃSKI |
5 |
0 |
LZS KS TOMASZOWO |
2019-06-15 |
15:00 |
26 |
2018/2019 |
W |
Boisko wiejskie (Konin Żagański 1) |
PIAST LUBANICE |
1 |
1 |
KWISA TRZEBÓW |
2019-06-15 |
15:00 |
26 |
2018/2019 |
W |
Boisko Lubanice (Lubanice 1) |
PŁOMIEŃ CZERNA |
8 |
1 |
GRANICA ŻARKI WIELKIE |
2019-06-15 |
15:00 |
26 |
2018/2019 |
W |
Czerna (Czerna 1) |
SPARTA GRABIK |
5 |
2 |
CZARNI PRZYBYMIERZ |
2019-06-15 |
15:00 |
26 |
2018/2019 |
W |
Stadion Wiejski w Grabiku (Sieniawa Żarska 47a) |
SPARTA MIODNICA |
2 |
2 |
CZARNI JELENIN |
2019-06-15 |
15:00 |
26 |
2018/2019 |
W |
Sparta Miodnica (Żagań 1) |
BUDOWLANI GOZDNICA - drużyna wycofana, walkower |
0 |
3 |
ŁKS ŁĘKNICA |
b/d |
b/d |
24 |
2018/2019 |
W |
|
BUDOWLANI GOZDNICA - drużyna wycofana, walkower |
0 |
3 |
ŁUŻYCZANKA LIPINKI ŁUŻYCKIE |
b/d |
b/d |
26 |
2018/2019 |
W |
|
BUDOWLANI GOZDNICA - drużyna wycofana, walkower |
0 |
3 |
ORZEŁ KONIN ŻAGAŃSKI |
b/d |
b/d |
22 |
2018/2019 |
W |
|
BUDOWLANI GOZDNICA - drużyna wycofana, walkower |
0 |
3 |
PIAST LUBANICE |
b/d |
b/d |
20 |
2018/2019 |
W |
|
BUDOWLANI GOZDNICA - drużyna wycofana, walkower |
0 |
3 |
PŁOMIEŃ CZERNA |
b/d |
b/d |
18 |
2018/2019 |
W |
|
BUDOWLANI GOZDNICA - drużyna wycofana, walkower |
0 |
3 |
SPARTA GRABIK |
b/d |
b/d |
16 |
2018/2019 |
W |
|
BUDOWLANI GOZDNICA - drużyna wycofana, walkower |
0 |
3 |
SPARTA MIODNICA |
b/d |
b/d |
14 |
2018/2019 |
W |
|
CZARNI JELENIN |
3 |
0 |
BUDOWLANI GOZDNICA - drużyna wycofana, walkower |
b/d |
b/d |
25 |
2018/2019 |
W |
|
CZARNI PRZYBYMIERZ |
3 |
0 |
BUDOWLANI GOZDNICA - drużyna wycofana, walkower |
b/d |
b/d |
23 |
2018/2019 |
W |
|
GRANICA ŻARKI WIELKIE |
3 |
0 |
BUDOWLANI GOZDNICA - drużyna wycofana, walkower |
b/d |
b/d |
21 |
2018/2019 |
W |
|
KWISA TRZEBÓW |
3 |
0 |
BUDOWLANI GOZDNICA - drużyna wycofana, walkower |
b/d |
b/d |
19 |
2018/2019 |
W |
|
LZS KS TOMASZOWO |
3 |
0 |
BUDOWLANI GOZDNICA - drużyna wycofana, walkower |
b/d |
b/d |
17 |
2018/2019 |
W |
|
MIROSTOWICZANKA MIROSTOWICE |
3 |
0 |
BUDOWLANI GOZDNICA - drużyna wycofana, walkower |
b/d |
b/d |
15 |
2018/2019 |
W |
|