Gospodarz |
|
|
Gość |
Data |
Godzina |
Kolejka |
Sezon |
RUNDA |
Miejsce |
GRUPA GEZET STILON GORZÓW WLKP. |
1 |
4 |
WARTA I GORZÓW WLKP. |
2021-08-22 |
11:00 |
1 |
2021/2022 |
J |
Olimpijska 1 , 66-400 Gorzów Wlkp |
ILANKA RZEPIN |
0 |
1 |
TS CELULOZA KOSTRZYN n/o |
2021-08-22 |
11:00 |
1 |
2021/2022 |
J |
MKS Ilanka Rzepin (Rzepin 60) |
SKP KISIELIN |
2 |
0 |
PROMIEŃ ŻARY |
2021-08-25 |
17:00 |
1 |
2021/2022 |
J |
BOISKO SKP_KISIELIN (Zielona Góra, Stary Kisielin-Zatorze ) |
CZARNI BROWAR WITNICA - drużyna wycofana, walkower |
0 |
9 |
POLONIA SŁUBICE |
2021-08-25 |
18:00 |
1 |
2021/2022 |
J |
Stadion Miejski (Witnica, Strzelecka 1) |
ILANKA RZEPIN |
1 |
5 |
GRUPA GEZET STILON GORZÓW WLKP. |
2021-08-29 |
11:00 |
2 |
2021/2022 |
J |
Lipowa , 69-110 Rzepin |
TS CELULOZA KOSTRZYN n/o |
4 |
2 |
PROMIEŃ ŻARY |
2021-08-29 |
11:00 |
2 |
2021/2022 |
J |
STADION MOSIR (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11) |
WARTA I GORZÓW WLKP. |
30 |
0 |
CZARNI BROWAR WITNICA - drużyna wycofana, walkower |
2021-08-29 |
11:00 |
2 |
2021/2022 |
J |
Stadion OSiR (Gorzów Wielkopolski, Adama Mickiewicza) |
POLONIA SŁUBICE |
3 |
0 |
SKP KISIELIN |
2021-08-29 |
12:00 |
2 |
2021/2022 |
J |
STADION OLIMPIJSKI ( Słubice 1 ) |
GRUPA GEZET STILON GORZÓW WLKP. |
8 |
0 |
TS CELULOZA KOSTRZYN n/o |
2021-09-04 |
11:00 |
3 |
2021/2022 |
J |
Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp ( Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 1 ) |
SKP KISIELIN |
0 |
5 |
WARTA I GORZÓW WLKP. |
2021-09-04 |
11:00 |
3 |
2021/2022 |
J |
BOISKO SKP_KISIELIN ( Zielona Góra, Stary Kisielin-Zatorze ) |
CZARNI BROWAR WITNICA - drużyna wycofana, walkower |
1 |
6 |
ILANKA RZEPIN |
2021-09-05 |
11:00 |
3 |
2021/2022 |
J |
Stadion Miejski (Witnica, Strzelecka 1) |
PROMIEŃ ŻARY |
1 |
8 |
POLONIA SŁUBICE |
2021-09-05 |
11:00 |
3 |
2021/2022 |
J |
KS Promień Żary (Żary, Zwycięzców 38) |
GRUPA GEZET STILON GORZÓW WLKP. |
31 |
0 |
CZARNI BROWAR WITNICA - drużyna wycofana, walkower |
2021-09-11 |
10:00 |
4 |
2021/2022 |
J |
Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp (Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 1) |
ILANKA RZEPIN |
4 |
1 |
SKP KISIELIN |
2021-09-12 |
11:00 |
4 |
2021/2022 |
J |
MKS Ilanka Rzepin (Rzepin 60) |
TS CELULOZA KOSTRZYN n/o |
2 |
2 |
POLONIA SŁUBICE |
2021-09-12 |
11:00 |
4 |
2021/2022 |
J |
STADION MOSIR (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11) |
WARTA I GORZÓW WLKP. |
3 |
0 |
PROMIEŃ ŻARY |
2021-09-12 |
11:00 |
4 |
2021/2022 |
J |
Żwirowa 3 , 66-400 Gorzów Wlkp. |
SKP KISIELIN |
1 |
4 |
GRUPA GEZET STILON GORZÓW WLKP. |
2021-09-18 |
11:00 |
5 |
2021/2022 |
J |
BOISKO SKP_KISIELIN ( Zielona Góra, Stary Kisielin-Zatorze ) |
PROMIEŃ ŻARY |
4 |
1 |
ILANKA RZEPIN |
2021-09-19 |
11:00 |
5 |
2021/2022 |
J |
KS Promień Żary (Żary, Zwycięzców 38) |
TS CELULOZA KOSTRZYN n/o |
3 |
0 |
CZARNI BROWAR WITNICA - drużyna wycofana, walkower |
2021-09-19 |
11:00 |
5 |
2021/2022 |
J |
STADION MOSIR (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11) |
POLONIA SŁUBICE |
2 |
0 |
WARTA I GORZÓW WLKP. |
2021-09-19 |
12:00 |
5 |
2021/2022 |
J |
STADION OLIMPIJSKI ( Słubice 1 ) |
CZARNI BROWAR WITNICA - drużyna wycofana, walkower |
0 |
3 |
SKP KISIELIN |
2021-09-25 |
14:30 |
6 |
2021/2022 |
J |
Stadion Miejski ( Witnica, Strzelecka 1 ) |
ILANKA RZEPIN |
2 |
3 |
POLONIA SŁUBICE |
2021-09-26 |
12:00 |
6 |
2021/2022 |
J |
MKS Ilanka Rzepin ( Rzepin 60 ) |
TS CELULOZA KOSTRZYN n/o |
1 |
2 |
WARTA I GORZÓW WLKP. |
2021-09-26 |
12:30 |
6 |
2021/2022 |
J |
STADION MOSIR (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11) |
GRUPA GEZET STILON GORZÓW WLKP. |
2 |
0 |
PROMIEŃ ŻARY |
2021-09-26 |
14:00 |
6 |
2021/2022 |
J |
Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp ( Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 1 ) |
SKP KISIELIN |
4 |
0 |
TS CELULOZA KOSTRZYN n/o |
2021-10-02 |
10:00 |
7 |
2021/2022 |
J |
BOISKO SKP_KISIELIN (Zielona Góra, Stary Kisielin-Zatorze ) |
WARTA I GORZÓW WLKP. |
8 |
2 |
ILANKA RZEPIN |
2021-10-02 |
11:00 |
7 |
2021/2022 |
J |
WARTA ARENA ( Gorzów Wielkopolski, Żwirowa 3 ) |
PROMIEŃ ŻARY |
4 |
2 |
CZARNI BROWAR WITNICA - drużyna wycofana, walkower |
2021-10-03 |
11:00 |
7 |
2021/2022 |
J |
Zwycięzców 38 , 68-200 Żary |
POLONIA SŁUBICE |
3 |
0 |
GRUPA GEZET STILON GORZÓW WLKP. |
2021-10-03 |
12:00 |
7 |
2021/2022 |
J |
STADION OLIMPIJSKI ( Słubice 1 ) |
PROMIEŃ ŻARY |
0 |
2 |
SKP KISIELIN |
2021-10-10 |
10:30 |
8 |
2021/2022 |
J |
KS Promień Żary (Żary, Zwycięzców 38) |
TS CELULOZA KOSTRZYN n/o |
6 |
1 |
ILANKA RZEPIN |
2021-10-10 |
11:00 |
8 |
2021/2022 |
J |
STADION MOSIR (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11) |
WARTA I GORZÓW WLKP. |
0 |
2 |
GRUPA GEZET STILON GORZÓW WLKP. |
2021-10-10 |
11:00 |
8 |
2021/2022 |
J |
Stadion OSiR (Gorzów Wielkopolski, Adama Mickiewicza) |
POLONIA SŁUBICE |
3 |
0 |
CZARNI BROWAR WITNICA - drużyna wycofana, walkower |
2021-10-10 |
16:00 |
8 |
2021/2022 |
J |
|
SKP KISIELIN |
2 |
5 |
POLONIA SŁUBICE |
2021-10-16 |
10:00 |
9 |
2021/2022 |
J |
BOISKO SKP_KISIELIN (Zielona Góra, Stary Kisielin-Zatorze ) |
GRUPA GEZET STILON GORZÓW WLKP. |
5 |
1 |
ILANKA RZEPIN |
2021-10-16 |
11:00 |
9 |
2021/2022 |
J |
Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp ( Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 1 ) |
CZARNI BROWAR WITNICA - drużyna wycofana, walkower |
0 |
3 |
WARTA I GORZÓW WLKP. |
2021-10-17 |
11:00 |
9 |
2021/2022 |
J |
|
PROMIEŃ ŻARY |
0 |
5 |
TS CELULOZA KOSTRZYN n/o |
2021-10-17 |
11:00 |
9 |
2021/2022 |
J |
KS Promień Żary (Żary, Zwycięzców 38) |
TS CELULOZA KOSTRZYN n/o |
3 |
2 |
GRUPA GEZET STILON GORZÓW WLKP. |
2021-10-24 |
11:00 |
10 |
2021/2022 |
J |
STADION MOSIR (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11) |
WARTA I GORZÓW WLKP. |
1 |
1 |
SKP KISIELIN |
2021-10-24 |
11:00 |
10 |
2021/2022 |
J |
Stadion OSiR (Gorzów Wielkopolski, Adama Mickiewicza) |
ILANKA RZEPIN |
3 |
0 |
CZARNI BROWAR WITNICA - drużyna wycofana, walkower |
2021-10-24 |
12:00 |
10 |
2021/2022 |
J |
|
POLONIA SŁUBICE |
1 |
3 |
PROMIEŃ ŻARY |
2021-10-24 |
12:00 |
10 |
2021/2022 |
J |
STADION OLIMPIJSKI ( Słubice 1 ) |
SKP KISIELIN |
3 |
2 |
ILANKA RZEPIN |
2021-10-30 |
11:00 |
11 |
2021/2022 |
J |
BOISKO SKP_KISIELIN ( Zielona Góra, Stary Kisielin-Zatorze ) |
CZARNI BROWAR WITNICA - drużyna wycofana, walkower |
0 |
3 |
GRUPA GEZET STILON GORZÓW WLKP. |
2021-10-31 |
11:00 |
11 |
2021/2022 |
J |
|
PROMIEŃ ŻARY |
0 |
2 |
WARTA I GORZÓW WLKP. |
2021-10-31 |
11:00 |
11 |
2021/2022 |
J |
KS Promień Żary (Żary, Zwycięzców 38) |
POLONIA SŁUBICE |
2 |
1 |
TS CELULOZA KOSTRZYN n/o |
2021-10-31 |
12:00 |
11 |
2021/2022 |
J |
STADION OLIMPIJSKI ( Słubice 1 ) |
WARTA I GORZÓW WLKP. |
10 |
0 |
POLONIA SŁUBICE |
2021-11-06 |
13:00 |
12 |
2021/2022 |
J |
WARTA ARENA ( Gorzów Wielkopolski, Żwirowa 3 ) |
CZARNI BROWAR WITNICA - drużyna wycofana, walkower |
0 |
3 |
TS CELULOZA KOSTRZYN n/o |
2021-11-07 |
12:00 |
12 |
2021/2022 |
J |
|
ILANKA RZEPIN |
4 |
0 |
PROMIEŃ ŻARY |
2021-11-07 |
14:00 |
12 |
2021/2022 |
J |
Stadion Miejski ( Rzepin, Poznańska 60 ) |
GRUPA GEZET STILON GORZÓW WLKP. |
4 |
0 |
SKP KISIELIN |
2021-11-07 |
17:00 |
12 |
2021/2022 |
J |
Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp ( Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 1 ) |
POLONIA SŁUBICE |
6 |
1 |
ILANKA RZEPIN |
2021-11-13 |
11:00 |
13 |
2021/2022 |
J |
STADION OLIMPIJSKI ( Słubice 1 ) |
PROMIEŃ ŻARY |
0 |
8 |
GRUPA GEZET STILON GORZÓW WLKP. |
2021-11-14 |
11:00 |
13 |
2021/2022 |
J |
KS Promień Żary (Żary, Zwycięzców 38) |
SKP KISIELIN |
3 |
0 |
CZARNI BROWAR WITNICA - drużyna wycofana, walkower |
2021-11-14 |
11:00 |
13 |
2021/2022 |
J |
|
WARTA I GORZÓW WLKP. |
8 |
0 |
TS CELULOZA KOSTRZYN n/o |
2021-11-14 |
11:00 |
13 |
2021/2022 |
J |
Stadion OSiR (Gorzów Wielkopolski, Adama Mickiewicza) |
CZARNI BROWAR WITNICA - drużyna wycofana, walkower |
0 |
3 |
PROMIEŃ ŻARY |
2021-11-21 |
11:00 |
14 |
2021/2022 |
J |
|
GRUPA GEZET STILON GORZÓW WLKP. |
2 |
1 |
POLONIA SŁUBICE |
2021-11-21 |
11:00 |
14 |
2021/2022 |
J |
Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp (Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 1) |
ILANKA RZEPIN |
1 |
4 |
WARTA I GORZÓW WLKP. |
2021-11-21 |
11:00 |
14 |
2021/2022 |
J |
MKS Ilanka Rzepin (Rzepin 60) |
TS CELULOZA KOSTRZYN n/o |
4 |
1 |
SKP KISIELIN |
2021-11-21 |
11:00 |
14 |
2021/2022 |
J |
STADION MOSIR (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11) |