Gospodarz |
|
|
Gość |
Data |
Godzina |
Kolejka |
Sezon |
RUNDA |
Miejsce |
CZARNI BROWAR WITNICA |
2 |
4 |
LUBUSZANIN DREZDENKO |
2016-08-06 |
15:00 |
1 |
2016/2017 |
J |
Stadion Miejski (Witnica, Strzelecka 1) |
TS PRZYLEP |
4 |
2 |
DĄB PRZYBYSZÓW |
2016-08-06 |
15:00 |
1 |
2016/2017 |
J |
TS Przylep (Przylep, Turystyczna 1) |
KORONA KOŻUCHÓW |
0 |
5 |
FORMACJA PORT 2000 |
2016-08-06 |
16:00 |
1 |
2016/2017 |
J |
Stadion Sportowy Kożuchów (Kożuchów, Zielonogórska 24) |
ARKA NOWA SÓL |
2 |
1 |
BUDOWLANI LUBSKO |
2016-08-06 |
17:00 |
1 |
2016/2017 |
J |
Stadion MOSiR (Nowa Sól, 1 Maja 26) |
MEPROZET STARE KUROWO |
1 |
1 |
SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE |
2016-08-06 |
17:00 |
1 |
2016/2017 |
J |
Stadion Gminny (Stare Kurowo 1) |
STILON GORZÓW |
4 |
0 |
SANTOS ŚWIEBODZIN |
2016-08-06 |
17:00 |
1 |
2016/2017 |
J |
Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp. (Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 29) |
ODRA BYTOM ODRZAŃSKI |
0 |
2 |
STEINPOL-ILANKA RZEPIN |
2016-08-06 |
18:00 |
1 |
2016/2017 |
J |
Odra Bytom Odrzański (Bytom Odrzański, Sportowa 1) |
ODRA GÓRZYCA |
3 |
0 |
PIAST KARNIN |
2016-08-06 |
18:00 |
1 |
2016/2017 |
J |
Kompleks Sportowo Rehabilitacyjny w Górzycy (Górzyca, Różana 41) |
ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK |
7 |
2 |
SPROTAVIA SZPROTAWA |
2016-08-06 |
18:00 |
1 |
2016/2017 |
J |
Stadion OSiR w Zbąszynku (Zbąszynek, Sportowa 2) |
LUBUSZANIN DREZDENKO |
4 |
0 |
DĄB PRZYBYSZÓW |
2016-08-13 |
13:00 |
2 |
2016/2017 |
J |
Stadion Miejski im J. Nojiego (Drezdenko, Mickiewicza 4) |
SANTOS ŚWIEBODZIN |
1 |
0 |
ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK |
2016-08-13 |
14:00 |
2 |
2016/2017 |
J |
Stadion Miejski (Świebodzin, gen. Sikorskiego 25) |
SPROTAVIA SZPROTAWA |
0 |
0 |
TS PRZYLEP |
2016-08-13 |
16:00 |
2 |
2016/2017 |
J |
SPROTAVIA Szprotawa (Szprotawa, Sobieskiego 68) |
STEINPOL-ILANKA RZEPIN |
1 |
0 |
STILON GORZÓW |
2016-08-13 |
16:00 |
2 |
2016/2017 |
J |
Steinpol Ilanka Rzepin (Rzepin 60) |
BUDOWLANI LUBSKO |
2 |
1 |
KORONA KOŻUCHÓW |
2016-08-13 |
17:00 |
2 |
2016/2017 |
J |
MLKS Budowlani Lubsko (Lubsko, 22 Lipca 48) |
CZARNI BROWAR WITNICA |
2 |
0 |
ODRA GÓRZYCA |
2016-08-13 |
17:00 |
2 |
2016/2017 |
J |
Stadion Miejski (Witnica, Strzelecka 1) |
PIAST KARNIN |
2 |
2 |
ARKA NOWA SÓL |
2016-08-13 |
17:00 |
2 |
2016/2017 |
J |
Stadion Miejski (Gorzów Wielkopolski, Łagodzińska 26) |
SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE |
3 |
1 |
ODRA BYTOM ODRZAŃSKI |
2016-08-13 |
17:00 |
2 |
2016/2017 |
J |
Stadion Sportowy (Ośno Lubuskie, Sportowa 1) |
FORMACJA PORT 2000 |
1 |
0 |
MEPROZET STARE KUROWO |
2016-08-14 |
15:00 |
2 |
2016/2017 |
J |
Port 2000 Mostki (Mostki 1) |
KORONA KOŻUCHÓW |
1 |
0 |
PIAST KARNIN |
2016-08-19 |
16:00 |
3 |
2016/2017 |
J |
Stadion Sportowy Kożuchów (Kożuchów, Zielonogórska 24) |
ARKA NOWA SÓL |
1 |
1 |
CZARNI BROWAR WITNICA |
2016-08-19 |
18:00 |
3 |
2016/2017 |
J |
Stadion MOSiR (Nowa Sól, 1 Maja 26) |
DĄB PRZYBYSZÓW |
1 |
0 |
SPROTAVIA SZPROTAWA |
2016-08-19 |
18:00 |
3 |
2016/2017 |
J |
Stadion Miejski (Sława, Ogrodowa 1) |
MEPROZET STARE KUROWO |
2 |
1 |
BUDOWLANI LUBSKO |
2016-08-19 |
18:00 |
3 |
2016/2017 |
J |
Stadion Gminny (Stare Kurowo 1) |
ODRA BYTOM ODRZAŃSKI |
1 |
5 |
FORMACJA PORT 2000 |
2016-08-19 |
18:00 |
3 |
2016/2017 |
J |
Odra Bytom Odrzański (Bytom Odrzański, Sportowa 1) |
ODRA GÓRZYCA |
2 |
0 |
LUBUSZANIN DREZDENKO |
2016-08-19 |
18:00 |
3 |
2016/2017 |
J |
Kompleks Sportowo Rehabilitacyjny w Górzycy (Górzyca, Różana 41) |
STILON GORZÓW |
2 |
0 |
SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE |
2016-08-19 |
18:00 |
3 |
2016/2017 |
J |
Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp. (Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 29) |
TS PRZYLEP |
3 |
0 |
SANTOS ŚWIEBODZIN |
2016-08-19 |
18:00 |
3 |
2016/2017 |
J |
TS Przylep (Przylep, Turystyczna 1) |
ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK |
1 |
1 |
STEINPOL-ILANKA RZEPIN |
2016-08-19 |
18:00 |
3 |
2016/2017 |
J |
Stadion OSiR w Zbąszynku (Zbąszynek, Sportowa 2) |
LUBUSZANIN DREZDENKO |
0 |
2 |
SPROTAVIA SZPROTAWA |
2016-08-24 |
16:00 |
4 |
2016/2017 |
J |
Stadion Miejski im J. Nojiego (Drezdenko, Mickiewicza 4) |
BUDOWLANI LUBSKO |
2 |
0 |
ODRA BYTOM ODRZAŃSKI |
2016-08-24 |
17:00 |
4 |
2016/2017 |
J |
MLKS Budowlani Lubsko (Lubsko, 22 Lipca 48) |
FORMACJA PORT 2000 |
0 |
2 |
STILON GORZÓW |
2016-08-24 |
17:00 |
4 |
2016/2017 |
J |
Port 2000 Mostki (Mostki 1) |
PIAST KARNIN |
2 |
2 |
MEPROZET STARE KUROWO |
2016-08-24 |
17:00 |
4 |
2016/2017 |
J |
Stadion Miejski (Gorzów Wielkopolski, Łagodzińska 26) |
SANTOS ŚWIEBODZIN |
1 |
1 |
DĄB PRZYBYSZÓW |
2016-08-24 |
17:00 |
4 |
2016/2017 |
J |
Stadion Miejski (Świebodzin, gen. Sikorskiego 25) |
SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE |
2 |
0 |
ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK |
2016-08-24 |
17:00 |
4 |
2016/2017 |
J |
Stadion Sportowy (Ośno Lubuskie, Sportowa 1) |
CZARNI BROWAR WITNICA |
3 |
1 |
KORONA KOŻUCHÓW |
2016-08-24 |
18:00 |
4 |
2016/2017 |
J |
Stadion Miejski (Witnica, Strzelecka 1) |
ODRA GÓRZYCA |
1 |
0 |
ARKA NOWA SÓL |
2016-08-24 |
18:00 |
4 |
2016/2017 |
J |
Kompleks Sportowo Rehabilitacyjny w Górzycy (Górzyca, Różana 41) |
STEINPOL-ILANKA RZEPIN |
4 |
1 |
TS PRZYLEP |
2016-08-24 |
18:00 |
4 |
2016/2017 |
J |
Steinpol Ilanka Rzepin (Rzepin 60) |
TS PRZYLEP |
2 |
0 |
SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE |
2016-08-27 |
12:00 |
5 |
2016/2017 |
J |
TS Przylep (Przylep, Turystyczna 1) |
KORONA KOŻUCHÓW |
1 |
3 |
ODRA GÓRZYCA |
2016-08-27 |
16:00 |
5 |
2016/2017 |
J |
Stadion Sportowy Kożuchów (Kożuchów, Zielonogórska 24) |
SPROTAVIA SZPROTAWA |
4 |
1 |
SANTOS ŚWIEBODZIN |
2016-08-27 |
16:00 |
5 |
2016/2017 |
J |
SPROTAVIA Szprotawa (Szprotawa, Sobieskiego 68) |
ARKA NOWA SÓL |
1 |
1 |
LUBUSZANIN DREZDENKO |
2016-08-27 |
17:00 |
5 |
2016/2017 |
J |
Stadion MOSiR (Nowa Sól, 1 Maja 26) |
DĄB PRZYBYSZÓW |
1 |
4 |
STEINPOL-ILANKA RZEPIN |
2016-08-27 |
17:00 |
5 |
2016/2017 |
J |
Stadion Miejski (Sława, Ogrodowa 1) |
MEPROZET STARE KUROWO |
0 |
0 |
CZARNI BROWAR WITNICA |
2016-08-27 |
17:00 |
5 |
2016/2017 |
J |
Stadion Gminny (Stare Kurowo 1) |
ODRA BYTOM ODRZAŃSKI |
1 |
3 |
PIAST KARNIN |
2016-08-27 |
17:00 |
5 |
2016/2017 |
J |
Odra Bytom Odrzański (Bytom Odrzański, Sportowa 1) |
ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK |
2 |
1 |
FORMACJA PORT 2000 |
2016-08-27 |
17:00 |
5 |
2016/2017 |
J |
Stadion OSiR w Zbąszynku (Zbąszynek, Sportowa 2) |
STILON GORZÓW |
5 |
0 |
BUDOWLANI LUBSKO |
2016-08-28 |
17:00 |
5 |
2016/2017 |
J |
Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp. (Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 29) |
STEINPOL-ILANKA RZEPIN |
2 |
0 |
SPROTAVIA SZPROTAWA |
2016-09-03 |
14:00 |
6 |
2016/2017 |
J |
Steinpol Ilanka Rzepin (Rzepin 60) |
FORMACJA PORT 2000 |
0 |
4 |
TS PRZYLEP |
2016-09-03 |
15:00 |
6 |
2016/2017 |
J |
Port 2000 Mostki (Mostki 1) |
LUBUSZANIN DREZDENKO |
7 |
3 |
SANTOS ŚWIEBODZIN |
2016-09-03 |
15:00 |
6 |
2016/2017 |
J |
Stadion Miejski im J. Nojiego (Drezdenko, Mickiewicza 4) |
PIAST KARNIN |
0 |
1 |
STILON GORZÓW |
2016-09-03 |
16:00 |
6 |
2016/2017 |
J |
Stadion Miejski (Gorzów Wielkopolski, Łagodzińska 26) |
SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE |
0 |
1 |
DĄB PRZYBYSZÓW |
2016-09-03 |
16:00 |
6 |
2016/2017 |
J |
Stadion Sportowy (Ośno Lubuskie, Sportowa 1) |
ARKA NOWA SÓL |
3 |
1 |
KORONA KOŻUCHÓW |
2016-09-03 |
17:00 |
6 |
2016/2017 |
J |
Stadion MOSiR (Nowa Sól, 1 Maja 26) |
BUDOWLANI LUBSKO |
0 |
5 |
ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK |
2016-09-03 |
17:00 |
6 |
2016/2017 |
J |
MLKS Budowlani Lubsko (Lubsko, 22 Lipca 48) |
CZARNI BROWAR WITNICA |
2 |
1 |
ODRA BYTOM ODRZAŃSKI |
2016-09-03 |
17:00 |
6 |
2016/2017 |
J |
Stadion Miejski (Witnica, Strzelecka 1) |
ODRA GÓRZYCA |
2 |
6 |
MEPROZET STARE KUROWO |
2016-09-04 |
11:00 |
6 |
2016/2017 |
J |
Kompleks Sportowo Rehabilitacyjny w Górzycy (Górzyca, Różana 41) |
DĄB PRZYBYSZÓW |
1 |
2 |
FORMACJA PORT 2000 |
2016-09-09 |
17:00 |
7 |
2016/2017 |
J |
Stadion Miejski (Sława, Ogrodowa 1) |
ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK |
4 |
0 |
PIAST KARNIN |
2016-09-10 |
14:00 |
7 |
2016/2017 |
J |
Stadion OSiR w Zbąszynku (Zbąszynek, Sportowa 2) |
KORONA KOŻUCHÓW |
2 |
0 |
LUBUSZANIN DREZDENKO |
2016-09-10 |
15:00 |
7 |
2016/2017 |
J |
Stadion Sportowy Kożuchów (Kożuchów, Zielonogórska 24) |
TS PRZYLEP |
5 |
0 |
BUDOWLANI LUBSKO |
2016-09-10 |
15:00 |
7 |
2016/2017 |
J |
TS Przylep (Przylep, Turystyczna 1) |
SPROTAVIA SZPROTAWA |
0 |
0 |
SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE |
2016-09-10 |
16:00 |
7 |
2016/2017 |
J |
SPROTAVIA Szprotawa (Szprotawa, Sobieskiego 68) |
MEPROZET STARE KUROWO |
0 |
1 |
ARKA NOWA SÓL |
2016-09-10 |
17:00 |
7 |
2016/2017 |
J |
Stadion Gminny (Stare Kurowo 1) |
ODRA BYTOM ODRZAŃSKI |
0 |
2 |
ODRA GÓRZYCA |
2016-09-10 |
17:00 |
7 |
2016/2017 |
J |
Odra Bytom Odrzański (Bytom Odrzański, Sportowa 1) |
SANTOS ŚWIEBODZIN |
1 |
5 |
STEINPOL-ILANKA RZEPIN |
2016-09-10 |
17:00 |
7 |
2016/2017 |
J |
Stadion Miejski (Świebodzin, gen. Sikorskiego 25) |
STILON GORZÓW |
4 |
0 |
CZARNI BROWAR WITNICA |
2016-09-10 |
17:00 |
7 |
2016/2017 |
J |
Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp. (Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 29) |
LUBUSZANIN DREZDENKO |
1 |
1 |
STEINPOL-ILANKA RZEPIN |
2016-09-17 |
11:00 |
8 |
2016/2017 |
J |
Stadion Miejski im J. Nojiego (Drezdenko, Mickiewicza 4) |
PIAST KARNIN |
1 |
2 |
TS PRZYLEP |
2016-09-17 |
11:00 |
8 |
2016/2017 |
J |
Stadion Miejski (Gorzów Wielkopolski, Łagodzińska 26) |
ODRA GÓRZYCA |
1 |
5 |
STILON GORZÓW |
2016-09-17 |
14:00 |
8 |
2016/2017 |
J |
Kompleks Sportowo Rehabilitacyjny w Górzycy (Górzyca, Różana 41) |
FORMACJA PORT 2000 |
2 |
0 |
SPROTAVIA SZPROTAWA |
2016-09-17 |
15:00 |
8 |
2016/2017 |
J |
Port 2000 Mostki (Mostki 1) |
SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE |
1 |
1 |
SANTOS ŚWIEBODZIN |
2016-09-17 |
15:00 |
8 |
2016/2017 |
J |
Stadion Sportowy (Ośno Lubuskie, Sportowa 1) |
BUDOWLANI LUBSKO |
1 |
0 |
DĄB PRZYBYSZÓW |
2016-09-17 |
16:00 |
8 |
2016/2017 |
J |
MLKS Budowlani Lubsko (Lubsko, 22 Lipca 48) |
CZARNI BROWAR WITNICA |
0 |
1 |
ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK |
2016-09-17 |
16:00 |
8 |
2016/2017 |
J |
Stadion Miejski (Witnica, Strzelecka 1) |
KORONA KOŻUCHÓW |
0 |
1 |
MEPROZET STARE KUROWO |
2016-09-17 |
16:00 |
8 |
2016/2017 |
J |
Stadion Sportowy Kożuchów (Kożuchów, Zielonogórska 24) |
ARKA NOWA SÓL |
0 |
1 |
ODRA BYTOM ODRZAŃSKI |
2016-09-17 |
17:00 |
8 |
2016/2017 |
J |
Stadion MOSiR (Nowa Sól, 1 Maja 26) |
SANTOS ŚWIEBODZIN |
0 |
1 |
FORMACJA PORT 2000 |
2016-09-23 |
17:00 |
9 |
2016/2017 |
J |
Stadion Miejski (Świebodzin, gen. Sikorskiego 25) |
STEINPOL-ILANKA RZEPIN |
4 |
0 |
SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE |
2016-09-24 |
11:00 |
9 |
2016/2017 |
J |
Steinpol Ilanka Rzepin (Rzepin 60) |
DĄB PRZYBYSZÓW |
1 |
3 |
PIAST KARNIN |
2016-09-24 |
16:00 |
9 |
2016/2017 |
J |
Stadion Miejski (Sława, Ogrodowa 1) |
MEPROZET STARE KUROWO |
1 |
3 |
LUBUSZANIN DREZDENKO |
2016-09-24 |
16:00 |
9 |
2016/2017 |
J |
Stadion Gminny (Stare Kurowo 1) |
ODRA BYTOM ODRZAŃSKI |
2 |
0 |
KORONA KOŻUCHÓW |
2016-09-24 |
16:00 |
9 |
2016/2017 |
J |
Odra Bytom Odrzański (Bytom Odrzański, Sportowa 1) |
SPROTAVIA SZPROTAWA |
4 |
1 |
BUDOWLANI LUBSKO |
2016-09-24 |
16:00 |
9 |
2016/2017 |
J |
SPROTAVIA Szprotawa (Szprotawa, Sobieskiego 68) |
STILON GORZÓW |
7 |
1 |
ARKA NOWA SÓL |
2016-09-24 |
16:00 |
9 |
2016/2017 |
J |
Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp. (Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 29) |
ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK |
4 |
1 |
ODRA GÓRZYCA |
2016-09-24 |
16:00 |
9 |
2016/2017 |
J |
Stadion OSiR w Zbąszynku (Zbąszynek, Sportowa 2) |
LUBUSZANIN DREZDENKO |
2 |
2 |
SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE |
2016-10-01 |
12:00 |
10 |
2016/2017 |
J |
Stadion Miejski im J. Nojiego (Drezdenko, Mickiewicza 4) |
CZARNI BROWAR WITNICA |
1 |
1 |
DĄB PRZYBYSZÓW |
2016-10-01 |
14:00 |
10 |
2016/2017 |
J |
Stadion Miejski (Witnica, Strzelecka 1) |
FORMACJA PORT 2000 |
0 |
1 |
STEINPOL-ILANKA RZEPIN |
2016-10-01 |
14:00 |
10 |
2016/2017 |
J |
Port 2000 Mostki (Mostki 1) |
KORONA KOŻUCHÓW |
0 |
5 |
STILON GORZÓW |
2016-10-01 |
15:00 |
10 |
2016/2017 |
J |
Stadion Sportowy Kożuchów (Kożuchów, Zielonogórska 24) |
MEPROZET STARE KUROWO |
1 |
1 |
ODRA BYTOM ODRZAŃSKI |
2016-10-01 |
15:00 |
10 |
2016/2017 |
J |
Stadion Gminny (Stare Kurowo 1) |
ARKA NOWA SÓL |
1 |
2 |
ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK |
2016-10-01 |
16:00 |
10 |
2016/2017 |
J |
Stadion MOSiR (Nowa Sól, 1 Maja 26) |
BUDOWLANI LUBSKO |
0 |
6 |
SANTOS ŚWIEBODZIN |
2016-10-01 |
16:00 |
10 |
2016/2017 |
J |
MLKS Budowlani Lubsko (Lubsko, 22 Lipca 48) |
ODRA GÓRZYCA |
1 |
7 |
TS PRZYLEP |
2016-10-01 |
16:00 |
10 |
2016/2017 |
J |
Kompleks Sportowo Rehabilitacyjny w Górzycy (Górzyca, Różana 41) |
PIAST KARNIN |
2 |
1 |
SPROTAVIA SZPROTAWA |
2016-10-01 |
16:00 |
10 |
2016/2017 |
J |
Stadion Miejski (Gorzów Wielkopolski, Łagodzińska 26) |
SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE |
1 |
1 |
FORMACJA PORT 2000 |
2016-10-08 |
14:00 |
11 |
2016/2017 |
J |
Stadion Sportowy (Ośno Lubuskie, Sportowa 1) |
ODRA BYTOM ODRZAŃSKI |
3 |
2 |
LUBUSZANIN DREZDENKO |
2016-10-08 |
15:00 |
11 |
2016/2017 |
J |
Odra Bytom Odrzański (Bytom Odrzański, Sportowa 1) |
SPROTAVIA SZPROTAWA |
4 |
1 |
CZARNI BROWAR WITNICA |
2016-10-08 |
15:00 |
11 |
2016/2017 |
J |
SPROTAVIA Szprotawa (Szprotawa, Sobieskiego 68) |
STEINPOL-ILANKA RZEPIN |
6 |
0 |
BUDOWLANI LUBSKO |
2016-10-08 |
15:00 |
11 |
2016/2017 |
J |
Steinpol Ilanka Rzepin (Rzepin 60) |
TS PRZYLEP |
1 |
1 |
ARKA NOWA SÓL |
2016-10-08 |
15:00 |
11 |
2016/2017 |
J |
TS Przylep (Przylep, Turystyczna 1) |
ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK |
4 |
0 |
KORONA KOŻUCHÓW |
2016-10-08 |
15:00 |
11 |
2016/2017 |
J |
Stadion OSiR w Zbąszynku (Zbąszynek, Sportowa 2) |
SANTOS ŚWIEBODZIN |
1 |
1 |
PIAST KARNIN |
2016-10-08 |
15:30 |
11 |
2016/2017 |
J |
Stadion Miejski (Świebodzin, gen. Sikorskiego 25) |
DĄB PRZYBYSZÓW |
3 |
0 |
ODRA GÓRZYCA |
2016-10-08 |
16:00 |
11 |
2016/2017 |
J |
Stadion Miejski (Sława, Ogrodowa 1) |
STILON GORZÓW |
5 |
0 |
MEPROZET STARE KUROWO |
2016-10-08 |
16:00 |
11 |
2016/2017 |
J |
Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp. (Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 29) |
TS PRZYLEP |
5 |
1 |
CZARNI BROWAR WITNICA |
2016-10-11 |
16:30 |
9 |
2016/2017 |
J |
TS Przylep (Przylep, Turystyczna 1) |
LUBUSZANIN DREZDENKO |
1 |
1 |
FORMACJA PORT 2000 |
2016-10-15 |
11:00 |
12 |
2016/2017 |
J |
Stadion Miejski im J. Nojiego (Drezdenko, Mickiewicza 4) |
MEPROZET STARE KUROWO |
0 |
7 |
ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK |
2016-10-15 |
14:00 |
12 |
2016/2017 |
J |
Stadion Gminny (Stare Kurowo 1) |
ARKA NOWA SÓL |
1 |
3 |
DĄB PRZYBYSZÓW |
2016-10-15 |
15:00 |
12 |
2016/2017 |
J |
Stadion MOSiR (Nowa Sól, 1 Maja 26) |
BUDOWLANI LUBSKO |
0 |
4 |
SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE |
2016-10-15 |
15:00 |
12 |
2016/2017 |
J |
MLKS Budowlani Lubsko (Lubsko, 22 Lipca 48) |
CZARNI BROWAR WITNICA |
1 |
3 |
SANTOS ŚWIEBODZIN |
2016-10-15 |
15:00 |
12 |
2016/2017 |
J |
Stadion Miejski (Witnica, Strzelecka 1) |
KORONA KOŻUCHÓW |
2 |
2 |
TS PRZYLEP |
2016-10-15 |
15:00 |
12 |
2016/2017 |
J |
Stadion Sportowy Kożuchów (Kożuchów, Zielonogórska 24) |
ODRA BYTOM ODRZAŃSKI |
0 |
2 |
STILON GORZÓW |
2016-10-15 |
15:00 |
12 |
2016/2017 |
J |
Odra Bytom Odrzański (Bytom Odrzański, Sportowa 1) |
ODRA GÓRZYCA |
2 |
4 |
SPROTAVIA SZPROTAWA |
2016-10-15 |
15:00 |
12 |
2016/2017 |
J |
Kompleks Sportowo Rehabilitacyjny w Górzycy (Górzyca, Różana 41) |
PIAST KARNIN |
1 |
0 |
STEINPOL-ILANKA RZEPIN |
2016-10-15 |
15:30 |
12 |
2016/2017 |
J |
Stadion Miejski (Gorzów Wielkopolski, Łagodzińska 26) |
FORMACJA PORT 2000 |
5 |
0 |
BUDOWLANI LUBSKO |
2016-10-22 |
14:00 |
13 |
2016/2017 |
J |
Port 2000 Mostki (Mostki 1) |
SANTOS ŚWIEBODZIN |
3 |
0 |
ODRA GÓRZYCA |
2016-10-22 |
14:00 |
13 |
2016/2017 |
J |
Stadion Miejski (Świebodzin, gen. Sikorskiego 25) |
SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE |
0 |
2 |
PIAST KARNIN |
2016-10-22 |
14:00 |
13 |
2016/2017 |
J |
Stadion Sportowy (Ośno Lubuskie, Sportowa 1) |
TS PRZYLEP |
2 |
1 |
MEPROZET STARE KUROWO |
2016-10-22 |
14:00 |
13 |
2016/2017 |
J |
TS Przylep (Przylep, Turystyczna 1) |
DĄB PRZYBYSZÓW |
4 |
0 |
KORONA KOŻUCHÓW |
2016-10-22 |
15:00 |
13 |
2016/2017 |
J |
Stadion Miejski (Sława, Ogrodowa 1) |
SPROTAVIA SZPROTAWA |
2 |
1 |
ARKA NOWA SÓL |
2016-10-22 |
15:00 |
13 |
2016/2017 |
J |
SPROTAVIA Szprotawa (Szprotawa, Sobieskiego 68) |
STILON GORZÓW |
3 |
1 |
LUBUSZANIN DREZDENKO |
2016-10-22 |
15:00 |
13 |
2016/2017 |
J |
Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp. (Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 29) |
ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK |
2 |
2 |
ODRA BYTOM ODRZAŃSKI |
2016-10-22 |
15:00 |
13 |
2016/2017 |
J |
Stadion OSiR w Zbąszynku (Zbąszynek, Sportowa 2) |
STEINPOL-ILANKA RZEPIN |
3 |
0 |
CZARNI BROWAR WITNICA |
2016-10-23 |
15:00 |
13 |
2016/2017 |
J |
Steinpol Ilanka Rzepin (Rzepin 60) |
LUBUSZANIN DREZDENKO |
1 |
0 |
BUDOWLANI LUBSKO |
2016-10-29 |
11:00 |
14 |
2016/2017 |
J |
Stadion Miejski im J. Nojiego (Drezdenko, Mickiewicza 4) |
CZARNI BROWAR WITNICA |
0 |
3 |
SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE |
2016-10-29 |
14:00 |
14 |
2016/2017 |
J |
Stadion Miejski (Witnica, Strzelecka 1) |
KORONA KOŻUCHÓW |
1 |
3 |
SPROTAVIA SZPROTAWA |
2016-10-29 |
14:00 |
14 |
2016/2017 |
J |
Stadion Sportowy Kożuchów (Kożuchów, Zielonogórska 24) |
MEPROZET STARE KUROWO |
2 |
2 |
DĄB PRZYBYSZÓW |
2016-10-29 |
14:00 |
14 |
2016/2017 |
J |
Stadion Gminny (Stare Kurowo 1) |
ODRA GÓRZYCA |
2 |
3 |
STEINPOL-ILANKA RZEPIN |
2016-10-29 |
14:00 |
14 |
2016/2017 |
J |
Kompleks Sportowo Rehabilitacyjny w Górzycy (Górzyca, Różana 41) |
ARKA NOWA SÓL |
4 |
2 |
SANTOS ŚWIEBODZIN |
2016-10-29 |
15:00 |
14 |
2016/2017 |
J |
Stadion MOSiR (Nowa Sól, 1 Maja 26) |
ODRA BYTOM ODRZAŃSKI |
0 |
1 |
TS PRZYLEP |
2016-10-29 |
15:00 |
14 |
2016/2017 |
J |
Odra Bytom Odrzański (Bytom Odrzański, Sportowa 1) |
PIAST KARNIN |
1 |
0 |
FORMACJA PORT 2000 |
2016-10-29 |
15:00 |
14 |
2016/2017 |
J |
Stadion Miejski (Gorzów Wielkopolski, Łagodzińska 26) |
STILON GORZÓW |
4 |
1 |
ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK |
2016-10-29 |
15:00 |
14 |
2016/2017 |
J |
Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp. (Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 29) |
SANTOS ŚWIEBODZIN |
2 |
2 |
KORONA KOŻUCHÓW |
2016-11-05 |
13:00 |
15 |
2016/2017 |
J |
Stadion Miejski (Świebodzin, gen. Sikorskiego 25) |
SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE |
5 |
2 |
ODRA GÓRZYCA |
2016-11-05 |
13:00 |
15 |
2016/2017 |
J |
Stadion Sportowy (Ośno Lubuskie, Sportowa 1) |
BUDOWLANI LUBSKO |
2 |
1 |
PIAST KARNIN |
2016-11-05 |
14:00 |
15 |
2016/2017 |
J |
MLKS Budowlani Lubsko (Lubsko, 22 Lipca 48) |
DĄB PRZYBYSZÓW |
4 |
1 |
ODRA BYTOM ODRZAŃSKI |
2016-11-05 |
14:00 |
15 |
2016/2017 |
J |
Stadion Miejski (Sława, Ogrodowa 1) |
FORMACJA PORT 2000 |
0 |
0 |
CZARNI BROWAR WITNICA |
2016-11-05 |
14:00 |
15 |
2016/2017 |
J |
Port 2000 Mostki (Mostki 1) |
SPROTAVIA SZPROTAWA |
1 |
2 |
MEPROZET STARE KUROWO |
2016-11-05 |
14:00 |
15 |
2016/2017 |
J |
SPROTAVIA Szprotawa (Szprotawa, Sobieskiego 68) |
STEINPOL-ILANKA RZEPIN |
4 |
0 |
ARKA NOWA SÓL |
2016-11-05 |
14:00 |
15 |
2016/2017 |
J |
Steinpol Ilanka Rzepin (Rzepin 60) |
ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK |
3 |
3 |
LUBUSZANIN DREZDENKO |
2016-11-05 |
14:00 |
15 |
2016/2017 |
J |
Stadion OSiR w Zbąszynku (Zbąszynek, Sportowa 2) |
TS PRZYLEP |
4 |
7 |
STILON GORZÓW |
2016-11-06 |
13:00 |
15 |
2016/2017 |
J |
ul. Sulechowska 37, Zielona Góra |
LUBUSZANIN DREZDENKO |
3 |
3 |
PIAST KARNIN |
2016-11-12 |
11:00 |
16 |
2016/2017 |
J |
Stadion Miejski im J. Nojiego (Drezdenko, Mickiewicza 4) |
CZARNI BROWAR WITNICA |
4 |
0 |
BUDOWLANI LUBSKO |
2016-11-12 |
13:00 |
16 |
2016/2017 |
J |
Stadion Miejski (Witnica, Strzelecka 1) |
KORONA KOŻUCHÓW |
1 |
2 |
STEINPOL-ILANKA RZEPIN |
2016-11-12 |
13:00 |
16 |
2016/2017 |
J |
Stadion Sportowy Kożuchów (Kożuchów, Zielonogórska 24) |
ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK |
1 |
4 |
TS PRZYLEP |
2016-11-12 |
13:00 |
16 |
2016/2017 |
J |
Stadion OSiR w Zbąszynku (Zbąszynek, Sportowa 2) |
ARKA NOWA SÓL |
1 |
1 |
SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE |
2016-11-12 |
14:00 |
16 |
2016/2017 |
J |
Stadion MOSiR (Nowa Sól, 1 Maja 26) |
MEPROZET STARE KUROWO |
0 |
2 |
SANTOS ŚWIEBODZIN |
2016-11-12 |
14:00 |
16 |
2016/2017 |
J |
Stadion Gminny (Stare Kurowo 1) |
ODRA BYTOM ODRZAŃSKI |
1 |
1 |
SPROTAVIA SZPROTAWA |
2016-11-12 |
14:00 |
16 |
2016/2017 |
J |
Odra Bytom Odrzański (Bytom Odrzański, Sportowa 1) |
ODRA GÓRZYCA |
0 |
3 |
FORMACJA PORT 2000 |
2016-11-12 |
14:00 |
16 |
2016/2017 |
J |
Kompleks Sportowo Rehabilitacyjny w Górzycy (Górzyca, Różana 41) |
STILON GORZÓW |
2 |
1 |
DĄB PRZYBYSZÓW |
2016-11-12 |
14:00 |
16 |
2016/2017 |
J |
Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp. (Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 29) |
FORMACJA PORT 2000 |
4 |
1 |
ARKA NOWA SÓL |
2016-11-19 |
12:00 |
17 |
2016/2017 |
J |
Port 2000 Mostki (Mostki 1) |
SANTOS ŚWIEBODZIN |
3 |
1 |
ODRA BYTOM ODRZAŃSKI |
2016-11-19 |
12:00 |
17 |
2016/2017 |
J |
Stadion Miejski (Świebodzin, gen. Sikorskiego 25) |
BUDOWLANI LUBSKO |
3 |
2 |
ODRA GÓRZYCA |
2016-11-19 |
13:00 |
17 |
2016/2017 |
J |
MLKS Budowlani Lubsko (Lubsko, 22 Lipca 48) |
SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE |
3 |
0 |
KORONA KOŻUCHÓW |
2016-11-19 |
13:00 |
17 |
2016/2017 |
J |
Stadion Sportowy (Ośno Lubuskie, Sportowa 1) |
STEINPOL-ILANKA RZEPIN |
2 |
1 |
MEPROZET STARE KUROWO |
2016-11-19 |
13:00 |
17 |
2016/2017 |
J |
Steinpol Ilanka Rzepin (Rzepin 60) |
DĄB PRZYBYSZÓW |
1 |
3 |
ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK |
2016-11-19 |
14:00 |
17 |
2016/2017 |
J |
Stadion Miejski (Sława, Ogrodowa 1) |
PIAST KARNIN |
3 |
1 |
CZARNI BROWAR WITNICA |
2016-11-19 |
14:00 |
17 |
2016/2017 |
J |
Stadion Miejski (Gorzów Wielkopolski, Łagodzińska 26) |
SPROTAVIA SZPROTAWA |
2 |
5 |
STILON GORZÓW |
2016-11-19 |
14:00 |
17 |
2016/2017 |
J |
SPROTAVIA Szprotawa (Szprotawa, Sobieskiego 68) |
FORMACJA PORT 2000 |
2 |
1 |
KORONA KOŻUCHÓW |
2017-03-18 |
14:00 |
18 |
2016/2017 |
W |
Port 2000 Mostki (Mostki 1) |
LUBUSZANIN DREZDENKO |
2 |
2 |
CZARNI BROWAR WITNICA |
2017-03-18 |
14:00 |
18 |
2016/2017 |
W |
Stadion Miejski im J. Nojiego (Drezdenko, Mickiewicza 4) |
SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE |
2 |
0 |
MEPROZET STARE KUROWO |
2017-03-18 |
14:00 |
18 |
2016/2017 |
W |
Stadion Sportowy (Ośno Lubuskie, Sportowa 1) |
SPROTAVIA SZPROTAWA |
1 |
3 |
ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK |
2017-03-18 |
14:00 |
18 |
2016/2017 |
W |
SPROTAVIA Szprotawa (Szprotawa, Sobieskiego 68) |
STEINPOL-ILANKA RZEPIN |
2 |
0 |
ODRA BYTOM ODRZAŃSKI |
2017-03-18 |
14:00 |
18 |
2016/2017 |
W |
Steinpol Ilanka Rzepin (Rzepin 60) |
BUDOWLANI LUBSKO |
0 |
1 |
ARKA NOWA SÓL |
2017-03-18 |
15:00 |
18 |
2016/2017 |
W |
MLKS Budowlani Lubsko (Lubsko, 22 Lipca 48) |
DĄB PRZYBYSZÓW |
0 |
1 |
TS PRZYLEP |
2017-03-18 |
15:00 |
18 |
2016/2017 |
W |
Stadion Miejski (Sława, Ogrodowa 1) |
PIAST KARNIN |
3 |
2 |
ODRA GÓRZYCA |
2017-03-18 |
15:00 |
18 |
2016/2017 |
W |
Stadion Miejski (Gorzów Wielkopolski, Łagodzińska 26) |
SANTOS ŚWIEBODZIN |
0 |
4 |
STILON GORZÓW |
2017-03-18 |
15:00 |
18 |
2016/2017 |
W |
Stadion Miejski (Świebodzin, gen. Sikorskiego 25) |
ODRA GÓRZYCA |
1 |
4 |
CZARNI BROWAR WITNICA |
2017-03-25 |
14:00 |
19 |
2016/2017 |
W |
Kompleks Sportowo Rehabilitacyjny w Górzycy (Górzyca, Różana 41) |
ARKA NOWA SÓL |
2 |
1 |
PIAST KARNIN |
2017-03-25 |
15:00 |
19 |
2016/2017 |
W |
Stadion MOSiR (Nowa Sól, 1 Maja 26) |
DĄB PRZYBYSZÓW |
1 |
1 |
LUBUSZANIN DREZDENKO |
2017-03-25 |
15:00 |
19 |
2016/2017 |
W |
Stadion Miejski (Sława, Ogrodowa 1) |
KORONA KOŻUCHÓW |
1 |
0 |
BUDOWLANI LUBSKO |
2017-03-25 |
15:00 |
19 |
2016/2017 |
W |
Stadion Sportowy Kożuchów (Kożuchów, Zielonogórska 24) |
ODRA BYTOM ODRZAŃSKI |
1 |
1 |
SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE |
2017-03-25 |
15:00 |
19 |
2016/2017 |
W |
Odra Bytom Odrzański (Bytom Odrzański, Sportowa 1) |
TS PRZYLEP |
1 |
1 |
SPROTAVIA SZPROTAWA |
2017-03-25 |
15:00 |
19 |
2016/2017 |
W |
TS Przylep (Przylep, Turystyczna 1) |
ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK |
1 |
0 |
SANTOS ŚWIEBODZIN |
2017-03-25 |
15:00 |
19 |
2016/2017 |
W |
Stadion OSiR w Zbąszynku (Zbąszynek, Sportowa 2) |
MEPROZET STARE KUROWO |
0 |
5 |
FORMACJA PORT 2000 |
2017-03-25 |
16:00 |
19 |
2016/2017 |
W |
Stadion Gminny (Stare Kurowo 1) |
STILON GORZÓW |
5 |
0 |
STEINPOL-ILANKA RZEPIN |
2017-03-26 |
11:00 |
19 |
2016/2017 |
W |
Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp. (Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 29) |
LUBUSZANIN DREZDENKO |
4 |
0 |
ODRA GÓRZYCA |
2017-04-01 |
14:00 |
20 |
2016/2017 |
W |
Stadion Miejski im J. Nojiego (Drezdenko, Mickiewicza 4) |
STEINPOL-ILANKA RZEPIN |
0 |
3 |
ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK |
2017-04-01 |
14:00 |
20 |
2016/2017 |
W |
Steinpol Ilanka Rzepin (Rzepin 60) |
FORMACJA PORT 2000 |
2 |
5 |
ODRA BYTOM ODRZAŃSKI |
2017-04-01 |
15:00 |
20 |
2016/2017 |
W |
Port 2000 Mostki (Mostki 1) |
PIAST KARNIN |
4 |
2 |
KORONA KOŻUCHÓW |
2017-04-01 |
15:00 |
20 |
2016/2017 |
W |
Stadion Miejski (Gorzów Wielkopolski, Łagodzińska 26) |
SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE |
0 |
3 |
STILON GORZÓW |
2017-04-01 |
15:00 |
20 |
2016/2017 |
W |
Stadion Sportowy (Ośno Lubuskie, Sportowa 1) |
SPROTAVIA SZPROTAWA |
0 |
0 |
DĄB PRZYBYSZÓW |
2017-04-01 |
15:00 |
20 |
2016/2017 |
W |
SPROTAVIA Szprotawa (Szprotawa, Sobieskiego 68) |
BUDOWLANI LUBSKO |
1 |
0 |
MEPROZET STARE KUROWO |
2017-04-01 |
16:00 |
20 |
2016/2017 |
W |
MLKS Budowlani Lubsko (Lubsko, 22 Lipca 48) |
CZARNI BROWAR WITNICA |
1 |
0 |
ARKA NOWA SÓL |
2017-04-01 |
16:00 |
20 |
2016/2017 |
W |
Stadion Miejski (Witnica, Strzelecka 1) |
SANTOS ŚWIEBODZIN |
1 |
1 |
TS PRZYLEP |
2017-04-01 |
16:00 |
20 |
2016/2017 |
W |
Stadion Miejski (Świebodzin, gen. Sikorskiego 25) |
KORONA KOŻUCHÓW |
1 |
0 |
CZARNI BROWAR WITNICA |
2017-04-08 |
15:00 |
21 |
2016/2017 |
W |
Stadion Sportowy Kożuchów (Kożuchów, Zielonogórska 24) |
TS PRZYLEP |
1 |
4 |
STEINPOL-ILANKA RZEPIN |
2017-04-08 |
15:00 |
21 |
2016/2017 |
W |
TS Przylep (Przylep, Turystyczna 1) |
ARKA NOWA SÓL |
0 |
2 |
ODRA GÓRZYCA |
2017-04-08 |
16:00 |
21 |
2016/2017 |
W |
Stadion MOSiR (Nowa Sól, 1 Maja 26) |
MEPROZET STARE KUROWO |
1 |
2 |
PIAST KARNIN |
2017-04-08 |
16:00 |
21 |
2016/2017 |
W |
Stadion Gminny (Stare Kurowo 1) |
ODRA BYTOM ODRZAŃSKI |
4 |
0 |
BUDOWLANI LUBSKO |
2017-04-08 |
16:00 |
21 |
2016/2017 |
W |
Odra Bytom Odrzański (Bytom Odrzański, Sportowa 1) |
STILON GORZÓW |
4 |
1 |
FORMACJA PORT 2000 |
2017-04-08 |
16:00 |
21 |
2016/2017 |
W |
Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp. (Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 29) |
ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK |
1 |
1 |
SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE |
2017-04-08 |
16:00 |
21 |
2016/2017 |
W |
Stadion OSiR w Zbąszynku (Zbąszynek, Sportowa 2) |
SPROTAVIA SZPROTAWA |
0 |
1 |
LUBUSZANIN DREZDENKO |
2017-04-09 |
13:00 |
21 |
2016/2017 |
W |
SPROTAVIA Szprotawa (Szprotawa, Sobieskiego 68) |
DĄB PRZYBYSZÓW |
3 |
1 |
SANTOS ŚWIEBODZIN |
2017-04-09 |
17:00 |
21 |
2016/2017 |
W |
Stadion Miejski (Sława, Ogrodowa 1) |
BUDOWLANI LUBSKO |
0 |
3 |
STILON GORZÓW |
2017-04-15 |
14:00 |
22 |
2016/2017 |
W |
MLKS Budowlani Lubsko (Lubsko, 22 Lipca 48) |
CZARNI BROWAR WITNICA |
4 |
1 |
MEPROZET STARE KUROWO |
2017-04-15 |
14:00 |
22 |
2016/2017 |
W |
Stadion Miejski (Witnica, Strzelecka 1) |
FORMACJA PORT 2000 |
2 |
1 |
ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK |
2017-04-15 |
14:00 |
22 |
2016/2017 |
W |
Port 2000 Mostki (Mostki 1) |
LUBUSZANIN DREZDENKO |
0 |
2 |
ARKA NOWA SÓL |
2017-04-15 |
14:00 |
22 |
2016/2017 |
W |
Stadion Miejski im J. Nojiego (Drezdenko, Mickiewicza 4) |
ODRA GÓRZYCA |
1 |
3 |
KORONA KOŻUCHÓW |
2017-04-15 |
14:00 |
22 |
2016/2017 |
W |
Kompleks Sportowo Rehabilitacyjny w Górzycy (Górzyca, Różana 41) |
PIAST KARNIN |
2 |
1 |
ODRA BYTOM ODRZAŃSKI |
2017-04-15 |
14:00 |
22 |
2016/2017 |
W |
Stadion Miejski (Gorzów Wielkopolski, Łagodzińska 26) |
SANTOS ŚWIEBODZIN |
0 |
0 |
SPROTAVIA SZPROTAWA |
2017-04-15 |
14:00 |
22 |
2016/2017 |
W |
Stadion Miejski (Świebodzin, gen. Sikorskiego 25) |
SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE |
2 |
0 |
TS PRZYLEP |
2017-04-15 |
14:00 |
22 |
2016/2017 |
W |
Stadion Sportowy (Ośno Lubuskie, Sportowa 1) |
STEINPOL-ILANKA RZEPIN |
2 |
0 |
DĄB PRZYBYSZÓW |
2017-04-15 |
14:00 |
22 |
2016/2017 |
W |
Steinpol Ilanka Rzepin (Rzepin 60) |
SPROTAVIA SZPROTAWA |
1 |
1 |
STEINPOL-ILANKA RZEPIN |
2017-04-22 |
14:00 |
23 |
2016/2017 |
W |
SPROTAVIA Szprotawa (Szprotawa, Sobieskiego 68) |
KORONA KOŻUCHÓW |
1 |
1 |
ARKA NOWA SÓL |
2017-04-22 |
15:00 |
23 |
2016/2017 |
W |
Stadion Sportowy Kożuchów (Kożuchów, Zielonogórska 24) |
DĄB PRZYBYSZÓW |
1 |
1 |
SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE |
2017-04-22 |
16:00 |
23 |
2016/2017 |
W |
Stadion Miejski (Sława, Ogrodowa 1) |
ODRA BYTOM ODRZAŃSKI |
0 |
1 |
CZARNI BROWAR WITNICA |
2017-04-22 |
16:00 |
23 |
2016/2017 |
W |
Odra Bytom Odrzański (Bytom Odrzański, Sportowa 1) |
STILON GORZÓW |
0 |
0 |
PIAST KARNIN |
2017-04-22 |
16:00 |
23 |
2016/2017 |
W |
Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp. (Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 29) |
TS PRZYLEP |
0 |
5 |
FORMACJA PORT 2000 |
2017-04-22 |
16:00 |
23 |
2016/2017 |
W |
TS Przylep (Przylep, Turystyczna 1) |
ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK |
5 |
1 |
BUDOWLANI LUBSKO |
2017-04-22 |
16:00 |
23 |
2016/2017 |
W |
Stadion OSiR w Zbąszynku (Zbąszynek, Sportowa 2) |
MEPROZET STARE KUROWO |
0 |
2 |
ODRA GÓRZYCA |
2017-04-22 |
17:00 |
23 |
2016/2017 |
W |
Stadion Gminny (Stare Kurowo 1) |
SANTOS ŚWIEBODZIN |
2 |
3 |
LUBUSZANIN DREZDENKO |
2017-04-22 |
17:00 |
23 |
2016/2017 |
W |
Stadion Miejski (Świebodzin, gen. Sikorskiego 25) |
TS PRZYLEP |
4 |
1 |
LUBUSZANIN DREZDENKO |
2017-04-26 |
17:00 |
17 |
2016/2017 |
J |
TS Przylep (Przylep, Turystyczna 1) |
LUBUSZANIN DREZDENKO |
1 |
1 |
KORONA KOŻUCHÓW |
2017-04-29 |
11:00 |
24 |
2016/2017 |
W |
Stadion Miejski im J. Nojiego (Drezdenko, Mickiewicza 4) |
CZARNI BROWAR WITNICA |
1 |
2 |
STILON GORZÓW |
2017-04-29 |
14:00 |
24 |
2016/2017 |
W |
Stadion Miejski (Witnica, Strzelecka 1) |
FORMACJA PORT 2000 |
4 |
0 |
DĄB PRZYBYSZÓW |
2017-04-29 |
14:00 |
24 |
2016/2017 |
W |
Port 2000 Mostki (Mostki 1) |
STEINPOL-ILANKA RZEPIN |
3 |
1 |
SANTOS ŚWIEBODZIN |
2017-04-29 |
14:00 |
24 |
2016/2017 |
W |
Steinpol Ilanka Rzepin (Rzepin 60) |
SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE |
0 |
1 |
SPROTAVIA SZPROTAWA |
2017-04-29 |
15:00 |
24 |
2016/2017 |
W |
Stadion Sportowy (Ośno Lubuskie, Sportowa 1) |
ARKA NOWA SÓL |
0 |
1 |
MEPROZET STARE KUROWO |
2017-04-29 |
16:00 |
24 |
2016/2017 |
W |
Stadion MOSiR (Nowa Sól, 1 Maja 26) |
BUDOWLANI LUBSKO |
1 |
3 |
TS PRZYLEP |
2017-04-29 |
16:00 |
24 |
2016/2017 |
W |
MLKS Budowlani Lubsko (Lubsko, 22 Lipca 48) |
ODRA GÓRZYCA |
2 |
2 |
ODRA BYTOM ODRZAŃSKI |
2017-04-29 |
16:00 |
24 |
2016/2017 |
W |
Kompleks Sportowo Rehabilitacyjny w Górzycy (Górzyca, Różana 41) |
PIAST KARNIN |
1 |
3 |
ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK |
2017-04-29 |
17:00 |
24 |
2016/2017 |
W |
Stadion Miejski (Gorzów Wielkopolski, Łagodzińska 26) |
STEINPOL-ILANKA RZEPIN |
2 |
1 |
LUBUSZANIN DREZDENKO |
2017-05-03 |
11:00 |
25 |
2016/2017 |
W |
Steinpol Ilanka Rzepin (Rzepin 60) |
ODRA BYTOM ODRZAŃSKI |
0 |
0 |
ARKA NOWA SÓL |
2017-05-03 |
15:00 |
25 |
2016/2017 |
W |
Odra Bytom Odrzański (Bytom Odrzański, Sportowa 1) |
SPROTAVIA SZPROTAWA |
1 |
5 |
FORMACJA PORT 2000 |
2017-05-03 |
16:00 |
25 |
2016/2017 |
W |
SPROTAVIA Szprotawa (Szprotawa, Sobieskiego 68) |
STILON GORZÓW |
4 |
1 |
ODRA GÓRZYCA |
2017-05-03 |
16:00 |
25 |
2016/2017 |
W |
Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp. (Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 29) |
TS PRZYLEP |
2 |
7 |
PIAST KARNIN |
2017-05-03 |
16:00 |
25 |
2016/2017 |
W |
TS Przylep (Przylep, Turystyczna 1) |
DĄB PRZYBYSZÓW |
3 |
0 |
BUDOWLANI LUBSKO |
2017-05-03 |
17:00 |
25 |
2016/2017 |
W |
Stadion Miejski (Sława, Ogrodowa 1) |
MEPROZET STARE KUROWO |
1 |
0 |
KORONA KOŻUCHÓW |
2017-05-03 |
17:00 |
25 |
2016/2017 |
W |
Stadion Gminny (Stare Kurowo 1) |
SANTOS ŚWIEBODZIN |
3 |
0 |
SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE |
2017-05-03 |
17:00 |
25 |
2016/2017 |
W |
Stadion Miejski (Świebodzin, gen. Sikorskiego 25) |
ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK |
5 |
2 |
CZARNI BROWAR WITNICA |
2017-05-03 |
18:00 |
25 |
2016/2017 |
W |
Stadion OSiR w Zbąszynku (Zbąszynek, Sportowa 2) |
LUBUSZANIN DREZDENKO |
1 |
1 |
MEPROZET STARE KUROWO |
2017-05-06 |
15:00 |
26 |
2016/2017 |
W |
Stadion Miejski im J. Nojiego (Drezdenko, Mickiewicza 4) |
KORONA KOŻUCHÓW |
1 |
0 |
ODRA BYTOM ODRZAŃSKI |
2017-05-06 |
16:00 |
26 |
2016/2017 |
W |
Stadion Sportowy Kożuchów (Kożuchów, Zielonogórska 24) |
ODRA GÓRZYCA |
3 |
6 |
ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK |
2017-05-06 |
16:00 |
26 |
2016/2017 |
W |
Kompleks Sportowo Rehabilitacyjny w Górzycy (Górzyca, Różana 41) |
SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE |
1 |
2 |
STEINPOL-ILANKA RZEPIN |
2017-05-06 |
16:00 |
26 |
2016/2017 |
W |
Stadion Sportowy (Ośno Lubuskie, Sportowa 1) |
ARKA NOWA SÓL |
0 |
3 |
STILON GORZÓW |
2017-05-06 |
17:00 |
26 |
2016/2017 |
W |
Stadion MOSiR (Nowa Sól, 1 Maja 26) |
BUDOWLANI LUBSKO |
0 |
1 |
SPROTAVIA SZPROTAWA |
2017-05-06 |
17:00 |
26 |
2016/2017 |
W |
MLKS Budowlani Lubsko (Lubsko, 22 Lipca 48) |
CZARNI BROWAR WITNICA |
1 |
1 |
TS PRZYLEP |
2017-05-06 |
17:00 |
26 |
2016/2017 |
W |
Stadion Miejski (Witnica, Strzelecka 1) |
PIAST KARNIN |
2 |
2 |
DĄB PRZYBYSZÓW |
2017-05-06 |
17:00 |
26 |
2016/2017 |
W |
Stadion Miejski (Gorzów Wielkopolski, Łagodzińska 26) |
FORMACJA PORT 2000 |
5 |
0 |
SANTOS ŚWIEBODZIN |
2017-05-07 |
15:00 |
26 |
2016/2017 |
W |
Port 2000 Mostki (Mostki 1) |
STEINPOL-ILANKA RZEPIN |
0 |
2 |
FORMACJA PORT 2000 |
2017-05-12 |
17:00 |
27 |
2016/2017 |
W |
Steinpol Ilanka Rzepin (Rzepin 60) |
ODRA BYTOM ODRZAŃSKI |
3 |
1 |
MEPROZET STARE KUROWO |
2017-05-13 |
16:00 |
27 |
2016/2017 |
W |
Odra Bytom Odrzański (Bytom Odrzański, Sportowa 1) |
SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE |
1 |
0 |
LUBUSZANIN DREZDENKO |
2017-05-13 |
16:00 |
27 |
2016/2017 |
W |
Stadion Sportowy (Ośno Lubuskie, Sportowa 1) |
DĄB PRZYBYSZÓW |
1 |
2 |
CZARNI BROWAR WITNICA |
2017-05-13 |
17:00 |
27 |
2016/2017 |
W |
Stadion Miejski (Sława, Ogrodowa 1) |
SANTOS ŚWIEBODZIN |
0 |
2 |
BUDOWLANI LUBSKO |
2017-05-13 |
17:00 |
27 |
2016/2017 |
W |
Stadion Miejski (Świebodzin, gen. Sikorskiego 25) |
SPROTAVIA SZPROTAWA |
0 |
0 |
PIAST KARNIN |
2017-05-13 |
17:00 |
27 |
2016/2017 |
W |
SPROTAVIA Szprotawa (Szprotawa, Sobieskiego 68) |
STILON GORZÓW |
3 |
0 |
KORONA KOŻUCHÓW |
2017-05-13 |
17:00 |
27 |
2016/2017 |
W |
Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp. (Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 29) |
TS PRZYLEP |
5 |
0 |
ODRA GÓRZYCA |
2017-05-13 |
17:00 |
27 |
2016/2017 |
W |
TS Przylep (Przylep, Turystyczna 1) |
ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK |
4 |
0 |
ARKA NOWA SÓL |
2017-05-13 |
17:00 |
27 |
2016/2017 |
W |
Stadion OSiR w Zbąszynku (Zbąszynek, Sportowa 2) |
BUDOWLANI LUBSKO |
2 |
1 |
STEINPOL-ILANKA RZEPIN |
2017-05-17 |
16:00 |
28 |
2016/2017 |
W |
MLKS Budowlani Lubsko (Lubsko, 22 Lipca 48) |
ARKA NOWA SÓL |
3 |
1 |
TS PRZYLEP |
2017-05-17 |
17:00 |
28 |
2016/2017 |
W |
Stadion MOSiR (Nowa Sól, 1 Maja 26) |
CZARNI BROWAR WITNICA |
0 |
2 |
SPROTAVIA SZPROTAWA |
2017-05-17 |
17:00 |
28 |
2016/2017 |
W |
Stadion Miejski (Witnica, Strzelecka 1) |
FORMACJA PORT 2000 |
3 |
0 |
SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE |
2017-05-17 |
17:00 |
28 |
2016/2017 |
W |
Port 2000 Mostki (Mostki 1) |
KORONA KOŻUCHÓW |
0 |
2 |
ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK |
2017-05-17 |
17:00 |
28 |
2016/2017 |
W |
Stadion Sportowy Kożuchów (Kożuchów, Zielonogórska 24) |
LUBUSZANIN DREZDENKO |
2 |
4 |
ODRA BYTOM ODRZAŃSKI |
2017-05-17 |
17:00 |
28 |
2016/2017 |
W |
Stadion Miejski im J. Nojiego (Drezdenko, Mickiewicza 4) |
MEPROZET STARE KUROWO |
0 |
10 |
STILON GORZÓW |
2017-05-17 |
18:00 |
28 |
2016/2017 |
W |
Stadion Gminny (Stare Kurowo 1) |
ODRA GÓRZYCA |
2 |
0 |
DĄB PRZYBYSZÓW |
2017-05-17 |
18:00 |
28 |
2016/2017 |
W |
Kompleks Sportowo Rehabilitacyjny w Górzycy (Górzyca, Różana 41) |
PIAST KARNIN |
2 |
2 |
SANTOS ŚWIEBODZIN |
2017-05-17 |
18:00 |
28 |
2016/2017 |
W |
Stadion Miejski (Gorzów Wielkopolski, Łagodzińska 26) |
STEINPOL-ILANKA RZEPIN |
2 |
0 |
PIAST KARNIN |
2017-05-20 |
15:00 |
29 |
2016/2017 |
W |
Steinpol Ilanka Rzepin (Rzepin 60) |
SPROTAVIA SZPROTAWA |
3 |
0 |
ODRA GÓRZYCA |
2017-05-20 |
16:00 |
29 |
2016/2017 |
W |
SPROTAVIA Szprotawa (Szprotawa, Sobieskiego 68) |
DĄB PRZYBYSZÓW |
1 |
2 |
ARKA NOWA SÓL |
2017-05-20 |
17:00 |
29 |
2016/2017 |
W |
Stadion Miejski (Sława, Ogrodowa 1) |
SANTOS ŚWIEBODZIN |
4 |
1 |
CZARNI BROWAR WITNICA |
2017-05-20 |
17:00 |
29 |
2016/2017 |
W |
Stadion Miejski (Świebodzin, gen. Sikorskiego 25) |
SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE |
3 |
0 |
BUDOWLANI LUBSKO |
2017-05-20 |
17:00 |
29 |
2016/2017 |
W |
Stadion Sportowy (Ośno Lubuskie, Sportowa 1) |
STILON GORZÓW |
5 |
0 |
ODRA BYTOM ODRZAŃSKI |
2017-05-20 |
17:00 |
29 |
2016/2017 |
W |
Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp. (Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 29) |
ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK |
9 |
0 |
MEPROZET STARE KUROWO |
2017-05-20 |
17:00 |
29 |
2016/2017 |
W |
Stadion OSiR w Zbąszynku (Zbąszynek, Sportowa 2) |
TS PRZYLEP |
1 |
2 |
KORONA KOŻUCHÓW |
2017-05-21 |
11:00 |
29 |
2016/2017 |
W |
TS Przylep (Przylep, Turystyczna 1) |
FORMACJA PORT 2000 |
3 |
0 |
LUBUSZANIN DREZDENKO |
2017-05-21 |
15:00 |
29 |
2016/2017 |
W |
Port 2000 Mostki (Mostki 1) |
BUDOWLANI LUBSKO |
1 |
6 |
FORMACJA PORT 2000 |
2017-05-27 |
13:00 |
30 |
2016/2017 |
W |
MLKS Budowlani Lubsko (Lubsko, 22 Lipca 48) |
ARKA NOWA SÓL |
1 |
4 |
SPROTAVIA SZPROTAWA |
2017-05-27 |
16:00 |
30 |
2016/2017 |
W |
Stadion MOSiR (Nowa Sól, 1 Maja 26) |
KORONA KOŻUCHÓW |
1 |
1 |
DĄB PRZYBYSZÓW |
2017-05-27 |
16:00 |
30 |
2016/2017 |
W |
Stadion Sportowy Kożuchów (Kożuchów, Zielonogórska 24) |
LUBUSZANIN DREZDENKO |
3 |
3 |
STILON GORZÓW |
2017-05-27 |
16:00 |
30 |
2016/2017 |
W |
Stadion Miejski im J. Nojiego (Drezdenko, Mickiewicza 4) |
ODRA GÓRZYCA |
0 |
4 |
SANTOS ŚWIEBODZIN |
2017-05-27 |
16:00 |
30 |
2016/2017 |
W |
Kompleks Sportowo Rehabilitacyjny w Górzycy (Górzyca, Różana 41) |
CZARNI BROWAR WITNICA |
0 |
1 |
STEINPOL-ILANKA RZEPIN |
2017-05-27 |
17:00 |
30 |
2016/2017 |
W |
Stadion Miejski (Witnica, Strzelecka 1) |
ODRA BYTOM ODRZAŃSKI |
1 |
3 |
ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK |
2017-05-27 |
17:00 |
30 |
2016/2017 |
W |
Odra Bytom Odrzański (Bytom Odrzański, Sportowa 1) |
PIAST KARNIN |
1 |
2 |
SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE |
2017-05-27 |
17:00 |
30 |
2016/2017 |
W |
Stadion Miejski (Gorzów Wielkopolski, Łagodzińska 26) |
MEPROZET STARE KUROWO |
3 |
3 |
TS PRZYLEP |
2017-05-27 |
18:00 |
30 |
2016/2017 |
W |
Stadion Gminny (Stare Kurowo 1) |
BUDOWLANI LUBSKO |
4 |
1 |
LUBUSZANIN DREZDENKO |
2017-05-31 |
16:00 |
31 |
2016/2017 |
W |
MLKS Budowlani Lubsko (Lubsko, 22 Lipca 48) |
FORMACJA PORT 2000 |
0 |
3 |
PIAST KARNIN |
2017-05-31 |
17:00 |
31 |
2016/2017 |
W |
Port 2000 Mostki (Mostki 1) |
SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE |
4 |
0 |
CZARNI BROWAR WITNICA |
2017-05-31 |
17:00 |
31 |
2016/2017 |
W |
Stadion Sportowy (Ośno Lubuskie, Sportowa 1) |
SPROTAVIA SZPROTAWA |
1 |
1 |
KORONA KOŻUCHÓW |
2017-05-31 |
17:00 |
31 |
2016/2017 |
W |
SPROTAVIA Szprotawa (Szprotawa, Sobieskiego 68) |
STEINPOL-ILANKA RZEPIN |
6 |
2 |
ODRA GÓRZYCA |
2017-05-31 |
17:00 |
31 |
2016/2017 |
W |
Steinpol Ilanka Rzepin (Rzepin 60) |
TS PRZYLEP |
0 |
2 |
ODRA BYTOM ODRZAŃSKI |
2017-05-31 |
17:00 |
31 |
2016/2017 |
W |
TS Przylep (Przylep, Turystyczna 1) |
DĄB PRZYBYSZÓW |
5 |
1 |
MEPROZET STARE KUROWO |
2017-05-31 |
18:00 |
31 |
2016/2017 |
W |
Stadion Miejski (Sława, Ogrodowa 1) |
SANTOS ŚWIEBODZIN |
2 |
3 |
ARKA NOWA SÓL |
2017-05-31 |
18:00 |
31 |
2016/2017 |
W |
Stadion Miejski (Świebodzin, gen. Sikorskiego 25) |
ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK |
4 |
2 |
STILON GORZÓW |
2017-05-31 |
18:00 |
31 |
2016/2017 |
W |
Stadion OSiR w Zbąszynku (Zbąszynek, Sportowa 2) |
MEPROZET STARE KUROWO |
2 |
3 |
SPROTAVIA SZPROTAWA |
2017-06-03 |
14:00 |
32 |
2016/2017 |
W |
Stadion Gminny (Stare Kurowo 1) |
KORONA KOŻUCHÓW |
1 |
1 |
SANTOS ŚWIEBODZIN |
2017-06-03 |
15:00 |
32 |
2016/2017 |
W |
Stadion Sportowy Kożuchów (Kożuchów, Zielonogórska 24) |
ARKA NOWA SÓL |
1 |
2 |
STEINPOL-ILANKA RZEPIN |
2017-06-03 |
17:00 |
32 |
2016/2017 |
W |
Stadion MOSiR (Nowa Sól, 1 Maja 26) |
CZARNI BROWAR WITNICA |
1 |
6 |
FORMACJA PORT 2000 |
2017-06-03 |
17:00 |
32 |
2016/2017 |
W |
Stadion Miejski (Witnica, Strzelecka 1) |
LUBUSZANIN DREZDENKO |
0 |
4 |
ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK |
2017-06-03 |
17:00 |
32 |
2016/2017 |
W |
Stadion Miejski im J. Nojiego (Drezdenko, Mickiewicza 4) |
ODRA BYTOM ODRZAŃSKI |
1 |
1 |
DĄB PRZYBYSZÓW |
2017-06-03 |
17:00 |
32 |
2016/2017 |
W |
Odra Bytom Odrzański (Bytom Odrzański, Sportowa 1) |
PIAST KARNIN |
4 |
4 |
BUDOWLANI LUBSKO |
2017-06-03 |
17:00 |
32 |
2016/2017 |
W |
Stadion Miejski (Gorzów Wielkopolski, Łagodzińska 26) |
STILON GORZÓW |
8 |
1 |
TS PRZYLEP |
2017-06-03 |
17:00 |
32 |
2016/2017 |
W |
Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp. (Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 29) |
ODRA GÓRZYCA |
0 |
2 |
SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE |
2017-06-04 |
18:00 |
32 |
2016/2017 |
W |
Kompleks Sportowo Rehabilitacyjny w Górzycy (Górzyca, Różana 41) |
BUDOWLANI LUBSKO |
2 |
0 |
CZARNI BROWAR WITNICA |
2017-06-09 |
18:00 |
33 |
2016/2017 |
W |
MLKS Budowlani Lubsko (Lubsko, 22 Lipca 48) |
DĄB PRZYBYSZÓW |
1 |
3 |
STILON GORZÓW |
2017-06-10 |
17:00 |
33 |
2016/2017 |
W |
Stadion Miejski (Sława, Ogrodowa 1) |
FORMACJA PORT 2000 |
5 |
0 |
ODRA GÓRZYCA |
2017-06-10 |
17:00 |
33 |
2016/2017 |
W |
Port 2000 Mostki (Mostki 1) |
PIAST KARNIN |
1 |
6 |
LUBUSZANIN DREZDENKO |
2017-06-10 |
17:00 |
33 |
2016/2017 |
W |
Stadion Miejski (Gorzów Wielkopolski, Łagodzińska 26) |
SANTOS ŚWIEBODZIN |
3 |
1 |
MEPROZET STARE KUROWO |
2017-06-10 |
17:00 |
33 |
2016/2017 |
W |
Stadion Miejski (Świebodzin, gen. Sikorskiego 25) |
SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE |
1 |
0 |
ARKA NOWA SÓL |
2017-06-10 |
17:00 |
33 |
2016/2017 |
W |
Stadion Sportowy (Ośno Lubuskie, Sportowa 1) |
SPROTAVIA SZPROTAWA |
0 |
0 |
ODRA BYTOM ODRZAŃSKI |
2017-06-10 |
17:00 |
33 |
2016/2017 |
W |
SPROTAVIA Szprotawa (Szprotawa, Sobieskiego 68) |
STEINPOL-ILANKA RZEPIN |
4 |
1 |
KORONA KOŻUCHÓW |
2017-06-10 |
17:00 |
33 |
2016/2017 |
W |
Steinpol Ilanka Rzepin (Rzepin 60) |
TS PRZYLEP |
1 |
3 |
ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK |
2017-06-10 |
17:00 |
33 |
2016/2017 |
W |
TS Przylep (Przylep, Turystyczna 1) |
ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK |
2 |
4 |
DĄB PRZYBYSZÓW |
2017-06-15 |
18:00 |
34 |
2016/2017 |
W |
Stadion OSiR w Zbąszynku (Zbąszynek, Sportowa 2) |
ARKA NOWA SÓL |
0 |
2 |
FORMACJA PORT 2000 |
2017-06-17 |
17:00 |
34 |
2016/2017 |
W |
Stadion MOSiR (Nowa Sól, 1 Maja 26) |
CZARNI BROWAR WITNICA |
1 |
0 |
PIAST KARNIN |
2017-06-17 |
17:00 |
34 |
2016/2017 |
W |
Stadion Miejski (Witnica, Strzelecka 1) |
KORONA KOŻUCHÓW |
3 |
0 |
SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE |
2017-06-17 |
17:00 |
34 |
2016/2017 |
W |
Stadion Sportowy Kożuchów (Kożuchów, Zielonogórska 24) |
LUBUSZANIN DREZDENKO |
3 |
5 |
TS PRZYLEP |
2017-06-17 |
17:00 |
34 |
2016/2017 |
W |
Stadion Miejski im J. Nojiego (Drezdenko, Mickiewicza 4) |
MEPROZET STARE KUROWO |
1 |
2 |
STEINPOL-ILANKA RZEPIN |
2017-06-17 |
17:00 |
34 |
2016/2017 |
W |
Stadion Gminny (Stare Kurowo 1) |
ODRA BYTOM ODRZAŃSKI |
0 |
0 |
SANTOS ŚWIEBODZIN |
2017-06-17 |
17:00 |
34 |
2016/2017 |
W |
Odra Bytom Odrzański (Bytom Odrzański, Sportowa 1) |
ODRA GÓRZYCA |
4 |
1 |
BUDOWLANI LUBSKO |
2017-06-17 |
17:00 |
34 |
2016/2017 |
W |
Kompleks Sportowo Rehabilitacyjny w Górzycy (Górzyca, Różana 41) |
STILON GORZÓW |
2 |
0 |
SPROTAVIA SZPROTAWA |
2017-06-17 |
17:00 |
34 |
2016/2017 |
W |
Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp. (Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 29) |