Gospodarz |
|
|
Gość |
Data |
Godzina |
Kolejka |
Sezon |
RUNDA |
Miejsce |
BTP STAL BRZEG |
6 |
0 |
1 KS ŚLĘZA WROCŁAW |
2017-08-05 |
17:00 |
1 |
2017/2018 |
J |
Brzeg, Sportowa 1 |
KS FALUBAZ ZIELONA GÓRA |
1 |
0 |
MKS RUCH ZDZIESZOWICE |
2017-08-05 |
17:00 |
1 |
2017/2018 |
J |
Stadion Sulechowska 37 (Zielona Góra, Sulechowska 37) |
KS POLONIA GŁUBCZYCE |
1 |
2 |
BKS STAL BIELSKO - BIAŁA |
2017-08-05 |
17:00 |
1 |
2017/2018 |
J |
Stadion Miejski w Głubczycach (Głubczyce, Sportowy 1) |
KS SKRA CZĘSTOCHOWA |
4 |
0 |
MIEDŹ II LEGNICA |
2017-08-05 |
17:00 |
1 |
2017/2018 |
J |
Sto Arena (Częstochowa, Loretańska 20) |
PIAST ŻMIGRÓD |
1 |
3 |
GÓRNIK II ZABRZE SSA |
2017-08-05 |
17:00 |
1 |
2017/2018 |
J |
OSiR Żmigród (Żmigród -) |
TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY |
1 |
1 |
GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE |
2017-08-05 |
17:00 |
1 |
2017/2018 |
J |
Stadion TS Gwarek Tarnowskie Góry (Tarnowskie Góry, Wojska Polskiego 2) |
ZAGŁĘBIE II LUBIN |
2 |
1 |
LECHIA DZIERŻONIÓW |
2017-08-06 |
12:00 |
1 |
2017/2018 |
J |
Zagłębie Lubin SA (Lubin, Marii Skłodowskiej-Curie 98) |
KS UNIA TURZA ŚLĄSKA |
1 |
3 |
KS POLKOWICE |
2017-08-06 |
17:00 |
1 |
2017/2018 |
J |
Stadion LKS Unia Turza (Turza Śląska, Bogumińska 17) |
STILON GORZÓW |
1 |
3 |
BTS REKORD |
2017-08-06 |
17:00 |
1 |
2017/2018 |
J |
Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp. (Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 29) |
MIEDŹ II LEGNICA |
2 |
0 |
KS POLONIA GŁUBCZYCE |
2017-08-12 |
15:00 |
2 |
2017/2018 |
J |
Stadion Miejski w Legnicy (Legnica, Hetmańska 2) |
KS FALUBAZ ZIELONA GÓRA |
1 |
1 |
TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY |
2017-08-12 |
16:00 |
2 |
2017/2018 |
J |
Stadion Sulechowska 37 (Zielona Góra, Sulechowska 37) |
BTP STAL BRZEG |
2 |
0 |
KS UNIA TURZA ŚLĄSKA |
2017-08-12 |
17:00 |
2 |
2017/2018 |
J |
sztuczna murawa (Brzeg, Sportowa 1) |
BTS REKORD |
0 |
0 |
KS SKRA CZĘSTOCHOWA |
2017-08-12 |
17:00 |
2 |
2017/2018 |
J |
BTS Rekord Bielsko-Biała (Bielsko-Biała, Startowa 13) |
GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE |
1 |
0 |
PIAST ŻMIGRÓD |
2017-08-12 |
17:00 |
2 |
2017/2018 |
J |
PAWLOWICE (Pawłowice, Sportowa 7) |
GÓRNIK II ZABRZE SSA |
3 |
0 |
ZAGŁĘBIE II LUBIN |
2017-08-12 |
17:00 |
2 |
2017/2018 |
J |
"Górnik Zabrze" S.S.A. (Zabrze, Franklina Roosevelta 81) |
LECHIA DZIERŻONIÓW |
1 |
0 |
1 KS ŚLĘZA WROCŁAW |
2017-08-12 |
17:00 |
2 |
2017/2018 |
J |
Lechia Dzierżoniów (Dzierżoniów, Wrocławska 48) |
MKS RUCH ZDZIESZOWICE |
0 |
1 |
BKS STAL BIELSKO - BIAŁA |
2017-08-12 |
17:00 |
2 |
2017/2018 |
J |
Stadion Miejski w Zdzieszowicach (Zdzieszowice, Rozwadzka 2) |
KS POLKOWICE |
4 |
2 |
STILON GORZÓW |
2017-08-12 |
18:00 |
2 |
2017/2018 |
J |
Klub Sportowy Polkowice Sp z o.o (Polkowice 4) |
BKS STAL BIELSKO - BIAŁA |
2 |
0 |
MIEDŹ II LEGNICA |
2017-08-15 |
17:00 |
3 |
2017/2018 |
J |
Stadion Miejski (Bielsko-Biała, Młyńska 52) |
GÓRNIK II ZABRZE SSA |
0 |
2 |
1 KS ŚLĘZA WROCŁAW |
2017-08-15 |
17:00 |
3 |
2017/2018 |
J |
Sparta Zabrze (Zabrze, Adama Mickiewicza 66a) |
KS POLONIA GŁUBCZYCE |
1 |
2 |
BTS REKORD |
2017-08-15 |
17:00 |
3 |
2017/2018 |
J |
Stadion Miejski w Głubczycach (Głubczyce, Sportowy 1) |
KS UNIA TURZA ŚLĄSKA |
1 |
2 |
LECHIA DZIERŻONIÓW |
2017-08-15 |
17:00 |
3 |
2017/2018 |
J |
Stadion LKS Unia Turza (Turza Śląska, Bogumińska 17) |
PIAST ŻMIGRÓD |
3 |
0 |
KS FALUBAZ ZIELONA GÓRA |
2017-08-15 |
17:00 |
3 |
2017/2018 |
J |
OSiR Żmigród (Żmigród -) |
STILON GORZÓW |
3 |
2 |
BTP STAL BRZEG |
2017-08-15 |
17:00 |
3 |
2017/2018 |
J |
Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp. (Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 29) |
TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY |
0 |
2 |
MKS RUCH ZDZIESZOWICE |
2017-08-15 |
17:00 |
3 |
2017/2018 |
J |
Stadion TS Gwarek Tarnowskie Góry (Tarnowskie Góry, Wojska Polskiego 2) |
ZAGŁĘBIE II LUBIN |
3 |
1 |
GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE |
2017-08-15 |
17:00 |
3 |
2017/2018 |
J |
Zagłębie Lubin SA (Lubin, Marii Skłodowskiej-Curie 98) |
KS SKRA CZĘSTOCHOWA |
3 |
2 |
KS POLKOWICE |
2017-08-15 |
18:00 |
3 |
2017/2018 |
J |
Sto Arena (Częstochowa, Loretańska 20) |
GÓRNIK II ZABRZE SSA |
3 |
1 |
KS UNIA TURZA ŚLĄSKA |
2017-08-19 |
13:00 |
4 |
2017/2018 |
J |
Sparta Zabrze (Zabrze, Adama Mickiewicza 66a) |
BTP STAL BRZEG |
1 |
0 |
KS SKRA CZĘSTOCHOWA |
2017-08-19 |
14:00 |
4 |
2017/2018 |
J |
sztuczna murawa (Brzeg, Sportowa 1) |
BTS REKORD |
1 |
0 |
BKS STAL BIELSKO - BIAŁA |
2017-08-19 |
17:00 |
4 |
2017/2018 |
J |
BTS Rekord Bielsko-Biała (Bielsko-Biała, Startowa 13) |
GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE |
3 |
3 |
1 KS ŚLĘZA WROCŁAW |
2017-08-19 |
17:00 |
4 |
2017/2018 |
J |
PAWLOWICE (Pawłowice, Sportowa 7) |
KS FALUBAZ ZIELONA GÓRA |
0 |
1 |
ZAGŁĘBIE II LUBIN |
2017-08-19 |
17:00 |
4 |
2017/2018 |
J |
Stadion Sulechowska 37 (Zielona Góra, Sulechowska 37) |
LECHIA DZIERŻONIÓW |
1 |
2 |
STILON GORZÓW |
2017-08-19 |
17:00 |
4 |
2017/2018 |
J |
Lechia Dzierżoniów (Dzierżoniów, Wrocławska 48) |
MKS RUCH ZDZIESZOWICE |
2 |
1 |
MIEDŹ II LEGNICA |
2017-08-19 |
17:00 |
4 |
2017/2018 |
J |
Stadion Miejski w Zdzieszowicach (Zdzieszowice, Rozwadzka 2) |
TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY |
2 |
0 |
PIAST ŻMIGRÓD |
2017-08-19 |
17:00 |
4 |
2017/2018 |
J |
Stadion TS Gwarek Tarnowskie Góry (Tarnowskie Góry, Wojska Polskiego 2) |
KS POLKOWICE |
3 |
1 |
KS POLONIA GŁUBCZYCE |
2017-08-19 |
18:00 |
4 |
2017/2018 |
J |
Klub Sportowy Polkowice Sp z o.o (Polkowice 4) |
1 KS ŚLĘZA WROCŁAW |
6 |
2 |
KS FALUBAZ ZIELONA GÓRA |
2017-08-26 |
13:00 |
5 |
2017/2018 |
J |
MCS STADION OŁAWKA (Wrocław-Krzyki, Na Niskich Łąkach 8) |
MIEDŹ II LEGNICA |
2 |
1 |
BTS REKORD |
2017-08-26 |
15:00 |
5 |
2017/2018 |
J |
Stadion Miejski w Legnicy (Legnica, Hetmańska 2) |
ZAGŁĘBIE II LUBIN |
1 |
2 |
TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY |
2017-08-26 |
15:00 |
5 |
2017/2018 |
J |
Zagłębie Lubin SA (Lubin, Marii Skłodowskiej-Curie 98) |
STILON GORZÓW |
4 |
2 |
GÓRNIK II ZABRZE SSA |
2017-08-26 |
16:00 |
5 |
2017/2018 |
J |
Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp. (Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 29) |
BKS STAL BIELSKO - BIAŁA |
0 |
1 |
KS POLKOWICE |
2017-08-26 |
17:00 |
5 |
2017/2018 |
J |
Stadion Miejski (Bielsko-Biała, Tadeusza Rychlińskiego 21) |
KS POLONIA GŁUBCZYCE |
2 |
4 |
BTP STAL BRZEG |
2017-08-26 |
17:00 |
5 |
2017/2018 |
J |
Stadion Miejski w Głubczycach (Głubczyce, Sportowy 1) |
PIAST ŻMIGRÓD |
1 |
0 |
MKS RUCH ZDZIESZOWICE |
2017-08-26 |
17:00 |
5 |
2017/2018 |
J |
OSiR Żmigród (Żmigród -) |
KS SKRA CZĘSTOCHOWA |
3 |
1 |
LECHIA DZIERŻONIÓW |
2017-08-26 |
18:00 |
5 |
2017/2018 |
J |
Sto Arena (Częstochowa, Loretańska 20) |
KS UNIA TURZA ŚLĄSKA |
0 |
1 |
GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE |
2017-08-27 |
17:00 |
5 |
2017/2018 |
J |
Stadion LKS Unia Turza (Turza Śląska, Bogumińska 17) |
KS SKRA CZĘSTOCHOWA |
5 |
1 |
GÓRNIK II ZABRZE SSA |
2017-08-31 |
18:00 |
6 |
2017/2018 |
J |
Sto Arena (Częstochowa, Loretańska 20) |
BTP STAL BRZEG |
2 |
1 |
BKS STAL BIELSKO - BIAŁA |
2017-09-02 |
14:00 |
6 |
2017/2018 |
J |
Stadion Miejski (Brzeg, Sportowa 1) |
GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE |
1 |
1 |
STILON GORZÓW |
2017-09-02 |
16:00 |
6 |
2017/2018 |
J |
PAWLOWICE (Pawłowice, Sportowa 7) |
KS FALUBAZ ZIELONA GÓRA |
1 |
3 |
KS UNIA TURZA ŚLĄSKA |
2017-09-02 |
16:00 |
6 |
2017/2018 |
J |
Stadion Sulechowska 37 (Zielona Góra, Sulechowska 37) |
LECHIA DZIERŻONIÓW |
4 |
1 |
KS POLONIA GŁUBCZYCE |
2017-09-02 |
16:00 |
6 |
2017/2018 |
J |
Lechia Dzierżoniów (Dzierżoniów, Wrocławska 48) |
MKS RUCH ZDZIESZOWICE |
2 |
2 |
BTS REKORD |
2017-09-02 |
16:00 |
6 |
2017/2018 |
J |
Stadion Miejski w Zdzieszowicach (Zdzieszowice, Rozwadzka 2) |
TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY |
3 |
0 |
1 KS ŚLĘZA WROCŁAW |
2017-09-02 |
16:00 |
6 |
2017/2018 |
J |
Stadion TS Gwarek Tarnowskie Góry (Tarnowskie Góry, Wojska Polskiego 2) |
KS POLKOWICE |
2 |
0 |
MIEDŹ II LEGNICA |
2017-09-02 |
17:00 |
6 |
2017/2018 |
J |
Klub Sportowy Polkowice Sp z o.o (Polkowice 4) |
1 KS ŚLĘZA WROCŁAW |
0 |
4 |
PIAST ŻMIGRÓD |
2017-09-09 |
13:00 |
7 |
2017/2018 |
J |
MCS STADION OŁAWKA (Wrocław-Krzyki, Na Niskich Łąkach 8) |
MIEDŹ II LEGNICA |
0 |
1 |
BTP STAL BRZEG |
2017-09-09 |
15:00 |
7 |
2017/2018 |
J |
Stadion Miejski w Legnicy (Legnica, Hetmańska 2) |
ZAGŁĘBIE II LUBIN |
1 |
1 |
MKS RUCH ZDZIESZOWICE |
2017-09-09 |
15:00 |
7 |
2017/2018 |
J |
Zagłębie Lubin SA (Lubin, Marii Skłodowskiej-Curie 98) |
BKS STAL BIELSKO - BIAŁA |
2 |
1 |
LECHIA DZIERŻONIÓW |
2017-09-09 |
16:00 |
7 |
2017/2018 |
J |
Stadion Miejski (Bielsko-Biała, Tadeusza Rychlińskiego 21) |
KS POLONIA GŁUBCZYCE |
0 |
1 |
GÓRNIK II ZABRZE SSA |
2017-09-09 |
16:00 |
7 |
2017/2018 |
J |
Stadion Miejski w Głubczycach (Głubczyce, Sportowy 1) |
KS SKRA CZĘSTOCHOWA |
1 |
0 |
GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE |
2017-09-09 |
18:00 |
7 |
2017/2018 |
J |
Sto Arena (Częstochowa, Loretańska 20) |
STILON GORZÓW |
1 |
1 |
KS FALUBAZ ZIELONA GÓRA |
2017-09-10 |
12:00 |
7 |
2017/2018 |
J |
Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp. (Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 29) |
BTS REKORD |
1 |
1 |
KS POLKOWICE |
2017-09-10 |
14:00 |
7 |
2017/2018 |
J |
BTS Rekord Bielsko-Biała (Bielsko-Biała, Startowa 13) |
KS UNIA TURZA ŚLĄSKA |
2 |
2 |
TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY |
2017-09-10 |
16:00 |
7 |
2017/2018 |
J |
Stadion LKS Unia Turza (Turza Śląska, Bogumińska 17) |
PIAST ŻMIGRÓD |
1 |
1 |
ZAGŁĘBIE II LUBIN |
2017-09-13 |
17:00 |
6 |
2017/2018 |
J |
OSiR Żmigród (Żmigród -) |
ZAGŁĘBIE II LUBIN |
0 |
2 |
1 KS ŚLĘZA WROCŁAW |
2017-09-16 |
12:00 |
8 |
2017/2018 |
J |
Zagłębie Lubin SA (Lubin, Marii Skłodowskiej-Curie 98) |
BTP STAL BRZEG |
3 |
2 |
BTS REKORD |
2017-09-16 |
14:00 |
8 |
2017/2018 |
J |
Stadion Miejski (Brzeg, Sportowa 1) |
GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE |
0 |
2 |
KS POLONIA GŁUBCZYCE |
2017-09-16 |
16:00 |
8 |
2017/2018 |
J |
PAWLOWICE (Pawłowice, Sportowa 7) |
KS FALUBAZ ZIELONA GÓRA |
0 |
0 |
KS SKRA CZĘSTOCHOWA |
2017-09-16 |
16:00 |
8 |
2017/2018 |
J |
Stadion Sulechowska 37 (Zielona Góra, Sulechowska 37) |
MKS RUCH ZDZIESZOWICE |
1 |
1 |
KS POLKOWICE |
2017-09-16 |
16:00 |
8 |
2017/2018 |
J |
Stadion Miejski w Zdzieszowicach (Zdzieszowice, Rozwadzka 2) |
PIAST ŻMIGRÓD |
2 |
3 |
KS UNIA TURZA ŚLĄSKA |
2017-09-16 |
16:00 |
8 |
2017/2018 |
J |
OSiR Żmigród (Żmigród -) |
TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY |
1 |
0 |
STILON GORZÓW |
2017-09-16 |
16:00 |
8 |
2017/2018 |
J |
Stadion TS Gwarek Tarnowskie Góry (Tarnowskie Góry, Wojska Polskiego 2) |
LECHIA DZIERŻONIÓW |
1 |
1 |
MIEDŹ II LEGNICA |
2017-09-16 |
16:30 |
8 |
2017/2018 |
J |
Lechia Dzierżoniów (Dzierżoniów, Wrocławska 48) |
GÓRNIK II ZABRZE SSA |
3 |
0 |
BKS STAL BIELSKO - BIAŁA |
2017-09-17 |
13:00 |
8 |
2017/2018 |
J |
Sparta Zabrze (Zabrze, Adama Mickiewicza 66a) |
KS POLONIA GŁUBCZYCE |
1 |
5 |
KS FALUBAZ ZIELONA GÓRA |
2017-09-23 |
13:00 |
9 |
2017/2018 |
J |
Stadion Miejski w Głubczycach (Głubczyce, Sportowy 1) |
STILON GORZÓW |
6 |
3 |
PIAST ŻMIGRÓD |
2017-09-23 |
16:00 |
9 |
2017/2018 |
J |
Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp. (Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 29) |
KS POLKOWICE |
3 |
2 |
BTP STAL BRZEG |
2017-09-23 |
17:00 |
9 |
2017/2018 |
J |
Klub Sportowy Polkowice Sp z o.o (Polkowice 4) |
1 KS ŚLĘZA WROCŁAW |
3 |
2 |
MKS RUCH ZDZIESZOWICE |
2017-09-24 |
12:00 |
9 |
2017/2018 |
J |
MCS STADION OŁAWKA (Wrocław-Krzyki, Na Niskich Łąkach 8) |
MIEDŹ II LEGNICA |
3 |
2 |
GÓRNIK II ZABRZE SSA |
2017-09-24 |
13:00 |
9 |
2017/2018 |
J |
Stadion Miejski w Legnicy (Legnica, Hetmańska 2) |
1 KS ŚLĘZA WROCŁAW |
3 |
0 |
KS UNIA TURZA ŚLĄSKA |
2017-09-30 |
13:00 |
10 |
2017/2018 |
J |
MCS STADION OŁAWKA (Wrocław-Krzyki, Na Niskich Łąkach 8) |
GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE |
3 |
2 |
MIEDŹ II LEGNICA |
2017-09-30 |
16:00 |
10 |
2017/2018 |
J |
PAWLOWICE (Pawłowice, Sportowa 7) |
KS FALUBAZ ZIELONA GÓRA |
2 |
2 |
BKS STAL BIELSKO - BIAŁA |
2017-09-30 |
16:00 |
10 |
2017/2018 |
J |
Stadion Sulechowska 37 (Zielona Góra, Sulechowska 37) |
LECHIA DZIERŻONIÓW |
1 |
0 |
KS POLKOWICE |
2017-09-30 |
16:00 |
10 |
2017/2018 |
J |
Lechia Dzierżoniów (Dzierżoniów, Wrocławska 48) |
MKS RUCH ZDZIESZOWICE |
1 |
0 |
BTP STAL BRZEG |
2017-09-30 |
16:00 |
10 |
2017/2018 |
J |
Stadion Miejski w Zdzieszowicach (Zdzieszowice, Rozwadzka 2) |
PIAST ŻMIGRÓD |
0 |
1 |
KS SKRA CZĘSTOCHOWA |
2017-09-30 |
16:00 |
10 |
2017/2018 |
J |
OSiR Żmigród (Żmigród -) |
TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY |
2 |
0 |
KS POLONIA GŁUBCZYCE |
2017-09-30 |
16:00 |
10 |
2017/2018 |
J |
Stadion TS Gwarek Tarnowskie Góry (Tarnowskie Góry, Wojska Polskiego 2) |
GÓRNIK II ZABRZE SSA |
1 |
2 |
BTS REKORD |
2017-10-01 |
12:00 |
10 |
2017/2018 |
J |
Sparta Zabrze (Zabrze, Adama Mickiewicza 66a) |
ZAGŁĘBIE II LUBIN |
0 |
1 |
STILON GORZÓW |
2017-10-01 |
12:00 |
10 |
2017/2018 |
J |
Zagłębie Lubin SA (Lubin, Marii Skłodowskiej-Curie 98) |
BTS REKORD |
1 |
4 |
GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE |
2017-10-07 |
13:00 |
11 |
2017/2018 |
J |
BTS Rekord Bielsko-Biała (Bielsko-Biała, Startowa 13) |
KS POLONIA GŁUBCZYCE |
2 |
1 |
PIAST ŻMIGRÓD |
2017-10-07 |
13:00 |
11 |
2017/2018 |
J |
Stadion Miejski w Głubczycach (Głubczyce, Sportowy 1) |
BKS STAL BIELSKO - BIAŁA |
2 |
3 |
TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY |
2017-10-07 |
15:00 |
11 |
2017/2018 |
J |
Stadion Miejski (Bielsko-Biała, Tadeusza Rychlińskiego 21) |
BTP STAL BRZEG |
3 |
1 |
LECHIA DZIERŻONIÓW |
2017-10-07 |
15:00 |
11 |
2017/2018 |
J |
sztuczna murawa (Brzeg, Sportowa 1) |
MIEDŹ II LEGNICA |
0 |
2 |
KS FALUBAZ ZIELONA GÓRA |
2017-10-07 |
15:00 |
11 |
2017/2018 |
J |
Stadion Miejski w Legnicy (Legnica, Hetmańska 2) |
STILON GORZÓW |
1 |
2 |
1 KS ŚLĘZA WROCŁAW |
2017-10-07 |
15:00 |
11 |
2017/2018 |
J |
Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp. (Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 29) |
KS POLKOWICE |
1 |
6 |
GÓRNIK II ZABRZE SSA |
2017-10-07 |
16:00 |
11 |
2017/2018 |
J |
Klub Sportowy Polkowice Sp z o.o (Polkowice 4) |
KS SKRA CZĘSTOCHOWA |
1 |
0 |
ZAGŁĘBIE II LUBIN |
2017-10-07 |
17:00 |
11 |
2017/2018 |
J |
Sto Arena (Częstochowa, Loretańska 20) |
KS UNIA TURZA ŚLĄSKA |
1 |
1 |
MKS RUCH ZDZIESZOWICE |
2017-10-08 |
15:00 |
11 |
2017/2018 |
J |
Stadion LKS Unia Turza (Turza Śląska, Bogumińska 17) |
BKS STAL BIELSKO - BIAŁA |
3 |
0 |
GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE |
2017-10-11 |
15:00 |
9 |
2017/2018 |
J |
Stadion Miejski (Bielsko-Biała, Tadeusza Rychlińskiego 21) |
1 KS ŚLĘZA WROCŁAW |
1 |
1 |
KS SKRA CZĘSTOCHOWA |
2017-10-14 |
13:00 |
12 |
2017/2018 |
J |
MCS STADION OŁAWKA (Wrocław-Krzyki, Na Niskich Łąkach 8) |
KS FALUBAZ ZIELONA GÓRA |
1 |
1 |
BTS REKORD |
2017-10-14 |
13:00 |
12 |
2017/2018 |
J |
Stadion Sulechowska 37 (Zielona Góra, Sulechowska 37) |
ZAGŁĘBIE II LUBIN |
7 |
2 |
KS POLONIA GŁUBCZYCE |
2017-10-14 |
13:00 |
12 |
2017/2018 |
J |
Zagłębie Lubin SA (Lubin, Marii Skłodowskiej-Curie 98) |
GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE |
1 |
1 |
KS POLKOWICE |
2017-10-14 |
15:00 |
12 |
2017/2018 |
J |
PAWLOWICE (Pawłowice, Sportowa 7) |
MKS RUCH ZDZIESZOWICE |
3 |
4 |
LECHIA DZIERŻONIÓW |
2017-10-14 |
15:00 |
12 |
2017/2018 |
J |
Stadion Miejski w Zdzieszowicach (Zdzieszowice, Rozwadzka 2) |
PIAST ŻMIGRÓD |
0 |
0 |
BKS STAL BIELSKO - BIAŁA |
2017-10-14 |
15:00 |
12 |
2017/2018 |
J |
OSiR Żmigród (Żmigród -) |
TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY |
2 |
0 |
MIEDŹ II LEGNICA |
2017-10-14 |
15:00 |
12 |
2017/2018 |
J |
Stadion TS Gwarek Tarnowskie Góry (Tarnowskie Góry, Wojska Polskiego 2) |
GÓRNIK II ZABRZE SSA |
3 |
1 |
BTP STAL BRZEG |
2017-10-15 |
13:00 |
12 |
2017/2018 |
J |
Sparta Zabrze (Zabrze, Adama Mickiewicza 66a) |
KS UNIA TURZA ŚLĄSKA |
1 |
1 |
STILON GORZÓW |
2017-10-15 |
15:00 |
12 |
2017/2018 |
J |
Stadion LKS Unia Turza (Turza Śląska, Bogumińska 17) |
BTS REKORD |
1 |
2 |
LECHIA DZIERŻONIÓW |
2017-10-18 |
15:00 |
9 |
2017/2018 |
J |
BTS Rekord Bielsko-Biała (Bielsko-Biała, Startowa 13) |
KS SKRA CZĘSTOCHOWA |
0 |
0 |
TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY |
2017-10-18 |
18:00 |
9 |
2017/2018 |
J |
Sto Arena (Częstochowa, Loretańska 20) |
BKS STAL BIELSKO - BIAŁA |
2 |
0 |
ZAGŁĘBIE II LUBIN |
2017-10-21 |
13:00 |
13 |
2017/2018 |
J |
Stadion Miejski (Bielsko-Biała, Tadeusza Rychlińskiego 21) |
BTP STAL BRZEG |
5 |
2 |
GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE |
2017-10-21 |
15:00 |
13 |
2017/2018 |
J |
sztuczna murawa (Brzeg, Sportowa 1) |
BTS REKORD |
2 |
3 |
TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY |
2017-10-21 |
15:00 |
13 |
2017/2018 |
J |
BTS Rekord Bielsko-Biała (Bielsko-Biała, Startowa 13) |
KS POLONIA GŁUBCZYCE |
2 |
5 |
1 KS ŚLĘZA WROCŁAW |
2017-10-21 |
15:00 |
13 |
2017/2018 |
J |
Stadion Miejski w Głubczycach (Głubczyce, Sportowy 1) |
STILON GORZÓW |
4 |
1 |
MKS RUCH ZDZIESZOWICE |
2017-10-21 |
15:00 |
13 |
2017/2018 |
J |
Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp. (Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 29) |
LECHIA DZIERŻONIÓW |
3 |
0 |
GÓRNIK II ZABRZE SSA |
2017-10-21 |
15:30 |
13 |
2017/2018 |
J |
Lechia Dzierżoniów (Dzierżoniów, Wrocławska 48) |
KS POLKOWICE |
3 |
0 |
KS FALUBAZ ZIELONA GÓRA |
2017-10-21 |
16:00 |
13 |
2017/2018 |
J |
Klub Sportowy Polkowice Sp z o.o (Polkowice 4) |
KS SKRA CZĘSTOCHOWA |
1 |
0 |
KS UNIA TURZA ŚLĄSKA |
2017-10-21 |
17:00 |
13 |
2017/2018 |
J |
Sto Arena (Częstochowa, Loretańska 20) |
MIEDŹ II LEGNICA |
2 |
1 |
PIAST ŻMIGRÓD |
2017-10-22 |
13:00 |
13 |
2017/2018 |
J |
Stadion Miejski w Legnicy (Legnica, Hetmańska 2) |
KS UNIA TURZA ŚLĄSKA |
4 |
2 |
ZAGŁĘBIE II LUBIN |
2017-10-25 |
15:00 |
9 |
2017/2018 |
J |
Stadion LKS Unia Turza (Turza Śląska, Bogumińska 17) |
ZAGŁĘBIE II LUBIN |
1 |
3 |
MIEDŹ II LEGNICA |
2017-10-28 |
12:00 |
14 |
2017/2018 |
J |
Zagłębie Lubin SA (Lubin, Marii Skłodowskiej-Curie 98) |
KS FALUBAZ ZIELONA GÓRA |
1 |
4 |
BTP STAL BRZEG |
2017-10-28 |
13:00 |
14 |
2017/2018 |
J |
Stadion Sulechowska 37 (Zielona Góra, Sulechowska 37) |
GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE |
0 |
2 |
LECHIA DZIERŻONIÓW |
2017-10-28 |
14:00 |
14 |
2017/2018 |
J |
PAWLOWICE (Pawłowice, Sportowa 7) |
MKS RUCH ZDZIESZOWICE |
3 |
3 |
GÓRNIK II ZABRZE SSA |
2017-10-28 |
14:00 |
14 |
2017/2018 |
J |
Stadion Miejski w Zdzieszowicach (Zdzieszowice, Rozwadzka 2) |
PIAST ŻMIGRÓD |
1 |
3 |
BTS REKORD |
2017-10-28 |
14:00 |
14 |
2017/2018 |
J |
OSiR Żmigród (Żmigród -) |
STILON GORZÓW |
0 |
0 |
KS SKRA CZĘSTOCHOWA |
2017-10-28 |
14:00 |
14 |
2017/2018 |
J |
Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp. (Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 29) |
TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY |
1 |
2 |
KS POLKOWICE |
2017-10-28 |
14:00 |
14 |
2017/2018 |
J |
Stadion TS Gwarek Tarnowskie Góry (Tarnowskie Góry, Wojska Polskiego 2) |
1 KS ŚLĘZA WROCŁAW |
2 |
0 |
BKS STAL BIELSKO - BIAŁA |
2017-10-29 |
14:00 |
14 |
2017/2018 |
J |
STADION MIEJSKI (Wrocław-Fabryczna, Oporowska 62) |
MIEDŹ II LEGNICA |
1 |
1 |
1 KS ŚLĘZA WROCŁAW |
2017-11-04 |
13:00 |
15 |
2017/2018 |
J |
Stadion Miejski w Legnicy (Legnica, Hetmańska 2) |
BKS STAL BIELSKO - BIAŁA |
2 |
0 |
KS UNIA TURZA ŚLĄSKA |
2017-11-04 |
14:00 |
15 |
2017/2018 |
J |
Stadion Miejski (Bielsko-Biała, Tadeusza Rychlińskiego 21) |
BTP STAL BRZEG |
4 |
2 |
TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY |
2017-11-04 |
14:00 |
15 |
2017/2018 |
J |
sztuczna murawa (Brzeg, Sportowa 1) |
BTS REKORD |
6 |
2 |
ZAGŁĘBIE II LUBIN |
2017-11-04 |
14:00 |
15 |
2017/2018 |
J |
BTS Rekord Bielsko-Biała (Bielsko-Biała, Startowa 13) |
KS POLONIA GŁUBCZYCE |
1 |
4 |
STILON GORZÓW |
2017-11-04 |
14:00 |
15 |
2017/2018 |
J |
Stadion Miejski w Głubczycach (Głubczyce, Sportowy 1) |
LECHIA DZIERŻONIÓW |
1 |
1 |
KS FALUBAZ ZIELONA GÓRA |
2017-11-04 |
14:00 |
15 |
2017/2018 |
J |
Lechia Dzierżoniów (Dzierżoniów, Wrocławska 48) |
KS POLKOWICE |
0 |
1 |
PIAST ŻMIGRÓD |
2017-11-04 |
16:00 |
15 |
2017/2018 |
J |
Klub Sportowy Polkowice Sp z o.o (Polkowice 4) |
KS SKRA CZĘSTOCHOWA |
3 |
0 |
MKS RUCH ZDZIESZOWICE |
2017-11-04 |
17:00 |
15 |
2017/2018 |
J |
Sto Arena (Częstochowa, Loretańska 20) |
GÓRNIK II ZABRZE SSA |
1 |
2 |
GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE |
2017-11-05 |
13:00 |
15 |
2017/2018 |
J |
Sparta Zabrze (Zabrze, Adama Mickiewicza 66a) |
1 KS ŚLĘZA WROCŁAW |
3 |
0 |
BTS REKORD |
2017-11-11 |
13:00 |
16 |
2017/2018 |
J |
MCS STADION OŁAWKA (Wrocław-Krzyki, Na Niskich Łąkach 8) |
ZAGŁĘBIE II LUBIN |
2 |
0 |
KS POLKOWICE |
2017-11-11 |
13:00 |
16 |
2017/2018 |
J |
Zagłębie Lubin SA (Lubin, Marii Skłodowskiej-Curie 98) |
KS FALUBAZ ZIELONA GÓRA |
2 |
1 |
GÓRNIK II ZABRZE SSA |
2017-11-11 |
14:00 |
16 |
2017/2018 |
J |
Stadion Sulechowska 37 (Zielona Góra, Sulechowska 37) |
KS UNIA TURZA ŚLĄSKA |
3 |
0 |
MIEDŹ II LEGNICA |
2017-11-11 |
14:00 |
16 |
2017/2018 |
J |
Stadion LKS Unia Turza (Turza Śląska, Bogumińska 17) |
MKS RUCH ZDZIESZOWICE |
3 |
1 |
GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE |
2017-11-11 |
14:00 |
16 |
2017/2018 |
J |
Stadion Miejski w Zdzieszowicach (Zdzieszowice, Rozwadzka 2) |
PIAST ŻMIGRÓD |
2 |
1 |
BTP STAL BRZEG |
2017-11-11 |
14:00 |
16 |
2017/2018 |
J |
OSiR Żmigród (Żmigród -) |
STILON GORZÓW |
4 |
1 |
BKS STAL BIELSKO - BIAŁA |
2017-11-11 |
14:00 |
16 |
2017/2018 |
J |
Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp. (Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 29) |
TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY |
2 |
1 |
LECHIA DZIERŻONIÓW |
2017-11-11 |
14:00 |
16 |
2017/2018 |
J |
Stadion TS Gwarek Tarnowskie Góry (Tarnowskie Góry, Wojska Polskiego 2) |
KS SKRA CZĘSTOCHOWA |
1 |
0 |
KS POLONIA GŁUBCZYCE |
2017-11-11 |
16:00 |
16 |
2017/2018 |
J |
Sto Arena (Częstochowa, Loretańska 20) |
LECHIA DZIERŻONIÓW |
1 |
2 |
PIAST ŻMIGRÓD |
2017-11-18 |
13:30 |
17 |
2017/2018 |
J |
Lechia Dzierżoniów (Dzierżoniów, Wrocławska 48) |
BTS REKORD |
1 |
2 |
KS UNIA TURZA ŚLĄSKA |
2017-11-18 |
14:00 |
17 |
2017/2018 |
J |
BTS Rekord Bielsko-Biała (Bielsko-Biała, Startowa 13) |
GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE |
2 |
1 |
KS FALUBAZ ZIELONA GÓRA |
2017-11-18 |
14:00 |
17 |
2017/2018 |
J |
PAWLOWICE (Pawłowice, Sportowa 7) |
KS POLONIA GŁUBCZYCE |
1 |
5 |
MKS RUCH ZDZIESZOWICE |
2017-11-18 |
14:00 |
17 |
2017/2018 |
J |
Stadion Miejski w Głubczycach (Głubczyce, Sportowy 1) |
MIEDŹ II LEGNICA |
2 |
1 |
STILON GORZÓW |
2017-11-18 |
15:00 |
17 |
2017/2018 |
J |
Stadion Miejski w Legnicy (Legnica, Hetmańska 2) |
KS POLKOWICE |
2 |
3 |
1 KS ŚLĘZA WROCŁAW |
2017-11-18 |
16:00 |
17 |
2017/2018 |
J |
Klub Sportowy Polkowice Sp z o.o (Polkowice 4) |
BKS STAL BIELSKO - BIAŁA |
0 |
0 |
KS SKRA CZĘSTOCHOWA |
2017-11-19 |
13:00 |
17 |
2017/2018 |
J |
Stadion Miejski (Bielsko-Biała, Tadeusza Rychlińskiego 21) |
GÓRNIK II ZABRZE SSA |
3 |
1 |
TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY |
2017-11-19 |
13:00 |
17 |
2017/2018 |
J |
Sparta Zabrze (Zabrze, Adama Mickiewicza 66a) |
BTP STAL BRZEG |
1 |
2 |
ZAGŁĘBIE II LUBIN |
2017-11-19 |
14:00 |
17 |
2017/2018 |
J |
Stadion Miejski (Brzeg, Sportowa 1) |
KS UNIA TURZA ŚLĄSKA |
1 |
2 |
KS POLONIA GŁUBCZYCE |
2017-11-25 |
13:00 |
14 |
2017/2018 |
J |
Stadion LKS Unia Turza (Turza Śląska, Bogumińska 17) |
BKS STAL BIELSKO - BIAŁA |
2 |
1 |
KS POLONIA GŁUBCZYCE |
2018-03-10 |
14:00 |
18 |
2017/2018 |
W |
Stadion Miejski (Bielsko-Biała, Młyńska 52) |
MKS RUCH ZDZIESZOWICE |
3 |
0 |
KS FALUBAZ ZIELONA GÓRA |
2018-03-10 |
14:00 |
18 |
2017/2018 |
W |
Stadion Miejski w Zdzieszowicach (Zdzieszowice, Rozwadzka 2) |
LECHIA DZIERŻONIÓW |
1 |
4 |
ZAGŁĘBIE II LUBIN |
2018-03-10 |
15:00 |
18 |
2017/2018 |
W |
Lechia Dzierżoniów (Dzierżoniów, Wrocławska 48) |
MIEDŹ II LEGNICA |
3 |
1 |
KS SKRA CZĘSTOCHOWA |
2018-03-10 |
15:00 |
18 |
2017/2018 |
W |
Stadion Miejski w Legnicy (Legnica, Hetmańska 2) |
KS POLKOWICE |
6 |
0 |
KS UNIA TURZA ŚLĄSKA |
2018-03-10 |
16:00 |
18 |
2017/2018 |
W |
Klub Sportowy Polkowice Sp z o.o (Polkowice 4) |
1 KS ŚLĘZA WROCŁAW |
2 |
3 |
BTP STAL BRZEG |
2018-03-11 |
13:00 |
18 |
2017/2018 |
W |
MCS STADION OŁAWKA (Wrocław-Krzyki, Na Niskich Łąkach 8) |
BKS STAL BIELSKO - BIAŁA |
0 |
3 |
MKS RUCH ZDZIESZOWICE |
2018-03-17 |
15:00 |
19 |
2017/2018 |
W |
Stadion Miejski (Bielsko-Biała, Młyńska 52) |
STILON GORZÓW |
1 |
4 |
KS POLKOWICE |
2018-03-17 |
15:00 |
19 |
2017/2018 |
W |
Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp. (Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 29) |
BTP STAL BRZEG |
2 |
1 |
STILON GORZÓW |
2018-03-24 |
13:00 |
20 |
2017/2018 |
W |
Stadion Miejski (Brzeg, Sportowa 1) |
BTS REKORD |
2 |
0 |
KS POLONIA GŁUBCZYCE |
2018-03-24 |
15:00 |
20 |
2017/2018 |
W |
BTS Rekord Bielsko-Biała (Bielsko-Biała, Startowa 13) |
GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE |
1 |
2 |
ZAGŁĘBIE II LUBIN |
2018-03-24 |
15:00 |
20 |
2017/2018 |
W |
PAWLOWICE (Pawłowice, Sportowa 7) |
KS FALUBAZ ZIELONA GÓRA |
1 |
3 |
PIAST ŻMIGRÓD |
2018-03-24 |
15:00 |
20 |
2017/2018 |
W |
Stadion Sulechowska 37 (Zielona Góra, Sulechowska 37) |
MKS RUCH ZDZIESZOWICE |
1 |
2 |
TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY |
2018-03-24 |
15:00 |
20 |
2017/2018 |
W |
Stadion Miejski w Zdzieszowicach (Zdzieszowice, Rozwadzka 2) |
KS POLKOWICE |
3 |
0 |
KS SKRA CZĘSTOCHOWA |
2018-03-24 |
16:00 |
20 |
2017/2018 |
W |
Klub Sportowy Polkowice Sp z o.o (Polkowice 4) |
1 KS ŚLĘZA WROCŁAW |
2 |
3 |
LECHIA DZIERŻONIÓW |
2018-03-27 |
17:00 |
19 |
2017/2018 |
W |
MCS STADION OŁAWKA (Wrocław-Krzyki, Na Niskich Łąkach 8) |
MIEDŹ II LEGNICA |
1 |
3 |
BKS STAL BIELSKO - BIAŁA |
2018-03-28 |
16:00 |
20 |
2017/2018 |
W |
Stadion Miejski w Legnicy (Legnica, Hetmańska 2) |
1 KS ŚLĘZA WROCŁAW |
2 |
0 |
GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE |
2018-03-31 |
13:00 |
21 |
2017/2018 |
W |
MCS STADION OŁAWKA (Wrocław-Krzyki, Na Niskich Łąkach 8) |
KS POLONIA GŁUBCZYCE |
2 |
4 |
KS POLKOWICE |
2018-03-31 |
13:00 |
21 |
2017/2018 |
W |
Stadion Miejski w Głubczycach (Głubczyce, Sportowy 1) |
BKS STAL BIELSKO - BIAŁA |
1 |
3 |
BTS REKORD |
2018-03-31 |
14:00 |
21 |
2017/2018 |
W |
Stadion Miejski (Bielsko-Biała, Tadeusza Rychlińskiego 21) |
KS SKRA CZĘSTOCHOWA |
1 |
0 |
BTP STAL BRZEG |
2018-03-31 |
14:00 |
21 |
2017/2018 |
W |
Sto Arena (Częstochowa, Loretańska 20) |
KS UNIA TURZA ŚLĄSKA |
1 |
1 |
GÓRNIK II ZABRZE SSA |
2018-03-31 |
14:00 |
21 |
2017/2018 |
W |
Stadion LKS Unia Turza (Turza Śląska, Bogumińska 17) |
PIAST ŻMIGRÓD |
0 |
0 |
TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY |
2018-03-31 |
14:00 |
21 |
2017/2018 |
W |
OSiR Żmigród (Żmigród -) |
ZAGŁĘBIE II LUBIN |
1 |
0 |
KS FALUBAZ ZIELONA GÓRA |
2018-03-31 |
14:00 |
21 |
2017/2018 |
W |
Zagłębie Lubin SA (Lubin, Marii Skłodowskiej-Curie 98) |
STILON GORZÓW |
1 |
3 |
LECHIA DZIERŻONIÓW |
2018-03-31 |
16:00 |
21 |
2017/2018 |
W |
Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp. (Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 29) |
MIEDŹ II LEGNICA |
1 |
2 |
MKS RUCH ZDZIESZOWICE |
2018-04-04 |
15:00 |
21 |
2017/2018 |
W |
Stadion Miejski w Legnicy (Legnica, Hetmańska 2) |
BTS REKORD |
2 |
0 |
STILON GORZÓW |
2018-04-04 |
16:00 |
18 |
2017/2018 |
W |
BTS Rekord Bielsko-Biała (Bielsko-Biała, Startowa 13) |
GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE |
0 |
0 |
TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY |
2018-04-04 |
17:00 |
18 |
2017/2018 |
W |
PAWLOWICE (Pawłowice, Sportowa 7) |
KS FALUBAZ ZIELONA GÓRA |
1 |
2 |
1 KS ŚLĘZA WROCŁAW |
2018-04-07 |
14:00 |
22 |
2017/2018 |
W |
Stadion Sulechowska 37 (Zielona Góra, Amelii 10) |
BTP STAL BRZEG |
0 |
0 |
KS POLONIA GŁUBCZYCE |
2018-04-07 |
16:00 |
22 |
2017/2018 |
W |
Stadion Miejski (Brzeg, Sportowa 1) |
BTS REKORD |
2 |
1 |
MIEDŹ II LEGNICA |
2018-04-07 |
16:00 |
22 |
2017/2018 |
W |
BTS Rekord Bielsko-Biała (Bielsko-Biała, Startowa 13) |
GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE |
1 |
1 |
KS UNIA TURZA ŚLĄSKA |
2018-04-07 |
16:00 |
22 |
2017/2018 |
W |
PAWLOWICE (Pawłowice, Sportowa 7) |
KS POLKOWICE |
2 |
0 |
BKS STAL BIELSKO - BIAŁA |
2018-04-07 |
16:00 |
22 |
2017/2018 |
W |
Klub Sportowy Polkowice Sp z o.o (Polkowice 4) |
LECHIA DZIERŻONIÓW |
3 |
3 |
KS SKRA CZĘSTOCHOWA |
2018-04-07 |
16:00 |
22 |
2017/2018 |
W |
Lechia Dzierżoniów (Dzierżoniów, Wrocławska 48) |
MKS RUCH ZDZIESZOWICE |
0 |
3 |
PIAST ŻMIGRÓD |
2018-04-07 |
16:00 |
22 |
2017/2018 |
W |
Stadion Miejski w Zdzieszowicach (Zdzieszowice, Rozwadzka 2) |
TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY |
2 |
1 |
ZAGŁĘBIE II LUBIN |
2018-04-07 |
16:00 |
22 |
2017/2018 |
W |
Stadion TS Gwarek Tarnowskie Góry (Tarnowskie Góry, Wojska Polskiego 2) |
GÓRNIK II ZABRZE SSA |
1 |
2 |
STILON GORZÓW |
2018-04-08 |
13:00 |
22 |
2017/2018 |
W |
Sparta Zabrze (Zabrze, Adama Mickiewicza 66a) |
ZAGŁĘBIE II LUBIN |
0 |
0 |
GÓRNIK II ZABRZE SSA |
2018-04-11 |
14:00 |
19 |
2017/2018 |
W |
Zagłębie Lubin SA (Lubin, Marii Skłodowskiej-Curie 98) |
PIAST ŻMIGRÓD |
2 |
0 |
GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE |
2018-04-11 |
17:00 |
19 |
2017/2018 |
W |
OSiR Żmigród (Żmigród -) |
ZAGŁĘBIE II LUBIN |
1 |
3 |
PIAST ŻMIGRÓD |
2018-04-14 |
12:00 |
23 |
2017/2018 |
W |
Zagłębie Lubin SA (Lubin, Marii Skłodowskiej-Curie 98) |
GÓRNIK II ZABRZE SSA |
3 |
1 |
KS SKRA CZĘSTOCHOWA |
2018-04-14 |
13:00 |
23 |
2017/2018 |
W |
Sparta Zabrze (Zabrze, Adama Mickiewicza 66 A) |
BTS REKORD |
0 |
0 |
MKS RUCH ZDZIESZOWICE |
2018-04-14 |
14:00 |
23 |
2017/2018 |
W |
BTS Rekord Bielsko-Biała (Bielsko-Biała, Startowa 13) |
BKS STAL BIELSKO - BIAŁA |
2 |
1 |
BTP STAL BRZEG |
2018-04-14 |
16:00 |
23 |
2017/2018 |
W |
Stadion Miejski (Bielsko-Biała, Tadeusza Rychlińskiego 21) |
KS POLONIA GŁUBCZYCE |
2 |
1 |
LECHIA DZIERŻONIÓW |
2018-04-14 |
16:00 |
23 |
2017/2018 |
W |
Stadion Miejski w Głubczycach (Głubczyce, Sportowy 1) |
KS UNIA TURZA ŚLĄSKA |
3 |
1 |
KS FALUBAZ ZIELONA GÓRA |
2018-04-14 |
16:00 |
23 |
2017/2018 |
W |
Stadion LKS Unia Turza (Turza Śląska, Bogumińska 17) |
STILON GORZÓW |
6 |
0 |
GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE |
2018-04-14 |
16:00 |
23 |
2017/2018 |
W |
Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp. (Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 29) |
1 KS ŚLĘZA WROCŁAW |
0 |
2 |
TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY |
2018-04-15 |
13:00 |
23 |
2017/2018 |
W |
MCS STADION OŁAWKA (Wrocław-Krzyki, Na Niskich Łąkach 8) |
MIEDŹ II LEGNICA |
0 |
1 |
KS POLKOWICE |
2018-04-15 |
15:00 |
23 |
2017/2018 |
W |
Stadion Miejski w Legnicy (Legnica, Hetmańska 2) |
KS UNIA TURZA ŚLĄSKA |
2 |
3 |
BTP STAL BRZEG |
2018-04-18 |
17:30 |
19 |
2017/2018 |
W |
Stadion LKS Unia Turza (Turza Śląska, Bogumińska 17) |
KS SKRA CZĘSTOCHOWA |
0 |
0 |
BTS REKORD |
2018-04-18 |
18:00 |
19 |
2017/2018 |
W |
Sto Arena (Częstochowa, Loretańska 20) |
GÓRNIK II ZABRZE SSA |
4 |
2 |
KS POLONIA GŁUBCZYCE |
2018-04-21 |
14:00 |
24 |
2017/2018 |
W |
Sparta Zabrze (Zabrze, Adama Mickiewicza 66 A) |
BTP STAL BRZEG |
0 |
0 |
MIEDŹ II LEGNICA |
2018-04-21 |
16:00 |
24 |
2017/2018 |
W |
Stadion Miejski (Brzeg, Sportowa 1) |
GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE |
0 |
2 |
KS SKRA CZĘSTOCHOWA |
2018-04-21 |
16:00 |
24 |
2017/2018 |
W |
PAWLOWICE (Pawłowice, Sportowa 7) |
KS FALUBAZ ZIELONA GÓRA |
1 |
3 |
STILON GORZÓW |
2018-04-21 |
16:00 |
24 |
2017/2018 |
W |
Stadion Sulechowska 37 (Zielona Góra, Sulechowska 37) |
KS POLKOWICE |
2 |
0 |
BTS REKORD |
2018-04-21 |
16:00 |
24 |
2017/2018 |
W |
Klub Sportowy Polkowice Sp z o.o (Polkowice 4) |
MKS RUCH ZDZIESZOWICE |
4 |
0 |
ZAGŁĘBIE II LUBIN |
2018-04-21 |
16:00 |
24 |
2017/2018 |
W |
Stadion Miejski w Zdzieszowicach (Zdzieszowice, Rozwadzka 2) |
PIAST ŻMIGRÓD |
1 |
1 |
1 KS ŚLĘZA WROCŁAW |
2018-04-21 |
16:00 |
24 |
2017/2018 |
W |
OSiR Żmigród (Żmigród -) |
TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY |
4 |
2 |
KS UNIA TURZA ŚLĄSKA |
2018-04-21 |
16:00 |
24 |
2017/2018 |
W |
Stadion TS Gwarek Tarnowskie Góry (Tarnowskie Góry, Wojska Polskiego 2) |
LECHIA DZIERŻONIÓW |
1 |
3 |
BKS STAL BIELSKO - BIAŁA |
2018-04-21 |
17:00 |
24 |
2017/2018 |
W |
Lechia Dzierżoniów (Dzierżoniów, Wrocławska 48) |
GÓRNIK II ZABRZE SSA |
0 |
1 |
PIAST ŻMIGRÓD |
2018-04-25 |
16:00 |
18 |
2017/2018 |
W |
Sparta Zabrze (Zabrze, Adama Mickiewicza 66a) |
KS SKRA CZĘSTOCHOWA |
3 |
0 |
KS FALUBAZ ZIELONA GÓRA |
2018-04-27 |
18:00 |
25 |
2017/2018 |
W |
Sto Arena (Częstochowa, Loretańska 20) |
1 KS ŚLĘZA WROCŁAW |
3 |
0 |
ZAGŁĘBIE II LUBIN |
2018-04-28 |
13:00 |
25 |
2017/2018 |
W |
MCS STADION OŁAWKA (Wrocław-Krzyki, Na Niskich Łąkach 8) |
BTS REKORD |
2 |
2 |
BTP STAL BRZEG |
2018-04-28 |
13:00 |
25 |
2017/2018 |
W |
BTS Rekord Bielsko-Biała (Bielsko-Biała, Startowa 13) |
BKS STAL BIELSKO - BIAŁA |
0 |
1 |
GÓRNIK II ZABRZE SSA |
2018-04-28 |
16:00 |
25 |
2017/2018 |
W |
Stadion Miejski (Bielsko-Biała, Tadeusza Rychlińskiego 21) |
KS POLKOWICE |
0 |
1 |
MKS RUCH ZDZIESZOWICE |
2018-04-28 |
16:00 |
25 |
2017/2018 |
W |
Klub Sportowy Polkowice Sp z o.o (Polkowice 4) |
KS POLONIA GŁUBCZYCE |
2 |
3 |
GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE |
2018-04-28 |
16:00 |
25 |
2017/2018 |
W |
Stadion Miejski w Głubczycach (Głubczyce, Sportowy 1) |
KS UNIA TURZA ŚLĄSKA |
4 |
0 |
PIAST ŻMIGRÓD |
2018-04-28 |
16:00 |
25 |
2017/2018 |
W |
Stadion LKS Unia Turza (Turza Śląska, Bogumińska 17) |
STILON GORZÓW |
0 |
3 |
TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY |
2018-04-28 |
16:00 |
25 |
2017/2018 |
W |
Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp. (Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 29) |
MIEDŹ II LEGNICA |
2 |
1 |
LECHIA DZIERŻONIÓW |
2018-04-29 |
13:00 |
25 |
2017/2018 |
W |
Stadion Miejski w Legnicy (Legnica, Hetmańska 2) |
ZAGŁĘBIE II LUBIN |
4 |
1 |
KS UNIA TURZA ŚLĄSKA |
2018-05-01 |
13:00 |
26 |
2017/2018 |
W |
Zagłębie Lubin SA (Lubin, Marii Skłodowskiej-Curie 98) |
GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE |
3 |
0 |
BKS STAL BIELSKO - BIAŁA |
2018-05-01 |
16:00 |
26 |
2017/2018 |
W |
PAWLOWICE (Pawłowice, Sportowa 7) |
GÓRNIK II ZABRZE SSA |
0 |
3 |
MIEDŹ II LEGNICA |
2018-05-01 |
16:00 |
26 |
2017/2018 |
W |
Sparta Zabrze (Zabrze, Adama Mickiewicza 66a) |
KS FALUBAZ ZIELONA GÓRA |
5 |
2 |
KS POLONIA GŁUBCZYCE |
2018-05-01 |
16:00 |
26 |
2017/2018 |
W |
Stadion Sulechowska 37 (Zielona Góra, Sulechowska 37) |
LECHIA DZIERŻONIÓW |
1 |
0 |
BTS REKORD |
2018-05-01 |
16:00 |
26 |
2017/2018 |
W |
Lechia Dzierżoniów (Dzierżoniów, Wrocławska 48) |
MKS RUCH ZDZIESZOWICE |
0 |
1 |
1 KS ŚLĘZA WROCŁAW |
2018-05-01 |
16:00 |
26 |
2017/2018 |
W |
Stadion Miejski w Zdzieszowicach (Zdzieszowice, Rozwadzka 2) |
PIAST ŻMIGRÓD |
2 |
0 |
STILON GORZÓW |
2018-05-01 |
16:00 |
26 |
2017/2018 |
W |
OSiR Żmigród (Żmigród -) |
TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY |
2 |
2 |
KS SKRA CZĘSTOCHOWA |
2018-05-01 |
16:00 |
26 |
2017/2018 |
W |
Stadion TS Gwarek Tarnowskie Góry (Tarnowskie Góry, Wojska Polskiego 2) |
BTP STAL BRZEG |
4 |
2 |
KS POLKOWICE |
2018-05-03 |
17:00 |
26 |
2017/2018 |
W |
Stadion Miejski (Brzeg, Sportowa 1) |
BTS REKORD |
3 |
2 |
GÓRNIK II ZABRZE SSA |
2018-05-05 |
15:00 |
27 |
2017/2018 |
W |
BTS Rekord Bielsko-Biała (Bielsko-Biała, Startowa 13) |
MIEDŹ II LEGNICA |
1 |
1 |
GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE |
2018-05-05 |
15:00 |
27 |
2017/2018 |
W |
Stadion Miejski w Legnicy (Legnica, Hetmańska 2) |
KS POLKOWICE |
4 |
0 |
LECHIA DZIERŻONIÓW |
2018-05-05 |
17:00 |
27 |
2017/2018 |
W |
Klub Sportowy Polkowice Sp z o.o (Polkowice 4) |
KS SKRA CZĘSTOCHOWA |
5 |
0 |
PIAST ŻMIGRÓD |
2018-05-05 |
17:00 |
27 |
2017/2018 |
W |
Sto Arena (Częstochowa, Loretańska 20) |
STILON GORZÓW |
1 |
3 |
ZAGŁĘBIE II LUBIN |
2018-05-05 |
17:00 |
27 |
2017/2018 |
W |
Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp. (Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 29) |
BTP STAL BRZEG |
1 |
1 |
MKS RUCH ZDZIESZOWICE |
2018-05-06 |
15:00 |
27 |
2017/2018 |
W |
Stadion Miejski (Brzeg, Sportowa 1) |
BKS STAL BIELSKO - BIAŁA |
1 |
0 |
KS FALUBAZ ZIELONA GÓRA |
2018-05-06 |
17:00 |
27 |
2017/2018 |
W |
Stadion Miejski (Bielsko-Biała, Tadeusza Rychlińskiego 21) |
KS POLONIA GŁUBCZYCE |
0 |
3 |
TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY |
2018-05-06 |
17:00 |
27 |
2017/2018 |
W |
Stadion Miejski w Głubczycach (Głubczyce, Sportowy 1) |
KS UNIA TURZA ŚLĄSKA |
0 |
2 |
1 KS ŚLĘZA WROCŁAW |
2018-05-06 |
17:00 |
27 |
2017/2018 |
W |
Stadion LKS Unia Turza (Turza Śląska, Bogumińska 17) |
1 KS ŚLĘZA WROCŁAW |
1 |
1 |
GÓRNIK II ZABRZE SSA |
2018-05-09 |
17:00 |
20 |
2017/2018 |
W |
MCS STADION OŁAWKA (Wrocław-Krzyki, Na Niskich Łąkach 8) |
ZAGŁĘBIE II LUBIN |
2 |
3 |
KS SKRA CZĘSTOCHOWA |
2018-05-12 |
13:00 |
28 |
2017/2018 |
W |
Zagłębie Lubin SA (Lubin, Marii Skłodowskiej-Curie 98) |
GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE |
2 |
0 |
BTS REKORD |
2018-05-12 |
17:00 |
28 |
2017/2018 |
W |
PAWLOWICE (Pawłowice, Sportowa 7) |
GÓRNIK II ZABRZE SSA |
0 |
1 |
KS POLKOWICE |
2018-05-12 |
17:00 |
28 |
2017/2018 |
W |
Sparta Zabrze (Zabrze, Adama Mickiewicza 66a) |
KS FALUBAZ ZIELONA GÓRA |
4 |
1 |
MIEDŹ II LEGNICA |
2018-05-12 |
17:00 |
28 |
2017/2018 |
W |
Stadion Sulechowska 37 (Zielona Góra, Sulechowska 37) |
MKS RUCH ZDZIESZOWICE |
5 |
1 |
KS UNIA TURZA ŚLĄSKA |
2018-05-12 |
17:00 |
28 |
2017/2018 |
W |
Stadion Miejski w Zdzieszowicach (Zdzieszowice, Rozwadzka 2) |
PIAST ŻMIGRÓD |
6 |
0 |
KS POLONIA GŁUBCZYCE |
2018-05-12 |
17:00 |
28 |
2017/2018 |
W |
OSiR Żmigród (Żmigród -) |
TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY |
0 |
3 |
BKS STAL BIELSKO - BIAŁA |
2018-05-12 |
17:00 |
28 |
2017/2018 |
W |
Stadion TS Gwarek Tarnowskie Góry (Tarnowskie Góry, Wojska Polskiego 2) |
LECHIA DZIERŻONIÓW |
1 |
3 |
BTP STAL BRZEG |
2018-05-13 |
13:00 |
28 |
2017/2018 |
W |
Lechia Dzierżoniów (Dzierżoniów, Wrocławska 48) |
1 KS ŚLĘZA WROCŁAW |
2 |
3 |
STILON GORZÓW |
2018-05-13 |
17:00 |
28 |
2017/2018 |
W |
Oporowska 62, Wrocław-Fabryczna |
LECHIA DZIERŻONIÓW |
1 |
0 |
KS UNIA TURZA ŚLĄSKA |
2018-05-16 |
17:00 |
20 |
2017/2018 |
W |
Lechia Dzierżoniów (Dzierżoniów, Wrocławska 48) |
KS POLONIA GŁUBCZYCE |
1 |
3 |
MIEDŹ II LEGNICA |
2018-05-16 |
18:00 |
19 |
2017/2018 |
W |
Stadion Miejski w Głubczycach (Głubczyce, Sportowy 1) |
STILON GORZÓW |
0 |
3 |
KS UNIA TURZA ŚLĄSKA |
2018-05-19 |
16:00 |
29 |
2017/2018 |
W |
Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp. (Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 29) |
BKS STAL BIELSKO - BIAŁA |
1 |
2 |
PIAST ŻMIGRÓD |
2018-05-19 |
17:00 |
29 |
2017/2018 |
W |
Stadion Miejski (Bielsko-Biała, Tadeusza Rychlińskiego 21) |
BTP STAL BRZEG |
2 |
2 |
GÓRNIK II ZABRZE SSA |
2018-05-19 |
17:00 |
29 |
2017/2018 |
W |
Stadion Miejski (Brzeg, Sportowa 1) |
KS POLKOWICE |
1 |
1 |
GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE |
2018-05-19 |
17:00 |
29 |
2017/2018 |
W |
Klub Sportowy Polkowice Sp z o.o (Polkowice 4) |
KS POLONIA GŁUBCZYCE |
2 |
0 |
ZAGŁĘBIE II LUBIN |
2018-05-19 |
17:00 |
29 |
2017/2018 |
W |
Stadion Miejski w Głubczycach (Głubczyce, Sportowy 1) |
KS SKRA CZĘSTOCHOWA |
1 |
1 |
1 KS ŚLĘZA WROCŁAW |
2018-05-19 |
17:00 |
29 |
2017/2018 |
W |
Sto Arena (Częstochowa, Loretańska 20) |
LECHIA DZIERŻONIÓW |
1 |
2 |
MKS RUCH ZDZIESZOWICE |
2018-05-19 |
17:00 |
29 |
2017/2018 |
W |
Lechia Dzierżoniów (Dzierżoniów, Wrocławska 48) |
MIEDŹ II LEGNICA |
1 |
0 |
TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY |
2018-05-20 |
13:00 |
29 |
2017/2018 |
W |
Stadion Miejski w Legnicy (Legnica, Hetmańska 2) |
BTS REKORD |
2 |
1 |
KS FALUBAZ ZIELONA GÓRA |
2018-05-20 |
15:00 |
29 |
2017/2018 |
W |
BTS Rekord Bielsko-Biała (Bielsko-Biała, Startowa 13) |
TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY |
1 |
4 |
KS FALUBAZ ZIELONA GÓRA |
2018-05-23 |
17:00 |
19 |
2017/2018 |
W |
Stadion TS Gwarek Tarnowskie Góry (Tarnowskie Góry, Wojska Polskiego 2) |
ZAGŁĘBIE II LUBIN |
4 |
1 |
BKS STAL BIELSKO - BIAŁA |
2018-05-26 |
13:00 |
30 |
2017/2018 |
W |
Zagłębie Lubin SA (Lubin, Marii Skłodowskiej-Curie 98) |
TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY |
2 |
1 |
BTS REKORD |
2018-05-26 |
15:00 |
30 |
2017/2018 |
W |
Stadion TS Gwarek Tarnowskie Góry (Tarnowskie Góry, Wojska Polskiego 2) |
GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE |
1 |
1 |
BTP STAL BRZEG |
2018-05-26 |
17:00 |
30 |
2017/2018 |
W |
PAWLOWICE (Pawłowice, Sportowa 7) |
GÓRNIK II ZABRZE SSA |
0 |
3 |
LECHIA DZIERŻONIÓW |
2018-05-26 |
17:00 |
30 |
2017/2018 |
W |
Sparta Zabrze (Zabrze, Adama Mickiewicza 66a) |
KS FALUBAZ ZIELONA GÓRA |
0 |
1 |
KS POLKOWICE |
2018-05-26 |
17:00 |
30 |
2017/2018 |
W |
Stadion Sulechowska 37 (Zielona Góra, Sulechowska 37) |
MKS RUCH ZDZIESZOWICE |
3 |
0 |
STILON GORZÓW |
2018-05-26 |
17:00 |
30 |
2017/2018 |
W |
Stadion Miejski w Zdzieszowicach (Zdzieszowice, Rozwadzka 2) |
PIAST ŻMIGRÓD |
1 |
1 |
MIEDŹ II LEGNICA |
2018-05-26 |
17:00 |
30 |
2017/2018 |
W |
OSiR Żmigród (Żmigród -) |
1 KS ŚLĘZA WROCŁAW |
4 |
0 |
KS POLONIA GŁUBCZYCE |
2018-05-27 |
13:00 |
30 |
2017/2018 |
W |
MCS STADION OŁAWKA (Wrocław-Krzyki, Na Niskich Łąkach 8) |
KS UNIA TURZA ŚLĄSKA |
2 |
2 |
KS SKRA CZĘSTOCHOWA |
2018-05-27 |
17:00 |
30 |
2017/2018 |
W |
Stadion LKS Unia Turza (Turza Śląska, Bogumińska 17) |
BTP STAL BRZEG |
2 |
1 |
KS FALUBAZ ZIELONA GÓRA |
2018-05-30 |
18:00 |
31 |
2017/2018 |
W |
Stadion Miejski (Brzeg, Sportowa 1) |
KS SKRA CZĘSTOCHOWA |
2 |
0 |
STILON GORZÓW |
2018-05-30 |
18:00 |
31 |
2017/2018 |
W |
Sto Arena (Częstochowa, Loretańska 20) |
GÓRNIK II ZABRZE SSA |
2 |
2 |
MKS RUCH ZDZIESZOWICE |
2018-05-31 |
13:00 |
31 |
2017/2018 |
W |
Sparta Zabrze (Zabrze, Adama Mickiewicza 66 A) |
BKS STAL BIELSKO - BIAŁA |
1 |
2 |
1 KS ŚLĘZA WROCŁAW |
2018-05-31 |
15:00 |
31 |
2017/2018 |
W |
Stadion Miejski (Bielsko-Biała, Tadeusza Rychlińskiego 21) |
BTS REKORD |
0 |
3 |
PIAST ŻMIGRÓD |
2018-05-31 |
15:00 |
31 |
2017/2018 |
W |
BTS Rekord Bielsko-Biała (Bielsko-Biała, Startowa 13) |
KS POLONIA GŁUBCZYCE |
0 |
4 |
KS UNIA TURZA ŚLĄSKA |
2018-05-31 |
15:00 |
31 |
2017/2018 |
W |
Stadion Miejski w Głubczycach (Głubczyce, Sportowy 1) |
LECHIA DZIERŻONIÓW |
1 |
0 |
GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE |
2018-05-31 |
15:00 |
31 |
2017/2018 |
W |
Lechia Dzierżoniów (Dzierżoniów, Wrocławska 48) |
MIEDŹ II LEGNICA |
0 |
3 |
ZAGŁĘBIE II LUBIN |
2018-05-31 |
15:00 |
31 |
2017/2018 |
W |
Stadion Miejski w Legnicy (Legnica, Hetmańska 2) |
KS POLKOWICE |
1 |
2 |
TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY |
2018-05-31 |
17:00 |
31 |
2017/2018 |
W |
Klub Sportowy Polkowice Sp z o.o (Polkowice 4) |
KS FALUBAZ ZIELONA GÓRA |
4 |
3 |
LECHIA DZIERŻONIÓW |
2018-06-02 |
17:00 |
32 |
2017/2018 |
W |
Stadion Sulechowska 37 (Zielona Góra, Sulechowska 37) |
ZAGŁĘBIE II LUBIN |
1 |
3 |
BTS REKORD |
2018-06-02 |
17:00 |
32 |
2017/2018 |
W |
Zagłębie Lubin SA (Lubin, Marii Skłodowskiej-Curie 98) |
1 KS ŚLĘZA WROCŁAW |
3 |
2 |
MIEDŹ II LEGNICA |
2018-06-03 |
13:00 |
32 |
2017/2018 |
W |
MCS STADION OŁAWKA (Wrocław-Krzyki, Na Niskich Łąkach 8) |
TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY |
1 |
1 |
BTP STAL BRZEG |
2018-06-03 |
16:00 |
32 |
2017/2018 |
W |
Stadion TS Gwarek Tarnowskie Góry (Tarnowskie Góry, Wojska Polskiego 2) |
GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE |
4 |
0 |
GÓRNIK II ZABRZE SSA |
2018-06-03 |
17:00 |
32 |
2017/2018 |
W |
PAWLOWICE (Pawłowice, Sportowa 7) |
KS UNIA TURZA ŚLĄSKA |
0 |
1 |
BKS STAL BIELSKO - BIAŁA |
2018-06-03 |
17:00 |
32 |
2017/2018 |
W |
Stadion LKS Unia Turza (Turza Śląska, Bogumińska 17) |
PIAST ŻMIGRÓD |
3 |
1 |
KS POLKOWICE |
2018-06-03 |
17:00 |
32 |
2017/2018 |
W |
OSiR Żmigród (Żmigród -) |
STILON GORZÓW |
1 |
2 |
KS POLONIA GŁUBCZYCE |
2018-06-03 |
17:00 |
32 |
2017/2018 |
W |
Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp. (Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 29) |
MKS RUCH ZDZIESZOWICE |
2 |
2 |
KS SKRA CZĘSTOCHOWA |
2018-06-05 |
18:00 |
32 |
2017/2018 |
W |
Stadion Miejski w Zdzieszowicach (Zdzieszowice, Rozwadzka 2) |
BKS STAL BIELSKO - BIAŁA |
1 |
1 |
STILON GORZÓW |
2018-06-09 |
18:00 |
33 |
2017/2018 |
W |
Stadion Miejski (Bielsko-Biała, Tadeusza Rychlińskiego 21) |
BTP STAL BRZEG |
1 |
1 |
PIAST ŻMIGRÓD |
2018-06-09 |
18:00 |
33 |
2017/2018 |
W |
Stadion Miejski (Brzeg, Sportowa 1) |
BTS REKORD |
0 |
1 |
1 KS ŚLĘZA WROCŁAW |
2018-06-09 |
18:00 |
33 |
2017/2018 |
W |
BTS Rekord Bielsko-Biała (Bielsko-Biała, Startowa 13) |
GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE |
0 |
0 |
MKS RUCH ZDZIESZOWICE |
2018-06-09 |
18:00 |
33 |
2017/2018 |
W |
PAWLOWICE (Pawłowice, Sportowa 7) |
GÓRNIK II ZABRZE SSA |
3 |
4 |
KS FALUBAZ ZIELONA GÓRA |
2018-06-09 |
18:00 |
33 |
2017/2018 |
W |
Sparta Zabrze (Zabrze, Adama Mickiewicza 66a) |
KS POLKOWICE |
0 |
1 |
ZAGŁĘBIE II LUBIN |
2018-06-09 |
18:00 |
33 |
2017/2018 |
W |
Klub Sportowy Polkowice Sp z o.o (Polkowice 4) |
KS POLONIA GŁUBCZYCE |
0 |
4 |
KS SKRA CZĘSTOCHOWA |
2018-06-09 |
18:00 |
33 |
2017/2018 |
W |
Stadion Miejski w Głubczycach (Głubczyce, Sportowy 1) |
LECHIA DZIERŻONIÓW |
2 |
2 |
TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY |
2018-06-09 |
18:00 |
33 |
2017/2018 |
W |
Lechia Dzierżoniów (Dzierżoniów, Wrocławska 48) |
MIEDŹ II LEGNICA |
2 |
1 |
KS UNIA TURZA ŚLĄSKA |
2018-06-09 |
18:00 |
33 |
2017/2018 |
W |
Stadion Miejski w Legnicy (Legnica, Hetmańska 2) |
KS UNIA TURZA ŚLĄSKA |
2 |
0 |
BTS REKORD |
2018-06-13 |
18:00 |
34 |
2017/2018 |
W |
Stadion LKS Unia Turza (Turza Śląska, Bogumińska 17) |
1 KS ŚLĘZA WROCŁAW |
2 |
2 |
KS POLKOWICE |
2018-06-16 |
18:00 |
34 |
2017/2018 |
W |
MCS STADION OŁAWKA (Wrocław-Krzyki, Na Niskich Łąkach 8) |
KS FALUBAZ ZIELONA GÓRA |
0 |
3 |
GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE |
2018-06-16 |
18:00 |
34 |
2017/2018 |
W |
Stadion Sulechowska 37 (Zielona Góra, Sulechowska 37) |
KS SKRA CZĘSTOCHOWA |
3 |
1 |
BKS STAL BIELSKO - BIAŁA |
2018-06-16 |
18:00 |
34 |
2017/2018 |
W |
Sto Arena (Częstochowa, Loretańska 20) |
MKS RUCH ZDZIESZOWICE |
1 |
2 |
KS POLONIA GŁUBCZYCE |
2018-06-16 |
18:00 |
34 |
2017/2018 |
W |
Stadion Miejski w Zdzieszowicach (Zdzieszowice, Rozwadzka 2) |
PIAST ŻMIGRÓD |
2 |
1 |
LECHIA DZIERŻONIÓW |
2018-06-16 |
18:00 |
34 |
2017/2018 |
W |
OSiR Żmigród (Żmigród -) |
STILON GORZÓW |
3 |
1 |
MIEDŹ II LEGNICA |
2018-06-16 |
18:00 |
34 |
2017/2018 |
W |
Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp. (Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 29) |
TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY |
2 |
0 |
GÓRNIK II ZABRZE SSA |
2018-06-16 |
18:00 |
34 |
2017/2018 |
W |
Stadion TS Gwarek Tarnowskie Góry (Tarnowskie Góry, Wojska Polskiego 2) |
ZAGŁĘBIE II LUBIN |
1 |
1 |
BTP STAL BRZEG |
2018-06-16 |
18:00 |
34 |
2017/2018 |
W |
Zagłębie Lubin SA (Lubin, Marii Skłodowskiej-Curie 98) |