Gospodarz Gość Data Godzina Kolejka Sezon RUNDA Miejsce
ILANKA RZEPIN 3 1 CZARNI BROWAR WITNICA 2021-08-07 11:00 1 2021/2022 J MKS Ilanka Rzepin (Rzepin 60)
SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE 0 3 POLONIA SŁUBICE 2021-08-07 14:00 1 2021/2022 J Stadion Sportowy (Ośno Lubuskie, Sportowa 1)
GOLD-LAS BUDOWLANI MURZYNOWO 1 3 MAGNOLIA PARK STILON GORZÓW WLKP. 2021-08-07 17:00 1 2021/2022 J BOISKO - Murzynowo (Murzynowo, Sportowa 7)
KS LECHIA II ZIELONA GÓRA 2 2 MKS CZARNI ŻAGAŃ 1957 2021-08-07 17:00 1 2021/2022 J Stadion MOSiR Sulechowska 37 (Zielona Góra, Sulechowska 37)
PIAST INEX CZERWIEŃSK 1 2 MEPROZET STARE KUROWO 2021-08-07 17:00 1 2021/2022 J Stadion Miejski im. Romana Winnickiego (Czerwieńsk, Kwiatowa 8a)
ODRA NIETKÓW 0 1 PIAST IŁOWA 2021-08-07 18:00 1 2021/2022 J Stadion Gminny ( Nietków, Sportowa 1 )
PROMIEŃ ŻARY 0 3 DĄB SŁAWA-PRZYBYSZÓW 2021-08-07 18:00 1 2021/2022 J KS Promień Żary ( Żary, Zwycięzców 38 )
POGOŃ ŚWIEBODZIN 7 1 KORONA KOŻUCHÓW 2021-08-08 17:00 1 2021/2022 J gen. Sikorskiego 25 , 66-200 Świebodzin
TS CELULOZA KOSTRZYN n/o 2 2 ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK 2021-08-08 18:00 1 2021/2022 J STADION MOSIR (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11)
CZARNI BROWAR WITNICA 4 3 KS LECHIA II ZIELONA GÓRA 2021-08-14 15:30 2 2021/2022 J Stadion Miejski (Witnica, Strzelecka 1)
DĄB SŁAWA-PRZYBYSZÓW 7 1 PIAST INEX CZERWIEŃSK 2021-08-14 17:00 2 2021/2022 J Stadion Miejski (Sława, Ogrodowa 1)
GOLD-LAS BUDOWLANI MURZYNOWO 1 2 PROMIEŃ ŻARY 2021-08-14 17:00 2 2021/2022 J BOISKO - Murzynowo (Murzynowo, Sportowa 7)
MAGNOLIA PARK STILON GORZÓW WLKP. 1 0 KORONA KOŻUCHÓW 2021-08-14 17:00 2 2021/2022 J Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp (Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 1)
MEPROZET STARE KUROWO 6 1 TS CELULOZA KOSTRZYN n/o 2021-08-14 17:00 2 2021/2022 J Stadion Gminny (Stare Kurowo 49)
MKS CZARNI ŻAGAŃ 1957 2 3 ODRA NIETKÓW 2021-08-14 17:00 2 2021/2022 J Stadion Miejski MKS Czarni Żagań (Żagań, Karpińskiego 4)
PIAST IŁOWA 1 1 POGOŃ ŚWIEBODZIN 2021-08-14 17:00 2 2021/2022 J Stadion Miejski (Iłowa, Piaskowa 1A)
POLONIA SŁUBICE 1 1 ILANKA RZEPIN 2021-08-14 17:00 2 2021/2022 J STADION OLIMPIJSKI (Słubice 1)
ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK 3 3 SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE 2021-08-14 17:00 2 2021/2022 J Stadion OSiR w Zbąszynku (Zbąszynek, Sportowa 2)
ILANKA RZEPIN 2 0 ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK 2021-08-21 17:00 3 2021/2022 J MKS Ilanka Rzepin (Rzepin 60)
KORONA KOŻUCHÓW 3 2 PIAST IŁOWA 2021-08-21 17:00 3 2021/2022 J Stadion Sportowy Kożuchów (Kożuchów, Zielonogórska 24)
KS LECHIA II ZIELONA GÓRA 2 1 POLONIA SŁUBICE 2021-08-21 17:00 3 2021/2022 J Sulechowska 37 , Zielona Góra
PIAST INEX CZERWIEŃSK 1 4 GOLD-LAS BUDOWLANI MURZYNOWO 2021-08-21 17:00 3 2021/2022 J Stadion Miejski im. Romana Winnickiego (Czerwieńsk, Kwiatowa 8a)
POGOŃ ŚWIEBODZIN 1 0 MKS CZARNI ŻAGAŃ 1957 2021-08-21 17:00 3 2021/2022 J Stadion Miejski (Świebodzin, gen. Sikorskiego 25)
SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE 4 2 MEPROZET STARE KUROWO 2021-08-21 17:00 3 2021/2022 J Stare Kurowo
ODRA NIETKÓW 2 1 CZARNI BROWAR WITNICA 2021-08-21 17:30 3 2021/2022 J Stadion Gminny ( Nietków, Sportowa 1 )
PROMIEŃ ŻARY 2 2 MAGNOLIA PARK STILON GORZÓW WLKP. 2021-08-21 18:00 3 2021/2022 J KS Promień Żary ( Żary, Zwycięzców 38 )
TS CELULOZA KOSTRZYN n/o 2 1 DĄB SŁAWA-PRZYBYSZÓW 2021-08-22 17:00 3 2021/2022 J STADION MOSIR ( Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11 )
DĄB SŁAWA-PRZYBYSZÓW 3 1 SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE 2021-08-28 14:00 4 2021/2022 J Stadion Miejski ( Sława, Ogrodowa 1 )
GOLD-LAS BUDOWLANI MURZYNOWO 6 0 TS CELULOZA KOSTRZYN n/o 2021-08-28 17:00 4 2021/2022 J BOISKO - Murzynowo (Murzynowo, Sportowa 7)
MEPROZET STARE KUROWO 2 0 ILANKA RZEPIN 2021-08-28 17:00 4 2021/2022 J Stadion Gminny (Stare Kurowo 49)
MKS CZARNI ŻAGAŃ 1957 5 0 KORONA KOŻUCHÓW 2021-08-28 17:00 4 2021/2022 J Stadion Miejski MKS Czarni Żagań (Żagań, Karpińskiego 4)
POLONIA SŁUBICE 2 2 ODRA NIETKÓW 2021-08-28 17:00 4 2021/2022 J STADION OLIMPIJSKI (Słubice 1)
PROMIEŃ ŻARY 0 3 PIAST INEX CZERWIEŃSK 2021-08-28 17:00 4 2021/2022 J Zwycięzców 38 , 68-200 Żary
ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK 0 2 KS LECHIA II ZIELONA GÓRA 2021-08-28 17:00 4 2021/2022 J Stadion OSiR w Zbąszynku (Zbąszynek, Sportowa 2)
CZARNI BROWAR WITNICA 1 0 POGOŃ ŚWIEBODZIN 2021-08-29 12:00 4 2021/2022 J Stadion Miejski ( Witnica, Strzelecka 1 )
MAGNOLIA PARK STILON GORZÓW WLKP. 4 2 PIAST IŁOWA 2021-08-29 12:00 4 2021/2022 J Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp ( Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 1 )
SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE 1 1 GOLD-LAS BUDOWLANI MURZYNOWO 2021-09-04 12:00 5 2021/2022 J Stadion Sportowy (Ośno Lubuskie, Sportowa 1)
POGOŃ ŚWIEBODZIN 2 1 POLONIA SŁUBICE 2021-09-04 14:00 5 2021/2022 J Stadion Miejski ( Świebodzin, gen. Sikorskiego 25 )
PIAST INEX CZERWIEŃSK 1 1 MAGNOLIA PARK STILON GORZÓW WLKP. 2021-09-04 16:00 5 2021/2022 J Stadion Miejski im. Romana Winnickiego ( Czerwieńsk, Kwiatowa 8a )
ILANKA RZEPIN 2 4 DĄB SŁAWA-PRZYBYSZÓW 2021-09-04 17:00 5 2021/2022 J MKS Ilanka Rzepin (Rzepin 60)
KORONA KOŻUCHÓW 2 2 CZARNI BROWAR WITNICA 2021-09-04 17:00 5 2021/2022 J Stadion Sportowy Kożuchów (Kożuchów, Zielonogórska 24)
KS LECHIA II ZIELONA GÓRA 1 2 MEPROZET STARE KUROWO 2021-09-04 17:00 5 2021/2022 J Stadion MOSiR Sulechowska 37 (Zielona Góra, Sulechowska 37)
ODRA NIETKÓW 4 3 ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK 2021-09-04 17:00 5 2021/2022 J Stadion Gminny (Nietków, Sportowa 1)
PIAST IŁOWA 0 1 MKS CZARNI ŻAGAŃ 1957 2021-09-04 17:00 5 2021/2022 J Stadion Miejski (Iłowa, Piaskowa 1A)
TS CELULOZA KOSTRZYN n/o 0 2 PROMIEŃ ŻARY 2021-09-05 17:00 5 2021/2022 J STADION MOSIR ( Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11 )
DĄB SŁAWA-PRZYBYSZÓW 2 2 KS LECHIA II ZIELONA GÓRA 2021-09-11 11:00 6 2021/2022 J Stadion Miejski (Sława, Ogrodowa 1)
POLONIA SŁUBICE 1 1 KORONA KOŻUCHÓW 2021-09-11 15:00 6 2021/2022 J STADION OLIMPIJSKI ( Słubice 1 )
PIAST INEX CZERWIEŃSK 0 1 TS CELULOZA KOSTRZYN n/o 2021-09-11 16:00 6 2021/2022 J Stadion Miejski im. Romana Winnickiego ( Czerwieńsk, Kwiatowa 8a )
PROMIEŃ ŻARY 1 2 SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE 2021-09-11 16:00 6 2021/2022 J KS Promień Żary ( Żary, Zwycięzców 38 )
MEPROZET STARE KUROWO 1 1 ODRA NIETKÓW 2021-09-11 16:30 6 2021/2022 J Stadion Gminny (Stare Kurowo 49)
ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK 1 3 POGOŃ ŚWIEBODZIN 2021-09-11 16:30 6 2021/2022 J Stadion OSiR w Zbąszynku (Zbąszynek, Sportowa 2)
GOLD-LAS BUDOWLANI MURZYNOWO 1 1 ILANKA RZEPIN 2021-09-11 17:00 6 2021/2022 J BOISKO - Murzynowo ( Murzynowo, Sportowa 7 )
MAGNOLIA PARK STILON GORZÓW WLKP. 5 0 MKS CZARNI ŻAGAŃ 1957 2021-09-12 12:00 6 2021/2022 J Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp ( Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 1 )
CZARNI BROWAR WITNICA 0 1 PIAST IŁOWA 2021-09-12 13:00 6 2021/2022 J Stadion Miejski (Witnica, Strzelecka 1)
SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE 3 0 PIAST INEX CZERWIEŃSK 2021-09-18 14:00 7 2021/2022 J Stadion Sportowy ( Ośno Lubuskie, Sportowa 1 )
KORONA KOŻUCHÓW 1 3 ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK 2021-09-18 16:00 7 2021/2022 J Stadion Sportowy Kożuchów (Kożuchów, Zielonogórska 24)
ILANKA RZEPIN 1 6 PROMIEŃ ŻARY 2021-09-18 16:30 7 2021/2022 J MKS Ilanka Rzepin (Rzepin 60)
MKS CZARNI ŻAGAŃ 1957 4 0 CZARNI BROWAR WITNICA 2021-09-18 16:30 7 2021/2022 J Karpińskiego 4 , 68-100 Żagań
PIAST IŁOWA 1 1 POLONIA SŁUBICE 2021-09-18 16:30 7 2021/2022 J Stadion Miejski (Iłowa, Piaskowa 1A)
TS CELULOZA KOSTRZYN n/o 2 1 MAGNOLIA PARK STILON GORZÓW WLKP. 2021-09-18 16:30 7 2021/2022 J STADION MOSIR (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11)
ODRA NIETKÓW 3 3 DĄB SŁAWA-PRZYBYSZÓW 2021-09-18 17:00 7 2021/2022 J Stadion Gminny ( Nietków, Sportowa 1 )
KS LECHIA II ZIELONA GÓRA 0 2 GOLD-LAS BUDOWLANI MURZYNOWO 2021-09-19 12:00 7 2021/2022 J Stadion MOSiR Sulechowska 37 ( Zielona Góra, Sulechowska 37 )
POGOŃ ŚWIEBODZIN 0 0 MEPROZET STARE KUROWO 2021-09-19 17:00 7 2021/2022 J Stadion Miejski ( Świebodzin, gen. Sikorskiego 25 )
POLONIA SŁUBICE 3 1 MKS CZARNI ŻAGAŃ 1957 2021-09-25 15:00 8 2021/2022 J STADION OLIMPIJSKI ( Słubice 1 )
GOLD-LAS BUDOWLANI MURZYNOWO 1 1 ODRA NIETKÓW 2021-09-25 16:00 8 2021/2022 J BOISKO - Murzynowo (Murzynowo, Sportowa 7)
MEPROZET STARE KUROWO 4 2 KORONA KOŻUCHÓW 2021-09-25 16:00 8 2021/2022 J Stadion Gminny (Stare Kurowo 49)
PIAST INEX CZERWIEŃSK 0 3 ILANKA RZEPIN 2021-09-25 16:00 8 2021/2022 J Stadion Miejski im. Romana Winnickiego (Czerwieńsk, Kwiatowa 8a)
PROMIEŃ ŻARY 5 1 KS LECHIA II ZIELONA GÓRA 2021-09-25 16:00 8 2021/2022 J KS Promień Żary (Żary, Zwycięzców 38)
ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK 3 1 PIAST IŁOWA 2021-09-25 16:00 8 2021/2022 J Stadion OSiR w Zbąszynku (Zbąszynek, Sportowa 2)
MAGNOLIA PARK STILON GORZÓW WLKP. 3 0 CZARNI BROWAR WITNICA 2021-09-26 12:00 8 2021/2022 J Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp ( Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 1 )
DĄB SŁAWA-PRZYBYSZÓW 3 4 POGOŃ ŚWIEBODZIN 2021-09-26 16:00 8 2021/2022 J Stadion Miejski (Sława, Ogrodowa 1)
TS CELULOZA KOSTRZYN n/o 2 5 SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE 2021-09-26 16:00 8 2021/2022 J STADION MOSIR ( Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11 )
CZARNI BROWAR WITNICA 2 2 POLONIA SŁUBICE 2021-10-02 15:00 9 2021/2022 J Stadion Miejski ( Witnica, Strzelecka 1 )
ILANKA RZEPIN 1 2 TS CELULOZA KOSTRZYN n/o 2021-10-02 16:00 9 2021/2022 J MKS Ilanka Rzepin (Rzepin 60)
KORONA KOŻUCHÓW 1 4 DĄB SŁAWA-PRZYBYSZÓW 2021-10-02 16:00 9 2021/2022 J Stadion Sportowy Kożuchów (Kożuchów, Zielonogórska 24)
MAGNOLIA PARK STILON GORZÓW WLKP. 2 1 SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE 2021-10-02 16:00 9 2021/2022 J Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp (Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 1)
MKS CZARNI ŻAGAŃ 1957 4 1 ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK 2021-10-02 16:00 9 2021/2022 J Stadion Miejski MKS Czarni Żagań (Żagań, Karpińskiego 4)
ODRA NIETKÓW 1 1 PROMIEŃ ŻARY 2021-10-02 16:00 9 2021/2022 J Stadion Gminny (Nietków, Sportowa 1)
PIAST IŁOWA 1 1 MEPROZET STARE KUROWO 2021-10-02 16:00 9 2021/2022 J Stadion Miejski (Iłowa, Piaskowa 1A)
POGOŃ ŚWIEBODZIN 0 1 GOLD-LAS BUDOWLANI MURZYNOWO 2021-10-02 16:00 9 2021/2022 J Stadion Miejski (Świebodzin, gen. Sikorskiego 25)
KS LECHIA II ZIELONA GÓRA 1 0 PIAST INEX CZERWIEŃSK 2021-10-03 12:00 9 2021/2022 J Stadion MOSiR Sulechowska 37 ( Zielona Góra, Sulechowska 37 )
PROMIEŃ ŻARY 2 0 POGOŃ ŚWIEBODZIN 2021-10-09 13:00 10 2021/2022 J KS Promień Żary (Żary, Zwycięzców 38)
DĄB SŁAWA-PRZYBYSZÓW 2 1 PIAST IŁOWA 2021-10-09 15:00 10 2021/2022 J Stadion Miejski ( Sława, Ogrodowa 1 )
PIAST INEX CZERWIEŃSK 0 4 ODRA NIETKÓW 2021-10-09 15:00 10 2021/2022 J Stadion Miejski im. Romana Winnickiego ( Czerwieńsk, Kwiatowa 8a )
MEPROZET STARE KUROWO 1 4 MKS CZARNI ŻAGAŃ 1957 2021-10-09 15:30 10 2021/2022 J Stadion Gminny (Stare Kurowo 49)
SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE 2 1 ILANKA RZEPIN 2021-10-09 15:30 10 2021/2022 J Stadion Sportowy (Ośno Lubuskie, Sportowa 1)
TS CELULOZA KOSTRZYN n/o 0 0 KS LECHIA II ZIELONA GÓRA 2021-10-09 15:30 10 2021/2022 J STADION MOSIR (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11)
ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK 0 0 CZARNI BROWAR WITNICA 2021-10-09 15:30 10 2021/2022 J Stadion OSiR w Zbąszynku (Zbąszynek, Sportowa 2)
GOLD-LAS BUDOWLANI MURZYNOWO 2 1 KORONA KOŻUCHÓW 2021-10-09 16:00 10 2021/2022 J BOISKO - Murzynowo ( Murzynowo, Sportowa 7 )
MAGNOLIA PARK STILON GORZÓW WLKP. 3 0 POLONIA SŁUBICE 2021-10-10 12:00 10 2021/2022 J Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp ( Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 1 )
CZARNI BROWAR WITNICA 0 2 MEPROZET STARE KUROWO 2021-10-16 14:00 11 2021/2022 J Stadion Miejski ( Witnica, Strzelecka 1 )
ILANKA RZEPIN 0 7 MAGNOLIA PARK STILON GORZÓW WLKP. 2021-10-16 15:00 11 2021/2022 J Stadion Miejski (Rzepin, Poznańska 60)
KORONA KOŻUCHÓW 3 2 PROMIEŃ ŻARY 2021-10-16 15:30 11 2021/2022 J Stadion Sportowy Kożuchów (Kożuchów, Zielonogórska 24)
MKS CZARNI ŻAGAŃ 1957 2 2 DĄB SŁAWA-PRZYBYSZÓW 2021-10-16 15:30 11 2021/2022 J Stadion Miejski MKS Czarni Żagań (Żagań, Karpińskiego 4)
PIAST IŁOWA 2 2 GOLD-LAS BUDOWLANI MURZYNOWO 2021-10-16 15:30 11 2021/2022 J Stadion Miejski (Iłowa, Piaskowa 1A)
POGOŃ ŚWIEBODZIN 1 1 PIAST INEX CZERWIEŃSK 2021-10-16 15:30 11 2021/2022 J Stadion Miejski (Świebodzin, gen. Sikorskiego 25)
POLONIA SŁUBICE 5 4 ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK 2021-10-16 15:30 11 2021/2022 J STADION OLIMPIJSKI (Słubice 1)
ODRA NIETKÓW 3 0 TS CELULOZA KOSTRZYN n/o 2021-10-16 16:00 11 2021/2022 J Stadion Gminny ( Nietków, Sportowa 1 )
KS LECHIA II ZIELONA GÓRA 0 0 SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE 2021-10-17 12:00 11 2021/2022 J Stadion MOSiR Sulechowska 37 ( Zielona Góra, Sulechowska 37 )
DĄB SŁAWA-PRZYBYSZÓW b/d b/d CZARNI BROWAR WITNICA 2021-10-23 15:00 12 2021/2022 J Stadion Miejski (Sława, Ogrodowa 1)
GOLD-LAS BUDOWLANI MURZYNOWO b/d b/d MKS CZARNI ŻAGAŃ 1957 2021-10-23 15:00 12 2021/2022 J BOISKO - Murzynowo (Murzynowo, Sportowa 7)
ILANKA RZEPIN b/d b/d KS LECHIA II ZIELONA GÓRA 2021-10-23 15:00 12 2021/2022 J MKS Ilanka Rzepin (Rzepin 60)
MEPROZET STARE KUROWO b/d b/d POLONIA SŁUBICE 2021-10-23 15:00 12 2021/2022 J Stadion Gminny (Stare Kurowo 49)
PIAST INEX CZERWIEŃSK b/d b/d KORONA KOŻUCHÓW 2021-10-23 15:00 12 2021/2022 J Stadion Miejski im. Romana Winnickiego (Czerwieńsk, Kwiatowa 8a)
PROMIEŃ ŻARY b/d b/d PIAST IŁOWA 2021-10-23 15:00 12 2021/2022 J KS Promień Żary (Żary, Zwycięzców 38)
SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE b/d b/d ODRA NIETKÓW 2021-10-23 15:00 12 2021/2022 J Stadion Sportowy (Ośno Lubuskie, Sportowa 1)
TS CELULOZA KOSTRZYN n/o b/d b/d POGOŃ ŚWIEBODZIN 2021-10-23 15:00 12 2021/2022 J STADION MOSIR (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11)
MAGNOLIA PARK STILON GORZÓW WLKP. b/d b/d ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK 2021-10-24 12:00 12 2021/2022 J Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp ( Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 1 )
CZARNI BROWAR WITNICA b/d b/d GOLD-LAS BUDOWLANI MURZYNOWO 2021-10-30 14:00 13 2021/2022 J Stadion Miejski ( Witnica, Strzelecka 1 )
KORONA KOŻUCHÓW b/d b/d TS CELULOZA KOSTRZYN n/o 2021-10-30 15:00 13 2021/2022 J Stadion Sportowy Kożuchów (Kożuchów, Zielonogórska 24)
KS LECHIA II ZIELONA GÓRA b/d b/d MAGNOLIA PARK STILON GORZÓW WLKP. 2021-10-30 15:00 13 2021/2022 J Sulechowska 37 , Zielona Góra
MKS CZARNI ŻAGAŃ 1957 b/d b/d PROMIEŃ ŻARY 2021-10-30 15:00 13 2021/2022 J Stadion Miejski MKS Czarni Żagań (Żagań, Karpińskiego 4)
ODRA NIETKÓW b/d b/d ILANKA RZEPIN 2021-10-30 15:00 13 2021/2022 J Stadion Gminny (Nietków, Sportowa 1)
PIAST IŁOWA b/d b/d PIAST INEX CZERWIEŃSK 2021-10-30 15:00 13 2021/2022 J Stadion Miejski (Iłowa, Piaskowa 1A)
POGOŃ ŚWIEBODZIN b/d b/d SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE 2021-10-30 15:00 13 2021/2022 J Stadion Miejski (Świebodzin, gen. Sikorskiego 25)
POLONIA SŁUBICE b/d b/d DĄB SŁAWA-PRZYBYSZÓW 2021-10-30 15:00 13 2021/2022 J STADION OLIMPIJSKI (Słubice 1)
ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK b/d b/d MEPROZET STARE KUROWO 2021-10-30 15:00 13 2021/2022 J Sportowa 2 , 66-210 Zbąszynek
DĄB SŁAWA-PRZYBYSZÓW b/d b/d ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK 2021-11-06 13:30 14 2021/2022 J Stadion Miejski (Sława, Ogrodowa 1)
GOLD-LAS BUDOWLANI MURZYNOWO b/d b/d POLONIA SŁUBICE 2021-11-06 13:30 14 2021/2022 J BOISKO - Murzynowo (Murzynowo, Sportowa 7)
ILANKA RZEPIN b/d b/d POGOŃ ŚWIEBODZIN 2021-11-06 13:30 14 2021/2022 J MKS Ilanka Rzepin (Rzepin 60)
KS LECHIA II ZIELONA GÓRA b/d b/d ODRA NIETKÓW 2021-11-06 13:30 14 2021/2022 J Stadion MOSiR Sulechowska 37 (Zielona Góra, Sulechowska 37)
PROMIEŃ ŻARY b/d b/d CZARNI BROWAR WITNICA 2021-11-06 13:30 14 2021/2022 J KS Promień Żary (Żary, Zwycięzców 38)
SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE b/d b/d KORONA KOŻUCHÓW 2021-11-06 13:30 14 2021/2022 J Stadion Sportowy (Ośno Lubuskie, Sportowa 1)
TS CELULOZA KOSTRZYN n/o b/d b/d PIAST IŁOWA 2021-11-06 13:30 14 2021/2022 J STADION MOSIR (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11)
PIAST INEX CZERWIEŃSK b/d b/d MKS CZARNI ŻAGAŃ 1957 2021-11-06 14:00 14 2021/2022 J Stadion Miejski im. Romana Winnickiego ( Czerwieńsk, Kwiatowa 8a )
MAGNOLIA PARK STILON GORZÓW WLKP. b/d b/d MEPROZET STARE KUROWO 2021-11-07 12:00 14 2021/2022 J Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp ( Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 1 )
CZARNI BROWAR WITNICA b/d b/d PIAST INEX CZERWIEŃSK 2021-11-11 13:30 15 2021/2022 J Strzelecka 1 , 66-460 Witnica
KORONA KOŻUCHÓW b/d b/d ILANKA RZEPIN 2021-11-11 13:30 15 2021/2022 J Stadion Sportowy Kożuchów (Kożuchów, Zielonogórska 24)
MEPROZET STARE KUROWO b/d b/d DĄB SŁAWA-PRZYBYSZÓW 2021-11-11 13:30 15 2021/2022 J Stadion Gminny (Stare Kurowo 49)
MKS CZARNI ŻAGAŃ 1957 b/d b/d TS CELULOZA KOSTRZYN n/o 2021-11-11 13:30 15 2021/2022 J Stadion Miejski MKS Czarni Żagań (Żagań, Karpińskiego 4)
ODRA NIETKÓW b/d b/d MAGNOLIA PARK STILON GORZÓW WLKP. 2021-11-11 13:30 15 2021/2022 J Stadion Gminny (Nietków, Sportowa 1)
PIAST IŁOWA b/d b/d SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE 2021-11-11 13:30 15 2021/2022 J Stadion Miejski (Iłowa, Piaskowa 1A)
POGOŃ ŚWIEBODZIN b/d b/d KS LECHIA II ZIELONA GÓRA 2021-11-11 13:30 15 2021/2022 J Stadion Miejski (Świebodzin, gen. Sikorskiego 25)
POLONIA SŁUBICE b/d b/d PROMIEŃ ŻARY 2021-11-11 13:30 15 2021/2022 J STADION OLIMPIJSKI (Słubice 1)
ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK b/d b/d GOLD-LAS BUDOWLANI MURZYNOWO 2021-11-11 13:30 15 2021/2022 J Stadion OSiR w Zbąszynku (Zbąszynek, Sportowa 2)
GOLD-LAS BUDOWLANI MURZYNOWO b/d b/d MEPROZET STARE KUROWO 2021-11-14 13:30 16 2021/2022 J BOISKO - Murzynowo (Murzynowo, Sportowa 7)
ILANKA RZEPIN b/d b/d PIAST IŁOWA 2021-11-14 13:30 16 2021/2022 J MKS Ilanka Rzepin (Rzepin 60)
KS LECHIA II ZIELONA GÓRA b/d b/d KORONA KOŻUCHÓW 2021-11-14 13:30 16 2021/2022 J Sulechowska 37 , Zielona Góra
MAGNOLIA PARK STILON GORZÓW WLKP. b/d b/d DĄB SŁAWA-PRZYBYSZÓW 2021-11-14 13:30 16 2021/2022 J Olimpijska 1 , 66-400 Gorzów Wlkp
ODRA NIETKÓW b/d b/d POGOŃ ŚWIEBODZIN 2021-11-14 13:30 16 2021/2022 J Stadion Gminny (Nietków, Sportowa 1)
PROMIEŃ ŻARY b/d b/d ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK 2021-11-14 13:30 16 2021/2022 J KS Promień Żary (Żary, Zwycięzców 38)
SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE b/d b/d MKS CZARNI ŻAGAŃ 1957 2021-11-14 13:30 16 2021/2022 J Stadion Sportowy (Ośno Lubuskie, Sportowa 1)
TS CELULOZA KOSTRZYN n/o b/d b/d CZARNI BROWAR WITNICA 2021-11-14 13:30 16 2021/2022 J STADION MOSIR (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11)
PIAST INEX CZERWIEŃSK b/d b/d POLONIA SŁUBICE 2021-11-14 14:00 16 2021/2022 J Stadion Miejski im. Romana Winnickiego (Czerwieńsk, Kwiatowa 8a)
CZARNI BROWAR WITNICA b/d b/d SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE 2021-11-20 13:00 17 2021/2022 J Stadion Miejski (Witnica, Strzelecka 1)
DĄB SŁAWA-PRZYBYSZÓW b/d b/d GOLD-LAS BUDOWLANI MURZYNOWO 2021-11-20 13:00 17 2021/2022 J Stadion Miejski (Sława, Ogrodowa 1)
KORONA KOŻUCHÓW b/d b/d ODRA NIETKÓW 2021-11-20 13:00 17 2021/2022 J Stadion Sportowy Kożuchów (Kożuchów, Zielonogórska 24)
MEPROZET STARE KUROWO b/d b/d PROMIEŃ ŻARY 2021-11-20 13:00 17 2021/2022 J Stadion Gminny (Stare Kurowo 49)
MKS CZARNI ŻAGAŃ 1957 b/d b/d ILANKA RZEPIN 2021-11-20 13:00 17 2021/2022 J Stadion Miejski MKS Czarni Żagań (Żagań, Karpińskiego 4)
PIAST IŁOWA b/d b/d KS LECHIA II ZIELONA GÓRA 2021-11-20 13:00 17 2021/2022 J Stadion Miejski (Iłowa, Piaskowa 1A)
POGOŃ ŚWIEBODZIN b/d b/d MAGNOLIA PARK STILON GORZÓW WLKP. 2021-11-20 13:00 17 2021/2022 J Stadion Miejski (Świebodzin, gen. Sikorskiego 25)
POLONIA SŁUBICE b/d b/d TS CELULOZA KOSTRZYN n/o 2021-11-20 13:00 17 2021/2022 J STADION OLIMPIJSKI (Słubice 1)
ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK b/d b/d PIAST INEX CZERWIEŃSK 2021-11-20 13:00 17 2021/2022 J Stadion OSiR w Zbąszynku (Zbąszynek, Sportowa 2)