Gospodarz |
|
|
Gość |
Data |
Godzina |
Kolejka |
Sezon |
RUNDA |
Miejsce |
OBRA TRZCIEL |
3 |
0 |
MEDYK II CIBÓRZ |
2016-08-21 |
13:00 |
1 |
2016/2017 |
J |
Trzciel ul.Poznańska 10 (Trzciel, Poznańska 10) |
RADOŚĆ STAROPOLE |
5 |
2 |
LUBUSZE RUSINÓW |
2016-08-21 |
13:00 |
1 |
2016/2017 |
J |
Staropole (Staropole .) |
RAKOVIA RAKÓW |
3 |
1 |
KS RADOSZYN |
2016-08-21 |
13:00 |
1 |
2016/2017 |
J |
Rakovia (Raków 19A) |
ZENIT MYSZĘCIN |
1 |
4 |
BRUNATNI SIENIAWA |
2016-08-21 |
13:00 |
1 |
2016/2017 |
J |
Stadion Wiejski (Myszęcin ) |
ODRA GLIŃSK |
2 |
1 |
METEOR JORDANOWO |
2016-08-21 |
14:00 |
1 |
2016/2017 |
J |
Rusinów |
VICTORIA SZCZANIEC |
1 |
0 |
DELTA SMARDZEWO |
2016-08-21 |
14:00 |
1 |
2016/2017 |
J |
Boisko Szczaniec (Szczaniec 1) |
ZAP II OLIMP KRĘCKO |
4 |
2 |
CHROBRY BRÓJCE |
2016-08-21 |
18:00 |
1 |
2016/2017 |
J |
Stadion OSiR w Zbąszynku (Zbąszynek, Sportowa 2) |
KS RADOSZYN |
2 |
2 |
RADOŚĆ STAROPOLE |
2016-08-27 |
16:00 |
2 |
2016/2017 |
J |
Boisko w Chociulach (Chociule ) |
BRUNATNI SIENIAWA |
1 |
3 |
MEDYK II CIBÓRZ |
2016-08-28 |
13:00 |
2 |
2016/2017 |
J |
Sieniawa (Sieniawa .) |
LUBUSZE RUSINÓW |
2 |
3 |
ODRA GLIŃSK |
2016-08-28 |
14:00 |
2 |
2016/2017 |
J |
Boisko Rusinów (Rusinów 1) |
CHROBRY BRÓJCE |
2 |
4 |
VICTORIA SZCZANIEC |
2016-08-28 |
15:00 |
2 |
2016/2017 |
J |
Boisko Brójce (Brójce 1) |
METEOR JORDANOWO |
6 |
3 |
OBRA TRZCIEL |
2016-08-28 |
15:00 |
2 |
2016/2017 |
J |
Stadion Gminny (Jordanowo 1) |
DELTA SMARDZEWO |
2 |
4 |
RAKOVIA RAKÓW |
2016-08-28 |
17:00 |
2 |
2016/2017 |
J |
Boisko Smardzewo (Smardzewo 1) |
ZENIT MYSZĘCIN |
0 |
2 |
ZAP II OLIMP KRĘCKO |
2016-08-28 |
17:00 |
2 |
2016/2017 |
J |
Stadion Wiejski (Myszęcin) |
ODRA GLIŃSK |
0 |
3 |
KS RADOSZYN |
2016-09-03 |
16:00 |
3 |
2016/2017 |
J |
Brak adresu o id:0 |
RADOŚĆ STAROPOLE |
7 |
4 |
DELTA SMARDZEWO |
2016-09-03 |
16:00 |
3 |
2016/2017 |
J |
Staropole (Staropole .) |
MEDYK II CIBÓRZ |
3 |
4 |
METEOR JORDANOWO |
2016-09-04 |
15:00 |
3 |
2016/2017 |
J |
Boisko Wiejskie (Cibórz 1) |
OBRA TRZCIEL |
4 |
4 |
LUBUSZE RUSINÓW |
2016-09-04 |
15:00 |
3 |
2016/2017 |
J |
Trzciel ul.Poznańska 10 (Trzciel, Poznańska 10) |
RAKOVIA RAKÓW |
2 |
0 |
CHROBRY BRÓJCE |
2016-09-04 |
15:00 |
3 |
2016/2017 |
J |
Rakovia (Raków 19A) |
VICTORIA SZCZANIEC |
0 |
0 |
ZENIT MYSZĘCIN |
2016-09-04 |
16:00 |
3 |
2016/2017 |
J |
Boisko Szczaniec (Szczaniec 1) |
ZAP II OLIMP KRĘCKO |
2 |
5 |
BRUNATNI SIENIAWA |
2016-09-04 |
17:00 |
3 |
2016/2017 |
J |
Stadion OSiR w Zbąszynku (Zbąszynek, Sportowa 2) |
KS RADOSZYN |
4 |
2 |
OBRA TRZCIEL |
2016-09-10 |
17:00 |
4 |
2016/2017 |
J |
Brak adresu o id:0 |
ZENIT MYSZĘCIN |
0 |
2 |
RAKOVIA RAKÓW |
2016-09-10 |
17:00 |
4 |
2016/2017 |
J |
Stadion Wiejski (Myszęcin) |
BRUNATNI SIENIAWA |
2 |
5 |
METEOR JORDANOWO |
2016-09-11 |
13:00 |
4 |
2016/2017 |
J |
Sieniawa (Sieniawa .) |
LUBUSZE RUSINÓW |
0 |
0 |
MEDYK II CIBÓRZ |
2016-09-11 |
13:00 |
4 |
2016/2017 |
J |
Boisko Rusinów (Rusinów 1) |
CHROBRY BRÓJCE |
2 |
3 |
RADOŚĆ STAROPOLE |
2016-09-11 |
15:00 |
4 |
2016/2017 |
J |
Boisko Brójce (Brójce 1) |
DELTA SMARDZEWO |
3 |
2 |
ODRA GLIŃSK |
2016-09-11 |
15:30 |
4 |
2016/2017 |
J |
Boisko Smardzewo (Smardzewo 1) |
ZAP II OLIMP KRĘCKO |
0 |
1 |
VICTORIA SZCZANIEC |
2016-09-11 |
16:00 |
4 |
2016/2017 |
J |
Stadion OSiR w Zbąszynku (Zbąszynek, Sportowa 2) |
VICTORIA SZCZANIEC |
2 |
1 |
BRUNATNI SIENIAWA |
2016-09-17 |
15:00 |
5 |
2016/2017 |
J |
Boisko Szczaniec (Szczaniec 1) |
RADOŚĆ STAROPOLE |
2 |
0 |
ZENIT MYSZĘCIN |
2016-09-17 |
16:00 |
5 |
2016/2017 |
J |
Staropole (Staropole .) |
OBRA TRZCIEL |
6 |
3 |
DELTA SMARDZEWO |
2016-09-18 |
14:00 |
5 |
2016/2017 |
J |
Trzciel ul.Poznańska 10 (Trzciel, Poznańska 10) |
ODRA GLIŃSK |
7 |
0 |
CHROBRY BRÓJCE |
2016-09-18 |
14:30 |
5 |
2016/2017 |
J |
Brak adresu o id:0 |
MEDYK II CIBÓRZ |
3 |
1 |
KS RADOSZYN |
2016-09-18 |
15:00 |
5 |
2016/2017 |
J |
Boisko Wiejskie (Cibórz 1) |
METEOR JORDANOWO |
10 |
4 |
LUBUSZE RUSINÓW |
2016-09-18 |
15:00 |
5 |
2016/2017 |
J |
Stadion Gminny (Jordanowo 1) |
RAKOVIA RAKÓW |
3 |
0 |
ZAP II OLIMP KRĘCKO |
2016-09-18 |
15:00 |
5 |
2016/2017 |
J |
Rakovia (Raków 19A) |
KS RADOSZYN |
4 |
1 |
METEOR JORDANOWO |
2016-09-24 |
16:00 |
6 |
2016/2017 |
J |
Brak adresu o id:0 |
ZENIT MYSZĘCIN |
3 |
1 |
ODRA GLIŃSK |
2016-09-24 |
16:00 |
6 |
2016/2017 |
J |
Stadion Wiejski (Myszęcin) |
BRUNATNI SIENIAWA |
5 |
4 |
LUBUSZE RUSINÓW |
2016-09-25 |
13:00 |
6 |
2016/2017 |
J |
Sieniawa (Sieniawa .) |
CHROBRY BRÓJCE |
3 |
0 |
OBRA TRZCIEL |
2016-09-25 |
14:00 |
6 |
2016/2017 |
J |
Boisko Brójce (Brójce 1) |
DELTA SMARDZEWO |
4 |
5 |
MEDYK II CIBÓRZ |
2016-09-25 |
14:30 |
6 |
2016/2017 |
J |
Boisko Smardzewo (Smardzewo 1) |
VICTORIA SZCZANIEC |
1 |
2 |
RAKOVIA RAKÓW |
2016-09-25 |
16:00 |
6 |
2016/2017 |
J |
Boisko Szczaniec (Szczaniec 1) |
ZAP II OLIMP KRĘCKO |
5 |
1 |
RADOŚĆ STAROPOLE |
2016-09-25 |
16:00 |
6 |
2016/2017 |
J |
Stadion OSiR w Zbąszynku (Zbąszynek, Sportowa 2) |
RADOŚĆ STAROPOLE |
1 |
2 |
VICTORIA SZCZANIEC |
2016-10-01 |
12:30 |
7 |
2016/2017 |
J |
Staropole (Staropole .) |
ODRA GLIŃSK |
1 |
1 |
ZAP II OLIMP KRĘCKO |
2016-10-01 |
15:00 |
7 |
2016/2017 |
J |
Rusinów |
LUBUSZE RUSINÓW |
1 |
2 |
KS RADOSZYN |
2016-10-02 |
13:00 |
7 |
2016/2017 |
J |
Boisko Rusinów (Rusinów 1) |
MEDYK II CIBÓRZ |
3 |
0 |
CHROBRY BRÓJCE |
2016-10-02 |
14:00 |
7 |
2016/2017 |
J |
Boisko Wiejskie (Cibórz 1) |
OBRA TRZCIEL |
2 |
0 |
ZENIT MYSZĘCIN |
2016-10-02 |
14:00 |
7 |
2016/2017 |
J |
Trzciel ul.Poznańska 10 (Trzciel, Poznańska 10) |
METEOR JORDANOWO |
4 |
2 |
DELTA SMARDZEWO |
2016-10-02 |
15:00 |
7 |
2016/2017 |
J |
Stadion Gminny (Jordanowo 1) |
RAKOVIA RAKÓW |
3 |
3 |
BRUNATNI SIENIAWA |
2016-10-02 |
15:00 |
7 |
2016/2017 |
J |
Rakovia (Raków 19A) |
ZENIT MYSZĘCIN |
1 |
3 |
MEDYK II CIBÓRZ |
2016-10-08 |
15:00 |
8 |
2016/2017 |
J |
Stadion Wiejski (Myszęcin) |
BRUNATNI SIENIAWA |
2 |
1 |
KS RADOSZYN |
2016-10-09 |
13:00 |
8 |
2016/2017 |
J |
Sieniawa (Sieniawa .) |
CHROBRY BRÓJCE |
3 |
1 |
METEOR JORDANOWO |
2016-10-09 |
14:00 |
8 |
2016/2017 |
J |
Boisko Brójce (Brójce 1) |
DELTA SMARDZEWO |
3 |
3 |
LUBUSZE RUSINÓW |
2016-10-09 |
14:00 |
8 |
2016/2017 |
J |
Boisko Smardzewo (Smardzewo 1) |
RAKOVIA RAKÓW |
5 |
1 |
RADOŚĆ STAROPOLE |
2016-10-09 |
14:00 |
8 |
2016/2017 |
J |
Rakovia (Raków 19A) |
VICTORIA SZCZANIEC |
1 |
2 |
ODRA GLIŃSK |
2016-10-09 |
15:00 |
8 |
2016/2017 |
J |
Boisko Szczaniec (Szczaniec 1) |
ZAP II OLIMP KRĘCKO |
1 |
1 |
OBRA TRZCIEL |
2016-10-09 |
15:00 |
8 |
2016/2017 |
J |
Stadion OSiR w Zbąszynku (Zbąszynek, Sportowa 2) |
METEOR JORDANOWO |
1 |
1 |
ZENIT MYSZĘCIN |
2016-10-15 |
15:00 |
9 |
2016/2017 |
J |
Stadion Gminny (Jordanowo 1) |
RADOŚĆ STAROPOLE |
3 |
0 |
BRUNATNI SIENIAWA |
2016-10-15 |
15:00 |
9 |
2016/2017 |
J |
Staropole (Staropole .) |
LUBUSZE RUSINÓW |
2 |
2 |
CHROBRY BRÓJCE |
2016-10-16 |
12:00 |
9 |
2016/2017 |
J |
Boisko Rusinów (Rusinów 1) |
MEDYK II CIBÓRZ |
1 |
0 |
ZAP II OLIMP KRĘCKO |
2016-10-16 |
14:00 |
9 |
2016/2017 |
J |
Boisko Wiejskie (Cibórz 1) |
OBRA TRZCIEL |
5 |
4 |
VICTORIA SZCZANIEC |
2016-10-16 |
14:00 |
9 |
2016/2017 |
J |
Trzciel ul.Poznańska 10 (Trzciel, Poznańska 10) |
ODRA GLIŃSK |
2 |
2 |
RAKOVIA RAKÓW |
2016-10-16 |
14:30 |
9 |
2016/2017 |
J |
Brak adresu o id:0 |
KS RADOSZYN |
1 |
1 |
DELTA SMARDZEWO |
2016-10-16 |
15:00 |
9 |
2016/2017 |
J |
Brak adresu o id:0 |
ZENIT MYSZĘCIN |
1 |
2 |
LUBUSZE RUSINÓW |
2016-10-22 |
14:00 |
10 |
2016/2017 |
J |
Stadion Wiejski (Myszęcin) |
BRUNATNI SIENIAWA |
6 |
2 |
DELTA SMARDZEWO |
2016-10-23 |
13:00 |
10 |
2016/2017 |
J |
Sieniawa (Sieniawa .) |
CHROBRY BRÓJCE |
0 |
3 |
KS RADOSZYN |
2016-10-23 |
14:00 |
10 |
2016/2017 |
J |
Boisko Brójce (Brójce 1) |
RADOŚĆ STAROPOLE |
3 |
0 |
ODRA GLIŃSK |
2016-10-23 |
14:00 |
10 |
2016/2017 |
J |
Staropole (Staropole .) |
RAKOVIA RAKÓW |
4 |
0 |
OBRA TRZCIEL |
2016-10-23 |
14:00 |
10 |
2016/2017 |
J |
Rakovia (Raków 19A) |
VICTORIA SZCZANIEC |
8 |
2 |
MEDYK II CIBÓRZ |
2016-10-23 |
15:00 |
10 |
2016/2017 |
J |
Boisko Szczaniec (Szczaniec 1) |
ZAP II OLIMP KRĘCKO |
7 |
1 |
METEOR JORDANOWO |
2016-10-23 |
15:00 |
10 |
2016/2017 |
J |
Stadion OSiR w Zbąszynku (Zbąszynek, Sportowa 2) |
KS RADOSZYN |
1 |
1 |
ZENIT MYSZĘCIN |
2016-10-29 |
14:00 |
11 |
2016/2017 |
J |
Brak adresu o id:0 |
MEDYK II CIBÓRZ |
2 |
5 |
RAKOVIA RAKÓW |
2016-10-30 |
11:30 |
11 |
2016/2017 |
J |
Boisko Wiejskie (Cibórz 1) |
LUBUSZE RUSINÓW |
0 |
4 |
ZAP II OLIMP KRĘCKO |
2016-10-30 |
12:00 |
11 |
2016/2017 |
J |
Boisko Rusinów (Rusinów 1) |
OBRA TRZCIEL |
6 |
3 |
RADOŚĆ STAROPOLE |
2016-10-30 |
13:00 |
11 |
2016/2017 |
J |
Trzciel ul.Poznańska 10 (Trzciel, Poznańska 10) |
DELTA SMARDZEWO |
4 |
0 |
CHROBRY BRÓJCE |
2016-10-30 |
14:00 |
11 |
2016/2017 |
J |
Boisko Smardzewo (Smardzewo 1) |
METEOR JORDANOWO |
2 |
5 |
VICTORIA SZCZANIEC |
2016-10-30 |
14:00 |
11 |
2016/2017 |
J |
Stadion Gminny (Jordanowo 1) |
ODRA GLIŃSK |
3 |
0 |
BRUNATNI SIENIAWA |
2016-10-30 |
14:00 |
11 |
2016/2017 |
J |
Brak adresu o id:0 |
RADOŚĆ STAROPOLE |
4 |
0 |
MEDYK II CIBÓRZ |
2016-11-05 |
14:00 |
12 |
2016/2017 |
J |
Staropole (Staropole .) |
ZENIT MYSZĘCIN |
5 |
4 |
DELTA SMARDZEWO |
2016-11-05 |
14:00 |
12 |
2016/2017 |
J |
Stadion Wiejski (Myszęcin) |
BRUNATNI SIENIAWA |
5 |
1 |
CHROBRY BRÓJCE |
2016-11-06 |
13:00 |
12 |
2016/2017 |
J |
Sieniawa (Sieniawa .) |
ODRA GLIŃSK |
4 |
1 |
OBRA TRZCIEL |
2016-11-06 |
13:00 |
12 |
2016/2017 |
J |
Brak adresu o id:0 |
RAKOVIA RAKÓW |
6 |
0 |
METEOR JORDANOWO |
2016-11-06 |
13:00 |
12 |
2016/2017 |
J |
Rakovia (Raków 19A) |
VICTORIA SZCZANIEC |
5 |
3 |
LUBUSZE RUSINÓW |
2016-11-06 |
13:00 |
12 |
2016/2017 |
J |
Boisko Szczaniec (Szczaniec 1) |
ZAP II OLIMP KRĘCKO |
1 |
0 |
KS RADOSZYN |
2016-11-06 |
14:00 |
12 |
2016/2017 |
J |
Stadion OSiR w Zbąszynku (Zbąszynek, Sportowa 2) |
LUBUSZE RUSINÓW |
3 |
4 |
RAKOVIA RAKÓW |
2016-11-11 |
13:00 |
13 |
2016/2017 |
J |
Boisko Rusinów (Rusinów 1) |
MEDYK II CIBÓRZ |
0 |
2 |
ODRA GLIŃSK |
2016-11-11 |
13:00 |
13 |
2016/2017 |
J |
Boisko Wiejskie (Cibórz 1) |
CHROBRY BRÓJCE |
2 |
3 |
ZENIT MYSZĘCIN |
2016-11-13 |
13:00 |
13 |
2016/2017 |
J |
Boisko Brójce (Brójce 1) |
KS RADOSZYN |
2 |
1 |
VICTORIA SZCZANIEC |
2016-11-13 |
13:00 |
13 |
2016/2017 |
J |
Brak adresu o id:0 |
METEOR JORDANOWO |
5 |
0 |
RADOŚĆ STAROPOLE |
2016-11-13 |
13:00 |
13 |
2016/2017 |
J |
Stadion Gminny (Jordanowo 1) |
OBRA TRZCIEL |
6 |
2 |
BRUNATNI SIENIAWA |
2016-11-13 |
13:00 |
13 |
2016/2017 |
J |
Trzciel ul.Poznańska 10 (Trzciel, Poznańska 10) |
DELTA SMARDZEWO |
1 |
5 |
ZAP II OLIMP KRĘCKO |
2016-11-13 |
13:30 |
13 |
2016/2017 |
J |
Boisko Smardzewo (Smardzewo 1) |
LUBUSZE RUSINÓW |
3 |
1 |
RADOŚĆ STAROPOLE |
2017-03-19 |
11:00 |
14 |
2016/2017 |
W |
gen. Sikorskiego 25, Świebodzin |
BRUNATNI SIENIAWA |
3 |
0 |
ZENIT MYSZĘCIN |
2017-03-19 |
12:00 |
14 |
2016/2017 |
W |
Sieniawa (Sieniawa .) |
CHROBRY BRÓJCE |
2 |
5 |
ZAP II OLIMP KRĘCKO |
2017-03-19 |
14:00 |
14 |
2016/2017 |
W |
Boisko Brójce (Brójce 1) |
MEDYK II CIBÓRZ |
1 |
4 |
OBRA TRZCIEL |
2017-03-19 |
14:00 |
14 |
2016/2017 |
W |
Boisko Wiejskie (Cibórz 1) |
DELTA SMARDZEWO |
1 |
3 |
VICTORIA SZCZANIEC |
2017-03-19 |
15:00 |
14 |
2016/2017 |
W |
Boisko Smardzewo (Smardzewo 1) |
KS RADOSZYN |
2 |
3 |
RAKOVIA RAKÓW |
2017-03-19 |
15:00 |
14 |
2016/2017 |
W |
Chociule |
METEOR JORDANOWO |
2 |
2 |
ODRA GLIŃSK |
2017-03-19 |
15:00 |
14 |
2016/2017 |
W |
Stadion Gminny (Jordanowo 1) |
VICTORIA SZCZANIEC |
3 |
0 |
CHROBRY BRÓJCE |
2017-03-25 |
14:00 |
15 |
2016/2017 |
W |
Boisko Szczaniec (Szczaniec 1) |
ODRA GLIŃSK |
0 |
0 |
LUBUSZE RUSINÓW |
2017-03-25 |
15:00 |
15 |
2016/2017 |
W |
gen. Sikorskiego 25, Świebodzin |
RADOŚĆ STAROPOLE |
2 |
1 |
KS RADOSZYN |
2017-03-25 |
15:00 |
15 |
2016/2017 |
W |
Staropole (Staropole .) |
OBRA TRZCIEL |
1 |
2 |
METEOR JORDANOWO |
2017-03-26 |
13:00 |
15 |
2016/2017 |
W |
Trzciel ul.Poznańska 10 (Trzciel, Poznańska 10) |
MEDYK II CIBÓRZ |
1 |
0 |
BRUNATNI SIENIAWA |
2017-03-26 |
14:00 |
15 |
2016/2017 |
W |
Boisko Wiejskie (Cibórz 1) |
RAKOVIA RAKÓW |
5 |
2 |
DELTA SMARDZEWO |
2017-03-26 |
15:00 |
15 |
2016/2017 |
W |
Rakovia (Raków 19A) |
ZAP II OLIMP KRĘCKO |
2 |
1 |
ZENIT MYSZĘCIN |
2017-03-26 |
15:00 |
15 |
2016/2017 |
W |
Stadion OSiR w Zbąszynku (Zbąszynek, Sportowa 2) |
ZENIT MYSZĘCIN |
0 |
5 |
VICTORIA SZCZANIEC |
2017-04-01 |
16:00 |
16 |
2016/2017 |
W |
Stadion Wiejski (Myszęcin) |
BRUNATNI SIENIAWA |
2 |
1 |
ZAP II OLIMP KRĘCKO |
2017-04-02 |
12:00 |
16 |
2016/2017 |
W |
Sieniawa (Sieniawa .) |
LUBUSZE RUSINÓW |
2 |
3 |
OBRA TRZCIEL |
2017-04-02 |
13:00 |
16 |
2016/2017 |
W |
gen. Sikorskiego 25, Świebodzin |
CHROBRY BRÓJCE |
4 |
5 |
RAKOVIA RAKÓW |
2017-04-02 |
14:00 |
16 |
2016/2017 |
W |
Boisko Brójce (Brójce 1) |
DELTA SMARDZEWO |
5 |
3 |
RADOŚĆ STAROPOLE |
2017-04-02 |
15:00 |
16 |
2016/2017 |
W |
Boisko Smardzewo (Smardzewo 1) |
METEOR JORDANOWO |
6 |
1 |
MEDYK II CIBÓRZ |
2017-04-02 |
15:00 |
16 |
2016/2017 |
W |
Stadion Gminny (Jordanowo 1) |
KS RADOSZYN |
3 |
0 |
ODRA GLIŃSK |
2017-04-02 |
16:00 |
16 |
2016/2017 |
W |
Chociule |
ODRA GLIŃSK |
2 |
1 |
DELTA SMARDZEWO |
2017-04-08 |
15:00 |
17 |
2016/2017 |
W |
gen. Sikorskiego 25, Świebodzin |
RADOŚĆ STAROPOLE |
0 |
3 |
CHROBRY BRÓJCE |
2017-04-08 |
16:00 |
17 |
2016/2017 |
W |
Staropole (Staropole .) |
VICTORIA SZCZANIEC |
2 |
2 |
ZAP II OLIMP KRĘCKO |
2017-04-08 |
16:00 |
17 |
2016/2017 |
W |
Boisko Szczaniec (Szczaniec 1) |
MEDYK II CIBÓRZ |
3 |
1 |
LUBUSZE RUSINÓW |
2017-04-09 |
13:00 |
17 |
2016/2017 |
W |
Boisko Wiejskie (Cibórz 1) |
OBRA TRZCIEL |
2 |
2 |
KS RADOSZYN |
2017-04-09 |
13:00 |
17 |
2016/2017 |
W |
Trzciel ul.Poznańska 10 (Trzciel, Poznańska 10) |
METEOR JORDANOWO |
2 |
1 |
BRUNATNI SIENIAWA |
2017-04-09 |
15:00 |
17 |
2016/2017 |
W |
Stadion Gminny (Jordanowo 1) |
RAKOVIA RAKÓW |
3 |
2 |
ZENIT MYSZĘCIN |
2017-04-09 |
16:00 |
17 |
2016/2017 |
W |
Rakovia (Raków 19A) |
KS RADOSZYN |
5 |
5 |
MEDYK II CIBÓRZ |
2017-04-22 |
16:00 |
18 |
2016/2017 |
W |
Chociule |
ZENIT MYSZĘCIN |
2 |
2 |
RADOŚĆ STAROPOLE |
2017-04-22 |
16:00 |
18 |
2016/2017 |
W |
Stadion Wiejski (Myszęcin) |
BRUNATNI SIENIAWA |
1 |
1 |
VICTORIA SZCZANIEC |
2017-04-23 |
12:00 |
18 |
2016/2017 |
W |
Sieniawa (Sieniawa .) |
LUBUSZE RUSINÓW |
0 |
8 |
METEOR JORDANOWO |
2017-04-23 |
13:00 |
18 |
2016/2017 |
W |
gen. Sikorskiego 25, Świebodzin |
CHROBRY BRÓJCE |
2 |
3 |
ODRA GLIŃSK |
2017-04-23 |
14:00 |
18 |
2016/2017 |
W |
Boisko Brójce (Brójce 1) |
ZAP II OLIMP KRĘCKO |
3 |
2 |
RAKOVIA RAKÓW |
2017-04-23 |
16:00 |
18 |
2016/2017 |
W |
Stadion OSiR w Zbąszynku (Zbąszynek, Sportowa 2) |
DELTA SMARDZEWO |
3 |
5 |
OBRA TRZCIEL |
2017-04-23 |
17:00 |
18 |
2016/2017 |
W |
Boisko Smardzewo (Smardzewo 1) |
ODRA GLIŃSK |
2 |
2 |
ZENIT MYSZĘCIN |
2017-04-29 |
13:00 |
19 |
2016/2017 |
W |
gen. Sikorskiego 25, Świebodzin |
LUBUSZE RUSINÓW |
0 |
3 |
BRUNATNI SIENIAWA |
2017-04-29 |
16:00 |
19 |
2016/2017 |
W |
gen. Sikorskiego 25, Świebodzin |
MEDYK II CIBÓRZ |
3 |
1 |
DELTA SMARDZEWO |
2017-04-29 |
17:00 |
19 |
2016/2017 |
W |
Boisko Wiejskie (Cibórz 1) |
RADOŚĆ STAROPOLE |
2 |
3 |
ZAP II OLIMP KRĘCKO |
2017-04-30 |
13:00 |
19 |
2016/2017 |
W |
Staropole (Staropole .) |
METEOR JORDANOWO |
6 |
2 |
KS RADOSZYN |
2017-04-30 |
15:00 |
19 |
2016/2017 |
W |
Stadion Gminny (Jordanowo 1) |
OBRA TRZCIEL |
1 |
4 |
CHROBRY BRÓJCE |
2017-04-30 |
15:00 |
19 |
2016/2017 |
W |
Trzciel ul.Poznańska 10 (Trzciel, Poznańska 10) |
RAKOVIA RAKÓW |
2 |
1 |
VICTORIA SZCZANIEC |
2017-04-30 |
15:00 |
19 |
2016/2017 |
W |
Rakovia (Raków 19A) |
ZAP II OLIMP KRĘCKO |
0 |
2 |
ODRA GLIŃSK |
2017-05-02 |
17:00 |
20 |
2016/2017 |
W |
Stadion OSiR w Zbąszynku (Zbąszynek, Sportowa 2) |
BRUNATNI SIENIAWA |
2 |
4 |
RAKOVIA RAKÓW |
2017-05-03 |
12:00 |
20 |
2016/2017 |
W |
Sieniawa (Sieniawa .) |
CHROBRY BRÓJCE |
4 |
2 |
MEDYK II CIBÓRZ |
2017-05-03 |
15:00 |
20 |
2016/2017 |
W |
Boisko Brójce (Brójce 1) |
DELTA SMARDZEWO |
2 |
6 |
METEOR JORDANOWO |
2017-05-03 |
15:00 |
20 |
2016/2017 |
W |
Boisko Smardzewo (Smardzewo 1) |
VICTORIA SZCZANIEC |
4 |
0 |
RADOŚĆ STAROPOLE |
2017-05-03 |
15:00 |
20 |
2016/2017 |
W |
Boisko Szczaniec (Szczaniec 1) |
KS RADOSZYN |
1 |
0 |
LUBUSZE RUSINÓW |
2017-05-03 |
17:00 |
20 |
2016/2017 |
W |
Chociule |
ZENIT MYSZĘCIN |
2 |
0 |
OBRA TRZCIEL |
2017-05-03 |
17:00 |
20 |
2016/2017 |
W |
Stadion Wiejski (Myszęcin) |
LUBUSZE RUSINÓW |
7 |
0 |
DELTA SMARDZEWO |
2017-05-06 |
13:00 |
21 |
2016/2017 |
W |
gen. Sikorskiego 25, Świebodzin |
ODRA GLIŃSK |
0 |
2 |
VICTORIA SZCZANIEC |
2017-05-06 |
15:30 |
21 |
2016/2017 |
W |
Stadion Miejski (Świebodzin, gen. Sikorskiego 25) |
RADOŚĆ STAROPOLE |
0 |
1 |
RAKOVIA RAKÓW |
2017-05-06 |
18:00 |
21 |
2016/2017 |
W |
Staropole (Staropole .) |
METEOR JORDANOWO |
4 |
0 |
CHROBRY BRÓJCE |
2017-05-07 |
15:00 |
21 |
2016/2017 |
W |
Stadion Gminny (Jordanowo 1) |
OBRA TRZCIEL |
1 |
1 |
ZAP II OLIMP KRĘCKO |
2017-05-07 |
16:00 |
21 |
2016/2017 |
W |
Trzciel ul.Poznańska 10 (Trzciel, Poznańska 10) |
KS RADOSZYN |
4 |
2 |
BRUNATNI SIENIAWA |
2017-05-07 |
17:00 |
21 |
2016/2017 |
W |
Chociule |
MEDYK II CIBÓRZ |
3 |
3 |
ZENIT MYSZĘCIN |
2017-05-07 |
17:30 |
21 |
2016/2017 |
W |
Boisko Wiejskie (Cibórz 1) |
CHROBRY BRÓJCE |
3 |
0 |
LUBUSZE RUSINÓW |
2017-05-13 |
15:00 |
22 |
2016/2017 |
W |
Boisko Brójce (Brójce 1) |
VICTORIA SZCZANIEC |
3 |
0 |
OBRA TRZCIEL |
2017-05-13 |
15:00 |
22 |
2016/2017 |
W |
Boisko Szczaniec (Szczaniec 1) |
ZENIT MYSZĘCIN |
3 |
0 |
METEOR JORDANOWO |
2017-05-13 |
16:00 |
22 |
2016/2017 |
W |
Stadion Wiejski (Myszęcin ) |
BRUNATNI SIENIAWA |
3 |
1 |
RADOŚĆ STAROPOLE |
2017-05-14 |
12:00 |
22 |
2016/2017 |
W |
Sieniawa (Sieniawa .) |
RAKOVIA RAKÓW |
2 |
1 |
ODRA GLIŃSK |
2017-05-14 |
15:00 |
22 |
2016/2017 |
W |
Rakovia (Raków 19A) |
ZAP II OLIMP KRĘCKO |
3 |
2 |
MEDYK II CIBÓRZ |
2017-05-14 |
17:00 |
22 |
2016/2017 |
W |
Stadion OSiR w Zbąszynku (Zbąszynek, Sportowa 2) |
DELTA SMARDZEWO |
3 |
4 |
KS RADOSZYN |
2017-05-14 |
18:00 |
22 |
2016/2017 |
W |
Boisko Smardzewo (Smardzewo 1) |
LUBUSZE RUSINÓW |
1 |
2 |
ZENIT MYSZĘCIN |
2017-05-21 |
14:00 |
23 |
2016/2017 |
W |
gen. Sikorskiego 25, Świebodzin |
METEOR JORDANOWO |
5 |
3 |
ZAP II OLIMP KRĘCKO |
2017-05-21 |
15:00 |
23 |
2016/2017 |
W |
Stadion Gminny (Jordanowo 1) |
MEDYK II CIBÓRZ |
0 |
4 |
VICTORIA SZCZANIEC |
2017-05-21 |
16:00 |
23 |
2016/2017 |
W |
Boisko Wiejskie (Cibórz 1) |
OBRA TRZCIEL |
5 |
2 |
RAKOVIA RAKÓW |
2017-05-21 |
16:00 |
23 |
2016/2017 |
W |
Trzciel ul.Poznańska 10 (Trzciel, Poznańska 10) |
KS RADOSZYN |
4 |
2 |
CHROBRY BRÓJCE |
2017-05-21 |
17:00 |
23 |
2016/2017 |
W |
Chociule |
ODRA GLIŃSK |
0 |
4 |
RADOŚĆ STAROPOLE |
2017-05-21 |
17:00 |
23 |
2016/2017 |
W |
gen. Sikorskiego 25, Świebodzin |
DELTA SMARDZEWO |
3 |
3 |
BRUNATNI SIENIAWA |
2017-05-21 |
17:30 |
23 |
2016/2017 |
W |
Boisko Smardzewo (Smardzewo 1) |
RAKOVIA RAKÓW |
5 |
1 |
MEDYK II CIBÓRZ |
2017-05-27 |
17:00 |
24 |
2016/2017 |
W |
Rakovia (Raków 19A) |
VICTORIA SZCZANIEC |
5 |
1 |
METEOR JORDANOWO |
2017-05-27 |
17:00 |
24 |
2016/2017 |
W |
Boisko Szczaniec (Szczaniec 1) |
ZENIT MYSZĘCIN |
0 |
3 |
KS RADOSZYN |
2017-05-27 |
17:00 |
24 |
2016/2017 |
W |
Stadion Wiejski (Myszęcin) |
BRUNATNI SIENIAWA |
2 |
1 |
ODRA GLIŃSK |
2017-05-28 |
12:00 |
24 |
2016/2017 |
W |
Sieniawa (Sieniawa .) |
CHROBRY BRÓJCE |
5 |
4 |
DELTA SMARDZEWO |
2017-05-28 |
14:00 |
24 |
2016/2017 |
W |
Boisko Brójce (Brójce 1) |
RADOŚĆ STAROPOLE |
3 |
4 |
OBRA TRZCIEL |
2017-05-28 |
16:00 |
24 |
2016/2017 |
W |
Staropole (Staropole .) |
ZAP II OLIMP KRĘCKO |
3 |
2 |
LUBUSZE RUSINÓW |
2017-05-28 |
18:00 |
24 |
2016/2017 |
W |
Stadion OSiR w Zbąszynku (Zbąszynek, Sportowa 2) |
CHROBRY BRÓJCE |
4 |
4 |
BRUNATNI SIENIAWA |
2017-06-04 |
14:00 |
25 |
2016/2017 |
W |
Boisko Brójce (Brójce 1) |
DELTA SMARDZEWO |
3 |
7 |
ZENIT MYSZĘCIN |
2017-06-04 |
14:00 |
25 |
2016/2017 |
W |
Boisko Smardzewo (Smardzewo 1) |
KS RADOSZYN |
5 |
1 |
ZAP II OLIMP KRĘCKO |
2017-06-04 |
14:00 |
25 |
2016/2017 |
W |
Chociule |
LUBUSZE RUSINÓW |
1 |
9 |
VICTORIA SZCZANIEC |
2017-06-04 |
14:00 |
25 |
2016/2017 |
W |
gen. Sikorskiego 25, Świebodzin |
METEOR JORDANOWO |
3 |
4 |
RAKOVIA RAKÓW |
2017-06-04 |
14:00 |
25 |
2016/2017 |
W |
Stadion Gminny (Jordanowo 1) |
MEDYK II CIBÓRZ |
4 |
4 |
RADOŚĆ STAROPOLE |
2017-06-04 |
17:00 |
25 |
2016/2017 |
W |
Boisko Wiejskie (Cibórz 1) |
OBRA TRZCIEL |
3 |
1 |
ODRA GLIŃSK |
2017-06-04 |
17:00 |
25 |
2016/2017 |
W |
Trzciel ul.Poznańska 10 (Trzciel, Poznańska 10) |
BRUNATNI SIENIAWA |
1 |
2 |
OBRA TRZCIEL |
2017-06-10 |
16:00 |
26 |
2016/2017 |
W |
Sieniawa (Sieniawa .) |
ZENIT MYSZĘCIN |
2 |
1 |
CHROBRY BRÓJCE |
2017-06-10 |
16:00 |
26 |
2016/2017 |
W |
Stadion Wiejski (Myszęcin ) |
ODRA GLIŃSK |
7 |
3 |
MEDYK II CIBÓRZ |
2017-06-11 |
14:00 |
26 |
2016/2017 |
W |
gen. Sikorskiego 25, Świebodzin |
RADOŚĆ STAROPOLE |
4 |
4 |
METEOR JORDANOWO |
2017-06-11 |
14:00 |
26 |
2016/2017 |
W |
Staropole (Staropole .) |
VICTORIA SZCZANIEC |
3 |
2 |
KS RADOSZYN |
2017-06-11 |
14:00 |
26 |
2016/2017 |
W |
Boisko Szczaniec (Szczaniec 1) |
ZAP II OLIMP KRĘCKO |
5 |
1 |
DELTA SMARDZEWO |
2017-06-11 |
14:00 |
26 |
2016/2017 |
W |
Stadion OSiR w Zbąszynku (Zbąszynek, Sportowa 2) |
RAKOVIA RAKÓW |
2 |
4 |
LUBUSZE RUSINÓW |
2017-06-11 |
16:30 |
26 |
2016/2017 |
W |
Rakovia (Raków 19A) |