Gospodarz |
|
|
Gość |
Data |
Godzina |
Kolejka |
Sezon |
RUNDA |
Miejsce |
APMM FALUBAZ IV ZIELONA GÓRA |
4 |
23 |
MUKS 11 Zielona Góra |
2018-04-07 |
13:00 |
1 |
2017/2018 |
W |
Boiska sztuczne (Zielona Góra, Sulechowska 37) |
SKP KISIELIN |
7 |
12 |
APMM FALUBAZ V ZIELONA GÓRA |
2018-04-09 |
17:00 |
1 |
2017/2018 |
W |
BOISKO SKP_KISIELIN (Stary Kisielin, Zatorze ) |
START ZIEL-BRUK PŁOTY |
5 |
8 |
PIAST CZERWIEŃSK |
2018-04-09 |
17:00 |
1 |
2017/2018 |
W |
Stadion Miejski (Czerwieńsk, Kwiatowa 8a) |
APMM FALUBAZ V ZIELONA GÓRA |
13 |
12 |
APMM FALUBAZ IV ZIELONA GÓRA |
2018-04-14 |
11:30 |
2 |
2017/2018 |
W |
Ośrodek treningowy (Zielona Góra, Amelii) |
PIAST CZERWIEŃSK |
10 |
5 |
MUKS 11 Zielona Góra |
2018-04-15 |
15:00 |
2 |
2017/2018 |
W |
Stadion Miejski im. Romana Winnickiego (Czerwieńsk, Kwiatowa 8a) |
START ZIEL-BRUK PŁOTY |
3 |
8 |
SKP KISIELIN |
2018-04-18 |
18:30 |
2 |
2017/2018 |
W |
Stadion Miejski (Czerwieńsk, Kwiatowa 8a) |
MUKS 11 Zielona Góra |
15 |
11 |
APMM FALUBAZ V ZIELONA GÓRA |
2018-04-21 |
10:00 |
3 |
2017/2018 |
W |
ORLIK (Zielona Góra, Źródlana 33) |
APMM FALUBAZ IV ZIELONA GÓRA |
5 |
5 |
START ZIEL-BRUK PŁOTY |
2018-04-21 |
10:30 |
3 |
2017/2018 |
W |
ZESPÓŁ EDUKACYJNY NR 4 (Zielona Góra, Racula-Saperska ) |
SKP KISIELIN |
8 |
13 |
PIAST CZERWIEŃSK |
2018-04-23 |
17:00 |
3 |
2017/2018 |
W |
BOISKO SKP_KISIELIN (Stary Kisielin, Zatorze ) |
SKP KISIELIN |
14 |
4 |
APMM FALUBAZ IV ZIELONA GÓRA |
2018-04-25 |
18:00 |
4 |
2017/2018 |
W |
BOISKO SKP_KISIELIN (Stary Kisielin, Zatorze ) |
PIAST CZERWIEŃSK |
9 |
3 |
APMM FALUBAZ V ZIELONA GÓRA |
2018-04-28 |
10:00 |
4 |
2017/2018 |
W |
Stadion Miejski im. Romana Winnickiego (Czerwieńsk, Kwiatowa 8a) |
START ZIEL-BRUK PŁOTY |
4 |
13 |
MUKS 11 Zielona Góra |
2018-04-30 |
17:45 |
4 |
2017/2018 |
W |
Stadion Miejski (Czerwieńsk, Kwiatowa 8a) |
APMM FALUBAZ IV ZIELONA GÓRA |
3 |
16 |
PIAST CZERWIEŃSK |
2018-05-02 |
17:00 |
5 |
2017/2018 |
W |
Ośrodek treningowy (Zielona Góra, Amelii ) |
APMM FALUBAZ V ZIELONA GÓRA |
11 |
5 |
START ZIEL-BRUK PŁOTY |
2018-05-05 |
13:00 |
5 |
2017/2018 |
W |
Ośrodek treningowy (Zielona Góra, Amelii ) |
PIAST CZERWIEŃSK |
12 |
2 |
START ZIEL-BRUK PŁOTY |
2018-05-11 |
17:15 |
6 |
2017/2018 |
W |
Stadion Miejski im. Romana Winnickiego (Czerwieńsk, Kwiatowa 8a) |
MUKS 11 Zielona Góra |
15 |
5 |
APMM FALUBAZ IV ZIELONA GÓRA |
2018-05-12 |
10:00 |
6 |
2017/2018 |
W |
ORLIK (Zielona Góra, Źródlana 33) |
APMM FALUBAZ V ZIELONA GÓRA |
13 |
10 |
SKP KISIELIN |
2018-05-16 |
17:00 |
6 |
2017/2018 |
W |
ZESPÓŁ EDUKACYJNY NR 4 (Zielona Góra, Drzonków-Szkolna 2) |
MUKS 11 Zielona Góra |
5 |
5 |
PIAST CZERWIEŃSK |
2018-05-19 |
10:00 |
7 |
2017/2018 |
W |
ORLIK (Zielona Góra, Źródlana 33) |
APMM FALUBAZ IV ZIELONA GÓRA |
9 |
24 |
APMM FALUBAZ V ZIELONA GÓRA |
2018-05-20 |
13:00 |
7 |
2017/2018 |
W |
Ośrodek treningowy (Zielona Góra, Amelii) |
SKP KISIELIN |
4 |
5 |
START ZIEL-BRUK PŁOTY |
2018-05-21 |
17:30 |
7 |
2017/2018 |
W |
BOISKO SKP_KISIELIN (Stary Kisielin, Zatorze ) |
PIAST CZERWIEŃSK |
13 |
2 |
SKP KISIELIN |
2018-05-25 |
17:45 |
8 |
2017/2018 |
W |
Stadion Miejski im. Romana Winnickiego (Czerwieńsk, Kwiatowa 8a) |
APMM FALUBAZ V ZIELONA GÓRA |
11 |
10 |
MUKS 11 Zielona Góra |
2018-05-26 |
14:30 |
8 |
2017/2018 |
W |
Ośrodek treningowy (Zielona Góra, Amelii ) |
START ZIEL-BRUK PŁOTY |
7 |
5 |
APMM FALUBAZ IV ZIELONA GÓRA |
2018-05-28 |
17:45 |
8 |
2017/2018 |
W |
Stadion Miejski (Czerwieńsk, Kwiatowa 8a) |
MUKS 11 Zielona Góra |
22 |
7 |
SKP KISIELIN |
2018-05-29 |
17:45 |
5 |
2017/2018 |
W |
ORLIK (Zielona Góra, Źródlana 33) |
APMM FALUBAZ V ZIELONA GÓRA |
7 |
16 |
PIAST CZERWIEŃSK |
2018-06-02 |
11:30 |
9 |
2017/2018 |
W |
ZESPÓŁ EDUKACYJNY NR 4 (Zielona Góra, Drzonków-Szkolna ) |
APMM FALUBAZ IV ZIELONA GÓRA |
6 |
6 |
SKP KISIELIN |
2018-06-06 |
17:00 |
9 |
2017/2018 |
W |
ZESPÓŁ EDUKACYJNY NR 4 (Zielona Góra, Stary Kisielin-Zatorze 2) |
MUKS 11 Zielona Góra |
14 |
3 |
START ZIEL-BRUK PŁOTY |
2018-06-07 |
17:45 |
9 |
2017/2018 |
W |
ORLIK (Zielona Góra, Źródlana 33) |
PIAST CZERWIEŃSK |
11 |
2 |
APMM FALUBAZ IV ZIELONA GÓRA |
2018-06-08 |
17:45 |
10 |
2017/2018 |
W |
Stadion Miejski im. Romana Winnickiego (Czerwieńsk, Kwiatowa 8a) |
SKP KISIELIN |
8 |
9 |
MUKS 11 Zielona Góra |
2018-06-09 |
10:00 |
10 |
2017/2018 |
W |
BOISKO SKP_KISIELIN (Stary Kisielin, Zatorze ) |
START ZIEL-BRUK PŁOTY |
3 |
5 |
APMM FALUBAZ V ZIELONA GÓRA |
2018-06-11 |
17:45 |
10 |
2017/2018 |
W |
Stadion Miejski (Czerwieńsk, Kwiatowa 8a) |