Gospodarz Gość Data Godzina Kolejka Sezon RUNDA Miejsce
SPARTAK ZWOLBET DESZCZNO 5 5 LUBUSZANIN DREZDENKO 2019-08-10 13:00 1 2019/2020 J Arena Maszewo (Maszewo, Kręta 1)
CZARNI BROWAR WITNICA 3 1 KASZTELANIA SANTOK 2019-08-10 14:00 1 2019/2020 J Stadion Miejski (Witnica, Strzelecka 1)
RADOWIAK DREZDENKO 0 3 ORZEŁ MIĘDZYRZECZ 2019-08-10 14:00 1 2019/2020 J KS Radowiak Drezdenko (Drezdenko, Sportowy 1)
WKS RÓŻA RÓŻANKI 5 1 ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA 2019-08-10 16:00 1 2019/2020 J WKS "Róża" Różanki (Różanki, Sportowa 9)
ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. 2 2 STAL SULĘCIN 2019-08-10 17:00 1 2019/2020 J Stadion Miejski (Strzelce Krajeńskie, Sportowa 1)
POLONIA LIPKI WIELKIE 4 4 PIAST KARNIN 2019-08-11 11:00 1 2019/2020 J Lipki Wielkie, Szosowa 35
BUDOWLANI MURZYNOWO 8 1 BŁĘKITNI LUBNO 2019-08-11 13:00 1 2019/2020 J Murzynowo, Sportowa 7
TOROMA TORZYM 2 1 WARTA SŁOŃSK 2019-08-11 18:00 1 2019/2020 J STADION (Torzym, Jeziorna 1)
KASZTELANIA SANTOK 1 1 SPARTAK ZWOLBET DESZCZNO 2019-08-13 18:00 2 2019/2020 J Stadion im. Henryka Szymczaka (Santok, Gralewska 9)
BUDOWLANI MURZYNOWO 3 1 WKS RÓŻA RÓŻANKI 2019-08-15 13:00 2 2019/2020 J Murzynowo, Sportowa 7
BŁĘKITNI LUBNO 0 2 PIAST KARNIN 2019-08-15 16:00 2 2019/2020 J BOISKO (Lubno 32)
WARTA SŁOŃSK 3 1 CZARNI BROWAR WITNICA 2019-08-15 16:00 2 2019/2020 J Stadion w Słońsku (Słońsk, 3 Lutego 22)
ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA 3 2 TOROMA TORZYM 2019-08-15 16:00 2 2019/2020 J GKS Przytoczna (Przytoczna, Główna 42)
LUBUSZANIN DREZDENKO 2 0 STAL SULĘCIN 2019-08-15 17:00 2 2019/2020 J Stadion Miejski im J. Nojiego (Drezdenko, Mickiewicza 4)
ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. 5 1 RADOWIAK DREZDENKO 2019-08-15 17:00 2 2019/2020 J Stadion Miejski (Strzelce Krajeńskie, Sportowa 1)
ORZEŁ MIĘDZYRZECZ 0 1 POLONIA LIPKI WIELKIE 2019-08-15 17:00 2 2019/2020 J Stadion Miejski (Międzyrzecz, Mieczysława Mikuły 1)
SPARTAK ZWOLBET DESZCZNO 1 2 WARTA SŁOŃSK 2019-08-17 18:00 3 2019/2020 J Arena Maszewo (Maszewo, Kręta 1)
CZARNI BROWAR WITNICA 4 1 ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA 2019-08-18 13:00 3 2019/2020 J Stadion Miejski (Witnica, Strzelecka 1)
PIAST KARNIN 0 0 ORZEŁ MIĘDZYRZECZ 2019-08-18 13:00 3 2019/2020 J Stadion Miejski (Gorzów Wielkopolski, Łagodzińska 26)
RADOWIAK DREZDENKO 0 4 LUBUSZANIN DREZDENKO 2019-08-18 15:00 3 2019/2020 J KS Radowiak Drezdenko (Drezdenko, Sportowy 1)
WKS RÓŻA RÓŻANKI 3 1 BŁĘKITNI LUBNO 2019-08-18 16:00 3 2019/2020 J WKS "Róża" Różanki (Różanki, Sportowa 9)
POLONIA LIPKI WIELKIE 3 3 ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. 2019-08-18 17:00 3 2019/2020 J Lipki Wielkie, Szosowa 35
TOROMA TORZYM 1 0 BUDOWLANI MURZYNOWO 2019-08-18 17:00 3 2019/2020 J STADION (Torzym, Jeziorna 1)
STAL SULĘCIN 6 1 KASZTELANIA SANTOK 2019-08-18 18:00 3 2019/2020 J Stadion Miejski "Winna Góra" (Sulęcin, Stanisława Moniuszki )
WKS RÓŻA RÓŻANKI 5 1 TOROMA TORZYM 2019-08-24 16:00 4 2019/2020 J WKS "Róża" Różanki (Różanki, Sportowa 9)
ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA 5 5 SPARTAK ZWOLBET DESZCZNO 2019-08-24 16:00 4 2019/2020 J GKS Przytoczna (Przytoczna, Główna 42)
ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. 3 2 PIAST KARNIN 2019-08-24 17:00 4 2019/2020 J Stadion Miejski (Strzelce Krajeńskie, Sportowa 1)
KASZTELANIA SANTOK 6 0 RADOWIAK DREZDENKO 2019-08-24 18:00 4 2019/2020 J Stadion im. Henryka Szymczaka (Santok, Gralewska 9)
WARTA SŁOŃSK 2 2 STAL SULĘCIN 2019-08-24 18:00 4 2019/2020 J Stadion w Słońsku (Słońsk, 3 Lutego 22)
BŁĘKITNI LUBNO 0 2 ORZEŁ MIĘDZYRZECZ 2019-08-25 12:00 4 2019/2020 J Lubno, Bolesława Chrobrego 44
BUDOWLANI MURZYNOWO 0 1 CZARNI BROWAR WITNICA 2019-08-25 13:00 4 2019/2020 J Murzynowo, Sportowa 7
LUBUSZANIN DREZDENKO 5 1 POLONIA LIPKI WIELKIE 2019-08-25 15:00 4 2019/2020 J Stadion Miejski im J. Nojiego (Drezdenko, Mickiewicza 4)
PIAST KARNIN 2 1 LUBUSZANIN DREZDENKO 2019-08-31 11:00 5 2019/2020 J Stadion Miejski (Gorzów Wielkopolski, Łagodzińska 26)
CZARNI BROWAR WITNICA 4 2 WKS RÓŻA RÓŻANKI 2019-08-31 15:00 5 2019/2020 J Stadion Miejski (Witnica, Strzelecka 1)
SPARTAK ZWOLBET DESZCZNO 4 3 BUDOWLANI MURZYNOWO 2019-08-31 15:00 5 2019/2020 J Arena Maszewo (Maszewo, Kręta 1)
RADOWIAK DREZDENKO 1 0 WARTA SŁOŃSK 2019-08-31 17:00 5 2019/2020 J KS Radowiak Drezdenko (Drezdenko, Sportowy 1)
STAL SULĘCIN 1 1 ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA 2019-08-31 18:00 5 2019/2020 J Stadion Miejski "Winna Góra" (Sulęcin, Stanisława Moniuszki )
ORZEŁ MIĘDZYRZECZ 3 3 ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. 2019-09-01 11:00 5 2019/2020 J Stadion Miejski (Międzyrzecz, Mieczysława Mikuły 1)
TOROMA TORZYM 1 1 BŁĘKITNI LUBNO 2019-09-01 16:00 5 2019/2020 J STADION (Torzym, Jeziorna 1)
POLONIA LIPKI WIELKIE 5 2 KASZTELANIA SANTOK 2019-09-01 17:00 5 2019/2020 J Lipki Wielkie, Szosowa 35
KASZTELANIA SANTOK 2 4 PIAST KARNIN 2019-09-07 17:00 6 2019/2020 J Stadion im. Henryka Szymczaka (Santok, Gralewska 9)
WARTA SŁOŃSK 0 2 POLONIA LIPKI WIELKIE 2019-09-07 17:00 6 2019/2020 J Stadion w Słońsku (Słońsk, 3 Lutego 22)
BŁĘKITNI LUBNO 0 3 ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. 2019-09-08 12:00 6 2019/2020 J Lubno, Bolesława Chrobrego 44
BUDOWLANI MURZYNOWO 2 3 STAL SULĘCIN 2019-09-08 13:00 6 2019/2020 J Murzynowo, Sportowa 7
TOROMA TORZYM 0 3 CZARNI BROWAR WITNICA 2019-09-08 13:00 6 2019/2020 J STADION (Torzym, Jeziorna 1)
WKS RÓŻA RÓŻANKI 5 3 SPARTAK ZWOLBET DESZCZNO 2019-09-08 15:00 6 2019/2020 J WKS "Róża" Różanki (Różanki, Sportowa 9)
LUBUSZANIN DREZDENKO 1 0 ORZEŁ MIĘDZYRZECZ 2019-09-08 16:00 6 2019/2020 J Stadion Miejski im J. Nojiego (Drezdenko, Mickiewicza 4)
ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA 4 0 RADOWIAK DREZDENKO 2019-09-08 16:00 6 2019/2020 J GKS Przytoczna (Przytoczna, Główna 42)
CZARNI BROWAR WITNICA 8 0 BŁĘKITNI LUBNO 2019-09-13 18:00 7 2019/2020 J Stadion Miejski (Witnica, Strzelecka 1)
PIAST KARNIN 0 1 WARTA SŁOŃSK 2019-09-14 14:00 7 2019/2020 J Stadion Miejski (Gorzów Wielkopolski, Łagodzińska 26)
STAL SULĘCIN 2 0 WKS RÓŻA RÓŻANKI 2019-09-14 14:00 7 2019/2020 J Stadion Miejski "Winna Góra" (Sulęcin, Stanisława Moniuszki )
ORZEŁ MIĘDZYRZECZ 2 1 KASZTELANIA SANTOK 2019-09-14 16:00 7 2019/2020 J Stadion Miejski (Międzyrzecz, Mieczysława Mikuły 1)
RADOWIAK DREZDENKO 0 4 BUDOWLANI MURZYNOWO 2019-09-14 17:00 7 2019/2020 J KS Radowiak Drezdenko (Drezdenko, Sportowy 1)
SPARTAK ZWOLBET DESZCZNO 7 3 TOROMA TORZYM 2019-09-15 15:00 7 2019/2020 J Arena Maszewo (Maszewo, Kręta 1)
ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. 2 2 LUBUSZANIN DREZDENKO 2019-09-15 17:00 7 2019/2020 J Stadion Miejski (Strzelce Krajeńskie, Sportowa 1)
POLONIA LIPKI WIELKIE 3 3 ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA 2019-09-15 17:00 7 2019/2020 J Lipki Wielkie, Szosowa 35
ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA 1 3 PIAST KARNIN 2019-09-21 14:00 8 2019/2020 J GKS Przytoczna (Przytoczna, Główna 42)
CZARNI BROWAR WITNICA 5 3 SPARTAK ZWOLBET DESZCZNO 2019-09-21 15:00 8 2019/2020 J Stadion Miejski (Witnica, Strzelecka 1)
KASZTELANIA SANTOK 3 1 ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. 2019-09-21 17:00 8 2019/2020 J Stadion im. Henryka Szymczaka (Santok, Gralewska 9)
WARTA SŁOŃSK 4 3 ORZEŁ MIĘDZYRZECZ 2019-09-21 17:00 8 2019/2020 J Stadion w Słońsku (Słońsk, 3 Lutego 22)
BŁĘKITNI LUBNO 2 4 LUBUSZANIN DREZDENKO 2019-09-22 12:00 8 2019/2020 J Lubno, Bolesława Chrobrego 44
BUDOWLANI MURZYNOWO 2 2 POLONIA LIPKI WIELKIE 2019-09-22 13:00 8 2019/2020 J Murzynowo, Sportowa 7
WKS RÓŻA RÓŻANKI 8 1 RADOWIAK DREZDENKO 2019-09-22 15:00 8 2019/2020 J WKS "Róża" Różanki (Różanki, Sportowa 9)
TOROMA TORZYM 5 1 STAL SULĘCIN 2019-09-22 16:00 8 2019/2020 J STADION (Torzym, Jeziorna 1)
LUBUSZANIN DREZDENKO 1 0 KASZTELANIA SANTOK 2019-09-28 14:00 9 2019/2020 J Stadion Miejski im J. Nojiego (Drezdenko, Mickiewicza 4)
PIAST KARNIN 0 0 BUDOWLANI MURZYNOWO 2019-09-28 14:00 9 2019/2020 J Stadion Miejski (Gorzów Wielkopolski, Łagodzińska 26)
ORZEŁ MIĘDZYRZECZ 1 3 ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA 2019-09-28 16:00 9 2019/2020 J Stadion Miejski (Międzyrzecz, Mieczysława Mikuły 1)
RADOWIAK DREZDENKO 0 5 TOROMA TORZYM 2019-09-28 16:00 9 2019/2020 J KS Radowiak Drezdenko (Drezdenko, Sportowy 1)
STAL SULĘCIN 1 1 CZARNI BROWAR WITNICA 2019-09-28 16:00 9 2019/2020 J Stadion Miejski "Winna Góra" (Sulęcin, Stanisława Moniuszki )
ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. 1 6 WARTA SŁOŃSK 2019-09-28 17:00 9 2019/2020 J Stadion Miejski (Strzelce Krajeńskie, Sportowa 1)
POLONIA LIPKI WIELKIE 2 8 WKS RÓŻA RÓŻANKI 2019-09-28 17:00 9 2019/2020 J Lipki Wielkie, Szosowa 35
SPARTAK ZWOLBET DESZCZNO 3 1 BŁĘKITNI LUBNO 2019-09-29 15:00 9 2019/2020 J Arena Maszewo (Maszewo, Kręta 1)
CZARNI BROWAR WITNICA 3 0 RADOWIAK DREZDENKO 2019-10-05 15:00 10 2019/2020 J Stadion Miejski (Witnica, Strzelecka 1)
SPARTAK ZWOLBET DESZCZNO 2 9 STAL SULĘCIN 2019-10-05 15:00 10 2019/2020 J Arena Maszewo (Maszewo, Kręta 1)
ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA 14 2 ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. 2019-10-05 15:00 10 2019/2020 J GKS Przytoczna (Przytoczna, Główna 42)
BUDOWLANI MURZYNOWO 2 1 ORZEŁ MIĘDZYRZECZ 2019-10-05 16:00 10 2019/2020 J Murzynowo, Sportowa 7
WARTA SŁOŃSK 2 0 LUBUSZANIN DREZDENKO 2019-10-05 16:00 10 2019/2020 J Stadion w Słońsku (Słońsk, 3 Lutego 22)
BŁĘKITNI LUBNO 2 2 KASZTELANIA SANTOK 2019-10-06 12:00 10 2019/2020 J Lubno, Bolesława Chrobrego 44
WKS RÓŻA RÓŻANKI 0 5 PIAST KARNIN 2019-10-06 14:00 10 2019/2020 J WKS "Róża" Różanki (Różanki, Sportowa 9)
TOROMA TORZYM 4 1 POLONIA LIPKI WIELKIE 2019-10-06 15:00 10 2019/2020 J STADION (Torzym, Jeziorna 1)
PIAST KARNIN 3 1 TOROMA TORZYM 2019-10-12 14:00 11 2019/2020 J Stadion Miejski (Gorzów Wielkopolski, Łagodzińska 26)
LUBUSZANIN DREZDENKO 0 1 ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA 2019-10-12 15:00 11 2019/2020 J Stadion Miejski im J. Nojiego (Drezdenko, Mickiewicza 4)
ORZEŁ MIĘDZYRZECZ 3 2 WKS RÓŻA RÓŻANKI 2019-10-12 15:00 11 2019/2020 J Stadion Miejski (Międzyrzecz, Mieczysława Mikuły 1)
RADOWIAK DREZDENKO 1 1 SPARTAK ZWOLBET DESZCZNO 2019-10-12 15:00 11 2019/2020 J KS Radowiak Drezdenko (Drezdenko, Sportowy 1)
STAL SULĘCIN 5 1 BŁĘKITNI LUBNO 2019-10-12 15:00 11 2019/2020 J Stadion Miejski "Winna Góra" (Sulęcin, Stanisława Moniuszki )
POLONIA LIPKI WIELKIE 0 7 CZARNI BROWAR WITNICA 2019-10-12 15:30 11 2019/2020 J Lipki Wielkie, Szosowa 35
KASZTELANIA SANTOK 1 5 WARTA SŁOŃSK 2019-10-12 16:00 11 2019/2020 J Stadion im. Henryka Szymczaka (Santok, Gralewska 9)
ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. 1 1 BUDOWLANI MURZYNOWO 2019-10-12 16:00 11 2019/2020 J Stadion Miejski (Strzelce Krajeńskie, Sportowa 1)
STAL SULĘCIN b/d b/d RADOWIAK DREZDENKO 2019-10-19 13:00 12 2019/2020 J Stadion Miejski "Winna Góra" (Sulęcin, Stanisława Moniuszki )
CZARNI BROWAR WITNICA b/d b/d PIAST KARNIN 2019-10-19 15:00 12 2019/2020 J Stadion Miejski (Witnica, Strzelecka 1)
ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA b/d b/d KASZTELANIA SANTOK 2019-10-19 15:00 12 2019/2020 J GKS Przytoczna (Przytoczna, Główna 42)
BŁĘKITNI LUBNO b/d b/d WARTA SŁOŃSK 2019-10-20 12:00 12 2019/2020 J Lubno, Bolesława Chrobrego 44
BUDOWLANI MURZYNOWO b/d b/d LUBUSZANIN DREZDENKO 2019-10-20 13:00 12 2019/2020 J Murzynowo, Sportowa 7
WKS RÓŻA RÓŻANKI b/d b/d ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. 2019-10-20 14:00 12 2019/2020 J WKS "Róża" Różanki (Różanki, Sportowa 9)
SPARTAK ZWOLBET DESZCZNO b/d b/d POLONIA LIPKI WIELKIE 2019-10-20 15:00 12 2019/2020 J Arena Maszewo (Maszewo, Kręta 1)
TOROMA TORZYM b/d b/d ORZEŁ MIĘDZYRZECZ 2019-10-20 15:00 12 2019/2020 J STADION (Torzym, Jeziorna 1)
ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. b/d b/d TOROMA TORZYM 2019-10-26 11:00 13 2019/2020 J Stadion Miejski (Strzelce Krajeńskie, Sportowa 1)
PIAST KARNIN b/d b/d SPARTAK ZWOLBET DESZCZNO 2019-10-26 14:00 13 2019/2020 J Stadion Miejski (Gorzów Wielkopolski, Łagodzińska 26)
RADOWIAK DREZDENKO b/d b/d BŁĘKITNI LUBNO 2019-10-26 14:00 13 2019/2020 J KS Radowiak Drezdenko (Drezdenko, Sportowy 1)
LUBUSZANIN DREZDENKO b/d b/d WKS RÓŻA RÓŻANKI 2019-10-26 15:00 13 2019/2020 J Stadion Miejski im J. Nojiego (Drezdenko, Mickiewicza 4)
ORZEŁ MIĘDZYRZECZ b/d b/d CZARNI BROWAR WITNICA 2019-10-26 15:00 13 2019/2020 J Stadion Miejski (Międzyrzecz, Mieczysława Mikuły 1)
POLONIA LIPKI WIELKIE b/d b/d STAL SULĘCIN 2019-10-26 15:00 13 2019/2020 J Lipki Wielkie, Szosowa 35
KASZTELANIA SANTOK b/d b/d BUDOWLANI MURZYNOWO 2019-10-26 16:00 13 2019/2020 J Stadion im. Henryka Szymczaka (Santok, Gralewska 9)
WARTA SŁOŃSK b/d b/d ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA 2019-10-26 16:00 13 2019/2020 J Stadion w Słońsku (Słońsk, 3 Lutego 22)
CZARNI BROWAR WITNICA b/d b/d ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. 2019-11-02 13:00 14 2019/2020 J Stadion Miejski (Witnica, Strzelecka 1)
RADOWIAK DREZDENKO b/d b/d POLONIA LIPKI WIELKIE 2019-11-02 14:00 14 2019/2020 J KS Radowiak Drezdenko (Drezdenko, Sportowy 1)
STAL SULĘCIN b/d b/d PIAST KARNIN 2019-11-02 14:30 14 2019/2020 J Stadion Miejski "Winna Góra" (Sulęcin, Stanisława Moniuszki )
SPARTAK ZWOLBET DESZCZNO b/d b/d ORZEŁ MIĘDZYRZECZ 2019-11-02 15:00 14 2019/2020 J Arena Maszewo (Maszewo, Kręta 1)
BŁĘKITNI LUBNO b/d b/d ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA 2019-11-03 12:00 14 2019/2020 J Lubno, Bolesława Chrobrego 44
BUDOWLANI MURZYNOWO b/d b/d WARTA SŁOŃSK 2019-11-03 13:00 14 2019/2020 J Murzynowo, Sportowa 7
WKS RÓŻA RÓŻANKI b/d b/d KASZTELANIA SANTOK 2019-11-03 14:00 14 2019/2020 J WKS "Róża" Różanki (Różanki, Sportowa 9)
TOROMA TORZYM b/d b/d LUBUSZANIN DREZDENKO 2019-11-03 15:00 14 2019/2020 J STADION (Torzym, Jeziorna 1)
LUBUSZANIN DREZDENKO b/d b/d CZARNI BROWAR WITNICA 2019-11-09 13:00 15 2019/2020 J Stadion Miejski im J. Nojiego (Drezdenko, Mickiewicza 4)
KASZTELANIA SANTOK b/d b/d TOROMA TORZYM 2019-11-09 14:00 15 2019/2020 J Stadion im. Henryka Szymczaka (Santok, Gralewska 9)
ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. b/d b/d SPARTAK ZWOLBET DESZCZNO 2019-11-09 14:00 15 2019/2020 J Stadion Miejski (Strzelce Krajeńskie, Sportowa 1)
ORZEŁ MIĘDZYRZECZ b/d b/d STAL SULĘCIN 2019-11-09 14:00 15 2019/2020 J Stadion Miejski (Międzyrzecz, Mieczysława Mikuły 1)
PIAST KARNIN b/d b/d RADOWIAK DREZDENKO 2019-11-09 14:00 15 2019/2020 J Stadion Miejski (Gorzów Wielkopolski, Łagodzińska 26)
POLONIA LIPKI WIELKIE b/d b/d BŁĘKITNI LUBNO 2019-11-09 14:00 15 2019/2020 J Lipki Wielkie, Szosowa 35
WARTA SŁOŃSK b/d b/d WKS RÓŻA RÓŻANKI 2019-11-09 14:00 15 2019/2020 J Stadion w Słońsku (Słońsk, 3 Lutego 22)
ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA b/d b/d BUDOWLANI MURZYNOWO 2019-11-09 14:00 15 2019/2020 J GKS Przytoczna (Przytoczna, Główna 42)