Gospodarz Gość Data Godzina Kolejka Sezon RUNDA Miejsce
SPARTAK DESZCZNO 5 5 LUBUSZANIN DREZDENKO 2019-08-10 13:00 1 2019/2020 J Arena Maszewo (Maszewo, Kręta 1)
CZARNI BROWAR WITNICA 3 1 KASZTELANIA SANTOK 2019-08-10 14:00 1 2019/2020 J Stadion Miejski (Witnica, Strzelecka 1)
RADOWIAK DREZDENKO 0 3 ORZEŁ MIĘDZYRZECZ 2019-08-10 14:00 1 2019/2020 J KS Radowiak Drezdenko (Drezdenko, Sportowy 1)
WKS RÓŻA RÓŻANKI 5 1 ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA 2019-08-10 16:00 1 2019/2020 J WKS "Róża" Różanki (Różanki, Sportowa 9)
ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. 2 2 STAL SULĘCIN 2019-08-10 17:00 1 2019/2020 J Stadion Miejski (Strzelce Krajeńskie, Sportowa 1)
POLONIA LIPKI WIELKIE 4 4 PIAST KARNIN 2019-08-11 11:00 1 2019/2020 J Lipki Wielkie, Szosowa 35
BUDOWLANI MURZYNOWO 8 1 BŁĘKITNI LUBNO 2019-08-11 13:00 1 2019/2020 J Murzynowo, Sportowa 7
TOROMA TORZYM 2 1 WARTA SŁOŃSK 2019-08-11 18:00 1 2019/2020 J STADION (Torzym, Jeziorna 1)
KASZTELANIA SANTOK 1 1 SPARTAK DESZCZNO 2019-08-13 18:00 2 2019/2020 J Stadion im. Henryka Szymczaka (Santok, Gralewska 9)
BUDOWLANI MURZYNOWO 3 1 WKS RÓŻA RÓŻANKI 2019-08-15 13:00 2 2019/2020 J Murzynowo, Sportowa 7
BŁĘKITNI LUBNO 0 2 PIAST KARNIN 2019-08-15 16:00 2 2019/2020 J BOISKO (Lubno 32)
WARTA SŁOŃSK 3 1 CZARNI BROWAR WITNICA 2019-08-15 16:00 2 2019/2020 J Stadion w Słońsku (Słońsk, 3 Lutego 22)
ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA 3 2 TOROMA TORZYM 2019-08-15 16:00 2 2019/2020 J GKS Przytoczna (Przytoczna, Główna 42)
LUBUSZANIN DREZDENKO 2 0 STAL SULĘCIN 2019-08-15 17:00 2 2019/2020 J Stadion Miejski im J. Nojiego (Drezdenko, Mickiewicza 4)
ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. 5 1 RADOWIAK DREZDENKO 2019-08-15 17:00 2 2019/2020 J Stadion Miejski (Strzelce Krajeńskie, Sportowa 1)
ORZEŁ MIĘDZYRZECZ 0 1 POLONIA LIPKI WIELKIE 2019-08-15 17:00 2 2019/2020 J Stadion Miejski (Międzyrzecz, Mieczysława Mikuły 1)
SPARTAK DESZCZNO 1 2 WARTA SŁOŃSK 2019-08-17 18:00 3 2019/2020 J Arena Maszewo (Maszewo, Kręta 1)
CZARNI BROWAR WITNICA 4 1 ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA 2019-08-18 13:00 3 2019/2020 J Stadion Miejski (Witnica, Strzelecka 1)
PIAST KARNIN 0 0 ORZEŁ MIĘDZYRZECZ 2019-08-18 13:00 3 2019/2020 J Stadion Miejski (Gorzów Wielkopolski, Łagodzińska 26)
RADOWIAK DREZDENKO 0 4 LUBUSZANIN DREZDENKO 2019-08-18 15:00 3 2019/2020 J KS Radowiak Drezdenko (Drezdenko, Sportowy 1)
WKS RÓŻA RÓŻANKI 3 1 BŁĘKITNI LUBNO 2019-08-18 16:00 3 2019/2020 J WKS "Róża" Różanki (Różanki, Sportowa 9)
POLONIA LIPKI WIELKIE 3 3 ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. 2019-08-18 17:00 3 2019/2020 J Lipki Wielkie, Szosowa 35
TOROMA TORZYM 1 0 BUDOWLANI MURZYNOWO 2019-08-18 17:00 3 2019/2020 J STADION (Torzym, Jeziorna 1)
STAL SULĘCIN 6 1 KASZTELANIA SANTOK 2019-08-18 18:00 3 2019/2020 J Stadion Miejski "Winna Góra" (Sulęcin, Stanisława Moniuszki )
WKS RÓŻA RÓŻANKI b/d b/d TOROMA TORZYM 2019-08-24 16:00 4 2019/2020 J WKS "Róża" Różanki (Różanki, Sportowa 9)
ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA b/d b/d SPARTAK DESZCZNO 2019-08-24 16:00 4 2019/2020 J GKS Przytoczna (Przytoczna, Główna 42)
ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. b/d b/d PIAST KARNIN 2019-08-24 17:00 4 2019/2020 J Stadion Miejski (Strzelce Krajeńskie, Sportowa 1)
KASZTELANIA SANTOK b/d b/d RADOWIAK DREZDENKO 2019-08-24 18:00 4 2019/2020 J Stadion im. Henryka Szymczaka (Santok, Gralewska 9)
WARTA SŁOŃSK b/d b/d STAL SULĘCIN 2019-08-24 18:00 4 2019/2020 J Stadion w Słońsku (Słońsk, 3 Lutego 22)
BŁĘKITNI LUBNO b/d b/d ORZEŁ MIĘDZYRZECZ 2019-08-25 12:00 4 2019/2020 J Lubno, Bolesława Chrobrego 44
BUDOWLANI MURZYNOWO b/d b/d CZARNI BROWAR WITNICA 2019-08-25 13:00 4 2019/2020 J Murzynowo, Sportowa 7
LUBUSZANIN DREZDENKO b/d b/d POLONIA LIPKI WIELKIE 2019-08-25 15:00 4 2019/2020 J Stadion Miejski im J. Nojiego (Drezdenko, Mickiewicza 4)
PIAST KARNIN b/d b/d LUBUSZANIN DREZDENKO 2019-08-31 14:00 5 2019/2020 J Stadion Miejski (Gorzów Wielkopolski, Łagodzińska 26)
CZARNI BROWAR WITNICA b/d b/d WKS RÓŻA RÓŻANKI 2019-08-31 15:00 5 2019/2020 J Stadion Miejski (Witnica, Strzelecka 1)
SPARTAK DESZCZNO b/d b/d BUDOWLANI MURZYNOWO 2019-08-31 15:00 5 2019/2020 J Arena Maszewo (Maszewo, Kręta 1)
RADOWIAK DREZDENKO b/d b/d WARTA SŁOŃSK 2019-08-31 17:00 5 2019/2020 J KS Radowiak Drezdenko (Drezdenko, Sportowy 1)
STAL SULĘCIN b/d b/d ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA 2019-08-31 18:00 5 2019/2020 J Stadion Miejski "Winna Góra" (Sulęcin, Stanisława Moniuszki )
ORZEŁ MIĘDZYRZECZ b/d b/d ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. 2019-09-01 11:00 5 2019/2020 J Stadion Miejski (Międzyrzecz, Mieczysława Mikuły 1)
TOROMA TORZYM b/d b/d BŁĘKITNI LUBNO 2019-09-01 16:00 5 2019/2020 J STADION (Torzym, Jeziorna 1)
POLONIA LIPKI WIELKIE b/d b/d KASZTELANIA SANTOK 2019-09-01 17:00 5 2019/2020 J Lipki Wielkie, Szosowa 35
ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA b/d b/d RADOWIAK DREZDENKO 2019-09-07 16:00 6 2019/2020 J GKS Przytoczna (Przytoczna, Główna 42)
KASZTELANIA SANTOK b/d b/d PIAST KARNIN 2019-09-07 17:00 6 2019/2020 J Stadion im. Henryka Szymczaka (Santok, Gralewska 9)
LUBUSZANIN DREZDENKO b/d b/d ORZEŁ MIĘDZYRZECZ 2019-09-07 17:00 6 2019/2020 J Stadion Miejski im J. Nojiego (Drezdenko, Mickiewicza 4)
WARTA SŁOŃSK b/d b/d POLONIA LIPKI WIELKIE 2019-09-07 17:00 6 2019/2020 J Stadion w Słońsku (Słońsk, 3 Lutego 22)
BŁĘKITNI LUBNO b/d b/d ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. 2019-09-08 12:00 6 2019/2020 J Lubno, Bolesława Chrobrego 44
BUDOWLANI MURZYNOWO b/d b/d STAL SULĘCIN 2019-09-08 13:00 6 2019/2020 J Murzynowo, Sportowa 7
WKS RÓŻA RÓŻANKI b/d b/d SPARTAK DESZCZNO 2019-09-08 15:00 6 2019/2020 J WKS "Róża" Różanki (Różanki, Sportowa 9)
TOROMA TORZYM b/d b/d CZARNI BROWAR WITNICA 2019-09-08 16:00 6 2019/2020 J STADION (Torzym, Jeziorna 1)
CZARNI BROWAR WITNICA b/d b/d BŁĘKITNI LUBNO 2019-09-13 18:00 7 2019/2020 J Stadion Miejski (Witnica, Strzelecka 1)
PIAST KARNIN b/d b/d WARTA SŁOŃSK 2019-09-14 14:00 7 2019/2020 J Stadion Miejski (Gorzów Wielkopolski, Łagodzińska 26)
SPARTAK DESZCZNO b/d b/d TOROMA TORZYM 2019-09-14 15:00 7 2019/2020 J Arena Maszewo (Maszewo, Kręta 1)
ORZEŁ MIĘDZYRZECZ b/d b/d KASZTELANIA SANTOK 2019-09-14 16:00 7 2019/2020 J Stadion Miejski (Międzyrzecz, Mieczysława Mikuły 1)
ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. b/d b/d LUBUSZANIN DREZDENKO 2019-09-14 17:00 7 2019/2020 J Stadion Miejski (Strzelce Krajeńskie, Sportowa 1)
RADOWIAK DREZDENKO b/d b/d BUDOWLANI MURZYNOWO 2019-09-14 17:00 7 2019/2020 J KS Radowiak Drezdenko (Drezdenko, Sportowy 1)
STAL SULĘCIN b/d b/d WKS RÓŻA RÓŻANKI 2019-09-14 17:00 7 2019/2020 J Stadion Miejski "Winna Góra" (Sulęcin, Stanisława Moniuszki )
POLONIA LIPKI WIELKIE b/d b/d ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA 2019-09-14 b/d 7 2019/2020 J Szosowa 35, Lipki Wielkie
CZARNI BROWAR WITNICA b/d b/d SPARTAK DESZCZNO 2019-09-21 15:00 8 2019/2020 J Stadion Miejski (Witnica, Strzelecka 1)
ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA b/d b/d PIAST KARNIN 2019-09-21 16:00 8 2019/2020 J GKS Przytoczna (Przytoczna, Główna 42)
KASZTELANIA SANTOK b/d b/d ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. 2019-09-21 17:00 8 2019/2020 J Stadion im. Henryka Szymczaka (Santok, Gralewska 9)
WARTA SŁOŃSK b/d b/d ORZEŁ MIĘDZYRZECZ 2019-09-21 17:00 8 2019/2020 J Stadion w Słońsku (Słońsk, 3 Lutego 22)
BŁĘKITNI LUBNO b/d b/d LUBUSZANIN DREZDENKO 2019-09-22 12:00 8 2019/2020 J Lubno, Bolesława Chrobrego 44
BUDOWLANI MURZYNOWO b/d b/d POLONIA LIPKI WIELKIE 2019-09-22 13:00 8 2019/2020 J Murzynowo, Sportowa 7
WKS RÓŻA RÓŻANKI b/d b/d RADOWIAK DREZDENKO 2019-09-22 15:00 8 2019/2020 J WKS "Róża" Różanki (Różanki, Sportowa 9)
TOROMA TORZYM b/d b/d STAL SULĘCIN 2019-09-22 16:00 8 2019/2020 J STADION (Torzym, Jeziorna 1)
LUBUSZANIN DREZDENKO b/d b/d KASZTELANIA SANTOK 2019-09-28 14:00 9 2019/2020 J Stadion Miejski im J. Nojiego (Drezdenko, Mickiewicza 4)
PIAST KARNIN b/d b/d BUDOWLANI MURZYNOWO 2019-09-28 14:00 9 2019/2020 J Stadion Miejski (Gorzów Wielkopolski, Łagodzińska 26)
SPARTAK DESZCZNO b/d b/d BŁĘKITNI LUBNO 2019-09-28 15:00 9 2019/2020 J Arena Maszewo (Maszewo, Kręta 1)
ORZEŁ MIĘDZYRZECZ b/d b/d ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA 2019-09-28 16:00 9 2019/2020 J Stadion Miejski (Międzyrzecz, Mieczysława Mikuły 1)
RADOWIAK DREZDENKO b/d b/d TOROMA TORZYM 2019-09-28 16:00 9 2019/2020 J KS Radowiak Drezdenko (Drezdenko, Sportowy 1)
STAL SULĘCIN b/d b/d CZARNI BROWAR WITNICA 2019-09-28 16:00 9 2019/2020 J Stadion Miejski "Winna Góra" (Sulęcin, Stanisława Moniuszki )
ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. b/d b/d WARTA SŁOŃSK 2019-09-28 17:00 9 2019/2020 J Stadion Miejski (Strzelce Krajeńskie, Sportowa 1)
POLONIA LIPKI WIELKIE b/d b/d WKS RÓŻA RÓŻANKI 2019-09-28 b/d 9 2019/2020 J Szosowa 35, Lipki Wielkie
CZARNI BROWAR WITNICA b/d b/d RADOWIAK DREZDENKO 2019-10-05 15:00 10 2019/2020 J Stadion Miejski (Witnica, Strzelecka 1)
SPARTAK DESZCZNO b/d b/d STAL SULĘCIN 2019-10-05 15:00 10 2019/2020 J Arena Maszewo (Maszewo, Kręta 1)
ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA b/d b/d ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. 2019-10-05 15:00 10 2019/2020 J GKS Przytoczna (Przytoczna, Główna 42)
WARTA SŁOŃSK b/d b/d LUBUSZANIN DREZDENKO 2019-10-05 16:00 10 2019/2020 J Stadion w Słońsku (Słońsk, 3 Lutego 22)
BŁĘKITNI LUBNO b/d b/d KASZTELANIA SANTOK 2019-10-06 12:00 10 2019/2020 J Lubno, Bolesława Chrobrego 44
BUDOWLANI MURZYNOWO b/d b/d ORZEŁ MIĘDZYRZECZ 2019-10-06 13:00 10 2019/2020 J Murzynowo, Sportowa 7
WKS RÓŻA RÓŻANKI b/d b/d PIAST KARNIN 2019-10-06 14:00 10 2019/2020 J WKS "Róża" Różanki (Różanki, Sportowa 9)
TOROMA TORZYM b/d b/d POLONIA LIPKI WIELKIE 2019-10-06 15:00 10 2019/2020 J STADION (Torzym, Jeziorna 1)
LUBUSZANIN DREZDENKO b/d b/d ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA 2019-10-12 15:00 11 2019/2020 J Stadion Miejski im J. Nojiego (Drezdenko, Mickiewicza 4)
ORZEŁ MIĘDZYRZECZ b/d b/d WKS RÓŻA RÓŻANKI 2019-10-12 15:00 11 2019/2020 J Stadion Miejski (Międzyrzecz, Mieczysława Mikuły 1)
RADOWIAK DREZDENKO b/d b/d SPARTAK DESZCZNO 2019-10-12 15:00 11 2019/2020 J KS Radowiak Drezdenko (Drezdenko, Sportowy 1)
STAL SULĘCIN b/d b/d BŁĘKITNI LUBNO 2019-10-12 15:00 11 2019/2020 J Stadion Miejski "Winna Góra" (Sulęcin, Stanisława Moniuszki )
KASZTELANIA SANTOK b/d b/d WARTA SŁOŃSK 2019-10-12 16:00 11 2019/2020 J Stadion im. Henryka Szymczaka (Santok, Gralewska 9)
ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. b/d b/d BUDOWLANI MURZYNOWO 2019-10-12 16:00 11 2019/2020 J Stadion Miejski (Strzelce Krajeńskie, Sportowa 1)
PIAST KARNIN b/d b/d TOROMA TORZYM 2019-10-12 b/d 11 2019/2020 J Stadion Miejski (Gorzów Wielkopolski, Łagodzińska 26)
POLONIA LIPKI WIELKIE b/d b/d CZARNI BROWAR WITNICA 2019-10-12 b/d 11 2019/2020 J Szosowa 35, Lipki Wielkie
CZARNI BROWAR WITNICA b/d b/d PIAST KARNIN 2019-10-19 15:00 12 2019/2020 J Stadion Miejski (Witnica, Strzelecka 1)
SPARTAK DESZCZNO b/d b/d POLONIA LIPKI WIELKIE 2019-10-19 15:00 12 2019/2020 J Arena Maszewo (Maszewo, Kręta 1)
ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA b/d b/d KASZTELANIA SANTOK 2019-10-19 15:00 12 2019/2020 J GKS Przytoczna (Przytoczna, Główna 42)
STAL SULĘCIN b/d b/d RADOWIAK DREZDENKO 2019-10-19 b/d 12 2019/2020 J Stadion Miejski "Winna Góra" (Sulęcin, Stanisława Moniuszki )
BŁĘKITNI LUBNO b/d b/d WARTA SŁOŃSK 2019-10-20 12:00 12 2019/2020 J Lubno, Bolesława Chrobrego 44
BUDOWLANI MURZYNOWO b/d b/d LUBUSZANIN DREZDENKO 2019-10-20 13:00 12 2019/2020 J Murzynowo, Sportowa 7
WKS RÓŻA RÓŻANKI b/d b/d ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. 2019-10-20 14:00 12 2019/2020 J WKS "Róża" Różanki (Różanki, Sportowa 9)
TOROMA TORZYM b/d b/d ORZEŁ MIĘDZYRZECZ 2019-10-20 15:00 12 2019/2020 J STADION (Torzym, Jeziorna 1)
RADOWIAK DREZDENKO b/d b/d BŁĘKITNI LUBNO 2019-10-26 14:00 13 2019/2020 J KS Radowiak Drezdenko (Drezdenko, Sportowy 1)
LUBUSZANIN DREZDENKO b/d b/d WKS RÓŻA RÓŻANKI 2019-10-26 15:00 13 2019/2020 J Stadion Miejski im J. Nojiego (Drezdenko, Mickiewicza 4)
ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. b/d b/d TOROMA TORZYM 2019-10-26 15:00 13 2019/2020 J Stadion Miejski (Strzelce Krajeńskie, Sportowa 1)
ORZEŁ MIĘDZYRZECZ b/d b/d CZARNI BROWAR WITNICA 2019-10-26 15:00 13 2019/2020 J Stadion Miejski (Międzyrzecz, Mieczysława Mikuły 1)
KASZTELANIA SANTOK b/d b/d BUDOWLANI MURZYNOWO 2019-10-26 16:00 13 2019/2020 J Stadion im. Henryka Szymczaka (Santok, Gralewska 9)
WARTA SŁOŃSK b/d b/d ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA 2019-10-26 16:00 13 2019/2020 J Stadion w Słońsku (Słońsk, 3 Lutego 22)
PIAST KARNIN b/d b/d SPARTAK DESZCZNO 2019-10-26 b/d 13 2019/2020 J Stadion Miejski (Gorzów Wielkopolski, Łagodzińska 26)
POLONIA LIPKI WIELKIE b/d b/d STAL SULĘCIN 2019-10-26 b/d 13 2019/2020 J Szosowa 35, Lipki Wielkie
CZARNI BROWAR WITNICA b/d b/d ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. 2019-11-02 13:00 14 2019/2020 J Stadion Miejski (Witnica, Strzelecka 1)
RADOWIAK DREZDENKO b/d b/d POLONIA LIPKI WIELKIE 2019-11-02 14:00 14 2019/2020 J KS Radowiak Drezdenko (Drezdenko, Sportowy 1)
STAL SULĘCIN b/d b/d PIAST KARNIN 2019-11-02 14:00 14 2019/2020 J Stadion Miejski "Winna Góra" (Sulęcin, Stanisława Moniuszki )
SPARTAK DESZCZNO b/d b/d ORZEŁ MIĘDZYRZECZ 2019-11-02 15:00 14 2019/2020 J Arena Maszewo (Maszewo, Kręta 1)
BŁĘKITNI LUBNO b/d b/d ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA 2019-11-03 12:00 14 2019/2020 J Lubno, Bolesława Chrobrego 44
BUDOWLANI MURZYNOWO b/d b/d WARTA SŁOŃSK 2019-11-03 13:00 14 2019/2020 J Murzynowo, Sportowa 7
WKS RÓŻA RÓŻANKI b/d b/d KASZTELANIA SANTOK 2019-11-03 13:00 14 2019/2020 J WKS "Róża" Różanki (Różanki, Sportowa 9)
TOROMA TORZYM b/d b/d LUBUSZANIN DREZDENKO 2019-11-03 15:00 14 2019/2020 J STADION (Torzym, Jeziorna 1)
LUBUSZANIN DREZDENKO b/d b/d CZARNI BROWAR WITNICA 2019-11-09 13:00 15 2019/2020 J Stadion Miejski im J. Nojiego (Drezdenko, Mickiewicza 4)
KASZTELANIA SANTOK b/d b/d TOROMA TORZYM 2019-11-09 14:00 15 2019/2020 J Stadion im. Henryka Szymczaka (Santok, Gralewska 9)
ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. b/d b/d SPARTAK DESZCZNO 2019-11-09 14:00 15 2019/2020 J Stadion Miejski (Strzelce Krajeńskie, Sportowa 1)
ORZEŁ MIĘDZYRZECZ b/d b/d STAL SULĘCIN 2019-11-09 14:00 15 2019/2020 J Stadion Miejski (Międzyrzecz, Mieczysława Mikuły 1)
WARTA SŁOŃSK b/d b/d WKS RÓŻA RÓŻANKI 2019-11-09 14:00 15 2019/2020 J Stadion w Słońsku (Słońsk, 3 Lutego 22)
ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA b/d b/d BUDOWLANI MURZYNOWO 2019-11-09 14:00 15 2019/2020 J GKS Przytoczna (Przytoczna, Główna 42)
PIAST KARNIN b/d b/d RADOWIAK DREZDENKO 2019-11-09 b/d 15 2019/2020 J Stadion Miejski (Gorzów Wielkopolski, Łagodzińska 26)
POLONIA LIPKI WIELKIE b/d b/d BŁĘKITNI LUBNO 2019-11-09 b/d 15 2019/2020 J Szosowa 35, Lipki Wielkie