Gospodarz |
|
|
Gość |
Data |
Godzina |
Kolejka |
Sezon |
RUNDA |
Miejsce |
BŁYSKAWICA LUBINICKO |
0 |
5 |
SOKÓŁ DĄBRÓWKA WLKP |
2017-08-19 |
17:00 |
1 |
2017/2018 |
J |
Boisko sportowe (Lubinicko 54) |
LECH SULECHÓW |
4 |
2 |
BIZON WILKOWO |
2017-08-19 |
17:00 |
1 |
2017/2018 |
J |
Stadion Miejski (Sulechów 1) |
MEDYK CIBÓRZ |
2 |
3 |
ZJEDNOCZENI LUBRZA |
2017-08-19 |
17:00 |
1 |
2017/2018 |
J |
Boisko Wiejskie (Cibórz 1) |
RAKOVIA RAKÓW |
2 |
3 |
KLON BABIMOST |
2017-08-20 |
15:00 |
1 |
2017/2018 |
J |
Rakovia (Raków 19A) |
LKS ZORZA-PORT 2000 MOSTKI |
5 |
3 |
MEWA CIGACICE |
2017-08-20 |
17:00 |
1 |
2017/2018 |
J |
Stadion Formacja Port 2000 (Mostki 1) |
SPARTA NIETKOWICE |
7 |
0 |
ISKRA ŁAGÓW |
2017-08-20 |
17:00 |
1 |
2017/2018 |
J |
Boisko Nietkowice (Nietkowice 1) |
ZENIT ŁUGÓW |
1 |
2 |
BŁĘKITNI TOPORÓW |
2017-08-20 |
17:00 |
1 |
2017/2018 |
J |
Stadion Miejski (Świebodzin, gen. Sikorskiego 25) |
ISKRA ŁAGÓW |
0 |
4 |
LKS ZORZA-PORT 2000 MOSTKI |
2017-08-26 |
17:00 |
2 |
2017/2018 |
J |
Boisko gminne (Łagów, Sulęcińska 1) |
MEWA CIGACICE |
3 |
1 |
ZENIT ŁUGÓW |
2017-08-26 |
17:00 |
2 |
2017/2018 |
J |
Stadion w Leśna Góra (Cigacice 1) |
KLON BABIMOST |
1 |
0 |
BIZON WILKOWO |
2017-08-27 |
15:00 |
2 |
2017/2018 |
J |
Klon Babimost (Babimost, Żwirki i Wigury 10A) |
RAKOVIA RAKÓW |
4 |
2 |
SPARTA NIETKOWICE |
2017-08-27 |
15:00 |
2 |
2017/2018 |
J |
Rakovia (Raków 19A) |
ZJEDNOCZENI LUBRZA |
4 |
0 |
LECH SULECHÓW |
2017-08-27 |
16:00 |
2 |
2017/2018 |
J |
Zjednoczeni Lubrza (Lubrza, Świebodzińska 1) |
BŁĘKITNI TOPORÓW |
1 |
0 |
BŁYSKAWICA LUBINICKO |
2017-08-27 |
17:00 |
2 |
2017/2018 |
J |
K.S. BŁĘKITNI TOPORÓW (Toporów, Szkolna 11) |
SOKÓŁ DĄBRÓWKA WLKP |
2 |
2 |
MEDYK CIBÓRZ |
2017-08-27 |
17:00 |
2 |
2017/2018 |
J |
Dąbrówka Wielkopolska, Dworcowa 1 |
BŁYSKAWICA LUBINICKO |
1 |
2 |
MEWA CIGACICE |
2017-09-02 |
16:00 |
3 |
2017/2018 |
J |
Boisko sportowe (Lubinicko 54) |
BIZON WILKOWO |
4 |
5 |
ZJEDNOCZENI LUBRZA |
2017-09-02 |
17:00 |
3 |
2017/2018 |
J |
Bizon Wilkowo (Wilkowo 82) |
LECH SULECHÓW |
3 |
4 |
SOKÓŁ DĄBRÓWKA WLKP |
2017-09-02 |
17:00 |
3 |
2017/2018 |
J |
Stadion Miejski (Sulechów 1) |
MEDYK CIBÓRZ |
1 |
2 |
BŁĘKITNI TOPORÓW |
2017-09-03 |
15:00 |
3 |
2017/2018 |
J |
Boisko Wiejskie (Cibórz 1) |
LKS ZORZA-PORT 2000 MOSTKI |
4 |
3 |
RAKOVIA RAKÓW |
2017-09-03 |
16:00 |
3 |
2017/2018 |
J |
Stadion Formacja Port 2000 (Mostki 1) |
SPARTA NIETKOWICE |
2 |
3 |
KLON BABIMOST |
2017-09-03 |
16:00 |
3 |
2017/2018 |
J |
Boisko Nietkowice (Nietkowice 1) |
ZENIT ŁUGÓW |
3 |
2 |
ISKRA ŁAGÓW |
2017-09-03 |
17:00 |
3 |
2017/2018 |
J |
Stadion Miejski (Świebodzin, gen. Sikorskiego 25) |
ISKRA ŁAGÓW |
1 |
4 |
BŁYSKAWICA LUBINICKO |
2017-09-09 |
16:00 |
4 |
2017/2018 |
J |
Boisko gminne (Łagów, Sulęcińska 1) |
MEWA CIGACICE |
0 |
5 |
MEDYK CIBÓRZ |
2017-09-09 |
16:00 |
4 |
2017/2018 |
J |
Stadion w Leśna Góra (Cigacice 1) |
KLON BABIMOST |
2 |
5 |
ZJEDNOCZENI LUBRZA |
2017-09-10 |
15:00 |
4 |
2017/2018 |
J |
Klon Babimost (Babimost, Żwirki i Wigury 10A) |
RAKOVIA RAKÓW |
5 |
3 |
ZENIT ŁUGÓW |
2017-09-10 |
15:00 |
4 |
2017/2018 |
J |
Rakovia (Raków 19A) |
BŁĘKITNI TOPORÓW |
3 |
3 |
LECH SULECHÓW |
2017-09-10 |
16:00 |
4 |
2017/2018 |
J |
K.S. BŁĘKITNI TOPORÓW (Toporów, Szkolna 11) |
SOKÓŁ DĄBRÓWKA WLKP |
2 |
3 |
BIZON WILKOWO |
2017-09-10 |
16:00 |
4 |
2017/2018 |
J |
Stadion Gminny (Dąbrówka Wielkopolska, Dworcowa 1) |
SPARTA NIETKOWICE |
0 |
0 |
LKS ZORZA-PORT 2000 MOSTKI |
2017-09-10 |
16:00 |
4 |
2017/2018 |
J |
Boisko Nietkowice (Nietkowice 1) |
BIZON WILKOWO |
1 |
5 |
BŁĘKITNI TOPORÓW |
2017-09-16 |
16:00 |
5 |
2017/2018 |
J |
Bizon Wilkowo (Wilkowo 82) |
BŁYSKAWICA LUBINICKO |
4 |
1 |
RAKOVIA RAKÓW |
2017-09-16 |
16:00 |
5 |
2017/2018 |
J |
Boisko sportowe (Lubinicko 54) |
MEDYK CIBÓRZ |
6 |
2 |
ISKRA ŁAGÓW |
2017-09-16 |
16:00 |
5 |
2017/2018 |
J |
Boisko Wiejskie (Cibórz 1) |
LECH SULECHÓW |
3 |
2 |
MEWA CIGACICE |
2017-09-16 |
17:00 |
5 |
2017/2018 |
J |
Stadion Miejski (Sulechów 1) |
LKS ZORZA-PORT 2000 MOSTKI |
2 |
2 |
KLON BABIMOST |
2017-09-17 |
14:00 |
5 |
2017/2018 |
J |
Stadion Formacja Port 2000 (Mostki 1) |
ZJEDNOCZENI LUBRZA |
5 |
2 |
SOKÓŁ DĄBRÓWKA WLKP |
2017-09-17 |
15:00 |
5 |
2017/2018 |
J |
Zjednoczeni Lubrza (Lubrza, Świebodzińska 1) |
ZENIT ŁUGÓW |
1 |
3 |
SPARTA NIETKOWICE |
2017-09-17 |
16:00 |
5 |
2017/2018 |
J |
Stadion Miejski (Świebodzin, gen. Sikorskiego 25) |
MEWA CIGACICE |
4 |
4 |
BIZON WILKOWO |
2017-09-23 |
16:00 |
6 |
2017/2018 |
J |
Stadion w Leśna Góra (Cigacice 1) |
LKS ZORZA-PORT 2000 MOSTKI |
3 |
1 |
ZENIT ŁUGÓW |
2017-09-24 |
15:00 |
6 |
2017/2018 |
J |
Stadion Formacja Port 2000 (Mostki 1) |
RAKOVIA RAKÓW |
2 |
6 |
MEDYK CIBÓRZ |
2017-09-24 |
15:00 |
6 |
2017/2018 |
J |
Rakovia (Raków 19A) |
BŁĘKITNI TOPORÓW |
2 |
2 |
ZJEDNOCZENI LUBRZA |
2017-09-24 |
16:00 |
6 |
2017/2018 |
J |
K.S. BŁĘKITNI TOPORÓW (Toporów, Szkolna 11) |
ISKRA ŁAGÓW |
4 |
1 |
LECH SULECHÓW |
2017-09-24 |
16:00 |
6 |
2017/2018 |
J |
Boisko gminne (Łagów, Sulęcińska 1) |
KLON BABIMOST |
1 |
2 |
SOKÓŁ DĄBRÓWKA WLKP |
2017-09-24 |
16:00 |
6 |
2017/2018 |
J |
Klon Babimost (Babimost, Żwirki i Wigury 10A) |
SPARTA NIETKOWICE |
4 |
1 |
BŁYSKAWICA LUBINICKO |
2017-09-24 |
16:00 |
6 |
2017/2018 |
J |
Boisko Nietkowice (Nietkowice 1) |
BIZON WILKOWO |
4 |
0 |
ISKRA ŁAGÓW |
2017-09-30 |
16:00 |
7 |
2017/2018 |
J |
Bizon Wilkowo (Wilkowo 82) |
BŁYSKAWICA LUBINICKO |
1 |
1 |
LKS ZORZA-PORT 2000 MOSTKI |
2017-09-30 |
16:00 |
7 |
2017/2018 |
J |
Boisko sportowe (Lubinicko 54) |
MEDYK CIBÓRZ |
2 |
2 |
SPARTA NIETKOWICE |
2017-09-30 |
16:00 |
7 |
2017/2018 |
J |
Boisko Wiejskie (Cibórz 1) |
LECH SULECHÓW |
5 |
0 |
RAKOVIA RAKÓW |
2017-09-30 |
17:00 |
7 |
2017/2018 |
J |
Stadion Miejski (Sulechów 1) |
ZJEDNOCZENI LUBRZA |
1 |
2 |
MEWA CIGACICE |
2017-10-01 |
13:30 |
7 |
2017/2018 |
J |
Zjednoczeni Lubrza (Lubrza, Świebodzińska 1) |
SOKÓŁ DĄBRÓWKA WLKP |
3 |
1 |
BŁĘKITNI TOPORÓW |
2017-10-01 |
16:00 |
7 |
2017/2018 |
J |
Stadion Gminny (Dąbrówka Wielkopolska, Dworcowa 1) |
ZENIT ŁUGÓW |
3 |
3 |
KLON BABIMOST |
2017-10-01 |
16:00 |
7 |
2017/2018 |
J |
Stadion Miejski (Świebodzin, gen. Sikorskiego 25) |
ISKRA ŁAGÓW |
1 |
1 |
ZJEDNOCZENI LUBRZA |
2017-10-07 |
15:00 |
8 |
2017/2018 |
J |
Boisko gminne (Łagów, Sulęcińska 1) |
LKS ZORZA-PORT 2000 MOSTKI |
1 |
2 |
MEDYK CIBÓRZ |
2017-10-07 |
15:00 |
8 |
2017/2018 |
J |
Stadion Formacja Port 2000 (Mostki 1) |
MEWA CIGACICE |
1 |
3 |
SOKÓŁ DĄBRÓWKA WLKP |
2017-10-07 |
15:00 |
8 |
2017/2018 |
J |
Stadion w Leśna Góra (Cigacice 1) |
KLON BABIMOST |
0 |
1 |
BŁĘKITNI TOPORÓW |
2017-10-08 |
15:00 |
8 |
2017/2018 |
J |
Klon Babimost (Babimost, Żwirki i Wigury 10A) |
RAKOVIA RAKÓW |
3 |
4 |
BIZON WILKOWO |
2017-10-08 |
15:00 |
8 |
2017/2018 |
J |
Rakovia (Raków 19A) |
SPARTA NIETKOWICE |
0 |
3 |
LECH SULECHÓW |
2017-10-08 |
15:00 |
8 |
2017/2018 |
J |
Boisko Nietkowice (Nietkowice 1) |
ZENIT ŁUGÓW |
2 |
0 |
BŁYSKAWICA LUBINICKO |
2017-10-08 |
15:00 |
8 |
2017/2018 |
J |
Stadion Miejski (Świebodzin, gen. Sikorskiego 25) |
BŁYSKAWICA LUBINICKO |
3 |
2 |
KLON BABIMOST |
2017-10-14 |
15:00 |
9 |
2017/2018 |
J |
Boisko sportowe (Lubinicko 54) |
LECH SULECHÓW |
2 |
0 |
LKS ZORZA-PORT 2000 MOSTKI |
2017-10-14 |
15:00 |
9 |
2017/2018 |
J |
Stadion Miejski (Sulechów 1) |
MEDYK CIBÓRZ |
1 |
0 |
ZENIT ŁUGÓW |
2017-10-14 |
15:00 |
9 |
2017/2018 |
J |
Boisko Wiejskie (Cibórz 1) |
BIZON WILKOWO |
2 |
3 |
SPARTA NIETKOWICE |
2017-10-15 |
15:00 |
9 |
2017/2018 |
J |
Bizon Wilkowo (Wilkowo 82) |
BŁĘKITNI TOPORÓW |
3 |
2 |
MEWA CIGACICE |
2017-10-15 |
15:00 |
9 |
2017/2018 |
J |
K.S. BŁĘKITNI TOPORÓW (Toporów, Szkolna 11) |
SOKÓŁ DĄBRÓWKA WLKP |
4 |
1 |
ISKRA ŁAGÓW |
2017-10-15 |
15:00 |
9 |
2017/2018 |
J |
Stadion Gminny (Dąbrówka Wielkopolska, Dworcowa 1) |
ZJEDNOCZENI LUBRZA |
5 |
2 |
RAKOVIA RAKÓW |
2017-10-15 |
15:00 |
9 |
2017/2018 |
J |
Zjednoczeni Lubrza (Lubrza, Świebodzińska 1) |
BŁYSKAWICA LUBINICKO |
2 |
2 |
MEDYK CIBÓRZ |
2017-10-21 |
15:00 |
10 |
2017/2018 |
J |
Boisko sportowe (Lubinicko 54) |
ISKRA ŁAGÓW |
2 |
3 |
BŁĘKITNI TOPORÓW |
2017-10-21 |
15:00 |
10 |
2017/2018 |
J |
Boisko gminne (Łagów, Sulęcińska 1) |
KLON BABIMOST |
5 |
0 |
MEWA CIGACICE |
2017-10-22 |
15:00 |
10 |
2017/2018 |
J |
Klon Babimost (Babimost, Żwirki i Wigury 10A) |
LKS ZORZA-PORT 2000 MOSTKI |
4 |
2 |
BIZON WILKOWO |
2017-10-22 |
15:00 |
10 |
2017/2018 |
J |
Stadion Formacja Port 2000 (Mostki 1) |
RAKOVIA RAKÓW |
4 |
0 |
SOKÓŁ DĄBRÓWKA WLKP |
2017-10-22 |
15:00 |
10 |
2017/2018 |
J |
Rakovia (Raków 19A) |
SPARTA NIETKOWICE |
3 |
1 |
ZJEDNOCZENI LUBRZA |
2017-10-22 |
15:00 |
10 |
2017/2018 |
J |
Boisko Nietkowice (Nietkowice 1) |
ZENIT ŁUGÓW |
4 |
1 |
LECH SULECHÓW |
2017-10-22 |
15:00 |
10 |
2017/2018 |
J |
Stadion Miejski (Świebodzin, gen. Sikorskiego 25) |
MEWA CIGACICE |
5 |
2 |
ISKRA ŁAGÓW |
2017-10-28 |
14:00 |
11 |
2017/2018 |
J |
Stadion w Leśna Góra (Cigacice 1) |
LECH SULECHÓW |
1 |
1 |
BŁYSKAWICA LUBINICKO |
2017-10-28 |
15:00 |
11 |
2017/2018 |
J |
Stadion Miejski (Sulechów 1) |
BIZON WILKOWO |
0 |
3 |
ZENIT ŁUGÓW |
2017-10-29 |
13:00 |
11 |
2017/2018 |
J |
Bizon Wilkowo (Wilkowo 82) |
MEDYK CIBÓRZ |
2 |
3 |
KLON BABIMOST |
2017-10-29 |
13:00 |
11 |
2017/2018 |
J |
Boisko Wiejskie (Cibórz 1) |
BŁĘKITNI TOPORÓW |
3 |
4 |
RAKOVIA RAKÓW |
2017-10-29 |
14:00 |
11 |
2017/2018 |
J |
K.S. BŁĘKITNI TOPORÓW (Toporów, Szkolna 11) |
ZJEDNOCZENI LUBRZA |
1 |
2 |
LKS ZORZA-PORT 2000 MOSTKI |
2017-10-29 |
14:00 |
11 |
2017/2018 |
J |
Zjednoczeni Lubrza (Lubrza, Świebodzińska 1) |
BŁYSKAWICA LUBINICKO |
2 |
5 |
BIZON WILKOWO |
2017-11-04 |
14:00 |
12 |
2017/2018 |
J |
Boisko sportowe (Lubinicko 54) |
MEDYK CIBÓRZ |
1 |
0 |
LECH SULECHÓW |
2017-11-04 |
14:00 |
12 |
2017/2018 |
J |
Boisko Wiejskie (Cibórz 1) |
LKS ZORZA-PORT 2000 MOSTKI |
1 |
1 |
SOKÓŁ DĄBRÓWKA WLKP |
2017-11-05 |
13:00 |
12 |
2017/2018 |
J |
Stadion Formacja Port 2000 (Mostki 1) |
KLON BABIMOST |
5 |
2 |
ISKRA ŁAGÓW |
2017-11-05 |
14:00 |
12 |
2017/2018 |
J |
Klon Babimost (Babimost, Żwirki i Wigury 10A) |
RAKOVIA RAKÓW |
0 |
1 |
MEWA CIGACICE |
2017-11-05 |
14:00 |
12 |
2017/2018 |
J |
Rakovia (Raków 19A) |
SPARTA NIETKOWICE |
2 |
3 |
BŁĘKITNI TOPORÓW |
2017-11-05 |
14:00 |
12 |
2017/2018 |
J |
Boisko Nietkowice (Nietkowice 1) |
ZENIT ŁUGÓW |
4 |
1 |
ZJEDNOCZENI LUBRZA |
2017-11-05 |
14:00 |
12 |
2017/2018 |
J |
Stadion Miejski (Świebodzin, gen. Sikorskiego 25) |
BIZON WILKOWO |
8 |
2 |
MEDYK CIBÓRZ |
2017-11-11 |
13:00 |
13 |
2017/2018 |
J |
Bizon Wilkowo (Wilkowo 82) |
ZJEDNOCZENI LUBRZA |
4 |
0 |
BŁYSKAWICA LUBINICKO |
2017-11-11 |
13:00 |
13 |
2017/2018 |
J |
Zjednoczeni Lubrza (Lubrza, Świebodzińska 1) |
BŁĘKITNI TOPORÓW |
2 |
1 |
LKS ZORZA-PORT 2000 MOSTKI |
2017-11-11 |
14:00 |
13 |
2017/2018 |
J |
K.S. BŁĘKITNI TOPORÓW (Toporów, Szkolna 11) |
ISKRA ŁAGÓW |
4 |
1 |
RAKOVIA RAKÓW |
2017-11-11 |
14:00 |
13 |
2017/2018 |
J |
Boisko gminne (Łagów, Sulęcińska 1) |
MEWA CIGACICE |
4 |
1 |
SPARTA NIETKOWICE |
2017-11-11 |
14:00 |
13 |
2017/2018 |
J |
Stadion w Leśna Góra (Cigacice 1) |
LECH SULECHÓW |
2 |
1 |
KLON BABIMOST |
2017-11-12 |
14:00 |
13 |
2017/2018 |
J |
Stadion Miejski (Sulechów 1) |
SOKÓŁ DĄBRÓWKA WLKP |
1 |
2 |
ZENIT ŁUGÓW |
2017-11-12 |
14:00 |
13 |
2017/2018 |
J |
Stadion Gminny (Dąbrówka Wielkopolska, Dworcowa 1) |
SOKÓŁ DĄBRÓWKA WLKP |
3 |
0 |
SPARTA NIETKOWICE |
2017-11-19 |
13:30 |
11 |
2017/2018 |
J |
Stadion Gminny (Dąbrówka Wielkopolska, Dworcowa 1) |
BIZON WILKOWO |
2 |
4 |
KLON BABIMOST |
2018-03-24 |
14:00 |
15 |
2017/2018 |
W |
Bizon Wilkowo (Wilkowo 82) |
LKS ZORZA-PORT 2000 MOSTKI |
2 |
2 |
ISKRA ŁAGÓW |
2018-03-25 |
15:00 |
15 |
2017/2018 |
W |
Stadion Formacja Port 2000 (Mostki 1) |
SPARTA NIETKOWICE |
1 |
1 |
RAKOVIA RAKÓW |
2018-03-25 |
15:00 |
15 |
2017/2018 |
W |
Boisko Nietkowice (Nietkowice 1) |
ZENIT ŁUGÓW |
2 |
0 |
MEWA CIGACICE |
2018-03-25 |
16:00 |
15 |
2017/2018 |
W |
Stadion Miejski (Świebodzin, gen. Sikorskiego 25) |
BIZON WILKOWO |
7 |
1 |
LECH SULECHÓW |
2018-03-31 |
14:00 |
14 |
2017/2018 |
W |
Bizon Wilkowo (Wilkowo 82) |
ISKRA ŁAGÓW |
1 |
1 |
SPARTA NIETKOWICE |
2018-03-31 |
14:00 |
14 |
2017/2018 |
W |
Boisko gminne (Łagów, Sulęcińska 1) |
MEWA CIGACICE |
4 |
2 |
LKS ZORZA-PORT 2000 MOSTKI |
2018-03-31 |
14:00 |
14 |
2017/2018 |
W |
Stadion w Leśna Góra (Cigacice 1) |
SOKÓŁ DĄBRÓWKA WLKP |
5 |
0 |
BŁYSKAWICA LUBINICKO |
2018-03-31 |
14:00 |
14 |
2017/2018 |
W |
Stadion Gminny (Dąbrówka Wielkopolska, Dworcowa 1) |
ZJEDNOCZENI LUBRZA |
0 |
2 |
MEDYK CIBÓRZ |
2018-03-31 |
14:00 |
14 |
2017/2018 |
W |
Zjednoczeni Lubrza (Lubrza, Świebodzińska 1) |
KLON BABIMOST |
4 |
1 |
RAKOVIA RAKÓW |
2018-03-31 |
15:00 |
14 |
2017/2018 |
W |
Klon Babimost (Babimost, Żwirki i Wigury 10A) |
ISKRA ŁAGÓW |
0 |
2 |
ZENIT ŁUGÓW |
2018-04-07 |
15:00 |
16 |
2017/2018 |
W |
Boisko gminne (Łagów, Sulęcińska 1) |
MEWA CIGACICE |
1 |
0 |
BŁYSKAWICA LUBINICKO |
2018-04-07 |
15:00 |
16 |
2017/2018 |
W |
Stadion w Leśna Góra (Cigacice 1) |
RAKOVIA RAKÓW |
2 |
5 |
LKS ZORZA-PORT 2000 MOSTKI |
2018-04-08 |
14:00 |
16 |
2017/2018 |
W |
Rakovia (Raków 19A) |
BŁĘKITNI TOPORÓW |
2 |
1 |
MEDYK CIBÓRZ |
2018-04-08 |
15:00 |
16 |
2017/2018 |
W |
K.S. BŁĘKITNI TOPORÓW (Toporów, Szkolna 11) |
KLON BABIMOST |
1 |
0 |
SPARTA NIETKOWICE |
2018-04-08 |
15:00 |
16 |
2017/2018 |
W |
Klon Babimost (Babimost, Żwirki i Wigury 10A) |
ZJEDNOCZENI LUBRZA |
4 |
7 |
BIZON WILKOWO |
2018-04-08 |
15:00 |
16 |
2017/2018 |
W |
Zjednoczeni Lubrza (Lubrza, Świebodzińska 1) |
SOKÓŁ DĄBRÓWKA WLKP |
3 |
3 |
LECH SULECHÓW |
2018-04-08 |
16:00 |
16 |
2017/2018 |
W |
Stadion Gminny (Dąbrówka Wielkopolska, Dworcowa 1) |
BŁYSKAWICA LUBINICKO |
1 |
3 |
ISKRA ŁAGÓW |
2018-04-14 |
15:00 |
17 |
2017/2018 |
W |
Boisko sportowe (Lubinicko 54) |
BIZON WILKOWO |
1 |
4 |
SOKÓŁ DĄBRÓWKA WLKP |
2018-04-14 |
16:00 |
17 |
2017/2018 |
W |
Bizon Wilkowo (Wilkowo 82) |
LKS ZORZA-PORT 2000 MOSTKI |
3 |
1 |
SPARTA NIETKOWICE |
2018-04-14 |
16:00 |
17 |
2017/2018 |
W |
Stadion Formacja Port 2000 (Mostki 1) |
LECH SULECHÓW |
6 |
0 |
BŁĘKITNI TOPORÓW |
2018-04-14 |
17:00 |
17 |
2017/2018 |
W |
Stadion Miejski (Sulechów 1) |
MEDYK CIBÓRZ |
4 |
2 |
MEWA CIGACICE |
2018-04-15 |
15:00 |
17 |
2017/2018 |
W |
Boisko Wiejskie (Cibórz 1) |
ZJEDNOCZENI LUBRZA |
5 |
2 |
KLON BABIMOST |
2018-04-15 |
15:00 |
17 |
2017/2018 |
W |
Zjednoczeni Lubrza (Lubrza, Świebodzińska 1) |
ZENIT ŁUGÓW |
1 |
2 |
RAKOVIA RAKÓW |
2018-04-15 |
16:00 |
17 |
2017/2018 |
W |
Stadion Miejski (Świebodzin, gen. Sikorskiego 25) |
ISKRA ŁAGÓW |
2 |
4 |
MEDYK CIBÓRZ |
2018-04-21 |
15:00 |
18 |
2017/2018 |
W |
Boisko gminne (Łagów, Sulęcińska 1) |
MEWA CIGACICE |
0 |
4 |
LECH SULECHÓW |
2018-04-21 |
15:00 |
18 |
2017/2018 |
W |
Stadion w Leśna Góra (Cigacice 1) |
BŁĘKITNI TOPORÓW |
0 |
5 |
BIZON WILKOWO |
2018-04-22 |
15:00 |
18 |
2017/2018 |
W |
K.S. BŁĘKITNI TOPORÓW (Toporów, Szkolna 11) |
KLON BABIMOST |
0 |
2 |
LKS ZORZA-PORT 2000 MOSTKI |
2018-04-22 |
15:00 |
18 |
2017/2018 |
W |
Klon Babimost (Babimost, Żwirki i Wigury 10A) |
RAKOVIA RAKÓW |
5 |
0 |
BŁYSKAWICA LUBINICKO |
2018-04-22 |
15:00 |
18 |
2017/2018 |
W |
Rakovia (Raków 19A) |
SOKÓŁ DĄBRÓWKA WLKP |
4 |
1 |
ZJEDNOCZENI LUBRZA |
2018-04-22 |
16:00 |
18 |
2017/2018 |
W |
Stadion Gminny (Dąbrówka Wielkopolska, Dworcowa 1) |
SPARTA NIETKOWICE |
3 |
5 |
ZENIT ŁUGÓW |
2018-04-22 |
16:00 |
18 |
2017/2018 |
W |
Boisko Nietkowice (Nietkowice 1) |
BŁYSKAWICA LUBINICKO |
0 |
6 |
SPARTA NIETKOWICE |
2018-04-28 |
15:00 |
19 |
2017/2018 |
W |
Boisko sportowe (Lubinicko 54) |
BIZON WILKOWO |
6 |
3 |
MEWA CIGACICE |
2018-04-28 |
16:00 |
19 |
2017/2018 |
W |
Bizon Wilkowo (Wilkowo 82) |
MEDYK CIBÓRZ |
2 |
1 |
RAKOVIA RAKÓW |
2018-04-28 |
16:00 |
19 |
2017/2018 |
W |
Boisko Wiejskie (Cibórz 1) |
SOKÓŁ DĄBRÓWKA WLKP |
6 |
3 |
KLON BABIMOST |
2018-04-29 |
16:00 |
19 |
2017/2018 |
W |
Stadion Gminny (Dąbrówka Wielkopolska, Dworcowa 1) |
ZJEDNOCZENI LUBRZA |
3 |
1 |
BŁĘKITNI TOPORÓW |
2018-04-29 |
16:00 |
19 |
2017/2018 |
W |
Zjednoczeni Lubrza (Lubrza, Świebodzińska 1) |
LECH SULECHÓW |
5 |
2 |
ISKRA ŁAGÓW |
2018-04-29 |
17:00 |
19 |
2017/2018 |
W |
Stadion Miejski (Sulechów 1) |
ZENIT ŁUGÓW |
0 |
1 |
LKS ZORZA-PORT 2000 MOSTKI |
2018-04-29 |
17:00 |
19 |
2017/2018 |
W |
Stadion Miejski (Świebodzin, gen. Sikorskiego 25) |
BŁĘKITNI TOPORÓW |
2 |
2 |
ZENIT ŁUGÓW |
2018-05-01 |
16:00 |
14 |
2017/2018 |
W |
Boisko Toporów (Toporów 11) |
MEDYK CIBÓRZ |
1 |
0 |
SOKÓŁ DĄBRÓWKA WLKP |
2018-05-01 |
17:00 |
15 |
2017/2018 |
W |
Boisko Wiejskie (Cibórz 1) |
ISKRA ŁAGÓW |
5 |
7 |
BIZON WILKOWO |
2018-05-05 |
16:00 |
20 |
2017/2018 |
W |
Boisko gminne (Łagów, Sulęcińska 1) |
MEWA CIGACICE |
7 |
3 |
ZJEDNOCZENI LUBRZA |
2018-05-05 |
16:00 |
20 |
2017/2018 |
W |
Stadion w Leśna Góra (Cigacice 1) |
KLON BABIMOST |
2 |
1 |
ZENIT ŁUGÓW |
2018-05-06 |
15:00 |
20 |
2017/2018 |
W |
Klon Babimost (Babimost, Żwirki i Wigury 10A) |
RAKOVIA RAKÓW |
1 |
5 |
LECH SULECHÓW |
2018-05-06 |
15:00 |
20 |
2017/2018 |
W |
Rakovia (Raków 19A) |
BŁĘKITNI TOPORÓW |
3 |
3 |
SOKÓŁ DĄBRÓWKA WLKP |
2018-05-06 |
16:00 |
20 |
2017/2018 |
W |
K.S. BŁĘKITNI TOPORÓW (Toporów, Szkolna 11) |
LKS ZORZA-PORT 2000 MOSTKI |
2 |
1 |
BŁYSKAWICA LUBINICKO |
2018-05-06 |
16:00 |
20 |
2017/2018 |
W |
Stadion Formacja Port 2000 (Mostki 1) |
SPARTA NIETKOWICE |
5 |
0 |
MEDYK CIBÓRZ |
2018-05-06 |
16:00 |
20 |
2017/2018 |
W |
Boisko Nietkowice (Nietkowice 1) |
LECH SULECHÓW |
2 |
2 |
ZJEDNOCZENI LUBRZA |
2018-05-09 |
17:30 |
15 |
2017/2018 |
W |
Stadion Miejski (Sulechów 1) |
BŁYSKAWICA LUBINICKO |
0 |
3 |
ZENIT ŁUGÓW |
2018-05-12 |
16:00 |
21 |
2017/2018 |
W |
Boisko sportowe (Lubinicko 54) |
MEDYK CIBÓRZ |
3 |
0 |
LKS ZORZA-PORT 2000 MOSTKI |
2018-05-12 |
16:00 |
21 |
2017/2018 |
W |
Boisko Wiejskie (Cibórz 1) |
LECH SULECHÓW |
7 |
1 |
SPARTA NIETKOWICE |
2018-05-12 |
17:00 |
21 |
2017/2018 |
W |
Stadion Miejski (Sulechów 1) |
BŁĘKITNI TOPORÓW |
3 |
0 |
KLON BABIMOST |
2018-05-13 |
16:00 |
21 |
2017/2018 |
W |
K.S. BŁĘKITNI TOPORÓW (Toporów, Szkolna 11) |
ZJEDNOCZENI LUBRZA |
1 |
1 |
ISKRA ŁAGÓW |
2018-05-13 |
16:00 |
21 |
2017/2018 |
W |
Zjednoczeni Lubrza (Lubrza, Świebodzińska 1) |
BIZON WILKOWO |
3 |
2 |
RAKOVIA RAKÓW |
2018-05-13 |
17:00 |
21 |
2017/2018 |
W |
Bizon Wilkowo (Wilkowo 82) |
SOKÓŁ DĄBRÓWKA WLKP |
4 |
4 |
MEWA CIGACICE |
2018-05-13 |
17:00 |
21 |
2017/2018 |
W |
Stadion Gminny (Dąbrówka Wielkopolska, Dworcowa 1) |
ISKRA ŁAGÓW |
0 |
8 |
SOKÓŁ DĄBRÓWKA WLKP |
2018-05-19 |
16:00 |
22 |
2017/2018 |
W |
Boisko gminne (Łagów, Sulęcińska 1) |
MEWA CIGACICE |
9 |
3 |
BŁĘKITNI TOPORÓW |
2018-05-19 |
16:00 |
22 |
2017/2018 |
W |
Stadion w Leśna Góra (Cigacice 1) |
LKS ZORZA-PORT 2000 MOSTKI |
3 |
4 |
LECH SULECHÓW |
2018-05-19 |
17:00 |
22 |
2017/2018 |
W |
Stadion Formacja Port 2000 (Mostki 1) |
RAKOVIA RAKÓW |
2 |
7 |
ZJEDNOCZENI LUBRZA |
2018-05-19 |
17:00 |
22 |
2017/2018 |
W |
Rakovia (Raków 19A) |
KLON BABIMOST |
1 |
3 |
BŁYSKAWICA LUBINICKO |
2018-05-20 |
15:00 |
22 |
2017/2018 |
W |
Klon Babimost (Babimost, Żwirki i Wigury 10A) |
SPARTA NIETKOWICE |
4 |
3 |
BIZON WILKOWO |
2018-05-20 |
16:00 |
22 |
2017/2018 |
W |
Boisko Nietkowice (Nietkowice 1) |
ZENIT ŁUGÓW |
0 |
3 |
MEDYK CIBÓRZ |
2018-05-20 |
17:00 |
22 |
2017/2018 |
W |
Stadion Miejski (Świebodzin, gen. Sikorskiego 25) |
MEDYK CIBÓRZ |
2 |
0 |
BŁYSKAWICA LUBINICKO |
2018-05-26 |
16:00 |
23 |
2017/2018 |
W |
Boisko Wiejskie (Cibórz 1) |
MEWA CIGACICE |
5 |
4 |
KLON BABIMOST |
2018-05-26 |
16:00 |
23 |
2017/2018 |
W |
Stadion w Leśna Góra (Cigacice 1) |
BIZON WILKOWO |
2 |
1 |
LKS ZORZA-PORT 2000 MOSTKI |
2018-05-26 |
17:00 |
23 |
2017/2018 |
W |
Bizon Wilkowo (Wilkowo 82) |
LECH SULECHÓW |
2 |
0 |
ZENIT ŁUGÓW |
2018-05-26 |
17:00 |
23 |
2017/2018 |
W |
Stadion Miejski (Sulechów 1) |
ZJEDNOCZENI LUBRZA |
2 |
2 |
SPARTA NIETKOWICE |
2018-05-26 |
17:00 |
23 |
2017/2018 |
W |
Zjednoczeni Lubrza (Lubrza, Świebodzińska 1) |
BŁĘKITNI TOPORÓW |
6 |
0 |
ISKRA ŁAGÓW |
2018-05-27 |
17:00 |
23 |
2017/2018 |
W |
K.S. BŁĘKITNI TOPORÓW (Toporów, Szkolna 11) |
SOKÓŁ DĄBRÓWKA WLKP |
3 |
2 |
RAKOVIA RAKÓW |
2018-05-27 |
17:00 |
23 |
2017/2018 |
W |
Stadion Gminny (Dąbrówka Wielkopolska, Dworcowa 1) |
BŁYSKAWICA LUBINICKO |
5 |
3 |
BŁĘKITNI TOPORÓW |
2018-05-31 |
16:00 |
15 |
2017/2018 |
W |
Boisko sportowe (Lubinicko 54) |
BŁYSKAWICA LUBINICKO |
1 |
2 |
LECH SULECHÓW |
2018-06-02 |
16:00 |
24 |
2017/2018 |
W |
Boisko sportowe (Lubinicko 54) |
ISKRA ŁAGÓW |
2 |
2 |
MEWA CIGACICE |
2018-06-02 |
16:00 |
24 |
2017/2018 |
W |
Boisko gminne (Łagów, Sulęcińska 1) |
KLON BABIMOST |
1 |
1 |
MEDYK CIBÓRZ |
2018-06-03 |
15:00 |
24 |
2017/2018 |
W |
Klon Babimost (Babimost, Żwirki i Wigury 10A) |
LKS ZORZA-PORT 2000 MOSTKI |
2 |
2 |
ZJEDNOCZENI LUBRZA |
2018-06-03 |
16:00 |
24 |
2017/2018 |
W |
Stadion Formacja Port 2000 (Mostki 1) |
RAKOVIA RAKÓW |
5 |
3 |
BŁĘKITNI TOPORÓW |
2018-06-03 |
16:00 |
24 |
2017/2018 |
W |
Rakovia (Raków 19A) |
SPARTA NIETKOWICE |
b/d |
b/d |
SOKÓŁ DĄBRÓWKA WLKP |
2018-06-03 |
16:00 |
24 |
2017/2018 |
W |
Boisko Nietkowice (Nietkowice 1) |
ZENIT ŁUGÓW |
1 |
0 |
BIZON WILKOWO |
2018-06-03 |
17:00 |
24 |
2017/2018 |
W |
Stadion Miejski (Świebodzin, gen. Sikorskiego 25) |
BIZON WILKOWO |
9 |
1 |
BŁYSKAWICA LUBINICKO |
2018-06-10 |
17:00 |
25 |
2017/2018 |
W |
Bizon Wilkowo (Wilkowo 82) |
BŁĘKITNI TOPORÓW |
5 |
0 |
SPARTA NIETKOWICE |
2018-06-10 |
17:00 |
25 |
2017/2018 |
W |
K.S. BŁĘKITNI TOPORÓW (Toporów, Szkolna 11) |
ISKRA ŁAGÓW |
3 |
1 |
KLON BABIMOST |
2018-06-10 |
17:00 |
25 |
2017/2018 |
W |
Boisko gminne (Łagów, Sulęcińska 1) |
LECH SULECHÓW |
4 |
1 |
MEDYK CIBÓRZ |
2018-06-10 |
17:00 |
25 |
2017/2018 |
W |
Stadion Miejski (Sulechów 1) |
MEWA CIGACICE |
6 |
2 |
RAKOVIA RAKÓW |
2018-06-10 |
17:00 |
25 |
2017/2018 |
W |
Stadion w Leśna Góra (Cigacice 1) |
SOKÓŁ DĄBRÓWKA WLKP |
3 |
3 |
LKS ZORZA-PORT 2000 MOSTKI |
2018-06-10 |
17:00 |
25 |
2017/2018 |
W |
Stadion Gminny (Dąbrówka Wielkopolska, Dworcowa 1) |
ZJEDNOCZENI LUBRZA |
4 |
3 |
ZENIT ŁUGÓW |
2018-06-10 |
17:00 |
25 |
2017/2018 |
W |
Zjednoczeni Lubrza (Lubrza, Świebodzińska 1) |
BŁYSKAWICA LUBINICKO |
1 |
3 |
ZJEDNOCZENI LUBRZA |
2018-06-17 |
17:00 |
26 |
2017/2018 |
W |
Boisko sportowe (Lubinicko 54) |
KLON BABIMOST |
2 |
1 |
LECH SULECHÓW |
2018-06-17 |
17:00 |
26 |
2017/2018 |
W |
Klon Babimost (Babimost, Żwirki i Wigury 10A) |
LKS ZORZA-PORT 2000 MOSTKI |
6 |
0 |
BŁĘKITNI TOPORÓW |
2018-06-17 |
17:00 |
26 |
2017/2018 |
W |
Stadion wiejski (Mostki 86A) |
MEDYK CIBÓRZ |
5 |
1 |
BIZON WILKOWO |
2018-06-17 |
17:00 |
26 |
2017/2018 |
W |
Boisko Wiejskie (Cibórz 1) |
RAKOVIA RAKÓW |
0 |
3 |
ISKRA ŁAGÓW |
2018-06-17 |
17:00 |
26 |
2017/2018 |
W |
Rakovia (Raków 19A) |
SPARTA NIETKOWICE |
0 |
6 |
MEWA CIGACICE |
2018-06-17 |
17:00 |
26 |
2017/2018 |
W |
Boisko Nietkowice (Nietkowice 1) |
ZENIT ŁUGÓW |
1 |
2 |
SOKÓŁ DĄBRÓWKA WLKP |
2018-06-17 |
17:00 |
26 |
2017/2018 |
W |
Stadion Miejski (Świebodzin, gen. Sikorskiego 25) |