Gospodarz Gość Data Godzina Kolejka Sezon RUNDA Miejsce
ILANKA RZEPIN 2 1 STILON PROSUPPORT GORZÓW WLKP. 2020-07-25 11:00 1 2020/2021 J MKS Ilanka Rzepin (Rzepin 60)
SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE 0 0 KORONA KOŻUCHÓW 2020-07-25 14:00 1 2020/2021 J Stadion Sportowy (Ośno Lubuskie, Sportowa 1)
ARKA NOWA SÓL 3 0 TĘCZA HOMANIT KROSNO ODRZAŃSKIE 2020-07-25 17:00 1 2020/2021 J Stadion MOSiR (Nowa Sól, 1 Maja 26)
CZARNI BROWAR WITNICA 0 4 CARINA GUBIN 2020-07-25 17:00 1 2020/2021 J Stadion Miejski (Witnica, Strzelecka 1)
ODRA NIETKÓW 1 0 ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK 2020-07-25 17:00 1 2020/2021 J Stadion Gminny (Nietków, Sportowa 1)
PIAST IŁOWA 1 2 DĄB SŁAWA-PRZYBYSZÓW 2020-07-25 17:00 1 2020/2021 J (Iłowa, Piaskowa 1a)
POGOŃ SKWIERZYNA 1 3 MKS CZARNI ŻAGAŃ 1957 2020-07-25 17:00 1 2020/2021 J Ośrodek Sportu i Rekreacji w Skwierzynie (Skwierzyna, Sportowa 1)
POGOŃ ŚWIEBODZIN 0 1 MEPROZET STARE KUROWO 2020-07-25 17:00 1 2020/2021 J Stadion Miejski (Świebodzin, gen. Sikorskiego 25)
POLONIA SŁUBICE 2 2 LECHIA II ZIELONA GÓRA 2020-07-25 17:00 1 2020/2021 J STADION OLIMPIJSKI (Słubice 1)
STILON PROSUPPORT GORZÓW WLKP. 0 1 PIAST IŁOWA 2020-08-01 15:00 2 2020/2021 J Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp (Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 1)
ARKA NOWA SÓL 4 3 ODRA NIETKÓW 2020-08-01 16:00 2 2020/2021 J Stadion MOSiR (Nowa Sól, 1 Maja 26)
CARINA GUBIN 2 3 ILANKA RZEPIN 2020-08-01 17:00 2 2020/2021 J STADION MIEJSKI (Gubin, Generała Sikorskiego 89)
DĄB SŁAWA-PRZYBYSZÓW 2 1 SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE 2020-08-01 17:00 2 2020/2021 J Stadion Miejski (Sława, Ogrodowa 1)
KORONA KOŻUCHÓW 3 0 POLONIA SŁUBICE 2020-08-01 17:00 2 2020/2021 J Stadion Sportowy Kożuchów (Kożuchów, Zielonogórska 24)
MEPROZET STARE KUROWO 3 3 POGOŃ SKWIERZYNA 2020-08-01 17:00 2 2020/2021 J Stadion Gminny (Stare Kurowo 49)
MKS CZARNI ŻAGAŃ 1957 4 0 STAL SULĘCIN 2020-08-01 17:00 2 2020/2021 J ul. Karpińskiego 4, Żagań
ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK 0 2 CZARNI BROWAR WITNICA 2020-08-01 18:00 2 2020/2021 J Stadion OSiR w Zbąszynku (Zbąszynek, Sportowa 2)
LECHIA II ZIELONA GÓRA 1 1 POGOŃ ŚWIEBODZIN 2020-08-02 12:00 2 2020/2021 J Stadion Sulechowska 37 (Zielona Góra, Sulechowska 37)
POGOŃ SKWIERZYNA 1 4 LECHIA II ZIELONA GÓRA 2020-08-08 12:00 3 2020/2021 J Ośrodek Sportu i Rekreacji w Skwierzynie (Skwierzyna, Sportowa 1)
STAL SULĘCIN 1 4 MEPROZET STARE KUROWO 2020-08-08 14:00 3 2020/2021 J Stadion Miejski "Winna Góra" (Sulęcin, Stanisława Moniuszki )
POLONIA SŁUBICE 1 3 DĄB SŁAWA-PRZYBYSZÓW 2020-08-08 15:00 3 2020/2021 J STADION OLIMPIJSKI (Słubice 1)
CZARNI BROWAR WITNICA 1 0 ARKA NOWA SÓL 2020-08-08 17:00 3 2020/2021 J Stadion Miejski (Witnica, Strzelecka 1)
ILANKA RZEPIN 6 1 ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK 2020-08-08 17:00 3 2020/2021 J MKS Ilanka Rzepin (Rzepin 60)
ODRA NIETKÓW 6 1 TĘCZA HOMANIT KROSNO ODRZAŃSKIE 2020-08-08 17:00 3 2020/2021 J Stadion Gminny (Nietków, Sportowa 1)
PIAST IŁOWA 1 6 CARINA GUBIN 2020-08-08 17:00 3 2020/2021 J (Iłowa, Piaskowa 1a)
POGOŃ ŚWIEBODZIN 2 1 KORONA KOŻUCHÓW 2020-08-08 17:00 3 2020/2021 J Stadion Miejski (Świebodzin, gen. Sikorskiego 25)
SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE 3 2 STILON PROSUPPORT GORZÓW WLKP. 2020-08-08 17:00 3 2020/2021 J Stadion Sportowy (Ośno Lubuskie, Sportowa 1)
DĄB SŁAWA-PRZYBYSZÓW 2 2 POGOŃ ŚWIEBODZIN 2020-08-14 18:30 4 2020/2021 J Stadion Miejski (Sława, Ogrodowa 1)
ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK 3 2 PIAST IŁOWA 2020-08-15 14:00 4 2020/2021 J Stadion OSiR w Zbąszynku (Zbąszynek, Sportowa 2)
ARKA NOWA SÓL 1 2 ILANKA RZEPIN 2020-08-15 16:00 4 2020/2021 J Stadion MOSiR (Nowa Sól, 1 Maja 26)
CARINA GUBIN 3 1 SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE 2020-08-15 17:00 4 2020/2021 J STADION MIEJSKI (Gubin, Generała Sikorskiego 89)
KORONA KOŻUCHÓW 5 0 POGOŃ SKWIERZYNA 2020-08-15 17:00 4 2020/2021 J Stadion Sportowy Kożuchów (Kożuchów, Zielonogórska 24)
LECHIA II ZIELONA GÓRA 2 3 STAL SULĘCIN 2020-08-15 17:00 4 2020/2021 J Stadion Sulechowska 37 (Zielona Góra, Sulechowska 37)
ODRA NIETKÓW 3 3 CZARNI BROWAR WITNICA 2020-08-15 17:00 4 2020/2021 J Stadion Gminny (Nietków, Sportowa 1)
STILON PROSUPPORT GORZÓW WLKP. 3 0 POLONIA SŁUBICE 2020-08-15 17:00 4 2020/2021 J Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp (Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 1)
TĘCZA HOMANIT KROSNO ODRZAŃSKIE 0 4 MKS CZARNI ŻAGAŃ 1957 2020-08-15 17:00 4 2020/2021 J OSiR Krosno Odrz (Krosno Odrzańskie, Pocztowa 27)
CZARNI BROWAR WITNICA 1 2 TĘCZA HOMANIT KROSNO ODRZAŃSKIE 2020-08-21 18:00 5 2020/2021 J Stadion Miejski (Witnica, Strzelecka 1)
ILANKA RZEPIN 5 1 ODRA NIETKÓW 2020-08-23 17:00 5 2020/2021 J MKS Ilanka Rzepin (Rzepin 60)
MKS CZARNI ŻAGAŃ 1957 0 2 MEPROZET STARE KUROWO 2020-08-23 17:00 5 2020/2021 J Żagań, Karpińskiego 4
PIAST IŁOWA 0 2 ARKA NOWA SÓL 2020-08-23 17:00 5 2020/2021 J (Iłowa, Piaskowa 1a)
POGOŃ SKWIERZYNA 1 6 DĄB SŁAWA-PRZYBYSZÓW 2020-08-23 17:00 5 2020/2021 J Ośrodek Sportu i Rekreacji w Skwierzynie (Skwierzyna, Sportowa 1)
POGOŃ ŚWIEBODZIN 0 0 STILON PROSUPPORT GORZÓW WLKP. 2020-08-23 17:00 5 2020/2021 J Stadion Miejski (Świebodzin, gen. Sikorskiego 25)
POLONIA SŁUBICE 1 3 CARINA GUBIN 2020-08-23 17:00 5 2020/2021 J STADION OLIMPIJSKI (Słubice 1)
SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE 3 1 ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK 2020-08-23 17:00 5 2020/2021 J Stadion Sportowy (Ośno Lubuskie, Sportowa 1)
STAL SULĘCIN 0 2 KORONA KOŻUCHÓW 2020-08-23 17:00 5 2020/2021 J Stadion Miejski "Winna Góra" (Sulęcin, Stanisława Moniuszki )
STILON PROSUPPORT GORZÓW WLKP. 2 0 POGOŃ SKWIERZYNA 2020-08-29 11:00 6 2020/2021 J Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp (Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 1)
ARKA NOWA SÓL 1 3 SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE 2020-08-29 16:00 6 2020/2021 J Stadion MOSiR (Nowa Sól, 1 Maja 26)
CARINA GUBIN 4 1 POGOŃ ŚWIEBODZIN 2020-08-29 17:00 6 2020/2021 J STADION MIEJSKI (Gubin, Generała Sikorskiego 89)
DĄB SŁAWA-PRZYBYSZÓW 4 1 STAL SULĘCIN 2020-08-29 17:00 6 2020/2021 J Stadion Miejski (Sława, Ogrodowa 1)
ODRA NIETKÓW 1 1 PIAST IŁOWA 2020-08-29 17:00 6 2020/2021 J Stadion Gminny (Nietków, Sportowa 1)
TĘCZA HOMANIT KROSNO ODRZAŃSKIE 1 1 MEPROZET STARE KUROWO 2020-08-29 17:00 6 2020/2021 J OSiR Krosno Odrz (Krosno Odrzańskie, Pocztowa 27)
ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK 0 1 POLONIA SŁUBICE 2020-08-29 17:00 6 2020/2021 J Stadion OSiR w Zbąszynku (Zbąszynek, Sportowa 2)
LECHIA II ZIELONA GÓRA 2 0 MKS CZARNI ŻAGAŃ 1957 2020-08-30 12:00 6 2020/2021 J Stadion Sulechowska 37 (Zielona Góra, Sulechowska 37)
CZARNI BROWAR WITNICA 1 1 ILANKA RZEPIN 2020-08-30 17:00 6 2020/2021 J Stadion Miejski (Witnica, Strzelecka 1)
POLONIA SŁUBICE 4 0 ARKA NOWA SÓL 2020-09-05 15:00 7 2020/2021 J STADION OLIMPIJSKI (Słubice 1)
ILANKA RZEPIN 4 0 TĘCZA HOMANIT KROSNO ODRZAŃSKIE 2020-09-05 16:00 7 2020/2021 J MKS Ilanka Rzepin (Rzepin 60)
MEPROZET STARE KUROWO 0 5 LECHIA II ZIELONA GÓRA 2020-09-05 16:00 7 2020/2021 J Stadion Gminny (Stare Kurowo 49)
MKS CZARNI ŻAGAŃ 1957 1 1 KORONA KOŻUCHÓW 2020-09-05 16:00 7 2020/2021 J ul. Karpińskiego 4, Żagań
PIAST IŁOWA 3 3 CZARNI BROWAR WITNICA 2020-09-05 16:00 7 2020/2021 J (Iłowa, Piaskowa 1a)
POGOŃ SKWIERZYNA 1 7 CARINA GUBIN 2020-09-05 16:00 7 2020/2021 J Ośrodek Sportu i Rekreacji w Skwierzynie (Skwierzyna, Sportowa 1)
POGOŃ ŚWIEBODZIN 2 3 ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK 2020-09-05 16:00 7 2020/2021 J Stadion Miejski (Świebodzin, gen. Sikorskiego 25)
SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE 0 2 ODRA NIETKÓW 2020-09-05 16:00 7 2020/2021 J Stadion Sportowy (Ośno Lubuskie, Sportowa 1)
STAL SULĘCIN 0 1 STILON PROSUPPORT GORZÓW WLKP. 2020-09-05 17:00 7 2020/2021 J Stadion Miejski "Winna Góra" (Sulęcin, Stanisława Moniuszki )
CZARNI BROWAR WITNICA 2 0 SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE 2020-09-11 17:00 8 2020/2021 J Stadion Miejski (Witnica, Strzelecka 1)
TĘCZA HOMANIT KROSNO ODRZAŃSKIE 1 0 LECHIA II ZIELONA GÓRA 2020-09-11 17:00 8 2020/2021 J OSiR Krosno Odrz (Krosno Odrzańskie, Pocztowa 27)
CARINA GUBIN 0 0 STAL SULĘCIN 2020-09-12 12:00 8 2020/2021 J STADION MIEJSKI (Gubin, Generała Sikorskiego 89)
DĄB SŁAWA-PRZYBYSZÓW 3 3 MKS CZARNI ŻAGAŃ 1957 2020-09-12 14:00 8 2020/2021 J Stadion Miejski (Sława, Ogrodowa 1)
ARKA NOWA SÓL 3 0 POGOŃ ŚWIEBODZIN 2020-09-12 16:00 8 2020/2021 J Stadion MOSiR (Nowa Sól, 1 Maja 26)
ILANKA RZEPIN 3 3 PIAST IŁOWA 2020-09-12 16:00 8 2020/2021 J MKS Ilanka Rzepin (Rzepin 60)
KORONA KOŻUCHÓW 1 2 MEPROZET STARE KUROWO 2020-09-12 16:00 8 2020/2021 J Stadion Sportowy Kożuchów (Kożuchów, Zielonogórska 24)
ODRA NIETKÓW 2 1 POLONIA SŁUBICE 2020-09-12 16:00 8 2020/2021 J Stadion Gminny (Nietków, Sportowa 1)
ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK 0 1 POGOŃ SKWIERZYNA 2020-09-13 16:00 8 2020/2021 J Stadion OSiR w Zbąszynku (Zbąszynek, Sportowa 2)
POGOŃ ŚWIEBODZIN 2 2 ODRA NIETKÓW 2020-09-18 17:00 9 2020/2021 J Stadion Miejski (Świebodzin, gen. Sikorskiego 25)
MEPROZET STARE KUROWO 0 1 DĄB SŁAWA-PRZYBYSZÓW 2020-09-19 12:00 9 2020/2021 J Stadion Gminny (Stare Kurowo 49)
MKS CZARNI ŻAGAŃ 1957 1 1 STILON PROSUPPORT GORZÓW WLKP. 2020-09-19 15:00 9 2020/2021 J Żagań, Karpińskiego 4
POLONIA SŁUBICE 1 1 CZARNI BROWAR WITNICA 2020-09-19 15:00 9 2020/2021 J STADION OLIMPIJSKI (Słubice 1)
SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE 2 1 ILANKA RZEPIN 2020-09-19 15:00 9 2020/2021 J Stadion Sportowy (Ośno Lubuskie, Sportowa 1)
LECHIA II ZIELONA GÓRA 3 1 KORONA KOŻUCHÓW 2020-09-19 16:00 9 2020/2021 J Stadion Sulechowska 37 (Zielona Góra, Sulechowska 37)
PIAST IŁOWA 1 1 TĘCZA HOMANIT KROSNO ODRZAŃSKIE 2020-09-19 16:00 9 2020/2021 J (Iłowa, Piaskowa 1a)
POGOŃ SKWIERZYNA 1 1 ARKA NOWA SÓL 2020-09-19 16:00 9 2020/2021 J Ośrodek Sportu i Rekreacji w Skwierzynie (Skwierzyna, Sportowa 1)
STAL SULĘCIN 1 3 ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK 2020-09-19 16:00 9 2020/2021 J Stadion Miejski "Winna Góra" (Sulęcin, Stanisława Moniuszki)
ILANKA RZEPIN 0 3 POLONIA SŁUBICE 2020-09-26 11:00 10 2020/2021 J MKS Ilanka Rzepin (Rzepin 60)
CZARNI BROWAR WITNICA 3 1 POGOŃ ŚWIEBODZIN 2020-09-26 15:00 10 2020/2021 J Stadion Miejski (Witnica, Strzelecka 1)
CARINA GUBIN 3 0 MKS CZARNI ŻAGAŃ 1957 2020-09-26 16:00 10 2020/2021 J STADION MIEJSKI (Gubin, Generała Sikorskiego 89)
DĄB SŁAWA-PRZYBYSZÓW 4 2 LECHIA II ZIELONA GÓRA 2020-09-26 16:00 10 2020/2021 J Stadion Miejski (Sława, Ogrodowa 1)
ODRA NIETKÓW 5 0 POGOŃ SKWIERZYNA 2020-09-26 16:00 10 2020/2021 J Stadion Gminny (Nietków, Sportowa 1)
PIAST IŁOWA 4 2 SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE 2020-09-26 16:00 10 2020/2021 J (Iłowa, Piaskowa 1a)
STILON PROSUPPORT GORZÓW WLKP. 5 0 MEPROZET STARE KUROWO 2020-09-26 16:00 10 2020/2021 J Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp (Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 1)
ARKA NOWA SÓL 5 1 STAL SULĘCIN 2020-09-27 16:30 10 2020/2021 J Stadion MOSiR (Nowa Sól, 1 Maja 26)
SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE 3 1 TĘCZA HOMANIT KROSNO ODRZAŃSKIE 2020-10-03 12:00 11 2020/2021 J Stadion Sportowy (Ośno Lubuskie, Sportowa 1)
KORONA KOŻUCHÓW 0 3 DĄB SŁAWA-PRZYBYSZÓW 2020-10-03 15:00 11 2020/2021 J Stadion Sportowy Kożuchów (Kożuchów, Zielonogórska 24)
MEPROZET STARE KUROWO 1 1 CARINA GUBIN 2020-10-03 15:00 11 2020/2021 J Stadion Gminny (Stare Kurowo 49)
MKS CZARNI ŻAGAŃ 1957 4 0 ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK 2020-10-03 15:00 11 2020/2021 J ul. Karpińskiego 4, Żagań
POGOŃ SKWIERZYNA 0 1 CZARNI BROWAR WITNICA 2020-10-03 15:00 11 2020/2021 J Ośrodek Sportu i Rekreacji w Skwierzynie (Skwierzyna, Sportowa 1)
POGOŃ ŚWIEBODZIN 0 6 ILANKA RZEPIN 2020-10-03 15:00 11 2020/2021 J Stadion Miejski (Świebodzin, gen. Sikorskiego 25)
POLONIA SŁUBICE 3 1 PIAST IŁOWA 2020-10-03 15:00 11 2020/2021 J STADION OLIMPIJSKI (Słubice 1)
STAL SULĘCIN 1 2 ODRA NIETKÓW 2020-10-03 16:00 11 2020/2021 J Stadion Miejski "Winna Góra" (Sulęcin, Stanisława Moniuszki )
LECHIA II ZIELONA GÓRA 0 3 STILON PROSUPPORT GORZÓW WLKP. 2020-10-04 12:00 11 2020/2021 J Stadion Sulechowska 37 (Zielona Góra, Sulechowska 37)
SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE 1 1 POLONIA SŁUBICE 2020-10-10 12:00 12 2020/2021 J Stadion Sportowy (Ośno Lubuskie, Sportowa 1)
ARKA NOWA SÓL 2 0 MKS CZARNI ŻAGAŃ 1957 2020-10-10 15:00 12 2020/2021 J Stadion MOSiR (Nowa Sól, 1 Maja 26)
CARINA GUBIN 3 1 LECHIA II ZIELONA GÓRA 2020-10-10 15:00 12 2020/2021 J STADION MIEJSKI (Gubin, Generała Sikorskiego 89)
CZARNI BROWAR WITNICA 1 0 STAL SULĘCIN 2020-10-10 15:00 12 2020/2021 J Stadion Miejski (Witnica, Strzelecka 1)
ILANKA RZEPIN 3 1 POGOŃ SKWIERZYNA 2020-10-10 15:00 12 2020/2021 J MKS Ilanka Rzepin (Rzepin 60)
PIAST IŁOWA 0 0 POGOŃ ŚWIEBODZIN 2020-10-10 15:00 12 2020/2021 J (Iłowa, Piaskowa 1a)
STILON PROSUPPORT GORZÓW WLKP. 1 1 KORONA KOŻUCHÓW 2020-10-10 15:00 12 2020/2021 J Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp (Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 1)
TĘCZA HOMANIT KROSNO ODRZAŃSKIE 2 4 DĄB SŁAWA-PRZYBYSZÓW 2020-10-10 15:00 12 2020/2021 J OSiR Krosno Odrz (Krosno Odrzańskie, Pocztowa 27)
ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK 2 1 MEPROZET STARE KUROWO 2020-10-10 15:00 12 2020/2021 J Stadion OSiR w Zbąszynku (Zbąszynek, Sportowa 2)
DĄB SŁAWA-PRZYBYSZÓW 1 2 STILON PROSUPPORT GORZÓW WLKP. 2020-10-17 15:00 13 2020/2021 J Stadion Miejski (Sława, Ogrodowa 1)
KORONA KOŻUCHÓW 2 3 CARINA GUBIN 2020-10-17 15:00 13 2020/2021 J Stadion Sportowy Kożuchów (Kożuchów, Zielonogórska 24)
MEPROZET STARE KUROWO 1 0 ARKA NOWA SÓL 2020-10-17 15:00 13 2020/2021 J Stadion Gminny (Stare Kurowo 49)
POGOŃ SKWIERZYNA 1 3 PIAST IŁOWA 2020-10-17 15:00 13 2020/2021 J Ośrodek Sportu i Rekreacji w Skwierzynie (Skwierzyna, Sportowa 1)
POGOŃ ŚWIEBODZIN 0 1 SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE 2020-10-17 15:00 13 2020/2021 J Stadion Miejski (Świebodzin, gen. Sikorskiego 25)
POLONIA SŁUBICE 3 0 TĘCZA HOMANIT KROSNO ODRZAŃSKIE 2020-10-17 15:00 13 2020/2021 J STADION OLIMPIJSKI (Słubice 1)
LECHIA II ZIELONA GÓRA 1 3 ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK 2020-10-18 12:00 13 2020/2021 J Stadion Sulechowska 37 (Zielona Góra, Sulechowska 37)
ARKA NOWA SÓL 2 4 LECHIA II ZIELONA GÓRA 2020-10-24 12:30 14 2020/2021 J Stadion MOSiR (Nowa Sól, 1 Maja 26)
CZARNI BROWAR WITNICA 3 0 MKS CZARNI ŻAGAŃ 1957 2020-10-24 14:00 14 2020/2021 J Stadion Miejski (Witnica, Strzelecka 1)
ODRA NIETKÓW 3 0 MEPROZET STARE KUROWO 2020-10-24 15:00 14 2020/2021 J Stadion Gminny (Nietków, Sportowa 1)
PIAST IŁOWA 4 1 STAL SULĘCIN 2020-10-24 15:00 14 2020/2021 J (Iłowa, Piaskowa 1a)
POLONIA SŁUBICE 2 1 POGOŃ ŚWIEBODZIN 2020-10-24 15:00 14 2020/2021 J STADION OLIMPIJSKI (Słubice 1)
SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE 0 1 POGOŃ SKWIERZYNA 2020-10-24 15:00 14 2020/2021 J Stadion Sportowy (Ośno Lubuskie, Sportowa 1)
TĘCZA HOMANIT KROSNO ODRZAŃSKIE 0 6 STILON PROSUPPORT GORZÓW WLKP. 2020-10-24 15:00 14 2020/2021 J OSiR Krosno Odrz (Krosno Odrzańskie, Pocztowa 27)
ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK 1 1 KORONA KOŻUCHÓW 2020-10-24 15:00 14 2020/2021 J Stadion OSiR w Zbąszynku (Zbąszynek, Sportowa 2)
KORONA KOŻUCHÓW 1 0 ARKA NOWA SÓL 2020-10-31 13:00 15 2020/2021 J Stadion Sportowy Kożuchów (Kożuchów, Zielonogórska 24)
LECHIA II ZIELONA GÓRA 3 0 ODRA NIETKÓW 2020-10-31 13:00 15 2020/2021 J Stadion Sulechowska 37 (Zielona Góra, Sulechowska 37)
MKS CZARNI ŻAGAŃ 1957 1 2 ILANKA RZEPIN 2020-10-31 13:00 15 2020/2021 J ul. Karpińskiego 4, Żagań
POGOŃ SKWIERZYNA 0 1 POLONIA SŁUBICE 2020-10-31 13:00 15 2020/2021 J Ośrodek Sportu i Rekreacji w Skwierzynie (Skwierzyna, Sportowa 1)
POGOŃ ŚWIEBODZIN 7 1 TĘCZA HOMANIT KROSNO ODRZAŃSKIE 2020-10-31 13:00 15 2020/2021 J Stadion Miejski (Świebodzin, gen. Sikorskiego 25)
DĄB SŁAWA-PRZYBYSZÓW 3 1 ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK 2020-10-31 14:00 15 2020/2021 J Stadion Miejski (Sława, Ogrodowa 1)
CZARNI BROWAR WITNICA 3 2 LECHIA II ZIELONA GÓRA 2020-11-07 13:00 16 2020/2021 J Stadion Miejski (Witnica, Strzelecka 1)
ILANKA RZEPIN 6 0 MEPROZET STARE KUROWO 2020-11-07 13:00 16 2020/2021 J MKS Ilanka Rzepin (Rzepin 60)
ODRA NIETKÓW 2 1 KORONA KOŻUCHÓW 2020-11-07 13:00 16 2020/2021 J Stadion Gminny (Nietków, Sportowa 1)
PIAST IŁOWA 1 1 MKS CZARNI ŻAGAŃ 1957 2020-11-07 13:00 16 2020/2021 J (Iłowa, Piaskowa 1a)
POGOŃ ŚWIEBODZIN 1 0 POGOŃ SKWIERZYNA 2020-11-07 13:00 16 2020/2021 J Stadion Miejski (Świebodzin, gen. Sikorskiego 25)
POLONIA SŁUBICE 3 0 STAL SULĘCIN 2020-11-07 13:00 16 2020/2021 J STADION OLIMPIJSKI (Słubice 1)
TĘCZA HOMANIT KROSNO ODRZAŃSKIE 1 5 CARINA GUBIN 2020-11-07 13:00 16 2020/2021 J OSiR Krosno Odrz (Krosno Odrzańskie, Pocztowa 27)
ARKA NOWA SÓL 2 2 DĄB SŁAWA-PRZYBYSZÓW 2020-11-07 14:00 16 2020/2021 J Stadion MOSiR (Nowa Sól, 1 Maja 26)
ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK 1 2 STILON PROSUPPORT GORZÓW WLKP. 2020-11-07 14:00 16 2020/2021 J Stadion OSiR w Zbąszynku (Zbąszynek, Sportowa 2)
CARINA GUBIN 3 0 ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK 2020-11-11 13:00 17 2020/2021 J STADION MIEJSKI (Gubin, Generała Sikorskiego 89)
DĄB SŁAWA-PRZYBYSZÓW 3 1 ODRA NIETKÓW 2020-11-11 13:00 17 2020/2021 J Stadion Miejski (Sława, Ogrodowa 1)
KORONA KOŻUCHÓW 2 4 CZARNI BROWAR WITNICA 2020-11-11 13:00 17 2020/2021 J Stadion Sportowy Kożuchów (Kożuchów, Zielonogórska 24)
LECHIA II ZIELONA GÓRA 2 2 ILANKA RZEPIN 2020-11-11 13:00 17 2020/2021 J Stadion Sulechowska 37 (Zielona Góra, Sulechowska 37)
MEPROZET STARE KUROWO 2 2 PIAST IŁOWA 2020-11-11 13:00 17 2020/2021 J Stadion Gminny (Stare Kurowo 49)
MKS CZARNI ŻAGAŃ 1957 2 2 SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE 2020-11-11 13:00 17 2020/2021 J ul. Karpińskiego 4, Żagań
POGOŃ SKWIERZYNA 0 3 TĘCZA HOMANIT KROSNO ODRZAŃSKIE 2020-11-11 13:00 17 2020/2021 J Ośrodek Sportu i Rekreacji w Skwierzynie (Skwierzyna, Sportowa 1)
STILON PROSUPPORT GORZÓW WLKP. 1 1 ARKA NOWA SÓL 2020-11-11 13:00 17 2020/2021 J Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp (Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 1)
STAL SULĘCIN 1 1 POGOŃ ŚWIEBODZIN 2020-11-11 13:30 17 2020/2021 J Stadion Miejski "Winna Góra" (Sulęcin, Stanisława Moniuszki )
ARKA NOWA SÓL 1 4 CARINA GUBIN 2020-11-14 13:00 18 2020/2021 J Stadion MOSiR (Nowa Sól, 1 Maja 26)
CZARNI BROWAR WITNICA 1 2 DĄB SŁAWA-PRZYBYSZÓW 2020-11-14 13:00 18 2020/2021 J Stadion Miejski (Witnica, Strzelecka 1)
ILANKA RZEPIN 0 2 KORONA KOŻUCHÓW 2020-11-14 13:00 18 2020/2021 J MKS Ilanka Rzepin (Rzepin 60)
ODRA NIETKÓW 1 1 STILON PROSUPPORT GORZÓW WLKP. 2020-11-14 13:00 18 2020/2021 J Stadion Gminny (Nietków, Sportowa 1)
PIAST IŁOWA 4 1 LECHIA II ZIELONA GÓRA 2020-11-14 13:00 18 2020/2021 J (Iłowa, Piaskowa 1a)
POGOŃ SKWIERZYNA 5 2 STAL SULĘCIN 2020-11-14 13:00 18 2020/2021 J Ośrodek Sportu i Rekreacji w Skwierzynie (Skwierzyna, Sportowa 1)
POLONIA SŁUBICE 3 1 MKS CZARNI ŻAGAŃ 1957 2020-11-14 13:00 18 2020/2021 J STADION OLIMPIJSKI (Słubice 1)
SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE 2 2 MEPROZET STARE KUROWO 2020-11-14 13:00 18 2020/2021 J Stadion Sportowy (Ośno Lubuskie, Sportowa 1)
TĘCZA HOMANIT KROSNO ODRZAŃSKIE 0 4 ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK 2020-11-14 13:00 18 2020/2021 J OSiR Krosno Odrz (Krosno Odrzańskie, Pocztowa 27)
CARINA GUBIN 1 0 ODRA NIETKÓW 2020-11-21 13:00 19 2020/2021 J STADION MIEJSKI (Gubin, Generała Sikorskiego 89)
DĄB SŁAWA-PRZYBYSZÓW 3 4 ILANKA RZEPIN 2020-11-21 13:00 19 2020/2021 J Stadion Miejski (Sława, Ogrodowa 1)
KORONA KOŻUCHÓW 3 2 PIAST IŁOWA 2020-11-21 13:00 19 2020/2021 J Stadion Sportowy Kożuchów (Kożuchów, Zielonogórska 24)
MEPROZET STARE KUROWO 1 3 POLONIA SŁUBICE 2020-11-21 13:00 19 2020/2021 J Stadion Gminny (Stare Kurowo 49)
MKS CZARNI ŻAGAŃ 1957 0 2 POGOŃ ŚWIEBODZIN 2020-11-21 13:00 19 2020/2021 J ul. Karpińskiego 4, Żagań
STAL SULĘCIN 1 1 TĘCZA HOMANIT KROSNO ODRZAŃSKIE 2020-11-21 13:00 19 2020/2021 J Stadion Miejski "Winna Góra" (Sulęcin, Stanisława Moniuszki)
STILON PROSUPPORT GORZÓW WLKP. 2 0 CZARNI BROWAR WITNICA 2020-11-21 13:00 19 2020/2021 J Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp (Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 1)
ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK 2 3 ARKA NOWA SÓL 2020-11-21 13:00 19 2020/2021 J Stadion OSiR w Zbąszynku (Zbąszynek, Sportowa 2)
LECHIA II ZIELONA GÓRA 2 2 SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE 2020-11-22 12:00 19 2020/2021 J Stadion Sulechowska 37 (Zielona Góra, Sulechowska 37)
CARINA GUBIN b/d b/d DĄB SŁAWA-PRZYBYSZÓW 2020-11-28 13:00 14 2020/2021 J STADION MIEJSKI (Gubin, Generała Sikorskiego 89)
MEPROZET STARE KUROWO b/d b/d CZARNI BROWAR WITNICA 2020-11-28 13:00 15 2020/2021 J Stadion Gminny (Stare Kurowo 49)
MKS CZARNI ŻAGAŃ 1957 b/d b/d ODRA NIETKÓW 2020-11-28 13:00 13 2020/2021 J Żagań, Karpińskiego 4
STAL SULĘCIN b/d b/d ILANKA RZEPIN 2020-11-28 13:00 13 2020/2021 J Stadion Miejski "Winna Góra" (Sulęcin, Osiedle Kopernika 7)
TĘCZA HOMANIT KROSNO ODRZAŃSKIE b/d b/d KORONA KOŻUCHÓW 2020-11-28 13:00 10 2020/2021 J OSiR Krosno Odrz (Krosno Odrzańskie, Pocztowa 27)
STAL SULĘCIN b/d b/d SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE 2020-12-05 13:00 15 2020/2021 J Stadion Miejski "Winna Góra" (Sulęcin, Stanisława Moniuszki 2)
STILON PROSUPPORT GORZÓW WLKP. b/d b/d CARINA GUBIN 2020-12-05 13:00 15 2020/2021 J Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp (Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 1)
ARKA NOWA SÓL b/d b/d b/d b/d 11 2020/2021 J
CARINA GUBIN b/d b/d b/d b/d 9 2020/2021 J
CZARNI BROWAR WITNICA b/d b/d b/d b/d 13 2020/2021 J
DĄB SŁAWA-PRZYBYSZÓW b/d b/d b/d b/d 7 2020/2021 J
ILANKA RZEPIN b/d b/d b/d b/d 14 2020/2021 J
KORONA KOŻUCHÓW b/d b/d b/d b/d 6 2020/2021 J
LECHIA II ZIELONA GÓRA b/d b/d b/d b/d 5 2020/2021 J
MEPROZET STARE KUROWO b/d b/d b/d b/d 4 2020/2021 J
MKS CZARNI ŻAGAŃ 1957 b/d b/d b/d b/d 3 2020/2021 J
ODRA NIETKÓW b/d b/d b/d b/d 12 2020/2021 J
PIAST IŁOWA b/d b/d b/d b/d 15 2020/2021 J
POGOŃ SKWIERZYNA b/d b/d b/d b/d 19 2020/2021 J
POGOŃ ŚWIEBODZIN b/d b/d b/d b/d 18 2020/2021 J
POLONIA SŁUBICE b/d b/d b/d b/d 17 2020/2021 J
SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE b/d b/d b/d b/d 16 2020/2021 J
STAL SULĘCIN b/d b/d b/d b/d 1 2020/2021 J
STILON PROSUPPORT GORZÓW WLKP. b/d b/d b/d b/d 8 2020/2021 J
TĘCZA HOMANIT KROSNO ODRZAŃSKIE b/d b/d b/d b/d 2 2020/2021 J
ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK b/d b/d b/d b/d 10 2020/2021 J