Gospodarz |
|
|
Gość |
Data |
Godzina |
Kolejka |
Sezon |
RUNDA |
Miejsce |
ZORZA OCHLA |
1 |
4 |
ODRA NIETKÓW |
2016-08-13 |
14:00 |
1 |
2016/2017 |
J |
Zorza Ochla (Ochla, Zielonogórska 1) |
MEWA CIGACICE |
1 |
0 |
PIAST CZERWIEŃSK |
2016-08-13 |
16:00 |
1 |
2016/2017 |
J |
Stadion w Leśna Góra (Cigacice 1) |
BŁĘKITNI OŁOBOK |
2 |
1 |
ZRYW RZECZYCA |
2016-08-13 |
17:00 |
1 |
2016/2017 |
J |
1, Cibórz |
TĘCZA KROSNO ODRZAŃSKIE |
0 |
1 |
PIAST IŁOWA |
2016-08-13 |
17:00 |
1 |
2016/2017 |
J |
OSiR Krosno Odrz (Krosno Odrzańskie, Pocztowa 27) |
UKS "CZARNI" ŻAGAŃ |
0 |
1 |
PROMIEŃ ŻARY |
2016-08-13 |
17:00 |
1 |
2016/2017 |
J |
Komleks Turystyczno- Rekreacyjny ARENA (Żagań, Kochanowskiego 6) |
UNIA KUNICE ŻARY |
0 |
2 |
CARINA GUBIN |
2016-08-13 |
17:00 |
1 |
2016/2017 |
J |
Boisko Miejskie (Żary 56) |
ZJEDNOCZENI LUBRZA |
4 |
1 |
GKS SIEDLISKO |
2016-08-14 |
17:00 |
1 |
2016/2017 |
J |
Zjednoczeni Lubrza (Lubrza, Świebodzińska 1) |
ODRA NIETKÓW |
0 |
2 |
TĘCZA KROSNO ODRZAŃSKIE |
2016-08-19 |
18:00 |
2 |
2016/2017 |
J |
Stadion Gminny (Nietków, Sportowa 1) |
PROMIEŃ ŻARY |
3 |
1 |
ZORZA OCHLA |
2016-08-21 |
13:00 |
2 |
2016/2017 |
J |
KS Promień Żary (Żary, Zwycięzców 38) |
CARINA GUBIN |
7 |
0 |
ZJEDNOCZENI LUBRZA |
2016-08-21 |
13:30 |
2 |
2016/2017 |
J |
STADION MIEJSKI (Gubin, Generała Sikorskiego 89) |
GKS SIEDLISKO |
2 |
2 |
KORONA WSCHOWA |
2016-08-21 |
16:00 |
2 |
2016/2017 |
J |
Boisko wiejskie (Siedlisko, Głogowska brak) |
MEWA CIGACICE |
0 |
2 |
BŁĘKITNI OŁOBOK |
2016-08-21 |
16:00 |
2 |
2016/2017 |
J |
Stadion w Leśna Góra (Cigacice 1) |
PIAST CZERWIEŃSK |
1 |
1 |
AMATOR BOBROWNIKI |
2016-08-21 |
16:00 |
2 |
2016/2017 |
J |
Stadion Miejski im. Romana Winnickiego (Czerwieńsk, Kwiatowa 8a) |
PIAST IŁOWA |
1 |
2 |
UNIA KUNICE ŻARY |
2016-08-21 |
16:00 |
2 |
2016/2017 |
J |
(Iłowa, Piaskowa 1a) |
ZRYW RZECZYCA |
3 |
1 |
UKS "CZARNI" ŻAGAŃ |
2016-08-21 |
16:00 |
2 |
2016/2017 |
J |
ZRYW RZECZYCA (Rzeczyca 14) |
GKS SIEDLISKO |
1 |
4 |
AMATOR BOBROWNIKI |
2016-08-27 |
11:00 |
3 |
2016/2017 |
J |
Boisko wiejskie (Siedlisko, Głogowska brak) |
BŁĘKITNI OŁOBOK |
0 |
0 |
PIAST CZERWIEŃSK |
2016-08-27 |
17:00 |
3 |
2016/2017 |
J |
1, Cibórz |
KORONA WSCHOWA |
1 |
4 |
CARINA GUBIN |
2016-08-27 |
17:00 |
3 |
2016/2017 |
J |
Wschowa ul.Sportowa 5 (Wschowa, Sportowa 5) |
TĘCZA KROSNO ODRZAŃSKIE |
1 |
1 |
PROMIEŃ ŻARY |
2016-08-27 |
17:00 |
3 |
2016/2017 |
J |
OSiR Krosno Odrz (Krosno Odrzańskie, Pocztowa 27) |
UKS "CZARNI" ŻAGAŃ |
1 |
0 |
MEWA CIGACICE |
2016-08-27 |
17:00 |
3 |
2016/2017 |
J |
Komleks Turystyczno- Rekreacyjny ARENA (Żagań, Kochanowskiego 6) |
UNIA KUNICE ŻARY |
3 |
2 |
ODRA NIETKÓW |
2016-08-27 |
17:00 |
3 |
2016/2017 |
J |
Boisko Miejskie (Żary 56) |
ZORZA OCHLA |
0 |
6 |
ZRYW RZECZYCA |
2016-08-28 |
14:00 |
3 |
2016/2017 |
J |
Zorza Ochla (Ochla, Zielonogórska 1) |
ZJEDNOCZENI LUBRZA |
4 |
4 |
PIAST IŁOWA |
2016-08-28 |
16:00 |
3 |
2016/2017 |
J |
Zjednoczeni Lubrza (Lubrza, Świebodzińska 1) |
BŁĘKITNI OŁOBOK |
2 |
1 |
UKS "CZARNI" ŻAGAŃ |
2016-09-02 |
18:00 |
4 |
2016/2017 |
J |
Cibórz 1 |
CARINA GUBIN |
1 |
1 |
AMATOR BOBROWNIKI |
2016-09-03 |
16:00 |
4 |
2016/2017 |
J |
STADION MIEJSKI (Gubin, Generała Sikorskiego 89) |
KORONA WSCHOWA |
0 |
1 |
PIAST IŁOWA |
2016-09-03 |
16:00 |
4 |
2016/2017 |
J |
Wschowa, Sportowa 5 |
MEWA CIGACICE |
2 |
1 |
ZORZA OCHLA |
2016-09-03 |
16:00 |
4 |
2016/2017 |
J |
Stadion w Leśna Góra (Cigacice 1) |
PIAST CZERWIEŃSK |
4 |
0 |
GKS SIEDLISKO |
2016-09-03 |
16:00 |
4 |
2016/2017 |
J |
Stadion Miejski im. Romana Winnickiego (Czerwieńsk, Kwiatowa 8a) |
ODRA NIETKÓW |
8 |
2 |
ZJEDNOCZENI LUBRZA |
2016-09-03 |
17:00 |
4 |
2016/2017 |
J |
Stadion Gminny (Nietków, Sportowa 1) |
PROMIEŃ ŻARY |
2 |
1 |
UNIA KUNICE ŻARY |
2016-09-03 |
17:00 |
4 |
2016/2017 |
J |
KS Promień Żary (Żary, Zwycięzców 38) |
ZRYW RZECZYCA |
1 |
2 |
TĘCZA KROSNO ODRZAŃSKIE |
2016-09-03 |
17:00 |
4 |
2016/2017 |
J |
ZRYW RZECZYCA (Rzeczyca 14) |
KORONA WSCHOWA |
1 |
2 |
AMATOR BOBROWNIKI |
2016-09-07 |
17:00 |
1 |
2016/2017 |
J |
Wschowa ul.Sportowa 5 (Wschowa, Sportowa 5) |
ZORZA OCHLA |
2 |
2 |
BŁĘKITNI OŁOBOK |
2016-09-10 |
14:00 |
5 |
2016/2017 |
J |
Zorza Ochla (Ochla, Zielonogórska 1) |
AMATOR BOBROWNIKI |
2 |
1 |
PIAST IŁOWA |
2016-09-10 |
15:00 |
5 |
2016/2017 |
J |
Boisko Otyń (Otyń .) |
TĘCZA KROSNO ODRZAŃSKIE |
8 |
1 |
MEWA CIGACICE |
2016-09-10 |
16:00 |
5 |
2016/2017 |
J |
OSiR Krosno Odrz (Krosno Odrzańskie, Pocztowa 27) |
GKS SIEDLISKO |
1 |
1 |
CARINA GUBIN |
2016-09-10 |
17:00 |
5 |
2016/2017 |
J |
Boisko wiejskie (Siedlisko, Głogowska brak) |
KORONA WSCHOWA |
1 |
1 |
ODRA NIETKÓW |
2016-09-10 |
17:00 |
5 |
2016/2017 |
J |
Wschowa ul.Sportowa 5 (Wschowa, Sportowa 5) |
UNIA KUNICE ŻARY |
4 |
2 |
ZRYW RZECZYCA |
2016-09-10 |
17:00 |
5 |
2016/2017 |
J |
Boisko Miejskie (Żary 56) |
ZJEDNOCZENI LUBRZA |
2 |
0 |
PROMIEŃ ŻARY |
2016-09-11 |
16:00 |
5 |
2016/2017 |
J |
Zjednoczeni Lubrza (Lubrza, Świebodzińska 1) |
UKS "CZARNI" ŻAGAŃ |
0 |
0 |
PIAST CZERWIEŃSK |
2016-09-11 |
17:00 |
5 |
2016/2017 |
J |
Komleks Turystyczno- Rekreacyjny ARENA (Żagań, Kochanowskiego 6) |
MEWA CIGACICE |
1 |
5 |
UNIA KUNICE ŻARY |
2016-09-17 |
16:00 |
6 |
2016/2017 |
J |
Stadion w Leśna Góra (Cigacice 1) |
PIAST CZERWIEŃSK |
1 |
4 |
CARINA GUBIN |
2016-09-17 |
16:00 |
6 |
2016/2017 |
J |
Stadion Miejski im. Romana Winnickiego (Czerwieńsk, Kwiatowa 8a) |
PIAST IŁOWA |
4 |
0 |
GKS SIEDLISKO |
2016-09-17 |
16:00 |
6 |
2016/2017 |
J |
(Iłowa, Piaskowa 1a) |
PROMIEŃ ŻARY |
3 |
1 |
KORONA WSCHOWA |
2016-09-17 |
16:00 |
6 |
2016/2017 |
J |
KS Promień Żary (Żary, Zwycięzców 38) |
TĘCZA KROSNO ODRZAŃSKIE |
3 |
1 |
BŁĘKITNI OŁOBOK |
2016-09-17 |
16:00 |
6 |
2016/2017 |
J |
OSiR Krosno Odrz (Krosno Odrzańskie, Pocztowa 27) |
ZRYW RZECZYCA |
1 |
1 |
ZJEDNOCZENI LUBRZA |
2016-09-17 |
16:00 |
6 |
2016/2017 |
J |
ZRYW RZECZYCA (Rzeczyca 14) |
ODRA NIETKÓW |
3 |
1 |
AMATOR BOBROWNIKI |
2016-09-17 |
17:00 |
6 |
2016/2017 |
J |
Stadion Gminny (Nietków, Sportowa 1) |
UKS "CZARNI" ŻAGAŃ |
3 |
0 |
ZORZA OCHLA |
2016-09-18 |
17:00 |
6 |
2016/2017 |
J |
Komleks Turystyczno- Rekreacyjny ARENA (Żagań, Kochanowskiego 6) |
ZORZA OCHLA |
1 |
3 |
PIAST CZERWIEŃSK |
2016-09-24 |
14:00 |
7 |
2016/2017 |
J |
Zorza Ochla (Ochla, Zielonogórska 1) |
AMATOR BOBROWNIKI |
0 |
1 |
PROMIEŃ ŻARY |
2016-09-24 |
15:00 |
7 |
2016/2017 |
J |
Zwycięzców 38, Żary |
CARINA GUBIN |
0 |
1 |
PIAST IŁOWA |
2016-09-24 |
16:00 |
7 |
2016/2017 |
J |
STADION MIEJSKI (Gubin, Generała Sikorskiego 89) |
GKS SIEDLISKO |
1 |
2 |
ODRA NIETKÓW |
2016-09-24 |
16:00 |
7 |
2016/2017 |
J |
Boisko wiejskie (Siedlisko, Głogowska brak) |
KORONA WSCHOWA |
2 |
0 |
ZRYW RZECZYCA |
2016-09-24 |
16:00 |
7 |
2016/2017 |
J |
Wschowa ul.Sportowa 5 (Wschowa, Sportowa 5) |
TĘCZA KROSNO ODRZAŃSKIE |
2 |
0 |
UKS "CZARNI" ŻAGAŃ |
2016-09-24 |
16:00 |
7 |
2016/2017 |
J |
OSiR Krosno Odrz (Krosno Odrzańskie, Pocztowa 27) |
UNIA KUNICE ŻARY |
1 |
3 |
BŁĘKITNI OŁOBOK |
2016-09-24 |
17:00 |
7 |
2016/2017 |
J |
Boisko Miejskie (Żary 56) |
ZJEDNOCZENI LUBRZA |
3 |
2 |
MEWA CIGACICE |
2016-09-25 |
16:00 |
7 |
2016/2017 |
J |
Zjednoczeni Lubrza (Lubrza, Świebodzińska 1) |
ZORZA OCHLA |
1 |
0 |
TĘCZA KROSNO ODRZAŃSKIE |
2016-10-01 |
14:00 |
8 |
2016/2017 |
J |
Zorza Ochla (Ochla, Zielonogórska 1) |
BŁĘKITNI OŁOBOK |
5 |
0 |
ZJEDNOCZENI LUBRZA |
2016-10-01 |
15:00 |
8 |
2016/2017 |
J |
1, Cibórz |
MEWA CIGACICE |
2 |
4 |
KORONA WSCHOWA |
2016-10-01 |
15:00 |
8 |
2016/2017 |
J |
Stadion w Leśna Góra (Cigacice 1) |
PIAST CZERWIEŃSK |
5 |
1 |
PIAST IŁOWA |
2016-10-01 |
15:00 |
8 |
2016/2017 |
J |
Stadion Miejski im. Romana Winnickiego (Czerwieńsk, Kwiatowa 8a) |
PROMIEŃ ŻARY |
7 |
1 |
GKS SIEDLISKO |
2016-10-01 |
15:00 |
8 |
2016/2017 |
J |
KS Promień Żary (Żary, Zwycięzców 38) |
ZRYW RZECZYCA |
0 |
2 |
AMATOR BOBROWNIKI |
2016-10-01 |
15:00 |
8 |
2016/2017 |
J |
ZRYW RZECZYCA (Rzeczyca 14) |
ODRA NIETKÓW |
0 |
2 |
CARINA GUBIN |
2016-10-01 |
16:00 |
8 |
2016/2017 |
J |
Stadion Gminny (Nietków, Sportowa 1) |
UKS "CZARNI" ŻAGAŃ |
4 |
0 |
UNIA KUNICE ŻARY |
2016-10-01 |
17:00 |
8 |
2016/2017 |
J |
Komleks Turystyczno- Rekreacyjny ARENA (Żagań, Kochanowskiego 6) |
AMATOR BOBROWNIKI |
3 |
4 |
MEWA CIGACICE |
2016-10-08 |
15:00 |
9 |
2016/2017 |
J |
Boisko Otyń (Otyń .) |
CARINA GUBIN |
2 |
0 |
PROMIEŃ ŻARY |
2016-10-08 |
15:00 |
9 |
2016/2017 |
J |
STADION MIEJSKI (Gubin, Generała Sikorskiego 89) |
PIAST IŁOWA |
3 |
0 |
ODRA NIETKÓW |
2016-10-08 |
15:00 |
9 |
2016/2017 |
J |
(Iłowa, Piaskowa 1a) |
UNIA KUNICE ŻARY |
4 |
0 |
ZORZA OCHLA |
2016-10-08 |
15:00 |
9 |
2016/2017 |
J |
Boisko Miejskie (Żary 56) |
GKS SIEDLISKO |
1 |
1 |
ZRYW RZECZYCA |
2016-10-08 |
16:00 |
9 |
2016/2017 |
J |
Boisko wiejskie (Siedlisko, Głogowska brak) |
KORONA WSCHOWA |
1 |
1 |
BŁĘKITNI OŁOBOK |
2016-10-08 |
16:00 |
9 |
2016/2017 |
J |
Wschowa ul.Sportowa 5 (Wschowa, Sportowa 5) |
TĘCZA KROSNO ODRZAŃSKIE |
3 |
0 |
PIAST CZERWIEŃSK |
2016-10-08 |
16:00 |
9 |
2016/2017 |
J |
OSiR Krosno Odrz (Krosno Odrzańskie, Pocztowa 27) |
ZJEDNOCZENI LUBRZA |
1 |
10 |
UKS "CZARNI" ŻAGAŃ |
2016-10-09 |
15:00 |
9 |
2016/2017 |
J |
Zjednoczeni Lubrza (Lubrza, Świebodzińska 1) |
ZORZA OCHLA |
3 |
4 |
ZJEDNOCZENI LUBRZA |
2016-10-15 |
14:00 |
10 |
2016/2017 |
J |
Zorza Ochla (Ochla, Zielonogórska 1) |
BŁĘKITNI OŁOBOK |
4 |
4 |
AMATOR BOBROWNIKI |
2016-10-15 |
15:00 |
10 |
2016/2017 |
J |
1, Cibórz |
MEWA CIGACICE |
4 |
0 |
GKS SIEDLISKO |
2016-10-15 |
15:00 |
10 |
2016/2017 |
J |
Stadion w Leśna Góra (Cigacice 1) |
PROMIEŃ ŻARY |
0 |
0 |
PIAST IŁOWA |
2016-10-15 |
15:00 |
10 |
2016/2017 |
J |
KS Promień Żary (Żary, Zwycięzców 38) |
TĘCZA KROSNO ODRZAŃSKIE |
2 |
0 |
UNIA KUNICE ŻARY |
2016-10-15 |
15:00 |
10 |
2016/2017 |
J |
OSiR Krosno Odrz (Krosno Odrzańskie, Pocztowa 27) |
ZRYW RZECZYCA |
1 |
4 |
CARINA GUBIN |
2016-10-15 |
15:00 |
10 |
2016/2017 |
J |
ZRYW RZECZYCA (Rzeczyca 14) |
UKS "CZARNI" ŻAGAŃ |
5 |
0 |
KORONA WSCHOWA |
2016-10-15 |
17:00 |
10 |
2016/2017 |
J |
Komleks Turystyczno- Rekreacyjny ARENA (Żagań, Kochanowskiego 6) |
PIAST CZERWIEŃSK |
3 |
2 |
ODRA NIETKÓW |
2016-10-16 |
15:00 |
10 |
2016/2017 |
J |
Stadion Miejski im. Romana Winnickiego (Czerwieńsk, Kwiatowa 8a) |
AMATOR BOBROWNIKI |
0 |
3 |
UKS "CZARNI" ŻAGAŃ |
2016-10-22 |
15:00 |
11 |
2016/2017 |
J |
Boisko Otyń (Otyń .) |
CARINA GUBIN |
8 |
0 |
MEWA CIGACICE |
2016-10-22 |
15:00 |
11 |
2016/2017 |
J |
STADION MIEJSKI (Gubin, Generała Sikorskiego 89) |
KORONA WSCHOWA |
3 |
1 |
ZORZA OCHLA |
2016-10-22 |
15:00 |
11 |
2016/2017 |
J |
Wschowa ul.Sportowa 5 (Wschowa, Sportowa 5) |
ODRA NIETKÓW |
2 |
0 |
PROMIEŃ ŻARY |
2016-10-22 |
15:00 |
11 |
2016/2017 |
J |
Stadion Gminny (Nietków, Sportowa 1) |
PIAST IŁOWA |
4 |
1 |
ZRYW RZECZYCA |
2016-10-22 |
15:00 |
11 |
2016/2017 |
J |
(Iłowa, Piaskowa 1a) |
UNIA KUNICE ŻARY |
1 |
2 |
PIAST CZERWIEŃSK |
2016-10-22 |
15:00 |
11 |
2016/2017 |
J |
Boisko Miejskie (Żary 56) |
GKS SIEDLISKO |
1 |
3 |
BŁĘKITNI OŁOBOK |
2016-10-22 |
16:00 |
11 |
2016/2017 |
J |
Boisko wiejskie (Siedlisko, Głogowska brak) |
ZJEDNOCZENI LUBRZA |
1 |
6 |
TĘCZA KROSNO ODRZAŃSKIE |
2016-10-23 |
14:00 |
11 |
2016/2017 |
J |
Zjednoczeni Lubrza (Lubrza, Świebodzińska 1) |
BŁĘKITNI OŁOBOK |
2 |
3 |
CARINA GUBIN |
2016-10-29 |
14:00 |
12 |
2016/2017 |
J |
1, Cibórz |
MEWA CIGACICE |
0 |
2 |
PIAST IŁOWA |
2016-10-29 |
14:00 |
12 |
2016/2017 |
J |
Stadion w Leśna Góra (Cigacice 1) |
UNIA KUNICE ŻARY |
5 |
0 |
ZJEDNOCZENI LUBRZA |
2016-10-29 |
14:00 |
12 |
2016/2017 |
J |
Boisko Miejskie (Żary 56) |
ZORZA OCHLA |
2 |
1 |
AMATOR BOBROWNIKI |
2016-10-29 |
14:00 |
12 |
2016/2017 |
J |
Zorza Ochla (Ochla, Zielonogórska 1) |
ZRYW RZECZYCA |
1 |
0 |
ODRA NIETKÓW |
2016-10-29 |
14:00 |
12 |
2016/2017 |
J |
ZRYW RZECZYCA (Rzeczyca 14) |
PIAST CZERWIEŃSK |
1 |
2 |
PROMIEŃ ŻARY |
2016-10-29 |
15:00 |
12 |
2016/2017 |
J |
Stadion Miejski im. Romana Winnickiego (Czerwieńsk, Kwiatowa 8a) |
TĘCZA KROSNO ODRZAŃSKIE |
6 |
0 |
KORONA WSCHOWA |
2016-10-29 |
15:00 |
12 |
2016/2017 |
J |
OSiR Krosno Odrz (Krosno Odrzańskie, Pocztowa 27) |
UKS "CZARNI" ŻAGAŃ |
4 |
1 |
GKS SIEDLISKO |
2016-10-29 |
16:00 |
12 |
2016/2017 |
J |
Komleks Turystyczno- Rekreacyjny ARENA (Żagań, Kochanowskiego 6) |
PIAST IŁOWA |
1 |
2 |
BŁĘKITNI OŁOBOK |
2016-11-05 |
13:00 |
13 |
2016/2017 |
J |
(Iłowa, Piaskowa 1a) |
AMATOR BOBROWNIKI |
3 |
1 |
TĘCZA KROSNO ODRZAŃSKIE |
2016-11-05 |
14:00 |
13 |
2016/2017 |
J |
Boisko Otyń (Otyń .) |
CARINA GUBIN |
0 |
2 |
UKS "CZARNI" ŻAGAŃ |
2016-11-05 |
14:00 |
13 |
2016/2017 |
J |
STADION MIEJSKI (Gubin, Generała Sikorskiego 89) |
GKS SIEDLISKO |
0 |
2 |
ZORZA OCHLA |
2016-11-05 |
14:00 |
13 |
2016/2017 |
J |
Boisko wiejskie (Siedlisko, Głogowska brak) |
KORONA WSCHOWA |
1 |
0 |
UNIA KUNICE ŻARY |
2016-11-05 |
14:00 |
13 |
2016/2017 |
J |
Wschowa ul.Sportowa 5 (Wschowa, Sportowa 5) |
ODRA NIETKÓW |
2 |
2 |
MEWA CIGACICE |
2016-11-05 |
14:00 |
13 |
2016/2017 |
J |
Stadion Gminny (Nietków, Sportowa 1) |
PROMIEŃ ŻARY |
4 |
0 |
ZRYW RZECZYCA |
2016-11-05 |
14:00 |
13 |
2016/2017 |
J |
KS Promień Żary (Żary, Zwycięzców 38) |
ZJEDNOCZENI LUBRZA |
0 |
1 |
PIAST CZERWIEŃSK |
2016-11-06 |
14:00 |
13 |
2016/2017 |
J |
Zjednoczeni Lubrza (Lubrza, Świebodzińska 1) |
BŁĘKITNI OŁOBOK |
0 |
1 |
ODRA NIETKÓW |
2016-11-12 |
14:00 |
14 |
2016/2017 |
J |
1, Cibórz |
MEWA CIGACICE |
0 |
2 |
PROMIEŃ ŻARY |
2016-11-12 |
14:00 |
14 |
2016/2017 |
J |
Stadion w Leśna Góra (Cigacice 1) |
PIAST CZERWIEŃSK |
2 |
0 |
ZRYW RZECZYCA |
2016-11-12 |
14:00 |
14 |
2016/2017 |
J |
Stadion Miejski im. Romana Winnickiego (Czerwieńsk, Kwiatowa 8a) |
TĘCZA KROSNO ODRZAŃSKIE |
11 |
0 |
GKS SIEDLISKO |
2016-11-12 |
14:00 |
14 |
2016/2017 |
J |
OSiR Krosno Odrz (Krosno Odrzańskie, Pocztowa 27) |
UNIA KUNICE ŻARY |
2 |
6 |
AMATOR BOBROWNIKI |
2016-11-12 |
14:00 |
14 |
2016/2017 |
J |
Boisko Miejskie (Żary 56) |
ZORZA OCHLA |
1 |
3 |
CARINA GUBIN |
2016-11-12 |
14:00 |
14 |
2016/2017 |
J |
Zorza Ochla (Ochla, Zielonogórska 1) |
UKS "CZARNI" ŻAGAŃ |
0 |
0 |
PIAST IŁOWA |
2016-11-12 |
16:00 |
14 |
2016/2017 |
J |
Komleks Turystyczno- Rekreacyjny ARENA (Żagań, Kochanowskiego 6) |
ZJEDNOCZENI LUBRZA |
2 |
3 |
KORONA WSCHOWA |
2016-11-13 |
13:00 |
14 |
2016/2017 |
J |
Zjednoczeni Lubrza (Lubrza, Świebodzińska 1) |
AMATOR BOBROWNIKI |
3 |
0 |
ZJEDNOCZENI LUBRZA |
2016-11-19 |
14:00 |
15 |
2016/2017 |
J |
Boisko Otyń (Otyń .) |
CARINA GUBIN |
1 |
2 |
TĘCZA KROSNO ODRZAŃSKIE |
2016-11-19 |
14:00 |
15 |
2016/2017 |
J |
Boisko Bobrowice (Bobrowice 1) |
GKS SIEDLISKO |
1 |
3 |
UNIA KUNICE ŻARY |
2016-11-19 |
14:00 |
15 |
2016/2017 |
J |
Boisko wiejskie (Siedlisko, Głogowska brak) |
KORONA WSCHOWA |
1 |
1 |
PIAST CZERWIEŃSK |
2016-11-19 |
14:00 |
15 |
2016/2017 |
J |
Wschowa ul.Sportowa 5 (Wschowa, Sportowa 5) |
ODRA NIETKÓW |
2 |
0 |
UKS "CZARNI" ŻAGAŃ |
2016-11-19 |
14:00 |
15 |
2016/2017 |
J |
Stadion Gminny (Nietków, Sportowa 1) |
PIAST IŁOWA |
3 |
1 |
ZORZA OCHLA |
2016-11-19 |
14:00 |
15 |
2016/2017 |
J |
(Iłowa, Piaskowa 1a) |
PROMIEŃ ŻARY |
3 |
0 |
BŁĘKITNI OŁOBOK |
2016-11-19 |
14:00 |
15 |
2016/2017 |
J |
KS Promień Żary (Żary, Zwycięzców 38) |
ZRYW RZECZYCA |
6 |
0 |
MEWA CIGACICE |
2016-11-19 |
14:00 |
15 |
2016/2017 |
J |
ZRYW RZECZYCA (Rzeczyca 14) |
GKS SIEDLISKO |
1 |
0 |
ZJEDNOCZENI LUBRZA |
2017-03-18 |
14:00 |
16 |
2016/2017 |
W |
Boisko wiejskie (Siedlisko, Głogowska brak) |
PIAST CZERWIEŃSK |
3 |
0 |
MEWA CIGACICE |
2017-03-18 |
14:00 |
16 |
2016/2017 |
W |
Stadion Miejski im. Romana Winnickiego (Czerwieńsk, Kwiatowa 8a) |
PROMIEŃ ŻARY |
2 |
1 |
UKS "CZARNI" ŻAGAŃ |
2017-03-18 |
14:00 |
16 |
2016/2017 |
W |
KS Promień Żary (Żary, Zwycięzców 38) |
ZRYW RZECZYCA |
3 |
4 |
BŁĘKITNI OŁOBOK |
2017-03-18 |
14:00 |
16 |
2016/2017 |
W |
ZRYW RZECZYCA (Rzeczyca 14) |
AMATOR BOBROWNIKI |
2 |
0 |
KORONA WSCHOWA |
2017-03-18 |
15:00 |
16 |
2016/2017 |
W |
Boisko Otyń (Otyń .) |
ODRA NIETKÓW |
3 |
0 |
ZORZA OCHLA |
2017-03-18 |
15:00 |
16 |
2016/2017 |
W |
Stadion Gminny (Nietków, Sportowa 1) |
PIAST IŁOWA |
1 |
4 |
TĘCZA KROSNO ODRZAŃSKIE |
2017-03-18 |
15:00 |
16 |
2016/2017 |
W |
(Iłowa, Piaskowa 1a) |
BŁĘKITNI OŁOBOK |
4 |
1 |
MEWA CIGACICE |
2017-03-25 |
14:00 |
17 |
2016/2017 |
W |
Ołobok Boisko Wiejskie (Ołobok, Krośnieńska 1) |
KORONA WSCHOWA |
2 |
0 |
GKS SIEDLISKO |
2017-03-25 |
14:00 |
17 |
2016/2017 |
W |
Wschowa ul.Sportowa 5 (Wschowa, Sportowa 5) |
TĘCZA KROSNO ODRZAŃSKIE |
3 |
1 |
ODRA NIETKÓW |
2017-03-25 |
14:00 |
17 |
2016/2017 |
W |
OSiR Krosno Odrz (Krosno Odrzańskie, Pocztowa 27) |
ZORZA OCHLA |
1 |
1 |
PROMIEŃ ŻARY |
2017-03-25 |
14:00 |
17 |
2016/2017 |
W |
Zorza Ochla (Ochla, Zielonogórska 1) |
AMATOR BOBROWNIKI |
5 |
1 |
PIAST CZERWIEŃSK |
2017-03-25 |
15:00 |
17 |
2016/2017 |
W |
Boisko Otyń (Otyń .) |
UNIA KUNICE ŻARY |
2 |
1 |
PIAST IŁOWA |
2017-03-25 |
16:00 |
17 |
2016/2017 |
W |
Boisko Miejskie (Żary 56) |
UKS "CZARNI" ŻAGAŃ |
2 |
0 |
ZRYW RZECZYCA |
2017-03-25 |
17:00 |
17 |
2016/2017 |
W |
Komleks Turystyczno- Rekreacyjny ARENA (Żagań, Kochanowskiego 6) |
ZJEDNOCZENI LUBRZA |
3 |
2 |
CARINA GUBIN |
2017-03-26 |
15:00 |
17 |
2016/2017 |
W |
Zjednoczeni Lubrza (Lubrza, Świebodzińska 1) |
AMATOR BOBROWNIKI |
2 |
1 |
GKS SIEDLISKO |
2017-04-01 |
15:00 |
18 |
2016/2017 |
W |
Boisko Otyń (Otyń .) |
PIAST CZERWIEŃSK |
3 |
0 |
BŁĘKITNI OŁOBOK |
2017-04-01 |
15:00 |
18 |
2016/2017 |
W |
Stadion Miejski im. Romana Winnickiego (Czerwieńsk, Kwiatowa 8a) |
PIAST IŁOWA |
9 |
1 |
ZJEDNOCZENI LUBRZA |
2017-04-01 |
15:00 |
18 |
2016/2017 |
W |
(Iłowa, Piaskowa 1a) |
CARINA GUBIN |
1 |
1 |
KORONA WSCHOWA |
2017-04-01 |
16:00 |
18 |
2016/2017 |
W |
STADION MIEJSKI (Gubin, Generała Sikorskiego 89) |
PROMIEŃ ŻARY |
1 |
3 |
TĘCZA KROSNO ODRZAŃSKIE |
2017-04-01 |
16:00 |
18 |
2016/2017 |
W |
KS Promień Żary (Żary, Zwycięzców 38) |
ZRYW RZECZYCA |
1 |
1 |
ZORZA OCHLA |
2017-04-01 |
16:00 |
18 |
2016/2017 |
W |
ZRYW RZECZYCA (Rzeczyca 14) |
MEWA CIGACICE |
0 |
4 |
UKS "CZARNI" ŻAGAŃ |
2017-04-01 |
17:00 |
18 |
2016/2017 |
W |
Stadion w Leśna Góra (Cigacice 1) |
ODRA NIETKÓW |
2 |
1 |
UNIA KUNICE ŻARY |
2017-04-01 |
17:00 |
18 |
2016/2017 |
W |
Stadion Gminny (Nietków, Sportowa 1) |
AMATOR BOBROWNIKI |
2 |
0 |
CARINA GUBIN |
2017-04-08 |
15:00 |
19 |
2016/2017 |
W |
Boisko Otyń (Otyń .) |
GKS SIEDLISKO |
2 |
1 |
PIAST CZERWIEŃSK |
2017-04-08 |
15:00 |
19 |
2016/2017 |
W |
Boisko wiejskie (Siedlisko, Głogowska brak) |
PIAST IŁOWA |
1 |
1 |
KORONA WSCHOWA |
2017-04-08 |
15:00 |
19 |
2016/2017 |
W |
(Iłowa, Piaskowa 1a) |
UNIA KUNICE ŻARY |
1 |
4 |
PROMIEŃ ŻARY |
2017-04-08 |
15:00 |
19 |
2016/2017 |
W |
Boisko Miejskie (Żary 56) |
TĘCZA KROSNO ODRZAŃSKIE |
6 |
0 |
ZRYW RZECZYCA |
2017-04-08 |
16:00 |
19 |
2016/2017 |
W |
OSiR Krosno Odrz (Krosno Odrzańskie, Pocztowa 27) |
UKS "CZARNI" ŻAGAŃ |
2 |
2 |
BŁĘKITNI OŁOBOK |
2017-04-08 |
17:00 |
19 |
2016/2017 |
W |
Komleks Turystyczno- Rekreacyjny ARENA (Żagań, Kochanowskiego 6) |
ZORZA OCHLA |
5 |
1 |
MEWA CIGACICE |
2017-04-08 |
17:00 |
19 |
2016/2017 |
W |
Zorza Ochla (Ochla, Zielonogórska 1) |
ZJEDNOCZENI LUBRZA |
3 |
6 |
ODRA NIETKÓW |
2017-04-09 |
15:00 |
19 |
2016/2017 |
W |
Zjednoczeni Lubrza (Lubrza, Świebodzińska 1) |
CARINA GUBIN |
2 |
0 |
UNIA KUNICE ŻARY |
2017-04-12 |
17:00 |
16 |
2016/2017 |
W |
STADION MIEJSKI (Gubin, Generała Sikorskiego 89) |
CARINA GUBIN |
5 |
2 |
GKS SIEDLISKO |
2017-04-15 |
12:00 |
20 |
2016/2017 |
W |
STADION MIEJSKI (Gubin, Generała Sikorskiego 89) |
BŁĘKITNI OŁOBOK |
3 |
2 |
ZORZA OCHLA |
2017-04-15 |
14:00 |
20 |
2016/2017 |
W |
Ołobok Boisko Wiejskie (Ołobok, Krośnieńska 1) |
MEWA CIGACICE |
0 |
6 |
TĘCZA KROSNO ODRZAŃSKIE |
2017-04-15 |
14:00 |
20 |
2016/2017 |
W |
Stadion w Leśna Góra (Cigacice 1) |
ODRA NIETKÓW |
4 |
0 |
KORONA WSCHOWA |
2017-04-15 |
14:00 |
20 |
2016/2017 |
W |
Stadion Gminny (Nietków, Sportowa 1) |
PIAST CZERWIEŃSK |
2 |
2 |
UKS "CZARNI" ŻAGAŃ |
2017-04-15 |
14:00 |
20 |
2016/2017 |
W |
Stadion Miejski im. Romana Winnickiego (Czerwieńsk, Kwiatowa 8a) |
PIAST IŁOWA |
0 |
2 |
AMATOR BOBROWNIKI |
2017-04-15 |
14:00 |
20 |
2016/2017 |
W |
(Iłowa, Piaskowa 1a) |
PROMIEŃ ŻARY |
3 |
1 |
ZJEDNOCZENI LUBRZA |
2017-04-15 |
14:00 |
20 |
2016/2017 |
W |
KS Promień Żary (Żary, Zwycięzców 38) |
ZRYW RZECZYCA |
3 |
0 |
UNIA KUNICE ŻARY |
2017-04-15 |
14:00 |
20 |
2016/2017 |
W |
ZRYW RZECZYCA (Rzeczyca 14) |
AMATOR BOBROWNIKI |
4 |
2 |
ODRA NIETKÓW |
2017-04-22 |
15:00 |
21 |
2016/2017 |
W |
Boisko Otyń (Otyń .) |
BŁĘKITNI OŁOBOK |
0 |
6 |
TĘCZA KROSNO ODRZAŃSKIE |
2017-04-22 |
15:00 |
21 |
2016/2017 |
W |
Ołobok Boisko Wiejskie (Ołobok, Krośnieńska 1) |
GKS SIEDLISKO |
3 |
5 |
PIAST IŁOWA |
2017-04-22 |
15:00 |
21 |
2016/2017 |
W |
Boisko wiejskie (Siedlisko, Głogowska brak) |
UNIA KUNICE ŻARY |
3 |
0 |
MEWA CIGACICE |
2017-04-22 |
15:00 |
21 |
2016/2017 |
W |
Boisko Miejskie (Żary 56) |
CARINA GUBIN |
2 |
2 |
PIAST CZERWIEŃSK |
2017-04-22 |
16:00 |
21 |
2016/2017 |
W |
STADION MIEJSKI (Gubin, Generała Sikorskiego 89) |
KORONA WSCHOWA |
1 |
1 |
PROMIEŃ ŻARY |
2017-04-22 |
16:00 |
21 |
2016/2017 |
W |
Wschowa ul.Sportowa 5 (Wschowa, Sportowa 5) |
ZORZA OCHLA |
1 |
2 |
UKS "CZARNI" ŻAGAŃ |
2017-04-23 |
14:00 |
21 |
2016/2017 |
W |
Zorza Ochla (Ochla, Zielonogórska 1) |
ZJEDNOCZENI LUBRZA |
3 |
7 |
ZRYW RZECZYCA |
2017-04-23 |
15:00 |
21 |
2016/2017 |
W |
Zjednoczeni Lubrza (Lubrza, Świebodzińska 1) |
BŁĘKITNI OŁOBOK |
2 |
2 |
UNIA KUNICE ŻARY |
2017-04-29 |
14:00 |
22 |
2016/2017 |
W |
Ołobok Boisko Wiejskie (Ołobok, Krośnieńska 1) |
ODRA NIETKÓW |
2 |
0 |
GKS SIEDLISKO |
2017-04-29 |
14:00 |
22 |
2016/2017 |
W |
Stadion Gminny (Nietków, Sportowa 1) |
MEWA CIGACICE |
4 |
2 |
ZJEDNOCZENI LUBRZA |
2017-04-29 |
15:00 |
22 |
2016/2017 |
W |
Stadion w Leśna Góra (Cigacice 1) |
PIAST IŁOWA |
1 |
0 |
CARINA GUBIN |
2017-04-29 |
16:00 |
22 |
2016/2017 |
W |
(Iłowa, Piaskowa 1a) |
PROMIEŃ ŻARY |
2 |
3 |
AMATOR BOBROWNIKI |
2017-04-29 |
16:00 |
22 |
2016/2017 |
W |
KS Promień Żary (Żary, Zwycięzców 38) |
PIAST CZERWIEŃSK |
4 |
2 |
ZORZA OCHLA |
2017-04-29 |
17:00 |
22 |
2016/2017 |
W |
Stadion Miejski im. Romana Winnickiego (Czerwieńsk, Kwiatowa 8a) |
UKS "CZARNI" ŻAGAŃ |
0 |
3 |
TĘCZA KROSNO ODRZAŃSKIE |
2017-04-29 |
17:00 |
22 |
2016/2017 |
W |
Komleks Turystyczno- Rekreacyjny ARENA (Żagań, Kochanowskiego 6) |
ZRYW RZECZYCA |
1 |
3 |
KORONA WSCHOWA |
2017-04-29 |
17:00 |
22 |
2016/2017 |
W |
ZRYW RZECZYCA (Rzeczyca 14) |
GKS SIEDLISKO |
1 |
4 |
PROMIEŃ ŻARY |
2017-05-03 |
15:00 |
23 |
2016/2017 |
W |
Boisko wiejskie (Siedlisko, Głogowska brak) |
UNIA KUNICE ŻARY |
1 |
3 |
UKS "CZARNI" ŻAGAŃ |
2017-05-03 |
15:00 |
23 |
2016/2017 |
W |
Boisko Miejskie (Żary 56) |
KORONA WSCHOWA |
4 |
1 |
MEWA CIGACICE |
2017-05-03 |
16:00 |
23 |
2016/2017 |
W |
Wschowa ul.Sportowa 5 (Wschowa, Sportowa 5) |
ZJEDNOCZENI LUBRZA |
1 |
3 |
BŁĘKITNI OŁOBOK |
2017-05-03 |
16:00 |
23 |
2016/2017 |
W |
Zjednoczeni Lubrza (Lubrza, Świebodzińska 1) |
AMATOR BOBROWNIKI |
4 |
2 |
ZRYW RZECZYCA |
2017-05-03 |
17:00 |
23 |
2016/2017 |
W |
Boisko Otyń (Otyń .) |
CARINA GUBIN |
2 |
3 |
ODRA NIETKÓW |
2017-05-03 |
17:00 |
23 |
2016/2017 |
W |
STADION MIEJSKI (Gubin, Generała Sikorskiego 89) |
TĘCZA KROSNO ODRZAŃSKIE |
2 |
0 |
ZORZA OCHLA |
2017-05-03 |
17:00 |
23 |
2016/2017 |
W |
OSiR Krosno Odrz (Krosno Odrzańskie, Pocztowa 27) |
PIAST IŁOWA |
1 |
1 |
PIAST CZERWIEŃSK |
2017-05-03 |
18:00 |
23 |
2016/2017 |
W |
(Iłowa, Piaskowa 1a) |
ZORZA OCHLA |
1 |
8 |
UNIA KUNICE ŻARY |
2017-05-06 |
14:00 |
24 |
2016/2017 |
W |
Zorza Ochla (Ochla, Zielonogórska 1) |
BŁĘKITNI OŁOBOK |
0 |
2 |
KORONA WSCHOWA |
2017-05-06 |
16:00 |
24 |
2016/2017 |
W |
Ołobok Boisko Wiejskie (Ołobok, Krośnieńska 1) |
MEWA CIGACICE |
2 |
5 |
AMATOR BOBROWNIKI |
2017-05-06 |
16:00 |
24 |
2016/2017 |
W |
Stadion w Leśna Góra (Cigacice 1) |
ODRA NIETKÓW |
3 |
1 |
PIAST IŁOWA |
2017-05-06 |
17:00 |
24 |
2016/2017 |
W |
Stadion Gminny (Nietków, Sportowa 1) |
PIAST CZERWIEŃSK |
2 |
1 |
TĘCZA KROSNO ODRZAŃSKIE |
2017-05-06 |
17:00 |
24 |
2016/2017 |
W |
Stadion Miejski im. Romana Winnickiego (Czerwieńsk, Kwiatowa 8a) |
PROMIEŃ ŻARY |
2 |
2 |
CARINA GUBIN |
2017-05-06 |
17:00 |
24 |
2016/2017 |
W |
KS Promień Żary (Żary, Zwycięzców 38) |
UKS "CZARNI" ŻAGAŃ |
5 |
1 |
ZJEDNOCZENI LUBRZA |
2017-05-06 |
17:00 |
24 |
2016/2017 |
W |
Komleks Turystyczno- Rekreacyjny ARENA (Żagań, Kochanowskiego 6) |
ZRYW RZECZYCA |
5 |
1 |
GKS SIEDLISKO |
2017-05-06 |
17:00 |
24 |
2016/2017 |
W |
ZRYW RZECZYCA (Rzeczyca 14) |
ZJEDNOCZENI LUBRZA |
1 |
5 |
ZORZA OCHLA |
2017-05-12 |
18:00 |
25 |
2016/2017 |
W |
Zjednoczeni Lubrza (Lubrza, Świebodzińska 1) |
AMATOR BOBROWNIKI |
2 |
0 |
BŁĘKITNI OŁOBOK |
2017-05-13 |
15:00 |
25 |
2016/2017 |
W |
Boisko Otyń (Otyń .) |
GKS SIEDLISKO |
7 |
1 |
MEWA CIGACICE |
2017-05-13 |
16:00 |
25 |
2016/2017 |
W |
Boisko wiejskie (Siedlisko, Głogowska brak) |
UNIA KUNICE ŻARY |
0 |
1 |
TĘCZA KROSNO ODRZAŃSKIE |
2017-05-13 |
16:00 |
25 |
2016/2017 |
W |
Boisko Miejskie (Żary 56) |
KORONA WSCHOWA |
0 |
0 |
UKS "CZARNI" ŻAGAŃ |
2017-05-13 |
17:00 |
25 |
2016/2017 |
W |
Wschowa ul.Sportowa 5 (Wschowa, Sportowa 5) |
ODRA NIETKÓW |
3 |
1 |
PIAST CZERWIEŃSK |
2017-05-13 |
17:00 |
25 |
2016/2017 |
W |
Stadion Gminny (Nietków, Sportowa 1) |
PIAST IŁOWA |
1 |
1 |
PROMIEŃ ŻARY |
2017-05-13 |
17:00 |
25 |
2016/2017 |
W |
(Iłowa, Piaskowa 1a) |
CARINA GUBIN |
5 |
0 |
ZRYW RZECZYCA |
2017-05-14 |
17:00 |
25 |
2016/2017 |
W |
STADION MIEJSKI (Gubin, Generała Sikorskiego 89) |
PIAST CZERWIEŃSK |
6 |
0 |
UNIA KUNICE ŻARY |
2017-05-19 |
18:00 |
26 |
2016/2017 |
W |
Stadion Miejski im. Romana Winnickiego (Czerwieńsk, Kwiatowa 8a) |
ZORZA OCHLA |
1 |
2 |
KORONA WSCHOWA |
2017-05-20 |
14:00 |
26 |
2016/2017 |
W |
Zorza Ochla (Ochla, Zielonogórska 1) |
BŁĘKITNI OŁOBOK |
4 |
1 |
GKS SIEDLISKO |
2017-05-20 |
16:00 |
26 |
2016/2017 |
W |
Ołobok Boisko Wiejskie (Ołobok, Krośnieńska 1) |
MEWA CIGACICE |
0 |
5 |
CARINA GUBIN |
2017-05-20 |
17:00 |
26 |
2016/2017 |
W |
Stadion w Leśna Góra (Cigacice 1) |
PROMIEŃ ŻARY |
5 |
0 |
ODRA NIETKÓW |
2017-05-20 |
17:00 |
26 |
2016/2017 |
W |
KS Promień Żary (Żary, Zwycięzców 38) |
TĘCZA KROSNO ODRZAŃSKIE |
6 |
0 |
ZJEDNOCZENI LUBRZA |
2017-05-20 |
17:00 |
26 |
2016/2017 |
W |
OSiR Krosno Odrz (Krosno Odrzańskie, Pocztowa 27) |
UKS "CZARNI" ŻAGAŃ |
1 |
1 |
AMATOR BOBROWNIKI |
2017-05-20 |
17:00 |
26 |
2016/2017 |
W |
Komleks Turystyczno- Rekreacyjny ARENA (Żagań, Kochanowskiego 6) |
ZRYW RZECZYCA |
3 |
1 |
PIAST IŁOWA |
2017-05-20 |
17:00 |
26 |
2016/2017 |
W |
ZRYW RZECZYCA (Rzeczyca 14) |
CARINA GUBIN |
4 |
0 |
BŁĘKITNI OŁOBOK |
2017-05-26 |
18:00 |
27 |
2016/2017 |
W |
STADION MIEJSKI (Gubin, Generała Sikorskiego 89) |
AMATOR BOBROWNIKI |
2 |
2 |
ZORZA OCHLA |
2017-05-27 |
15:00 |
27 |
2016/2017 |
W |
Boisko Otyń (Otyń .) |
GKS SIEDLISKO |
1 |
6 |
UKS "CZARNI" ŻAGAŃ |
2017-05-27 |
16:00 |
27 |
2016/2017 |
W |
Boisko wiejskie (Siedlisko, Głogowska brak) |
KORONA WSCHOWA |
1 |
3 |
TĘCZA KROSNO ODRZAŃSKIE |
2017-05-27 |
16:00 |
27 |
2016/2017 |
W |
Wschowa ul.Sportowa 5 (Wschowa, Sportowa 5) |
ODRA NIETKÓW |
4 |
0 |
ZRYW RZECZYCA |
2017-05-27 |
17:00 |
27 |
2016/2017 |
W |
Stadion Gminny (Nietków, Sportowa 1) |
PIAST IŁOWA |
3 |
0 |
MEWA CIGACICE |
2017-05-27 |
17:00 |
27 |
2016/2017 |
W |
(Iłowa, Piaskowa 1a) |
PROMIEŃ ŻARY |
0 |
2 |
PIAST CZERWIEŃSK |
2017-05-27 |
17:00 |
27 |
2016/2017 |
W |
KS Promień Żary (Żary, Zwycięzców 38) |
ZJEDNOCZENI LUBRZA |
3 |
2 |
UNIA KUNICE ŻARY |
2017-05-28 |
17:00 |
27 |
2016/2017 |
W |
Zjednoczeni Lubrza (Lubrza, Świebodzińska 1) |
BŁĘKITNI OŁOBOK |
0 |
0 |
PIAST IŁOWA |
2017-06-03 |
16:00 |
28 |
2016/2017 |
W |
Ołobok Boisko Wiejskie (Ołobok, Krośnieńska 1) |
ZORZA OCHLA |
2 |
3 |
GKS SIEDLISKO |
2017-06-03 |
16:00 |
28 |
2016/2017 |
W |
Zorza Ochla (Ochla, Zielonogórska 1) |
MEWA CIGACICE |
1 |
4 |
ODRA NIETKÓW |
2017-06-03 |
17:00 |
28 |
2016/2017 |
W |
Stadion w Leśna Góra (Cigacice 1) |
PIAST CZERWIEŃSK |
8 |
0 |
ZJEDNOCZENI LUBRZA |
2017-06-03 |
17:00 |
28 |
2016/2017 |
W |
Stadion Miejski im. Romana Winnickiego (Czerwieńsk, Kwiatowa 8a) |
TĘCZA KROSNO ODRZAŃSKIE |
3 |
1 |
AMATOR BOBROWNIKI |
2017-06-03 |
17:00 |
28 |
2016/2017 |
W |
OSiR Krosno Odrz (Krosno Odrzańskie, Pocztowa 27) |
UNIA KUNICE ŻARY |
4 |
1 |
KORONA WSCHOWA |
2017-06-03 |
17:00 |
28 |
2016/2017 |
W |
Boisko Miejskie (Żary 56) |
ZRYW RZECZYCA |
0 |
2 |
PROMIEŃ ŻARY |
2017-06-03 |
17:00 |
28 |
2016/2017 |
W |
ZRYW RZECZYCA (Rzeczyca 14) |
UKS "CZARNI" ŻAGAŃ |
1 |
3 |
CARINA GUBIN |
2017-06-04 |
17:00 |
28 |
2016/2017 |
W |
Komleks Turystyczno- Rekreacyjny ARENA (Żagań, Kochanowskiego 6) |
CARINA GUBIN |
4 |
2 |
ZORZA OCHLA |
2017-06-10 |
14:00 |
29 |
2016/2017 |
W |
STADION MIEJSKI (Gubin, Generała Sikorskiego 89) |
AMATOR BOBROWNIKI |
4 |
2 |
UNIA KUNICE ŻARY |
2017-06-10 |
17:00 |
29 |
2016/2017 |
W |
Boisko Otyń (Otyń .) |
GKS SIEDLISKO |
2 |
5 |
TĘCZA KROSNO ODRZAŃSKIE |
2017-06-10 |
17:00 |
29 |
2016/2017 |
W |
Boisko wiejskie (Siedlisko, Głogowska brak) |
KORONA WSCHOWA |
3 |
0 |
ZJEDNOCZENI LUBRZA |
2017-06-10 |
17:00 |
29 |
2016/2017 |
W |
Wschowa ul.Sportowa 5 (Wschowa, Sportowa 5) |
ODRA NIETKÓW |
1 |
3 |
BŁĘKITNI OŁOBOK |
2017-06-10 |
17:00 |
29 |
2016/2017 |
W |
Stadion Gminny (Nietków, Sportowa 1) |
PIAST IŁOWA |
0 |
1 |
UKS "CZARNI" ŻAGAŃ |
2017-06-10 |
17:00 |
29 |
2016/2017 |
W |
(Iłowa, Piaskowa 1a) |
PROMIEŃ ŻARY |
3 |
0 |
MEWA CIGACICE |
2017-06-10 |
17:00 |
29 |
2016/2017 |
W |
KS Promień Żary (Żary, Zwycięzców 38) |
ZRYW RZECZYCA |
1 |
3 |
PIAST CZERWIEŃSK |
2017-06-10 |
17:00 |
29 |
2016/2017 |
W |
ZRYW RZECZYCA (Rzeczyca 14) |
BŁĘKITNI OŁOBOK |
0 |
2 |
PROMIEŃ ŻARY |
2017-06-17 |
17:00 |
30 |
2016/2017 |
W |
Ołobok Boisko Wiejskie (Ołobok, Krośnieńska 1) |
MEWA CIGACICE |
2 |
4 |
ZRYW RZECZYCA |
2017-06-17 |
17:00 |
30 |
2016/2017 |
W |
Stadion w Leśna Góra (Cigacice 1) |
PIAST CZERWIEŃSK |
3 |
0 |
KORONA WSCHOWA |
2017-06-17 |
17:00 |
30 |
2016/2017 |
W |
Stadion Miejski im. Romana Winnickiego (Czerwieńsk, Kwiatowa 8a) |
TĘCZA KROSNO ODRZAŃSKIE |
1 |
3 |
CARINA GUBIN |
2017-06-17 |
17:00 |
30 |
2016/2017 |
W |
OSiR Krosno Odrz (Krosno Odrzańskie, Pocztowa 27) |
UKS "CZARNI" ŻAGAŃ |
2 |
1 |
ODRA NIETKÓW |
2017-06-17 |
17:00 |
30 |
2016/2017 |
W |
Komleks Turystyczno- Rekreacyjny ARENA (Żagań, Kochanowskiego 6) |
UNIA KUNICE ŻARY |
2 |
0 |
GKS SIEDLISKO |
2017-06-17 |
17:00 |
30 |
2016/2017 |
W |
Boisko Miejskie (Żary 56) |
ZJEDNOCZENI LUBRZA |
3 |
5 |
AMATOR BOBROWNIKI |
2017-06-17 |
17:00 |
30 |
2016/2017 |
W |
Zjednoczeni Lubrza (Lubrza, Świebodzińska 1) |
ZORZA OCHLA |
1 |
0 |
PIAST IŁOWA |
2017-06-17 |
17:00 |
30 |
2016/2017 |
W |
Zorza Ochla (Ochla, Zielonogórska 1) |