Gospodarz |
|
|
Gość |
Data |
Godzina |
Kolejka |
Sezon |
RUNDA |
Miejsce |
AS PIESKI |
0 |
3 |
KS GLISNO I - drużyna wycofana, walkower |
2016-08-21 |
15:00 |
1 |
2016/2017 |
J |
BOISKO (Pieski 1) |
POGOŃ KRZESZYCE |
2 |
0 |
LEŚNIK LEMIERZYCE. |
2016-08-21 |
15:00 |
1 |
2016/2017 |
J |
STADION (Krzeszyce 00) |
SKP SŁUBICE |
3 |
0 |
KS LUBNIEWICZANKA |
2016-08-21 |
15:00 |
1 |
2016/2017 |
J |
STADION OLIMPIJSKI (Słubice 1) |
SPÓJNIA II OŚNO LUBUSKIE |
5 |
3 |
JUWENIA BOCZÓW |
2016-08-21 |
15:00 |
1 |
2016/2017 |
J |
Stadion Sportowy (Ośno Lubuskie, Sportowa 1) |
ZIELONI LUBIECHNIA W._ |
6 |
1 |
CHROBRY DRZEŃSKO |
2016-08-21 |
15:00 |
1 |
2016/2017 |
J |
BOISKO (Lubiechnia Wielka 1) |
ZNICZ TRZEMESZNO |
1 |
3 |
GKP PSZCZEW_ |
2016-08-21 |
15:00 |
1 |
2016/2017 |
J |
BOISKO (Trzemeszno Lubuskie 1) |
ZORZA KOWALÓW |
4 |
0 |
SMOGÓRZANKA SMOGÓRY |
2016-08-21 |
15:00 |
1 |
2016/2017 |
J |
BOISKO (Kowalów, Polna 1) |
JUWENIA BOCZÓW |
4 |
1 |
AS PIESKI |
2016-08-27 |
17:30 |
2 |
2016/2017 |
J |
JUWENIA PARK (Boczów, Parkowa ) |
KS LUBNIEWICZANKA |
2 |
5 |
POGOŃ KRZESZYCE |
2016-08-27 |
18:00 |
2 |
2016/2017 |
J |
Stadion Gminny (Lubniewice, Harcerska 23) |
GKP PSZCZEW_ |
2 |
0 |
SPÓJNIA II OŚNO LUBUSKIE |
2016-08-28 |
14:00 |
2 |
2016/2017 |
J |
Boisko sportowe (Pszczew, Międzyrzecka ) |
ZORZA KOWALÓW |
1 |
3 |
ZIELONI LUBIECHNIA W._ |
2016-08-28 |
14:00 |
2 |
2016/2017 |
J |
BOISKO (Kowalów, Polna 1) |
SMOGÓRZANKA SMOGÓRY |
3 |
2 |
LEŚNIK LEMIERZYCE. |
2016-08-28 |
15:00 |
2 |
2016/2017 |
J |
1, Smogóry |
KS GLISNO I - drużyna wycofana, walkower |
0 |
3 |
SKP SŁUBICE |
2016-08-28 |
16:00 |
2 |
2016/2017 |
J |
Lubniewice, Harcerska 23 |
CHROBRY DRZEŃSKO |
1 |
1 |
ZNICZ TRZEMESZNO |
2016-08-28 |
17:00 |
2 |
2016/2017 |
J |
BOISKO (Drzeńsko 1) |
ZIELONI LUBIECHNIA W._ |
3 |
2 |
SMOGÓRZANKA SMOGÓRY |
2016-09-03 |
16:00 |
3 |
2016/2017 |
J |
BOISKO (Lubiechnia Wielka 1) |
ZNICZ TRZEMESZNO |
5 |
3 |
ZORZA KOWALÓW |
2016-09-03 |
16:00 |
3 |
2016/2017 |
J |
BOISKO (Trzemeszno Lubuskie 1) |
LEŚNIK LEMIERZYCE. |
4 |
2 |
KS LUBNIEWICZANKA |
2016-09-03 |
16:30 |
3 |
2016/2017 |
J |
BOISKO (Lemierzyce 1) |
AS PIESKI |
1 |
2 |
GKP PSZCZEW_ |
2016-09-04 |
15:00 |
3 |
2016/2017 |
J |
BOISKO (Pieski 1) |
POGOŃ KRZESZYCE |
1 |
0 |
KS GLISNO I - drużyna wycofana, walkower |
2016-09-04 |
15:00 |
3 |
2016/2017 |
J |
STADION (Krzeszyce 00) |
SPÓJNIA II OŚNO LUBUSKIE |
7 |
0 |
CHROBRY DRZEŃSKO |
2016-09-04 |
16:00 |
3 |
2016/2017 |
J |
Stadion Sportowy (Ośno Lubuskie, Sportowa 1) |
SKP SŁUBICE |
5 |
0 |
JUWENIA BOCZÓW |
2016-09-04 |
17:00 |
3 |
2016/2017 |
J |
STADION OLIMPIJSKI (Słubice 1) |
ZIELONI LUBIECHNIA W._ |
0 |
3 |
ZNICZ TRZEMESZNO |
2016-09-10 |
16:00 |
4 |
2016/2017 |
J |
BOISKO (Lubiechnia Wielka 1) |
KS GLISNO I - drużyna wycofana, walkower |
2 |
2 |
LEŚNIK LEMIERZYCE. |
2016-09-10 |
17:00 |
4 |
2016/2017 |
J |
Lubniewice, Harcerska 23 |
JUWENIA BOCZÓW |
3 |
4 |
POGOŃ KRZESZYCE |
2016-09-10 |
17:15 |
4 |
2016/2017 |
J |
JUWENIA PARK (Boczów, Parkowa ) |
GKP PSZCZEW_ |
2 |
1 |
SKP SŁUBICE |
2016-09-11 |
14:00 |
4 |
2016/2017 |
J |
Boisko sportowe (Pszczew, Międzyrzecka ) |
SMOGÓRZANKA SMOGÓRY |
0 |
0 |
KS LUBNIEWICZANKA |
2016-09-11 |
15:00 |
4 |
2016/2017 |
J |
1, Smogóry |
ZORZA KOWALÓW |
2 |
0 |
SPÓJNIA II OŚNO LUBUSKIE |
2016-09-11 |
16:00 |
4 |
2016/2017 |
J |
BOISKO (Kowalów, Polna 1) |
CHROBRY DRZEŃSKO |
3 |
7 |
AS PIESKI |
2016-09-11 |
17:00 |
4 |
2016/2017 |
J |
BOISKO (Drzeńsko 1) |
KS LUBNIEWICZANKA |
4 |
1 |
KS GLISNO I - drużyna wycofana, walkower |
2016-09-17 |
17:00 |
5 |
2016/2017 |
J |
Stadion Gminny (Lubniewice, Harcerska 23) |
GKP PSZCZEW_ |
5 |
0 |
POGOŃ KRZESZYCE |
2016-09-18 |
14:00 |
5 |
2016/2017 |
J |
Stadion piłkarski KS Pogoń Krzeszyce (Krzeszyce 00) |
AS PIESKI |
2 |
0 |
ZORZA KOWALÓW |
2016-09-18 |
15:00 |
5 |
2016/2017 |
J |
BOISKO (Pieski 1) |
ZNICZ TRZEMESZNO |
1 |
2 |
SMOGÓRZANKA SMOGÓRY |
2016-09-18 |
15:00 |
5 |
2016/2017 |
J |
BOISKO (Trzemeszno Lubuskie 1) |
LEŚNIK LEMIERZYCE. |
2 |
2 |
JUWENIA BOCZÓW |
2016-09-18 |
16:00 |
5 |
2016/2017 |
J |
BOISKO (Lemierzyce 1) |
SPÓJNIA II OŚNO LUBUSKIE |
2 |
2 |
ZIELONI LUBIECHNIA W._ |
2016-09-18 |
16:00 |
5 |
2016/2017 |
J |
Stadion Sportowy (Ośno Lubuskie, Sportowa 1) |
SKP SŁUBICE |
3 |
0 |
CHROBRY DRZEŃSKO |
2016-09-18 |
16:30 |
5 |
2016/2017 |
J |
STADION OLIMPIJSKI (Słubice 1) |
ZIELONI LUBIECHNIA W._ |
2 |
1 |
AS PIESKI |
2016-09-24 |
16:00 |
6 |
2016/2017 |
J |
BOISKO (Lubiechnia Wielka 1) |
ZNICZ TRZEMESZNO |
4 |
4 |
SPÓJNIA II OŚNO LUBUSKIE |
2016-09-24 |
16:00 |
6 |
2016/2017 |
J |
BOISKO (Trzemeszno Lubuskie 1) |
GKP PSZCZEW_ |
3 |
2 |
LEŚNIK LEMIERZYCE. |
2016-09-25 |
14:00 |
6 |
2016/2017 |
J |
Boisko sportowe (Pszczew, Międzyrzecka ) |
SMOGÓRZANKA SMOGÓRY |
1 |
0 |
KS GLISNO I - drużyna wycofana, walkower |
2016-09-25 |
15:00 |
6 |
2016/2017 |
J |
1, Smogóry |
ZORZA KOWALÓW |
1 |
2 |
SKP SŁUBICE |
2016-09-25 |
16:00 |
6 |
2016/2017 |
J |
BOISKO (Kowalów, Polna 1) |
JUWENIA BOCZÓW |
1 |
2 |
KS LUBNIEWICZANKA |
2016-09-25 |
16:30 |
6 |
2016/2017 |
J |
JUWENIA PARK (Boczów, Parkowa ) |
CHROBRY DRZEŃSKO |
1 |
0 |
POGOŃ KRZESZYCE |
2016-09-25 |
17:00 |
6 |
2016/2017 |
J |
BOISKO (Drzeńsko 1) |
KS LUBNIEWICZANKA |
1 |
0 |
GKP PSZCZEW_ |
2016-10-01 |
16:30 |
7 |
2016/2017 |
J |
Stadion Gminny (Lubniewice, Harcerska 23) |
AS PIESKI |
3 |
1 |
ZNICZ TRZEMESZNO |
2016-10-02 |
15:00 |
7 |
2016/2017 |
J |
BOISKO (Pieski 1) |
LEŚNIK LEMIERZYCE. |
5 |
1 |
CHROBRY DRZEŃSKO |
2016-10-02 |
15:00 |
7 |
2016/2017 |
J |
BOISKO (Lemierzyce 1) |
POGOŃ KRZESZYCE |
1 |
1 |
ZORZA KOWALÓW |
2016-10-02 |
15:00 |
7 |
2016/2017 |
J |
STADION (Krzeszyce 00) |
SPÓJNIA II OŚNO LUBUSKIE |
3 |
0 |
SMOGÓRZANKA SMOGÓRY |
2016-10-02 |
15:30 |
7 |
2016/2017 |
J |
Stadion Sportowy (Ośno Lubuskie, Sportowa 1) |
KS GLISNO I - drużyna wycofana, walkower |
0 |
3 |
JUWENIA BOCZÓW |
2016-10-02 |
16:00 |
7 |
2016/2017 |
J |
Lubniewice, Harcerska 23 |
SKP SŁUBICE |
3 |
2 |
ZIELONI LUBIECHNIA W._ |
2016-10-02 |
16:00 |
7 |
2016/2017 |
J |
STADION OLIMPIJSKI (Słubice 1) |
ZIELONI LUBIECHNIA W._ |
5 |
3 |
POGOŃ KRZESZYCE |
2016-10-08 |
14:00 |
8 |
2016/2017 |
J |
BOISKO (Lubiechnia Wielka 1) |
ZNICZ TRZEMESZNO |
3 |
6 |
SKP SŁUBICE |
2016-10-08 |
15:00 |
8 |
2016/2017 |
J |
BOISKO (Trzemeszno Lubuskie 1) |
GKP PSZCZEW_ |
12 |
1 |
KS GLISNO I - drużyna wycofana, walkower |
2016-10-09 |
14:00 |
8 |
2016/2017 |
J |
Boisko sportowe (Pszczew, Międzyrzecka ) |
ZORZA KOWALÓW |
1 |
3 |
LEŚNIK LEMIERZYCE. |
2016-10-09 |
14:00 |
8 |
2016/2017 |
J |
BOISKO (Kowalów, Polna 1) |
CHROBRY DRZEŃSKO |
2 |
1 |
KS LUBNIEWICZANKA |
2016-10-09 |
15:00 |
8 |
2016/2017 |
J |
BOISKO (Drzeńsko 1) |
SMOGÓRZANKA SMOGÓRY |
2 |
2 |
JUWENIA BOCZÓW |
2016-10-09 |
15:00 |
8 |
2016/2017 |
J |
1, Smogóry |
SPÓJNIA II OŚNO LUBUSKIE |
3 |
1 |
AS PIESKI |
2016-10-09 |
15:00 |
8 |
2016/2017 |
J |
Stadion Sportowy (Ośno Lubuskie, Sportowa 1) |
KS LUBNIEWICZANKA |
2 |
1 |
ZORZA KOWALÓW |
2016-10-15 |
16:30 |
9 |
2016/2017 |
J |
Stadion Gminny (Lubniewice, Harcerska 23) |
JUWENIA BOCZÓW |
2 |
2 |
GKP PSZCZEW_ |
2016-10-16 |
12:30 |
9 |
2016/2017 |
J |
JUWENIA PARK (Boczów, Parkowa ) |
AS PIESKI |
5 |
0 |
SMOGÓRZANKA SMOGÓRY |
2016-10-16 |
15:00 |
9 |
2016/2017 |
J |
BOISKO (Pieski 1) |
KS GLISNO I - drużyna wycofana, walkower |
3 |
1 |
CHROBRY DRZEŃSKO |
2016-10-16 |
15:00 |
9 |
2016/2017 |
J |
Lubniewice, Harcerska 23 |
LEŚNIK LEMIERZYCE. |
3 |
0 |
ZIELONI LUBIECHNIA W._ |
2016-10-16 |
15:00 |
9 |
2016/2017 |
J |
BOISKO (Lemierzyce 1) |
POGOŃ KRZESZYCE |
2 |
1 |
ZNICZ TRZEMESZNO |
2016-10-16 |
15:00 |
9 |
2016/2017 |
J |
STADION (Krzeszyce 00) |
SKP SŁUBICE |
10 |
1 |
SPÓJNIA II OŚNO LUBUSKIE |
2016-10-16 |
16:00 |
9 |
2016/2017 |
J |
STADION OLIMPIJSKI (Słubice 1) |
ZIELONI LUBIECHNIA W._ |
1 |
0 |
KS LUBNIEWICZANKA |
2016-10-22 |
15:00 |
10 |
2016/2017 |
J |
BOISKO (Lubiechnia Wielka 1) |
ZNICZ TRZEMESZNO |
2 |
2 |
LEŚNIK LEMIERZYCE. |
2016-10-22 |
15:00 |
10 |
2016/2017 |
J |
BOISKO (Trzemeszno Lubuskie 1) |
AS PIESKI |
0 |
4 |
SKP SŁUBICE |
2016-10-23 |
14:00 |
10 |
2016/2017 |
J |
BOISKO (Pieski 1) |
ZORZA KOWALÓW |
1 |
1 |
KS GLISNO I - drużyna wycofana, walkower |
2016-10-23 |
14:00 |
10 |
2016/2017 |
J |
BOISKO (Kowalów, Polna 1) |
SPÓJNIA II OŚNO LUBUSKIE |
5 |
3 |
POGOŃ KRZESZYCE |
2016-10-23 |
14:30 |
10 |
2016/2017 |
J |
Stadion Sportowy (Ośno Lubuskie, Sportowa 1) |
CHROBRY DRZEŃSKO |
0 |
0 |
JUWENIA BOCZÓW |
2016-10-23 |
15:00 |
10 |
2016/2017 |
J |
BOISKO (Drzeńsko 1) |
SMOGÓRZANKA SMOGÓRY |
2 |
2 |
GKP PSZCZEW_ |
2016-10-23 |
15:00 |
10 |
2016/2017 |
J |
1, Smogóry |
KS LUBNIEWICZANKA |
3 |
1 |
ZNICZ TRZEMESZNO |
2016-10-29 |
15:00 |
11 |
2016/2017 |
J |
Stadion Gminny (Lubniewice, Harcerska 23) |
POGOŃ KRZESZYCE |
3 |
3 |
AS PIESKI |
2016-10-29 |
15:00 |
11 |
2016/2017 |
J |
STADION (Krzeszyce 00) |
GKP PSZCZEW_ |
2 |
1 |
CHROBRY DRZEŃSKO |
2016-10-30 |
14:00 |
11 |
2016/2017 |
J |
Boisko sportowe (Pszczew, Międzyrzecka ) |
LEŚNIK LEMIERZYCE. |
0 |
4 |
SPÓJNIA II OŚNO LUBUSKIE |
2016-10-30 |
14:00 |
11 |
2016/2017 |
J |
BOISKO (Lemierzyce 1) |
JUWENIA BOCZÓW |
2 |
3 |
ZORZA KOWALÓW |
2016-10-30 |
15:00 |
11 |
2016/2017 |
J |
JUWENIA PARK (Boczów, Parkowa ) |
KS GLISNO I - drużyna wycofana, walkower |
1 |
9 |
ZIELONI LUBIECHNIA W._ |
2016-10-30 |
15:00 |
11 |
2016/2017 |
J |
Lubniewice, Harcerska 23 |
SKP SŁUBICE |
6 |
2 |
SMOGÓRZANKA SMOGÓRY |
2016-10-30 |
15:00 |
11 |
2016/2017 |
J |
STADION OLIMPIJSKI (Słubice 1) |
ZIELONI LUBIECHNIA W._ |
7 |
0 |
JUWENIA BOCZÓW |
2016-11-05 |
14:00 |
12 |
2016/2017 |
J |
BOISKO (Lubiechnia Wielka 1) |
AS PIESKI |
1 |
4 |
LEŚNIK LEMIERZYCE. |
2016-11-06 |
13:00 |
12 |
2016/2017 |
J |
BOISKO (Pieski 1) |
SPÓJNIA II OŚNO LUBUSKIE |
5 |
4 |
KS LUBNIEWICZANKA |
2016-11-06 |
14:00 |
12 |
2016/2017 |
J |
Stadion Sportowy (Ośno Lubuskie, Sportowa 1) |
ZORZA KOWALÓW |
2 |
2 |
GKP PSZCZEW_ |
2016-11-06 |
14:00 |
12 |
2016/2017 |
J |
BOISKO (Kowalów, Polna 1) |
SKP SŁUBICE |
7 |
0 |
POGOŃ KRZESZYCE |
2016-11-06 |
14:30 |
12 |
2016/2017 |
J |
STADION OLIMPIJSKI (Słubice 1) |
SMOGÓRZANKA SMOGÓRY |
3 |
4 |
CHROBRY DRZEŃSKO |
2016-11-06 |
14:30 |
12 |
2016/2017 |
J |
1, Smogóry |
KS LUBNIEWICZANKA |
1 |
0 |
AS PIESKI |
2016-11-12 |
14:00 |
13 |
2016/2017 |
J |
Stadion Gminny (Lubniewice, Harcerska 23) |
JUWENIA BOCZÓW |
2 |
2 |
ZNICZ TRZEMESZNO |
2016-11-12 |
14:30 |
13 |
2016/2017 |
J |
JUWENIA PARK (Boczów, Parkowa ) |
CHROBRY DRZEŃSKO |
1 |
3 |
ZORZA KOWALÓW |
2016-11-13 |
14:00 |
13 |
2016/2017 |
J |
BOISKO (Drzeńsko 1) |
GKP PSZCZEW_ |
1 |
2 |
ZIELONI LUBIECHNIA W._ |
2016-11-13 |
14:00 |
13 |
2016/2017 |
J |
Boisko sportowe (Pszczew, Międzyrzecka ) |
KS GLISNO I - drużyna wycofana, walkower |
0 |
9 |
SPÓJNIA II OŚNO LUBUSKIE |
2016-11-13 |
14:00 |
13 |
2016/2017 |
J |
Lubniewice, Harcerska 23 |
LEŚNIK LEMIERZYCE. |
2 |
4 |
SKP SŁUBICE |
2016-11-13 |
14:00 |
13 |
2016/2017 |
J |
BOISKO (Lemierzyce 1) |
POGOŃ KRZESZYCE |
5 |
4 |
SMOGÓRZANKA SMOGÓRY |
2016-11-13 |
14:00 |
13 |
2016/2017 |
J |
Stadion piłkarski KS Pogoń Krzeszyce (Krzeszyce 00) |
ZNICZ TRZEMESZNO |
3 |
0 |
KS GLISNO I - drużyna wycofana, walkower |
2016-11-19 |
14:00 |
12 |
2016/2017 |
J |
BOISKO (Trzemeszno Lubuskie 1) |
CHROBRY DRZEŃSKO |
2 |
3 |
ZIELONI LUBIECHNIA W._ |
2017-03-25 |
15:00 |
14 |
2016/2017 |
W |
BOISKO (Drzeńsko 1) |
JUWENIA BOCZÓW |
1 |
2 |
SPÓJNIA II OŚNO LUBUSKIE |
2017-03-25 |
15:00 |
14 |
2016/2017 |
W |
JUWENIA PARK (Boczów, Parkowa ) |
KS LUBNIEWICZANKA |
1 |
1 |
SKP SŁUBICE |
2017-03-25 |
15:30 |
14 |
2016/2017 |
W |
Stadion Gminny (Lubniewice, Harcerska 23) |
GKP PSZCZEW_ |
9 |
2 |
ZNICZ TRZEMESZNO |
2017-03-26 |
14:00 |
14 |
2016/2017 |
W |
Boisko sportowe (Pszczew, Międzyrzecka ) |
LEŚNIK LEMIERZYCE. |
1 |
5 |
POGOŃ KRZESZYCE |
2017-03-26 |
15:00 |
14 |
2016/2017 |
W |
BOISKO (Lemierzyce 1) |
SMOGÓRZANKA SMOGÓRY |
0 |
1 |
ZORZA KOWALÓW |
2017-03-26 |
15:00 |
14 |
2016/2017 |
W |
Smogóry 1 |
ZIELONI LUBIECHNIA W._ |
3 |
1 |
ZORZA KOWALÓW |
2017-04-01 |
16:30 |
15 |
2016/2017 |
W |
Rzepin, Lipowa 1 |
AS PIESKI |
3 |
3 |
JUWENIA BOCZÓW |
2017-04-02 |
15:00 |
15 |
2016/2017 |
W |
BOISKO (Pieski 1) |
LEŚNIK LEMIERZYCE. |
9 |
0 |
SMOGÓRZANKA SMOGÓRY |
2017-04-02 |
15:00 |
15 |
2016/2017 |
W |
BOISKO (Lemierzyce 1) |
POGOŃ KRZESZYCE |
1 |
1 |
KS LUBNIEWICZANKA |
2017-04-02 |
15:00 |
15 |
2016/2017 |
W |
Stadion piłkarski KS Pogoń Krzeszyce (Krzeszyce 00) |
SPÓJNIA II OŚNO LUBUSKIE |
2 |
2 |
GKP PSZCZEW_ |
2017-04-02 |
15:00 |
15 |
2016/2017 |
W |
Stadion Sportowy (Ośno Lubuskie, Sportowa 1) |
ZNICZ TRZEMESZNO |
2 |
4 |
CHROBRY DRZEŃSKO |
2017-04-02 |
15:00 |
15 |
2016/2017 |
W |
BOISKO (Trzemeszno Lubuskie 1) |
KS LUBNIEWICZANKA |
3 |
4 |
LEŚNIK LEMIERZYCE. |
2017-04-08 |
16:00 |
16 |
2016/2017 |
W |
Stadion Gminny (Lubniewice, Harcerska 23) |
GKP PSZCZEW_ |
3 |
1 |
AS PIESKI |
2017-04-09 |
14:00 |
16 |
2016/2017 |
W |
Boisko sportowe (Pszczew, Międzyrzecka ) |
JUWENIA BOCZÓW |
0 |
5 |
SKP SŁUBICE |
2017-04-09 |
14:00 |
16 |
2016/2017 |
W |
JUWENIA PARK (Boczów, Parkowa ) |
ZORZA KOWALÓW |
0 |
2 |
ZNICZ TRZEMESZNO |
2017-04-09 |
14:00 |
16 |
2016/2017 |
W |
BOISKO (Kowalów, Polna 1) |
SMOGÓRZANKA SMOGÓRY |
0 |
4 |
ZIELONI LUBIECHNIA W._ |
2017-04-09 |
15:00 |
16 |
2016/2017 |
W |
Smogóry 1 |
CHROBRY DRZEŃSKO |
2 |
1 |
SPÓJNIA II OŚNO LUBUSKIE |
2017-04-09 |
17:00 |
16 |
2016/2017 |
W |
BOISKO (Drzeńsko 1) |
KS LUBNIEWICZANKA |
3 |
3 |
SMOGÓRZANKA SMOGÓRY |
2017-04-22 |
16:00 |
17 |
2016/2017 |
W |
Stadion Gminny (Lubniewice, Harcerska 23) |
ZNICZ TRZEMESZNO |
1 |
5 |
ZIELONI LUBIECHNIA W._ |
2017-04-22 |
16:00 |
17 |
2016/2017 |
W |
BOISKO (Trzemeszno Lubuskie 1) |
AS PIESKI |
6 |
3 |
CHROBRY DRZEŃSKO |
2017-04-23 |
15:00 |
17 |
2016/2017 |
W |
BOISKO (Pieski 1) |
POGOŃ KRZESZYCE |
2 |
3 |
JUWENIA BOCZÓW |
2017-04-23 |
15:00 |
17 |
2016/2017 |
W |
Stadion piłkarski KS Pogoń Krzeszyce (Krzeszyce 00) |
SPÓJNIA II OŚNO LUBUSKIE |
3 |
1 |
ZORZA KOWALÓW |
2017-04-23 |
16:00 |
17 |
2016/2017 |
W |
Stadion Sportowy (Ośno Lubuskie, Sportowa 1) |
SKP SŁUBICE |
2 |
4 |
GKP PSZCZEW_ |
2017-04-23 |
17:00 |
17 |
2016/2017 |
W |
STADION OLIMPIJSKI (Słubice 1) |
POGOŃ KRZESZYCE |
0 |
5 |
GKP PSZCZEW_ |
2017-04-29 |
11:00 |
18 |
2016/2017 |
W |
Stadion piłkarski KS Pogoń Krzeszyce (Krzeszyce 00) |
ZIELONI LUBIECHNIA W._ |
3 |
0 |
SPÓJNIA II OŚNO LUBUSKIE |
2017-04-29 |
16:00 |
18 |
2016/2017 |
W |
Rzepin, Lipowa 1 |
CHROBRY DRZEŃSKO |
2 |
2 |
SKP SŁUBICE |
2017-04-29 |
16:30 |
18 |
2016/2017 |
W |
BOISKO (Drzeńsko 1) |
ZORZA KOWALÓW |
3 |
1 |
AS PIESKI |
2017-04-30 |
14:00 |
18 |
2016/2017 |
W |
BOISKO (Kowalów, Polna 1) |
SMOGÓRZANKA SMOGÓRY |
1 |
2 |
ZNICZ TRZEMESZNO |
2017-04-30 |
16:00 |
18 |
2016/2017 |
W |
Smogóry 1 |
JUWENIA BOCZÓW |
4 |
2 |
LEŚNIK LEMIERZYCE. |
2017-04-30 |
16:30 |
18 |
2016/2017 |
W |
JUWENIA PARK (Boczów, Parkowa ) |
SPÓJNIA II OŚNO LUBUSKIE |
2 |
4 |
ZNICZ TRZEMESZNO |
2017-05-02 |
18:00 |
19 |
2016/2017 |
W |
Stadion Sportowy (Ośno Lubuskie, Sportowa 1) |
AS PIESKI |
0 |
2 |
ZIELONI LUBIECHNIA W._ |
2017-05-03 |
15:00 |
19 |
2016/2017 |
W |
BOISKO (Pieski 1) |
POGOŃ KRZESZYCE |
1 |
8 |
CHROBRY DRZEŃSKO |
2017-05-03 |
15:00 |
19 |
2016/2017 |
W |
Stadion piłkarski KS Pogoń Krzeszyce (Krzeszyce 00) |
LEŚNIK LEMIERZYCE. |
2 |
0 |
GKP PSZCZEW_ |
2017-05-03 |
16:15 |
19 |
2016/2017 |
W |
BOISKO (Lemierzyce 1) |
KS LUBNIEWICZANKA |
4 |
2 |
JUWENIA BOCZÓW |
2017-05-03 |
17:00 |
19 |
2016/2017 |
W |
Stadion Gminny (Lubniewice, Harcerska 23) |
SKP SŁUBICE |
6 |
0 |
ZORZA KOWALÓW |
2017-05-03 |
18:30 |
19 |
2016/2017 |
W |
STADION OLIMPIJSKI (Słubice 1) |
GKP PSZCZEW_ |
1 |
0 |
KS LUBNIEWICZANKA |
2017-05-06 |
15:00 |
20 |
2016/2017 |
W |
Boisko sportowe (Pszczew, Międzyrzecka ) |
CHROBRY DRZEŃSKO |
0 |
3 |
LEŚNIK LEMIERZYCE. |
2017-05-06 |
17:00 |
20 |
2016/2017 |
W |
BOISKO (Drzeńsko 1) |
ZIELONI LUBIECHNIA W._ |
1 |
0 |
SKP SŁUBICE |
2017-05-06 |
17:00 |
20 |
2016/2017 |
W |
Rzepin, Lipowa 1 |
ZORZA KOWALÓW |
0 |
2 |
POGOŃ KRZESZYCE |
2017-05-07 |
13:00 |
20 |
2016/2017 |
W |
BOISKO (Kowalów, Polna 1) |
SMOGÓRZANKA SMOGÓRY |
0 |
0 |
SPÓJNIA II OŚNO LUBUSKIE |
2017-05-07 |
15:00 |
20 |
2016/2017 |
W |
Smogóry 1 |
ZNICZ TRZEMESZNO |
2 |
3 |
AS PIESKI |
2017-05-07 |
15:00 |
20 |
2016/2017 |
W |
BOISKO (Trzemeszno Lubuskie 1) |
POGOŃ KRZESZYCE |
3 |
3 |
ZIELONI LUBIECHNIA W._ |
2017-05-13 |
16:00 |
21 |
2016/2017 |
W |
Stadion piłkarski KS Pogoń Krzeszyce (Krzeszyce 00) |
JUWENIA BOCZÓW |
9 |
1 |
SMOGÓRZANKA SMOGÓRY |
2017-05-13 |
17:30 |
21 |
2016/2017 |
W |
JUWENIA PARK (Boczów, Parkowa ) |
KS LUBNIEWICZANKA |
0 |
3 |
CHROBRY DRZEŃSKO |
2017-05-13 |
18:30 |
21 |
2016/2017 |
W |
Stadion Gminny (Lubniewice, Harcerska 23) |
AS PIESKI |
3 |
1 |
SPÓJNIA II OŚNO LUBUSKIE |
2017-05-14 |
15:00 |
21 |
2016/2017 |
W |
BOISKO (Pieski 1) |
LEŚNIK LEMIERZYCE. |
7 |
3 |
ZORZA KOWALÓW |
2017-05-14 |
15:30 |
21 |
2016/2017 |
W |
BOISKO (Lemierzyce 1) |
SKP SŁUBICE |
6 |
3 |
ZNICZ TRZEMESZNO |
2017-05-14 |
17:00 |
21 |
2016/2017 |
W |
STADION OLIMPIJSKI (Słubice 1) |
SMOGÓRZANKA SMOGÓRY |
1 |
1 |
AS PIESKI |
2017-05-20 |
16:00 |
22 |
2016/2017 |
W |
Smogóry 1 |
ZNICZ TRZEMESZNO |
5 |
2 |
POGOŃ KRZESZYCE |
2017-05-20 |
16:00 |
22 |
2016/2017 |
W |
BOISKO (Trzemeszno Lubuskie 1) |
ZIELONI LUBIECHNIA W._ |
4 |
1 |
LEŚNIK LEMIERZYCE. |
2017-05-20 |
17:00 |
22 |
2016/2017 |
W |
BOISKO (Lubiechnia Wielka 1) |
ZORZA KOWALÓW |
0 |
2 |
KS LUBNIEWICZANKA |
2017-05-21 |
15:00 |
22 |
2016/2017 |
W |
BOISKO (Kowalów, Polna 1) |
SPÓJNIA II OŚNO LUBUSKIE |
2 |
3 |
SKP SŁUBICE |
2017-05-21 |
17:00 |
22 |
2016/2017 |
W |
Stadion Sportowy (Ośno Lubuskie, Sportowa 1) |
GKP PSZCZEW_ |
4 |
0 |
JUWENIA BOCZÓW |
2017-05-21 |
18:00 |
22 |
2016/2017 |
W |
Boisko sportowe (Pszczew, Międzyrzecka ) |
KS LUBNIEWICZANKA |
0 |
3 |
ZIELONI LUBIECHNIA W._ |
2017-05-27 |
17:00 |
23 |
2016/2017 |
W |
Stadion Gminny (Lubniewice, Harcerska 23) |
LEŚNIK LEMIERZYCE. |
2 |
2 |
ZNICZ TRZEMESZNO |
2017-05-28 |
16:00 |
23 |
2016/2017 |
W |
BOISKO (Lemierzyce 1) |
GKP PSZCZEW_ |
4 |
0 |
SMOGÓRZANKA SMOGÓRY |
2017-05-28 |
17:00 |
23 |
2016/2017 |
W |
Boisko sportowe (Pszczew, Międzyrzecka ) |
JUWENIA BOCZÓW |
8 |
0 |
CHROBRY DRZEŃSKO |
2017-05-28 |
17:00 |
23 |
2016/2017 |
W |
JUWENIA PARK (Boczów, Parkowa ) |
POGOŃ KRZESZYCE |
3 |
2 |
SPÓJNIA II OŚNO LUBUSKIE |
2017-05-28 |
17:00 |
23 |
2016/2017 |
W |
Stadion piłkarski KS Pogoń Krzeszyce (Krzeszyce 00) |
SKP SŁUBICE |
3 |
3 |
AS PIESKI |
2017-05-28 |
17:00 |
23 |
2016/2017 |
W |
STADION OLIMPIJSKI (Słubice 1) |
AS PIESKI |
1 |
2 |
POGOŃ KRZESZYCE |
2017-06-04 |
15:00 |
24 |
2016/2017 |
W |
BOISKO (Pieski 1) |
ZORZA KOWALÓW |
1 |
1 |
JUWENIA BOCZÓW |
2017-06-04 |
15:00 |
24 |
2016/2017 |
W |
BOISKO (Kowalów, Polna 1) |
SMOGÓRZANKA SMOGÓRY |
3 |
2 |
SKP SŁUBICE |
2017-06-04 |
16:00 |
24 |
2016/2017 |
W |
Smogóry 1 |
SPÓJNIA II OŚNO LUBUSKIE |
1 |
4 |
LEŚNIK LEMIERZYCE. |
2017-06-04 |
16:00 |
24 |
2016/2017 |
W |
Stadion Sportowy (Ośno Lubuskie, Sportowa 1) |
ZNICZ TRZEMESZNO |
6 |
3 |
KS LUBNIEWICZANKA |
2017-06-04 |
16:00 |
24 |
2016/2017 |
W |
BOISKO (Trzemeszno Lubuskie 1) |
CHROBRY DRZEŃSKO |
3 |
3 |
GKP PSZCZEW_ |
2017-06-04 |
17:00 |
24 |
2016/2017 |
W |
BOISKO (Drzeńsko 1) |
CHROBRY DRZEŃSKO |
6 |
2 |
SMOGÓRZANKA SMOGÓRY |
2017-06-11 |
17:00 |
25 |
2016/2017 |
W |
BOISKO (Drzeńsko 1) |
GKP PSZCZEW_ |
5 |
1 |
ZORZA KOWALÓW |
2017-06-11 |
17:00 |
25 |
2016/2017 |
W |
Boisko sportowe (Pszczew, Międzyrzecka) |
JUWENIA BOCZÓW |
2 |
2 |
ZIELONI LUBIECHNIA W._ |
2017-06-11 |
17:00 |
25 |
2016/2017 |
W |
JUWENIA PARK (Boczów, Parkowa) |
KS LUBNIEWICZANKA |
3 |
0 |
SPÓJNIA II OŚNO LUBUSKIE |
2017-06-11 |
17:00 |
25 |
2016/2017 |
W |
Stadion Gminny (Lubniewice, Harcerska 23) |
LEŚNIK LEMIERZYCE. |
3 |
0 |
AS PIESKI |
2017-06-11 |
17:00 |
25 |
2016/2017 |
W |
BOISKO (Lemierzyce 1) |
POGOŃ KRZESZYCE |
4 |
2 |
SKP SŁUBICE |
2017-06-11 |
17:00 |
25 |
2016/2017 |
W |
Stadion piłkarski KS Pogoń Krzeszyce (Krzeszyce 00) |
AS PIESKI |
6 |
3 |
KS LUBNIEWICZANKA |
2017-06-18 |
17:00 |
26 |
2016/2017 |
W |
BOISKO (Pieski 1) |
SKP SŁUBICE |
1 |
5 |
LEŚNIK LEMIERZYCE. |
2017-06-18 |
17:00 |
26 |
2016/2017 |
W |
STADION OLIMPIJSKI (Słubice 1) |
SMOGÓRZANKA SMOGÓRY |
4 |
1 |
POGOŃ KRZESZYCE |
2017-06-18 |
17:00 |
26 |
2016/2017 |
W |
1, Smogóry |
ZIELONI LUBIECHNIA W._ |
1 |
1 |
GKP PSZCZEW_ |
2017-06-18 |
17:00 |
26 |
2016/2017 |
W |
1, Lubiechnia Wielka |
ZNICZ TRZEMESZNO |
3 |
0 |
JUWENIA BOCZÓW |
2017-06-18 |
17:00 |
26 |
2016/2017 |
W |
BOISKO (Trzemeszno Lubuskie 1) |
ZORZA KOWALÓW |
1 |
0 |
CHROBRY DRZEŃSKO |
2017-06-18 |
17:00 |
26 |
2016/2017 |
W |
BOISKO (Kowalów, Polna 1) |
CHROBRY DRZEŃSKO |
3 |
0 |
KS GLISNO I - drużyna wycofana, walkower |
b/d |
b/d |
22 |
2016/2017 |
W |
|
JUWENIA BOCZÓW |
3 |
0 |
KS GLISNO I - drużyna wycofana, walkower |
b/d |
b/d |
20 |
2016/2017 |
W |
|
KS GLISNO I - drużyna wycofana, walkower |
0 |
3 |
AS PIESKI |
b/d |
b/d |
14 |
2016/2017 |
W |
|
KS GLISNO I - drużyna wycofana, walkower |
0 |
3 |
GKP PSZCZEW_ |
b/d |
b/d |
21 |
2016/2017 |
W |
|
KS GLISNO I - drużyna wycofana, walkower |
0 |
3 |
KS LUBNIEWICZANKA |
b/d |
b/d |
18 |
2016/2017 |
W |
|
KS GLISNO I - drużyna wycofana, walkower |
0 |
3 |
POGOŃ KRZESZYCE |
b/d |
b/d |
16 |
2016/2017 |
W |
|
KS GLISNO I - drużyna wycofana, walkower |
0 |
3 |
SMOGÓRZANKA SMOGÓRY |
b/d |
b/d |
19 |
2016/2017 |
W |
|
KS GLISNO I - drużyna wycofana, walkower |
0 |
3 |
ZNICZ TRZEMESZNO |
b/d |
b/d |
25 |
2016/2017 |
W |
|
KS GLISNO I - drużyna wycofana, walkower |
0 |
3 |
ZORZA KOWALÓW |
b/d |
b/d |
23 |
2016/2017 |
W |
|
LEŚNIK LEMIERZYCE. |
3 |
0 |
KS GLISNO I - drużyna wycofana, walkower |
b/d |
b/d |
17 |
2016/2017 |
W |
|
SKP SŁUBICE |
3 |
0 |
KS GLISNO I - drużyna wycofana, walkower |
b/d |
b/d |
15 |
2016/2017 |
W |
|
SPÓJNIA II OŚNO LUBUSKIE |
3 |
0 |
KS GLISNO I - drużyna wycofana, walkower |
b/d |
b/d |
26 |
2016/2017 |
W |
|
ZIELONI LUBIECHNIA W._ |
3 |
0 |
KS GLISNO I - drużyna wycofana, walkower |
b/d |
b/d |
24 |
2016/2017 |
W |
|