Gospodarz |
|
|
Gość |
Data |
Godzina |
Kolejka |
Sezon |
RUNDA |
Miejsce |
TS MITECH ŻYWIEC |
9 |
0 |
PATDESIGN MKS POLONIA ŚWIDNICA |
2021-08-28 |
14:30 |
1 |
2021/2022 |
J |
TS Soła Żywiec (dojazd od ul. Ks. Pr. Słonki) (Żywiec, Sadowa 30) |
KS UNIA OPOLE |
4 |
0 |
TKKF STILON GORZÓW |
2021-08-29 |
14:00 |
1 |
2021/2022 |
J |
Boisko szkolne ( Opole, Józefa Hallera 6 ) |
KKS POLONIA TYCHY |
0 |
13 |
KKS CZARNI II SOSNOWIEC |
2021-08-29 |
15:00 |
1 |
2021/2022 |
J |
Stadion Andersa ( Tychy, Generała Andersa 22 ) |
KKS GÓRNIK ZABRZE |
b/d |
b/d |
PAUZJE |
2021-08-29 |
17:00 |
1 |
2021/2022 |
J |
|
ULKS BOGDAŃCZOWICE |
3 |
4 |
PROMIEŃ ŻARY - drużyna wycofana, walkower |
2021-08-29 |
17:00 |
1 |
2021/2022 |
J |
Stadion Miejski ( Kluczbork, Sportowa 1 ) |
KKS CZARNI II SOSNOWIEC |
6 |
0 |
TKKF STILON GORZÓW |
2021-09-04 |
14:00 |
2 |
2021/2022 |
J |
Józefa Mireckiego 31 , 41-200 Sosnowiec |
PAUZJE |
b/d |
b/d |
KS UNIA OPOLE |
2021-09-04 |
b/d |
2 |
2021/2022 |
J |
|
PATDESIGN MKS POLONIA ŚWIDNICA |
3 |
1 |
CHROBRY GŁOGÓW S.A. |
2021-09-05 |
12:00 |
2 |
2021/2022 |
J |
OSiR (Świdnica, Śląska 35) |
1 KS ŚLĘZA WROCŁAW |
11 |
0 |
KKS GÓRNIK ZABRZE |
2021-09-05 |
15:00 |
2 |
2021/2022 |
J |
Kompleks Piłkarski 1KS Ślęza Wrocław ( Wrocław-Psie Pole, Zakrzowska 3 ) |
PROMIEŃ ŻARY - drużyna wycofana, walkower |
1 |
3 |
TS MITECH ŻYWIEC |
2021-09-05 |
16:00 |
2 |
2021/2022 |
J |
KS Promień Żary ( Żary, Zwycięzców 38 ) |
ULKS BOGDAŃCZOWICE |
2 |
3 |
KKS POLONIA TYCHY |
2021-09-05 |
17:00 |
2 |
2021/2022 |
J |
Stadion Miejski (Kluczbork, Sportowa 1) |
TS MITECH ŻYWIEC |
5 |
1 |
KKS POLONIA TYCHY |
2021-09-11 |
14:30 |
3 |
2021/2022 |
J |
TS Soła Żywiec (dojazd od ul. Ks. Pr. Słonki) ( Żywiec, Sadowa 30 ) |
KS UNIA OPOLE |
0 |
6 |
1 KS ŚLĘZA WROCŁAW |
2021-09-11 |
15:00 |
3 |
2021/2022 |
J |
Boisko szkolne ( Opole, Józefa Hallera 6 ) |
TKKF STILON GORZÓW |
b/d |
b/d |
PAUZJE |
2021-09-11 |
b/d |
3 |
2021/2022 |
J |
|
CHROBRY GŁOGÓW S.A. |
4 |
0 |
PROMIEŃ ŻARY - drużyna wycofana, walkower |
2021-09-12 |
13:00 |
3 |
2021/2022 |
J |
Boisko ze sztuczną nawierzchnią ( Głogów, Wita Stwosza 3 ) |
KKS GÓRNIK ZABRZE |
2 |
2 |
PATDESIGN MKS POLONIA ŚWIDNICA |
2021-09-12 |
15:00 |
3 |
2021/2022 |
J |
MOSiR Sparta Zabrze ( Zabrze, Adama Mickiewicza 66a ) |
ULKS BOGDAŃCZOWICE |
0 |
12 |
KKS CZARNI II SOSNOWIEC |
2021-09-12 |
17:00 |
3 |
2021/2022 |
J |
Sportowa 1 , 46-200 Kluczbork |
CHROBRY GŁOGÓW S.A. |
4 |
3 |
KKS POLONIA TYCHY |
2021-09-18 |
15:00 |
4 |
2021/2022 |
J |
Boisko ze sztuczną nawierzchnią ( Głogów, Wita Stwosza 3 ) |
1 KS ŚLĘZA WROCŁAW |
6 |
1 |
TKKF STILON GORZÓW |
2021-09-18 |
15:30 |
4 |
2021/2022 |
J |
Kompleks Piłkarski 1KS Ślęza Wrocław ( Wrocław-Psie Pole, Zakrzowska 3 ) |
KKS CZARNI II SOSNOWIEC |
b/d |
b/d |
PAUZJE |
2021-09-18 |
b/d |
4 |
2021/2022 |
J |
|
PATDESIGN MKS POLONIA ŚWIDNICA |
2 |
1 |
KS UNIA OPOLE |
2021-09-19 |
16:00 |
4 |
2021/2022 |
J |
OSiR ( Świdnica, Śląska 35 ) |
PROMIEŃ ŻARY - drużyna wycofana, walkower |
2 |
3 |
KKS GÓRNIK ZABRZE |
2021-09-19 |
16:00 |
4 |
2021/2022 |
J |
KS Promień Żary ( Żary, Zwycięzców 38 ) |
ULKS BOGDAŃCZOWICE |
1 |
4 |
TS MITECH ŻYWIEC |
2021-09-19 |
17:00 |
4 |
2021/2022 |
J |
Stadion Miejski ( Kluczbork, Sportowa 1 ) |
TS MITECH ŻYWIEC |
4 |
3 |
KKS CZARNI II SOSNOWIEC |
2021-09-25 |
14:30 |
5 |
2021/2022 |
J |
TS Soła Żywiec (dojazd od ul. Ks. Pr. Słonki) ( Żywiec, Sadowa 30 ) |
KS UNIA OPOLE |
6 |
1 |
PROMIEŃ ŻARY - drużyna wycofana, walkower |
2021-09-25 |
15:00 |
5 |
2021/2022 |
J |
Boisko szkolne ( Opole, Józefa Hallera 6 ) |
PAUZJE |
b/d |
b/d |
1 KS ŚLĘZA WROCŁAW |
2021-09-25 |
b/d |
5 |
2021/2022 |
J |
|
CHROBRY GŁOGÓW S.A. |
3 |
0 |
ULKS BOGDAŃCZOWICE |
2021-09-26 |
11:00 |
5 |
2021/2022 |
J |
Boisko ze sztuczną nawierzchnią ( Głogów, Wita Stwosza 3 ) |
TKKF STILON GORZÓW |
2 |
1 |
PATDESIGN MKS POLONIA ŚWIDNICA |
2021-09-26 |
15:00 |
5 |
2021/2022 |
J |
Stadion OSiR ( Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 1 ) |
KKS GÓRNIK ZABRZE |
10 |
0 |
KKS POLONIA TYCHY |
2021-09-26 |
16:00 |
5 |
2021/2022 |
J |
MOSiR Sparta Zabrze ( Zabrze, Adama Mickiewicza 66a ) |
TS MITECH ŻYWIEC |
3 |
1 |
CHROBRY GŁOGÓW S.A. |
2021-10-02 |
14:30 |
6 |
2021/2022 |
J |
TS Soła Żywiec (dojazd od ul. Ks. Pr. Słonki) ( Żywiec, Sadowa 30 ) |
PATDESIGN MKS POLONIA ŚWIDNICA |
b/d |
b/d |
PAUZJE |
2021-10-02 |
b/d |
6 |
2021/2022 |
J |
|
KKS CZARNI II SOSNOWIEC |
6 |
0 |
1 KS ŚLĘZA WROCŁAW |
2021-10-03 |
15:00 |
6 |
2021/2022 |
J |
Stadion Piłkarski ( Sosnowiec, Józefa Mireckiego 31 ) |
KKS POLONIA TYCHY |
0 |
4 |
KS UNIA OPOLE |
2021-10-03 |
15:00 |
6 |
2021/2022 |
J |
Stadion Andersa ( Tychy, Generała Andersa 22 ) |
PROMIEŃ ŻARY - drużyna wycofana, walkower |
1 |
2 |
TKKF STILON GORZÓW |
2021-10-03 |
16:00 |
6 |
2021/2022 |
J |
KS Promień Żary ( Żary, Zwycięzców 38 ) |
ULKS BOGDAŃCZOWICE |
2 |
7 |
KKS GÓRNIK ZABRZE |
2021-10-03 |
16:00 |
6 |
2021/2022 |
J |
Stadion Miejski ( Kluczbork, Sportowa 1 ) |
CHROBRY GŁOGÓW S.A. |
1 |
5 |
KKS CZARNI II SOSNOWIEC |
2021-10-09 |
14:30 |
7 |
2021/2022 |
J |
Boisko ze sztuczną nawierzchnią ( Głogów, Wita Stwosza 3 ) |
PAUZJE |
b/d |
b/d |
PROMIEŃ ŻARY - drużyna wycofana, walkower |
2021-10-09 |
b/d |
7 |
2021/2022 |
J |
|
KKS GÓRNIK ZABRZE |
2 |
1 |
TS MITECH ŻYWIEC |
2021-10-10 |
13:00 |
7 |
2021/2022 |
J |
MOSiR Sparta Zabrze ( Zabrze, Adama Mickiewicza 66a ) |
TKKF STILON GORZÓW |
3 |
1 |
KKS POLONIA TYCHY |
2021-10-10 |
15:00 |
7 |
2021/2022 |
J |
Stadion OSiR ( Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 1 ) |
1 KS ŚLĘZA WROCŁAW |
10 |
0 |
PATDESIGN MKS POLONIA ŚWIDNICA |
2021-10-10 |
16:00 |
7 |
2021/2022 |
J |
Kompleks Piłkarski 1KS Ślęza Wrocław ( Wrocław-Psie Pole, Zakrzowska 3 ) |
KS UNIA OPOLE |
10 |
0 |
ULKS BOGDAŃCZOWICE |
2021-10-10 |
16:00 |
7 |
2021/2022 |
J |
TOR Dobrzeń Wielki (Dobrzeń Wielki, Sportowa 1) |
KKS CZARNI II SOSNOWIEC |
11 |
0 |
PATDESIGN MKS POLONIA ŚWIDNICA |
2021-10-16 |
14:00 |
8 |
2021/2022 |
J |
Józefa Mireckiego 31 , 41-200 Sosnowiec |
TS MITECH ŻYWIEC |
4 |
3 |
KS UNIA OPOLE |
2021-10-16 |
14:30 |
8 |
2021/2022 |
J |
TS Soła Żywiec (dojazd od ul. Ks. Pr. Słonki) ( Żywiec, Sadowa 30 ) |
CHROBRY GŁOGÓW S.A. |
1 |
2 |
KKS GÓRNIK ZABRZE |
2021-10-16 |
15:00 |
8 |
2021/2022 |
J |
Boisko ze sztuczną nawierzchnią ( Głogów, Wita Stwosza 3 ) |
KKS POLONIA TYCHY |
b/d |
b/d |
PAUZJE |
2021-10-17 |
15:00 |
8 |
2021/2022 |
J |
|
PROMIEŃ ŻARY - drużyna wycofana, walkower |
1 |
3 |
1 KS ŚLĘZA WROCŁAW |
2021-10-17 |
15:00 |
8 |
2021/2022 |
J |
KS Promień Żary ( Żary, Zwycięzców 38 ) |
ULKS BOGDAŃCZOWICE |
3 |
3 |
TKKF STILON GORZÓW |
2021-10-17 |
16:00 |
8 |
2021/2022 |
J |
Stadion Miejski ( Kluczbork, Sportowa 1 ) |
PATDESIGN MKS POLONIA ŚWIDNICA |
1 |
3 |
PROMIEŃ ŻARY - drużyna wycofana, walkower |
2021-10-23 |
14:00 |
9 |
2021/2022 |
J |
OSiR (Świdnica, Śląska 35) |
KKS GÓRNIK ZABRZE |
1 |
6 |
KKS CZARNI II SOSNOWIEC |
2021-10-23 |
15:00 |
9 |
2021/2022 |
J |
Walka Zabrze ( Zabrze, Jaskółcza 40 ) |
KS UNIA OPOLE |
6 |
0 |
CHROBRY GŁOGÓW S.A. |
2021-10-23 |
15:00 |
9 |
2021/2022 |
J |
Boisko szkolne ( Opole, Józefa Hallera 6 ) |
PAUZJE |
b/d |
b/d |
ULKS BOGDAŃCZOWICE |
2021-10-23 |
b/d |
9 |
2021/2022 |
J |
|
1 KS ŚLĘZA WROCŁAW |
7 |
0 |
KKS POLONIA TYCHY |
2021-10-24 |
15:00 |
9 |
2021/2022 |
J |
Kompleks Piłkarski 1KS Ślęza Wrocław ( Wrocław-Psie Pole, Zakrzowska 3 ) |
TKKF STILON GORZÓW |
1 |
5 |
TS MITECH ŻYWIEC |
2021-10-24 |
15:00 |
9 |
2021/2022 |
J |
Olimpijska 1 , 66-400 Gorzów Wielkopolski |
CHROBRY GŁOGÓW S.A. |
3 |
4 |
TKKF STILON GORZÓW |
2021-10-30 |
14:00 |
10 |
2021/2022 |
J |
Boisko ze sztuczną nawierzchnią ( Głogów, Wita Stwosza 3 ) |
TS MITECH ŻYWIEC |
b/d |
b/d |
PAUZJE |
2021-10-30 |
b/d |
10 |
2021/2022 |
J |
|
ULKS BOGDAŃCZOWICE |
0 |
3 |
1 KS ŚLĘZA WROCŁAW |
2021-10-31 |
11:00 |
10 |
2021/2022 |
J |
Stadion Miejski ( Kluczbork, Sportowa 1 ) |
KKS CZARNI II SOSNOWIEC |
5 |
0 |
PROMIEŃ ŻARY - drużyna wycofana, walkower |
2021-10-31 |
13:00 |
10 |
2021/2022 |
J |
Stadion Piłkarski ( Sosnowiec, Józefa Mireckiego 31 ) |
KKS GÓRNIK ZABRZE |
1 |
5 |
KS UNIA OPOLE |
2021-10-31 |
14:30 |
10 |
2021/2022 |
J |
MOSiR Sparta Zabrze ( Zabrze, Adama Mickiewicza 66a ) |
KKS POLONIA TYCHY |
1 |
5 |
PATDESIGN MKS POLONIA ŚWIDNICA |
2021-10-31 |
15:00 |
10 |
2021/2022 |
J |
Stadion Andersa ( Tychy, Generała Andersa 22 ) |
KS UNIA OPOLE |
0 |
5 |
KKS CZARNI II SOSNOWIEC |
2021-11-06 |
14:00 |
11 |
2021/2022 |
J |
Boisko szkolne ( Opole, Józefa Hallera 6 ) |
1 KS ŚLĘZA WROCŁAW |
8 |
2 |
TS MITECH ŻYWIEC |
2021-11-06 |
16:30 |
11 |
2021/2022 |
J |
Kompleks Piłkarski 1KS Ślęza Wrocław ( Wrocław-Psie Pole, Zakrzowska 3 ) |
PAUZJE |
b/d |
b/d |
CHROBRY GŁOGÓW S.A. |
2021-11-06 |
b/d |
11 |
2021/2022 |
J |
|
PATDESIGN MKS POLONIA ŚWIDNICA |
4 |
0 |
ULKS BOGDAŃCZOWICE |
2021-11-07 |
13:00 |
11 |
2021/2022 |
J |
OSiR ( Świdnica, Śląska 35 ) |
PROMIEŃ ŻARY - drużyna wycofana, walkower |
3 |
0 |
KKS POLONIA TYCHY |
2021-11-07 |
14:00 |
11 |
2021/2022 |
J |
KS Promień Żary ( Żary, Zwycięzców 38 ) |
TKKF STILON GORZÓW |
4 |
1 |
KKS GÓRNIK ZABRZE |
2021-11-07 |
15:00 |
11 |
2021/2022 |
J |
Stadion OSiR ( Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 1 ) |
CHROBRY GŁOGÓW S.A. |
0 |
4 |
1 KS ŚLĘZA WROCŁAW |
2021-11-14 |
11:00 |
1 |
2021/2022 |
J |
Boisko ze sztuczną nawierzchnią (Głogów, Wita Stwosza 3) |
TKKF STILON GORZÓW |
0 |
3 |
KS UNIA OPOLE |
2022-04-02 |
15:00 |
12 |
2021/2022 |
W |
Stadion OSiR ( Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 1 ) |
PATDESIGN MKS POLONIA ŚWIDNICA |
3 |
5 |
TS MITECH ŻYWIEC |
2022-04-02 |
16:00 |
12 |
2021/2022 |
W |
OSiR (Świdnica, Śląska 35) |
1 KS ŚLĘZA WROCŁAW |
5 |
0 |
CHROBRY GŁOGÓW S.A. |
2022-04-02 |
18:00 |
12 |
2021/2022 |
W |
Kompleks Piłkarski 1KS Ślęza Wrocław ( Wrocław-Psie Pole, Zakrzowska 3 ) |
PAUZJE |
b/d |
b/d |
KKS GÓRNIK ZABRZE |
2022-04-02 |
b/d |
12 |
2021/2022 |
W |
|
KKS CZARNI II SOSNOWIEC |
8 |
0 |
KKS POLONIA TYCHY |
2022-04-03 |
15:00 |
12 |
2021/2022 |
W |
Stadion Piłkarski ( Sosnowiec, Józefa Mireckiego 31 ) |
PROMIEŃ ŻARY - drużyna wycofana, walkower |
0 |
3 |
ULKS BOGDAŃCZOWICE |
2022-04-03 |
15:00 |
12 |
2021/2022 |
W |
|
KKS GÓRNIK ZABRZE |
0 |
4 |
1 KS ŚLĘZA WROCŁAW |
2022-04-09 |
13:00 |
13 |
2021/2022 |
W |
MOSiR Kończyce (Zabrze, Dorotki 1) |
CHROBRY GŁOGÓW S.A. |
3 |
0 |
PATDESIGN MKS POLONIA ŚWIDNICA |
2022-04-09 |
14:00 |
13 |
2021/2022 |
W |
Boisko ze sztuczną nawierzchnią ( Głogów, Wita Stwosza 3 ) |
KS UNIA OPOLE |
b/d |
b/d |
PAUZJE |
2022-04-09 |
b/d |
13 |
2021/2022 |
W |
Centrum Sportu (Opole, Wandy Rutkiewicz 10) |
TS MITECH ŻYWIEC |
3 |
0 |
PROMIEŃ ŻARY - drużyna wycofana, walkower |
2022-04-09 |
b/d |
13 |
2021/2022 |
W |
|
KS UNIA OPOLE |
5 |
3 |
TS MITECH ŻYWIEC |
2022-04-10 |
12:00 |
19 |
2021/2022 |
W |
Boisko szkolne (Opole, Józefa Hallera 6) |
TKKF STILON GORZÓW |
0 |
6 |
KKS CZARNI II SOSNOWIEC |
2022-04-10 |
15:00 |
13 |
2021/2022 |
W |
Stadion OSiR ( Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 1 ) |
KKS POLONIA TYCHY |
5 |
0 |
ULKS BOGDAŃCZOWICE |
2022-04-10 |
18:00 |
13 |
2021/2022 |
W |
boisko boczne przy Stadionie Miejskim ( Tychy, Edukacji 7 ) |
1 KS ŚLĘZA WROCŁAW |
9 |
1 |
KS UNIA OPOLE |
2022-04-23 |
18:00 |
14 |
2021/2022 |
W |
Kompleks Piłkarski 1KS Ślęza Wrocław ( Wrocław-Psie Pole, Zakrzowska 3 ) |
PAUZJE |
b/d |
b/d |
TKKF STILON GORZÓW |
2022-04-23 |
b/d |
14 |
2021/2022 |
W |
|
PATDESIGN MKS POLONIA ŚWIDNICA |
2 |
0 |
KKS GÓRNIK ZABRZE |
2022-04-24 |
12:00 |
14 |
2021/2022 |
W |
Stadion Zjednoczonch Żarów (Żarów, Zamkowa 1) |
KKS CZARNI II SOSNOWIEC |
12 |
0 |
ULKS BOGDAŃCZOWICE |
2022-04-24 |
15:00 |
14 |
2021/2022 |
W |
Stadion Piłkarski ( Sosnowiec, Józefa Mireckiego 31 ) |
KKS POLONIA TYCHY |
1 |
8 |
TS MITECH ŻYWIEC |
2022-04-24 |
15:00 |
14 |
2021/2022 |
W |
Kompleks Sportowy "Paprocany" ( Tychy, Władysława Sikorskiego 110 ) |
PROMIEŃ ŻARY - drużyna wycofana, walkower |
0 |
3 |
CHROBRY GŁOGÓW S.A. |
2022-04-24 |
16:00 |
14 |
2021/2022 |
W |
|
KS UNIA OPOLE |
7 |
0 |
PATDESIGN MKS POLONIA ŚWIDNICA |
2022-04-30 |
14:00 |
15 |
2021/2022 |
W |
Boisko szkolne ( Opole, Józefa Hallera 6 ) |
TKKF STILON GORZÓW |
0 |
9 |
1 KS ŚLĘZA WROCŁAW |
2022-04-30 |
14:00 |
15 |
2021/2022 |
W |
Stadion SPORTOWY - BOGDANIEC ( Bogdaniec, Pocztowa 7 ) |
TS MITECH ŻYWIEC |
5 |
2 |
ULKS BOGDAŃCZOWICE |
2022-04-30 |
14:00 |
15 |
2021/2022 |
W |
Sadowa 30 , 34-300 Żywiec |
KKS GÓRNIK ZABRZE |
3 |
0 |
PROMIEŃ ŻARY - drużyna wycofana, walkower |
2022-04-30 |
b/d |
15 |
2021/2022 |
W |
|
PAUZJE |
b/d |
b/d |
KKS CZARNI II SOSNOWIEC |
2022-04-30 |
b/d |
15 |
2021/2022 |
W |
|
KKS POLONIA TYCHY |
3 |
3 |
CHROBRY GŁOGÓW S.A. |
2022-05-01 |
15:00 |
15 |
2021/2022 |
W |
Kompleks Sportowy "Paprocany" ( Tychy, Władysława Sikorskiego 110 ) |
PATDESIGN MKS POLONIA ŚWIDNICA |
3 |
4 |
TKKF STILON GORZÓW |
2022-05-07 |
13:00 |
16 |
2021/2022 |
W |
OSiR (Świdnica, Śląska 35) |
1 KS ŚLĘZA WROCŁAW |
b/d |
b/d |
PAUZJE |
2022-05-07 |
b/d |
16 |
2021/2022 |
W |
MCS ZAKRZÓW (Wrocław-Psie Pole, Niepodległości 6) |
KKS CZARNI II SOSNOWIEC |
4 |
0 |
TS MITECH ŻYWIEC |
2022-05-08 |
15:00 |
16 |
2021/2022 |
W |
Stadion Miejski "Czarni" z nawierzchnią naturalną ( Sosnowiec, Józefa Mireckiego 31 ) |
KKS POLONIA TYCHY |
4 |
7 |
KKS GÓRNIK ZABRZE |
2022-05-08 |
15:00 |
16 |
2021/2022 |
W |
Kompleks Sportowy "Paprocany" ( Tychy, Władysława Sikorskiego 110 ) |
ULKS BOGDAŃCZOWICE |
1 |
3 |
CHROBRY GŁOGÓW S.A. |
2022-05-08 |
16:00 |
16 |
2021/2022 |
W |
Stadion Miejski ( Kluczbork, Sportowa 1 ) |
PROMIEŃ ŻARY - drużyna wycofana, walkower |
0 |
3 |
KS UNIA OPOLE |
2022-05-08 |
17:00 |
16 |
2021/2022 |
W |
|
TKKF STILON GORZÓW |
3 |
0 |
PROMIEŃ ŻARY - drużyna wycofana, walkower |
2022-05-14 |
11:00 |
17 |
2021/2022 |
W |
|
KS UNIA OPOLE |
8 |
1 |
KKS POLONIA TYCHY |
2022-05-14 |
14:00 |
17 |
2021/2022 |
W |
Boisko szkolne (Opole, Józefa Hallera 6) |
PAUZJE |
b/d |
b/d |
PATDESIGN MKS POLONIA ŚWIDNICA |
2022-05-14 |
b/d |
17 |
2021/2022 |
W |
|
CHROBRY GŁOGÓW S.A. |
3 |
1 |
TS MITECH ŻYWIEC |
2022-05-15 |
14:30 |
17 |
2021/2022 |
W |
Boisko piłkarskie oś. Piastów Śl. ( Głogów, Bolesława Śmiałego 1 ) |
1 KS ŚLĘZA WROCŁAW |
2 |
0 |
KKS CZARNI II SOSNOWIEC |
2022-05-15 |
15:00 |
17 |
2021/2022 |
W |
Kompleks Piłkarski 1KS Ślęza Wrocław ( Wrocław-Psie Pole, Zakrzowska 3 ) |
TS MITECH ŻYWIEC |
1 |
2 |
KKS GÓRNIK ZABRZE |
2022-05-21 |
14:30 |
18 |
2021/2022 |
W |
TS Soła Żywiec (dojazd od ul. Ks. Pr. Słonki) ( Żywiec, Sadowa 30 ) |
PROMIEŃ ŻARY - drużyna wycofana, walkower |
b/d |
b/d |
PAUZJE |
2022-05-21 |
b/d |
18 |
2021/2022 |
W |
|
KKS CZARNI II SOSNOWIEC |
6 |
0 |
CHROBRY GŁOGÓW S.A. |
2022-05-22 |
15:00 |
18 |
2021/2022 |
W |
Stadion Piłkarski ( Sosnowiec, Józefa Mireckiego 31 ) |
KKS POLONIA TYCHY |
3 |
0 |
TKKF STILON GORZÓW |
2022-05-22 |
15:00 |
18 |
2021/2022 |
W |
Kompleks Sportowy "Paprocany" ( Tychy, Władysława Sikorskiego 110 ) |
PATDESIGN MKS POLONIA ŚWIDNICA |
0 |
5 |
1 KS ŚLĘZA WROCŁAW |
2022-05-22 |
15:00 |
18 |
2021/2022 |
W |
OSiR ( Świdnica, Śląska 35 ) |
ULKS BOGDAŃCZOWICE |
1 |
7 |
KS UNIA OPOLE |
2022-05-22 |
16:00 |
18 |
2021/2022 |
W |
Stadion Miejski ( Kluczbork, Sportowa 1 ) |
PATDESIGN MKS POLONIA ŚWIDNICA |
2 |
4 |
KKS CZARNI II SOSNOWIEC |
2022-05-28 |
14:00 |
19 |
2021/2022 |
W |
Zamkowa 1 , 58-139 Żarów |
TKKF STILON GORZÓW |
7 |
2 |
ULKS BOGDAŃCZOWICE |
2022-05-28 |
15:00 |
19 |
2021/2022 |
W |
Stadion OSiR ( Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 1 ) |
KKS GÓRNIK ZABRZE |
0 |
6 |
CHROBRY GŁOGÓW S.A. |
2022-05-28 |
16:00 |
19 |
2021/2022 |
W |
MOSiR Kończyce ( Zabrze, Dorotki 1 ) |
1 KS ŚLĘZA WROCŁAW |
3 |
0 |
PROMIEŃ ŻARY - drużyna wycofana, walkower |
2022-05-28 |
17:00 |
19 |
2021/2022 |
W |
|
PAUZJE |
b/d |
b/d |
KKS POLONIA TYCHY |
2022-05-28 |
b/d |
19 |
2021/2022 |
W |
|
CHROBRY GŁOGÓW S.A. |
1 |
5 |
KS UNIA OPOLE |
2022-06-04 |
14:30 |
20 |
2021/2022 |
W |
Boisko ze sztuczną nawierzchnią ( Głogów, Wita Stwosza 3 ) |
TS MITECH ŻYWIEC |
3 |
0 |
TKKF STILON GORZÓW |
2022-06-04 |
14:30 |
20 |
2021/2022 |
W |
Sadowa 30 , 34-300 Żywiec |
ULKS BOGDAŃCZOWICE |
b/d |
b/d |
PAUZJE |
2022-06-04 |
b/d |
20 |
2021/2022 |
W |
Stadion Miejski (Kluczbork, Sportowa 1) |
KKS POLONIA TYCHY |
0 |
6 |
1 KS ŚLĘZA WROCŁAW |
2022-06-05 |
11:00 |
20 |
2021/2022 |
W |
Kompleks Sportowy "Paprocany" ( Tychy, Władysława Sikorskiego 110 ) |
KKS GÓRNIK ZABRZE |
8 |
2 |
ULKS BOGDAŃCZOWICE |
2022-06-05 |
15:00 |
17 |
2021/2022 |
W |
Arena Zabrze (Zabrze, Franklina Roosevelta 81) |
PROMIEŃ ŻARY - drużyna wycofana, walkower |
0 |
3 |
PATDESIGN MKS POLONIA ŚWIDNICA |
2022-06-05 |
17:00 |
20 |
2021/2022 |
W |
|
KKS CZARNI II SOSNOWIEC |
10 |
0 |
KKS GÓRNIK ZABRZE |
2022-06-08 |
16:30 |
20 |
2021/2022 |
W |
Stadion Miejski "Czarni" z nawierzchnią naturalną (Sosnowiec, Józefa Mireckiego 31) |
1 KS ŚLĘZA WROCŁAW |
3 |
0 |
ULKS BOGDAŃCZOWICE |
2022-06-11 |
18:00 |
21 |
2021/2022 |
W |
Kompleks Piłkarski 1KS Ślęza Wrocław (Wrocław-Psie Pole, Zakrzowska 3) |
KS UNIA OPOLE |
1 |
2 |
KKS GÓRNIK ZABRZE |
2022-06-11 |
18:00 |
21 |
2021/2022 |
W |
Centrum Sportu (Opole, Wandy Rutkiewicz 10) |
PATDESIGN MKS POLONIA ŚWIDNICA |
4 |
0 |
KKS POLONIA TYCHY |
2022-06-11 |
18:00 |
21 |
2021/2022 |
W |
OSiR (Świdnica, Śląska 35) |
PROMIEŃ ŻARY - drużyna wycofana, walkower |
0 |
3 |
KKS CZARNI II SOSNOWIEC |
2022-06-11 |
18:00 |
21 |
2021/2022 |
W |
|
TKKF STILON GORZÓW |
4 |
3 |
CHROBRY GŁOGÓW S.A. |
2022-06-11 |
18:00 |
21 |
2021/2022 |
W |
Stadion OSiR (Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 1) |
PAUZJE |
b/d |
b/d |
TS MITECH ŻYWIEC |
2022-06-11 |
b/d |
21 |
2021/2022 |
W |
|
KKS CZARNI II SOSNOWIEC |
8 |
0 |
KS UNIA OPOLE |
2022-06-18 |
18:00 |
22 |
2021/2022 |
W |
Stadion Miejski "Czarni" z nawierzchnią naturalną (Sosnowiec, Józefa Mireckiego 31) |
KKS GÓRNIK ZABRZE |
3 |
4 |
TKKF STILON GORZÓW |
2022-06-18 |
18:00 |
22 |
2021/2022 |
W |
Walka Zabrze (Zabrze, Jaskółcza 40) |
KKS POLONIA TYCHY |
3 |
0 |
PROMIEŃ ŻARY - drużyna wycofana, walkower |
2022-06-18 |
18:00 |
22 |
2021/2022 |
W |
|
TS MITECH ŻYWIEC |
2 |
5 |
1 KS ŚLĘZA WROCŁAW |
2022-06-18 |
18:00 |
22 |
2021/2022 |
W |
TS Soła Żywiec (dojazd od ul. Ks. Pr. Słonki) (Żywiec, Sadowa 30) |
ULKS BOGDAŃCZOWICE |
2 |
6 |
PATDESIGN MKS POLONIA ŚWIDNICA |
2022-06-18 |
18:00 |
22 |
2021/2022 |
W |
Stadion Miejski (Kluczbork, Sportowa 1) |
CHROBRY GŁOGÓW S.A. |
b/d |
b/d |
PAUZJE |
2022-06-18 |
b/d |
22 |
2021/2022 |
W |
|