Gospodarz |
|
|
Gość |
Data |
Godzina |
Kolejka |
Sezon |
RUNDA |
Miejsce |
GARBARNIA LESZNO GÓRNE |
3 |
4 |
CZARNI DRĄGOWINA |
2015-08-29 |
17:00 |
1 |
2015/2016 |
J |
Boisko w Lesznie Górnym (Leszno Górne, Bolesławiecka 1A) |
PIAST WICHÓW |
4 |
2 |
UKS WITKÓW |
2015-08-30 |
12:00 |
1 |
2015/2016 |
J |
Boisko Wichów (Wichów 1) |
LKP STYPUŁÓW |
6 |
0 |
VICTORIA SIECIEBORZYCE |
2015-08-30 |
15:00 |
1 |
2015/2016 |
J |
69a, Jelenin |
PŁOMIEŃ CZERNA |
2 |
1 |
CZARNI PRZYBYMIERZ |
2015-08-30 |
16:00 |
1 |
2015/2016 |
J |
Czerna (Czerna 1) |
RAPTUS DZIKOWICE |
1 |
1 |
ZORZA BRZEŹNICA |
2015-08-30 |
16:00 |
1 |
2015/2016 |
J |
Boisko Dzikowice (Dzikowice 1) |
CZARNI PRZYBYMIERZ |
0 |
1 |
LKP STYPUŁÓW |
2015-09-05 |
16:00 |
2 |
2015/2016 |
J |
Boisko Przybymierz (Przybymierz 1) |
UKS WITKÓW |
5 |
5 |
KS HUSARIA NIEGOSŁAWICE |
2015-09-06 |
13:00 |
2 |
2015/2016 |
J |
Boisko Witków (Witków 1) |
KWISA TRZEBÓW |
6 |
1 |
ZORZA BRZEŹNICA |
2015-09-06 |
14:00 |
2 |
2015/2016 |
J |
Boisko Trzebów (Trzebów 1) |
CZARNI DRĄGOWINA |
3 |
1 |
PŁOMIEŃ CZERNA |
2015-09-06 |
16:00 |
2 |
2015/2016 |
J |
Boiski wiejskie (Drągowina, Długa 1) |
RAPTUS DZIKOWICE |
3 |
0 |
GARBARNIA LESZNO GÓRNE |
2015-09-06 |
16:00 |
2 |
2015/2016 |
J |
Boisko Dzikowice (Dzikowice 1) |
VICTORIA SIECIEBORZYCE |
1 |
3 |
PIAST WICHÓW |
2015-09-06 |
16:00 |
2 |
2015/2016 |
J |
Boisko Siecieborzyce (Siecieborzyce 1) |
KWISA TRZEBÓW |
7 |
1 |
UKS WITKÓW |
2015-09-12 |
13:00 |
3 |
2015/2016 |
J |
Boisko Trzebów (Trzebów 1) |
GARBARNIA LESZNO GÓRNE |
2 |
3 |
ZORZA BRZEŹNICA |
2015-09-12 |
16:00 |
3 |
2015/2016 |
J |
Boisko w Lesznie Górnym (Leszno Górne, Bolesławiecka 1A) |
KS HUSARIA NIEGOSŁAWICE |
2 |
2 |
VICTORIA SIECIEBORZYCE |
2015-09-13 |
16:00 |
3 |
2015/2016 |
J |
Niegosławice (Niegosławice 1) |
LKP STYPUŁÓW |
1 |
4 |
CZARNI DRĄGOWINA |
2015-09-13 |
16:00 |
3 |
2015/2016 |
J |
69a, Jelenin |
PŁOMIEŃ CZERNA |
5 |
2 |
RAPTUS DZIKOWICE |
2015-09-13 |
16:00 |
3 |
2015/2016 |
J |
Czerna (Czerna 1) |
CZARNI PRZYBYMIERZ |
2 |
0 |
KS HUSARIA NIEGOSŁAWICE |
2015-09-19 |
16:00 |
4 |
2015/2016 |
J |
Boisko Przybymierz (Przybymierz 1) |
GARBARNIA LESZNO GÓRNE |
0 |
7 |
PŁOMIEŃ CZERNA |
2015-09-19 |
17:00 |
4 |
2015/2016 |
J |
Boisko w Lesznie Górnym (Leszno Górne, Bolesławiecka 1A) |
UKS WITKÓW |
3 |
4 |
ZORZA BRZEŹNICA |
2015-09-20 |
13:00 |
4 |
2015/2016 |
J |
Boisko Witków (Witków 1) |
CZARNI DRĄGOWINA |
6 |
0 |
PIAST WICHÓW |
2015-09-20 |
14:00 |
4 |
2015/2016 |
J |
Boiski wiejskie (Drągowina, Długa 1) |
RAPTUS DZIKOWICE |
0 |
1 |
LKP STYPUŁÓW |
2015-09-20 |
16:00 |
4 |
2015/2016 |
J |
Boisko Dzikowice (Dzikowice 1) |
VICTORIA SIECIEBORZYCE |
0 |
10 |
KWISA TRZEBÓW |
2015-09-20 |
16:00 |
4 |
2015/2016 |
J |
Boisko Siecieborzyce (Siecieborzyce 1) |
PŁOMIEŃ CZERNA |
7 |
0 |
ZORZA BRZEŹNICA |
2015-09-26 |
16:00 |
5 |
2015/2016 |
J |
Czerna (Czerna 1) |
PIAST WICHÓW |
1 |
1 |
RAPTUS DZIKOWICE |
2015-09-27 |
12:00 |
5 |
2015/2016 |
J |
Boisko Wichów (Wichów 1) |
UKS WITKÓW |
4 |
1 |
VICTORIA SIECIEBORZYCE |
2015-09-27 |
13:00 |
5 |
2015/2016 |
J |
Boisko Witków (Witków 1) |
KWISA TRZEBÓW |
6 |
1 |
CZARNI PRZYBYMIERZ |
2015-09-27 |
14:00 |
5 |
2015/2016 |
J |
Boisko Trzebów (Trzebów 1) |
KS HUSARIA NIEGOSŁAWICE |
0 |
4 |
CZARNI DRĄGOWINA |
2015-09-27 |
16:00 |
5 |
2015/2016 |
J |
Niegosławice (Niegosławice 1) |
GARBARNIA LESZNO GÓRNE |
2 |
2 |
PIAST WICHÓW |
2015-10-03 |
16:00 |
6 |
2015/2016 |
J |
Boisko w Lesznie Górnym (Leszno Górne, Bolesławiecka 1A) |
CZARNI PRZYBYMIERZ |
2 |
2 |
UKS WITKÓW |
2015-10-04 |
13:00 |
6 |
2015/2016 |
J |
Boisko Przybymierz (Przybymierz 1) |
CZARNI DRĄGOWINA |
3 |
1 |
KWISA TRZEBÓW |
2015-10-04 |
14:00 |
6 |
2015/2016 |
J |
Boiski wiejskie (Drągowina, Długa 1) |
PŁOMIEŃ CZERNA |
2 |
0 |
LKP STYPUŁÓW |
2015-10-04 |
16:00 |
6 |
2015/2016 |
J |
Czerna (Czerna 1) |
RAPTUS DZIKOWICE |
7 |
0 |
KS HUSARIA NIEGOSŁAWICE |
2015-10-04 |
16:00 |
6 |
2015/2016 |
J |
Boisko Dzikowice (Dzikowice 1) |
VICTORIA SIECIEBORZYCE |
1 |
2 |
ZORZA BRZEŹNICA |
2015-10-04 |
16:00 |
6 |
2015/2016 |
J |
Boisko Siecieborzyce (Siecieborzyce 1) |
PIAST WICHÓW |
2 |
1 |
PŁOMIEŃ CZERNA |
2015-10-11 |
12:00 |
7 |
2015/2016 |
J |
Boisko Wichów (Wichów 1) |
LKP STYPUŁÓW |
3 |
1 |
ZORZA BRZEŹNICA |
2015-10-11 |
12:30 |
7 |
2015/2016 |
J |
Jelenin 69a |
KWISA TRZEBÓW |
10 |
0 |
RAPTUS DZIKOWICE |
2015-10-11 |
14:00 |
7 |
2015/2016 |
J |
Boisko Trzebów (Trzebów 1) |
KS HUSARIA NIEGOSŁAWICE |
3 |
0 |
GARBARNIA LESZNO GÓRNE |
2015-10-11 |
15:00 |
7 |
2015/2016 |
J |
Niegosławice (Niegosławice 1) |
VICTORIA SIECIEBORZYCE |
2 |
4 |
CZARNI PRZYBYMIERZ |
2015-10-11 |
15:00 |
7 |
2015/2016 |
J |
Boisko Siecieborzyce (Siecieborzyce 1) |
GARBARNIA LESZNO GÓRNE |
0 |
6 |
KWISA TRZEBÓW |
2015-10-17 |
15:00 |
8 |
2015/2016 |
J |
Boisko w Lesznie Górnym (Leszno Górne, Bolesławiecka 1A) |
RAPTUS DZIKOWICE |
3 |
2 |
UKS WITKÓW |
2015-10-18 |
14:00 |
8 |
2015/2016 |
J |
Boisko Dzikowice (Dzikowice 1) |
CZARNI PRZYBYMIERZ |
2 |
2 |
ZORZA BRZEŹNICA |
2015-10-18 |
15:00 |
8 |
2015/2016 |
J |
Boisko Przybymierz (Przybymierz 1) |
CZARNI DRĄGOWINA |
3 |
0 |
VICTORIA SIECIEBORZYCE |
2015-10-18 |
15:00 |
8 |
2015/2016 |
J |
Boiski wiejskie (Drągowina, Długa 1) |
LKP STYPUŁÓW |
3 |
1 |
PIAST WICHÓW |
2015-10-18 |
15:00 |
8 |
2015/2016 |
J |
69a, Jelenin |
PŁOMIEŃ CZERNA |
8 |
0 |
KS HUSARIA NIEGOSŁAWICE |
2015-10-18 |
15:00 |
8 |
2015/2016 |
J |
Czerna (Czerna 1) |
PIAST WICHÓW |
2 |
1 |
ZORZA BRZEŹNICA |
2015-10-25 |
12:00 |
9 |
2015/2016 |
J |
Boisko Wichów (Wichów 1) |
UKS WITKÓW |
4 |
2 |
GARBARNIA LESZNO GÓRNE |
2015-10-25 |
13:30 |
9 |
2015/2016 |
J |
Boisko Witków (Witków 1) |
KS HUSARIA NIEGOSŁAWICE |
1 |
1 |
LKP STYPUŁÓW |
2015-10-25 |
14:00 |
9 |
2015/2016 |
J |
Niegosławice (Niegosławice 1) |
KWISA TRZEBÓW |
2 |
4 |
PŁOMIEŃ CZERNA |
2015-10-25 |
14:00 |
9 |
2015/2016 |
J |
Boisko Trzebów (Trzebów 1) |
CZARNI PRZYBYMIERZ |
1 |
6 |
CZARNI DRĄGOWINA |
2015-10-25 |
15:00 |
9 |
2015/2016 |
J |
Boisko Przybymierz (Przybymierz 1) |
VICTORIA SIECIEBORZYCE |
1 |
2 |
RAPTUS DZIKOWICE |
2015-10-25 |
15:00 |
9 |
2015/2016 |
J |
Boisko Siecieborzyce (Siecieborzyce 1) |
GARBARNIA LESZNO GÓRNE |
7 |
4 |
VICTORIA SIECIEBORZYCE |
2015-11-07 |
14:00 |
10 |
2015/2016 |
J |
Boisko w Lesznie Górnym (Leszno Górne, Bolesławiecka 1A) |
LKP STYPUŁÓW |
4 |
4 |
KWISA TRZEBÓW |
2015-11-07 |
14:00 |
10 |
2015/2016 |
J |
69a, Jelenin |
PIAST WICHÓW |
5 |
1 |
KS HUSARIA NIEGOSŁAWICE |
2015-11-08 |
12:00 |
10 |
2015/2016 |
J |
Boisko Wichów (Wichów 1) |
CZARNI DRĄGOWINA |
4 |
2 |
ZORZA BRZEŹNICA |
2015-11-08 |
13:00 |
10 |
2015/2016 |
J |
Boiski wiejskie (Drągowina, Długa 1) |
PŁOMIEŃ CZERNA |
3 |
3 |
UKS WITKÓW |
2015-11-08 |
14:00 |
10 |
2015/2016 |
J |
Czerna (Czerna 1) |
RAPTUS DZIKOWICE |
5 |
2 |
CZARNI PRZYBYMIERZ |
2015-11-08 |
14:00 |
10 |
2015/2016 |
J |
Boisko Dzikowice (Dzikowice 1) |
LKP STYPUŁÓW |
15 |
0 |
GARBARNIA LESZNO GÓRNE |
2015-11-11 |
11:00 |
5 |
2015/2016 |
J |
69a, Jelenin |
PIAST WICHÓW |
4 |
3 |
CZARNI PRZYBYMIERZ |
2015-11-11 |
12:00 |
3 |
2015/2016 |
J |
Boisko Wichów (Wichów 1) |
UKS WITKÓW |
2 |
5 |
CZARNI DRĄGOWINA |
2015-11-11 |
13:45 |
7 |
2015/2016 |
J |
Boisko Witków (Witków 1) |
KS HUSARIA NIEGOSŁAWICE |
0 |
2 |
ZORZA BRZEŹNICA |
2015-11-14 |
13:00 |
11 |
2015/2016 |
J |
Niegosławice (Niegosławice 1) |
KWISA TRZEBÓW |
1 |
3 |
PIAST WICHÓW |
2015-11-14 |
13:00 |
11 |
2015/2016 |
J |
Boisko Trzebów (Trzebów 1) |
CZARNI PRZYBYMIERZ |
10 |
0 |
GARBARNIA LESZNO GÓRNE |
2015-11-14 |
14:00 |
11 |
2015/2016 |
J |
Boisko Przybymierz (Przybymierz 1) |
UKS WITKÓW |
7 |
3 |
LKP STYPUŁÓW |
2015-11-15 |
13:00 |
11 |
2015/2016 |
J |
Boisko Witków (Witków 1) |
CZARNI DRĄGOWINA |
9 |
0 |
RAPTUS DZIKOWICE |
2015-11-15 |
14:00 |
11 |
2015/2016 |
J |
Boiski wiejskie (Drągowina, Długa 1) |
VICTORIA SIECIEBORZYCE |
1 |
3 |
PŁOMIEŃ CZERNA |
2015-11-15 |
14:00 |
11 |
2015/2016 |
J |
Boisko Siecieborzyce (Siecieborzyce 1) |
KWISA TRZEBÓW |
5 |
1 |
KS HUSARIA NIEGOSŁAWICE |
2015-11-22 |
13:00 |
1 |
2015/2016 |
J |
Boisko Trzebów (Trzebów 1) |
UKS WITKÓW |
1 |
2 |
PIAST WICHÓW |
2016-04-03 |
13:00 |
12 |
2015/2016 |
W |
Boisko Witków (Witków 1) |
CZARNI DRĄGOWINA |
2 |
3 |
GARBARNIA LESZNO GÓRNE |
2016-04-03 |
14:00 |
12 |
2015/2016 |
W |
Boiski wiejskie (Drągowina, Długa 1) |
ZORZA BRZEŹNICA |
3 |
3 |
RAPTUS DZIKOWICE |
2016-04-03 |
14:00 |
12 |
2015/2016 |
W |
Zielonogórska 1, Brzeźnica |
CZARNI PRZYBYMIERZ |
2 |
2 |
PŁOMIEŃ CZERNA |
2016-04-03 |
15:00 |
12 |
2015/2016 |
W |
Boisko Przybymierz (Przybymierz 1) |
VICTORIA SIECIEBORZYCE |
0 |
6 |
LKP STYPUŁÓW |
2016-04-03 |
15:00 |
12 |
2015/2016 |
W |
Boisko Siecieborzyce (Siecieborzyce 1) |
KS HUSARIA NIEGOSŁAWICE |
0 |
2 |
KWISA TRZEBÓW |
2016-04-03 |
16:00 |
12 |
2015/2016 |
W |
Niegosławice (Niegosławice 1) |
LKP STYPUŁÓW |
3 |
6 |
CZARNI PRZYBYMIERZ |
2016-04-09 |
14:00 |
13 |
2015/2016 |
W |
Stypułów |
GARBARNIA LESZNO GÓRNE |
2 |
2 |
RAPTUS DZIKOWICE |
2016-04-09 |
15:00 |
13 |
2015/2016 |
W |
Boisko w Lesznie Górnym (Leszno Górne, Bolesławiecka 1A) |
PIAST WICHÓW |
7 |
0 |
VICTORIA SIECIEBORZYCE |
2016-04-10 |
12:00 |
13 |
2015/2016 |
W |
Boisko Wichów (Wichów 1) |
KS HUSARIA NIEGOSŁAWICE |
4 |
2 |
UKS WITKÓW |
2016-04-10 |
14:00 |
13 |
2015/2016 |
W |
Niegosławice (Niegosławice 1) |
ZORZA BRZEŹNICA |
0 |
2 |
KWISA TRZEBÓW |
2016-04-10 |
14:00 |
13 |
2015/2016 |
W |
Zielonogórska 1, Brzeźnica |
PŁOMIEŃ CZERNA |
1 |
3 |
CZARNI DRĄGOWINA |
2016-04-10 |
16:00 |
13 |
2015/2016 |
W |
Czerna (Czerna 1) |
CZARNI PRZYBYMIERZ |
3 |
0 |
PIAST WICHÓW |
2016-04-17 |
13:00 |
14 |
2015/2016 |
W |
Boisko Przybymierz (Przybymierz 1) |
UKS WITKÓW |
2 |
3 |
KWISA TRZEBÓW |
2016-04-17 |
13:00 |
14 |
2015/2016 |
W |
Boisko Witków (Witków 1) |
CZARNI DRĄGOWINA |
5 |
4 |
LKP STYPUŁÓW |
2016-04-17 |
14:00 |
14 |
2015/2016 |
W |
Boiski wiejskie (Drągowina, Długa 1) |
RAPTUS DZIKOWICE |
3 |
2 |
PŁOMIEŃ CZERNA |
2016-04-17 |
15:00 |
14 |
2015/2016 |
W |
Boisko Dzikowice (Dzikowice 1) |
ZORZA BRZEŹNICA |
1 |
1 |
GARBARNIA LESZNO GÓRNE |
2016-04-17 |
15:00 |
14 |
2015/2016 |
W |
Zielonogórska 1, Brzeźnica |
VICTORIA SIECIEBORZYCE |
4 |
6 |
KS HUSARIA NIEGOSŁAWICE |
2016-04-17 |
16:00 |
14 |
2015/2016 |
W |
Boisko Siecieborzyce (Siecieborzyce 1) |
LKP STYPUŁÓW |
4 |
1 |
RAPTUS DZIKOWICE |
2016-04-23 |
16:00 |
15 |
2015/2016 |
W |
Stypułów |
KWISA TRZEBÓW |
5 |
1 |
VICTORIA SIECIEBORZYCE |
2016-04-24 |
14:00 |
15 |
2015/2016 |
W |
Boisko Trzebów (Trzebów 1) |
ZORZA BRZEŹNICA |
2 |
2 |
UKS WITKÓW |
2016-04-24 |
14:30 |
15 |
2015/2016 |
W |
Brzeźnica, Zielonogórska 1 |
KS HUSARIA NIEGOSŁAWICE |
3 |
4 |
CZARNI PRZYBYMIERZ |
2016-04-24 |
16:00 |
15 |
2015/2016 |
W |
Niegosławice (Niegosławice 1) |
PIAST WICHÓW |
2 |
3 |
CZARNI DRĄGOWINA |
2016-04-24 |
16:00 |
15 |
2015/2016 |
W |
Boisko Wichów (Wichów 1) |
PŁOMIEŃ CZERNA |
4 |
0 |
GARBARNIA LESZNO GÓRNE |
2016-04-24 |
16:00 |
15 |
2015/2016 |
W |
Czerna (Czerna 1) |
GARBARNIA LESZNO GÓRNE |
1 |
2 |
LKP STYPUŁÓW |
2016-04-30 |
13:00 |
16 |
2015/2016 |
W |
Boisko w Lesznie Górnym (Leszno Górne, Bolesławiecka 1A) |
VICTORIA SIECIEBORZYCE |
2 |
7 |
UKS WITKÓW |
2016-04-30 |
16:00 |
16 |
2015/2016 |
W |
Boisko Siecieborzyce (Siecieborzyce 1) |
CZARNI DRĄGOWINA |
6 |
0 |
KS HUSARIA NIEGOSŁAWICE |
2016-05-01 |
14:00 |
16 |
2015/2016 |
W |
Boiski wiejskie (Drągowina, Długa 1) |
CZARNI PRZYBYMIERZ |
5 |
0 |
KWISA TRZEBÓW |
2016-05-01 |
15:00 |
16 |
2015/2016 |
W |
Boisko Przybymierz (Przybymierz 1) |
RAPTUS DZIKOWICE |
0 |
3 |
PIAST WICHÓW |
2016-05-01 |
15:00 |
16 |
2015/2016 |
W |
Boisko Dzikowice (Dzikowice 1) |
ZORZA BRZEŹNICA |
1 |
0 |
PŁOMIEŃ CZERNA |
2016-05-01 |
15:00 |
16 |
2015/2016 |
W |
Zielonogórska 1, Brzeźnica |
PIAST WICHÓW |
4 |
0 |
GARBARNIA LESZNO GÓRNE |
2016-05-08 |
12:00 |
17 |
2015/2016 |
W |
Boisko Wichów (Wichów 1) |
UKS WITKÓW |
4 |
5 |
CZARNI PRZYBYMIERZ |
2016-05-08 |
13:00 |
17 |
2015/2016 |
W |
Boisko Witków (Witków 1) |
KWISA TRZEBÓW |
1 |
1 |
CZARNI DRĄGOWINA |
2016-05-08 |
14:00 |
17 |
2015/2016 |
W |
Boisko Trzebów (Trzebów 1) |
ZORZA BRZEŹNICA |
2 |
0 |
VICTORIA SIECIEBORZYCE |
2016-05-08 |
14:30 |
17 |
2015/2016 |
W |
Brzeźnica, Zielonogórska 1 |
LKP STYPUŁÓW |
3 |
2 |
PŁOMIEŃ CZERNA |
2016-05-08 |
15:00 |
17 |
2015/2016 |
W |
Stypułów |
KS HUSARIA NIEGOSŁAWICE |
1 |
2 |
RAPTUS DZIKOWICE |
2016-05-08 |
16:00 |
17 |
2015/2016 |
W |
Niegosławice (Niegosławice 1) |
GARBARNIA LESZNO GÓRNE |
1 |
1 |
KS HUSARIA NIEGOSŁAWICE |
2016-05-14 |
16:00 |
18 |
2015/2016 |
W |
Boisko w Lesznie Górnym (Leszno Górne, Bolesławiecka 1A) |
CZARNI DRĄGOWINA |
3 |
3 |
UKS WITKÓW |
2016-05-14 |
17:00 |
18 |
2015/2016 |
W |
Boiski wiejskie (Drągowina, Długa 1) |
CZARNI PRZYBYMIERZ |
13 |
0 |
VICTORIA SIECIEBORZYCE |
2016-05-15 |
15:00 |
18 |
2015/2016 |
W |
Boisko Przybymierz (Przybymierz 1) |
PŁOMIEŃ CZERNA |
2 |
1 |
PIAST WICHÓW |
2016-05-15 |
16:00 |
18 |
2015/2016 |
W |
Czerna (Czerna 1) |
RAPTUS DZIKOWICE |
2 |
3 |
KWISA TRZEBÓW |
2016-05-15 |
16:00 |
18 |
2015/2016 |
W |
Boisko Dzikowice (Dzikowice 1) |
ZORZA BRZEŹNICA |
0 |
1 |
LKP STYPUŁÓW |
2016-05-15 |
16:00 |
18 |
2015/2016 |
W |
Zielonogórska 1, Brzeźnica |
PIAST WICHÓW |
1 |
4 |
LKP STYPUŁÓW |
2016-05-22 |
12:00 |
19 |
2015/2016 |
W |
Boisko Wichów (Wichów 1) |
UKS WITKÓW |
3 |
5 |
RAPTUS DZIKOWICE |
2016-05-22 |
13:00 |
19 |
2015/2016 |
W |
Boisko Witków (Witków 1) |
KWISA TRZEBÓW |
0 |
1 |
GARBARNIA LESZNO GÓRNE |
2016-05-22 |
14:00 |
19 |
2015/2016 |
W |
Boisko Trzebów (Trzebów 1) |
KS HUSARIA NIEGOSŁAWICE |
0 |
1 |
PŁOMIEŃ CZERNA |
2016-05-22 |
16:00 |
19 |
2015/2016 |
W |
Niegosławice (Niegosławice 1) |
VICTORIA SIECIEBORZYCE |
2 |
9 |
CZARNI DRĄGOWINA |
2016-05-22 |
16:00 |
19 |
2015/2016 |
W |
Boisko Siecieborzyce (Siecieborzyce 1) |
ZORZA BRZEŹNICA |
5 |
3 |
CZARNI PRZYBYMIERZ |
2016-05-22 |
16:00 |
19 |
2015/2016 |
W |
Zielonogórska 1, Brzeźnica |
ZORZA BRZEŹNICA |
2 |
0 |
PIAST WICHÓW |
2016-05-26 |
16:00 |
20 |
2015/2016 |
W |
Brzeźnica, Zielonogórska 1 |
GARBARNIA LESZNO GÓRNE |
6 |
2 |
UKS WITKÓW |
2016-05-28 |
16:00 |
20 |
2015/2016 |
W |
Boisko w Lesznie Górnym (Leszno Górne, Bolesławiecka 1A) |
LKP STYPUŁÓW |
8 |
0 |
KS HUSARIA NIEGOSŁAWICE |
2016-05-28 |
16:00 |
20 |
2015/2016 |
W |
Stypułów |
CZARNI DRĄGOWINA |
4 |
4 |
CZARNI PRZYBYMIERZ |
2016-05-29 |
14:00 |
20 |
2015/2016 |
W |
Boiski wiejskie (Drągowina, Długa 1) |
PŁOMIEŃ CZERNA |
2 |
0 |
KWISA TRZEBÓW |
2016-05-29 |
16:00 |
20 |
2015/2016 |
W |
Czerna (Czerna 1) |
RAPTUS DZIKOWICE |
5 |
2 |
VICTORIA SIECIEBORZYCE |
2016-05-29 |
16:00 |
20 |
2015/2016 |
W |
Boisko Dzikowice (Dzikowice 1) |
UKS WITKÓW |
2 |
9 |
PŁOMIEŃ CZERNA |
2016-06-04 |
16:00 |
21 |
2015/2016 |
W |
Boisko Witków (Witków 1) |
KWISA TRZEBÓW |
0 |
1 |
LKP STYPUŁÓW |
2016-06-05 |
14:00 |
21 |
2015/2016 |
W |
Boisko Trzebów (Trzebów 1) |
CZARNI PRZYBYMIERZ |
1 |
1 |
RAPTUS DZIKOWICE |
2016-06-05 |
16:00 |
21 |
2015/2016 |
W |
Boisko Przybymierz (Przybymierz 1) |
KS HUSARIA NIEGOSŁAWICE |
1 |
2 |
PIAST WICHÓW |
2016-06-05 |
16:00 |
21 |
2015/2016 |
W |
Niegosławice (Niegosławice 1) |
VICTORIA SIECIEBORZYCE |
0 |
4 |
GARBARNIA LESZNO GÓRNE |
2016-06-05 |
16:00 |
21 |
2015/2016 |
W |
Boisko Siecieborzyce (Siecieborzyce 1) |
ZORZA BRZEŹNICA |
2 |
2 |
CZARNI DRĄGOWINA |
2016-06-05 |
16:00 |
21 |
2015/2016 |
W |
Zielonogórska 1, Brzeźnica |
GARBARNIA LESZNO GÓRNE |
1 |
2 |
CZARNI PRZYBYMIERZ |
2016-06-11 |
16:00 |
22 |
2015/2016 |
W |
Boisko w Lesznie Górnym (Leszno Górne, Bolesławiecka 1A) |
PIAST WICHÓW |
0 |
5 |
KWISA TRZEBÓW |
2016-06-11 |
16:00 |
22 |
2015/2016 |
W |
Boisko Wichów (Wichów 1) |
RAPTUS DZIKOWICE |
4 |
3 |
CZARNI DRĄGOWINA |
2016-06-11 |
16:00 |
22 |
2015/2016 |
W |
Boisko Dzikowice (Dzikowice 1) |
ZORZA BRZEŹNICA |
2 |
2 |
KS HUSARIA NIEGOSŁAWICE |
2016-06-11 |
16:00 |
22 |
2015/2016 |
W |
Brzeźnica, Zielonogórska 1 |
LKP STYPUŁÓW |
3 |
0 |
UKS WITKÓW |
2016-06-12 |
14:00 |
22 |
2015/2016 |
W |
Stypułów 123A |
PŁOMIEŃ CZERNA |
6 |
1 |
VICTORIA SIECIEBORZYCE |
2016-06-12 |
14:00 |
22 |
2015/2016 |
W |
Czerna (Czerna 1) |