Gospodarz |
|
|
Gość |
Data |
Godzina |
Kolejka |
Sezon |
RUNDA |
Miejsce |
START ZIEL- BRUK PŁOTY |
2 |
1 |
PODKOLEGIUM SĘDZIÓW ZG |
2018-08-15 |
11:00 |
1 |
2018/2019 |
J |
Kwiatowa 8a, Czerwieńsk |
BUDOWLANI II LUBSKO |
3 |
1 |
STAL JASIEŃ |
2018-08-15 |
14:00 |
1 |
2018/2019 |
J |
MLKS Budowlani Lubsko (Lubsko, Sportowa 48) |
BESKID BOŻNÓW |
3 |
4 |
CZARNI PRZYBYMIERZ |
2018-08-15 |
15:00 |
1 |
2018/2019 |
J |
Boisko Bożnów (Bożnów 1) |
ENERGETYK DYCHÓW |
4 |
2 |
BŁĘKITNI ZABŁOCIE |
2018-08-15 |
15:00 |
1 |
2018/2019 |
J |
Boisko Dychów (Dychów 1) |
GARBARNIA LESZNO GÓRNE |
2 |
1 |
KWISA TRZEBÓW |
2018-08-15 |
15:00 |
1 |
2018/2019 |
J |
Boisko w Lesznie Górnym (Leszno Górne, Bolesławiecka 1A) |
KS RADOSZYN |
0 |
2 |
KLON BABIMOST |
2018-08-15 |
15:00 |
1 |
2018/2019 |
J |
Boisko sportowe (Radoszyn) |
PIAST PARKOVIA TRZEBIECHÓW |
2 |
2 |
DRZONKOWIANKA GAJAELEKTRO.PL RACULA |
2018-08-15 |
15:00 |
1 |
2018/2019 |
J |
Boisko wiejskie (Głuchów 1) |
POGOŃ WSCHOWA |
3 |
2 |
ORZEŁ SZLICHTYNGOWA |
2018-08-15 |
15:00 |
1 |
2018/2019 |
J |
(Wschowa, Sportowa 5) |
SOKÓŁ KALSK |
1 |
2 |
MEWA CIGACICE |
2018-08-15 |
15:00 |
1 |
2018/2019 |
J |
Boisko w Kalsku (Kalsk 1) |
SPARTA GRABIK |
6 |
1 |
ŁUŻYCZANKA LIPINKI ŁUŻYCKIE |
2018-08-15 |
15:00 |
1 |
2018/2019 |
J |
Lipinki Łużyckie |
SPARTA MIODNICA |
1 |
1 |
FADOM NOWOGRÓD |
2018-08-15 |
15:00 |
1 |
2018/2019 |
J |
Sparta Miodnica (Żagań 1) |
TRAMP-KARP OSIECZNICA |
0 |
1 |
CZARNI CZARNOWO |
2018-08-15 |
15:00 |
1 |
2018/2019 |
J |
TRAMP KARP OSIECZNICA (Osiecznica 3) |
VICTORIA SZCZANIEC |
6 |
1 |
MEDYK I CIBÓRZ |
2018-08-15 |
15:00 |
1 |
2018/2019 |
J |
Boisko Szczaniec (Szczaniec 1) |
WKS ŁAZ |
2 |
3 |
PIAST LUBANICE |
2018-08-15 |
15:00 |
1 |
2018/2019 |
J |
Boisko Lubanice (Lubanice 1) |
CARINA II GUBIN |
0 |
3 |
RELAX GRABICE |
2018-08-15 |
17:00 |
1 |
2018/2019 |
J |
STADION MIEJSKI (Gubin, Generała Sikorskiego 89) |
ŁKS ŁĘKNICA |
9 |
2 |
BUDOWLANI GOZDNICA |
2018-08-15 |
17:00 |
1 |
2018/2019 |
J |
Stadion Miejski (Łęknica 1) |
|
b/d |
b/d |
PIAST IŁOWA |
2018-08-29 |
17:00 |
2 |
2018/2019 |
J |
|
|
b/d |
b/d |
PROMIEŃ ŻARY |
2018-08-29 |
17:00 |
2 |
2018/2019 |
J |
|
|
b/d |
b/d |
UNIA KUNICE ŻARY |
2018-08-29 |
17:00 |
2 |
2018/2019 |
J |
|
AVIA SIEDLNICA |
0 |
1 |
DĄB PRZYBYSZÓW |
2018-08-29 |
17:00 |
2 |
2018/2019 |
J |
Avia Siedlinica (Siedlnica 29) |
BŁĘKITNI LUBIĘCIN |
0 |
6 |
ARKA NOWA SÓL |
2018-08-29 |
17:00 |
2 |
2018/2019 |
J |
Błekitni Lubięcin (Lubięcin .) |
BŁĘKITNI OŁOBOK |
b/d |
b/d |
|
2018-08-29 |
17:00 |
2 |
2018/2019 |
J |
Ołobok Boisko Wiejskie (Ołobok, Krośnieńska 1) |
DAR-BOL ALFA JAROMIROWICE |
3 |
1 |
BUDOWLANI LUBSKO |
2018-08-29 |
17:00 |
2 |
2018/2019 |
J |
Alfa Jaromirowice (Gubin, Lipowa 1) |
DELTA SIENIAWA ŻARSKA |
b/d |
b/d |
|
2018-08-29 |
17:00 |
2 |
2018/2019 |
J |
boisko Sieniawa Żarska (Żary, Zwycięzców) |
GKS SIEDLISKO |
6 |
0 |
MIESZKO KONOTOP |
2018-08-29 |
17:00 |
2 |
2018/2019 |
J |
Boisko wiejskie (Siedlisko, Głogowska brak) |
IKAR ZAWADA |
3 |
2 |
ODRA NIETKÓW |
2018-08-29 |
17:00 |
2 |
2018/2019 |
J |
Boisko Zawada (Zawada, Kożuchowska ,) |
ISKRA MAŁOMICE |
0 |
6 |
SPROTAVIA SZPROTAWA |
2018-08-29 |
17:00 |
2 |
2018/2019 |
J |
ISKRA MAŁOMICE (Małomice, Kołłątaja 1) |
KP ŚWIDNICA |
0 |
3 |
TS MASTERCHEM PRZYLEP |
2018-08-29 |
17:00 |
2 |
2018/2019 |
J |
Świdnica Stadion (Świdnica, Sportowa 1) |
LECH SULECHÓW |
0 |
5 |
KS FALUBAZ GRAN-BUD ZIELONA GÓRA |
2018-08-29 |
17:00 |
2 |
2018/2019 |
J |
Stadion Miejski (Sulechów 1) |
MKS NOWE MIASTECZKO |
0 |
2 |
UKS CZARNI ŻAGAŃ |
2018-08-29 |
17:00 |
2 |
2018/2019 |
J |
MKS Nowe Miasteczko (Nowe Miasteczko, 22 Lipca 18) |
PIAST CZERWIEŃSK |
b/d |
b/d |
|
2018-08-29 |
17:00 |
2 |
2018/2019 |
J |
Stadion Miejski im. Romana Winnickiego (Czerwieńsk, Kwiatowa 8a) |
POGOŃ PRZYBORÓW |
2 |
3 |
KORONA KOŻUCHÓW |
2018-08-29 |
17:00 |
2 |
2018/2019 |
J |
Pogoń Przyborów (Przyborów, Drzewna 6A) |
SCHNUG CHOCIULE |
1 |
6 |
ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK |
2018-08-29 |
17:00 |
2 |
2018/2019 |
J |
Stadion wiejski (Chociule 1) |
SPARTA NIETKOWICE |
0 |
3 |
MTS POGOŃ ŚWIEBODZIN |
2018-08-29 |
17:00 |
2 |
2018/2019 |
J |
Boisko Nietkowice (Nietkowice 1) |
SPARTAK BUDACHÓW |
0 |
3 |
TĘCZA HOMANIT KROSNO ODRZAŃSKIE |
2018-08-29 |
17:00 |
2 |
2018/2019 |
J |
Boisko wiejskie (Budachów 109) |
ZNICZ LEŚNIÓW WIELKI |
0 |
5 |
CARINA GUBIN |
2018-08-29 |
17:00 |
2 |
2018/2019 |
J |
Znicz Leśniów Wielki (Leśniów Wielki 94) |
ZORZA OCHLA |
3 |
5 |
ODRA BYTOM ODRZAŃSKI |
2018-08-29 |
17:00 |
2 |
2018/2019 |
J |
Zorza Ochla (Ochla, Zielonogórska 1) |
ZRYW RZECZYCA |
b/d |
b/d |
|
2018-08-29 |
17:00 |
2 |
2018/2019 |
J |
ZRYW RZECZYCA (Rzeczyca 14) |
BŁĘKITNI OŁOBOK |
0 |
9 |
DĄB PRZYBYSZÓW |
2018-09-12 |
16:00 |
3 |
2018/2019 |
J |
Ołobok Boisko Wiejskie (Ołobok, Krośnieńska 1) |
DRZONKOWIANKA GAJAELEKTRO.PL RACULA |
1 |
5 |
ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK |
2018-09-12 |
16:00 |
3 |
2018/2019 |
J |
Sulechowska 23, Zielona Góra |
ENERGETYK DYCHÓW |
0 |
4 |
DELTA SIENIAWA ŻARSKA |
2018-09-12 |
16:00 |
3 |
2018/2019 |
J |
Boisko Dychów (Dychów 1) |
FADOM NOWOGRÓD |
6 |
1 |
PIAST LUBANICE |
2018-09-12 |
16:00 |
3 |
2018/2019 |
J |
Boisko Nowogród Bobrz. (Nowogród Bobrzański, Fabryczna 3) |
GARBARNIA LESZNO GÓRNE |
1 |
3 |
KLON BABIMOST |
2018-09-12 |
16:00 |
3 |
2018/2019 |
J |
Boisko w Lesznie Górnym (Leszno Górne, Bolesławiecka 1A) |
GKS SIEDLISKO |
4 |
4 |
PIAST CZERWIEŃSK |
2018-09-12 |
16:00 |
3 |
2018/2019 |
J |
Boisko wiejskie (Siedlisko, Głogowska brak) |
IKAR ZAWADA |
3 |
2 |
PIAST IŁOWA |
2018-09-12 |
16:00 |
3 |
2018/2019 |
J |
Boisko Zawada (Zawada, Kożuchowska ,) |
LZS KADO GÓRZYN |
0 |
3 |
CARINA GUBIN |
2018-09-12 |
16:00 |
3 |
2018/2019 |
J |
Stadion w Górzynie (Górzyn 24A) |
ŁKS ŁĘKNICA |
3 |
4 |
KS FALUBAZ GRAN-BUD ZIELONA GÓRA |
2018-09-12 |
16:00 |
3 |
2018/2019 |
J |
Stadion Miejski (Łęknica 1) |
MEWA CIGACICE |
2 |
6 |
SPROTAVIA SZPROTAWA |
2018-09-12 |
16:00 |
3 |
2018/2019 |
J |
Stadion w Leśna Góra (Cigacice 1) |
POGOŃ WSCHOWA |
3 |
4 |
BUDOWLANI II LUBSKO |
2018-09-12 |
16:00 |
3 |
2018/2019 |
J |
(Wschowa, Sportowa 5) |
RELAX GRABICE |
4 |
5 |
VICTORIA SZCZANIEC |
2018-09-12 |
16:00 |
3 |
2018/2019 |
J |
Chlebowo |
SPARTA GRABIK |
1 |
6 |
KORONA KOŻUCHÓW |
2018-09-12 |
16:00 |
3 |
2018/2019 |
J |
Sieniawa Żarska |
UNIA KUNICE ŻARY |
1 |
9 |
TS MASTERCHEM PRZYLEP |
2018-09-12 |
16:00 |
3 |
2018/2019 |
J |
Boisko Miejskie (Żary 56) |
ARKA NOWA SÓL |
7 |
0 |
MTS POGOŃ ŚWIEBODZIN |
2018-09-12 |
16:30 |
3 |
2018/2019 |
J |
Stadion MOSiR (Nowa Sól, 1 Maja 26) |
CZARNI CZARNOWO |
1 |
8 |
TĘCZA HOMANIT KROSNO ODRZAŃSKIE |
2018-09-12 |
16:30 |
3 |
2018/2019 |
J |
Stadion Gminny w Czarnowie (Czarnowo 123) |
CZARNI PRZYBYMIERZ |
2 |
3 |
DAR-BOL ALFA JAROMIROWICE |
2018-09-12 |
16:30 |
3 |
2018/2019 |
J |
Boisko Przybymierz (Przybymierz 1) |
KS LIPNA |
0 |
3 |
START ZIEL- BRUK PŁOTY |
2018-09-12 |
16:30 |
3 |
2018/2019 |
J |
Boisko Lipna (Lipna 104c) |
ZRYW RZECZYCA |
0 |
3 |
ODRA BYTOM ODRZAŃSKI |
2018-09-12 |
16:30 |
3 |
2018/2019 |
J |
ZRYW RZECZYCA (Rzeczyca 14) |
PROMIEŃ ŻARY |
5 |
0 |
UKS CZARNI ŻAGAŃ |
2018-09-19 |
16:30 |
3 |
2018/2019 |
J |
KS Promień Żary (Żary, Zwycięzców 38) |
CARINA GUBIN |
0 |
3 |
TS MASTERCHEM PRZYLEP |
2018-09-25 |
16:00 |
4 |
2018/2019 |
J |
STADION MIEJSKI (Gubin, Generała Sikorskiego 89) |
BUDOWLANI II LUBSKO |
2 |
1 |
ODRA BYTOM ODRZAŃSKI |
2018-09-26 |
16:00 |
4 |
2018/2019 |
J |
MLKS Budowlani Lubsko (Lubsko, Sportowa 48) |
DAR-BOL ALFA JAROMIROWICE |
2 |
1 |
SPROTAVIA SZPROTAWA |
2018-09-26 |
16:00 |
4 |
2018/2019 |
J |
Alfa Jaromirowice (Gubin, Lipowa 1) |
DELTA SIENIAWA ŻARSKA |
1 |
1 |
KORONA KOŻUCHÓW |
2018-09-26 |
16:00 |
4 |
2018/2019 |
J |
Boisko Sieniawa Żarska (Sieniawa Żarska 47A) |
FADOM NOWOGRÓD |
1 |
6 |
PROMIEŃ ŻARY |
2018-09-26 |
16:00 |
4 |
2018/2019 |
J |
Boisko Nowogród Bobrz. (Nowogród Bobrzański, Fabryczna 3) |
KLON BABIMOST |
0 |
7 |
DĄB PRZYBYSZÓW |
2018-09-26 |
16:00 |
4 |
2018/2019 |
J |
Klon Babimost (Babimost, Żwirki i Wigury 10A) |
PIAST CZERWIEŃSK |
1 |
6 |
ARKA NOWA SÓL |
2018-09-26 |
16:00 |
4 |
2018/2019 |
J |
Stadion Miejski im. Romana Winnickiego (Czerwieńsk, Kwiatowa 8a) |
START ZIEL- BRUK PŁOTY |
9 |
2 |
IKAR ZAWADA |
2018-09-26 |
16:00 |
4 |
2018/2019 |
J |
ul. Sportowa 1, Płoty |
VICTORIA SZCZANIEC |
3 |
2 |
ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK |
2018-09-26 |
16:00 |
4 |
2018/2019 |
J |
Boisko Szczaniec (Szczaniec 1) |
TĘCZA HOMANIT KROSNO ODRZAŃSKIE |
3 |
0 |
KS FALUBAZ GRAN-BUD ZIELONA GÓRA |
2018-10-10 |
15:30 |
4 |
2018/2019 |
J |
OSiR Krosno Odrz (Krosno Odrzańskie, Pocztowa 27) |
KS LIPNA |
b/d |
b/d |
PAUZJE |
b/d |
b/d |
1 |
2018/2019 |
J |
|
PAUZJE |
b/d |
b/d |
LZS KADO GÓRZYN |
b/d |
b/d |
1 |
2018/2019 |
J |
|