Gospodarz |
|
|
Gość |
Data |
Godzina |
Kolejka |
Sezon |
RUNDA |
Miejsce |
AMATOR BOBROWNIKI |
3 |
0 |
ZORZA OCHLA |
2017-08-12 |
17:00 |
1 |
2017/2018 |
J |
Boisko Otyń (Otyń .) |
BŁĘKITNI OŁOBOK |
0 |
0 |
PIAST CZERWIEŃSK |
2017-08-12 |
17:00 |
1 |
2017/2018 |
J |
Ołobok Boisko Wiejskie (Ołobok, Krośnieńska 1) |
CARINA GUBIN |
2 |
1 |
ODRA NIETKÓW |
2017-08-12 |
17:00 |
1 |
2017/2018 |
J |
STADION MIEJSKI (Gubin, Generała Sikorskiego 89) |
DELTA SIENIAWA ŻARSKA |
2 |
1 |
PROMIEŃ ŻARY |
2017-08-12 |
17:00 |
1 |
2017/2018 |
J |
boisko Sieniawa Żarska (Sieniawa Żarska 47a) |
STAL JASIEŃ |
1 |
3 |
PIAST IŁOWA |
2017-08-12 |
17:00 |
1 |
2017/2018 |
J |
Stal Jasień (Jasień, Żarska 48) |
UNIA KUNICE ŻARY |
0 |
4 |
UKS "CZARNI" ŻAGAŃ |
2017-08-12 |
17:00 |
1 |
2017/2018 |
J |
Boisko Miejskie (Żary 56) |
MIESZKO KONOTOP |
6 |
0 |
KORONA WSCHOWA - drużyna wycofana, walkower |
2017-08-13 |
14:00 |
1 |
2017/2018 |
J |
Mieszko Konotop (Konotop, Leśna 2) |
SCHNUG CHOCIULE |
0 |
1 |
ZRYW RZECZYCA |
2017-08-13 |
15:00 |
1 |
2017/2018 |
J |
Stadion wiejski (Chociule 1) |
KORONA WSCHOWA - drużyna wycofana, walkower |
0 |
3 |
PROMIEŃ ŻARY |
2017-08-15 |
17:00 |
2 |
2017/2018 |
J |
Wschowa ul.Sportowa 5 (Wschowa, Sportowa 5) |
MIESZKO KONOTOP |
0 |
3 |
SCHNUG CHOCIULE |
2017-08-15 |
17:00 |
2 |
2017/2018 |
J |
Mieszko Konotop (Konotop, Leśna 2) |
ODRA NIETKÓW |
5 |
3 |
DELTA SIENIAWA ŻARSKA |
2017-08-15 |
17:00 |
2 |
2017/2018 |
J |
Stadion Gminny (Nietków, Sportowa 1) |
PIAST CZERWIEŃSK |
5 |
1 |
AMATOR BOBROWNIKI |
2017-08-15 |
17:00 |
2 |
2017/2018 |
J |
Stadion Miejski im. Romana Winnickiego (Czerwieńsk, Kwiatowa 8a) |
PIAST IŁOWA |
0 |
1 |
CARINA GUBIN |
2017-08-15 |
17:00 |
2 |
2017/2018 |
J |
(Iłowa, Piaskowa 1a) |
UKS "CZARNI" ŻAGAŃ |
1 |
1 |
BŁĘKITNI OŁOBOK |
2017-08-15 |
17:00 |
2 |
2017/2018 |
J |
Komleks Turystyczno- Rekreacyjny ARENA (Żagań, Kochanowskiego 6) |
ZORZA OCHLA |
2 |
1 |
STAL JASIEŃ |
2017-08-15 |
17:00 |
2 |
2017/2018 |
J |
Zorza Ochla (Ochla, Zielonogórska 1) |
ZRYW RZECZYCA |
8 |
2 |
UNIA KUNICE ŻARY |
2017-08-15 |
17:00 |
2 |
2017/2018 |
J |
ZRYW RZECZYCA (Rzeczyca 14) |
AMATOR BOBROWNIKI |
4 |
3 |
UKS "CZARNI" ŻAGAŃ |
2017-08-19 |
15:00 |
3 |
2017/2018 |
J |
Boisko Otyń (Otyń .) |
BŁĘKITNI OŁOBOK |
0 |
0 |
ZRYW RZECZYCA |
2017-08-19 |
16:00 |
3 |
2017/2018 |
J |
Ołobok Boisko Wiejskie (Ołobok, Krośnieńska 1) |
CARINA GUBIN |
5 |
1 |
ZORZA OCHLA |
2017-08-19 |
16:00 |
3 |
2017/2018 |
J |
STADION MIEJSKI (Gubin, Generała Sikorskiego 89) |
UNIA KUNICE ŻARY |
3 |
3 |
MIESZKO KONOTOP |
2017-08-19 |
16:00 |
3 |
2017/2018 |
J |
Boisko Miejskie (Żary 56) |
DELTA SIENIAWA ŻARSKA |
1 |
8 |
PIAST IŁOWA |
2017-08-19 |
17:00 |
3 |
2017/2018 |
J |
boisko Sieniawa Żarska (Sieniawa Żarska 47a) |
PROMIEŃ ŻARY |
1 |
1 |
ODRA NIETKÓW |
2017-08-19 |
17:00 |
3 |
2017/2018 |
J |
KS Promień Żary (Żary, Zwycięzców 38) |
SCHNUG CHOCIULE |
0 |
2 |
KORONA WSCHOWA - drużyna wycofana, walkower |
2017-08-19 |
17:00 |
3 |
2017/2018 |
J |
Stadion wiejski (Chociule 1) |
STAL JASIEŃ |
1 |
3 |
PIAST CZERWIEŃSK |
2017-08-20 |
17:00 |
3 |
2017/2018 |
J |
Stal Jasień (Jasień, Żarska 48) |
ZORZA OCHLA |
2 |
5 |
DELTA SIENIAWA ŻARSKA |
2017-08-26 |
14:00 |
4 |
2017/2018 |
J |
Zorza Ochla (Ochla, Zielonogórska 1) |
KORONA WSCHOWA - drużyna wycofana, walkower |
1 |
5 |
ODRA NIETKÓW |
2017-08-26 |
16:00 |
4 |
2017/2018 |
J |
Wschowa ul.Sportowa 5 (Wschowa, Sportowa 5) |
SCHNUG CHOCIULE |
4 |
2 |
UNIA KUNICE ŻARY |
2017-08-26 |
16:00 |
4 |
2017/2018 |
J |
Stadion wiejski (Chociule 1) |
PIAST CZERWIEŃSK |
1 |
5 |
CARINA GUBIN |
2017-08-26 |
17:00 |
4 |
2017/2018 |
J |
Stadion Miejski im. Romana Winnickiego (Czerwieńsk, Kwiatowa 8a) |
UKS "CZARNI" ŻAGAŃ |
7 |
1 |
STAL JASIEŃ |
2017-08-26 |
17:00 |
4 |
2017/2018 |
J |
Komleks Turystyczno- Rekreacyjny ARENA (Żagań, Kochanowskiego 6) |
ZRYW RZECZYCA |
1 |
4 |
AMATOR BOBROWNIKI |
2017-08-26 |
17:00 |
4 |
2017/2018 |
J |
ZRYW RZECZYCA (Rzeczyca 14) |
MIESZKO KONOTOP |
1 |
2 |
BŁĘKITNI OŁOBOK |
2017-08-27 |
16:00 |
4 |
2017/2018 |
J |
Mieszko Konotop (Konotop, Leśna 2) |
PIAST IŁOWA |
1 |
1 |
PROMIEŃ ŻARY |
2017-08-27 |
16:00 |
4 |
2017/2018 |
J |
(Iłowa, Piaskowa 1a) |
BŁĘKITNI OŁOBOK |
3 |
0 |
SCHNUG CHOCIULE |
2017-09-02 |
14:00 |
5 |
2017/2018 |
J |
Ołobok Boisko Wiejskie (Ołobok, Krośnieńska 1) |
CARINA GUBIN |
2 |
3 |
UKS "CZARNI" ŻAGAŃ |
2017-09-02 |
14:00 |
5 |
2017/2018 |
J |
STADION MIEJSKI (Gubin, Generała Sikorskiego 89) |
AMATOR BOBROWNIKI |
4 |
3 |
MIESZKO KONOTOP |
2017-09-02 |
16:00 |
5 |
2017/2018 |
J |
Boisko Otyń (Otyń .) |
PROMIEŃ ŻARY |
3 |
0 |
ZORZA OCHLA |
2017-09-02 |
16:30 |
5 |
2017/2018 |
J |
KS Promień Żary (Żary, Zwycięzców 38) |
DELTA SIENIAWA ŻARSKA |
4 |
2 |
PIAST CZERWIEŃSK |
2017-09-02 |
17:00 |
5 |
2017/2018 |
J |
boisko Sieniawa Żarska (Sieniawa Żarska 47a) |
ODRA NIETKÓW |
1 |
2 |
PIAST IŁOWA |
2017-09-02 |
17:00 |
5 |
2017/2018 |
J |
Stadion Gminny (Nietków, Sportowa 1) |
UNIA KUNICE ŻARY |
4 |
2 |
KORONA WSCHOWA - drużyna wycofana, walkower |
2017-09-02 |
17:00 |
5 |
2017/2018 |
J |
Boisko Miejskie (Żary 56) |
STAL JASIEŃ |
2 |
2 |
ZRYW RZECZYCA |
2017-09-03 |
17:00 |
5 |
2017/2018 |
J |
Stal Jasień (Jasień, Żarska 48) |
PIAST CZERWIEŃSK |
0 |
2 |
PROMIEŃ ŻARY |
2017-09-08 |
17:30 |
6 |
2017/2018 |
J |
Stadion Miejski im. Romana Winnickiego (Czerwieńsk, Kwiatowa 8a) |
ZORZA OCHLA |
2 |
3 |
ODRA NIETKÓW |
2017-09-09 |
14:00 |
6 |
2017/2018 |
J |
Zorza Ochla (Ochla, Zielonogórska 1) |
ZRYW RZECZYCA |
2 |
3 |
CARINA GUBIN |
2017-09-09 |
14:00 |
6 |
2017/2018 |
J |
ZRYW RZECZYCA (Rzeczyca 14) |
SCHNUG CHOCIULE |
2 |
3 |
AMATOR BOBROWNIKI |
2017-09-09 |
15:00 |
6 |
2017/2018 |
J |
Stadion wiejski (Chociule 1) |
KORONA WSCHOWA - drużyna wycofana, walkower |
2 |
5 |
PIAST IŁOWA |
2017-09-09 |
16:00 |
6 |
2017/2018 |
J |
Wschowa ul.Sportowa 5 (Wschowa, Sportowa 5) |
UKS "CZARNI" ŻAGAŃ |
4 |
0 |
DELTA SIENIAWA ŻARSKA |
2017-09-09 |
17:00 |
6 |
2017/2018 |
J |
Komleks Turystyczno- Rekreacyjny ARENA (Żagań, Kochanowskiego 6) |
UNIA KUNICE ŻARY |
4 |
1 |
BŁĘKITNI OŁOBOK |
2017-09-09 |
17:00 |
6 |
2017/2018 |
J |
Boisko Miejskie (Żary 56) |
MIESZKO KONOTOP |
5 |
0 |
STAL JASIEŃ |
2017-09-10 |
15:00 |
6 |
2017/2018 |
J |
Mieszko Konotop (Konotop, Leśna 2) |
ODRA NIETKÓW |
2 |
0 |
PIAST CZERWIEŃSK |
2017-09-16 |
14:00 |
7 |
2017/2018 |
J |
Stadion Gminny (Nietków, Sportowa 1) |
AMATOR BOBROWNIKI |
7 |
4 |
UNIA KUNICE ŻARY |
2017-09-16 |
15:00 |
7 |
2017/2018 |
J |
Boisko Otyń (Otyń .) |
BŁĘKITNI OŁOBOK |
4 |
1 |
KORONA WSCHOWA - drużyna wycofana, walkower |
2017-09-16 |
15:00 |
7 |
2017/2018 |
J |
Ołobok Boisko Wiejskie (Ołobok, Krośnieńska 1) |
CARINA GUBIN |
5 |
0 |
MIESZKO KONOTOP |
2017-09-16 |
15:00 |
7 |
2017/2018 |
J |
STADION MIEJSKI (Gubin, Generała Sikorskiego 89) |
DELTA SIENIAWA ŻARSKA |
2 |
1 |
ZRYW RZECZYCA |
2017-09-16 |
16:00 |
7 |
2017/2018 |
J |
boisko Sieniawa Żarska (Sieniawa Żarska 47a) |
PIAST IŁOWA |
3 |
1 |
ZORZA OCHLA |
2017-09-16 |
16:00 |
7 |
2017/2018 |
J |
(Iłowa, Piaskowa 1a) |
PROMIEŃ ŻARY |
1 |
1 |
UKS "CZARNI" ŻAGAŃ |
2017-09-16 |
16:30 |
7 |
2017/2018 |
J |
KS Promień Żary (Żary, Zwycięzców 38) |
STAL JASIEŃ |
0 |
0 |
SCHNUG CHOCIULE |
2017-09-17 |
16:00 |
7 |
2017/2018 |
J |
Stal Jasień (Jasień, Żarska 48) |
KORONA WSCHOWA - drużyna wycofana, walkower |
1 |
4 |
ZORZA OCHLA |
2017-09-20 |
17:30 |
8 |
2017/2018 |
J |
Wschowa ul.Sportowa 5 (Wschowa, Sportowa 5) |
BŁĘKITNI OŁOBOK |
0 |
3 |
AMATOR BOBROWNIKI |
2017-09-23 |
15:00 |
8 |
2017/2018 |
J |
Ołobok Boisko Wiejskie (Ołobok, Krośnieńska 1) |
SCHNUG CHOCIULE |
0 |
5 |
CARINA GUBIN |
2017-09-23 |
15:00 |
8 |
2017/2018 |
J |
Stadion wiejski (Chociule 1) |
PIAST CZERWIEŃSK |
0 |
2 |
PIAST IŁOWA |
2017-09-23 |
16:00 |
8 |
2017/2018 |
J |
Stadion Miejski im. Romana Winnickiego (Czerwieńsk, Kwiatowa 8a) |
UNIA KUNICE ŻARY |
3 |
3 |
STAL JASIEŃ |
2017-09-23 |
16:00 |
8 |
2017/2018 |
J |
Boisko Miejskie (Żary 56) |
ZRYW RZECZYCA |
1 |
4 |
PROMIEŃ ŻARY |
2017-09-23 |
16:00 |
8 |
2017/2018 |
J |
ZRYW RZECZYCA (Rzeczyca 14) |
UKS "CZARNI" ŻAGAŃ |
2 |
2 |
ODRA NIETKÓW |
2017-09-23 |
17:00 |
8 |
2017/2018 |
J |
Komleks Turystyczno- Rekreacyjny ARENA (Żagań, Kochanowskiego 6) |
MIESZKO KONOTOP |
5 |
2 |
DELTA SIENIAWA ŻARSKA |
2017-09-24 |
15:00 |
8 |
2017/2018 |
J |
Mieszko Konotop (Konotop, Leśna 2) |
ZORZA OCHLA |
0 |
0 |
PIAST CZERWIEŃSK |
2017-09-30 |
14:00 |
9 |
2017/2018 |
J |
Zorza Ochla (Ochla, Zielonogórska 1) |
AMATOR BOBROWNIKI |
6 |
2 |
KORONA WSCHOWA - drużyna wycofana, walkower |
2017-09-30 |
15:00 |
9 |
2017/2018 |
J |
Boisko Otyń (Otyń .) |
CARINA GUBIN |
4 |
1 |
UNIA KUNICE ŻARY |
2017-09-30 |
15:00 |
9 |
2017/2018 |
J |
STADION MIEJSKI (Gubin, Generała Sikorskiego 89) |
PROMIEŃ ŻARY |
4 |
2 |
MIESZKO KONOTOP |
2017-09-30 |
15:30 |
9 |
2017/2018 |
J |
KS Promień Żary (Żary, Zwycięzców 38) |
DELTA SIENIAWA ŻARSKA |
3 |
2 |
SCHNUG CHOCIULE |
2017-09-30 |
16:00 |
9 |
2017/2018 |
J |
boisko Sieniawa Żarska (Sieniawa Żarska 47a) |
ODRA NIETKÓW |
2 |
1 |
ZRYW RZECZYCA |
2017-09-30 |
16:00 |
9 |
2017/2018 |
J |
Stadion Gminny (Nietków, Sportowa 1) |
PIAST IŁOWA |
0 |
0 |
UKS "CZARNI" ŻAGAŃ |
2017-09-30 |
16:00 |
9 |
2017/2018 |
J |
(Iłowa, Piaskowa 1a) |
STAL JASIEŃ |
1 |
3 |
BŁĘKITNI OŁOBOK |
2017-10-01 |
16:00 |
9 |
2017/2018 |
J |
Stal Jasień (Jasień, Żarska 48) |
AMATOR BOBROWNIKI |
11 |
3 |
STAL JASIEŃ |
2017-10-07 |
15:00 |
10 |
2017/2018 |
J |
Boisko Otyń (Otyń .) |
BŁĘKITNI OŁOBOK |
1 |
4 |
CARINA GUBIN |
2017-10-07 |
15:00 |
10 |
2017/2018 |
J |
Ołobok Boisko Wiejskie (Ołobok, Krośnieńska 1) |
KORONA WSCHOWA - drużyna wycofana, walkower |
0 |
2 |
PIAST CZERWIEŃSK |
2017-10-07 |
15:00 |
10 |
2017/2018 |
J |
Wschowa ul.Sportowa 5 (Wschowa, Sportowa 5) |
UNIA KUNICE ŻARY |
1 |
2 |
DELTA SIENIAWA ŻARSKA |
2017-10-07 |
15:00 |
10 |
2017/2018 |
J |
Boisko Miejskie (Żary 56) |
ZRYW RZECZYCA |
2 |
2 |
PIAST IŁOWA |
2017-10-07 |
15:00 |
10 |
2017/2018 |
J |
gen. Sikorskiego 25, Świebodzin |
UKS "CZARNI" ŻAGAŃ |
3 |
3 |
ZORZA OCHLA |
2017-10-07 |
16:00 |
10 |
2017/2018 |
J |
Komleks Turystyczno- Rekreacyjny ARENA (Żagań, Kochanowskiego 6) |
SCHNUG CHOCIULE |
0 |
1 |
PROMIEŃ ŻARY |
2017-10-08 |
14:00 |
10 |
2017/2018 |
J |
Stadion wiejski (Chociule 1) |
MIESZKO KONOTOP |
2 |
1 |
ODRA NIETKÓW |
2017-10-08 |
15:00 |
10 |
2017/2018 |
J |
Mieszko Konotop (Konotop, Leśna 2) |
ZORZA OCHLA |
4 |
0 |
ZRYW RZECZYCA |
2017-10-14 |
14:00 |
11 |
2017/2018 |
J |
Zorza Ochla (Ochla, Zielonogórska 1) |
DELTA SIENIAWA ŻARSKA |
3 |
1 |
BŁĘKITNI OŁOBOK |
2017-10-14 |
15:00 |
11 |
2017/2018 |
J |
boisko Sieniawa Żarska (Sieniawa Żarska 47a) |
ODRA NIETKÓW |
2 |
0 |
SCHNUG CHOCIULE |
2017-10-14 |
15:00 |
11 |
2017/2018 |
J |
Stadion Gminny (Nietków, Sportowa 1) |
PIAST CZERWIEŃSK |
1 |
2 |
UKS "CZARNI" ŻAGAŃ |
2017-10-14 |
15:00 |
11 |
2017/2018 |
J |
Stadion Miejski im. Romana Winnickiego (Czerwieńsk, Kwiatowa 8a) |
PIAST IŁOWA |
3 |
1 |
MIESZKO KONOTOP |
2017-10-14 |
15:00 |
11 |
2017/2018 |
J |
(Iłowa, Piaskowa 1a) |
PROMIEŃ ŻARY |
1 |
0 |
UNIA KUNICE ŻARY |
2017-10-14 |
15:30 |
11 |
2017/2018 |
J |
KS Promień Żary (Żary, Zwycięzców 38) |
CARINA GUBIN |
1 |
0 |
AMATOR BOBROWNIKI |
2017-10-15 |
15:00 |
11 |
2017/2018 |
J |
STADION MIEJSKI (Gubin, Generała Sikorskiego 89) |
STAL JASIEŃ |
2 |
2 |
KORONA WSCHOWA - drużyna wycofana, walkower |
2017-10-15 |
15:00 |
11 |
2017/2018 |
J |
Stal Jasień (Jasień, Żarska 48) |
BŁĘKITNI OŁOBOK |
0 |
3 |
PROMIEŃ ŻARY |
2017-10-21 |
14:00 |
12 |
2017/2018 |
J |
Ołobok Boisko Wiejskie (Ołobok, Krośnieńska 1) |
SCHNUG CHOCIULE |
1 |
4 |
PIAST IŁOWA |
2017-10-21 |
14:00 |
12 |
2017/2018 |
J |
Stadion wiejski (Chociule 1) |
AMATOR BOBROWNIKI |
4 |
2 |
DELTA SIENIAWA ŻARSKA |
2017-10-21 |
15:00 |
12 |
2017/2018 |
J |
Boisko Otyń (Otyń .) |
KORONA WSCHOWA - drużyna wycofana, walkower |
1 |
3 |
UKS "CZARNI" ŻAGAŃ |
2017-10-21 |
15:00 |
12 |
2017/2018 |
J |
Wschowa ul.Sportowa 5 (Wschowa, Sportowa 5) |
STAL JASIEŃ |
0 |
4 |
CARINA GUBIN |
2017-10-21 |
15:00 |
12 |
2017/2018 |
J |
Stal Jasień (Jasień, Żarska 48) |
ZRYW RZECZYCA |
2 |
1 |
PIAST CZERWIEŃSK |
2017-10-21 |
15:00 |
12 |
2017/2018 |
J |
ZRYW RZECZYCA (Rzeczyca 14) |
MIESZKO KONOTOP |
2 |
1 |
ZORZA OCHLA |
2017-10-22 |
14:00 |
12 |
2017/2018 |
J |
Mieszko Konotop (Konotop, Leśna 2) |
CARINA GUBIN |
2 |
1 |
KORONA WSCHOWA - drużyna wycofana, walkower |
2017-10-28 |
14:00 |
13 |
2017/2018 |
J |
STADION MIEJSKI (Gubin, Generała Sikorskiego 89) |
ODRA NIETKÓW |
1 |
3 |
BŁĘKITNI OŁOBOK |
2017-10-28 |
14:00 |
13 |
2017/2018 |
J |
Stadion Gminny (Nietków, Sportowa 1) |
PIAST IŁOWA |
5 |
1 |
UNIA KUNICE ŻARY |
2017-10-28 |
14:00 |
13 |
2017/2018 |
J |
(Iłowa, Piaskowa 1a) |
ZORZA OCHLA |
3 |
1 |
SCHNUG CHOCIULE |
2017-10-28 |
14:00 |
13 |
2017/2018 |
J |
Zorza Ochla (Ochla, Zielonogórska 1) |
PIAST CZERWIEŃSK |
1 |
3 |
MIESZKO KONOTOP |
2017-10-28 |
15:00 |
13 |
2017/2018 |
J |
Stadion Miejski im. Romana Winnickiego (Czerwieńsk, Kwiatowa 8a) |
PROMIEŃ ŻARY |
3 |
0 |
AMATOR BOBROWNIKI |
2017-10-28 |
15:00 |
13 |
2017/2018 |
J |
KS Promień Żary (Żary, Zwycięzców 38) |
DELTA SIENIAWA ŻARSKA |
6 |
1 |
STAL JASIEŃ |
2017-10-28 |
15:30 |
13 |
2017/2018 |
J |
boisko Sieniawa Żarska (Sieniawa Żarska 47a) |
UKS "CZARNI" ŻAGAŃ |
3 |
1 |
ZRYW RZECZYCA |
2017-10-28 |
16:00 |
13 |
2017/2018 |
J |
Komleks Turystyczno- Rekreacyjny ARENA (Żagań, Kochanowskiego 6) |
AMATOR BOBROWNIKI |
3 |
1 |
ODRA NIETKÓW |
2017-11-04 |
14:00 |
14 |
2017/2018 |
J |
Boisko Otyń (Otyń .) |
BŁĘKITNI OŁOBOK |
2 |
3 |
PIAST IŁOWA |
2017-11-04 |
14:00 |
14 |
2017/2018 |
J |
Ołobok Boisko Wiejskie (Ołobok, Krośnieńska 1) |
CARINA GUBIN |
3 |
0 |
DELTA SIENIAWA ŻARSKA |
2017-11-04 |
14:00 |
14 |
2017/2018 |
J |
STADION MIEJSKI (Gubin, Generała Sikorskiego 89) |
KORONA WSCHOWA - drużyna wycofana, walkower |
2 |
5 |
ZRYW RZECZYCA |
2017-11-04 |
14:00 |
14 |
2017/2018 |
J |
Wschowa ul.Sportowa 5 (Wschowa, Sportowa 5) |
SCHNUG CHOCIULE |
2 |
1 |
PIAST CZERWIEŃSK |
2017-11-04 |
14:00 |
14 |
2017/2018 |
J |
Stadion wiejski (Chociule 1) |
UNIA KUNICE ŻARY |
1 |
1 |
ZORZA OCHLA |
2017-11-04 |
14:00 |
14 |
2017/2018 |
J |
Boisko Miejskie (Żary 56) |
MIESZKO KONOTOP |
2 |
1 |
UKS "CZARNI" ŻAGAŃ |
2017-11-05 |
14:00 |
14 |
2017/2018 |
J |
Mieszko Konotop (Konotop, Leśna 2) |
STAL JASIEŃ |
0 |
8 |
PROMIEŃ ŻARY |
2017-11-05 |
14:00 |
14 |
2017/2018 |
J |
Stal Jasień (Jasień, Żarska 48) |
DELTA SIENIAWA ŻARSKA |
4 |
1 |
KORONA WSCHOWA - drużyna wycofana, walkower |
2017-11-11 |
13:00 |
15 |
2017/2018 |
J |
boisko Sieniawa Żarska (Sieniawa Żarska 47a) |
ODRA NIETKÓW |
8 |
2 |
STAL JASIEŃ |
2017-11-11 |
13:00 |
15 |
2017/2018 |
J |
Stadion Gminny (Nietków, Sportowa 1) |
PIAST IŁOWA |
1 |
3 |
AMATOR BOBROWNIKI |
2017-11-11 |
13:00 |
15 |
2017/2018 |
J |
(Iłowa, Piaskowa 1a) |
UKS "CZARNI" ŻAGAŃ |
5 |
0 |
SCHNUG CHOCIULE |
2017-11-11 |
13:00 |
15 |
2017/2018 |
J |
UKS Czarni Żagań (Żagań, Karpińskiego 4) |
ZORZA OCHLA |
0 |
1 |
BŁĘKITNI OŁOBOK |
2017-11-11 |
13:00 |
15 |
2017/2018 |
J |
Zorza Ochla (Ochla, Zielonogórska 1) |
PIAST CZERWIEŃSK |
7 |
1 |
UNIA KUNICE ŻARY |
2017-11-11 |
14:00 |
15 |
2017/2018 |
J |
Stadion Miejski im. Romana Winnickiego (Czerwieńsk, Kwiatowa 8a) |
ZRYW RZECZYCA |
4 |
2 |
MIESZKO KONOTOP |
2017-11-11 |
14:00 |
15 |
2017/2018 |
J |
ZRYW RZECZYCA (Rzeczyca 14) |
PROMIEŃ ŻARY |
1 |
0 |
CARINA GUBIN |
2017-11-12 |
13:00 |
15 |
2017/2018 |
J |
KS Promień Żary (Żary, Zwycięzców 38) |
UNIA KUNICE ŻARY |
2 |
1 |
ZRYW RZECZYCA |
2018-03-18 |
15:00 |
17 |
2017/2018 |
W |
Zwycięzców 38, Żary |
ZORZA OCHLA |
1 |
3 |
CARINA GUBIN |
2018-03-24 |
14:00 |
18 |
2017/2018 |
W |
Zorza Ochla (Ochla, Zielonogórska 1) |
PIAST CZERWIEŃSK |
7 |
0 |
STAL JASIEŃ |
2018-03-24 |
15:00 |
18 |
2017/2018 |
W |
Stadion Miejski im. Romana Winnickiego (Czerwieńsk, Kwiatowa 8a) |
PIAST IŁOWA |
2 |
1 |
DELTA SIENIAWA ŻARSKA |
2018-03-24 |
15:00 |
18 |
2017/2018 |
W |
Stadion Miejski (Iłowa, Piaskowa 1a) |
ZRYW RZECZYCA |
4 |
4 |
BŁĘKITNI OŁOBOK |
2018-03-24 |
15:00 |
18 |
2017/2018 |
W |
ZRYW RZECZYCA (Rzeczyca 14) |
ODRA NIETKÓW |
2 |
1 |
PROMIEŃ ŻARY |
2018-03-24 |
16:00 |
18 |
2017/2018 |
W |
Stadion Gminny (Nietków, Sportowa 1) |
UKS "CZARNI" ŻAGAŃ |
2 |
1 |
AMATOR BOBROWNIKI |
2018-03-24 |
16:00 |
18 |
2017/2018 |
W |
Komleks Turystyczno- Rekreacyjny ARENA (Żagań, Kochanowskiego 6) |
MIESZKO KONOTOP |
3 |
0 |
UNIA KUNICE ŻARY |
2018-03-25 |
14:00 |
18 |
2017/2018 |
W |
Mieszko Konotop (Konotop, Leśna 2) |
AMATOR BOBROWNIKI |
4 |
1 |
ZRYW RZECZYCA |
2018-03-31 |
14:00 |
19 |
2017/2018 |
W |
Boisko Otyń (Otyń .) |
CARINA GUBIN |
3 |
0 |
PIAST CZERWIEŃSK |
2018-03-31 |
14:00 |
19 |
2017/2018 |
W |
STADION MIEJSKI (Gubin, Generała Sikorskiego 89) |
DELTA SIENIAWA ŻARSKA |
2 |
1 |
ZORZA OCHLA |
2018-03-31 |
14:00 |
19 |
2017/2018 |
W |
boisko Sieniawa Żarska (Żary, Zwycięzców) |
PROMIEŃ ŻARY |
4 |
1 |
PIAST IŁOWA |
2018-03-31 |
14:00 |
19 |
2017/2018 |
W |
KS Promień Żary (Żary, Zwycięzców 38) |
STAL JASIEŃ |
0 |
2 |
UKS "CZARNI" ŻAGAŃ |
2018-03-31 |
14:00 |
19 |
2017/2018 |
W |
Stal Jasień (Jasień, Żarska 48) |
UNIA KUNICE ŻARY |
0 |
0 |
SCHNUG CHOCIULE |
2018-03-31 |
14:00 |
19 |
2017/2018 |
W |
Boisko Miejskie (Żary 56) |
UNIA KUNICE ŻARY |
1 |
2 |
ODRA NIETKÓW |
2018-04-04 |
16:00 |
12 |
2017/2018 |
J |
Boisko Miejskie (Żary 56) |
PROMIEŃ ŻARY |
1 |
1 |
DELTA SIENIAWA ŻARSKA |
2018-04-04 |
17:00 |
16 |
2017/2018 |
W |
KS Promień Żary (Żary, Zwycięzców 38) |
SCHNUG CHOCIULE |
2 |
1 |
BŁĘKITNI OŁOBOK |
2018-04-07 |
14:00 |
20 |
2017/2018 |
W |
Stadion wiejski (Chociule 1) |
ZORZA OCHLA |
1 |
5 |
PROMIEŃ ŻARY |
2018-04-07 |
14:00 |
20 |
2017/2018 |
W |
Zorza Ochla (Ochla, Zielonogórska 1) |
ZRYW RZECZYCA |
8 |
1 |
STAL JASIEŃ |
2018-04-07 |
14:00 |
20 |
2017/2018 |
W |
ZRYW RZECZYCA (Rzeczyca 14) |
PIAST CZERWIEŃSK |
1 |
0 |
DELTA SIENIAWA ŻARSKA |
2018-04-07 |
16:00 |
20 |
2017/2018 |
W |
Stadion Miejski im. Romana Winnickiego (Czerwieńsk, Kwiatowa 8a) |
PIAST IŁOWA |
4 |
0 |
ODRA NIETKÓW |
2018-04-07 |
16:00 |
20 |
2017/2018 |
W |
Stadion Miejski (Iłowa, Piaskowa 1a) |
UKS "CZARNI" ŻAGAŃ |
1 |
2 |
CARINA GUBIN |
2018-04-07 |
17:00 |
20 |
2017/2018 |
W |
Komleks Turystyczno- Rekreacyjny ARENA (Żagań, Kochanowskiego 6) |
MIESZKO KONOTOP |
3 |
1 |
AMATOR BOBROWNIKI |
2018-04-08 |
15:00 |
20 |
2017/2018 |
W |
Mieszko Konotop (Konotop, Leśna 2) |
BŁĘKITNI OŁOBOK |
0 |
3 |
UKS "CZARNI" ŻAGAŃ |
2018-04-11 |
17:00 |
17 |
2017/2018 |
W |
Ołobok Boisko Wiejskie (Ołobok, Krośnieńska 1) |
BŁĘKITNI OŁOBOK |
2 |
1 |
UNIA KUNICE ŻARY |
2018-04-14 |
14:00 |
21 |
2017/2018 |
W |
Ołobok Boisko Wiejskie (Ołobok, Krośnieńska 1) |
AMATOR BOBROWNIKI |
6 |
2 |
SCHNUG CHOCIULE |
2018-04-14 |
15:00 |
21 |
2017/2018 |
W |
Boisko Otyń (Otyń .) |
CARINA GUBIN |
6 |
1 |
ZRYW RZECZYCA |
2018-04-14 |
15:00 |
21 |
2017/2018 |
W |
STADION MIEJSKI (Gubin, Generała Sikorskiego 89) |
DELTA SIENIAWA ŻARSKA |
1 |
7 |
UKS "CZARNI" ŻAGAŃ |
2018-04-14 |
16:00 |
21 |
2017/2018 |
W |
boisko Sieniawa Żarska (Żary, Zwycięzców ) |
ODRA NIETKÓW |
4 |
0 |
ZORZA OCHLA |
2018-04-14 |
17:00 |
21 |
2017/2018 |
W |
Stadion Gminny (Nietków, Sportowa 1) |
PROMIEŃ ŻARY |
1 |
2 |
PIAST CZERWIEŃSK |
2018-04-14 |
17:00 |
21 |
2017/2018 |
W |
KS Promień Żary (Żary, Zwycięzców 38) |
STAL JASIEŃ |
0 |
3 |
MIESZKO KONOTOP |
2018-04-15 |
15:00 |
21 |
2017/2018 |
W |
Stal Jasień (Jasień, Żarska 48) |
DELTA SIENIAWA ŻARSKA |
1 |
3 |
ODRA NIETKÓW |
2018-04-18 |
17:30 |
17 |
2017/2018 |
W |
boisko Sieniawa Żarska (Żary, Zwycięzców ) |
SCHNUG CHOCIULE |
9 |
1 |
STAL JASIEŃ |
2018-04-21 |
15:00 |
22 |
2017/2018 |
W |
Stadion wiejski (Chociule 1) |
PIAST CZERWIEŃSK |
2 |
2 |
ODRA NIETKÓW |
2018-04-21 |
16:00 |
22 |
2017/2018 |
W |
Stadion Miejski im. Romana Winnickiego (Czerwieńsk, Kwiatowa 8a) |
ZORZA OCHLA |
1 |
2 |
PIAST IŁOWA |
2018-04-21 |
16:00 |
22 |
2017/2018 |
W |
Zorza Ochla (Ochla, Zielonogórska 1) |
ZRYW RZECZYCA |
5 |
2 |
DELTA SIENIAWA ŻARSKA |
2018-04-21 |
16:00 |
22 |
2017/2018 |
W |
ZRYW RZECZYCA (Rzeczyca 14) |
UNIA KUNICE ŻARY |
1 |
5 |
AMATOR BOBROWNIKI |
2018-04-21 |
16:30 |
22 |
2017/2018 |
W |
Boisko Miejskie (Żary 56) |
UKS "CZARNI" ŻAGAŃ |
0 |
1 |
PROMIEŃ ŻARY |
2018-04-21 |
17:00 |
22 |
2017/2018 |
W |
Komleks Turystyczno- Rekreacyjny ARENA (Żagań, Karpińskiego 4) |
MIESZKO KONOTOP |
2 |
1 |
CARINA GUBIN |
2018-04-22 |
18:00 |
22 |
2017/2018 |
W |
Mieszko Konotop (Konotop, Leśna 2) |
CARINA GUBIN |
1 |
1 |
SCHNUG CHOCIULE |
2018-04-28 |
15:00 |
23 |
2017/2018 |
W |
STADION MIEJSKI (Gubin, Generała Sikorskiego 89) |
AMATOR BOBROWNIKI |
0 |
0 |
BŁĘKITNI OŁOBOK |
2018-04-28 |
16:00 |
23 |
2017/2018 |
W |
Boisko Otyń (Otyń .) |
DELTA SIENIAWA ŻARSKA |
6 |
4 |
MIESZKO KONOTOP |
2018-04-28 |
16:00 |
23 |
2017/2018 |
W |
boisko Sieniawa Żarska (Żary, Zwycięzców ) |
ODRA NIETKÓW |
4 |
3 |
UKS "CZARNI" ŻAGAŃ |
2018-04-28 |
17:00 |
23 |
2017/2018 |
W |
Stadion Gminny (Nietków, Sportowa 1) |
PIAST IŁOWA |
4 |
0 |
PIAST CZERWIEŃSK |
2018-04-28 |
17:00 |
23 |
2017/2018 |
W |
Stadion Miejski (Iłowa, Piaskowa 1a) |
PROMIEŃ ŻARY |
2 |
0 |
ZRYW RZECZYCA |
2018-04-28 |
17:00 |
23 |
2017/2018 |
W |
KS Promień Żary (Żary, Zwycięzców 38) |
STAL JASIEŃ |
1 |
2 |
UNIA KUNICE ŻARY |
2018-04-29 |
16:00 |
23 |
2017/2018 |
W |
Stal Jasień (Jasień, Żarska 48) |
ZRYW RZECZYCA |
2 |
2 |
SCHNUG CHOCIULE |
2018-05-01 |
16:00 |
16 |
2017/2018 |
W |
ZRYW RZECZYCA (Rzeczyca 14) |
ODRA NIETKÓW |
0 |
0 |
CARINA GUBIN |
2018-05-01 |
17:00 |
16 |
2017/2018 |
W |
Stadion Gminny (Nietków, Sportowa 1) |
PIAST IŁOWA |
5 |
1 |
STAL JASIEŃ |
2018-05-01 |
17:00 |
16 |
2017/2018 |
W |
Stadion Miejski (Iłowa, Piaskowa 1a) |
ZORZA OCHLA |
2 |
7 |
AMATOR BOBROWNIKI |
2018-05-01 |
17:00 |
16 |
2017/2018 |
W |
Zorza Ochla (Ochla, Zielonogórska 1) |
BŁĘKITNI OŁOBOK |
4 |
3 |
MIESZKO KONOTOP |
2018-05-03 |
15:00 |
19 |
2017/2018 |
W |
Ołobok Boisko Wiejskie (Ołobok, Krośnieńska 1) |
ZRYW RZECZYCA |
6 |
0 |
ODRA NIETKÓW |
2018-05-05 |
16:00 |
24 |
2017/2018 |
W |
ZRYW RZECZYCA (Rzeczyca 14) |
PIAST CZERWIEŃSK |
2 |
1 |
ZORZA OCHLA |
2018-05-05 |
17:00 |
24 |
2017/2018 |
W |
Stadion Miejski im. Romana Winnickiego (Czerwieńsk, Kwiatowa 8a) |
SCHNUG CHOCIULE |
1 |
2 |
DELTA SIENIAWA ŻARSKA |
2018-05-05 |
17:00 |
24 |
2017/2018 |
W |
Stadion wiejski (Chociule 1) |
UNIA KUNICE ŻARY |
1 |
8 |
CARINA GUBIN |
2018-05-05 |
17:00 |
24 |
2017/2018 |
W |
Boisko Miejskie (Żary 56) |
BŁĘKITNI OŁOBOK |
5 |
0 |
STAL JASIEŃ |
2018-05-06 |
15:00 |
24 |
2017/2018 |
W |
Ołobok Boisko Wiejskie (Ołobok, Krośnieńska 1) |
UKS "CZARNI" ŻAGAŃ |
4 |
3 |
PIAST IŁOWA |
2018-05-06 |
15:00 |
24 |
2017/2018 |
W |
Komleks Turystyczno- Rekreacyjny ARENA (Żagań, Karpińskiego 4) |
MIESZKO KONOTOP |
1 |
4 |
PROMIEŃ ŻARY |
2018-05-06 |
17:00 |
24 |
2017/2018 |
W |
Mieszko Konotop (Konotop, Leśna 2) |
AMATOR BOBROWNIKI |
3 |
2 |
PIAST CZERWIEŃSK |
2018-05-09 |
17:30 |
17 |
2017/2018 |
W |
Boisko Otyń (Otyń .) |
ZORZA OCHLA |
1 |
1 |
UKS "CZARNI" ŻAGAŃ |
2018-05-12 |
16:00 |
25 |
2017/2018 |
W |
Zorza Ochla (Ochla, Zielonogórska 1) |
CARINA GUBIN |
6 |
0 |
BŁĘKITNI OŁOBOK |
2018-05-12 |
17:00 |
25 |
2017/2018 |
W |
STADION MIEJSKI (Gubin, Generała Sikorskiego 89) |
DELTA SIENIAWA ŻARSKA |
4 |
2 |
UNIA KUNICE ŻARY |
2018-05-12 |
17:00 |
25 |
2017/2018 |
W |
boisko Sieniawa Żarska (Żary, Zwycięzców ) |
ODRA NIETKÓW |
2 |
2 |
MIESZKO KONOTOP |
2018-05-12 |
17:00 |
25 |
2017/2018 |
W |
Stadion Gminny (Nietków, Sportowa 1) |
PIAST IŁOWA |
3 |
1 |
ZRYW RZECZYCA |
2018-05-12 |
17:00 |
25 |
2017/2018 |
W |
Stadion Miejski (Iłowa, Piaskowa 1a) |
PROMIEŃ ŻARY |
7 |
0 |
SCHNUG CHOCIULE |
2018-05-12 |
17:00 |
25 |
2017/2018 |
W |
KS Promień Żary (Żary, Zwycięzców 38) |
STAL JASIEŃ |
0 |
3 |
AMATOR BOBROWNIKI |
2018-05-13 |
16:00 |
25 |
2017/2018 |
W |
Stal Jasień (Jasień, Żarska 48) |
UKS "CZARNI" ŻAGAŃ |
5 |
0 |
UNIA KUNICE ŻARY |
2018-05-16 |
16:30 |
16 |
2017/2018 |
W |
Komleks Turystyczno- Rekreacyjny ARENA (Żagań, Kochanowskiego 6) |
SCHNUG CHOCIULE |
1 |
1 |
MIESZKO KONOTOP |
2018-05-16 |
18:00 |
17 |
2017/2018 |
W |
Stadion wiejski (Chociule 1) |
AMATOR BOBROWNIKI |
1 |
2 |
CARINA GUBIN |
2018-05-19 |
15:00 |
26 |
2017/2018 |
W |
Boisko Otyń (Otyń .) |
BŁĘKITNI OŁOBOK |
6 |
2 |
DELTA SIENIAWA ŻARSKA |
2018-05-19 |
15:00 |
26 |
2017/2018 |
W |
Ołobok Boisko Wiejskie (Ołobok, Krośnieńska 1) |
UKS "CZARNI" ŻAGAŃ |
3 |
2 |
PIAST CZERWIEŃSK |
2018-05-19 |
17:00 |
26 |
2017/2018 |
W |
Komleks Turystyczno- Rekreacyjny ARENA (Żagań, Karpińskiego 4) |
ZRYW RZECZYCA |
0 |
3 |
ZORZA OCHLA |
2018-05-19 |
17:00 |
26 |
2017/2018 |
W |
ZRYW RZECZYCA (Rzeczyca 14) |
UNIA KUNICE ŻARY |
0 |
4 |
PROMIEŃ ŻARY |
2018-05-19 |
17:30 |
26 |
2017/2018 |
W |
Boisko Miejskie (Żary 56) |
MIESZKO KONOTOP |
1 |
6 |
PIAST IŁOWA |
2018-05-19 |
18:00 |
26 |
2017/2018 |
W |
Mieszko Konotop (Konotop, Leśna 2) |
SCHNUG CHOCIULE |
1 |
4 |
ODRA NIETKÓW |
2018-05-20 |
15:00 |
26 |
2017/2018 |
W |
Stadion wiejski (Chociule 1) |
DELTA SIENIAWA ŻARSKA |
2 |
6 |
AMATOR BOBROWNIKI |
2018-05-26 |
16:00 |
27 |
2017/2018 |
W |
boisko Sieniawa Żarska (Żary, Zwycięzców) |
CARINA GUBIN |
8 |
0 |
STAL JASIEŃ |
2018-05-26 |
17:00 |
27 |
2017/2018 |
W |
STADION MIEJSKI (Gubin, Generała Sikorskiego 89) |
ODRA NIETKÓW |
8 |
0 |
UNIA KUNICE ŻARY |
2018-05-26 |
17:00 |
27 |
2017/2018 |
W |
Stadion Gminny (Nietków, Sportowa 1) |
PIAST CZERWIEŃSK |
2 |
5 |
ZRYW RZECZYCA |
2018-05-26 |
17:00 |
27 |
2017/2018 |
W |
Stadion Miejski im. Romana Winnickiego (Czerwieńsk, Kwiatowa 8a) |
PIAST IŁOWA |
6 |
0 |
SCHNUG CHOCIULE |
2018-05-26 |
17:00 |
27 |
2017/2018 |
W |
Stadion Miejski (Iłowa, Piaskowa 1a) |
PROMIEŃ ŻARY |
4 |
0 |
BŁĘKITNI OŁOBOK |
2018-05-26 |
17:00 |
27 |
2017/2018 |
W |
KS Promień Żary (Żary, Zwycięzców 38) |
ZORZA OCHLA |
1 |
3 |
MIESZKO KONOTOP |
2018-05-26 |
17:00 |
27 |
2017/2018 |
W |
Zorza Ochla (Ochla, Zielonogórska 1) |
STAL JASIEŃ |
2 |
2 |
ZORZA OCHLA |
2018-05-30 |
17:00 |
17 |
2017/2018 |
W |
Stal Jasień (Jasień, Żarska 48) |
PIAST CZERWIEŃSK |
5 |
1 |
BŁĘKITNI OŁOBOK |
2018-05-30 |
18:00 |
16 |
2017/2018 |
W |
Stadion Miejski im. Romana Winnickiego (Czerwieńsk, Kwiatowa 8a) |
CARINA GUBIN |
1 |
2 |
PIAST IŁOWA |
2018-05-31 |
17:00 |
17 |
2017/2018 |
W |
STADION MIEJSKI (Gubin, Generała Sikorskiego 89) |
AMATOR BOBROWNIKI |
1 |
2 |
PROMIEŃ ŻARY |
2018-06-01 |
18:00 |
28 |
2017/2018 |
W |
Boisko Otyń (Otyń .) |
BŁĘKITNI OŁOBOK |
1 |
4 |
ODRA NIETKÓW |
2018-06-02 |
15:00 |
28 |
2017/2018 |
W |
Ołobok Boisko Wiejskie (Ołobok, Krośnieńska 1) |
SCHNUG CHOCIULE |
4 |
2 |
ZORZA OCHLA |
2018-06-02 |
16:00 |
28 |
2017/2018 |
W |
Stadion wiejski (Chociule 1) |
ZRYW RZECZYCA |
3 |
4 |
UKS "CZARNI" ŻAGAŃ |
2018-06-02 |
17:00 |
28 |
2017/2018 |
W |
ZRYW RZECZYCA (Rzeczyca 14) |
MIESZKO KONOTOP |
0 |
2 |
PIAST CZERWIEŃSK |
2018-06-02 |
18:00 |
28 |
2017/2018 |
W |
Mieszko Konotop (Konotop, Leśna 2) |
STAL JASIEŃ |
0 |
2 |
DELTA SIENIAWA ŻARSKA |
2018-06-03 |
17:00 |
28 |
2017/2018 |
W |
Stal Jasień (Jasień, Żarska 48) |
UNIA KUNICE ŻARY |
0 |
4 |
PIAST IŁOWA |
2018-06-05 |
18:00 |
28 |
2017/2018 |
W |
Boisko Miejskie (Żary 56) |
DELTA SIENIAWA ŻARSKA |
1 |
8 |
CARINA GUBIN |
2018-06-09 |
16:00 |
29 |
2017/2018 |
W |
boisko Sieniawa Żarska (Żary, Zwycięzców) |
ODRA NIETKÓW |
3 |
2 |
AMATOR BOBROWNIKI |
2018-06-09 |
16:00 |
29 |
2017/2018 |
W |
Stadion Gminny (Nietków, Sportowa 1) |
PIAST CZERWIEŃSK |
0 |
1 |
SCHNUG CHOCIULE |
2018-06-09 |
16:00 |
29 |
2017/2018 |
W |
Stadion Miejski im. Romana Winnickiego (Czerwieńsk, Kwiatowa 8a) |
PIAST IŁOWA |
7 |
1 |
BŁĘKITNI OŁOBOK |
2018-06-09 |
16:00 |
29 |
2017/2018 |
W |
Stadion Miejski (Iłowa, Piaskowa 1a) |
PROMIEŃ ŻARY |
4 |
0 |
STAL JASIEŃ |
2018-06-09 |
16:00 |
29 |
2017/2018 |
W |
KS Promień Żary (Żary, Zwycięzców 38) |
UKS "CZARNI" ŻAGAŃ |
3 |
3 |
MIESZKO KONOTOP |
2018-06-09 |
16:00 |
29 |
2017/2018 |
W |
Komleks Turystyczno- Rekreacyjny ARENA (Żagań, Kochanowskiego 6) |
ZORZA OCHLA |
1 |
3 |
UNIA KUNICE ŻARY |
2018-06-09 |
16:00 |
29 |
2017/2018 |
W |
Zorza Ochla (Ochla, Zielonogórska 1) |
AMATOR BOBROWNIKI |
0 |
7 |
PIAST IŁOWA |
2018-06-16 |
15:00 |
30 |
2017/2018 |
W |
Boisko Otyń (Otyń .) |
BŁĘKITNI OŁOBOK |
3 |
1 |
ZORZA OCHLA |
2018-06-16 |
15:00 |
30 |
2017/2018 |
W |
Ołobok Boisko Wiejskie (Ołobok, Krośnieńska 1) |
CARINA GUBIN |
1 |
0 |
PROMIEŃ ŻARY |
2018-06-16 |
15:00 |
30 |
2017/2018 |
W |
STADION MIEJSKI (Gubin, Generała Sikorskiego 89) |
MIESZKO KONOTOP |
2 |
5 |
ZRYW RZECZYCA |
2018-06-16 |
15:00 |
30 |
2017/2018 |
W |
Mieszko Konotop (Konotop, Leśna 2) |
SCHNUG CHOCIULE |
2 |
4 |
UKS "CZARNI" ŻAGAŃ |
2018-06-16 |
15:00 |
30 |
2017/2018 |
W |
Stadion wiejski (Chociule 1) |
STAL JASIEŃ |
1 |
2 |
ODRA NIETKÓW |
2018-06-16 |
15:00 |
30 |
2017/2018 |
W |
Stal Jasień (Jasień, Żarska 48) |
UNIA KUNICE ŻARY |
2 |
1 |
PIAST CZERWIEŃSK |
2018-06-16 |
15:00 |
30 |
2017/2018 |
W |
Boisko Miejskie (Żary 56) |
KORONA WSCHOWA - drużyna wycofana, walkower |
0 |
3 |
AMATOR BOBROWNIKI |
b/d |
b/d |
24 |
2017/2018 |
W |
|
KORONA WSCHOWA - drużyna wycofana, walkower |
0 |
3 |
BŁĘKITNI OŁOBOK |
b/d |
b/d |
22 |
2017/2018 |
W |
|
KORONA WSCHOWA - drużyna wycofana, walkower |
0 |
3 |
CARINA GUBIN |
b/d |
b/d |
28 |
2017/2018 |
W |
|
KORONA WSCHOWA - drużyna wycofana, walkower |
0 |
3 |
DELTA SIENIAWA ŻARSKA |
b/d |
b/d |
30 |
2017/2018 |
W |
|
KORONA WSCHOWA - drużyna wycofana, walkower |
0 |
3 |
MIESZKO KONOTOP |
b/d |
b/d |
16 |
2017/2018 |
W |
|
KORONA WSCHOWA - drużyna wycofana, walkower |
0 |
3 |
SCHNUG CHOCIULE |
b/d |
b/d |
18 |
2017/2018 |
W |
|
KORONA WSCHOWA - drużyna wycofana, walkower |
0 |
3 |
STAL JASIEŃ |
b/d |
b/d |
26 |
2017/2018 |
W |
|
KORONA WSCHOWA - drużyna wycofana, walkower |
0 |
3 |
UNIA KUNICE ŻARY |
b/d |
b/d |
20 |
2017/2018 |
W |
|
ODRA NIETKÓW |
3 |
0 |
KORONA WSCHOWA - drużyna wycofana, walkower |
b/d |
b/d |
19 |
2017/2018 |
W |
|
PIAST CZERWIEŃSK |
3 |
0 |
KORONA WSCHOWA - drużyna wycofana, walkower |
b/d |
b/d |
25 |
2017/2018 |
W |
|
PIAST IŁOWA |
3 |
0 |
KORONA WSCHOWA - drużyna wycofana, walkower |
b/d |
b/d |
21 |
2017/2018 |
W |
|
PROMIEŃ ŻARY |
3 |
0 |
KORONA WSCHOWA - drużyna wycofana, walkower |
b/d |
b/d |
17 |
2017/2018 |
W |
|
UKS "CZARNI" ŻAGAŃ |
3 |
0 |
KORONA WSCHOWA - drużyna wycofana, walkower |
b/d |
b/d |
27 |
2017/2018 |
W |
|
ZORZA OCHLA |
3 |
0 |
KORONA WSCHOWA - drużyna wycofana, walkower |
b/d |
b/d |
23 |
2017/2018 |
W |
|
ZRYW RZECZYCA |
3 |
0 |
KORONA WSCHOWA - drużyna wycofana, walkower |
b/d |
b/d |
29 |
2017/2018 |
W |
|