Gospodarz |
|
|
Gość |
Data |
Godzina |
Kolejka |
Sezon |
RUNDA |
Miejsce |
START ZIEL- BRUK PŁOTY |
2 |
4 |
RELAX GRABICE |
2017-08-19 |
15:00 |
1 |
2017/2018 |
J |
Stadion Miejski (Czerwieńsk, Kwiatowa 8a) |
ENERGETYK DYCHÓW |
5 |
1 |
BŁĘKITNI ZABŁOCIE |
2017-08-19 |
16:00 |
1 |
2017/2018 |
J |
Boisko Dychów (Dychów 1) |
KP ŚWIDNICA |
3 |
2 |
SPARTA MIERKÓW |
2017-08-19 |
16:00 |
1 |
2017/2018 |
J |
Świdnica Stadion (Świdnica 1) |
ZORZA GRZMIĄCA |
0 |
5 |
POGOŃ WĘŻYSKA |
2017-08-20 |
14:00 |
1 |
2017/2018 |
J |
Grzmiąca - Boisko (Grzmiąca, Głucholeśna ) |
FADOM NOWOGRÓD |
4 |
1 |
CZARNI CZARNOWO |
2017-08-20 |
15:00 |
1 |
2017/2018 |
J |
Boisko Nowogród Bobrz. (Nowogród Bobrzański, Fabryczna 3) |
DAR-BOL ALFA JAROMIROWICE |
1 |
1 |
LZS KADO GÓRZYN |
2017-08-20 |
17:00 |
1 |
2017/2018 |
J |
Alfa Jaromirowice (Gubin, Lipowa 1) |
ZNICZ LEŚNIÓW WIELKI |
0 |
5 |
SPARTAK BUDACHÓW |
2017-08-20 |
17:00 |
1 |
2017/2018 |
J |
Znicz Leśniów Wielki (Leśniów Wielki 94) |
BŁĘKITNI ZABŁOCIE |
3 |
4 |
ZNICZ LEŚNIÓW WIELKI |
2017-08-26 |
16:00 |
2 |
2017/2018 |
J |
Boisko wiejskie (Zabłocie 16) |
LZS KADO GÓRZYN |
3 |
2 |
SPARTA MIERKÓW |
2017-08-26 |
16:00 |
2 |
2017/2018 |
J |
Stadion w Górzynie (Górzyn 24A) |
POGOŃ WĘŻYSKA |
3 |
1 |
ENERGETYK DYCHÓW |
2017-08-26 |
16:00 |
2 |
2017/2018 |
J |
Pogoń Wężyska (Wężyska 162) |
CZARNI CZARNOWO |
1 |
1 |
KP ŚWIDNICA |
2017-08-27 |
16:00 |
2 |
2017/2018 |
J |
Stadion Gminny w Czarnowie (Czarnowo 123) |
SPARTAK BUDACHÓW |
3 |
6 |
FADOM NOWOGRÓD |
2017-08-27 |
16:00 |
2 |
2017/2018 |
J |
Boisko wiejskie (Budachów 109) |
DAR-BOL ALFA JAROMIROWICE |
5 |
0 |
START ZIEL- BRUK PŁOTY |
2017-08-27 |
17:00 |
2 |
2017/2018 |
J |
Alfa Jaromirowice (Gubin, Lipowa 1) |
RELAX GRABICE |
13 |
0 |
ZORZA GRZMIĄCA |
2017-08-27 |
17:00 |
2 |
2017/2018 |
J |
Boisko Gminne Grabice (Gubin 1) |
ENERGETYK DYCHÓW |
2 |
2 |
RELAX GRABICE |
2017-09-02 |
16:00 |
3 |
2017/2018 |
J |
Boisko Dychów (Dychów 1) |
FADOM NOWOGRÓD |
2 |
0 |
BŁĘKITNI ZABŁOCIE |
2017-09-02 |
16:00 |
3 |
2017/2018 |
J |
Boisko Nowogród Bobrz. (Nowogród Bobrzański, Fabryczna 3) |
KP ŚWIDNICA |
1 |
2 |
SPARTAK BUDACHÓW |
2017-09-02 |
16:00 |
3 |
2017/2018 |
J |
Świdnica Stadion (Świdnica 1) |
SPARTA MIERKÓW |
1 |
4 |
CZARNI CZARNOWO |
2017-09-02 |
16:00 |
3 |
2017/2018 |
J |
Boisko w Mierkowie (Mierków) |
START ZIEL- BRUK PŁOTY |
3 |
1 |
LZS KADO GÓRZYN |
2017-09-02 |
16:00 |
3 |
2017/2018 |
J |
Stadion Miejski (Czerwieńsk, Kwiatowa 8a) |
ZORZA GRZMIĄCA |
1 |
4 |
DAR-BOL ALFA JAROMIROWICE |
2017-09-03 |
14:00 |
3 |
2017/2018 |
J |
Grzmiąca - Boisko (Grzmiąca, Głucholeśna ) |
ZNICZ LEŚNIÓW WIELKI |
1 |
1 |
POGOŃ WĘŻYSKA |
2017-09-03 |
17:00 |
3 |
2017/2018 |
J |
Znicz Leśniów Wielki (Leśniów Wielki 94) |
BŁĘKITNI ZABŁOCIE |
1 |
5 |
KP ŚWIDNICA |
2017-09-09 |
16:00 |
4 |
2017/2018 |
J |
Boisko wiejskie (Zabłocie 16) |
POGOŃ WĘŻYSKA |
2 |
5 |
FADOM NOWOGRÓD |
2017-09-09 |
16:00 |
4 |
2017/2018 |
J |
Pogoń Wężyska (Wężyska 162) |
DAR-BOL ALFA JAROMIROWICE |
5 |
1 |
ENERGETYK DYCHÓW |
2017-09-10 |
16:00 |
4 |
2017/2018 |
J |
Alfa Jaromirowice (Gubin, Lipowa 1) |
LZS KADO GÓRZYN |
6 |
2 |
CZARNI CZARNOWO |
2017-09-10 |
16:00 |
4 |
2017/2018 |
J |
Stadion w Górzynie (Górzyn 24A) |
RELAX GRABICE |
0 |
3 |
ZNICZ LEŚNIÓW WIELKI |
2017-09-10 |
16:00 |
4 |
2017/2018 |
J |
Boisko Gminne Grabice (Gubin 1) |
SPARTAK BUDACHÓW |
1 |
6 |
SPARTA MIERKÓW |
2017-09-10 |
16:00 |
4 |
2017/2018 |
J |
Boisko wiejskie (Budachów 109) |
START ZIEL- BRUK PŁOTY |
6 |
1 |
ZORZA GRZMIĄCA |
2017-09-10 |
16:00 |
4 |
2017/2018 |
J |
Stadion Miejski (Czerwieńsk, Kwiatowa 8a) |
ENERGETYK DYCHÓW |
0 |
5 |
START ZIEL- BRUK PŁOTY |
2017-09-16 |
16:00 |
5 |
2017/2018 |
J |
Boisko Dychów (Dychów 1) |
FADOM NOWOGRÓD |
1 |
8 |
RELAX GRABICE |
2017-09-16 |
16:00 |
5 |
2017/2018 |
J |
Boisko Nowogród Bobrz. (Nowogród Bobrzański, Fabryczna 3) |
KP ŚWIDNICA |
2 |
0 |
POGOŃ WĘŻYSKA |
2017-09-16 |
16:00 |
5 |
2017/2018 |
J |
Świdnica Stadion (Świdnica 1) |
SPARTA MIERKÓW |
3 |
0 |
BŁĘKITNI ZABŁOCIE |
2017-09-16 |
16:00 |
5 |
2017/2018 |
J |
Boisko w Mierkowie (Mierków) |
ZORZA GRZMIĄCA |
0 |
4 |
LZS KADO GÓRZYN |
2017-09-17 |
14:00 |
5 |
2017/2018 |
J |
Grzmiąca - Boisko (Grzmiąca, Głucholeśna ) |
CZARNI CZARNOWO |
1 |
1 |
SPARTAK BUDACHÓW |
2017-09-17 |
16:00 |
5 |
2017/2018 |
J |
Stadion Gminny w Czarnowie (Czarnowo 123) |
ZNICZ LEŚNIÓW WIELKI |
0 |
1 |
DAR-BOL ALFA JAROMIROWICE |
2017-09-17 |
16:00 |
5 |
2017/2018 |
J |
Znicz Leśniów Wielki (Leśniów Wielki 94) |
BŁĘKITNI ZABŁOCIE |
0 |
4 |
CZARNI CZARNOWO |
2017-09-23 |
15:00 |
6 |
2017/2018 |
J |
Boisko wiejskie (Zabłocie 16) |
POGOŃ WĘŻYSKA |
3 |
5 |
SPARTA MIERKÓW |
2017-09-23 |
15:00 |
6 |
2017/2018 |
J |
Pogoń Wężyska (Wężyska 162) |
ZORZA GRZMIĄCA |
1 |
2 |
ENERGETYK DYCHÓW |
2017-09-24 |
14:00 |
6 |
2017/2018 |
J |
Grzmiąca - Boisko (Grzmiąca, Głucholeśna ) |
START ZIEL- BRUK PŁOTY |
3 |
3 |
ZNICZ LEŚNIÓW WIELKI |
2017-09-24 |
15:00 |
6 |
2017/2018 |
J |
Stadion Miejski (Czerwieńsk, Kwiatowa 8a) |
DAR-BOL ALFA JAROMIROWICE |
4 |
2 |
FADOM NOWOGRÓD |
2017-09-24 |
16:00 |
6 |
2017/2018 |
J |
Alfa Jaromirowice (Gubin, Lipowa 1) |
LZS KADO GÓRZYN |
8 |
0 |
SPARTAK BUDACHÓW |
2017-09-24 |
16:00 |
6 |
2017/2018 |
J |
Stadion w Górzynie (Górzyn 24A) |
RELAX GRABICE |
11 |
1 |
KP ŚWIDNICA |
2017-09-24 |
16:00 |
6 |
2017/2018 |
J |
Boisko Gminne Grabice (Gubin 1) |
ENERGETYK DYCHÓW |
1 |
7 |
LZS KADO GÓRZYN |
2017-09-30 |
15:00 |
7 |
2017/2018 |
J |
Boisko Dychów (Dychów 1) |
FADOM NOWOGRÓD |
1 |
2 |
START ZIEL- BRUK PŁOTY |
2017-09-30 |
15:00 |
7 |
2017/2018 |
J |
Boisko Nowogród Bobrz. (Nowogród Bobrzański, Fabryczna 3) |
KP ŚWIDNICA |
0 |
3 |
DAR-BOL ALFA JAROMIROWICE |
2017-09-30 |
15:00 |
7 |
2017/2018 |
J |
Świdnica Stadion (Świdnica 1) |
SPARTA MIERKÓW |
4 |
2 |
RELAX GRABICE |
2017-09-30 |
15:00 |
7 |
2017/2018 |
J |
Boisko w Mierkowie (Mierków) |
CZARNI CZARNOWO |
1 |
0 |
POGOŃ WĘŻYSKA |
2017-10-01 |
15:00 |
7 |
2017/2018 |
J |
Stadion Gminny w Czarnowie (Czarnowo 123) |
SPARTAK BUDACHÓW |
1 |
1 |
BŁĘKITNI ZABŁOCIE |
2017-10-01 |
15:00 |
7 |
2017/2018 |
J |
Boisko wiejskie (Budachów 109) |
ZNICZ LEŚNIÓW WIELKI |
6 |
1 |
ZORZA GRZMIĄCA |
2017-10-01 |
16:00 |
7 |
2017/2018 |
J |
Znicz Leśniów Wielki (Leśniów Wielki 94) |
ENERGETYK DYCHÓW |
0 |
7 |
ZNICZ LEŚNIÓW WIELKI |
2017-10-07 |
15:00 |
8 |
2017/2018 |
J |
Boisko Dychów (Dychów 1) |
POGOŃ WĘŻYSKA |
3 |
1 |
SPARTAK BUDACHÓW |
2017-10-07 |
15:00 |
8 |
2017/2018 |
J |
Pogoń Wężyska (Wężyska 162) |
START ZIEL- BRUK PŁOTY |
1 |
2 |
KP ŚWIDNICA |
2017-10-07 |
15:00 |
8 |
2017/2018 |
J |
Stadion Miejski (Czerwieńsk, Kwiatowa 8a) |
ZORZA GRZMIĄCA |
0 |
8 |
FADOM NOWOGRÓD |
2017-10-08 |
14:00 |
8 |
2017/2018 |
J |
Grzmiąca - Boisko (Grzmiąca, Głucholeśna ) |
DAR-BOL ALFA JAROMIROWICE |
3 |
1 |
SPARTA MIERKÓW |
2017-10-08 |
15:00 |
8 |
2017/2018 |
J |
Alfa Jaromirowice (Gubin, Lipowa 1) |
LZS KADO GÓRZYN |
8 |
2 |
BŁĘKITNI ZABŁOCIE |
2017-10-08 |
16:00 |
8 |
2017/2018 |
J |
Stadion w Górzynie (Górzyn 24A) |
RELAX GRABICE |
3 |
1 |
CZARNI CZARNOWO |
2017-10-08 |
16:00 |
8 |
2017/2018 |
J |
Boisko Gminne Grabice (Gubin 1) |
BŁĘKITNI ZABŁOCIE |
1 |
4 |
POGOŃ WĘŻYSKA |
2017-10-14 |
15:00 |
9 |
2017/2018 |
J |
Boisko wiejskie (Zabłocie 16) |
FADOM NOWOGRÓD |
5 |
0 |
ENERGETYK DYCHÓW |
2017-10-14 |
15:00 |
9 |
2017/2018 |
J |
Boisko Nowogród Bobrz. (Nowogród Bobrzański, Fabryczna 3) |
KP ŚWIDNICA |
5 |
0 |
ZORZA GRZMIĄCA |
2017-10-14 |
15:00 |
9 |
2017/2018 |
J |
Świdnica Stadion (Świdnica 1) |
SPARTA MIERKÓW |
5 |
1 |
START ZIEL- BRUK PŁOTY |
2017-10-14 |
15:00 |
9 |
2017/2018 |
J |
Boisko w Mierkowie (Mierków) |
SPARTAK BUDACHÓW |
2 |
3 |
RELAX GRABICE |
2017-10-14 |
15:00 |
9 |
2017/2018 |
J |
Boisko wiejskie (Budachów 109) |
CZARNI CZARNOWO |
1 |
4 |
DAR-BOL ALFA JAROMIROWICE |
2017-10-15 |
15:00 |
9 |
2017/2018 |
J |
Stadion Gminny w Czarnowie (Czarnowo 123) |
ZNICZ LEŚNIÓW WIELKI |
3 |
2 |
LZS KADO GÓRZYN |
2017-10-15 |
15:00 |
9 |
2017/2018 |
J |
Znicz Leśniów Wielki (Leśniów Wielki 94) |
ENERGETYK DYCHÓW |
3 |
3 |
KP ŚWIDNICA |
2017-10-21 |
14:00 |
10 |
2017/2018 |
J |
Boisko Dychów (Dychów 1) |
START ZIEL- BRUK PŁOTY |
3 |
0 |
CZARNI CZARNOWO |
2017-10-22 |
12:00 |
10 |
2017/2018 |
J |
ul. Sportowa 1, Nietków |
DAR-BOL ALFA JAROMIROWICE |
12 |
0 |
SPARTAK BUDACHÓW |
2017-10-22 |
14:00 |
10 |
2017/2018 |
J |
Alfa Jaromirowice (Gubin, Lipowa 1) |
ZNICZ LEŚNIÓW WIELKI |
4 |
4 |
FADOM NOWOGRÓD |
2017-10-22 |
14:00 |
10 |
2017/2018 |
J |
Znicz Leśniów Wielki (Leśniów Wielki 94) |
ZORZA GRZMIĄCA |
1 |
4 |
SPARTA MIERKÓW |
2017-10-22 |
14:00 |
10 |
2017/2018 |
J |
Grzmiąca - Boisko (Grzmiąca, Głucholeśna ) |
LZS KADO GÓRZYN |
1 |
2 |
POGOŃ WĘŻYSKA |
2017-10-22 |
15:00 |
10 |
2017/2018 |
J |
Stadion w Górzynie (Górzyn 24A) |
RELAX GRABICE |
11 |
1 |
BŁĘKITNI ZABŁOCIE |
2017-10-22 |
15:00 |
10 |
2017/2018 |
J |
Boisko Gminne Grabice (Gubin 1) |
BŁĘKITNI ZABŁOCIE |
0 |
12 |
DAR-BOL ALFA JAROMIROWICE |
2017-10-28 |
14:00 |
11 |
2017/2018 |
J |
Boisko wiejskie (Zabłocie 16) |
FADOM NOWOGRÓD |
6 |
0 |
LZS KADO GÓRZYN |
2017-10-28 |
14:00 |
11 |
2017/2018 |
J |
Boisko Nowogród Bobrz. (Nowogród Bobrzański, Fabryczna 3) |
KP ŚWIDNICA |
2 |
2 |
ZNICZ LEŚNIÓW WIELKI |
2017-10-28 |
14:00 |
11 |
2017/2018 |
J |
Świdnica Stadion (Świdnica 1) |
POGOŃ WĘŻYSKA |
1 |
5 |
RELAX GRABICE |
2017-10-28 |
14:00 |
11 |
2017/2018 |
J |
Pogoń Wężyska (Wężyska 162) |
SPARTA MIERKÓW |
1 |
0 |
ENERGETYK DYCHÓW |
2017-10-28 |
14:00 |
11 |
2017/2018 |
J |
Boisko w Mierkowie (Mierków) |
CZARNI CZARNOWO |
2 |
1 |
ZORZA GRZMIĄCA |
2017-10-29 |
14:00 |
11 |
2017/2018 |
J |
Stadion Gminny w Czarnowie (Czarnowo 123) |
SPARTAK BUDACHÓW |
1 |
7 |
START ZIEL- BRUK PŁOTY |
2017-10-29 |
14:00 |
11 |
2017/2018 |
J |
Boisko wiejskie (Budachów 109) |
ENERGETYK DYCHÓW |
1 |
2 |
CZARNI CZARNOWO |
2017-11-04 |
14:00 |
12 |
2017/2018 |
J |
Boisko Dychów (Dychów 1) |
FADOM NOWOGRÓD |
2 |
1 |
KP ŚWIDNICA |
2017-11-04 |
14:00 |
12 |
2017/2018 |
J |
Boisko Nowogród Bobrz. (Nowogród Bobrzański, Fabryczna 3) |
START ZIEL- BRUK PŁOTY |
6 |
0 |
BŁĘKITNI ZABŁOCIE |
2017-11-04 |
14:00 |
12 |
2017/2018 |
J |
Stadion Miejski (Czerwieńsk, Kwiatowa 8a) |
DAR-BOL ALFA JAROMIROWICE |
4 |
0 |
POGOŃ WĘŻYSKA |
2017-11-05 |
14:00 |
12 |
2017/2018 |
J |
Alfa Jaromirowice (Gubin, Lipowa 1) |
LZS KADO GÓRZYN |
0 |
3 |
RELAX GRABICE |
2017-11-05 |
14:00 |
12 |
2017/2018 |
J |
Stadion w Górzynie (Górzyn 24A) |
ZNICZ LEŚNIÓW WIELKI |
1 |
6 |
SPARTA MIERKÓW |
2017-11-05 |
14:00 |
12 |
2017/2018 |
J |
Znicz Leśniów Wielki (Leśniów Wielki 94) |
ZORZA GRZMIĄCA |
2 |
11 |
SPARTAK BUDACHÓW |
2017-11-05 |
14:00 |
12 |
2017/2018 |
J |
Grzmiąca - Boisko (Grzmiąca, Głucholeśna ) |
CZARNI CZARNOWO |
1 |
2 |
ZNICZ LEŚNIÓW WIELKI |
2017-11-11 |
14:00 |
13 |
2017/2018 |
J |
Stadion Gminny w Czarnowie (Czarnowo 123) |
KP ŚWIDNICA |
1 |
4 |
LZS KADO GÓRZYN |
2017-11-11 |
14:00 |
13 |
2017/2018 |
J |
Świdnica Stadion (Świdnica 1) |
POGOŃ WĘŻYSKA |
1 |
3 |
START ZIEL- BRUK PŁOTY |
2017-11-11 |
14:00 |
13 |
2017/2018 |
J |
Pogoń Wężyska (Wężyska 162) |
RELAX GRABICE |
1 |
1 |
DAR-BOL ALFA JAROMIROWICE |
2017-11-11 |
14:00 |
13 |
2017/2018 |
J |
Boisko Gminne Grabice (Gubin 1) |
SPARTA MIERKÓW |
5 |
1 |
FADOM NOWOGRÓD |
2017-11-11 |
14:00 |
13 |
2017/2018 |
J |
Boisko w Mierkowie (Mierków) |
BŁĘKITNI ZABŁOCIE |
4 |
1 |
ZORZA GRZMIĄCA |
2017-11-12 |
14:00 |
13 |
2017/2018 |
J |
Boisko wiejskie (Zabłocie 16) |
SPARTAK BUDACHÓW |
4 |
3 |
ENERGETYK DYCHÓW |
2017-11-12 |
14:00 |
13 |
2017/2018 |
J |
Boisko wiejskie (Budachów 109) |
ENERGETYK DYCHÓW |
0 |
5 |
POGOŃ WĘŻYSKA |
2018-03-24 |
14:00 |
15 |
2017/2018 |
W |
Boisko Dychów (Dychów 1) |
KP ŚWIDNICA |
1 |
0 |
CZARNI CZARNOWO |
2018-03-24 |
14:00 |
15 |
2017/2018 |
W |
Świdnica Stadion (Świdnica 1) |
SPARTA MIERKÓW |
1 |
2 |
LZS KADO GÓRZYN |
2018-03-24 |
14:00 |
15 |
2017/2018 |
W |
Boisko w Mierkowie (Mierków) |
ZORZA GRZMIĄCA |
1 |
6 |
RELAX GRABICE |
2018-03-25 |
14:00 |
15 |
2017/2018 |
W |
Grzmiąca - Boisko (Grzmiąca, Głucholeśna ) |
START ZIEL- BRUK PŁOTY |
1 |
2 |
DAR-BOL ALFA JAROMIROWICE |
2018-03-25 |
15:00 |
15 |
2017/2018 |
W |
Stadion Miejski (Czerwieńsk, Kwiatowa 8a) |
POGOŃ WĘŻYSKA |
2 |
2 |
ZORZA GRZMIĄCA |
2018-03-31 |
13:00 |
14 |
2017/2018 |
W |
Pogoń Wężyska (Wężyska 162) |
BŁĘKITNI ZABŁOCIE |
4 |
1 |
ENERGETYK DYCHÓW |
2018-03-31 |
14:00 |
14 |
2017/2018 |
W |
Boisko wiejskie (Zabłocie 16) |
CZARNI CZARNOWO |
2 |
0 |
FADOM NOWOGRÓD |
2018-03-31 |
14:00 |
14 |
2017/2018 |
W |
Stadion Gminny w Czarnowie (Czarnowo 123) |
LZS KADO GÓRZYN |
1 |
4 |
DAR-BOL ALFA JAROMIROWICE |
2018-03-31 |
14:00 |
14 |
2017/2018 |
W |
Stadion w Górzynie (Górzyn 24A) |
SPARTA MIERKÓW |
3 |
1 |
KP ŚWIDNICA |
2018-03-31 |
14:00 |
14 |
2017/2018 |
W |
Boisko w Mierkowie (Mierków ) |
RELAX GRABICE |
3 |
0 |
START ZIEL- BRUK PŁOTY |
2018-03-31 |
16:00 |
14 |
2017/2018 |
W |
Boisko Gminne Grabice (Gubin 1) |
BŁĘKITNI ZABŁOCIE |
0 |
0 |
FADOM NOWOGRÓD |
2018-04-07 |
15:00 |
16 |
2017/2018 |
W |
Boisko wiejskie (Zabłocie 16) |
LZS KADO GÓRZYN |
6 |
1 |
START ZIEL- BRUK PŁOTY |
2018-04-07 |
16:00 |
16 |
2017/2018 |
W |
Stadion w Górzynie (Górzyn 24A) |
CZARNI CZARNOWO |
2 |
4 |
SPARTA MIERKÓW |
2018-04-08 |
15:00 |
16 |
2017/2018 |
W |
Stadion Gminny w Czarnowie (Czarnowo 123) |
POGOŃ WĘŻYSKA |
7 |
1 |
ZNICZ LEŚNIÓW WIELKI |
2018-04-08 |
15:00 |
16 |
2017/2018 |
W |
Pogoń Wężyska (Wężyska 162) |
SPARTAK BUDACHÓW |
5 |
4 |
KP ŚWIDNICA |
2018-04-08 |
15:00 |
16 |
2017/2018 |
W |
Boisko wiejskie (Budachów 109) |
DAR-BOL ALFA JAROMIROWICE |
3 |
1 |
ZORZA GRZMIĄCA |
2018-04-08 |
16:00 |
16 |
2017/2018 |
W |
Alfa Jaromirowice (Gubin, Lipowa 1) |
RELAX GRABICE |
2 |
2 |
ENERGETYK DYCHÓW |
2018-04-08 |
16:00 |
16 |
2017/2018 |
W |
Boisko Gminne Grabice (Gubin 1) |
FADOM NOWOGRÓD |
0 |
3 |
POGOŃ WĘŻYSKA |
2018-04-14 |
15:00 |
17 |
2017/2018 |
W |
Boisko Nowogród Bobrz. (Nowogród Bobrzański, Fabryczna 3) |
KP ŚWIDNICA |
2 |
2 |
BŁĘKITNI ZABŁOCIE |
2018-04-14 |
15:00 |
17 |
2017/2018 |
W |
Świdnica Stadion (Świdnica 1) |
SPARTA MIERKÓW |
5 |
0 |
SPARTAK BUDACHÓW |
2018-04-14 |
15:00 |
17 |
2017/2018 |
W |
Boisko w Mierkowie (Mierków) |
ENERGETYK DYCHÓW |
1 |
3 |
DAR-BOL ALFA JAROMIROWICE |
2018-04-15 |
13:00 |
17 |
2017/2018 |
W |
Boisko Dychów (Dychów 1) |
ZORZA GRZMIĄCA |
0 |
1 |
START ZIEL- BRUK PŁOTY |
2018-04-15 |
14:00 |
17 |
2017/2018 |
W |
Grzmiąca - Boisko (Grzmiąca, Głucholeśna ) |
CZARNI CZARNOWO |
2 |
6 |
LZS KADO GÓRZYN |
2018-04-15 |
15:00 |
17 |
2017/2018 |
W |
Stadion Gminny w Czarnowie (Czarnowo 123) |
ZNICZ LEŚNIÓW WIELKI |
5 |
3 |
RELAX GRABICE |
2018-04-15 |
16:00 |
17 |
2017/2018 |
W |
Znicz Leśniów Wielki (Leśniów Wielki 94) |
BŁĘKITNI ZABŁOCIE |
2 |
5 |
SPARTA MIERKÓW |
2018-04-21 |
15:00 |
18 |
2017/2018 |
W |
Boisko wiejskie (Zabłocie 16) |
POGOŃ WĘŻYSKA |
3 |
1 |
KP ŚWIDNICA |
2018-04-21 |
15:00 |
18 |
2017/2018 |
W |
Pogoń Wężyska (Wężyska 162) |
START ZIEL- BRUK PŁOTY |
0 |
0 |
ENERGETYK DYCHÓW |
2018-04-22 |
15:00 |
18 |
2017/2018 |
W |
Sportowa 1, Nietków |
DAR-BOL ALFA JAROMIROWICE |
11 |
0 |
ZNICZ LEŚNIÓW WIELKI |
2018-04-22 |
16:00 |
18 |
2017/2018 |
W |
Alfa Jaromirowice (Gubin, Lipowa 1) |
LZS KADO GÓRZYN |
3 |
1 |
ZORZA GRZMIĄCA |
2018-04-22 |
16:00 |
18 |
2017/2018 |
W |
Stadion w Górzynie (Górzyn 24A) |
RELAX GRABICE |
3 |
1 |
FADOM NOWOGRÓD |
2018-04-22 |
16:00 |
18 |
2017/2018 |
W |
Boisko Gminne Grabice (Gubin 1) |
SPARTAK BUDACHÓW |
2 |
3 |
CZARNI CZARNOWO |
2018-04-22 |
16:00 |
18 |
2017/2018 |
W |
Boisko wiejskie (Budachów 109) |
ENERGETYK DYCHÓW |
0 |
3 |
ZORZA GRZMIĄCA |
2018-04-28 |
15:00 |
19 |
2017/2018 |
W |
Boisko Dychów (Dychów 1) |
FADOM NOWOGRÓD |
2 |
1 |
DAR-BOL ALFA JAROMIROWICE |
2018-04-28 |
15:00 |
19 |
2017/2018 |
W |
Boisko Nowogród Bobrz. (Nowogród Bobrzański, Fabryczna 3) |
KP ŚWIDNICA |
2 |
2 |
RELAX GRABICE |
2018-04-28 |
15:00 |
19 |
2017/2018 |
W |
Świdnica Stadion (Świdnica 25) |
SPARTA MIERKÓW |
2 |
4 |
POGOŃ WĘŻYSKA |
2018-04-28 |
15:00 |
19 |
2017/2018 |
W |
Boisko w Mierkowie (Mierków) |
CZARNI CZARNOWO |
1 |
3 |
BŁĘKITNI ZABŁOCIE |
2018-04-29 |
15:00 |
19 |
2017/2018 |
W |
Stadion Gminny w Czarnowie (Czarnowo 123) |
SPARTAK BUDACHÓW |
8 |
2 |
LZS KADO GÓRZYN |
2018-04-29 |
16:00 |
19 |
2017/2018 |
W |
Boisko wiejskie (Budachów 109) |
ZNICZ LEŚNIÓW WIELKI |
3 |
2 |
START ZIEL- BRUK PŁOTY |
2018-04-29 |
17:00 |
19 |
2017/2018 |
W |
Znicz Leśniów Wielki (Leśniów Wielki 94) |
SPARTAK BUDACHÓW |
3 |
2 |
ZNICZ LEŚNIÓW WIELKI |
2018-05-01 |
16:00 |
14 |
2017/2018 |
W |
Boisko wiejskie (Budachów 109) |
LZS KADO GÓRZYN |
7 |
1 |
ENERGETYK DYCHÓW |
2018-05-05 |
17:00 |
20 |
2017/2018 |
W |
Stadion w Górzynie (Górzyn 24A) |
ZORZA GRZMIĄCA |
4 |
4 |
ZNICZ LEŚNIÓW WIELKI |
2018-05-06 |
14:00 |
20 |
2017/2018 |
W |
Grzmiąca - Boisko (Grzmiąca, Głucholeśna ) |
BŁĘKITNI ZABŁOCIE |
4 |
2 |
SPARTAK BUDACHÓW |
2018-05-06 |
15:30 |
20 |
2017/2018 |
W |
Boisko wiejskie (Zabłocie 16) |
DAR-BOL ALFA JAROMIROWICE |
4 |
0 |
KP ŚWIDNICA |
2018-05-06 |
16:00 |
20 |
2017/2018 |
W |
Alfa Jaromirowice (Gubin, Lipowa 1) |
POGOŃ WĘŻYSKA |
4 |
2 |
CZARNI CZARNOWO |
2018-05-06 |
16:00 |
20 |
2017/2018 |
W |
Pogoń Wężyska (Wężyska 162) |
RELAX GRABICE |
3 |
5 |
SPARTA MIERKÓW |
2018-05-06 |
16:00 |
20 |
2017/2018 |
W |
Boisko Gminne Grabice (Gubin 1) |
START ZIEL- BRUK PŁOTY |
0 |
2 |
FADOM NOWOGRÓD |
2018-05-06 |
16:00 |
20 |
2017/2018 |
W |
Stadion Miejski (Czerwieńsk, Kwiatowa 8a) |
BŁĘKITNI ZABŁOCIE |
1 |
4 |
LZS KADO GÓRZYN |
2018-05-12 |
16:00 |
21 |
2017/2018 |
W |
Boisko wiejskie (Zabłocie 16) |
FADOM NOWOGRÓD |
2 |
5 |
ZORZA GRZMIĄCA |
2018-05-12 |
16:00 |
21 |
2017/2018 |
W |
Boisko Nowogród Bobrz. (Nowogród Bobrzański, Fabryczna 3) |
KP ŚWIDNICA |
3 |
2 |
START ZIEL- BRUK PŁOTY |
2018-05-12 |
16:00 |
21 |
2017/2018 |
W |
Świdnica Stadion (Świdnica 1) |
SPARTA MIERKÓW |
1 |
3 |
DAR-BOL ALFA JAROMIROWICE |
2018-05-12 |
16:00 |
21 |
2017/2018 |
W |
Boisko w Mierkowie (Mierków) |
CZARNI CZARNOWO |
0 |
2 |
RELAX GRABICE |
2018-05-13 |
16:00 |
21 |
2017/2018 |
W |
Stadion Gminny w Czarnowie (Czarnowo 123) |
SPARTAK BUDACHÓW |
1 |
10 |
POGOŃ WĘŻYSKA |
2018-05-13 |
16:00 |
21 |
2017/2018 |
W |
Boisko wiejskie (Budachów 109) |
ZNICZ LEŚNIÓW WIELKI |
5 |
1 |
ENERGETYK DYCHÓW |
2018-05-13 |
17:00 |
21 |
2017/2018 |
W |
Znicz Leśniów Wielki (Leśniów Wielki 94) |
ENERGETYK DYCHÓW |
3 |
0 |
FADOM NOWOGRÓD |
2018-05-19 |
15:00 |
22 |
2017/2018 |
W |
Boisko Dychów (Dychów 1) |
POGOŃ WĘŻYSKA |
3 |
0 |
BŁĘKITNI ZABŁOCIE |
2018-05-19 |
16:00 |
22 |
2017/2018 |
W |
Pogoń Wężyska (Wężyska 162) |
START ZIEL- BRUK PŁOTY |
1 |
0 |
SPARTA MIERKÓW |
2018-05-19 |
16:00 |
22 |
2017/2018 |
W |
Stadion Miejski (Czerwieńsk, Kwiatowa 8a) |
LZS KADO GÓRZYN |
6 |
1 |
ZNICZ LEŚNIÓW WIELKI |
2018-05-19 |
17:00 |
22 |
2017/2018 |
W |
Stadion w Górzynie (Górzyn 24A) |
DAR-BOL ALFA JAROMIROWICE |
9 |
1 |
CZARNI CZARNOWO |
2018-05-20 |
13:00 |
22 |
2017/2018 |
W |
Alfa Jaromirowice (Gubin, Lipowa 1) |
ZORZA GRZMIĄCA |
3 |
1 |
KP ŚWIDNICA |
2018-05-20 |
14:00 |
22 |
2017/2018 |
W |
Grzmiąca - Boisko (Grzmiąca, Głucholeśna ) |
RELAX GRABICE |
3 |
0 |
SPARTAK BUDACHÓW |
2018-05-20 |
16:00 |
22 |
2017/2018 |
W |
Boisko Gminne Grabice (Gubin 1) |
BŁĘKITNI ZABŁOCIE |
1 |
0 |
RELAX GRABICE |
2018-05-26 |
16:00 |
23 |
2017/2018 |
W |
Boisko wiejskie (Zabłocie 16) |
KP ŚWIDNICA |
3 |
0 |
ENERGETYK DYCHÓW |
2018-05-26 |
16:00 |
23 |
2017/2018 |
W |
Świdnica Stadion (Świdnica 1) |
POGOŃ WĘŻYSKA |
0 |
1 |
LZS KADO GÓRZYN |
2018-05-26 |
16:00 |
23 |
2017/2018 |
W |
Pogoń Wężyska (Wężyska 162) |
SPARTA MIERKÓW |
3 |
1 |
ZORZA GRZMIĄCA |
2018-05-26 |
16:00 |
23 |
2017/2018 |
W |
Boisko w Mierkowie (Mierków) |
CZARNI CZARNOWO |
4 |
1 |
START ZIEL- BRUK PŁOTY |
2018-05-27 |
16:00 |
23 |
2017/2018 |
W |
Stadion Gminny w Czarnowie (Czarnowo 123) |
FADOM NOWOGRÓD |
2 |
2 |
ZNICZ LEŚNIÓW WIELKI |
2018-05-27 |
16:00 |
23 |
2017/2018 |
W |
Boisko Nowogród Bobrz. (Nowogród Bobrzański, Fabryczna 3) |
SPARTAK BUDACHÓW |
1 |
4 |
DAR-BOL ALFA JAROMIROWICE |
2018-05-27 |
16:00 |
23 |
2017/2018 |
W |
Boisko wiejskie (Budachów 109) |
FADOM NOWOGRÓD |
5 |
0 |
SPARTAK BUDACHÓW |
2018-05-31 |
17:00 |
15 |
2017/2018 |
W |
Boisko Nowogród Bobrz. (Nowogród Bobrzański, Fabryczna 3) |
ZNICZ LEŚNIÓW WIELKI |
2 |
2 |
BŁĘKITNI ZABŁOCIE |
2018-05-31 |
17:00 |
15 |
2017/2018 |
W |
Znicz Leśniów Wielki (Leśniów Wielki 94) |
LZS KADO GÓRZYN |
4 |
1 |
FADOM NOWOGRÓD |
2018-06-02 |
15:00 |
24 |
2017/2018 |
W |
Stadion w Górzynie (Górzyn 24A) |
START ZIEL- BRUK PŁOTY |
1 |
3 |
SPARTAK BUDACHÓW |
2018-06-02 |
16:00 |
24 |
2017/2018 |
W |
Stadion Miejski (Czerwieńsk, Kwiatowa 8a) |
ENERGETYK DYCHÓW |
1 |
1 |
SPARTA MIERKÓW |
2018-06-03 |
13:00 |
24 |
2017/2018 |
W |
Boisko Dychów (Dychów 1) |
ZORZA GRZMIĄCA |
1 |
4 |
CZARNI CZARNOWO |
2018-06-03 |
14:00 |
24 |
2017/2018 |
W |
Grzmiąca - Boisko (Grzmiąca, Głucholeśna ) |
DAR-BOL ALFA JAROMIROWICE |
2 |
1 |
BŁĘKITNI ZABŁOCIE |
2018-06-03 |
16:00 |
24 |
2017/2018 |
W |
Alfa Jaromirowice (Gubin, Lipowa 1) |
RELAX GRABICE |
3 |
0 |
POGOŃ WĘŻYSKA |
2018-06-03 |
16:00 |
24 |
2017/2018 |
W |
Boisko Gminne Grabice (Gubin 1) |
ZNICZ LEŚNIÓW WIELKI |
2 |
5 |
KP ŚWIDNICA |
2018-06-03 |
17:00 |
24 |
2017/2018 |
W |
Znicz Leśniów Wielki (Leśniów Wielki 94) |
KP ŚWIDNICA |
2 |
0 |
FADOM NOWOGRÓD |
2018-06-09 |
17:00 |
25 |
2017/2018 |
W |
Świdnica Stadion (Świdnica 25) |
POGOŃ WĘŻYSKA |
2 |
5 |
DAR-BOL ALFA JAROMIROWICE |
2018-06-09 |
17:00 |
25 |
2017/2018 |
W |
Pogoń Wężyska (Wężyska 162) |
BŁĘKITNI ZABŁOCIE |
3 |
0 |
START ZIEL- BRUK PŁOTY |
2018-06-10 |
17:00 |
25 |
2017/2018 |
W |
Boisko wiejskie (Zabłocie 16) |
CZARNI CZARNOWO |
1 |
2 |
ENERGETYK DYCHÓW |
2018-06-10 |
17:00 |
25 |
2017/2018 |
W |
Stadion Gminny w Czarnowie (Czarnowo 123) |
RELAX GRABICE |
0 |
4 |
LZS KADO GÓRZYN |
2018-06-10 |
17:00 |
25 |
2017/2018 |
W |
Boisko Gminne Grabice (Gubin 1) |
SPARTA MIERKÓW |
2 |
2 |
ZNICZ LEŚNIÓW WIELKI |
2018-06-10 |
17:00 |
25 |
2017/2018 |
W |
Boisko w Mierkowie (Mierków) |
SPARTAK BUDACHÓW |
1 |
6 |
ZORZA GRZMIĄCA |
2018-06-10 |
17:00 |
25 |
2017/2018 |
W |
Boisko wiejskie (Budachów 109) |
LZS KADO GÓRZYN |
5 |
2 |
KP ŚWIDNICA |
2018-06-16 |
17:00 |
26 |
2017/2018 |
W |
Stadion w Górzynie (Górzyn 24A) |
START ZIEL- BRUK PŁOTY |
0 |
3 |
POGOŃ WĘŻYSKA |
2018-06-16 |
17:00 |
26 |
2017/2018 |
W |
Stadion Miejski (Czerwieńsk, Kwiatowa 8a) |
DAR-BOL ALFA JAROMIROWICE |
2 |
2 |
RELAX GRABICE |
2018-06-17 |
17:00 |
26 |
2017/2018 |
W |
Alfa Jaromirowice (Gubin, Lipowa 1) |
ENERGETYK DYCHÓW |
1 |
8 |
SPARTAK BUDACHÓW |
2018-06-17 |
17:00 |
26 |
2017/2018 |
W |
Boisko Dychów (Dychów 1) |
FADOM NOWOGRÓD |
4 |
1 |
SPARTA MIERKÓW |
2018-06-17 |
17:00 |
26 |
2017/2018 |
W |
Boisko Nowogród Bobrz. (Nowogród Bobrzański, Fabryczna 3) |
ZNICZ LEŚNIÓW WIELKI |
3 |
2 |
CZARNI CZARNOWO |
2018-06-17 |
17:00 |
26 |
2017/2018 |
W |
Znicz Leśniów Wielki (Leśniów Wielki 94) |
ZORZA GRZMIĄCA |
4 |
2 |
BŁĘKITNI ZABŁOCIE |
2018-06-17 |
17:00 |
26 |
2017/2018 |
W |
Grzmiąca - Boisko (Grzmiąca, Głucholeśna) |