Gospodarz |
|
|
Gość |
Data |
Godzina |
Kolejka |
Sezon |
RUNDA |
Miejsce |
MTS POGOŃ ŚWIEBODZIN |
2 |
2 |
TS MASTERCHEM PRZYLEP |
2018-03-24 |
11:00 |
1 |
2017/2018 |
W |
Stadion Miejski (Świebodzin, gen. Sikorskiego 25) |
ZORZA BRZEŹNICA |
7 |
0 |
CARINA GUBIN |
2018-03-24 |
14:30 |
1 |
2017/2018 |
W |
Brzeźnica, Zielonogórska 1 |
NYSA PRZEWÓZ |
1 |
1 |
SPARTAKUS ZIELONA GÓRA |
2018-04-04 |
17:00 |
1 |
2017/2018 |
W |
Boisko wiejskie (Przewóz, Podmiejska 11) |
CARINA GUBIN |
0 |
1 |
MTS POGOŃ ŚWIEBODZIN |
2018-04-07 |
10:00 |
2 |
2017/2018 |
W |
STADION MIEJSKI (Gubin, Generała Sikorskiego 89) |
UKS SOKÓŁ CIOSANIEC |
1 |
2 |
ZORZA BRZEŹNICA |
2018-04-08 |
11:00 |
2 |
2017/2018 |
W |
Boisko w Ciosańcu (Ciosaniec .) |
TS MASTERCHEM PRZYLEP |
1 |
3 |
NYSA PRZEWÓZ |
2018-04-08 |
13:30 |
2 |
2017/2018 |
W |
TS Przylep (Przylep, Turystyczna 1) |
MTS POGOŃ ŚWIEBODZIN |
6 |
0 |
UKS SOKÓŁ CIOSANIEC |
2018-04-14 |
10:00 |
3 |
2017/2018 |
W |
Stadion Miejski (Świebodzin, gen. Sikorskiego 25) |
NYSA PRZEWÓZ |
3 |
0 |
CARINA GUBIN |
2018-04-14 |
13:00 |
3 |
2017/2018 |
W |
Boisko wiejskie (Przewóz, Podmiejska 11) |
SPARTAKUS ZIELONA GÓRA |
10 |
1 |
TS MASTERCHEM PRZYLEP |
2018-04-15 |
11:00 |
3 |
2017/2018 |
W |
Boisko sztuczne ul. Sulechowska (Zielona Góra, Sulechowska 37A) |
ZORZA BRZEŹNICA |
3 |
0 |
MTS POGOŃ ŚWIEBODZIN |
2018-04-21 |
13:00 |
4 |
2017/2018 |
W |
Zielonogórska 1, Brzeźnica |
UKS SOKÓŁ CIOSANIEC |
0 |
3 |
NYSA PRZEWÓZ |
2018-04-22 |
11:00 |
4 |
2017/2018 |
W |
Boisko w Ciosańcu (Ciosaniec .) |
NYSA PRZEWÓZ |
0 |
3 |
ZORZA BRZEŹNICA |
2018-04-28 |
13:00 |
5 |
2017/2018 |
W |
Boisko wiejskie (Przewóz, Podmiejska 11) |
SPARTAKUS ZIELONA GÓRA |
10 |
2 |
UKS SOKÓŁ CIOSANIEC |
2018-04-29 |
11:00 |
5 |
2017/2018 |
W |
Boisko sztuczne ul. Sulechowska (Zielona Góra, Sulechowska 37A) |
TS MASTERCHEM PRZYLEP |
2 |
3 |
CARINA GUBIN |
2018-04-29 |
13:00 |
5 |
2017/2018 |
W |
TS Przylep (Przylep, Turystyczna 1) |
MTS POGOŃ ŚWIEBODZIN |
4 |
1 |
NYSA PRZEWÓZ |
2018-04-30 |
11:00 |
6 |
2017/2018 |
W |
Stadion Miejski (Świebodzin, gen. Sikorskiego 25) |
UKS SOKÓŁ CIOSANIEC |
7 |
0 |
TS MASTERCHEM PRZYLEP |
2018-05-03 |
13:00 |
6 |
2017/2018 |
W |
Boisko w Ciosańcu (Ciosaniec .) |
SPARTAKUS ZIELONA GÓRA |
8 |
2 |
MTS POGOŃ ŚWIEBODZIN |
2018-05-05 |
11:00 |
7 |
2017/2018 |
W |
Boisko sztuczne ul. Sulechowska (Zielona Góra, Sulechowska 37A) |
TS MASTERCHEM PRZYLEP |
1 |
5 |
ZORZA BRZEŹNICA |
2018-05-06 |
11:00 |
7 |
2017/2018 |
W |
TS Przylep (Przylep, Turystyczna 1) |
CARINA GUBIN |
1 |
5 |
UKS SOKÓŁ CIOSANIEC |
2018-05-06 |
13:00 |
7 |
2017/2018 |
W |
STADION MIEJSKI (Gubin, Generała Sikorskiego 89) |
SPARTAKUS ZIELONA GÓRA |
7 |
2 |
NYSA PRZEWÓZ |
2018-05-06 |
17:00 |
8 |
2017/2018 |
W |
Boisko sztuczne ul. Sulechowska (Zielona Góra, Sulechowska 37A) |
CARINA GUBIN |
1 |
6 |
SPARTAKUS ZIELONA GÓRA |
2018-05-09 |
17:30 |
4 |
2017/2018 |
W |
STADION MIEJSKI (Gubin, Generała Sikorskiego 89) |
CARINA GUBIN |
4 |
3 |
ZORZA BRZEŹNICA |
2018-05-12 |
13:00 |
8 |
2017/2018 |
W |
STADION MIEJSKI (Gubin, Generała Sikorskiego 89) |
TS MASTERCHEM PRZYLEP |
0 |
1 |
MTS POGOŃ ŚWIEBODZIN |
2018-05-13 |
11:00 |
8 |
2017/2018 |
W |
TS Przylep (Przylep, Turystyczna 1) |
MTS POGOŃ ŚWIEBODZIN |
9 |
0 |
CARINA GUBIN |
2018-05-19 |
13:00 |
9 |
2017/2018 |
W |
Stadion Miejski (Świebodzin, gen. Sikorskiego 25) |
ZORZA BRZEŹNICA |
2 |
2 |
UKS SOKÓŁ CIOSANIEC |
2018-05-19 |
16:00 |
9 |
2017/2018 |
W |
Brzeźnica, Zielonogórska 1 |
NYSA PRZEWÓZ |
11 |
0 |
TS MASTERCHEM PRZYLEP |
2018-05-20 |
13:00 |
9 |
2017/2018 |
W |
Boisko wiejskie (Przewóz, Podmiejska 11) |
UKS SOKÓŁ CIOSANIEC |
0 |
10 |
MTS POGOŃ ŚWIEBODZIN |
2018-05-27 |
11:00 |
10 |
2017/2018 |
W |
Boisko w Ciosańcu (Ciosaniec .) |
TS MASTERCHEM PRZYLEP |
2 |
3 |
SPARTAKUS ZIELONA GÓRA |
2018-05-27 |
14:30 |
10 |
2017/2018 |
W |
TS Przylep (Przylep, Turystyczna 1) |
SPARTAKUS ZIELONA GÓRA |
9 |
1 |
CARINA GUBIN |
2018-05-30 |
17:00 |
11 |
2017/2018 |
W |
Boisko przy Amelii (Boisko nr 2) (Zielona Góra, Amelii 1) |
MTS POGOŃ ŚWIEBODZIN |
4 |
1 |
ZORZA BRZEŹNICA |
2018-05-31 |
13:00 |
11 |
2017/2018 |
W |
Stadion Miejski (Świebodzin, gen. Sikorskiego 25) |
NYSA PRZEWÓZ |
3 |
0 |
UKS SOKÓŁ CIOSANIEC |
2018-05-31 |
13:00 |
11 |
2017/2018 |
W |
Boisko wiejskie (Przewóz, Podmiejska 11) |
CARINA GUBIN |
3 |
0 |
TS MASTERCHEM PRZYLEP |
2018-06-03 |
13:00 |
12 |
2017/2018 |
W |
STADION MIEJSKI (Gubin, Generała Sikorskiego 89) |
UKS SOKÓŁ CIOSANIEC |
0 |
15 |
SPARTAKUS ZIELONA GÓRA |
2018-06-03 |
13:00 |
12 |
2017/2018 |
W |
Boisko w Ciosańcu (Ciosaniec .) |
ZORZA BRZEŹNICA |
2 |
0 |
NYSA PRZEWÓZ |
2018-06-03 |
14:30 |
12 |
2017/2018 |
W |
Brzeźnica, Zielonogórska 1 |
ZORZA BRZEŹNICA |
1 |
0 |
SPARTAKUS ZIELONA GÓRA |
2018-06-08 |
18:00 |
6 |
2017/2018 |
W |
Brzeźnica, Zielonogórska 1 |
NYSA PRZEWÓZ |
1 |
4 |
MTS POGOŃ ŚWIEBODZIN |
2018-06-09 |
11:00 |
13 |
2017/2018 |
W |
Boisko wiejskie (Przewóz, Podmiejska 11) |
SPARTAKUS ZIELONA GÓRA |
5 |
1 |
ZORZA BRZEŹNICA |
2018-06-10 |
10:00 |
13 |
2017/2018 |
W |
Boisko sztuczne ul. Sulechowska (Zielona Góra, Sulechowska 37A) |
TS MASTERCHEM PRZYLEP |
5 |
0 |
UKS SOKÓŁ CIOSANIEC |
2018-06-10 |
11:00 |
13 |
2017/2018 |
W |
TS Przylep (Przylep, Turystyczna 1) |
CARINA GUBIN |
6 |
4 |
NYSA PRZEWÓZ |
2018-06-12 |
17:00 |
10 |
2017/2018 |
W |
STADION MIEJSKI (Gubin, Generała Sikorskiego 89) |
MTS POGOŃ ŚWIEBODZIN |
5 |
0 |
SPARTAKUS ZIELONA GÓRA |
2018-06-17 |
11:00 |
14 |
2017/2018 |
W |
Stadion Miejski (Świebodzin, gen. Sikorskiego 25) |
UKS SOKÓŁ CIOSANIEC |
2 |
3 |
CARINA GUBIN |
2018-06-17 |
11:00 |
14 |
2017/2018 |
W |
Boisko w Ciosańcu (Ciosaniec .) |
ZORZA BRZEŹNICA |
5 |
1 |
TS MASTERCHEM PRZYLEP |
2018-06-17 |
11:00 |
14 |
2017/2018 |
W |
Zielonogórska 1, Brzeźnica |
CARINA GUBIN |
b/d |
b/d |
|
b/d |
b/d |
6 |
2017/2018 |
W |
|
CARINA GUBIN |
b/d |
b/d |
|
b/d |
b/d |
13 |
2017/2018 |
W |
|
MTS POGOŃ ŚWIEBODZIN |
b/d |
b/d |
|
b/d |
b/d |
5 |
2017/2018 |
W |
|
MTS POGOŃ ŚWIEBODZIN |
b/d |
b/d |
|
b/d |
b/d |
12 |
2017/2018 |
W |
|
NYSA PRZEWÓZ |
b/d |
b/d |
|
b/d |
b/d |
7 |
2017/2018 |
W |
|
NYSA PRZEWÓZ |
b/d |
b/d |
|
b/d |
b/d |
14 |
2017/2018 |
W |
|
SPARTAKUS ZIELONA GÓRA |
b/d |
b/d |
|
b/d |
b/d |
9 |
2017/2018 |
W |
|
SPARTAKUS ZIELONA GÓRA |
b/d |
b/d |
|
b/d |
b/d |
2 |
2017/2018 |
W |
|
TS MASTERCHEM PRZYLEP |
b/d |
b/d |
|
b/d |
b/d |
11 |
2017/2018 |
W |
|
TS MASTERCHEM PRZYLEP |
b/d |
b/d |
|
b/d |
b/d |
4 |
2017/2018 |
W |
|
UKS SOKÓŁ CIOSANIEC |
b/d |
b/d |
|
b/d |
b/d |
8 |
2017/2018 |
W |
|
UKS SOKÓŁ CIOSANIEC |
b/d |
b/d |
|
b/d |
b/d |
1 |
2017/2018 |
W |
|
ZORZA BRZEŹNICA |
b/d |
b/d |
|
b/d |
b/d |
10 |
2017/2018 |
W |
|
ZORZA BRZEŹNICA |
b/d |
b/d |
|
b/d |
b/d |
3 |
2017/2018 |
W |
|