Gospodarz |
|
|
Gość |
Data |
Godzina |
Kolejka |
Sezon |
RUNDA |
Miejsce |
LZS ZJEDNOCZENI BRODY |
2 |
4 |
BUDOWLANI LUBSKO |
2018-03-24 |
14:00 |
1 |
2017/2018 |
W |
BOISKO LZS "MOTOR" KOŁO (Grodziszcze ) |
ODRA BYTOM ODRZAŃSKI |
6 |
0 |
MTS POGOŃ ŚWIEBODZIN |
2018-03-25 |
11:00 |
1 |
2017/2018 |
W |
Odra Bytom Odrzański (Bytom Odrzański, Sportowa 1) |
ARKA NOWA SÓL |
5 |
1 |
BUDOWLANI LUBSKO |
2018-04-07 |
11:00 |
2 |
2017/2018 |
W |
Stadion MOSiR (Nowa Sól, 1 Maja 26) |
PIAST IŁOWA - drużyna wycofana, walkower |
0 |
3 |
ODRA BYTOM ODRZAŃSKI |
2018-04-08 |
11:00 |
2 |
2017/2018 |
W |
(Iłowa, Piaskowa 1a) |
TS MASTERCHEM PRZYLEP |
1 |
2 |
SPROTAVIA SZPROTAWA |
2018-04-08 |
11:00 |
2 |
2017/2018 |
W |
TS Przylep (Przylep, Turystyczna 1) |
MTS POGOŃ ŚWIEBODZIN |
3 |
2 |
LZS ZJEDNOCZENI BRODY |
2018-04-08 |
12:00 |
2 |
2017/2018 |
W |
Stadion Miejski (Świebodzin, gen. Sikorskiego 25) |
TS MASTERCHEM PRZYLEP |
2 |
3 |
ARKA NOWA SÓL |
2018-04-10 |
17:00 |
1 |
2017/2018 |
W |
TS Przylep (Przylep, Turystyczna 1) |
SPROTAVIA SZPROTAWA |
1 |
0 |
PIAST IŁOWA - drużyna wycofana, walkower |
2018-04-11 |
17:30 |
1 |
2017/2018 |
W |
SPROTAVIA Szprotawa (Szprotawa, Sobieskiego 68) |
BUDOWLANI LUBSKO |
2 |
4 |
MTS POGOŃ ŚWIEBODZIN |
2018-04-15 |
13:30 |
3 |
2017/2018 |
W |
MLKS Budowlani Lubsko (Lubsko, 22 Lipca 48) |
LZS ZJEDNOCZENI BRODY |
1 |
0 |
PIAST IŁOWA - drużyna wycofana, walkower |
2018-04-15 |
13:30 |
3 |
2017/2018 |
W |
Grodziszcze |
SPROTAVIA SZPROTAWA |
3 |
0 |
ARKA NOWA SÓL |
2018-04-15 |
13:30 |
3 |
2017/2018 |
W |
SPROTAVIA Szprotawa (Szprotawa, Sobieskiego 68) |
ARKA NOWA SÓL |
5 |
1 |
MTS POGOŃ ŚWIEBODZIN |
2018-04-21 |
11:00 |
4 |
2017/2018 |
W |
Stadion MOSiR (Nowa Sól, 1 Maja 26) |
PIAST IŁOWA - drużyna wycofana, walkower |
2 |
2 |
BUDOWLANI LUBSKO |
2018-04-22 |
11:00 |
4 |
2017/2018 |
W |
(Iłowa, Piaskowa 1a) |
TS MASTERCHEM PRZYLEP |
0 |
0 |
LZS ZJEDNOCZENI BRODY |
2018-04-22 |
13:00 |
4 |
2017/2018 |
W |
TS Przylep (Przylep, Turystyczna 1) |
SPROTAVIA SZPROTAWA |
6 |
0 |
ODRA BYTOM ODRZAŃSKI |
2018-04-22 |
13:30 |
4 |
2017/2018 |
W |
SPROTAVIA Szprotawa (Szprotawa, Sobieskiego 68) |
ODRA BYTOM ODRZAŃSKI |
6 |
1 |
TS MASTERCHEM PRZYLEP |
2018-04-25 |
17:30 |
3 |
2017/2018 |
W |
Odra Bytom Odrzański (Bytom Odrzański, Sportowa 1) |
MTS POGOŃ ŚWIEBODZIN |
10 |
0 |
PIAST IŁOWA - drużyna wycofana, walkower |
2018-04-28 |
13:00 |
5 |
2017/2018 |
W |
Stadion Miejski (Świebodzin, gen. Sikorskiego 25) |
ODRA BYTOM ODRZAŃSKI |
0 |
5 |
ARKA NOWA SÓL |
2018-04-29 |
11:00 |
5 |
2017/2018 |
W |
Odra Bytom Odrzański (Bytom Odrzański, Sportowa 1) |
LZS ZJEDNOCZENI BRODY |
0 |
4 |
SPROTAVIA SZPROTAWA |
2018-04-29 |
13:00 |
5 |
2017/2018 |
W |
BOISKO LZS "MOTOR" KOŁO (Grodziszcze ) |
BUDOWLANI LUBSKO |
5 |
2 |
TS MASTERCHEM PRZYLEP |
2018-04-29 |
16:30 |
5 |
2017/2018 |
W |
MLKS Budowlani Lubsko (Lubsko, Sportowa 48) |
ARKA NOWA SÓL |
3 |
0 |
PIAST IŁOWA - drużyna wycofana, walkower |
2018-05-03 |
13:00 |
6 |
2017/2018 |
W |
Stadion MOSiR (Nowa Sól, Kościuszki 26) |
ODRA BYTOM ODRZAŃSKI |
3 |
4 |
LZS ZJEDNOCZENI BRODY |
2018-05-03 |
13:00 |
6 |
2017/2018 |
W |
Odra Bytom Odrzański (Bytom Odrzański, Sportowa 1) |
SPROTAVIA SZPROTAWA |
2 |
2 |
BUDOWLANI LUBSKO |
2018-05-03 |
13:00 |
6 |
2017/2018 |
W |
SPROTAVIA Szprotawa (Szprotawa, Sobieskiego 68) |
TS MASTERCHEM PRZYLEP |
2 |
0 |
MTS POGOŃ ŚWIEBODZIN |
2018-05-03 |
13:00 |
6 |
2017/2018 |
W |
TS Przylep (Przylep, Turystyczna 1) |
LZS ZJEDNOCZENI BRODY |
7 |
1 |
ARKA NOWA SÓL |
2018-05-05 |
15:00 |
7 |
2017/2018 |
W |
BOISKO LZS "MOTOR" KOŁO (Grodziszcze ) |
BUDOWLANI LUBSKO |
0 |
3 |
ODRA BYTOM ODRZAŃSKI |
2018-05-06 |
13:30 |
7 |
2017/2018 |
W |
MLKS Budowlani Lubsko (Lubsko, 22 Lipca 48) |
MTS POGOŃ ŚWIEBODZIN |
3 |
8 |
SPROTAVIA SZPROTAWA |
2018-05-06 |
13:30 |
7 |
2017/2018 |
W |
Stadion Miejski (Świebodzin, gen. Sikorskiego 25) |
PIAST IŁOWA - drużyna wycofana, walkower |
0 |
3 |
TS MASTERCHEM PRZYLEP |
2018-05-06 |
14:00 |
7 |
2017/2018 |
W |
(Iłowa, Piaskowa 1a) |
MTS POGOŃ ŚWIEBODZIN |
b/d |
b/d |
ODRA BYTOM ODRZAŃSKI |
2018-05-13 |
11:00 |
8 |
2017/2018 |
W |
Stadion Miejski (Świebodzin, gen. Sikorskiego 25) |
BUDOWLANI LUBSKO |
4 |
1 |
LZS ZJEDNOCZENI BRODY |
2018-05-13 |
13:30 |
8 |
2017/2018 |
W |
MLKS Budowlani Lubsko (Lubsko, 22 Lipca 48) |
PIAST IŁOWA - drużyna wycofana, walkower |
1 |
6 |
SPROTAVIA SZPROTAWA |
2018-05-13 |
14:00 |
8 |
2017/2018 |
W |
(Iłowa, Piaskowa 1a) |
SPROTAVIA SZPROTAWA |
1 |
1 |
TS MASTERCHEM PRZYLEP |
2018-05-20 |
13:30 |
9 |
2017/2018 |
W |
SPROTAVIA Szprotawa (Szprotawa, Sobieskiego 68) |
BUDOWLANI LUBSKO |
0 |
0 |
ARKA NOWA SÓL |
2018-05-20 |
14:00 |
9 |
2017/2018 |
W |
MLKS Budowlani Lubsko (Lubsko, 22 Lipca 48) |
ARKA NOWA SÓL |
2 |
0 |
TS MASTERCHEM PRZYLEP |
2018-05-23 |
17:00 |
8 |
2017/2018 |
W |
Stadion MOSiR (Nowa Sól, 1 Maja 26) |
LZS ZJEDNOCZENI BRODY |
2 |
1 |
MTS POGOŃ ŚWIEBODZIN |
2018-05-23 |
17:30 |
9 |
2017/2018 |
W |
BOISKO LZS "MOTOR" KOŁO (Grodziszcze ) |
ODRA BYTOM ODRZAŃSKI |
3 |
0 |
PIAST IŁOWA - drużyna wycofana, walkower |
2018-05-23 |
18:00 |
9 |
2017/2018 |
W |
Odra Bytom Odrzański (Bytom Odrzański, Sportowa 1) |
ARKA NOWA SÓL |
1 |
2 |
SPROTAVIA SZPROTAWA |
2018-05-26 |
11:00 |
10 |
2017/2018 |
W |
Stadion MOSiR (Nowa Sól, 1 Maja 26) |
TS MASTERCHEM PRZYLEP |
0 |
3 |
ODRA BYTOM ODRZAŃSKI |
2018-05-27 |
11:00 |
10 |
2017/2018 |
W |
TS Przylep (Przylep, Turystyczna 1) |
LZS ZJEDNOCZENI BRODY |
2 |
1 |
TS MASTERCHEM PRZYLEP |
2018-05-31 |
13:00 |
11 |
2017/2018 |
W |
Grodziszcze |
MTS POGOŃ ŚWIEBODZIN |
2 |
5 |
ARKA NOWA SÓL |
2018-05-31 |
13:00 |
11 |
2017/2018 |
W |
Stadion Miejski (Świebodzin, gen. Sikorskiego 25) |
ODRA BYTOM ODRZAŃSKI |
1 |
6 |
SPROTAVIA SZPROTAWA |
2018-05-31 |
13:00 |
11 |
2017/2018 |
W |
Odra Bytom Odrzański (Bytom Odrzański, Sportowa 1) |
ARKA NOWA SÓL |
3 |
0 |
ODRA BYTOM ODRZAŃSKI |
2018-06-02 |
11:00 |
12 |
2017/2018 |
W |
Stadion MOSiR (Nowa Sól, 1 Maja 26) |
TS MASTERCHEM PRZYLEP |
1 |
5 |
BUDOWLANI LUBSKO |
2018-06-03 |
11:00 |
12 |
2017/2018 |
W |
TS Przylep (Przylep, Turystyczna 1) |
SPROTAVIA SZPROTAWA |
3 |
0 |
LZS ZJEDNOCZENI BRODY |
2018-06-03 |
13:30 |
12 |
2017/2018 |
W |
SPROTAVIA Szprotawa (Szprotawa, Sobieskiego 68) |
MTS POGOŃ ŚWIEBODZIN |
0 |
5 |
BUDOWLANI LUBSKO |
2018-06-06 |
17:30 |
10 |
2017/2018 |
W |
Stadion Miejski (Świebodzin, gen. Sikorskiego 25) |
LZS ZJEDNOCZENI BRODY |
10 |
1 |
ODRA BYTOM ODRZAŃSKI |
2018-06-10 |
13:00 |
13 |
2017/2018 |
W |
BOISKO LZS "MOTOR" KOŁO (Grodziszcze ) |
BUDOWLANI LUBSKO |
4 |
5 |
SPROTAVIA SZPROTAWA |
2018-06-10 |
13:30 |
13 |
2017/2018 |
W |
MLKS Budowlani Lubsko (Lubsko, 22 Lipca 48) |
MTS POGOŃ ŚWIEBODZIN |
3 |
0 |
TS MASTERCHEM PRZYLEP |
2018-06-10 |
14:00 |
13 |
2017/2018 |
W |
Stadion Miejski (Świebodzin, gen. Sikorskiego 25) |
ARKA NOWA SÓL |
0 |
1 |
LZS ZJEDNOCZENI BRODY |
2018-06-17 |
13:00 |
14 |
2017/2018 |
W |
Stadion MOSiR (Nowa Sól, Kościuszki 26) |
ODRA BYTOM ODRZAŃSKI |
2 |
7 |
BUDOWLANI LUBSKO |
2018-06-17 |
13:00 |
14 |
2017/2018 |
W |
Odra Bytom Odrzański (Bytom Odrzański, Sportowa 1) |
SPROTAVIA SZPROTAWA |
15 |
2 |
MTS POGOŃ ŚWIEBODZIN |
2018-06-17 |
13:00 |
14 |
2017/2018 |
W |
SPROTAVIA Szprotawa (Szprotawa, Sobieskiego 68) |
BUDOWLANI LUBSKO |
3 |
0 |
PIAST IŁOWA - drużyna wycofana, walkower |
b/d |
b/d |
11 |
2017/2018 |
W |
|
PIAST IŁOWA - drużyna wycofana, walkower |
0 |
3 |
ARKA NOWA SÓL |
b/d |
b/d |
13 |
2017/2018 |
W |
|
PIAST IŁOWA - drużyna wycofana, walkower |
0 |
3 |
LZS ZJEDNOCZENI BRODY |
b/d |
b/d |
10 |
2017/2018 |
W |
|
PIAST IŁOWA - drużyna wycofana, walkower |
0 |
3 |
MTS POGOŃ ŚWIEBODZIN |
b/d |
b/d |
12 |
2017/2018 |
W |
|
TS MASTERCHEM PRZYLEP |
3 |
0 |
PIAST IŁOWA - drużyna wycofana, walkower |
b/d |
b/d |
14 |
2017/2018 |
W |
|